پیشتاز سرویس

پیشتاز سرویس را بهتر بشناسید!

خدمات متمایز

پیشتاز سرویس

پیشتاز سرویس با نیم قرن سابقه در تعمیر لوازم خانگی و ارائه بهترین گزینه های تعمیر اعم از :تکنسین های مجرب و دوره دیده ، صرفه جویی در زمان شما ، بهترین متریال و استفاده از قطعات اصلی  و حتی بدون جابه جایی دستگاه شما … تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند رضایت و اعتماد شما را جلب کند. پیشتاز سرویس در جهت رفاه حال مشتریان خود سعی بر آن دارد با کمترین هزینه در این اوضاع اقتصادی خیال شما را برای تعمیر لوازم خانگی تان راحت کند .

  • خدمات رسانی ۲۴ ساعته در تمامی روزهای هفته بدون تعطیلی
    استفاده و بکارگیری قطعات فابریکی و اورجینال همراه با ضمانت
  • تعمیر در محل مورد نظر شما و اعزام تکنسین در کمترین زمان ممکن
    پوشش دهی و خدمات رسانی در سراسر تهران
  • دارای نیرو های دوره دیده و حرفه ای با تجربه بالا سابقه درخشان

نیروهای متخصص

تکنسین های پیشتاز سرویس با همراه داشتن مدارک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای و تجربه لازم در امور سرویس و تعمیرات لوازم خانگی آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشند.

سرعت خدمات

تمام هدف و تمرکز این مرکز بر این است که از زمان تماس یا ثبت سفارش شما برای تعمیرات لوازم خانگی خود در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن تکنسین مربوطه اعزام و تعمیر دستگاه شما انجام شود.

گارانتی کیفیت

کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز همراه با ضمانت نامه معتبر ارائه شده و تمامی قطعات مصرفی به صورت اصلی و همراه گارانتی تعمیر یا تعویض می گردد.

تجربه و سابقه درخشان

مجموعه پیشتاز سرویس با بیش از ۳ دهه تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس لوازم خانگی به صورت ۲۴ ساعته و تمام طول هفته در خدمت مشتریان گرامی می باشد

تعمیرات در محل

رعایت پروتکل‌های بهداشتی

استفاده از ماسک بهداشتی

دقت داشته باشید که تکنسین اعزام شده حتما ماسک بهداشتی داشته باشد و اصول بهداشتی را رعایت کند. برای حفظ سلامتی خود از شما مشتری گرامی هم درخواست داریم که از ماسک بهداشتی استفاده کنید.

لوازم ضدعفونی شده

تکنسین اعزام شده حتما قبل از شروع به کار دستهای خود را ضدعفونی کند و بعد از اتمام کار دستگاه خود را به صورت کامل ضدعفونی کنید.

رعایت فاصله اجتماعی

درخواست ما از شما این است که برای حفظ سلامتی خود و تکنسین مربوطه فاصله ایمنی را از یکدیگر رعایت نموده و از ماسک بهداشتی استفاده کنید.

سوالات متدوال

پس از ثبت درخواست حداکثر 30 دقیقه بعد تکنسین مربوطه تماس می گیرد و زمان مراجعه برای انجام تعمیرات را به درخواست شما هماهنگ می نماید.

پس از مراجعه تکنسین و عیب یابی هزینه تعمیرات اعلام شده و در صورت عدم تمایل به انجام تعمیرات توسط شما مبلغ 150 هزار تومان ایاب ذهاب و کارشناسی دریافت می شود.

ارائه خدمات در پیشتاز سرویس در شهر تهران و حومه انجام می گیرد در صورت فعال شدن خدمات در سایر شهرها می توانید در بخش اخبار از آن مطلع گردید.

تمامی تلاش پیشتاز سرویس بر این امر می باشد که تعمیرات در محل و بدون نیاز به جابجایی دستگاه انجام شود.

تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز به همراه 6 تا 12 ماه ضمانت انجام می شود.