You are currently viewing تعمیر شیشه ماکروفر
تعمیر شیشه ماکروفر

تعمیر شیشه ماکروفر

زمان مطالعه: 6 دقیقه

شاید الان که در حال مطالعه این مطلب هستید اتفاقی مشابه اتفاقاتی که برای خیلی از مشتریان در هنگام جابجایی ماکروفر رخ داده است برای شما نیز پیش افتاده است،شکستن شیشه ماکروفر و احتیاج به تعویض شیشه ماکروفر و یافتن مرکزی که در تعمیر شیشه ماکروفر (Microwave glass repair) تخصص و تجربه کافی دارد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

شکستن شیشه ماکروفر در هنگام جابجایی یکی از اتفاقات رایج می باشد که چندان نگران کننده نیست زیرا پیشتاز سرویس با حدود سه دهه تجربه در ضمینه تعمیرات لوازم خانگی برای تعمیر شیشه ماکروفر نیز آماده خدمت رسانی به شما شهروندان تهرانی می باشد.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

در صورت شکستن شیشه ماکروفر اولین موضوعی که به ذهن مشتری میرسد شاید نبود لوازم یدکی ظاهری به دلیل تحریم ها در ایران میباشد،اما پیشتاز سرویس تامین قطعات یدکی را برای مشتریان فراهم نموده و در صورت شکستن شیشه ماکروفر جای نگرانی از این بابت نداشته باشید و برای تعمیر شیشه ماکروفر با مرکز تعمیرات ماکروفر تماس بگیرید.

البته در نظر داشته باشید در برخی مواقع علت شکستن شیشه ماکروفر نشت امواج یا حرارت بیش از حد در کنار یا داخل دستگاه می باشد و صرفا دلیل شکستن شیشه ماکروفر ضربه خوردن در حین جابجایی نمی باشد.

نشانه هایی که در هنگام شکستن شیشه ماکروفر رخ می دهند بهترین راهنما برای تعمیرکار می باشند و تعمیر شیشه ماکروفر را برای تکنسین مربوطه آسان می نماید.

پیشتاز سرویس با بهره گیری از تعمیرکاران مجرب درمواجهه با تعمیر شیشه ماکروفر به صورت تخصصی این مهم را انجام داده و در این مجموعه تعمیر شیشه ماکروفر به همراه گارانتی یک ساله انجام می شود،همچنین در این مرکز تمامی تست های مربوط به امواج ماکروویو بعد از نصب شیشه جدید انجام می شود تا از بابت نشت اشعه بعد از تعویض شیشه درب ماکروفر مشتری و شرکت نگرانی از خدمات انجام شده نداشته باشند.

شما می توانید برای ثبت درخواست تعمیر شیشه ماکروفر خود از روش های زیر اقدام نمایید.

 • تماس مستقیم با کارشناسان
 • تماس و درخواست تعمیرات از طریق واتس آپ
تعمیر شیشه ماکروفر
“تعمیر شیشه ماکروفر”

جنس شیشه های مورد استفاده در ماکروویو

در نظر داشته باشید که ماکروفرها دارای دو شیشه می باشند که یک شیشه در داخل درب و دیگری بر روی درب نصب شده است و این دو شیشه ار لحاظ تحمل دما و کارایی با هم تفاوتهای زیادی دارند،به عنوان مثال در برخی برندها از طلق در شیشه بیرونی نیز استفاده می شود که این نشان می دهد حرارت آنچنانی در بیرون این دستگاه ها وجود ندارد اما در داخل ماکروفرها تماما از شیشه سکوریت استفاده می شود.

شیشه سکوریت از مقاوت بسیار بالایی در مقابل حرارت بهره مند می باشد و در صورتی که شیشه داخلی ماکروفر شما شکسته شود شما باید برای استفاده از بخش گریل و یا کانوکشن حتما از شیشه ای برای تعویض استفاده کنید که سکوریت و نشکن باشد.

شیشه سکوریت در واقع همان شیشه معمولی می باشد اما نوع ساخت شیشه به گونه ای است که باعث میشود این شیشه ها تا سیصد درجه دما را تحمل کنند.

شیشه سکوریت در هنگام شکستن همانند تار عنکبوت شده و نصف یا ترک خورده نمی شود اما در شیشه معمولی وقتی ضربه و یا حرارتی رخ دهد شیشه به صورت شمشیری می شکند.

برای تعویض شیشه بیرونی ماکروفر در مجموعه پیشتاز سرویس از طلق ماکروویو استفاده می شود و برای تعویض شیشه ماکروفر داخلی از سکوریت استفاده می شود.

تعمیرکار بعد از تعویض شیشه ماکروفر ضمانت یک ساله خدمات را به شما ارایه می کند و بعد از انجام کار از طرف شرکت برای تعیین میزان رضایت مندی از نحوع تعویض شیشه ماکروفر با شما تماس گرفته می شود.

تعمیر شیشه ماکروفر
تعمیر شیشه ماکروفر

سوالات رایج در خصوص تعویض شیشه درب ماکروفر

آیا بعد از تعویض شیشه ماکروفر توسط پیشتاز سرویس دستگاه مانند اول کارایی دارد؟

بله، شیشه تعویض شده درب ماکروفر همانند قطعه فابریک بوده و مشکلی برای ماکروویو ایجاد نمی شود.

آیا بعد از تعمیر شیشه درب ماکروفر نشت اشعه دستگاه رفع می شود؟

بله حتی در صورت تعویض درب ماکروفر نیز تست اشعه در پیشتاز سرویس انجام می شود و دستگاه به مشتری تست و تحویل می شود زیرا ممکن است مگنترون دستگاه نشتی اشعه داشته باشد.

آیا تعمیر شیشه ماکروفر در محل انجام می شود؟

خیر،به علت خطرناک بودن پرتوهای ماکروفر و کارگاهی بودن این عمل تمام خدمات مربوط به تعویض شیشه درب ماکروفر در کارگاه مجهز پیشتاز سرویس صورت می گیرد.

آیا در صورت تعویض شیشه ماکروفر می توانیم مجدد برای پخت پیتزا و کیک و… از دستگاه استفاده کنیم؟

بله،همان طور که ذکر شد تمام قطعات فابریک و بدون مشکل بر روی دستگاه نصب می شود و شما بعد از تعویش شیشه ماکروفر تمامی کارایی ماکروفر را میتوانید مثل اول داشته باشید.

آیا تعویض شیشه ماکروفر گارانتی دارد؟

بله،در صورتی که از طریق ضربه شیشه دچار شکستگی نشده باشد قطعات تعویضی تا یک سال توسط پیشتاز سرویس گارانتی می شوند.

آیا خودمان برای تحویل ماکروفر و تعویض شیشه درب ماکروفر میتوانیم به کارگاه به صورت حضوری مراجعه کنیم؟

بله،در صورت تمایل به مراجعه حضوری به کارگاه مجموعه پیشتاز سرویس همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9شب آماده خدمت رسانی به شما شهروندان گرامی می باشد،اما برای تعویض شیشه ماکروفر قبل از مراجعه هماهنگی نمایید تا تداخلی در بازه مراجعه پیش نیاید همچنین آدرس کارگاه خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 86 می باشد.

نکته :تعمیرکار شیشه درب ماکروفر تمامی نکات اصولی مربوط به استفاده از دستگاه بعد از تعویض شیشه را موضف است به شما اطلاع دهد،در صورت عدم ذکر موارد ایمنی بعد از نصب مراتب را حتما به پشتیبانی مجموعه پیشتاز سرویس اطلاع دهید.

تعمیر شیشه ماکروفر
تعمیر شیشه ماکروفر

آموزش تعویض شیشه ماکروفر

اما در صورتی که قصد دارید خودتان تعمیر شیشه ماکروفر درمحل زندگی یا کار خود را انجام دهید با نحوه تعمیرات و تجربیات تعمیرکار ماکروفر در این مقاله بیشتر آشنا می شوید.

 • ابتدا درب را از بدنه جدا کنید.
 • شیشه قبلی را به آرامی و با استفاده از تیغ جدا نمایید.
 • چسب های فابریک را با استفاده از بنزین یا تینر تمیز کنید.
 • تعمیر شیشه ماکروفر توسط شما از این مرحله مقداری تخصصی تر و با دقت بیشتر باید انجام شود.
 • طلق مخصوص ماکروویو را با توجه به ابعاد اندازه گیری و برش دهید.
 • محل نصب را با چسب حرارتی و یا سیلیکون آماده نصب طلق کنید.
 • طلق را به آرامی روی محل مورد نظر بگذارید و با توجه به نقاط محکم دستکاه وزنه ای برای چسبیدن بهتر طلق به بدنه بر روی درب قرار دهید.
 • حدود یک روز در همین حالت درب را رها کنید تا چسب خشک شود و سپس درب را مجدد در محل قبلی نصب کنید.
 • دقت کنید برای تعویض شیشه ماکروفر حتما از چسب درجه یک و مناسب استفاده نمایید و بعد از تعویض شیشه ماکروفر دستگاه را حتما با استفاده از دستگاه تست اشعه برای استفاده آماده سازی کنید.

نکته : در هنگام تعویض شیشه درب ماکروفر به کیفیت طلق و یا شیشه دقت داشته باشید زیرا حرارت موجود در ماکروفر باعث آسیب دیدن تدریجی شیشه شده و هزینه شما را دو چندان خواهد کرد،پیشنهاد کلی پیشتاز سرویس به شهروندان عزیز تهرانی استفاده از خدمات به همراه گارانتی مجموعه درهنگام تعویض شیشه درب ماکروفر می باشد.

برای بهره مندی از راهنمایی تلفنی می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

مراحل تعویض شیشه درب ماکروفر به چه صورت است؟

 • پس از ثبت سفارش تعمیر شیشه درب ماکروفر توسط مشتری و ذکر نوع خدمات درخواستی تکنسین کمتر از یک ساعت با مشتری تماس گرفته و در زمان هماهنگ شده به منزل مشتری مراجعه می کند.
 • پس از بررسی نوع شکستگی رسید دستگاه صادر شده و دستگاه به کارگاه حمل می شود.
 • مجدد پس از تعمیر شیشه درب ماکروفر دستگاه تست و تحویل تکنسین مربوط شده و پس از گذشت حدود سه روز کاری تحویل مشتری می شود.
تعمیر شیشه ماکروفر
تعمیر شیشه ماکروفر

قیمت تعویض شیشه درب ماکروفر

قیمت تعویض شیشه ماکروفر بسته به نوع ماکروفر ، برند و امکانات متفاوت می باشد. همچنین برای تعویض شیشه ماکروفر قیمت شیشه بیرونی و شیشه داخلی با هم تفاوت دارد. اما در جدول زیر هزینه تقریبی تعمیر شیشه ماکروفر برای شما درج شده است تا بتوانید با حدود هزینه تعویض شیشه درب ماکروفر آشنا شوید.

هزینه تعویض شیشه درب ماکروفر

هزینه تعویض شیشه داخلی ماکروفرهزینههزینه تعویض شیشه بیرونی ماکروفرهزینه
ماکروفر سولاردوم800هزارتومانماکروفر سولاردوم650 هزار تومان
ماکروفر رومیزی580 هزار تومانماکروفر رومیزی450هزار تومان
ماکروفر توکار1280 هزار تومانماکروفر توکار990هزار تومان

در آخر ضمن تشکر از شما بابت مطالعه مقاله تعمیر شیشه ماکروفر خواهشمندیم با نظرات خود در انتهای مطلب ما را برای ارایه خدمات بهتر یاری نمایید.

نتیجه گیری

پیشتاز سرویس با بیش از 3 دهه تجربه در ضمینه تعمیرات ماکروفر و بهره مندی از تعمیرکاران متخصص و مجرب تعمیر شیشه ماکروفر را با ارائه گارانتی معتبر و همچنین تست اشعه دستگاه برای اطمینان از نداشتن نشتی اشعه انجام می دهد و همچنین شما می توانید در صورت تمایل به حمل دستگاه به کارگاه پیشتاز سرویس با تماس تلفنی و هماهنگی زمان مراجعه دستگاه را برای انجام تعمیرات به کارگاه شرکت واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 86 منتقل نمایید.

تعداد کلمات متنمنبع
Microwave Repair Glass

مراکز تعمیرات پیشتاز سرویس


مرکز تهران

88813743


جنوب تهران

56010207غرب تهران

66101065


تلفن دفتر مرکزی

66000746شمال تهران

22878551


شرق تهران

77723347


دانلود نسخه آفلاین متن تعمیر شیشه ماکروفر

مطالب مرتبط

4.2 10 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

14 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بهاره
بهاره
5 ماه قبل

سلام شیشه سولاردوم هم دارید؟

رامین
رامین
4 ماه قبل

سلام شیشه ماکروفر سامسونگ مدل ce288 موجود هست؟

Maryam Eftekhari
Maryam Eftekhari
3 ماه قبل

وقت بخیر ماکروفر ال جی مدل ۸۲۶۵ اینورتر شیشه حین جابجایی شکسته درست میشه؟

زهرا تقی لو
زهرا تقی لو
2 ماه قبل

سلام شیشه فابریک ۸۲۶۵ اینورتر ال جی هم دارید؟

Ahorai
Ahorai
1 ماه قبل

سلام خواستم تشکر کنم بابت تیم حرفه ای و پاسخگویی پشتیبانیتون تنها جایی که شیشه درب ماکروفر ما رو داشت شما بودید اهورایی هستم بلوار فردوس

Samin
Samin
23 روز قبل

سلام
تعویض شیشه اینورتر ماکروفر ال جی هم انجام میدید؟

Reza
Reza
23 روز قبل

شیشه داخلی ماکروفر هم تعویض میکنید؟