You are currently viewing تعمیر ماکروفر در محل
تعمیر ماکروفر در محل

تعمیر ماکروفر در محل

زمان مطالعه: 8 دقیقه

دستگاه های ماکروفر به دلیل ظرافت بالا و در بعضی از مدل ها سنگینی بیش از حد برای تعمیر ماکروفر در محل (Microwave Repairing Services at Your Place) بالاترین درخواست را دارند . شما با رویارویی ایراد در دستگاه خود بیش از هر چیز به دنبال مرکز تعمیرات مجازی هستید که از مزیت تعمیر ماکروفر در محل برخوردار باشد.

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

بعضی از مشتریان هنگام اعزام تکنسین به محل برای تعمیر دستگاه ، دغدغه بهترین بودن از نظر امانت داری ، صداقت ، استفاده از قطعات اصلی و با توجه به وضعیت فعلی کشور و شیوع ویروس کرونا ، تمیزی و پاکیزه بودن را دارند.

تعمیر ماکروفر در محل
تعمیر ماکروفر در محل

مزایای تعمیر ماکروفر در محل

پیشتاز سرویس مجموعه ای از تکنسین های آگاه و خبره را به شما معرفی میکند تا با خیالی آسوده تعمیر مایکروفر در محل را برای شما انجام دهند.

از مزایای تعمیر ماکروفر در محل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم آسیب دیدن دستگاه در هنگام حمل و نقل
 • اطمینان خاطر مشتری از اصالت قطعات ماکروفر
  • دستگاه در حضور مشتری عیب یابی و تعمیر می شود
 • عدم حمل دستگاه و جلوگیری از پرداخت هزینه اضافی پیک یا باربری
 • تست دستگاه به صورت کامل در نقطه ای که دستگاه نصب است
  • در برخی موارد به علت ضعف برق واحد دستگاه کار نمی کند اما با مراجعه به کارگاه دستگاه بدون مشکل کار می کند.

گارانتی 180 روزه

تعمیر مایکروفر در محل نیز مانند سایر خدمات پیشتاز سرویس شامل ۶ ماه گارانتی می باشد که در صورت نیاز مشتریان برای تمدید گارانتی دستگاهها نیز توسط شرکت امکان پذیر می باشد.

برای تعمیر مایکروفر در محل می توانید از طریق ثبت سفارش و درج آدرس خود در سایت و یا با تماس با خطوط ارتباطی پیشتاز سرویس درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های پیشتاز سرویس با شما در ارتباط باشند.

تعمیر ماکروفر در محل
تعمیر ماکروفر در محل

یکی از بیشترین مواردی که مشترکین پیشتاز سرویس برای تعمیر مایکروفر در محل از ما درخواست دارند اعزام نیرو مسلط به این کار می باشد که با توجه به دوره های برگزار شده در کارگاه های آموزشی پیشتاز سرویس تمامی نیروهای اعزامی به این موارد آگاه هستند.

به تعمیر مایکروفر در تهران نیاز دارید؟ از متخصصین پیشتاز سرویس کمک بگیرید.

رعایت پروتکل های بهداشتی

در شرایط کرونایی برای تعمیر مایکروفر در محل پیشنهاد ما به تکنسین ها و مشتریان گرامی برای حفظ سلامتی گذاشتن دستگاه در منزل مشتری و در فضای باز پیش از مراجعه تکنسین می باشد تا با رعایت پروتکل های بهداشتی تعمیر ماکروفر در محل انجام شود.

استفاده از ماسک و دستکش در هنگام کار نیز از موارد آموزش داده شده به نیروهای مجموعه می باشد و از شما مشتریان گرامی نیز درخواست می شود تا با رعایت فاصله اجتماعی از تکنسین و استفاده از ماسک ما را برای بهبود خدمات یاری نمایید.

تعمیر ماکروفر در محل
ویدئو تعویض فیلتر میکا در آپارات

تعمیرات ماکروفر در محل

مجموعه پیشتاز سرویس اولین مجموعه با ایده تعمیر ماکروفر در محل می باشد که با بیش از پنجاه تکنسین آماده خدمت رسانی به شما مشترکین گرامی می باشد.

مکان هایی که برای تعمیر مایکروفر در محل از طرف ما به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی به شما پیشنهاد می شود. بستگی به منزل شما می توان در پارکینگ ، راهرو ، بالکن و یا حتی پشت بام باشد اما در نظر داشته باشید که قبل از مراجعه تکنسین برای تعمیر مایکروفر در محل شرایط تعمیر شامل نور کافی ، برق و جایگاهی برای قرارگیری مایکروفر تهیه نمایید.

در پایان به این موضوع اشاره می کنیم که در صورت درخواست شما تعمیر مایکروفر در محل انجام می شود و در صورت عدم تمایل برای تعمیر ماکروفر در محل کارگاه پیشتاز سرویس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

چرا پیشتاز سرویس؟ با استفاده از خدمات تعمیراتی و تکنسین‌های پیشتاز سرویس از چه مزایایی برخوردار می‌شوید؟

تعمیر ماکروفر در محل
تعمیر ماکروفر در محل

تعمیرات حدالامکان بدون تعویض

این مجموعه در نظر دارد تا با توجه به مشکلات اقتصادی پیش آمده برای هموطنان گرامی در هنگام تعمیر مایکروفر در محل حدالامکان دستگاه را بدون تعویض قطعه راه اندازی نماید اما در برخی موارد به دلیل قابل تعمیر نبودن قطعات با استفاده از قطعات اصلی اقدام به تعمیر مایکروفر شما می نماییم.

تامین قطعه توسط شرکت پیشتاز سرویس به گونه ای می باشد که در هنگام تعمیر مایکروفر در محل توسط تکنسین هر ایرادی در منزل قابل رفع باشد و قطعات اصلی با بهترین کیفیت و در کمترین زمان در اختیار شما مصرف کننده گرامی باشد.

کیفیت قطعات مصرفی هنگام تعمیر ماکروفر در محل هیچ تفاوتی با قطعات مصرفی در کارگاه ندارد و از لحاظ قیمت نیز قیمت مصوب بوده و طبق تعرفه اتحادیه تعمیر مایکروفر در محل توسط تکنسین ها انجام میشود.

سوالات متداول(FAQ)

هزینه ایاب ذهاب و کارشناسی دستگاه چقدر می شود؟

هزینه ایاب ذهاب و کارشناسی در محل 80 هزار تومان می باشد که در صورت توافق هزینه تعمیرات این مبلغ دریافت نمی شود.

آیا تکنسین مراجعه کننده تمامی قطعات مورد نیاز را همراه خود دارد؟

با توجه به هماهنگی با تعمیرکار و توضیح مشکل دستگاه تکنسین تمامی قطعات مورد نیاز را همراه خود دارد.

آیا در زمان همه گیری ویروس کرونا تعمیرات در محل دارید؟

بله، تکنسین ها با رعایت کامل پروتوکل های بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش برای تعمیرات مراجعه می کنند.

آیا تعمیرات دارای ضمانت می باشند؟

از تاریخ انجام تعمیرات به مدت 180 روز خدمات دارای گارانتی می باشد.

هزینه ایاب ذهاب

در راستای رفاه حال شما مشترکین گرامی سرویس ایاب و ذهاب تکنسین ها مطابق تعرفه اتحادیه بوده و سرویسی تحت عنوان های دیگر برای بازدید از طرف تکنسین از مشتریان برای تعمیر مایکروفر در محل دریافت نمی شود.

ساعت مراجعه

همچنین برای سرویس مایکروفر در محل پس از ثبت سفارش تکنسین پیشتاز سرویس با شما تماس گرفته و ساعت سرویس را با توجه به درخواست شما هماهنگ می کند. به همین منظور بهتر است ساعت درخواستی خود را نیز در سایت ثبت نمایید تا نزدیکترین تکنسین به محل کار یا منزل شما سفارش را دریافت و در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به شما مشتری گرامی باشد.

به منظور ارایه بهتر سرویس تعمیر مایکروفر در محل با توجه به ساعت درخواست تعمیرات مایکروفر خود حدالمقدور یک روز قبل ساعت را در سایت پیشتاز سرویس تعیین نمایید تا با توجه به حجم کاری نیروهای تعمیرکار بتوانند ساعت مد نظر شما در خدمتتان باشند.

تعمیر ماکروفر در محل
تعمیر ماکروفر در محل

البته پیشتاز سرویس با تعداد نیروی فعال خود مشکل هماهنگی تکنسین با مشتری برای تعمیر مایکروفر در محل را تا حد زیادی رفع نموده است اما در برخی مواقع با توجه به درخواست بالای تعمیرات توسط مشتریان نیروهای آماده خدمت رسانی به حداقل می رسند و ممکن است ساعت مد نظر شما و وقت آزاد تکنسین هماهنگ نباشد.

به همین منظور درخواست ما از شما مشتری گرامی برای ارائه خدمات تعمیر مایکروفر در محل پر کردن فرم تعمیرات در سایت با مشخصات کامل و آدرس دقیق و ساعت تمایل به تعمیر می باشد.

کلیه تعمیرات ماکروفر در مرکز تعمیرات پیشتاز سرویس با ضمانت 180 روزه (6 ماهه) انجام می شود.

موارد استثنا

در مواردی که مایکروفر شما احتیاج به تست اشعه داشته باشد (مواردی مانند شکستن شیشه درب و خرابی درب)به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی تعمیر ماکروفر در محل توسط پیشتاز سرویس انجام می‌شود زیرا سلامت مشتری برای ما در اولویت می باشد و صرفا کار در کارگاه و با تست اشعه و کالیبره باید انجام شود.

همانطور که می دانید مایکروفر با استفاده از امواج غذا را گرم می کند و در صورت نشت امواج به بیرون از محفظه مایکروفر در دراز مدت به صاحبان ماکروفر آسیب وارد می شود و به همین منظور در هنگام تعمیر مایکروفر در محل این خرابی ها توسط تکنسین های مجموعه انجام نمی شود و مایکروفر به کارگاه حمل می شود.

عمده ترین ایرادات ماکروفر

برخی ایرادات متداول که شما برای تعمیر مایکروفر در محل از ما درخواست خدمات دارید را در ادامه این مقاله با هم بررسی می کنیم.

گرم نکردن در حالت ماکرو

عمده ترین درخواست تعمیر مایکروفر در محل توسط مشتریان ایراد گرم نکردن در حالت مایکرو یا حالت امواج می باشد. مگنترون مایکروفر عامل اصلی ایجاد جنبش مولکولی در مایکروفر نیز بیشترین خرابی را به علت استفاده بیشتر دارد.

 1. آیا همیشه وقتی مایکروفر ما غذا را داغ نمی کند ایراد از مگنترون دستگاه است؟
  1. پاسخ به این سوال طبیعتا خیر می باشد موارد دیگری مثل خازن، دیود، ترانس، برد الکترونیکی، میکروسوئیچ و… همگی باید به درستی عمل کنند تا دستگاه عمل گرم کردن را به درستی انجام دهد ولی عموما خرابی از قطعه مگنترون می باشد اما همانطور که ذکر شد نه قطعا.
تعمیر ماکروفر در محل
تعمیر ماکروفر در محل

ایرادات قابل رفع

برخی از ایرادات نیز توسط مشتری قابل رفع می باشد و یا با تماس با شرکت و راهنمایی تلفنی این ایرادات کوچک می تواند رفع و رجوع شود. توصیه ما به مشتریان قبل از ثبت سفارش تعمیر ماکروفر در محل چک کردن دوشاخه ورودی برق دستگاه و محل قرارگیری دستگاه می باشد.

برای تست سلامت دوشاخه کافیست موبایل خود را با همان پریز شارژ نمایید در صورت سلامت پریز دستگاه به درستی شارژ می شود و در غیر اینصورت شارژ دستگاه انجام نمی شود.

محل قرارگیری دستگاه

محل قرارگیری دستگاه نیز از دیگر ایرادات مایکروفرها می باشد توجه داشته باشید مایکروفرها باید از هر طرف حداقل ده سانتی متر فاصله داشته باشند. در هنگام نصب محصول توسط نماینده شرکت این موارد حتما رعایت می شود اما بعضی از مشتریان از افرادی که به صورت متفرقه فعالیت می‌کنند و یا از آشنایان خود درخواست نصب مایکروفر را می کنند که این امر در بلند مدت آسیب های جدی و در برخی موارد غیر قابل جبرانی را به بارمی آورد.

در صورت قرارگیری بد محصول و محیط نامناسب نصب بعد از بروز مشکل و درخواست سرویس تعمیر مایکروفر در محل تکنسین اقدام به تعبیه جای مناسب نصب بعد از تعمیرات می نماید پس جای نگرانی نیست چون برخی مشکلات به سادگی توسط گروه پیشتاز سرویس قابل رفع میباشد.

این مقاله پاسخگوی سوال شما نبود؟ می‌توانید مستقیما با کارشناسان پیشتاز سرویس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

قرارگیری مایکروفر در مجاورت اجاق گاز و یا نزدیک به شلنگ گاز از محل های بسیار پرخطر می باشد که در برخی از درخواست های تعمیر مایکروفر در محل مشتری درخواست تعویض بدنه مایکروفر را به علت سوختگی یا آب شدن دارد.

تعمیر ماکروفر در محل
تعمیر ماکروفر در محل

سخن آخر

در پایان این مقاله از شما مشتری گرامی درخواست داریم تا در صورت خرابی مایکروفر خود فرم تعمیر مایکروفر در محل را با دقت پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

مناطق تحت پوشش برای تعمیر مایکروفر در محل کل مناطق تهران و شمیرانات و کرج می باشد. پیشتاز سرویس هیچ نماینده ای در شهرستان ها ندارد و در صورت درخواست تعمیرات مشتریان، کارگاه پیشتاز سرویس آماده ی خدمت رسانی می باشد که با پست و یا تیپاکس دستگاه را باید ارسال نمایید.

مراکز تعمیرات پیشتاز سرویس


مرکز تهران

88813743


جنوب تهران

56010207غرب تهران

66101065


تلفن دفتر مرکزی

66000746شمال تهران

22878551


شرق تهران

77723347


خدمات تعمیر ماکروفر در محل به زودی در شهرستان ها نیز قابل دسترس می باشد.

تعداد کلماتمنبع
2031 کلمهپیشتاز سرویس

شعب خدمات تعمیر ماکروفر در محل

نمایندگی تعمیر ماکروفر در محل در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ماکروفر در محل در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ماکروفر در محل در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ماکروفر در محل در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ماکروفر در محل درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ماکروفر در محل در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر ماکروفر در محل در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر ماکروفر در محل در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر ماکروفر در محل در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 14 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

22 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد نظری
محمد نظری
1 سال قبل

با سلام و عرض ادب
جناب ببخشید بعد از ثبت سفارش چقدر زمان میبره تا حضور تکنسین در منزل ما ؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  محمد نظری
1 سال قبل

سلام حداکثر 30 دقیقه بعد تکنسین مربوطه با شما تماس می گیرد و زمان مراجعه را به درخواست شما هماهنگ می کند.

صادق حسینی
صادق حسینی
8 ماه قبل

سلام من برای تعمیر ماکروفر در محل ثبت سفارش کردم برای جمعه که منزل هستم تو سیستم ثبت شده؟ به اسم حسینی محدوده پیروزی

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  صادق حسینی
8 ماه قبل

سلام دوست عزیز
بله سفارش شده دریافت شده و تکنسین مربوطه برای هماهنگی زمان مراجعه با شما تماس خواهد گرفت.

شیوا امینی
شیوا امینی
8 ماه قبل

سلام
جسارتا من میخواستم خودم دستگاه رو برای تعمیر به کارگاه منتقل کنم
لطفا ادرس رو برام ارسال میکنید؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  شیوا امینی
8 ماه قبل

سلام
ادرس کارگاه تهران خ ازادی خیابان بهبودی پلاک 86
قبل از مراجعه حتما هماهنگ کنید

کسری
کسری
5 ماه قبل

جسارتا شما تعمیر ماکروفر در محل تو محدوده کرج هم دارید؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  کسری
5 ماه قبل

سلام
بله تعمیرات پیشتاز سرویس در تهران و حومه می باشد.

برنا
برنا
5 ماه قبل

سلام
در صورتی که قطعه ای از ماکروفر خراب باشه و تعمیرکار برای تعمیر در محل بیاد تمامی قطعات همراهش هست یا باید مجددا مراجعه کنه؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  برنا
5 ماه قبل

سلام دوست عزیز
سرویس کار تمامی قطعات مورد نیاز برای تعمیر ماکروفر را به همراه خود دارد.

نگین اعرابی
نگین اعرابی
1 ماه قبل

ممنون بابت پیگیری تیم پشتیبانی و تشکر ویژه از آقای خدابنده بابت کار حرفه ای و تعمیراتشون

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  نگین اعرابی
1 ماه قبل

سلام ممنون از شما مشتری گرامی

جمشید نصرتی
جمشید نصرتی
1 ماه قبل

سلام خدمات تعمیر ماکروفر در محل شامل هزینه ایاب و ذهاب هم میشه؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  جمشید نصرتی
29 روز قبل

سلام
عیب یابی دستگاه در محل به همراه ایاب ذهاب مبلغ 150 هزار تومان می باشد.

Mona
Mona
1 ماه قبل

استان شیراز هم خدمات تعمیر ماکروفر در محل دارید؟

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  Mona
29 روز قبل

سلام
خیر ارائه خدمات در تهران و حومه می باشد.

مهدی توسلی
مهدی توسلی
19 روز قبل

هزینه تعمیر ماکروفر وقتی گرم نکنه چقدر میشه؟ ال جی هست مایکروفر قدیمی

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  مهدی توسلی
19 روز قبل

سلام
پس از بررسی دستگاه توسط تعمیرکار امکان اعلام هزینه وجود دارد.

فریبا آملی
فریبا آملی
13 روز قبل

هزینه تعمیر ماکروفر در محل چقدر میشه ماکروفر ما کلا خاموش شده و هیچ کاری نمیکنه

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  فریبا آملی
12 روز قبل

سلام
دستگاه باید توسط تعمیرکار بررسی بشود تا بتوان اعلام هزینه دقیق کرد.

داوود حیدری
داوود حیدری
9 روز قبل

سلام برای تعمیرات ماکروفر در تهران ثبت سفارش کردم اینترنتی محبت کنید پیگیری کنید به نام حیدری

پیشتاز سرویس
پیشتاز سرویس
پاسخ به  داوود حیدری
8 روز قبل

سلام
در اسرع وقت همکاران با شما تماس خواهند گرفت.