You are currently viewing تعمیر شیشه ماکروفر
تعمیر شیشه ماکروفر

تعمیر شیشه ماکروفر

زمان مطالعه: 7 دقیقه

شاید الان که در حال مطالعه این مطلب هستید اتفاقی مشابه اتفاقاتی که برای خیلی از مشتریان در هنگام جابجایی ماکروفر رخ داده است برای شما نیز پیش افتاده است،شکستن شیشه ماکروفر و احتیاج به تعویض شیشه ماکروفر و یافتن مرکزی که در تعمیر شیشه ماکروفر (Microwave glass repair) تخصص و تجربه کافی دارد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

پیشتاز سرویس با بیش از 3 دهه تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و استفاده از کادر تعمیراتی مجرب و استفاده از قطعات اصلی و ارائه گارانتی 6 ماهه تعمیرات دستگاه ماکروفر شما را انجام می دهد.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

شکستن شیشه ماکروفر در هنگام جابجایی یکی از اتفاقات رایج می باشد که چندان نگران کننده نیست زیرا پیشتاز سرویس با حدود سه دهه تجربه در ضمینه تعمیرات لوازم خانگی برای تعمیر شیشه ماکروفر نیز آماده خدمت رسانی به شما شهروندان تهرانی می باشد.

مهم ترین نکته در تعمیر شیشه ماکروفر این است که پس از تعمیرات دستگاه به صورت کامل تست اشعه بشود و از نداشتن نشتی امواج در دستگاه ماکروفر اطمینان حاصل شود.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

در صورت شکستن شیشه ماکروفر اولین موضوعی که به ذهن مشتری میرسد شاید نبود لوازم یدکی ظاهری به دلیل تحریم ها در ایران میباشد،اما پیشتاز سرویس تامین قطعات یدکی را برای مشتریان فراهم نموده و در صورت شکستن شیشه ماکروفر جای نگرانی از این بابت نداشته باشید و برای تعمیر شیشه ماکروفر با مرکز تعمیرات ماکروفر تماس بگیرید.

البته در نظر داشته باشید در برخی مواقع علت شکستن شیشه ماکروفر نشت امواج یا حرارت بیش از حد در کنار یا داخل دستگاه می باشد و صرفا دلیل شکستن شیشه ماکروفر ضربه خوردن در حین جابجایی نمی باشد.

نشانه هایی که در هنگام شکستن شیشه ماکروفر رخ می دهند بهترین راهنما برای تعمیرکار می باشند و تعمیر شیشه ماکروفر را برای تکنسین مربوطه آسان می نماید.

پیشتاز سرویس با بهره گیری از تعمیرکاران مجرب درمواجهه با تعمیر شیشه ماکروفر به صورت تخصصی این مهم را انجام داده و در این مجموعه تعمیر شیشه ماکروفر به همراه گارانتی یک ساله انجام می شود،همچنین در این مرکز تمامی تست های مربوط به امواج ماکروویو بعد از نصب شیشه جدید انجام می شود تا از بابت نشت اشعه بعد از تعویض شیشه درب ماکروفر مشتری و شرکت نگرانی از خدمات انجام شده نداشته باشند.

چگونگی ثبت درخواست تعمیر شیشه ماکروفر در مراکز پیشتاز سرویس

در صورت نیاز به تعمیر شیشه ماکروفر یا حتی تعویض شیشه ماکروفر خود از روش های زیر می توانید درخواست خود را در مراکز پیشتاز سرویس ثبت نمایید:

 • تماس مستقیم با هر کدام از شعبه های پیشتاز سرویس در تهران
 • مراجعه به وبسایت پیشتاز سرویس و ثبت سفارش آنلاین به صورت اینترنتی
 • تماس با شماره همراه کارشناسان و دریافت مشاوره در خصوص تعمیرات و چگونگی ارائه خدمات
 • تماس از طریق واتس آپ با مجموعه
 • گفتگو به صورت آنلاین در قسمت گفتینو وبسایت
 • برقراری ارتباط از طریق اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی پیشتاز سرویس

همچنین می توانید دستگاه خود را به منظور تعمیر شیشه ماکروفر به آدرس کارگاه پیشتاز سرویس واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 منتقل نمایید و از خدمات حضوری بهره مند شوید.

تعمیر شیشه ماکروفر
“تعمیر شیشه ماکروفر”

جنس شیشه های مورد استفاده در ماکروویو

در نظر داشته باشید که ماکروفرها دارای دو شیشه می باشند که یک شیشه در داخل درب و دیگری بر روی درب نصب شده است و این دو شیشه ار لحاظ تحمل دما و کارایی با هم تفاوتهای زیادی دارند،به عنوان مثال در برخی برندها از طلق در شیشه بیرونی نیز استفاده می شود که این نشان می دهد حرارت آنچنانی در بیرون این دستگاه ها وجود ندارد اما در داخل ماکروفرها تماما از شیشه سکوریت استفاده می شود.

شیشه سکوریت از مقاوت بسیار بالایی در مقابل حرارت بهره مند می باشد و در صورتی که شیشه داخلی ماکروفر شما شکسته شود شما باید برای استفاده از بخش گریل و یا کانوکشن حتما از شیشه ای برای تعویض استفاده کنید که سکوریت و نشکن باشد.

شیشه سکوریت در واقع همان شیشه معمولی می باشد اما نوع ساخت شیشه به گونه ای است که باعث میشود این شیشه ها تا سیصد درجه دما را تحمل کنند.

شیشه سکوریت در هنگام شکستن همانند تار عنکبوت شده و نصف یا ترک خورده نمی شود اما در شیشه معمولی وقتی ضربه و یا حرارتی رخ دهد شیشه به صورت شمشیری می شکند.

برای تعویض شیشه بیرونی ماکروفر در مجموعه پیشتاز سرویس از طلق ماکروویو استفاده می شود و برای تعویض شیشه ماکروفر داخلی از سکوریت استفاده می شود.

تعمیرکار بعد از تعویض شیشه ماکروفر ضمانت یک ساله خدمات را به شما ارایه می کند و بعد از انجام کار از طرف شرکت برای تعیین میزان رضایت مندی از نحوع تعویض شیشه ماکروفر با شما تماس گرفته می شود.

تعمیر شیشه ماکروفر
تعمیر شیشه ماکروفر

سوالات رایج در خصوص تعویض شیشه درب ماکروفر

آیا بعد از تعویض شیشه ماکروفر توسط پیشتاز سرویس دستگاه مانند اول کارایی دارد؟

بله، شیشه تعویض شده درب ماکروفر همانند قطعه فابریک بوده و مشکلی برای ماکروویو ایجاد نمی شود.

آیا بعد از تعمیر شیشه درب ماکروفر نشت اشعه دستگاه رفع می شود؟

بله حتی در صورت تعویض درب ماکروفر نیز تست اشعه در پیشتاز سرویس انجام می شود و دستگاه به مشتری تست و تحویل می شود زیرا ممکن است مگنترون دستگاه نشتی اشعه داشته باشد.

آیا تعمیر شیشه ماکروفر در محل انجام می شود؟

خیر،به علت خطرناک بودن پرتوهای ماکروفر و کارگاهی بودن این عمل تمام خدمات مربوط به تعویض شیشه درب ماکروفر در کارگاه مجهز پیشتاز سرویس صورت می گیرد.

آیا در صورت تعویض شیشه ماکروفر می توانیم مجدد برای پخت پیتزا و کیک و… از دستگاه استفاده کنیم؟

بله،همان طور که ذکر شد تمام قطعات فابریک و بدون مشکل بر روی دستگاه نصب می شود و شما بعد از تعویش شیشه ماکروفر تمامی کارایی ماکروفر را میتوانید مثل اول داشته باشید.

آیا تعویض شیشه ماکروفر گارانتی دارد؟

بله،در صورتی که از طریق ضربه شیشه دچار شکستگی نشده باشد قطعات تعویضی تا یک سال توسط پیشتاز سرویس گارانتی می شوند.

آیا خودمان برای تحویل ماکروفر و تعویض شیشه درب ماکروفر میتوانیم به کارگاه به صورت حضوری مراجعه کنیم؟

بله،در صورت تمایل به مراجعه حضوری به کارگاه مجموعه پیشتاز سرویس همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب آماده خدمت رسانی به شما شهروندان گرامی می باشد،اما برای تعویض شیشه ماکروفر قبل از مراجعه هماهنگی نمایید تا تداخلی در بازه مراجعه پیش نیاید همچنین آدرس کارگاه خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 می باشد.

نکته :تعمیرکار شیشه درب ماکروفر تمامی نکات اصولی مربوط به استفاده از دستگاه بعد از تعویض شیشه را موضف است به شما اطلاع دهد،در صورت عدم ذکر موارد ایمنی بعد از نصب مراتب را حتما به پشتیبانی مجموعه پیشتاز سرویس اطلاع دهید.

تعمیر شیشه ماکروفر
تعمیر شیشه ماکروفر

آموزش تعویض شیشه ماکروفر

اما در صورتی که قصد دارید خودتان تعمیر شیشه ماکروفر درمحل زندگی یا کار خود را انجام دهید با نحوه تعمیرات و تجربیات تعمیرکار ماکروفر در این مقاله بیشتر آشنا می شوید.

 • ابتدا درب را از بدنه جدا کنید.
 • شیشه قبلی را به آرامی و با استفاده از تیغ جدا نمایید.
 • چسب های فابریک را با استفاده از بنزین یا تینر تمیز کنید.
 • تعمیر شیشه ماکروفر توسط شما از این مرحله مقداری تخصصی تر و با دقت بیشتر باید انجام شود.
 • طلق مخصوص ماکروویو را با توجه به ابعاد اندازه گیری و برش دهید.
 • محل نصب را با چسب حرارتی و یا سیلیکون آماده نصب طلق کنید.
 • طلق را به آرامی روی محل مورد نظر بگذارید و با توجه به نقاط محکم دستکاه وزنه ای برای چسبیدن بهتر طلق به بدنه بر روی درب قرار دهید.
 • حدود یک روز در همین حالت درب را رها کنید تا چسب خشک شود و سپس درب را مجدد در محل قبلی نصب کنید.
 • دقت کنید برای تعویض شیشه ماکروفر حتما از چسب درجه یک و مناسب استفاده نمایید و بعد از تعویض شیشه ماکروفر دستگاه را حتما با استفاده از دستگاه تست اشعه برای استفاده آماده سازی کنید.

نکته : در هنگام تعویض شیشه درب ماکروفر به کیفیت طلق و یا شیشه دقت داشته باشید زیرا حرارت موجود در ماکروفر باعث آسیب دیدن تدریجی شیشه شده و هزینه شما را دو چندان خواهد کرد،پیشنهاد کلی پیشتاز سرویس به شهروندان عزیز تهرانی استفاده از خدمات به همراه گارانتی مجموعه درهنگام تعویض شیشه درب ماکروفر می باشد.

برای بهره مندی از راهنمایی تلفنی می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

مراحل تعویض شیشه درب ماکروفر به چه صورت است؟

 • پس از ثبت سفارش تعمیر شیشه درب ماکروفر توسط مشتری و ذکر نوع خدمات درخواستی تکنسین کمتر از یک ساعت با مشتری تماس گرفته و در زمان هماهنگ شده به منزل مشتری مراجعه می کند.
 • پس از بررسی نوع شکستگی رسید دستگاه صادر شده و دستگاه به کارگاه حمل می شود.
 • مجدد پس از تعمیر شیشه درب ماکروفر دستگاه تست و تحویل تکنسین مربوط شده و پس از گذشت حدود سه روز کاری تحویل مشتری می شود.
تعمیر شیشه ماکروفر
تعمیر شیشه ماکروفر

قیمت تعویض شیشه درب ماکروفر

قیمت تعویض شیشه ماکروفر بسته به نوع ماکروفر ، برند و امکانات متفاوت می باشد. همچنین برای تعویض شیشه ماکروفر قیمت شیشه بیرونی و شیشه داخلی با هم تفاوت دارد. اما در جدول زیر هزینه تقریبی تعمیر شیشه ماکروفر برای شما درج شده است تا بتوانید با حدود هزینه تعویض شیشه درب ماکروفر آشنا شوید.

هزینه تعویض شیشه درب ماکروفر

هزینه تعویض شیشه داخلی ماکروفرهزینههزینه تعویض شیشه بیرونی ماکروفرهزینه
ماکروفر سولاردوم800هزارتومانماکروفر سولاردوم650 هزار تومان
ماکروفر رومیزی580 هزار تومانماکروفر رومیزی450هزار تومان
ماکروفر توکار1280 هزار تومانماکروفر توکار990هزار تومان

در آخر ضمن تشکر از شما بابت مطالعه مقاله تعمیر شیشه ماکروفر خواهشمندیم با نظرات خود در انتهای مطلب ما را برای ارایه خدمات بهتر یاری نمایید.

نتیجه گیری

پیشتاز سرویس با بیش از 3 دهه تجربه در ضمینه تعمیرات ماکروفر و بهره مندی از تعمیرکاران متخصص و مجرب تعمیر شیشه ماکروفر را با ارائه گارانتی معتبر و همچنین تست اشعه دستگاه برای اطمینان از نداشتن نشتی اشعه انجام می دهد و همچنین شما می توانید در صورت تمایل به حمل دستگاه به کارگاه پیشتاز سرویس با تماس تلفنی و هماهنگی زمان مراجعه دستگاه را برای انجام تعمیرات به کارگاه شرکت واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 86 منتقل نمایید.

تعداد کلمات متنمنبع
1868Microwave Repair Glass

مطالب مرتبط

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر شیشه ماکروفر

نمایندگی تعمیرشیشه ماکروفر در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر شیشه ماکروفر در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر شیشه ماکروفر در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر شیشه ماکروفر در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر شیشه ماکروفر درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر شیشه ماکروفر در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیرشیشه ماکروفر در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر شیشه ماکروفر در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر شیشه ماکروفر در شمیرانات،دماوند و بومهن

4.8 43 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

25 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بهاره
بهاره
1 سال قبل

سلام شیشه سولاردوم هم دارید؟

رامین
رامین
1 سال قبل

سلام شیشه ماکروفر سامسونگ مدل ce288 موجود هست؟

Maryam Eftekhari
Maryam Eftekhari
1 سال قبل

وقت بخیر ماکروفر ال جی مدل ۸۲۶۵ اینورتر شیشه حین جابجایی شکسته درست میشه؟

زهرا تقی لو
زهرا تقی لو
1 سال قبل

سلام شیشه فابریک ۸۲۶۵ اینورتر ال جی هم دارید؟

Ahorai
Ahorai
1 سال قبل

سلام خواستم تشکر کنم بابت تیم حرفه ای و پاسخگویی پشتیبانیتون تنها جایی که شیشه درب ماکروفر ما رو داشت شما بودید اهورایی هستم بلوار فردوس

Samin
Samin
1 سال قبل

سلام
تعویض شیشه اینورتر ماکروفر ال جی هم انجام میدید؟

Reza
Reza
1 سال قبل

شیشه داخلی ماکروفر هم تعویض میکنید؟

زهره
زهره
1 سال قبل

شیشه ماکروفر ال جی اینورتر هم تعویض می کنید؟

تارا
تارا
1 سال قبل

سلام .
یه سوال داشتم شیشه بیرونی مایکروفرمن شکسته و با توجه به اینکه من شهرستان هستم و نمیتونم مایروفر رو حضوری براتون بیارم میتونید منو جهت تعویض شیشه راهنمایی کنید؟ آیا جنس شیشه بیرونی مایکرو فر شیشه معمولی هست؟ از ارتفاع کم افتاده و به صورت شمشیری شکسته. ممنون میشم راهنماییم کنید

تارا
تارا
پاسخ به  پیشتاز سرویس
11 ماه قبل

اینو بندازم دور یه نو بخرم هزینه اش کمتر میشه

سعید
سعید
9 ماه قبل

سلام ، شیشه بیرونی مایکرویو caso mg20 menu رو میخوام موجود دارین

iraj
iraj
9 ماه قبل

سلام
شیشه ماکروفر اینورتر ال جی رو هم تعمیر می کنید؟

سمیه
سمیه
6 ماه قبل

سلام
تعویض شیشه فر رو هم انجام می دید؟