پیشتاز سرویس

خدمات پیشتاز سرویس

تعمیر انواع یخچال و ساید

یکی از انواع یخچال های موجود در بازار که به نسبت طرفدار بیشتری دارد ساید بای ساید می باشد که با توجه به شرایط اقتصادی به وجود آمده خرید و تعویض آن در منازل کار بسیار سختی شده است . ساید بای ساید ها با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی روز به روز پیشرفته تر و با آپشن های جدیدتری در بازار ها ظاهر می شوند.

از حیث اهمیت وجود این دستگاه در منازل و … بروز ایراد در آن واقعا مشکل ساز شده و عملا روتین افراد دچار اختلال و ضرر های غیر قابل جبرانی برای مالک آن دارد. از آن جایی که شرایط اقتصادی کنونی راهی جز تعمیر برای افراد مالک این دستگاه به ارمغان نیاورده است اکیدا توصیه می شود برای انتخاب تعمیر کار کاربلد نهایت دقت را به عمل آورید.

مجموعه پیشتاز سرویس با به روز رسان کردن آگاهی و شناخت تکنسین های خود در رابطه با ساید بای ساید های جدید و آزمون های پی در پی از تکنسین ها برای مشتریان خود این تضمین را به وجود آورده است که می توانند ساید بای ساید خود را بدون هیچ نگرانی تعمیر کند. تعمیر ساید بای ساید با حضور به موقع تکنسین و استفاده از قطعات اصلی و مناسب ترین هزینه هدیه ای است از جانب مجموعه پیشتاز سرویس به شما مشتریان گرامی

تعمیر کولرگازی

کولر گازی در صنعت تهویه هوا در منازل ،ادارات و … جایگاه خاصی دارد چون در کمترین زمان ممکن هوا را بر خلاف کولر های آبی بدون رطوبت به دمای مناسب می رساند که برای محیط های شرجی به شدت توصیه می شود. از اجزای تشکیل دهنده انواع کولر گازی می توان به موارد ذیل اشاره نمود: کمپرسور، کوندانسور، اواپراتور، اکومولاتور، مافلر، موتور فن داخلی، موتور فن خارجی، شیر برقی، شیر سرویس، برد، ریموت کنترل.

در بین اجزای نام برده در بالا کمپرسور از حساسیت بالایی برخوردار است که توصیه می شود برای محافظت از دستگاه خود برای سالی یک بار هم که شده سرویس کولر به درستی و توسط افراد کار بلد انجام شود . ایجاد خرابی در قطعات نام برده دور از انتظار نیست ، پیشتاز سرویس آماده سرویس دهی ۲۴ ساعته بدون تعطیلی به شما مشتریان ارجمند می باشد. کولر های گازی با تغییر گاز به مایع یا بالعکس مایع به گاز باعث تولید سرما می شوند .

از انواع کولر های گازی موارد روبه رو را می‌توان نام برد : کولر گازی های دو تیکه در انواع اسپیلت یا ایستاده ، کولر گازی های پنجره ای و کولر گازی های قابل حمل … تکنسین های حاذق پیشتاز سرویس با گذراندن دورهای مختلف برای آشنایی و تعمیرات انواع کولر گازی ها و تجربه بالای تعمیر آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته در تمامی ایام هفته به شما عزیزان می باشد.

تعمیر مایکروفر

مایکروویو که برخی این دستگاه را ماکروفر (مکروفر) و یا مایکروفر نیز می خوانند از دو کلمه مایکرو ( به معنای کوچک ) و ‌ویو ( به معنای طول موج ) ساخته شده است . کار مایکروویو با طول موج های کوتاه و تشعشعات بالاست به همین خاطر این دستگاه را به این نام می خوانند.

برد این طول موج ها کوتاه ولی جذب بالایی دارند که در اثر برخورد به اجسام فلزی برمیگردد ولی از سایر اجسام رد می شود ، این امواج در برخورد به ماده غذایی موجب لرزش مولکول های آن و تغییر قطب های آن می شود و در اثر حرکت بیش از حد مولکول ها و اصطکاک به وجود آمده غذا گرم می شود . این دستگاه طوری ساخته شده است که امکان خروج اشعه از آن بسیار کم است .

اگر دستگاه مایکروویو شما بر اثر استفاده بیش از حد دچار اصطلاک و یا بروز خطا و خرابی شد حتما از تعمیرکار خود بخواهید بعد از اتمام تعمیر با تست اشعه برای سلامتی اعضای خانواده اطمینان حاصل کند . پیشتاز سرویس مفتخر است با رعایت تمامی گزینه های یک تعمیر خوب و تست اشعه رایگان دستگاه شما را دوباره به حالت اول خود به شما تحویل دهد .

ثبت سفارش آنلاین!

برای تکمیل فرم ثبت سفارش آنلاین دکمه زیر را لمس کنید.