You are currently viewing تعمیر ماکروفر ال جی در تهران
تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

زمان مطالعه: 14 دقیقه

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران (LG microwave repair services in Tehran) همراه با 6 ماه ضمانت در شمال تهران ، جنوب تهران ، شرق تهران و غرب تهران در تمامی طول هفته و به صورت 24 ساعته در مرکز تعمیرات تخصصی ماکروفر ، ماکروویو ال جی پیشتاز سرویس انجام می‌گردد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

تمتمی خدمات تعمیر ماکروفر در پیشتاز سرویس به مدت 6 تا 12 ماه گارانتی می شود و تمامی قطعات ماکروفر مصرفی در روند تعمیرات به صورت اصلی و فابریک می باشند.

پیشتاز سرویس با بیش از 3 دهه فعالیت در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و با بهره مندی از تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده تعمیر ماکروفر ال جی در تهران را با ارائه ضمانت نامه کتبی انجام می دهد.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

با توجه به اینکه امروزه به دلیل کم بودن زمان و مشغله زیاد خانواده ها استفاده از مایکروفر برای گرم کردن مواد غذایی بسیار زیاد شده است و از همین رو دستگاه ها دچار خرابی هایی نیز می شوند. تعمیرات ماکروفر ال جی در تهران به خصوص در ادارات که به دلیل متعدد بودن پرسنل بسیار زیاد اتفاق می افتد، توسط پیشتاز سرویس در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد.

در نظر داشته باشید در مجموعه پیشتاز سرویس تعمیر ماکروفر ال جی در تهران و البرز انجام می شود و اطلاعی در خصوص مراکز تعمیر ماکروفر در استان های دیگر نداریم، اما در صورتی که تمایل به دریافت خدمات از مجموعه پیشتاز سرویس را دارید می توانید با هماهنگی از طریق پشتیبانی وبسایت اقدام به ارسال دستگاه به کارگاه مجموعه از طریق پست و یا تیپاکس نمایید.

ارسال دیدگاه

از خود تکنسین ماکروفر ال جی بپرسید!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

علت خرابی و ایرادات شایع در تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

علل خرابی و ایرادات مایکروفر ال جی بسیار متعدد می باشند و هر کدام دلیل متفاوتی دارد، این ایرادات در اغلب موارد قابل رفع بوده و با استفاده از تجربه تعمیرکاران مجموعه پیشتاز سرویس در برخی موارد قطعات تعمیر و در برخی دیگر از موارد قطعات تعویض می شود. از بیشترین خرابی هایی که در هنگام تعمیر ماکروفر ال جی در تهران با آن مواجه شده ایم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

در ادامه به اختصار علل خرابی مایکروفر LG را مورد بررسی قرار می دهیم و همچنین می توانید با مطالعه مطلب سرویس ماکروفر از بروز خرابی های احتمالی جلوگیری نمایید چرا که تمیز نگه داشتن ماکروفر و سرویس دستگاه در زمان های منظم از خرابی های جلوگیری کرده و همچنین طول عمر استفاده از دستگاه را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد.

به تعمیر ماکروفر ال جی در تهران نیاز دارید؟ از متخصصین پیشتاز سرویس کمک بگیرید.

ماکروفر ال جی غذا را گرم نمی کند

زمانی که دستگاه ماکروفر شما مواد غذایی را گرم نمی کند ممکن است ایراد از چندین قطعه باشد که هر کدام خرابی متفاوت و رفع عیب آن نیز متفاوت است،همچنین تست قطعات ماکروفر و قیمت قطعات ماکروفر نیز بسیار متفاوت می باشد حتی به طور مثال مگنترون و یا خازن ماکروفر نیز در هر مدل قیمتی متفاوت و کیفیتی متفاوت دارند.

از مهم ترین دلایل گرم نکردن مواد غذایی در ماکروفر ال جی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سوختن مگنترون ماکروفر ال جی
 • خرابی ترانس ولتاژ بالا در مایکروفر ال جی
 • سوختن دیود یکسوکننده
 • سوختن خازن ماکروویو ال جی
 • خرابی میکروسوئیچ های درب
 • سوختن فیوز ولتاژ بالا
 • ایراد در برد الکترونیکی و عدم تغزیه ترانس مایکروویو ال جی
 • خرابی ترموستات های حرارتی
 • اتصالی در سیم کشی داخلی دستگاه

خرابی مگنترون ماکروفر ال جی

از مهم ترین قطعات گرمایشی در دستگاه می باشد که در صورت خرابی گرمایش انجام نمی شود. از علائم ظاهری آن می شود به شکستگی آهنرباهای مگنترون، شل شدن رادیات های خنک کننده، و ذوب شدن آنتن آن اشاره کرد. این قطعه قابلیت تعمیر ندارد و احتیاج به جایگزینی دارد.

برای تست مگنترون ماکروفر با استفاده از بیزر بررسی نمایید سوکت به بدنه اتصالی نداشته باشد،همچنین جایگزین کردن مگنترون جدید نیز روشی دیگر برای تست مگنترون می باشد و این قطعه در مدل های معمولی، اینورتر و سولاردوم متفاوت می باشند که شما عزیزان با مطالعه دو مطلب تعمیر سولاردوم ال جی و تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی را می توانید از روند تعمیرات این دو مدل و مگنترون هایی که در این دو دستگاه استفاده می شوند آشنا شوید.

همچنین به منظور کسب اطلاعات در خصوص قیمت مگنترون ماکروفر می توانید این مطلب را در وبلاگ وبسایت مطالعه نمایید.

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران
تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

خرابی ترانس ماکروفر ال جی

خرابی این قطعه به ندرت اتفاق می افتد و در بیشتر موارد دستگاههایی که به صورت مکرر و طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرند دچار سوختگی ترانس می شوند. دود کردن و بلند شدن بوی سیم سوخته از علائم خرابی ترانس هستند و همچنین در برخی موارد لرزش و صدای ناهنجار دستگاه هم می تواند به دلیل خرابی ترانس باشد.

برای تست ترانس می توانید فیش های ورودی برق را سوکت جدا نموده و برق مستقیم به ترانس دهید در صورتی که خروجی ترانس سالم باشد ترانس درست و در غیر اینصورت ترانس ماکروفر شما معیوب می باشد.

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران
تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

خرابی خازن ماکروفر ال جی

در ماکروفرها برای افزایش ولتاژ استفاده می شود و تست آن به وسیله مولتی متر امکان پذیر است. نکته: دقت داشته باشید داخل خازن انرژی الکتریکی بسیار زیادی ذخیره شده و بسیار خطرناک است،برای تست خازن ماکروفر مولتی متر را بر روی خازن سنج قرار داده و عدد نشان داده شده بر روی مولتی متر در صورت سلامت خازن ماکروفر می بایست با عدد درج شده بر روی خازن یکسان باشد،یکی از متداول ترین ایرادات مشاهده شده در تعمیر ماکروفر ال جی در تهران مربوط به خرابی خازن ماکروفر می باشد.

چرا پیشتاز سرویس؟ با استفاده از خدمات تعمیراتی و تکنسین‌های پیشتاز سرویس از چه مزایایی برخوردار می‌شوید؟

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران
تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

خرابی دیود مایکروفر ال جی

در ماکروفر دیود وظیفه یکسو کنندگی جریان را انجام می دهد و به یک سر خازن و بدنه دستگاه متصل است. می توانید به وسیله مولتی متر آن را تست نمایید و در صورت نیاز آن را جایگزین نمایید،تست بیزر و دیود برای دیود کاربردی می باشد در هنگام سلامت دیود بیزر به هیچ طرف دیود نباید راه بدهد.

در اصل وظیفه دیود جدا سازی قطب های مثبت و منفی را در جریان برق بر عهده دارد که در اصطلاح نیز به آن دیود یکسوکننده می گویند.

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران
تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

در مورد تعمیر ماکروفر الجی خود سوالی دارید؟ سوال خود را کامنت کنید تا کارشناسان پیشتاز سرویس در اولین فرصت پاسخگوی سوال شما باشند.

خرابی برد الکترونیکی مایکروفر ال جی

دستگاه برای شروع به گرم کردن احتیاج به ولتاژ 220 به 2 سر ترانس دارد و این ولتاژ را برد اصلی دستگاه تامین می کند. زمانی که برد فرمان را به ترانس دستگاه نرساند عمل گرمایش انجام نمی شود. تعمیر برد ماکروفر میبایست توسط متخصص الکترونیک انجام شود.از خرابی هایی که در تعمیر ماکروفر ال جی در تهران به علت نوسانات برق زیاد مشاهده می شود خرابی برد الکترونیکی می باشد.

خرابی برد الکترونیکی شامل خاموش شدن دستگاه،معیوب بودن تاچ و حتی چرخیدن بی دلیل سینی می باشد که در اغلب موارد این ایرادات قابل تعمیر می باشند و تعمیرات برد ماکروفر در مراکز پیشتاز سرویس توسط متخصصین الکترونیک و با ارائه گارانتی 6 تا 12 ماهه ارائه می شود.

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران
تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

علت نچرخیدن سینی ماکروفر ال جی

زمانی که سینی ماکروفر ال جی نمی چرخد. زمانی که پخت و پز در مایکروفر به صورت کامل انجام نمی شود و مواد غذایی به صورت ناقص گرم می شوند ایراد در نچرخیدن سینی ماکروفر می باشد،برای بررسی موتور کف دستگاه می بایست زیر دستگاه را باز کرده و موتور گردان را با برق مستقیم تست نمایید در صورت عدم کارکرد موتور کف معیوب می باشد البته این تمام خرابی های مربوط به نچرخیدن سینی ماکروفر نبوده و موارد دیگری که در ادامه شرح داده ایم نیز در هنگام تعمیر ماکروفر ال جی در تهران توسط تیم پیشتاز سرویس مشاهده شده است.

دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر ال جی

در صورت نچرخیدن سینی ماکروفر ال جی باید موارد زیر را به دقت بررسی نمایید و در صورت برطرف نشدن مشکل با نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران تماس بگیرید.

 1. خراب شدن موتور گردان ماکروفر ال جی
 2. شکستن شفت (کوپلینگ) زیر سینی
 3. معیوب بودن ریل سینی
 4. شکستن سینی
 5. معیوب بودن برد الکترونیکی
 6. عدم قرار گیری صحیح سینی در جای خود
 7. خرابی میکروسوئیچ های درب ماکروفر ال جی
 8. شکستن هر کدام از زبانه های پلاستیکی درب ماکروفر ال جی
 9. عدم بسته شدن درب دستگاه به صورت کامل

ماکروفر های ال جی در انواع مختلف در ایران موجود می باشند که در برخی از قطعات با یکدیگر متفاوت می باشند که در اصل این تفاوت بین دستگاههای معمولی و سولاردام بوده که در زیر می توانید مطالب مربوط به قطعات مختلف ماکروفر معیمولی و سولاردام ال جی را بررسی نمایید.

در صورت تمایل مطلب علت نچرخیدن سینی سولاردام ال جی را هم مطالعه نمایید.

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران
تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

صدای زیاد در حین کار

زمانی که دستگاه ماکروفر شما در حین انجام کار صدای زیادی می دهد به قسمت های موتور فن ، موتور کف ، ترانس ، و مگنترون دقت کنید. معیوب بودن هر کدام از این قطعات از علل داشتن صدای زیاد ماکروفر می باشد.

همچنین از مهم ترین دلایل صدای زیاد ماکروفر ال جی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جرقه زدن ماکروفر ال جی
 • رنگ پریدگی داخل کابین
 • سوختن فیلتر میکا
 • سوختن آنتن مگنترون
 • استفاده از ظروف آهنی
 • خرابی دیود
 • خرابی ترانس و خازن

علت روشن نشدن ماکروفر ال جی

برای بررسی این مشکل باید ابتدا پریز برق بررسی شود و در قدم دوم کابل برق خود ماکروفر و سپس فیوز ورودی دستگاه را بررسی کنید. در صورتی که قسمت های تست شده مشکلی نداشته باشند برد الکترونیکی دستگاه سوخته و باید توسط تعمیرکار برد بررسی و در صورت امکان تعمیر گردد.

از مهم ترین دلایل روشن نشدن ماکروفر ال جی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایراد در جعبه فیوز ورودی ساختمان
 • خرابی پریز برق استفاده شده
 • ایراد در تبدیل 3 به 2 برق و یا رابط های استفاده شده
 • سوختن کابل برق ورودی ماکروفر ال جی
 • سوختن فیوز ورودی
 • ایراد در سیم کشی داخلی ماکروفر
 • سوختن ترموستات های حرارتی
 • خرابی برد الکترونیکی

بروز عیب در برد الکترونیکی مایکروفر ال جی بیشتر به دلایل نوسانات برق شهری و یا 2 فاز شدن برق به وجود می آید که این مشکل باید توسط مهندس الکترونیک بررسی و رفع عیب شود.

تعمیرات برد الکترونیکی در نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران با ضمانت انجام می شود.

کلیه تعمیرات ماکروفر الجی در مرکز تعمیرات پیشتاز سرویس با ضمانت 180 روزه (6 ماهه) انجام می شود.

علت جرقه زدن ماکروفر ال جی

مورد بعدی که می خواهیم به بررسی آن بپردازیم علت جرقه زدن در داخل کابین دستگاه ماکروفر ال جی می باشد که در قدم اول باید به بررسی موارد زیر بپردازید:

 1. استفاده از ظروف فلزی و غیر استاندارد در داخل دستگاه
 2. کثیفی و چربی گرفتگی بیش از حد داخل کابین ماکروفر ال جی
 3. سوختن فیلتر نسوز میکا و یا آنتن مگنترون
 4. از بین رفتن لعاب یا رنگ داخل کابین

به منظور دریافت خدمات تعمیراتی در هر ساعت از شبانه روز می توانید با نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران تماس بگیرید.

کار نکردن دکمه ها یا صفحه لمسی ماکروفر ال جی

ماکروفر های ال جی در بازار در 2 مدل دکمه ای و صفحه لمسی موجود می باشند که به مرور زمان و استفاده از آنها ممکن است دچار خرابی هایی بشوند که این مشکلات به دلایل متعددی اتفاق می افتد.

در مدل های دکمه ای که با فشردن دکمه به دستگاه فرمان می دهید ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد و یا فشردن محکم دکمه و یا حتی در مواردی چرب شدگی و کثیفی پنل دکمه ها دیگر عملکرد قبل را نداشته و یا حتی کملا فرمان نگیرند که این موض.ع در اصل عملکرد دستگاه شما را مختل می کند.

تعمیرات دکمه ماکروفر ال جی در مراکز پیشتاز سرویس با استفاده از تعمیرکاران متخصص و ارائه خدمات گارانتی دار انجام می شود.

در مدل های دیگر که صفحه لمسی دارند و اصطلاحا به آنها تاچ می گویند ممکن است به مرور زمان و استفاده دچار خرابی بشوند که عملکرد این صفحه لمسی به وسیله یک مدار چاپی نقره صورت گرفته و بروز قعطی در این مدار باعث فرمان نگرفتن یک یا چند دکمه در پنل دستگاه می شود.

تعمیر تاچ ماکروفر ال جی در مراکز پیشتاز سرویس انجام شده و یا حتی در صورت غیر قابل تعمیر بودن این مدار مراکز پیشتاز سرویس دکمه ای کردن صفحه لمسی ماکروفر ال جی را انجام می دهند.

علت دود کردن ماکروفر ال جی

اگر ماکروفر ال جی خود را روشن کردید و چند ثانیه بعد دستگاه شروع به دود کردن کرد باید موارد زیر را بررسی نمایید:

 • کثیفی و چربی گرفتگی کابین داخلی می تواند باعث دود کردن دستگاه بشود
 • کثیفی المنتها و چربی گرفتگی آنها باعث دود کردن می شود
 • سوختن فیلتر نسوز میکا از دیگر دلایل می باشد
 • عدم سرویس ماکروفر در فواصل زمانی مشخص
 • قرار دادن برنامه ماکروفر ال جی به اشتباه بر روی برنامه گریل و دود کردن المنتها

در صورت نیاز به دریافت خدمات با مرکز نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران تماس بگیرید.

چرا پیشتاز سرویس را برای تعمیر ماکروفر در تهران انتخاب می کنید؟

پیشتاز سرویس با بیش از 6 شعبه در سراسر مناطق تهران خدمت رسانی را برای شما مشتریان گرامی آسان می کند. شعبات ما در تمامی مناطق تهران دایر می باشند و در صورت درخواست تعمیرات تکنسین مختص به همان منطقه برای شما ارسال می شود.

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران همراه با ضمانت نامه کتبی انجام شده و تمامی تکنسین های این مرکز آموزش دیده و دارای مدارک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای هستند.

دقت داشته باشید که تعمیرات لوازم شما در محل و استفاده از لوازم یدکی اصلی انجام شده و در آخر همراه فاکتور برگه ضمانت نامه نیز خدمت شما تقدیم می شود. شما می توانید از دو طریق ثبت سفارش آنلاین و یا تماس مستقیم سفارش تعمیرات خود را ثبت کنید.

در صورت اینکه خود تصمیم به حمل دستگاه به کارگاه را دارید با شماره تلفن 66000746 تماس حاصل فرمایید تا زمان مناسب خود هماهنگ کرده و دستگاه را به کارگاه حمل کنید.

برای انتقال دستگاه و تعمیر ماکروفر ال جی در تهران شعبه مرکزی واقع در تهران خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک ۸۶ آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی می باشد.

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

حمل دستگاه به کارگاه امکان بروز مشکلاتی از قبیل آسیب دیدن دستگاه در حین حمل را دارد و از طرف دیگر ترجیح مشتری به تعمیر دستگاه در منزل خود است. از همین رو یکی از خدمات پیشتاز سرویس در هنگام تعمیر ماکروفر ال جی در تهران سعی بر انجام کلیه موارد در منزل و به طور کلی تعمیر ماکروفر ال جی در محل مشتری می باشد.

همچنین شما عزیزان با توجه به محل سکونت خود می توانید از مراکز زیر اقدام به ثبت درخواست تعمیرات بنمایید:

این مقاله پاسخگوی سوال شما نبود؟ می‌توانید مستقیما با کارشناسان پیشتاز سرویس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

گارانتی و ضمانت تعمیرات ماکروفر

تمامی خدمات دارای ضمانت می باشند و در صورتی که خرابی مجدد از همان قسمت تعمیر شده توسط پیشتاز سرویس باشد و کمتر از 180 روز باشد دستگاه شامل ضمانت است و خدمات مجدد به صورت رایگان انجام می شود.

در نظر داشته باشید در طول مدت زمان گارانتی قطعه معیوب صرفا گارانتی شده و در صورت بروز مشکل برای آن قطعه هزینه ای در طول مدت زمان گارانتی دریافت نمی شود اما در صورتی که می خواهید ماکروفر ال جی خود را گارانتی نمایید نیز می توانید با هماهنگی از طریق پشتیبانی دستگاه را برای مدت زمان دلخواه گارانتی نموده و از خدمات تعمیر ماکروفر ال جی در تهران در طول مدت زمان گارانتی انجام شده بهره مند شوید.

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران
ویدئو تعمیر ماکروفر ال جی در آپارات
تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

نحوه ثبت سفارش و مدت زمان انجام آن

 • ابتدا سفارش تعمیرات ماکروفر ال جی را ثبت می کنید. حداکثر 30 دقیقه بعد تکنسین با شما تماس می گیرد. زمان مناسب خود را به تکنسین اعلام می کنید تا در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیرات مراجعه کنند. تعمیرات توسط تکنسین انجام می شود. پس از اتمام کار گارانتی به همراه فاکتور تقدیم شما می گردد.
 • ممکن است در زمان بروز مشکل در ماکروفر LG خود دچار نگرانی شوید ، اما تمامی تلاش پیشتاز سرویس بر این است که نگرانی شما مشتریان گرامی را برطرف نماید . ممکن است مشکلی که برای دستگاه شما پیش آمده از نظر مشتری خطرناک و پرهزینه باشد در صورتی که امکان تعمیر آن با هزینه بسیار پایین و به سادگی انجام پذیرد .
 • در صورت نیاز برای برطرف کردن نگرانی شما پیشتاز سرویس تعمیرکار را برای تشخیص و عیب یابی به محل شما ارسال می کند و به شما اعلام هزینه می نمایند و در صورت توافق و رضایت شما تعمیرات انجام می شود.

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران به صورت 24 ساعته ودر تمامی طول هفته حتی روزهای تعطیل توسط این مرکز انجام می شود.

تفاوت مجموعه پیشتاز سرویس با سایر مراکز تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

برخی از مهم ترین مواردی که تعمیر ماکروفر ال جی در تهران توسط مجموعه پیشتاز سرویس را با سایر مجموعه ها متمایز نموده است شامل موارد ذیل می باشد:

 • پاسخگویی ۲۴ ساعته حتی در تعطیلات رسمی
 • پشتیبانی خدمات تعمیر از ۳ماه تا ۲۴ ماه
 • عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران ماکروفر
 • نرخنامه مصوب و نظارت بر تکنسین ها
 • تکنسین های کارآزموده و خبره
 • میانگین ۵ سال کاری در نیروی انسانی مجموعه
 • ارائه گارانتی تعمیرات
 • انجام تعمیرات ماکروفر ال جی در محل و حضور مشتری
 • عدم نیاز به جابجایی دستگاه و حمل آن به کارگاه شرکت

تمامی این موارد در کنار هم سبب شده است تا تعمیر ماکروفر ال جی در تهران توسط پیشتاز سرویس دارای رضایت مشتری تا بیش از نود درصد افراد ثبت سفارش کرده باشد که با پیگیری تیم پیشتاز سرویس امیدواریم این رضایت را بتوانیم تا صد درصد مشتریان مجموعه افزایش دهیم.

نحوه برقراری ارتباط با مراکز پیشتاز سرویس

در صورت تمایل به تعمیر ماکروفر ال جی در تهران می توانید از طرق زیر اقدام نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکار برای شما مشتریان گرامی اعزام گردد.

 1. تماس مستقیم با نزدیکترین شعبه پیشتاز سرویس به محل زندگی خود
 2. مراجعه به وبسایت پیشتاز سرویس و ثبت درخواست تعمیرات به صورت آنلاین
 3. برقراری ارتباط از طریق واتس آپ
 4. تماس مستقیم با شماره همراه کارشناسان مرکز و کسب اطلاعات در خصوص چگونگی دریافت خدمات
 5. برقرای ارتباط در بخش گفتینو سایت

پاسخ به سوالات متداول(FAQ)

آیا مگنترون ماکروفر ال جی قابل تعمیر است؟

خیر، در صورت خرابی مگنترون باید آن را جایگزین کرد.

چگونه می توان خازن را دشارژ کرد؟

به وسیله اتصال دو سر خازن با دم باریک و یا پیچ گوشتی

آیا ترانس ماکروفر ال جی را می توان مجددا سیم پیچی کرد؟

خیر، ترانس ماکروفر قابلیت سیم پیچی مجدد را ندارد.

چگونگی تهیه سینی شیشه ای ماکروفر ال جی؟

با ثبت درخواست آنلاین و سفارش سایز سینی مورد نظر

هزینه تعمیر ماکروفر ال جی در تهران به چه صورت می باشد؟

بستگی به نوع تعمیرات هزینه متفاوت می باشد اما لیست قیمت تعمیر ماکروفر ال جی در انتها مقاله برای شما درج شده است.

آیا بعد از تعمیرات در مجموعه پیشتاز سرویس تست اشعه انجام می شود؟

بله. در صورت لزوم و صلاح دید کارشناسان مجموعه تست اشعه ماکروفر در کارگاه پیشتاز سرویس انجام می گیرد.

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران
تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

سخن آخر

در آخر از شما مشتریان گرامی درخواست داریم که دستگاه را باز نکنید زیرا به دلیل برق ذخیره شده در ماکرووبو ال جی تعمیرات بدون آموزش بسیار خطرناک است و ممکن است حتی خطر جانی در پی داشته باشد.

همچنین شما مشتریان گرامی می توانید در قسمت پرسش و پاسخ نظرات و سوالات خود را مطرح نمایید تا در کارشناسان پیشتاز سرویس در کمترین فاصله به سوالات شما پاسخ دهند.

همچنین در صورت درخواست مشاوره برای تعمیر ماکروفر ال جی در تهران کافیست تا با شماره پشتیبانی تماس حاصل نموده و اطلاعات مد نظر خود را دریافت نمایید.

لیست قیمت تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

هزینه تعمیر ماکروفر ال جی در تهرانخدمات تعمیر ماکروفر ال جی در تهران
تعویض مگنترون سولاردوم ال جیاز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون ماکروفر اینورتر ال جی۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون ماکروفر معمولی ال جیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن ماکروفر ال جیاز ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود ماکروفر ال جیاز ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی ماکروفر ال جیاز ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب ماکروفر ال جیاز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ ماکروفر الجیاز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ ماکروفر ال جیاز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتری۱۵۰ هزار تومان

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

نمایندگی تعمیرماکروفر ال جی در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ماکروفرال جی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در شمیرانات،دماوند و بومهن

تعداد کلمات مقاله تعمیر ماکروفر ال جی در تهرانمنبع
3862 کلمهLG

دانلود نسخه آفلاین این مقاله

مطالب مرتبط

4.9 120 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

66 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ناصر محمدی
ناصر محمدی
2 سال قبل

سلام وقت بخیر
ماکروفر الجی من حین کار جرقه می زند. میشه لطفا راهنماییم کنید؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  ناصر محمدی
2 سال قبل

سلام وقت بخیر
ممکن است از ظروف فلزی استفاده کرده باشید و یا ایراد از فیلتر داخلی و مگنترون دستگاه شما باشد.

نسرین ساداتی
نسرین ساداتی
2 سال قبل

سلام جسارتا ماکروفر سولاردم ال جی من سینیش نمیچرخه
میشه لطفا راهنمایی کنید که ایراد ممکنه از چه قطعه ای باشه؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  نسرین ساداتی
2 سال قبل

سلام و وقت بخیر
در قدم اول باید شفت سرامیکی صورتی رنگ زیر سینی رو چک کنید که دچار شکستگی نشده باشد
سپس خرابی ممکن است مربوط به موتور گرداننده زیر سینی باشد که باید توسط سرویس کار بررسی شود.

فاطمه صدوقی
فاطمه صدوقی
2 سال قبل

سلام ماکروفر ال جی من مدل ویو دام هست و الان چند روزه صدای زیادی موقع کار داره و غذا هم گرم نمیکنه مشکلش چی میتونه باشه؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  فاطمه صدوقی
2 سال قبل

سلام
دستگاه باید توسط تعمیرکار بررسی شود زیرا ممکن است ایراد از مگنترون ، ترانس، خازن و بقیه قطعات گرمایشی دستگاه باشد.

حسین ملکیان
حسین ملکیان
2 سال قبل

سلام برای خدمات تعمیرات ماکروفر ال جی تو محدوده طرح ترافیک هم خدمات دارید؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  حسین ملکیان
2 سال قبل

سلام دوست عزیز
بله، خدمات در طرح ترافیک هم داریم.

پدرام اکبریان
پدرام اکبریان
2 سال قبل

سلام برای تعمیر ماکروفر ال جی در غرب تهران امروز ثبت سفارش کردم و تکنسین تشریف آوردن و خیلی زود و در منزل تعمیرات انجام دادم خواستم تشکر کنم از مجموعه پیشتاز سرویس بابت خدمات خوبی که ارائه میدن و اینکه فراموش کردم برای تعویض فیلتر ساید هم ثبت سفارش کنم محبت کنید برای تعویض فیلتر هم تکنسین ارسال کنید فقط قبلش هماهنگ کنید ممنون

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  پدرام اکبریان
2 سال قبل

سلام و سپاس از محبت شما دوست عزیز
چشم سفارش شما ثبت شد و در اولین فرصت تکنسین مربوطه با شما تماس می کیرد.

یلدا زنوزی
یلدا زنوزی
2 سال قبل

سلام برای تعمیر ماکروفر ال جی چقدر هزینه تشخیص عیب و ایاب و ذهاب دریافت میکنید؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  یلدا زنوزی
2 سال قبل

سلام و وقت بخیر
هزینه ایاب ذهاب و عیب یابی دستگاه در منزل 80 هزار تومان می باشد.

فرزین موسوی
فرزین موسوی
2 سال قبل

سلام لامپ روشنایی ماکروفر ال جی من روشن نمیشه آیا برای تعویض خودم میتونم اقدام کنم یا لامپ بخصوصی داره؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  فرزین موسوی
2 سال قبل

سلام
لامپ های روشنایی ماکروفر از نوع پرسی می باشد و باید توسط تکنسین انجام شود.
در صورتی که فنی هستید می توانید با کارشناسان تماس گرفته و برای تعویض لامپ مشاوره و راهنمایی بگیرید.

حسین عباسی
حسین عباسی
2 سال قبل

سلام تعمیرات ماکروفر ال جی چند ماه ضمانت دارد.؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  حسین عباسی
2 سال قبل

سلام و وقت بخیر
بسته به نوع انتخاب قطعه شما خدمات از 6 الی 12 ماه گارانتی می گردد.

یوسف تابنده
یوسف تابنده
2 سال قبل

سلام ماکروفر ال جی اینورتر دارم غذارو دیر گرم میکنه متاسفانه تهران نیستیم شیراز بازدید کردن گفتن بردش مشکل داره و نیست شما موجود دارید؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  یوسف تابنده
2 سال قبل

سلام دوست عزیز
عکس دستگاه و مدل آن را به شماره واتس آپ پیشتاز سرویس ارسال کنید و در صورت موجود بودن قطعه برای هماهنگی ارسال با شما تماس گرفته می شود.

حمید عسگرزاده
حمید عسگرزاده
2 سال قبل

سلام
لطفا ادرس تعمیرگاه شرکت رو میفرمایید که میخوام دستگاهمو برای تعمیر بیارم

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  حمید عسگرزاده
2 سال قبل

سلام
ادرس تعمیرگاه خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 86 می باشد.

کریم
کریم
2 سال قبل

سلام مگنترون سولاردوم ال جی میخواستم موجود دارید کره ای؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  کریم
2 سال قبل

سلام دوست عزیز
بله مگنترون سولاردم کره ای در 2 مدل موجود می باشد.
برای استعلام قیمت با کارشناسان تماس بگیرید.

سهند طهماسب
سهند طهماسب
2 سال قبل

خازن ماکروفر سامسونگ موجود دارید

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  سهند طهماسب
2 سال قبل

سلام
خازن ماکروفر در مدل های مختلف موجود می باشد.

شهرام مکری
شهرام مکری
2 سال قبل

سلام
ترانس ماکروفر من سوخته میخواستم ببینم تعمیر هم میشه؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  شهرام مکری
2 سال قبل

سلام دوست عزیز
خیر ترانس های ماکروفر قابلیت تعمیر و سیم پیچی مجدد را ندارند و در صورتی که بسوزند باید تعویض شوند.

معین
معین
2 سال قبل

سلام سینی سایز ۳۲ ال جی میخواستم ارسال دارید برای شهرستان؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  معین
2 سال قبل

سلام
بله دوست عزیز سینی ال جی موجود می باشد.
برای استعلام قیمت و نحوه ارسال با کارشناسان تماس بگیرید

محسن کارگر
محسن کارگر
1 سال قبل

سلام بسیار راضی بودم از کار تیم حرفه ایتون ممنون و تشکر فراوان

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  محسن کارگر
1 سال قبل

سلام
ممنون از لطف و محبت شما

علی نصیری
علی نصیری
1 سال قبل

سلام تعمیرکار ماکروفر ال جی محدوده ویلاشهر بعد از تهرانسر هم مراجعه می کنن؟ ما سولاردوم ال جی داریم دکمه هاش خیلی سخت کار میکنه

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  علی نصیری
1 سال قبل

سلام بله دوست عزیز ارائه خدمات در محدوده شما نیز انجام می شود.

شیما نوروزی
شیما نوروزی
1 سال قبل

سلام ماکروفر ال جی مدل ۸۲۶۵ دارم ارور door میده قابل تعمیر هست؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  شیما نوروزی
1 سال قبل

سلام بله دوست عزیز قابل تعمیر می باشد در صورت تمایل برای ارسال تکنسین با ما تماس بگیرید.

عظیمی نوین
عظیمی نوین
1 سال قبل

سلام ممنون از شما و تکنسین خوبتون آقای حیدری

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  عظیمی نوین
1 سال قبل

سلام تشکر از لطف و محبت شما دوست عزیز

شیدا کهربایی
شیدا کهربایی
1 سال قبل

سلام ماکروفر ال جی مدل combi داریم جرقه میزنه گاهی اوقات ایرادی داره؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  شیدا کهربایی
1 سال قبل

سلام
بله دوست عزیز جرقه زدن در داخل ماکروفر می تواند به لامپ مگنترون آسیب برساند.
ترجیحا سفارش میشود که از دستگاه استفاده نکنید تا ایراد برطرف شود.

زهره مولوی
زهره مولوی
1 سال قبل

سلام تعمیر سولاردوم ال جی هم انجام میدید؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  زهره مولوی
1 سال قبل

سلام
بله تعمیرات سولاردام هم انجام می شود.

سهیلا
سهیلا
1 سال قبل

سلام
کوبل پلاستیکی سفید رنگ اصلی ماکروفر‌ال جی موجوده؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  سهیلا
1 سال قبل

سلام
بله کوبل سفید رنگ اصلی ال جی در مرکز موجود می باشد.

سعید
سعید
1 سال قبل

سلام
قیمت سینی ماکروفر ال جی سایز ۳۱ چند هست؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  سعید
1 سال قبل

سلام
برای استعلام قیمت انواع سینی با مرکز تماس بگیرید.

نرگس
نرگس
1 سال قبل

سلام ماکروفر ال جی مدل smart inverter دارم شیشه اش شکسته تعمیر میشه؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  نرگس
1 سال قبل

سلام
شیشه شکسته ماکروفر اینورتر ال جی هم قابل تعمیر می باشد.

Ghasem
Ghasem
1 سال قبل

دستگاه ما چند وقته بوی بد میده فیلتری داره برای تعویض؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  Ghasem
1 سال قبل

سلام
فیلتر ماکروفر قابل تعویض می باشد اما قبل از آن باید کابین داخلی دستگاه را کاملا تمیز نمایید.

عماد بروجردی
عماد بروجردی
1 سال قبل

سلام تعمیر سولاردام ال جی هم انجام میدید؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  عماد بروجردی
1 سال قبل

سلام
بله تعمیرات تخصصی سولاردوم هم در مرکز انجام می شود.

امیر تقوایی
امیر تقوایی
1 سال قبل

Hazine tavize magnetron 246 chghadr mishe?

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  امیر تقوایی
1 سال قبل

سلام
هزینه تعویض مگنترون 150 تا 200 هزار تومان می باشد.

منصور
منصور
1 سال قبل

سلام
قیمت ترانس فابریک ماکروفر ال جی چند هست؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  منصور
1 سال قبل

سلام
قیمت ترانس 1000 فابریک ال جی یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

ستار
ستار
1 سال قبل

برد اینورتر موجود دارید؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  ستار
1 سال قبل

سلام
برد اینورتر ماکروفر ال جی هم موجود می باشد.

فرزاد
فرزاد
1 سال قبل

بدنه ماکروفر ال جی دارید؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  فرزاد
1 سال قبل

سلام مدل دستگاه رو ارسال کنید.

حسینی
حسینی
7 ماه قبل

سینی سولاردوم ال جی هم دارید؟؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  حسینی
7 ماه قبل

سلام
بله سینی سولاردام ال جی موجود می باشد.

Aziziyan
Aziziyan
7 ماه قبل

ماکروفر ال جی مدل ۸۲۶۵ دارم تعمیرکار بازدید کردن گفتن بردش خرابه و موجود نیست شما موجود دارید برامون ارسال کنید ما اراک هستیم

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  Aziziyan
7 ماه قبل

سلام
خیر برد 8265 ال جی ناموجود می باشد.

کسری
کسری
6 ماه قبل

سلام
دلیل صدای زیاد ماکروفر ال جی چی می تونه باشه؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  کسری
6 ماه قبل

سلام
این مشکل دلایل زیادی دارد که مهم ترین آن خرابی موتور فن دستگاه می باشد.

شیما گلی
شیما گلی
17 روز قبل

ممنون بابت توضیحات کاملتون

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  شیما گلی
4 روز قبل

سلام
ممنون از شما مشتری گرامی