You are currently viewing نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی

زمان مطالعه: 19 دقیقه

امروزه در اکثر منازل دستگاه های ساید بای ساید ال جی جایگزین یخچال های قدیمی شده اند و همین امر موجب تقاضای خدمات پس از فروش از نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی ( LG side by side repair agent ) شده است.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

همان طور که در هنگام خرید دستگاه با وسواس بالا اقدام به خرید نموده اید در طول مدت نگهداری و یا سرویس و تعمیرات نیز باید از دقت بالاتری برخوردار باشید تا محتمل ضررهای جبران ناپذیر نباشید.

با توجه به واردات بسیار زیاد محصولات ال جی درطول سالیان به کشورمان برخی از دستگاه ها مصطحلک شده و احتیاج به سرویس و یا تعمیرات پیدا کرده اند از همین رو پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی آماده ارائه خدمات در غالب مرکز مجاز تعمیرات به شما شهروندان تهرانی می باشد.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

نمایندگی رسمی تعمیرات ال جی در ایران

در گذشته که واردات محصولات کره ای در بازار ایران رواج داشت نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی و سایر محصولات ال جی توسط شرکت گلدیران پذیرش می شد اما با تحریم های اعمالی ال جی عملا در ایران فعالیت رسمی نداشته و منظور از نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی مجموعه ای مجاز می باشد که توان تامین قطعات و رفع مشکل را دارا باشد.

در نظر داشته باشید که پیشتاز سرویس هیچ گونه ارتباطی با مجموعه گلدیران نداشته و صرفا قطعات مورد نیاز مشتریان را تامین و در واقع کار سرویس و نگهداری و خدمات را به صورت جداگانه ارائه می کند.

در برخی فروشگاه ها هنوز دستگاهایی با گارانتی گلدیران فروخته می شود در نظر داشته باشید در صورت احتیاج به خرید دستگاهی با بهره مندی از خدمات پس از فروش گسترده در کشور حتما این گارانتی را انتخاب نمایید تا با نمایندگی رسمی ال جی در ایران در طول مدت گارانتی در ارتباط باشید.

به احتمال بسیار زیاد الان که در حال مطالعه این مقاله می باشید به دنبال نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی هستید و می خواهید تفاوت ها در خدمات و ایرادات ممکن پیش آمده و یا هزینه خدمات را در مجموعه های مختلف بررسی نمایید. پس به شما توصیه می کنیم تا انتها این مطلب با ما همراه باشید.

به این نکته دقت داشته باشید که هنگامی که یخچال و فریزر شما خراب می شود شاید استرس ناشی از فکر خرابی شما را با واکنش سریع و بدون تحقیق متحمل هزینه های بیشتر و تعمیرات غیر اصولی نماید اما توصیه نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی به شما مشتری و بازدید کننده گرامی حفظ خونسردی می باشد زیرا هر مشکلی که در یخچال و فریزر شما پیش آمده باشد قابل رفع و در برخی موارد توسط خودتان نیز قابل اجرا می باشد.

چه زمانی شما احتیاج به نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی دارید؟

معمولا ایرادات متداول ساید بای ساید ال جی سرما نداشتن در بخش فریزر و یا یخچال می باشد اما این تمام مشکل دستگاه نیست و در این جا با برخی از ایرادات دیگری که شاید شما نیز الان با آن رودرو شده اید آشنا خواهید شد.

نحوه برقراری تماس با مجموعه پیشتاز سرویس

در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیراتی در مراکز پیشتاز سرویس از روش های زیر می توانید اقدام نمایید:

 • تماس با نزدیک ترین شعبه پیشتاز سرویس به محل زندگی خود
 • ثبت سفارش در سایت مجموعه پیشتاز سرویس به صورت آنلاین
 • ثبت سفارس در واتس اپ
 • تماس با کارشناسان مجموعه پیشتاز سرویس و دریافت مشاوره تلفنی
 • برقرای ارتباط در قسمت گفتینو وبسایت
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی
“نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی”

تاریخچه کمپانی ال جی

شرکت ال جی الکترونیک در سال ۲۰۰۲ به طور رسمی خود را به جهان معرفی نمود برندی نام آشنا در میان ایرانیان می باشد که از بدو ورود به بازار ایران خواسته مشتریان را بررسی و اجرا نموده است.

این کمپانی که قبلا تحت عنوان گلد استار تولید محصولات خود را آغاز کرده بود بعد از تغییر برند به ال جی به صورت انبوه صادرات خود را به سراسر دنیا آغاز نمود.

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم نمایندگی رسمی ال جی در ایران نیز با شروع واردات به شرکت گلدیران واگذار شد که پشتیبانی تعمیرات ساید بای ساید ال جی و سایر محصولات را تا قبل از شروع تحریم ها بر عهده داشت.

محصولات بسیاری توسط نمایندگی ال جی در ایران به کشور ما نیز وارد و مورد استقبال ایرانیان قرار گرفت که از پرفروش ترین این محصولات می توان به اقلام زیر اشاره نمود.

 • ساید بای ساید ال جی
 • کولرگازی ال جی
 • ماشین لباسشویی ال جی
 • ماشین ظرفشویی ال جی
 • تلویزیون ال جی
 • ماکروفر ال جی
 • جاروبرقی ال جی
 • استایلر ال جی و…

این محصولات جزو محبوب ترین و پرفروش ترین محصولات شناخته شده می باشند که خدمات پس از فروش محصولات ال جی تعمیرات این محصولات را انجام می دهد.

ایرادات متداول ساید بای ساید ال جی

 • ساید بای ساید ال جی روشن نمی شود ایراد دستگاه چیست؟
 • ساید بای ساید ال جی در قسمت فریزر سرما ندارد علت چیست؟
 • ساید بای ساید ال جی از قسمت آبریز نشت آب دارد علت چیست؟
 • لامپ داخل ساید بای ساید ال جی از کار افتاده است علت چیست؟
 • بدنه ساید بای ساید ال جی برق دارد علت چیست؟
 • ساید بای ساید ال جی در حین کار صدای ناهنجار دارد علت چیست؟
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی

ساید بای ساید ال جی روشن نمی شود ایراد دستگاه چیست؟

یکی از متداول ترین ایرادات در هنگام تعمیر یخچال و فریزر ال جی خاموش شدن ناگهانی دستگاه می باشد که در ادامه به علل رخ دادن این موضوع طبق تجربه نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی می پردازیم.

 • دوشاخه برق را چک کنید.
 • پریز محل اتصال را با وسیله ای دیگر تست کنید.
 • در صورت وجود تبدیل سه به دو در دستگاه از سلامت آن اطمینان حاصل نمایید.
 • فیوز مینیاتوری محل اتصال ساید بای سای ال جی را چک نمایید.

در هنگام خاموش شدن ساید بای ساید ال جی این ایرادات بدون احتیاج به حضور تکنسین توسط خودتان نیز قابل رفع است. اما در صورت بررسی موارد فوق و عدم نتیجه گیری با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی برای مشاوره تلفنی و یا تعمیرات در ارتباط باشید.

اما خرابی هایی که در هنگام خاموش شدن ساید بای ساید باید به طور تخصصی و توسط تعمیرکار ساید بای ساید ال جی باید مورد بررسی قرار گیرد خرابی مربوط به بردالکترونیکی و یا قطعی سیم های داخلی می باشد.

در صورت خرابی برد الکترونیکی تعمیرکار یخچال فریزر ال جی برد را به کارگاه پیشتاز سرویس حمل کرده و به علت ضروری بودن دستگاه به صورت فوری و در کمتر از ۲۴ ساعت مجدد برای نصب به منزل مشتری برده می شود.

در نظر داشته باشید نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی به عنوان مثال درموردی مشابه برای تعمیر برد ماکروفر مدت زمان بیشتری را برای تحویل برد به مشتری اعلام می کند زیرا تعمیرات یخچال به خاطر وجود مواد غذایی توسط نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی جزو اولویت کارها قرار می گیرد.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی

ساید بای ساید ال جی در قسمت فریزر سرما ندارد علت چیست؟

در صورت نبود سرما در قسمت فریزر ساید بای ساید ال جی چند دلیل طبق تجربه تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی رایج وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

 • ولتاژ ورودی دستگاه مناسب نیست از محافظ یا استاپلایزر استفاده کنید.
 • قسمت بالایی فریزر بیش از حد معمول پر شده است و تهویه خوب انجام نمی شود.
 • کوندانسور دستگاه بیش از حد کثیف است و موتور اورلود میک ند.

موارد فوق را بررسی نمایید و در صورت عدم نتیجه گیری ایراد بزرگتری احتمالا در دستگاه وجود دارد که برخی از مواردی که میتوان به آن اشاره نمود شامل:

 • خرابی برد الکترونیکی ( در صورت خرابی بخش تغذیه برد الکترونیکی دستگاه عمل سرمایش در قسمت فریزر را انجام نمی دهد برای تعمیر برد الکترونیکی با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در ارتباط باشید.)
 • معیوب بودن فن فریزر (در صورت خرابی فن فریزر ارورFF در صفحه نمایش ظاهر می شود؛در مقاله ارورهای ساید بای ساید ال جی می توانید با ارورهای ذکر شده توسط نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی بیشتر آشنا شوید.در صورت خرابی فن فریزر سرما در فریزر پخش نشده و اواپراتور یخ می زند و فریزر از سرما می افتد. فن فریزر قابل تعمیر نبوده و برای تعویض می توانید با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی تماس حاصل نمایید.)
 • عدم تکمیل بودن گاز دستگاه ( در صورت نشت گاز از دستگاه به هر علتی سرمایش در فریزر کم می شود در اغلب موارد مشاهده شده افراد کم اطلاع دستگاه را صرفا شارژ گاز کرده و تحویل مشتری می دهند اما نشت گاز رفع نشده و مجددا اتفاق بعد از مدتی تکرار می شود پیشتاز سرویس با استفاده ازکادری حرفه ای تعمیر یخچال ال جی را انجام و ضمانت عدم نشت دستگاه را نیز در فاکتور قید می کند.)
 • تنظیم نبودن دما فریزر(دمای پیشنهادی مورد استفاده در دستگاه که مورد تایید نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی نیز می باشد برای قسمت فریزر دمای ۱۸- و در قسمت یخچال ۳ درجه سانتی گراد است؛به طور مثال گوشت در فریزر با دمای کمتر سیاه شده و به طور کلی مواد با کیفیت مناسب فریز نمی شوند.)

ساید بای ساید ال جی از قسمت آبریز نشت آب دارد علت چیست؟

نشت آب به طور معمول از اتصالات و یا فیلترهای نصب شده دستگاه می باشد ابتدا یخچال را بیرون آورده و قبل از تماس با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی موارد ذکر شده را تست کنید.

 • اتصالات معیوب است. ( اتصالات استفاده شده در سیستم آبریز دستگاه را از شیر ورودی تست کنید این اتصالات شامل فیتینگ ها و خود شلنگها و فیلتر بیرونی ساید بای ساید ال جی می باشد. در صورت نشت آب از موارد ذکر شده اقدام به ترمیم قسمت آسیب دیده کنید.)
 • فیلتر یا فیتینگ معیوب است. ( در برخی موارد فیلتر یخچال دچار ترکیدن و یا ترک خوردگی می شود. که می توان در صورت نیاز به تهیه فیلتر یا فیتینگ فابریک یخچال با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایید.)
 • فشار آب ساختمان بیش از حد می باشد ( در برخی از ساختمان هایی که این ایراد توسط تعمیرکار ساید بای ساید ال جی مورد بررسی قرار گرفته به نکاتی نظیر استفاده از پمپ نا مناسب در ساختمان و یا وجود یخچال در طبقات پایینی ساختمان رسیده ایم. در صورت وجود پمپ آب در ساختمان فشار شیر پشت یخچال را با استفاده از شیر کاهش دهید.)
 • شیر برقی ساید بای ساید معیوب است . (وظیفه شیر برقی در ساید بای ساید ال جی کنترل جریان آب به سمت آبریز می باشد و در واقع شما با فشردن پدال دستور به شیر برقی صادر می کنید که آب را به سمت آبریز هدایت نماید؛در صورت خرابی شیر برقی این شیر یا بطور مداوم فعال بوده و آب را به آبریز هدایت می نماید ولی در اکثر موارد شیر برقی یخچال دچار سایش در قسمت داخلی شده و آب به طور قطره قطره از آبریز نشت می کند.)

در صورت حل نشدن مشکل نشت آبریز می توانید سوالات خود را با ارسال دیدگاه از تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی بپرسید.

 لامپ داخل ساید بای ساید ال جی از کار افتاده است علت چیست؟

لامپ یخچال در مدل های قدیمی و غیر اینورتر اکثرا از برق ۲۲۰ ولت تغذیه می کردند و از نظر ظاهری شبیه لامپ های معمولی بودند اما در مدلهای جدید این لامپ ها به روز شده و از تکنولوژی ال ای دی در این مدل ها استفاده شده است.اگر لامپ یخچال ال جی شما سوخته است قبل از تماس با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی موارد زیر که جزو علل عمده خرابی در لامپ می باشد را بررسی نمایید.

 • محل قرارگیری وسایل یخچال باعث از کار افتادن لامپ شده است. ( در صورت فشار به لامپ در مدل های قدیمی بدون قاب پلیت لامپ جا به جا شده و لامپ داخل یخچال خاموش می شود در صورت مشاهده این مورد را رفع نمایید.)
 • لامپ روشنایی معیوب است. ( در مدل های قدیمی در صورت سوختن لامپ روشنایی می توانید با باز کردن قاب لامپ با یک پیچ گوشتی چهارسو قاب را باز نموده و خارهایی پایینی را نیز به آرامی باز کنید و با باز کردن لامپ به علت خاص نبودن لامپ قطعه را از الکتریکی تهیه و جایگزین نمایید.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. (در صورت خرابی برد الکترونیکی برق به لامپ نرسیده و عملا بخش روشنایی سیستم از کار می افتد تعمیربرد الکترونیکی عمل بسیار تخصصی می باشد و توسط شخص مشتری قابل انجام نمی باشد که پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی برای تعمیر برد یخچال آماده خدمت رسانی به شما می باشد.)
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی

نکته بسیار مهم در هنگام تعویض لامپ یخچال خارج کردن دستگاه از برق می باشد دقت داشته باشید برای تعمیرات یخچال و یا سرویس حتما دستگاه را از برق جدا کنید.

بدنه ساید بای ساید ال جی برق دارد علت چیست؟

برق دار بودن بدنه و راه های رفع این موضوع در مقاله تعمیرات لوازم خانگی در تهران به طور کامل شرح داده شده است اما در این مقاله نیز شما را با این موارد مجددا اشنا می نماییم.

 • عدم وجود چاه ارت در ساختمان (مهمترین علت برق دار بودن یخچال و فریز ال جی که توسط نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی کارشناسی و ریشه یابی شده است عدم وجود ارت در ساختمان می باشد که این مورد باعث می شود برق القایی به جای انتقال به چاه ارت به بدنه منتقل شود.)
 • خرابی قطعات اصلی دستگاه و اتصال به بدنه (تک تک قطعات موجود در یخچال شامل کمپرسور موتور فن خازن و… در صورت معیوب بودن و وجود اتصال به بدنه دستگاه را برق دار می کنند شما می توانید برای بررسی دقیق علت برق داشتن دستگاه با تعمیرکار یخچال ال جی که توسط نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی برای شما اعزام میشود علت را رفع و رجوع نمایید.)
 • معیوب بودن پریز برق (در صورت خرابی پریز برق محل اتصال ساید بای ساید نیز دستگاه برق دار شده و برق را به بدنه انتقال می دهد توصیه ما قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی بازدید پریز توسط برقکار معتبر می باشد.)
 • خرابی برد الکترونیکی (برد الکترونیکی نیز به علت تغذیه کل سیستم برقی دستگاه در صورت خراب بودن برق را به بدنه انتقال می دهد در صورت بررسی راهکارهای ذکر شده در مقاله تعمیر لوازم خانگی در تهران و عدم نتیجه گیری برای تعمیر دستگاه خود با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.)

ساید بای ساید ال جی در حین کار صدای ناهنجار دارد علت چیست؟

به طور کلی ایرادات و صداها با هم مشابه نبوده و نمی توان برای ایجاد صدا یک دلیل را ذکر نمود اما عمده دلایل تولید صدای ناهنجار در یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی از زبان تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی شامل موارد ذیل می باشد.

 • طراز نبودن یخچال (هنگامی که یخچال طراز نباشد کمپرسور در حالت صحیح قرار نگرفته و دستگاه شروع به ایجاد سر و صدا می نماید که اکثرا مشتریان در هنگام نصب و جابجایی با این مشکل روبرو می شوند در هنگام نصب یخچال به طراز بودن دستگاه به طور جد دقت نمایید.)
 • خرابی موتور فن دستگاه (در صورت خرابی موتور فن صدای مشابه زوزه کشیدن از یخچال به گوش می رسد که این ایراد می تواند بهترین سرنخ برای پیدا کردن عیب باشد. کاور پشت ساید بای ساید را باز کرده و با اسنفاده از پیچ گوشتی دور تا دور کاور را باز کنید موتور فن را از جا درآورده و با ریختن روغن در شفت موتور صدا گیری را انجام دهید اما در صورت خرابی بلبرینگ ها موتور فن احتیاج به تعویض کامل د ارد برای تعویض موتور فن با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در ارتباط باشید.)
 • خرابی کمپرسور (در صورت خرابی کمپرسور پیستون ها شروع به تولید صدا کرده و این صدا بسیار نا خوشایند می باشد اما در صورت خرابی رله استارت و عدم توانایی در اتصال دو سر کمپرسور نیز این اتفاق ممکن است رخ بدهد برای بررسی دقیق علت صدا دادن کمپرسور ویدیویی از دستگاه خود به واتساپ نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در مجموعه پیشتاز سرویس ارسال نمایید تا در صورت امکان شما را بیشتر راهنمایی نماییم. در نظر داشته باشد که در صورت خرابی اتصالات پلاستیکی پایه ها و یا شل شدن پیچ ها نیز این ایراد مشاهده می شود و با تعویض پایه کمپرسورو سفت کردن پیچ ها صدا کامل رفع می شود.)
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی

سرویس یخچال ال جی چه مواردی را شامل می شود؟

سرویس ساید بای ساید ال جی در نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی شامل موارد زیر می باشد که هر کدام به طور مختصر توضیح داده می شود:

 • تعویض فیلتر داخلی ساید بای ساید ال جی
 • تعویض فیلتر بیرونی ساید بای ساید ال جی
 • شستشو کمپرسور و کندانسور ساید بای ساید ال جی
 • تعویض شلنگ ها و اتصالات در صورت لزوم و پوسیدگی
 • روغن کاری موتور فن دستگاه
 • تعویض فیلتر بهداشتی داخل کابین(هایژن فرش)
 • سرویس نوار دور درب ساید بای ساید ال جی

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی تمامی موارد بالا را برای جلوگیری از خرابی ساید بای ساید ال جی شما با کیفیت بالا توسط تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد خود در مجموعه نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی انجام می دهد.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی

تعویض فیلتر داخلی یخچال ساید بای ساید ال جی توسط پیشتاز سرویس با گارانتی اصالت کالا و خدمات می باشد و در هنگام تعویض فیلتر قطعه با بارکد اصلی تحویل و نصب می شود.

این مورد در هنگام تعویض فیلتر بیرونی ساید بای ساید ال جی نیز صدق می کند.

برخی از شرکت های متفرقه که خود را به عنوان نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی نام گذاری نموده اند اقدام به نصب دو یا چند فیلتر در بیرون ساید بای ساید ال جی می کنند که این اقدام صرفا برای دریافت هزینه نا متعارف بوده و لزومی از نظر تعمیرکار ساید بای ساید ال جی برای این کار نمی باشد.

همچنین در هنگام تعویض فیلتر ساید بای ساید ال جی سرویس کندانسور و نوار درب به صورت تخصصی و رایگان برای مشتری انجام می شود.

همچنین شما می توانید در صورتی که خودتان توان فنی دارید برای تهیه فیلتر با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی تماس گرفته و قطعه را تهیه و اقدام به تعویض نمایید.

تعویض فیلتر هایژن فرش

فیلتر هایژن فرش در دستگاه های ال جی برای رفع بوی نامطبوع داخل یخچال می باشد این فیلتر طبق ادعا شرکت سازنده عمر مفید ۳ تا ۴ سال دارد که بعد از آن احتیاج به تعویض دارد اما نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی به علت بالا بودن هزینه تعویض این قطعه به شما پیشنهاد استفاده از بوگیر در یخچال را می کند زیرا با توجه به شرایط اقتصادی کشورتعویض این فیلتر توجیه نداشته و کار آنچنانی توسز این فیلتر انجام نمی شود ولی در صورت درخواست مشتری این فیلتر توسط تعمیرکار ساید بای ساید ال جی تعویض و تحویل مشتری می شود.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی

انتخاب پیشتاز سرویس یا نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی؟

ابتدا باید قصد خود را از انتخاب مرکز تعمیرات ساید بای ساید ال جی مشخص نموده و سپس تصمیم گیری نمایید.

در نظر داشته باشید که در صورت داشتن گارانتی انتخاب نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی بهترین گزینه پیش رو شما می باشد اما در صورت اتمام گارانتی مهم ترین دلیل انتخاب مرکزی برای تعمیر ساید بای ساید ال جی سابقه و اصل صداقت می باشد.

پیشتاز سرویس جزو با سابقه ترین مرکز تعمیرات ساید بای ساید ال جی در تهران این اطمینان را به شما می دهد که تعمیر یخچال و فریزر ال جی را با استفاده از قطعات اصلی و گارانتی ۶ماه تا ۲سال توسط تکنسین های برگزیده انجام داده و تعمیر ساید بای ساید ال جی را در روزی که ثبت سفارش توسط مشتری انجام شود انجام داده و پس از تعمیر دستگاه فاکتوری با تعرفه اتحادیه تحویل مشتری داده تا از بابت قیمت نیز خیال مشتری آسوده باشد.

اما در صورت تمایل برای استفاده از گارانتی دستگاه نیز می توانید با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی که در برگه ضمانت نامه وجود دارد تماس حاصل نمایید تا از مرکز مورد انتخاب شما با شما برای تعمیرات ساید بای ساید ال جی در ارتباط باشند.

بازدید کننده گرامی پیشتاز سرویس هرگونه سوالی در خصوص نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی و یا خرابی دستگاه خود دارید در انتهای مطلب مطرح کنید تا کارشناسان پیشتاز سرویس به صورت آنلاین پاسخگو سوالات شما باشند.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی در محل

پیشتاز سرویس به عنوان قدیمی ترین مرکز تعمیرات ساید بای ساید ال جی در محل سالهاست با استفاده از نیروهای متخصص و آموزش دیده این کار تخصصی را انجام داده و خیال مشتریان خود را از بابت تعمیرات ساید بای ساید ال جی در محل به صورت صفر تا صد آسوده نموده است.

البته تعمیرات لوازم خانگی در تهران توسط پیشتاز سرویس در اغلب موارد در محل و بدون جابجایی انجام می شود به عنوان مثال تعمیر ماکروفر ال جی در محل نیز صرفا توسط پیشتاز سرویس به صورت صفر تا صد انجام می شود و اکثر مراکز برخی موارد را صرفا در محل رفع کرده و در بعضی خرابی ها دستگاه را حمل می کنند که این موضوع علاوه بر افزایش هزینه حس بی اعتمادی را نیز به مشتری انتقال می دهد.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی

توصیه های تعمیرکار نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی به مشتریان پیشتاز سرویس

 • در هنگام نصب دستگاه توسط مرکز خدمات پس از فروش ال جی محافظ برق را نیز برای دستگاه تهیه نمایید.
 • فیلتر بیرونی اورجینال ال جی را در بدو نصب دستگاه تهیه کرده و از تعمیرکار یخچال ال جی درخواست کنید فیلتر بیرونی را برای دستگاه نصب کند. (فیلتر بیرونی باعث میشود شما دیرتر برای تعویض فیلتر داخلی اقدام نمایید.)
 • هیچ گاه یخچال را با مصرف کننده ای مثل ماکروفر یا ماشین لباسشویی در یک دو شاخه نصب نکنید.
 • از قرار دادن اجسام سنگین بر روی یخچال و یا پوشاندن پشت دستگاه خودداری نمایید.
 • در صورت نیاز برای نظافت دستگاه و جابجایی حتما برق دستگاه را خارج نمایید تا در صورت بروز برق القایی در بدنه دستگاه دچار آسیب نشوید.
 • فاصله های ایمنی ذکر شده در دفترچه راهنما ساید بای ساید ال جی را رعایت نمایید.
 • در هنگام اسباب کشی از باز کردن درب توسط باربری خودداری کنید زیرا این کار تخصصی بوده و تعمیرکار ساید بای ساید ال جی برای صحیح باز کردن درب دوره دیده که این موضوعات توسط باربری جدی گرفته نشده و بارها مشاهده شده سیم کشی دستگاه با بی احتیاطی قطع شده است.
 • سرویس سالیانه ساید بای ساید خود را جدی بگیرید و در صورت امکان خودتان دستگاه را سرویس کنید اما در صورت نداشتن دانش کافی با پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.

خدمات تخصصی که توسط پیشتاز سرویس به مشتریان ارائه می شود شامل چه مواردی می باشد؟

 • تعویض کمپرسورهای اینورتر و معمولی ساید بای ساید ال جی
 • شارژ گاز R600 و شارژ گاز R134 در محل به همراه ترازو دیجیتال و وکیوم سیستم
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید ال جی در محل(در صورت عدم احتیاج به تعویض موتور)
 • تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید ال جی
 • تعمیر موتور فن کمپرسور ساید بای ساید
 • تعویض موتور فن فریزر ساید بای ال جی
 • تعمیر ال ای دی روشنایی داخل ساید بای ساید ال جی
 • جوش پلاستیک طبقات شکسته شده در صورت عدم موجودی قطعه یدکی و…

این ایرادات از نظر نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی تخصصی بوده و توسط فردی که دانش کافی در حوزه تعمیرات یخچال را ندارد قابل انجام نیست اما برخی ایرادات را شما می توانید خودتان رفع کرده و برای تعمیر ساید بای ساید ال جی بدون لزوم حضور تعمیرکار یخچال ال جی خود اقدام به انجام برخی موارد کنید.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی

چه خدماتی احتیاج به حضور تعمیرکار ساید بای ساید ال جی ندارد؟

اینکه شما تا چه مقدار به مباحث فنی وارد هستید برای ما معلوم نیست اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که با مطالعه کامل این مطالب خودتان به راحتی قادر به انجام برخی از کارهای مربوط به سرویس و نگهداری ساید بای ساید ال جی خواهید بود مواردی از قبیل:

 • تعویض فیلتر داخلی ساید بای ساید ال جی
 • تعویض فیلتر بیرونی ساید بای ساید ال جی
 • سرویس کندانسور ساید بای ساید ال جی
 • تعویض لامپ روشنایی ساید بای ساید ال جی
 • تنظیم منو ساید بای ساید ال جی
 • طراز کردن ساید بای ساید ال جی
 • رگلاژ درب ساید بای ساید ال جی

تمامی این موارد را می توانید بدون احتیاج به حضور تعمیرکار ساید بای ساید ال جی خودتان انجام دهید و در صورت احتیاج به راهنمایی در مراحل انجام کار می توانید با پشتیبانی نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در مجموعه پیشتاز سرویس تماس حاصل کرده و مشاوره تلفنی با از طریق واتساپ با کارشناسان نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی داشته باشید.

ارورهای ساید بای ساید ال جی و نحوه رفع ارور ساید بای ساید ال جی

ساید بای سایدهای ال جی به علت استفاده از برد الکترونیکی هوشمند بوده و با وجود مشکل در سیستم اروری بر روی صفحه نمایشگر نشان می دهند که این ارور راهنمایی برای تعمیرکار ساید بای ساید ال جی بوده و سرنخ خرابی را در اختیار مشتری و تعمیرکار می گذارد شما می توانید برای دریافت و مطالعه لیست ارورهای ساید بای ساید ال جی مطلب مربوط به ارورساید بای ساید ال جی را در سایت نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی مطالعه و در صورت نیاز دانلود نمایید.

این مقاله پاسخگوی سوال شما نبود؟ می‌توانید مستقیما با کارشناسان پیشتاز سرویس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

پاسخ به پرسش های رایج (FAQ) تعمیر ساید بای ساید ال جی

آیا تمامی مراحل تعمیرات ساید بای ساید در محل انجام می شود؟

در نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی می توان گفت ۹۹٪ تعمیرات ساید بای ساید در محل انجام می شود به جز موارد تخصصی مربوط به برد الکترونیکی و یخساز

آیا تعمیرات ساید بای ساید ال جی توسط پیشتاز سرویس شامل گارانتی می باشد؟

بله. بستگی به نوع تعمیر و خدمات تعمیرات در پیشتاز سرویس از ۶ماه تا ۲سال گارانتی می شوند که در حیطه کاری تعمیرات لوازم خانگی در تهران بی سابقه می باشد.

آیا قطعات مورد استفاده توسط نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی کره ای هستند؟

در اغلب موارد قطعاتی که نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی در هنگام تعمیرات استفاده می کند قطعات کره ای می باشد اما در برخی موارد خاص و نبود قطعه از قطعات مشابه چین نیز استفاده می شود.

آیا تعمیرکار نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی به محصولات دیگر آشپزخانه هم اشراف دارد؟

تمامی تکنسین های پیشتاز سرویس نحوه کارکرد و توضیحات منو محصولات آشپزخانه را وارد هستند اما برای تعمیر هر محصولی رسته مشخصی در نظر گرفته شده است به طوری که به عنوان مثال تکنسین تعمیر ماکروفر ال جی یا تعمیر جاروبرقی ال جی به منو ماشین لباسشویی یا ظرفشویی نیز آگاه می باشد اما برای تعمیرات شخص متخصص رسته مورد نظر از طرف شرکت اعزام می شود.

نحوه پرداخت هزینه تعمیرات ساید بای ساید ال جی به چه صورت می باشد؟

بعد از تعمیر ساید بای ساید ال جی و تحویل دستگاه به مشتری فاکتور تعمیرات و رسید رضایت مشتری توسط تکنسین دریافت و گارانتی خدمات نیز در فاکتور ذکر می شود و در روز بعد از طرف شرکت با مشتری تماس گرفته شده تا میزان رضایت مندی خود را از مجموعه پیشتاز سرویس بیان و در صورت انتقاد درخواست خود را برای پیگیری ثبت نماید.

هزینه تعمیرات در نمایندگی ساید بای ساید ال جی در پیشتاز سرویس

خدمات تعمیر ساید بای ساید ال جیهزینه خدمات ساید بای ساید ال جی
اجرت تعویض کمپرسوراز ۷۶۰ هزار تا ۹۸۰ هزار تومان
شارژ گاز R134از ۱۸۰۰ تا ۲۳۰۰ هزار تومان
شارژ گاز R600از ۲۲۰۰ تا ۲۶۵۰ هزار تومان
تعویض موتور فن بیرونیاز ۹۶۰ هزار تا ۲۱۵۰ هزار تومان
تعویض موتور فن داخلی فریزر                        از ۸۸۰ هزار تا ۱۹۳۰ هزار تومان
تعویض فیلتر بیرونی                                   از ۲۳۰ تا ۴۵۰ هزار تومان
تعویض فیلتر داخلی                                    از ۳۳۰ تا ۸۵۰ هزار تومان
تعمیر لامپ ال ای دی                                 از ۷۰۰ تا ۱۳۵۰ هزار تومان
تعمیر برد ساید بای ساید ال جی                      از ۱۳۰۰ هزار تا ۲۸۰۰ هزار تومان
تعویض شلنگ داخل درب                            از ۵۵۰ تا ۸۵۰ هزار تومان
تعویض المنت یخساز                                  ۱۴۵۰ هزار تومان
تعمیر یخساز ساید بای ساید ال جی                   از ۸۸۰ تا ۱۹۰۰ هزار تومان
تعویض یخساز ساید بای ساید ال جی                از ۳۲۰۰ تا ۵۷۰۰ هزار تومان
تعویض کامل شلنگ های آب و یخساز              از ۶۸۰ هزار تا ۹۵۰ هزار تومان
رگلاژ درب و سرویس کامل یخچال بدون فیلتر    ۳۸۰هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل           از ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان
لیست هزینه خدمات نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی

نتیجه گیری:

در متن بالا به بررسی مهم ترین اطلاعات درباره تعمیرات ساید بای ساید ال جی پرداختیم تا شما عزیزان با برخی از مهم ترین ایرادات و دلایل به وجود آمدن آنها آشنا بشوید.

اما در صورت بروز هر خرابی در ساید بای ساید خود با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکار مربوطه را برای انجام تعمیرات به محل مورد نظر شما ارسال کنیم.

تعمیرکاران پیشتاز سرویس به صورت تمام وقت و در تمام روزهای هفته آماده اعزام برای انجام تعمیرات ساید بای ساید شما می باشند.

تعداد کلماتمنبع
5131LG Side By Side Repair Agent

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی

نمایندگی تعمیرساید بای ساید ال جی در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیرساید بای ساید ال جی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در شمیرانات،دماوند و بومهن

4.9 43 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

32 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عاطفه امیری
عاطفه امیری
1 سال قبل

سلام ما جابجایی داشتیم و الان سمت دستگردی میخوایم ساید نصب و تعویض فیلتر بشه فرم پر کردم ممنون میشم پیگیری کنید

صادق بانیان
صادق بانیان
1 سال قبل

سلام ساید بای ساید ال جی مدل فرنچ داریم سرماش کم شده سرویسکار از بیرون اومد دید گفت سنسوراشه نیست آیا صحت داره و اینکه غیر قابل تعمیره این ایراد؟

Babak
Babak
1 سال قبل

سلام تعویض فیلتر داخلی و بیرونی سای ال جی چقدر هزینه داره

ترانه لامعی
ترانه لامعی
1 سال قبل

سلام فیلتر ساید بای ساید ال جی مدل اینستا ویو هم دارید؟

محسن
محسن
1 سال قبل

سلام ساید بای ساید ال جی مدل j287svuv بردش تعمیر میشه؟ به ما گفتن هیجا نداره تعمیرم نمیشه

ایراندخت حکیمی
ایراندخت حکیمی
1 سال قبل

سلام ساید پایونیر ال جی داریم از درب آبریزی داره آیا قابل تعمیر هست؟شلنگو از گلدیران اومدن کور کردن گفتن نیست قطعه و الان آبریز قطع شده

نسرین طور
نسرین طور
1 سال قبل

درب ساید ال جی مدل اینستاویو شیشه شکسته تعمیر میشه؟

ثریا تقی زاده
ثریا تقی زاده
1 سال قبل

سلام فیلتر ساید ال جی مدل lt800p موجود دارید اصلیشو؟

الهام
الهام
1 سال قبل

شما خدمات نصب ساید ال جی هم دارید؟

علی مشیری
علی مشیری
1 سال قبل

هزینه شارژ گاز ساید ال جی چقدر میشه؟

آریا
آریا
1 سال قبل

یخساز ساید ال جی قابل تعمیر هست یا باید تعویضش کنید؟

ثریا
ثریا
9 ماه قبل

سلام
تعمیر یخساز ساید ال جی انجام میدید؟

fatemeh
fatemeh
8 ماه قبل

salam hazine sharje gaze side lg cheghadr ,mishe?

mohammad
mohammad
6 ماه قبل

هزینه تعویض فیلترهای ساید ال جی چقدر میشه؟

عارفه پورحق وردی
عارفه پورحق وردی
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر
ساید ال جی مدل X29 LG GR-X29FTQEL Side رو دارم که حین اسباب کشی درب ساید دچار مشکل شده است ، مجموعه شما درب نو این مدل ساید رو موجود داره ؟؟

شهریاری
شهریاری
1 ماه قبل

عرض سلام و خسته نباشید
برای اطلاع دقیق از دلیل سرمایش نداشتن سایدمون و همچنین تعرفه تعمیر آن باید حتما تکنسین حضوری تشریف بیاد ؟ تلفنی نمیشه هزینه رو اعلام کنید ؟