تعمیرات لوازم منزل

در دنیای کنونی که استفاده از لوازم برقی در خانه بسیار بیشتر شده امکان خرابی و ایراد در لوازم های خانگی شما خارج از تصور نیست . در ادامه این مقاله ما سعی بر این داریم شما را با پیشتاز سرویس و خدمات آن آشنا کنیم تا شما با خیال راحت لوازم خانگی خود را برای تعمیر در اختیار مجموعه پیشتاز سرویس قرار داده و برای وقت و هزینه خود نگرانی نداشته باشید.

چرا پیشتاز سرویس؟


1. تعمیرکاران مجرب

بیش از سه دهه است مجموعه پیشتاز سرویس با استخدام تعمیرکاران و تکنسین های آگاه و دوره دیده و برگزاری کلاس های آپدیت برای این تعمیرکاران دغدغه بزرگ شما را برای تعمیر لوازم خانگی برطرف کرده است .

2. تضمین قطعات اصلی

امروزه با وجود تحریم هایی که برای کشورمان اعمال شده و گرانی ارز انتخاب مجموعه ای برای تعمیر دستگاه مورد نظرتان که وجدان کاری داشته باشد و از قطعات اصلی استفاده کنند خیلی مهم است. در مجموعه پیشتاز سرویس ضمانت اصالت قطعات توسط این مجموعه به شما مشتریان محترم ارائه خواهد شد.

3. قیمت رقابتی

صرفه جویی در هزینه ها گزینه ای است که شما را به سمت انتخاب مجموعه پیشتاز سرویس سوق می دهد . بهترین قطعات و اصلی ترین آن ها در این مجموعه با نازلترین قیمت موجود می باشد.

4. تعمیر در محل

صرفه جویی در زمان ، در پیشتاز سرویس دغدغه زمان شما و استفاده مطلوب از آن از مهم ترین دغدغه برای این مجموعه در نظر گرفته شده است و برای راحتی کار شما تکنسین به منزل شما اعزام خواهد شد. با این کار زحمت جا به جایی دستگاه و صرف وقت برای رساندن به کارگاه از دوش مشتری رفع شده است.

5. تعمیرات در کوتاه ترین زمان

در حال حاضر خرابی و بروز عیب و ایراد در دستگاه های برقی منازل افراد خانه را به قولی فلج می کند و تعمیر نکردن و خرابی  طولانی مدت آن دستگاه امکان خسارت بیشتر  را فراهم می آورد ولی اصلا جای نگرانی نیست چون پیشتاز سرویس تکنسین های خود را در اولین فرصت به منازل شما اعزام می کند.

6. ضمانت 180 روزه

انتخاب پیشتاز سرویس و تعمیر لوازم خانگی شما توسط این مجموعه و تحویل دستگاه به شما آخرین ارتباط این مجموعه با مشتری نمی باشد ، در واقع تعهد پیشتاز سرویس از اینجا شروع می شود و با ضمانت ۶ ماه قطعات و تعمیر دستگاه شما این امکان را فراهم می آورد شما بدون نگرانی از دستگاهتان استفاده کنید . بالاترین و بلند مدت ترین ضمانت تعمیرات را با ما تجربه می کنید .

7. 24 ساعته و بدون تعطیلات

مجموعه پیشتاز سرویس با ارائه خدمات ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی نگرانی مشتریان خود را در همه ایام هفته برای رفع عیب دستگاه های خود و جلوگیری از آسیب و خسارت بیشتر برطرف نموده و این اطمینان را به شما مشتریان محترم می دهد که نگرانی بابت رفع عیب نداشته باشید.

8. حضور در کلیه مناطق تهران

مجموعه ما با در نظر گرفتن تهران به عنوان پایتخت این کشور و بالاترین جمعیت و بزرگی مساحت ، با گسترش شعبات مختلف در شرق، غرب، شمال و جنوب استان تهران دسترسی مشتریان را در اقصی نقاط تهران آسان کرده و در اعزام تکنسین در اولین فرصت اختلالی به وجود نمی آید.

9. رضایت مشتریان

مجموعه پیشتاز سرویس با بیش از سه دهه کار با کیفیت حدود ۵۰۰۰ مشتری ثابت با کد اشتراک را جذب نموده که با رضایت بالایی که در برخورد تعمیرکاران ، اپراتور و … از مجموعه های عالی با رضایت بالا مشتری می باشد.