You are currently viewing المنت کف سولاردام ال جی
المنت کف سولاردام ال جی

المنت کف سولاردام ال جی

زمان مطالعه: 7 دقیقه

پیشتاز سرویس با بیش از 3 دهه تجربه در زمینه تهیه و تامین قطعات ماکروفر و سولاردام بالاخص المنت کف سولاردام ال جی ( Element Solardam LG ) به صورت تمام وقت و در تمام روزهای هفته آماده ارائه خدمات تعمیراتی و فروش قطعه در محل می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

همچنین تمامی خدمات تعمیراتی و قطعات ارسالی در پیشتاز سرویس از 6 تا 12 ماه گارانتی می شود و در صورت خرابی قطعه خریداری شده می توانید آن را تعویض کنید.

در صورت نیاز می تونید المنت کف سولاردام ال جی را به صورت آنلاین سفارش داده یا برای خرید حضوری به فروشگاه پیشتاز سرویس واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

چگونگی سفارش المنت کف سولاردام ال جی در مراکز پیشتاز سرویس

در صورتی که المنت کف سولاردام ال جی شما سوخته است و نیاز به جایگزینی دارد از روش های زیر می توانید سفارش خود را ثبت کنید:

 • تماس با نزدیکترین شعبه پیشتاز سرویس به محل زندگی خود و درخواست قطعه مورد نیاز و ارسال توسط مجموعه پیشتاز سرویس
 • مراجعه به وبسایت و ثبت سفارش آنلاین قطعات مایکروفر
 • تماس مستقیم با شماره همراه کارشناسان مرکز و دریافت مشاوره در خصوص خریداری المنت کف سولاردام ال جی
 • چت در قسمت گفتینو وبسایت با کارشناسان و دریافت کلیه اطلاعات در خصوص خرید المنت سولاردوم ال جی
 • برفراری ارتباط از طریق واتس آپ، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی پیشتاز سرویس
 • خرید از وبسایت فروشگاهی تهران اپلاینس که تحت پوشش مرکز تعمیرات پیشتاز سرویس می باشد.
مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

المنت کف سولاردام ال جی

یکی از مهم ترین قطعات در دستگاههای سولاردام ال جی که ممکن است با مشکل مواجه شود المنت زیر سینی سولاردام می باشد که به دلایل مختلفی که در ادامه متن به آنها اشاره خواهیم کرد خراب می شود و نیاز به تعویض خواهد داشت.

المنت سولار به منظور استفاده از دستور پخت های متنوع در زیر سینی فلزی تعبیه شده است تا از زیر ماده غذایی را پخته و برشته کند.

المنت کف سولاردام ال جی شکلی مارپیچ مانند داشته و در زیر سینی به دو طرف بدنه دستگاه متصل شده است.

در ادامه متن به مواردی از قبیل دلایل سوختن المنت کف سولاردام ال جی، جرقه زدن المنت کف سولاردام ال جی، کار نکردن المنت کف سولاردام ال جی، داغ نشدن المنت کف سولاردام ال جی، شکستن المنت زیر سینی سولار، برق داشتن المنت کف سولاردوم ال جی، قیمت المنت کف سولاردام ال جی، چگونگی تعویض المنت کف سولاردام ال جی، انواع المنت زیر سینی سولار و غیره اشاره خواهیم کرد.

سوختن المنت کف زیر سینی سولاردام ال جی

 • المنتها اکثرا به وسیله یک اتصال سیم که به دو سر آن متصل می باشد کار کرده و با دریافت ولتاژ مورد نیاز شروع به داغ شدن و ایجاد حرارت می کنند.
 • در صورتی که به هر علت این اتصال در داخل المنت قطع شود المنت کارکرد خود را از دست داده و حرارتی از خود تولید نمی کند.
 • در این موارد باید المنت تعویض و جایگزین شود و شما می توانید از تعمیرکاران نمایندگی تعمیر سولاردوم ال جی در تهران کمک بگیرید.

جرقه زدن المنت کف سولاردام ال جی

 • مهم ترین و عمده ترین ایراد مشاهده شده در تعمیر دستگاه سولاردام مشاهده جرقه و یا در مواردی صدای ریز جرقه از داخل کابین دستگاه می باشد که برای بررسی این ایراد باید به نکات زیر دقت کنید.
 • المنت های کف سولاردام به وسیله دو پایه به بدنه دستگاه متصل شده اند که از یک سو این پایه پرس و از سوی دیگر آزاد می باشد که در بیشتر مواقع از قسمتی که پایه المنت آزاد است شما جرقه مشاهده خواهید کرد.
 • این جرقه به دلیل چربی گرفتگی دور المنت و به مرور زمان سوختن خود المنت بوده که در صورت باز کردن المنت بر روی قطعه سوختگی دایره مانندی را مشاهده خواهید کرد.
 • در این مورد یعنی جرقه زدن المنت کف سولاردام ال جی باید این قطعه را تعویض و جایگزین نمایید زیرا در صورت ادامه استفاده از دستگاه ممکن است لامپ مگنترون آسیب دیده و هزینه تعمیراتی بیشتری در پی داشته باشد.
المنت کف سولاردام ال جی
المنت کف سولاردام ال جی

کار نکردن المنت زیر سینی سولاردوم

در صورتی که شما دستگه را برروی برنامه مورد نیاز خود قرار داده و متوجه کار نکردن المنت زیر سینی شدید باید دستگاه را از برق کشیده و از یک متخصص تعمیرات ماکروفر کمک بخواهید.

کار نکردن المنت می تواند به دلایل زیر باشد:

 • ایراد در برد الکترونیکی و عدم ارسال فرمان صحیح برای شروع به کار المنت
 • ایراد در مقدار ولتاژ رسیده به المنت و عدم کارکرد قطعه
 • شکستن یا قعطی در مدار المنت که باعث داغ نشدن آن می شود.

و همچنین موارد تخصصی دیگری که شما برای مشخص شدن مشکل به یک تعمیرکار متخصص نیاز خواهید داشت.

همچنین شل شدن فیش های متصل به دو سر المنت می تواند باعث کار نکردن المنت زیر سینی سولار بشود.

برق داشتن المنت کف سولاردام ال جی

در مواردی نیز مشاهده شده است که المنت به بدنه دستگاه برق می دهد و شما با لمس بدنه دستگاه دچار برق گرفتگی جزئی می شوید که برای شما خطرات جدی در پی نخواهد داشت.

اما دقت داشته باشید که اتصالی در قسمت المنت می تواند باعث به وجود آمدن این ایراد شود و برای برطرف کردن این مشکل باید المنت کف تعویض شود.

شکستن المنت کف سولاردام ال جی

در صورت ضربه خوردن ظروف به المنت کف ممکن است المنت زیر سینی آسیب دیده یا بشکند که در این مورد باید المنت را تعویض و جایگزین نمایید.

یک راه حل دیگر نیز برای رفع این مشکل وجود دارد که در صورت عدم نیاز به المنت می توانید این قطعه را از مدار حذف کرده و دستگاه کارکرد عادی خود را خواهد داشت.

المنت کف سولاردام ال جی
المنت کف سولاردام ال جی

تست المنت کف سولاردام ال جی

در صورتی که المنت سولاردوم دچار ایراد شده باشد و نیاز به تست آن دارید می توانید از یک مولتی متر استفاده کرده و در روش اول دستگاه را بر روی تست بیز قرار دهید و دوسر المنت را اتصال دهید در صورت شنیدن صدای بوق متوجه می شوید که المنت سالم است و در روش دوم می توانید اهم دوسر المنت را اندازه گیری نمایید و در صورت مشاهد اهم مشخص شده از سالم بودن المنت خود اطمینان پیدا کنید.

روشن نشدن یا کار نکردن المنت کف سولاردام می تواند به دلیل ایراد در برد الکترونیکی و در نتیجه نرسیدن ولتاژ مورد نیاز المنت برای شروع به کار باشد.

که این مشکل نیز به وسیله تست ولتاژ اهم متر امکان پذیر می باشد به این صورت که فیش های متصل به دو سر المنت را اندازه گیری کنید و باید ولتاژ 220 را ببینید در غیر این صورت برد دستگاه معیوب می باشد  و شما برای تعمیر برد ماکروفر خود به یک مهندس الکترونیک نیاز خواهید داشت.

تعمیرات برد الکترونیکی در مراکز پیشتاز سرویس به همراه 6 ماه گارانتی انجام می شود و کلیه این خدمات توسط مهندسین الکترونیک کاربلد و متخصص انجام می شود.

قیمت المنت کف سولاردام ال جی

در این بخش می خواهیم به بررسی قیمت المنت کف سولاردام ال جی بپردازیم و انواع آن را به همراه قیمت برای شما عزیزان شرح دهیم.

المنت کف سولاردام ال جی در 2 مدل فابریکی و متفرقه در بازار موجود می باشد که فابریکی آن کره ای و متفرقه آن ساخت ایران می باشد. که در جدول زیر قیمت آن ها به تفکیک اعلام شده است.

قیمت قطعه فابریکی1.280.000
قیمت متفرقه آن500.000
قیمت المنت کف سولاردام ال جی

هر دو قطعه در مراکز پیشتاز سرویس قابل ارسال می باشد و هر دو قطعه دارای 6 ماه گارانتی می باشد.

همچنین در صورت نیاز به دریافت خدمات در محل و اعزام تکنسین هزنه اجرت تعویض به همراه ایاب ذهاب 350 هزار تومان می شود.

المنت کف سولاردام ال جی
المنت کف سولاردام ال جی

سخن آخر

در این مقاله به بررسی یکی از مهم ترین قطعات در دستگاههای سولاردام پرداختیم و شما را با انواع خرابی های المنت کف سولاردام ال جی آشنا کردیم و شما عزیزان می توانید با مطالعه این متن تا حدود بسیار زیادی با این قطعه آشنا شوید.

اما دقت داشته باشید که تعویض المنت کف زیر سینی نیازمند تخصص بوده و به یک تعمیرکار نیاز دارید زیرا ممکن است در صورت نداشتن تخصص و باز کردن دستگاه برای شما عزیزان خطرات جانی پیش بیاید.

از همین رو در هر ساعت از شبانه روز می توانید با نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی تماس گرفته و درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید.

خرید المنت سولاردام ال جی به صورت اینترنتی

در صورتی که می خواهید المنت کف سولاردام ال جی را به صئورت اینترنتی خریداری نمایید از وبسایت فروشگاهی تهران اپلاینس که تحت نظارت مجموعه پیشتاز سرویس می باشد بازدید فرمایید.

تعداد کلمات متنمنبع خارجی
1654Lg Solardom Repair

همچنین در صورت نیزا به هر مدل از قطعات ماکروفر سولاردام ال جی اصلا نگران نباشید و در صورت نیاز می توانید از نزدیکترین شعبه پیشتاز سرویس که در زیر برای شما ذکر شده است اقدام به تهیه قطعه مورد نظر بنمایید.

مراکز فروش المنت کف سولاردام ال جی ماکروفر

فروش قطعات ماکروفر در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

فروش قطعات ماکروفر در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

فروش قطعات ماکروفر در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

فروش قطعات ماکروفر در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

فروش قطعات ماکروفر درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

فروش قطعات ماکروفر در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

فروش قطعات ماکروفر در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

فروش قطعات ماکروفر در رباط کریم،پرند و شهریار

فروش قطعات ماکروفر در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 42 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

12 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رامین اسدی
رامین اسدی
11 ماه قبل

سلام تست المنت کف سولاردم ال جی به چه صورت هست؟

kian
kian
11 ماه قبل

سلام تعویض المنت زیر سینی سولاردام در محل قابل انجام هست؟

پیام
پیام
10 ماه قبل

سلام
المنت سولار تعمیر میشه؟

مهرداد
مهرداد
8 ماه قبل

المنت سقف سولار ال جی هم موجود دارید؟

بیگی
بیگی
3 ماه قبل

المنت کف سولاردوم قابل تعمیر هست با چسب بخوایم آب بندی کنیم؟

Mina
Mina
3 ماه قبل

آیا این المنت ها فابریک هستند و اینکه ضمانت اصالت کالا ارائه می کنید؟