You are currently viewing نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

زمان مطالعه: 12 دقیقه

تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در سراسر تهران به تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی ال جی شما توسط تعمیرکاران تخصصی نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی (LG Dishwasher Repair Agent) با قطعات اورجینال و اصلی و قیمت های مقرون به صرفه در محل مورد نظر شما می پردازد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

خدمات تعمیراتی در مراکز پیشتاز سرویس به صورت تمام وقت و در تمام ایام هفته بدون تعطیلی و با استفاده از تعمیرکاران متخصص و مجرب در محل ارائه می شود و همچنین دقت داشته باشید که تمام خدمات تعمیراتی در پیشتاز سرویس از 6 تا 12 ماه گارانتی می شود.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی


تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط افراد متخصص و کاربلد موجب حفظ کیفیت دستگاه و عملکرد درست می شود و بالعکس تعمیر توسط افراد نابلد باعث آسیب بیشتر به دستگاه می شود همچنین استفاده از قطعات فیک و غیر اصلی باعث از بین رفتن کیفیت و عملکرد اولیه ماشین ظرفشویی ال جی می شود.
از این رو توصیه اکید می شود برای هرگونه سرویس دهی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی از تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در پیشتاز سرویس استفاده نمایید.

همچنین به منظور خرید انواع مواد شوینده برای دستگاه ظرفشویی ال جی خود می توانید به وبسایت فروشگاهی تهران اپلاینس مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

چگونگی تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

در صورتی که ماشین ظرفشویی ال جی شما با ایراد مواجه شده و نیاز به یک تعمیرکار متخصص دارید می توانید از روش های زیر درخواست خود را ثبت نمایید.

 • تماس با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در پیشتاز سرویس و درخواست اعزام تکنسین
 • ثبت سفارش در سایت پیشتاز سرویس به صورت آنلاین و تماس تکنسین مربوطه حداکثر 1 ساعت پس از ثبت سفارش
 • تماس مستقیم با کارشناسان مرکز و دریافت مشاوره آنلاین در خصوص تعمیرات ظرفشویی ال جی
 • تماس از طریق واتس آپ
 • برقراری ارتباط در بخش گفتینو وبسایت
 • برقراری ارتباط از طریق اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی پیشتاز سرویس

همچنین می توانید به منظور مراجعه حضوری برای دریافت خدمات تعمیراتی با هماهنگی قبلی به آدرس خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
“نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی”

مراحل تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

در صورت ثبت سفارش تعمیرات در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی مراحل زیر باید طی شود.

 1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه پیشتاز سرویس تماس گرفته و یا در سایت پیشتاز سرویس ثبت سفارش می نمایید.
 2. اپراتور های پیشتاز سرویس با راهنمایی های لازم جهت رفع عیب توسط خودتان ( در صورت انجام ) شما را آگاه می کنند.
 3. در صورت نیاز به متخصص تعمیرکاران مجرب نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهند.
 4. در کمتر از یک ساعت تکنسین کاربلد در محل مورد نظر حاضر می شود.
 5. سرویس و یا تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با قطعات اصلی و فابریک دستگاه انجام می شود.
 6. تعمیر در محل و با نظارت خود مشتری صورت می گیرد.
 7. تمامی قطعات ظرفشویی استفاده شده در روند تعمیرات فابریکی و دارای گارانتی می باشد.
 8. پس از اتمام تعمیر فاکتور معتبر جهت شفاف سازی هزینه ها تقدیم مشتری می شود.
 9. گارانتی ۳ الی ۱۲ ماه از سوی مجموعه پیشتاز سرویس به مشتریان محترم تقدیم می گردد.
 10. در آخر جهت سنجش میزان رضایت مشتری از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با ایشان تماس گرفته می شود.
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی پیشتاز سرویس در محل

حمل ماشین ظرفشویی ال جی در صورت بروز عیب و خرابی به تعمیرگاه عملا غیرممکن است و نیاز به حضور تکنسین در محل دارد.
پیشتاز سرویس با اعزام سریع تعمیرکاران خود به محل موردنظر مشتری تلاش کرده است رضایت مشتریان خود را در این موضوع به دست آورد.
اعزام تکنسین در کمترین بازه زمانی از اقداماتیست که در جهت رسیدن به هدف اصلی مجموعه پیشتاز سرویس انجام شده است.

از دیگر مزایای انجام تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

 • می توان از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در پیشتاز سرویس باشید.
 • به دلیل عدم نیاز به جابه جایی ظرفشویی ال جی حین بروز مشکل دیگر مشکلات حمل و نقل و آسیب بیشتر آن متحمل نمی شوید.
 • در زمان و هزینه نیز صرفه جویی می شود.

چرا پیشتاز سرویس؟ با استفاده از خدمات تعمیراتی و تکنسین‌های پیشتاز سرویس از چه مزایایی برخوردار می‌شوید؟

چگونگی خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی

در هنگام خرابی ماشین ظرفشویی ال جی مصرف کننده به دنبال خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی می باشد و از آنجا که این خدمات توسط شرکت های زیادی در ایران ساپورت می شوند ، ابتدا می توانید با شماره های درج شده بر روی برگه ضمانتنامه ماشین ظرفشویی ال جی خود تماس حاصل نمایید .

اما در صورت گذشتن تاریخ گارانتی دستگاه می توانید با پیشتاز سرویس به عنوان یکی از مراکز خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی در ارتباط باشید.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی در مرکز پیشتاز سرویس با گارانتی اصالت کالا و گارانتی خدمات انجام شده می باشد.

همین امر موجب شده است مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی از خدمات پس از فروش ظرفشویی ال جی توسط پیشتاز سرویس کمال رضایت را داشته باشد.

پیشتاز سرویس مفتخر است با بیش از یک دهه ارائه خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی دارای تجربه بسیار زیادی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در محل می باشد و تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در این مجموعه دوره های آموزشی را به صورت کامل دیده و آموخته اند.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش ظرفشویی ال جی

شرکت گلدیران تا قبل از تحریم های اقتصادی ارائه دهنده خدمات پس از فروش ظرفششویی ال جی و به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در ایران شناخته میشود.

این شرکت بزرگ نام آشنا و خوشنام پس از تحریم های کشور کره جنوبی از برند جی پلاس به عنوان جایگزین شرکت ال جی در ایران استفاده نموده است.

حال خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی توسط شرکت های گوناگون صورت می گیرد که پیشتاز سرویس نیز برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران فعالیت دارد.

همچنین شرکت گلدیران خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی که به صورت قاچاق وارد کشور شده بوده اند را انجام نمیداد و همین امر موجب بلاتکلیف ماندن مشتریان که ماشین ظرفشویی را ندانسته و با گارانتی های غیر معتبر خریداری می کردند می شد.

اما پیشتاز سرویس این محصولات را نیز برای رفاه حال مشتریان تعمیر و تامین قطعه می نماید. شما می توانید در صورت تمایل برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی که بدون گارانتی خریداری کرده اید با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در ارتباط باشید.

این مقاله پاسخگوی سوال شما نبود؟ می‌توانید مستقیما با کارشناسان پیشتاز سرویس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

تفاوت نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در پیشتاز سرویس با سایر مراکز

 1. کلیه خدمات نصب و تعمیر در نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی شامل گارانتی می باشد.
 2. سرویس کاران نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در مجموعه پیشتاز سرویس جز باتجربه ترین ها در صنف خود می باشند.
 3. پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی همواره از قطعات اورجینال برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی استفاده کرده که همین امر سبب از بین نرفتن کیفیت دستگاه پس از تعمیر می شود.
 4. تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به صورت کامل در محل مشتری و در حضور ایشان انجام می پذیرد که همین امر باعث شفاف بودن کار و رضایت مشتریان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران شده است.
 5. پیشتاز سرویس تمامی قطعات تعویض شده در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را گارانتی نموده و ضمانتنامه معتبر به مشتری ارائه می دهد.
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط پیشتاز سرویس چه مقدار زمان می برد؟

اگر بخواهیم به طور ذقیق زمان تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را تخمین بزنیم قطعا این کار غیرحرفه ای و به دور از واقعیت می باشد ، زیرا تجربه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی نشان داده در مواقعی شاید چندین ساعت تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی درگیر تعمیر دستگاه باشد.

در بیشتر مواقع تعمیر ماشین ظرفشویی عمدتا حدود یک ساعت زمان می برد ولی پیشتاز سرویس برای سریع تلر انجام شدن کار رغبتی نداشته و قصد کیفیت بالا در هنگام تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکاران مجموعه پیشتاز سرویس می باشد.

این مقاله پاسخگوی سوال شما نبود؟ می‌توانید مستقیما با کارشناسان پیشتاز سرویس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

عیب یابی ایرادات متداول ماشین ظرفشویی ال جی

سرویس ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی باعث بالا رفتن راندمان کاری محصول و همچنین پیشگیری از خرابی دستگاه شما می شود.

در اینجا قصد داریم برخی از ایرادات مشاهده شده توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی را برای شما شرح دهیم.

در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل خودتان به ایرادات و نحوه رفع ایراد تا حدودی واقف باشید و یا در صورت داشتن دانش فنی خود برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اقدام نمایید.
اما در صورتی که برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی احتیاج به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی دارید می توانید با پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی ال جی آب را تخلیه نمیکند،ایراد چیست؟

 • مسیر تخلیه مسدود شده است.
 • مسیر تخلیه ماشین ظرفشویی در برخی موارد به علت تمیز قرار ندادن ظروف در دستگاه دچار گرفتگی می شود،هسته خرما و پوست پسته و مواردی دیگری که جسم سخت به حساب می آیند در مسیر تخلیه قرار گرفته و از تخلیه آب جلوگیری می نمایند.
 • برد الکترونیکی معیوب است.
 • برد الکترونیکی فرمان تخلیه صادر نمی کند،ولتاژ خروجی از رله فرمان توسط مولتی متر تست و بررسی شود بهتر است برای تعمیر بردالکترونیکی با تعمیرکار ظرفشویی ال جی در ارتباط باشید.
 • شلنگ تخلیه درست نصب نشده است.
 • دقت داشته باشید که در هنگام نصب ماشین ظرفشویی ال جی شلنگ همیشه باید بالاتر از محل تخلیه باشد و به زیر سینک متصل نباشد،همچنین شلنگ تخلیه آزاد باشد و تحت فشار نباشد،بسیاری از بررسی های انجام شده توسط تعمیرکار ظرفشویی ال جی عدم رعایت اصول نصب اولیه بوده است.
 • پمپ تخلیه معیوب است.
 • پمپ های تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی در دستگاه های جدید DC بوده و با ولتاژ 13vdc شروع به کار می کنند در صورت خرابی شما نمی توانید پمپ را جداگانه تست کنید در صورت اطمینان از خرابی پمپ تخلیه به صورت تجربی پمپ جدید را متناسب با دستگاه تهیه و تعویض نمایید.
 • البته پیشنهاد پیشتاز سرویس استفاده از قطعات اصلی شرکتی می باشد که متاسفنه در بازار آزاد نبوده و صرفا باید از نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در تهران تهیه نمایید.

نکته:همیشه در هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی ال جی دقت کنید اجسام سخت و ریز داخل دستگاه قرار داده نشود،برنج نون خشک و مواردی ریز که به ظروف چسبیده می شوند جزو اجسام سخت نبوده و همراه با پمپ تخلیه به مسیر فاضلاب هدایت می شوند.

در مورد تعمیر مایکروفر خود سوالی دارید؟ سوال خود را کامنت کنید تا کارشناسان پیشتاز سرویس در اولین فرصت پاسخگوی سوال شما باشند.

ماشین ظرفشویی ال جی ظروف را تمیز نمی شوید،علت چیست؟

 • استفاده از مواد شوینده نامناسب.
 • استفاده از قرص های گچی یا تقلبی،استفاده از نمک نامناسب،استفاده نکردن از مایع جلادهنده از علل عمده تمیز نشدن ظروف میباشد.
 • ظرف نمک نشتی دارد.
 • در خیلی از موارد ظرف نمک دچار پوسیدگی و شکستگی میشود و باعث سفیدک زدن ظروف میشود،در صورت اطمینان از خرابی ظرف نمک برای تعویض ظرف نمک با نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.
 • ظرف نمک نشتی دارد.
 • در خیلی از موارد ظرف نمک دچار پوسیدگی و شکستگی میشود و باعث سفیدک زدن ظروف میشود،در صورت اطمینان از خرابی ظرف نمک برای تعویض ظرف نمک با نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.
 • ظروف به صورت مناسب چیده نشده اند.
 • ظرف ها در ماشین ظرفشویی ال جی باید به صورت درست قرار داده شوند تا آبفشان ها بتوانند تمام نقاط ظرف را شستشو نمایند.
 • آب پاشهای ظرفشویی ال جی دچار کیپی شده است.
 • آب پاشها همانند دوش حمام به مرور زمان دچار جرم میشوند برای رفع این مورد از ابتدای استفاده از دستگاه بهتر است هر ۶ماه ظرفشویی را با جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی ال جی و یا سرکه سفید شستشو دهید.
 • مقدار استفاده از مایع جلا دهنده بیش از حد میباشد.
 • در صورت استفاده بیش از حد از مایع جلا دهنده دستگاه کف زیادی تولید کرده و ظروف به خوبی شسته نمیشود توصیه نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی برای استفاده از مایع جلا دهنده قرار دادن ظرف جلا در درجه ۲ میباشد.
 • جت پمپ یا موتور اصلی نیم سوز شده و ضعیف میباشد.
 • جت پمپ وظیفه پاشش آب به داخل مخزن ظرفشویی ال جی را دارد و در صورت خرابی و یا نیم سوز بودن آب به داخل کابین خوب پاشش نداشته و ظروف تنیز شسته نمیشوند.
 • موتور مقسم ماشین ظرفشویی ال جی معیوب است.
 • موتور مقسم در صورت خرابی آب را به طبقات به صورت درست تقسیم نکرده و ظروف تمیز شسته نمیشوند در صورت اطمینان از خرابی موتور مقسم برای تعویض قطعه با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران در ارتباط باشید.

نکته:

روش جرمگیری ظرفشویی ال جی با استفاده از جرمگیر و یا سرکه سفید قرار دادن در حالت Auto و گذاشتن مواد جرمگیر داخل ظرفشویی میباشد.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

آب از زیر ظرفشویی ال جی نشتی میکند،علت چیست؟

 • برد الکترونیکی معیوب است. (فرمان نادرست از برد به شیر برقی داده میشود و ظرفشویی ال جی بدون برنامه آبگیری میکند،برای تعمیر برد الکترونیکی ظرفشویی ال جی با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تماس حاصل نمایید.)
 • شیر برقی معیوب است. (شیر برقی یکسره شده و مدام اقدام به آبگیری میکند با تهیه شیربرقی میتوانید خود برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل اقدام کرده و با استفاده از مشاوره تلفنی توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی اقدام به تعویض شیر برقی نمایید.)
 • اتصالات آب ظرفشویی دچار خرابی و نشتی میباشد. (تمام موارد اتصالات را بررسی نمایید از شلنگ و شیر و ورودی آب تمام موارد را بررسی نمایید و رد آب را دنبال کنید،برای رفع نشتی ماشین ظرفشویی کافیست با نزدیکترین مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در ارتباط باشید.)
 • لاستیک درب پاره شده است و یا ترک دارد. (لاستیک درب در صورت پارگی آب را به سمت بیرون هدایت میکند و از قسمت جلو ظرفشویی ال جی آب نشت میکند که تقریبا این نشتی با تمام موارد دیگر محل نشت تفاوت دارد،برای تعویض لاستیک درب ظرفشویی ال جی با استفاده از قطعه فابریک میتوانید با پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.)

به تعمیر مایکروفر در تهران نیاز دارید؟ از متخصصین پیشتاز سرویس کمک بگیرید.

ماشین ظرفشویی ال جی خاموش شده است،علت چیست؟

 1. دو شاخه و یا پریز محل اتصال معیوب است.
 2. بررسی نمایید دوشاخه ماشین ظرفشویی آب نشده باشد و یا پریز محل اتصال برق ۲۲۰ ولت را به دستگاه تغذیه نماید،برای بررسی وجود برق به هیچ عنوان فازمتر وسیله مناسبی نبوده و جتما باید از مولتی متر برای اندازه گیری برق دستگاه استفاده نمایید.
 3. درب ماشین ظرفشویی ال جی معیوب است.
 4. شکستگی درب و یا خمی درب باعث بسته نشدن کامل درب شده و دستگاه روشن نمیشود.
 5. برد الکترونیکی سوخته است.
 6. در صورت استفاده نکردن از محافظ مخصوص دستگاه ممکن است برد ماشین ظرفشویی ال جی سوخته باشد و با استفاده از مولتی متر و تست ورود برق در صورت اطمینان از خرابی برد الکترونیکی میتوانید برای تهیه با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در ارتباط باشید.

نکته:تعمیرات برد الکترونیکی بسیار حساس میباشد و عدم تخصص در تعمیر میتواند باعث بروز اتفاقات جبران ناپذیری شود که از جمله این اتفاقات پاک شدن آی سی دستگاه میباشد که در این صورت برد دیگر قابل تعمیر نبوده و هزینه ای چند برابر را متقبل خواهید شد.

ماشین ظرفشویی ال جی امل آبگیری انجام نمیدهد،ایراد چیست؟

 • شیر برقی معیوب است‌. (شیر برقی وظیفه آبگیری در ماشین ظرفشویی ال جی را دارد و در صورت خرابی دستگاه اقدام به آبگیری نمیکند،برای تعویض شیر برقی احتیاج به تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی دارید.)
 • آب ورودی ظرفشویی ال جی بسته و یا مسدود است. (شیر ورودی را مقداری باز کرده و از ورود آب اطمینان حاصل نمایید.)

بسیاری از موارد گفته شده در این مقاله توسط نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی مشاهده شده است.

این موارد جزو موارد رایج در خرابی ظرفشویی ال جی میباشد اما برخی دیگر از خرابی ها نیز وجود دارند که در این مبحث گنجانده نشده است شما میتوانید برای مشاوره تعمیرات همه روزه و به صورت ۲۴ ساعته با پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

هزینه تعمیر و خدمات ماشین ظرفشویی ال جی در پیشتاز سرویس

هزینه تعمیر و خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در مجموعه پیشتاز سرویس بسته به نوع خرابی و استفاده از قطعات اصلی و همچنین اوضاع اقتصادی کشور و تغییر نرخ ارز متغیر می باشد ولی در مجموعه پیشتاز سرویس جهت دستیابی به هدف اصلی که رضایت مشتری می باشد هزینه ها با سود کم و طبق نرخ اتحادیه می باشد.

قیمت خدمات در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

برای آگاهی بیشتر مشتریان و جلوگیری از سو استفاده برخی سودجویان ، نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی جدولی تحت عنوان انواع خدمات و هزینه های مربوط به هر کدام تهیه کرده است.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در پیشتاز سرویسقیمت خدمات ماشین ظرفشویی ال جی در پیشتاز سرویس
تعمیر یا تعویض برد الکترونیکیاز هشتصد هزار تومان تا یک میلیون و ششصد هزار تومان
نصب ماشین ظرفشئیی ال جی در تهراندویست هزار تومان
تعویض شلنگ تخلیه ظرفشویی ال جیاز یکصد و پنجاه هزار تومان تا دویست و بیست هزار تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جیاز هشتصد هزار تا نهصد و پنجاه هزار تومان
تعویض موتور مقسم ظرفشویی ال جیاز هفتصد هزار تا نهصد و سی هزار تومان
تعویض بند لولا ماشین ظرفشویی ال جیمدل های قدیم سیصد هزار و مدل های جدید سیصد و نود هزار تومان
تعویض میکروسوییچ درب ماشسین ظرفشویی ال جیهشتصد و سی هزار تومان
رفع نشت نمک ماشین ظرفشویی ال جیاز سیصد و سی هزار تا پانصد و هشتاد هزار تومان
رفع نشت آب ماشین ظرفشویی ال جیاز سیصد و هشتاد هزار تا نهصد هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتری(بدون انجام خدمات)صد هزار تومان

نتیجه گیری:

تمامی توضیحاتی که در بالا در رابطه با تعمیرات و مشکلات ظرفشویی ال جی توضیح داده شد تنها بخش کوچکی از مبحث تعمیرات می باشد و برخی از مشکلات بوجود آمده بسیار جدی تر از موارد بالا می باشد.

از همین رو توصیه ما به شما عزیزان این است برای بررسی دقیق تر و همچنین ارائه خدمات مفید با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

تعداد کلمات متنمنبع
3304LG Dishwasher Repair Agent

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

نمایندگی تعمیرماشین ظرفشویی ال جی در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیرماشین ظرفشویی ال جی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 43 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

26 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
خسرو نسیب
خسرو نسیب
2 سال قبل

سلام ماشین ظرفشویی ال جی داریم چندین ساله دستگاه مشکلی نداشته اما چند وقته ظروف لک دار میشن بعد از شستشو ایراد دستگاه چی میتونه باشه؟

ایمان
ایمان
2 سال قبل

سلام برای شستشو ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی از چه قرصی استفاده کنیم که ظروف بهتر شسته بشه و دستگاه آسیب نبینه؟

سمیرا سادات
سمیرا سادات
2 سال قبل

سلام قرص ماشین ظرفشویی چی استفاده کنیم برای شستشو بهتر؟ ما از قرص هوم پلاس استفاده میکنیم و ظروف خوب تمیز نمیشن

حسین اسلامی
حسین اسلامی
1 سال قبل

سلام شما نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی هستید یا فروش قطعات؟

طاهره بیگی
طاهره بیگی
1 سال قبل

سلام ماشین ظرفشویی ال جی مدل ۵۱۲ دارم که بعد از یک سال کار بوی بدی داخلش به وجود اومده و از بین نمیره برای تعمیر چه کاری باید انجام داد. ؟

سهیل مرادی
سهیل مرادی
1 سال قبل

جت پمپ ظرفشویی قابل تعمیره؟

مینو هخامنش
مینو هخامنش
1 سال قبل

بند لولا ظرفشویی ال جی موجود دارید؟

محمدرضا خدایی
محمدرضا خدایی
1 سال قبل

جت پمپ d154 موجود دارید؟

امیر زورقی اصل
امیر زورقی اصل
1 سال قبل

بازوی آب پاش ظرفشویی ال جی دایرکت هم دارید؟

روح انگیز
روح انگیز
1 سال قبل

سلام
برای جرم گیری ظرف شویی چه باید کرد؟

لعیا
لعیا
1 سال قبل

تخلیه نکردن اب در ماشین ظرف شویی به چه دلیل هست؟

حسین حیدری
حسین حیدری
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من یک ظرف شویی الجی مدل 512 دارم آکبند حدود یک ماه خریدم تا حال 4 بار ظرف شسته هر دفعه هم بعد از اتمام ظرف شویی از زیر مخزن جلا دهنده ومایع جلا نشتی می‌کنه که اگه متوجه نشدم باعث زنگ زدگی ظرف شویی میشه آیا زیر این مخزن واشری هست که خراب شده باید تعویض بشه یا شلنگی از جاش در اومده ممنون میشم راهنمایی کنید یعنی وقتی مخزن را زیرش را نگاه میکنم به اندازه یک کاغذ از درب ظرف شویی فاصله داره

farzane
farzane
11 ماه قبل

سلام
برای جرم گیری ماشین ظرف شویی میشه من رو راهنمایی کنید؟

mina
mina
4 ماه قبل

سلام
هزینه سرویس و جرم گیری ماشین ظرفشویی چقدر میشه؟