You are currently viewing تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی
تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی

تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی

زمان مطالعه: 11 دقیقه

در مقاله تعمیر ماکروفر ال جی در تهران به موضوع دستگاه های اینورتر نیز به طور مختصر اشاره نمودیم اما در این مقاله به صورت تخصصی می خواهیم در رابطه با تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی ( LG inverter microwave repair ) به شما اطلاعات لازم را ارائه کنیم.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

پیشتاز سرویس تعمیرات تخصصی ماکروفر ال جی بالاخص دستگاههای اینورتر را به صورت تخصصی و بهره مندی از تعمیرکاران متخصص و مجرب با استفاده از قطعات اصلی و فابریکی در تمام روزهای هفته و ارائه تعمیر در محل ارائه می دهد.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

برند ال جی همانند پاناسونیک شروع به تولید ماکروفر اینورتر کرده است اما تعمیر ماکروفر پاناسونیک اینورتر با تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی یکسان نبوده و قطعات به کار رفته در این دو برند تفاوت آشکاری با هم دارند.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی چه تفاوتی با ماکروفر معمولی دارد؟

در ماکروفرهای اینورتر خازن، دیود و ترانس های ولتاژ وجود نداشته و از سیستم برد اینورتر و مگنترون اینورتر در این ماکروفرها استفاده شده است.

در این ماکروفرها برد الکترونیکی وظیفه رساندن برق به مگنترون و تغذیه دستگاه را دارد و در صورت خرابی برد الکترونیکی ماکروفر ال جی این برد باید تعویض شود زیرا تعمیر برد ماکروفر در سیستم اینورتر ال جی قابل اجرا نبوده و در صورت خرابی برد احتیاج به تعویض دارد.

تفاوت تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی با مدل های غیر اینورتر نیز تعمیر و تعویض همین قطعات می باشد که با هم مشترک نیستند اما برای مصرف کننده کارایی مشابه د ارند.

تفاوت ماکروفر اینورتر و معمولی در واقع سیستم برق مصرفی می باشد که برای کاهش مصرف انرژی دستگاه های اینورتر عرضه و روانه بازار شدند.

البته در نظر داشته باشید که ماکروفر اینورتر ال جی از دو مدل سولاردوم و معمولی عرضه شده و حتی این دو مدل نیز با هم از لحاظ کارایی تفاوت داشته و در ادامه در رابطه با تفاوت های این دو مدل برای شما توضیح خواهیم داد؛اما تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی در هر دو دستگاه تقریبا یکسان می باشد زیرا اغلب قطعات این دو مدل با هم برابر می باشند.

تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی
تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی

تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی در محل

همانند تعمیر ماکروفر ال جی در تهران تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی نیز در تمام نقاط تهران و در محل مشتری انجام می شود، پیشتاز سرویس به عنوان اولین مرکز تعمیرات ماکروفر اینورتر ال جی در تهران خدمات تعمیر ماکروفر در محل را سالهاست به صورت تخصصی انجام داده و بدون احتیاج به جابجایی تعمیر ماکروفر اینورترال جی را انجام می دهد.

انجام تعمیرات در محل از بسیاری جهات برای مشتریان حائز اهمیت می باشد زیرا دیگر نیاز به جابجایی دستگاه و حمل آن به مراکز تعمیراتی نبوده و از آسیب هایی که در حین جابجایی ممکن است به دستگاه برسد جلوگیری می شود.

به تعمیر مایکروفر در تهران نیاز دارید؟ از متخصصین پیشتاز سرویس کمک بگیرید.

چگونگی ثبت درخواست تعمیرات در مراکز پیشتاز سرویس

در صورت نیاز به تعمیر ماکروفر ال جی اینورتر خود از روش های زیر می توانید اقدام نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکار برای شما ارسال گردد:

 1. تماس مستقیم با هر کدام از نمایندگی های پیشتاز سرویس در تهران و حومه با توجه به محل زندگی خود
 2. مراجعه به سایت و ثبت درخواست به صورت آنلاین در سایت تعمیراتی پیشتاز سرویس
 3. تماس با کارشناسان به صورت مستقیم و کسب اطلاعات در رابطه با روند ارائه خدمات تعمیرات مایکروفر اینورتر ال جی
 4. چت در قسمت گفتینو وبسایت به صورت آنلاین
 5. برقراری ارتباط از طریق واتس آپ، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی

در صورت نیاز به مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی دستگاه را به آدرس خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 منتقل نمایید.

مزایای تعمیر ماکروفر ال جی اینورتر در محل

در صورت انتخاب پیشتاز سرویس رای انجام تعمیرات مایکروفر ال جی اینورتر خود می توانید از مزایای زیر بهره مند گردید:

 • جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه حین حمل و نقل و جابجایی آن به مراکز تعمیراتی
 • کاهش هزینه رفت و آمد
 • جلوگیری از اتلاف وقت مشتری و صرفه جویی در زمان
 • اشراف کامل مشتری هنگام تعمیر ماکروفر در محل
 • تست دستگاه در همان محلی که مورد استفاده قرار می گیرد
 • اطمینان مشتری از بابت صحت خدمات ارائه شده
 • تفاوت تعمیر ماکروفر ال جی در پیشتاز سرویس و سایر مراکز تعمیر
 • بهره گیری از تکنسین های متخصص در زمینه تعمیرات ماکروفر ال جی اینورتر
 • گارانتی ۶ ماهه خدمات انجام شده توسط تعمیرکار ماکروفر ال جی
 • تست اشعه به صورت رایگان پس از اتمام کار
 • استفاده از قطعات یدکی اصلی در تعمیرات و ضمانت اصالت کالا
 • ارائه فاکتور رسمی بعد از انجام کار و قید ضمانت در فاکتور
 • کارگاه تعمیرات تخصصی ماکروفر با نشانی مشخص برعکس سایر مراکز خدماتی غیر مجاز
تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی
تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی

ایرادات متداول ماکروفر اینورتر ال جی

در طول سالیان تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی تیم پیشتاز سرویس تجربیاتی به دست آورده است که در این جا به ابن موارد اشاره می کنیم و شما را با راهکارهای تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی بیشتر آشنا می کنیم.

 1. علت گرم نکردن ماکروفر اینورتر ال جی
 2. علت نچرخیدن سینی ماکروفر اینورتر ال جی
 3. علت روشن نشدن ماکروفر اینورتر ال جی
 4. علت جرقه زدن ماکروفر اینورتر ال جی
 5. علت برق داشتن بدنه ماکروفر اینورتر ال جی
 6. علت صدای زیاد ماکروفر اینورتر ال جی در حین کار
 7. علت دود کردن ماکروفر اینورتر ال جی
 8. علت روشن نشدن لامپ روشنایی ماکروفر اینورتر ال جی
 9. علت کار نکردن گریل ماکروفر اینورتر ال جی
 10. علت سوختن فیوز ماکروفر اینورتر ال جی
 11. علت سوختن مگنترون ماکروفر اینورتر ال جی
 12. تعویض شیشه ماکروفر اینورتر ال جی مدل 8265

در مورد تعمیر مایکروفر خود سوالی دارید؟ سوال خود را کامنت کنید تا کارشناسان پیشتاز سرویس در اولین فرصت پاسخگوی سوال شما باشند.

ماکروفر اینورتر ال جی غذا را گرم نمیکند علت چیست؟

 • مگنترون دستگاه خراب است. (برای تست مگنترون اهم متر را روی حالت بیزر قرار داده و از طرفی پراپ را به فیش مگنترون و پراپ دیگر را به بدنه مگنترون اتصال دهید در صورت شنیدن صدای بوق مگنترون معیوب بوده و احتیاج به تعویض دارد.)
 • برد اینورتر ماکروفر معیوب است. (تست برد اینورتر ماکروفر ال جی خطرناک می باشد و توصیه می شود اینکار توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی انجام شود اما شرح تست به این صورت می باشد که فیش های مگنترون را جدا کرده و به سرفیش ها با پیچ گوشتی اتصال دهید و در صورت جرقه زدن برد سالم و در غیر این صورت برد معیوب است.)
 • زبانه درب ماکروفر ال جی شکسته است. (زبانه درب در واقع کاربرد ایمنی دارد و در صورت شکستگی درب ماکروفر فرمان گرم کردن را به برد صادر نکرده و غذا در دستگاه گرم نمی شود.)
 • میکروسوییچ درب خراب است. (میکروسوییچ درب نیز وظیفه ای مانند زبانه درب داشته و کار ایمنی را انجام می دهد در واقع زبانه درب بر روی میکروسوییچ قرار گرفته و پیغام باز بودن و یا بسته بودن را به درب می دهد؛در صورت خرابی میکروسوییچ نیز غذا در دستگاه گرم نمی شود.)

البته در صورت خرابی زبانه درب ماکروفر اینورتر ال جی ارورDoor بر روی صفحه نمایش داده شده و شما را متوجه خرابی می کند.

دقت داشته باشید که در صورت شکستن زبانه درب ماکروفر قطعه را دور نندازید و با تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی درخواست تعمیر ماکروفر ال جی اینورتر خود را ثبت نمایید تا تکنسین برای تعمیر قطعه با شما تماس و مشکل را برای شما رفع و رجوع نماید.

در صورتی که برای تعمیر ماکروفر در تهران نیاز به تعمیرکار دارید با پیشتاز سرویس تماس حاصل فرمایید و از تخفیف 20% بهره مند شوید.

سینی ماکروفر ال جی نمی چرخد،علت چیست؟

در مقاله مربوط به علت نچرخیدن سینی ماکروفر شما را با دلایل رخ دادن این خرابی آشنا کردیم اما در این مقاله نیز به طور مختصر دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر را به شما توضیه می دهیم.

 • برد الکترونیکی معیوب است.( با استفاده از مولتی متر از صحت برق ارسالی به موتور اطمینان حاصل نمایید؛مولتی متر را بر روی حالت ولتاژ AC قرار دهید و استارت دستگاه را بزنید اگر برق ۲۲۰ به موتور نمی رسد برد الکترونیکی معیوب است برای تعمیر برد ماکروفر می توانید با پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.)
 • شفت ماکروفر ماکروفر ال جی معیوب است. (در صورت شکستگی یا آب شدن شفت ماکروفر ال جی عمل چرخیدن سینی متوقف می شود برای حل این مشکل کافیست شفت ماکروفر را با دست و به راحتی درآورده و شفت جدید را از مرکز تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی تهیه و تعویض نمایید.)
 • موتور گردان ماکروفر ال جی معیوب است. (موتور گردان از داخل دارای تعدادی چرخ دنده می باشد که در صورت خرابی این چرخ دنده ها موتور از کار افتاده و عمل چرخش سینی از کار می افتد؛برای تعویض موتور گردان ماکروفر ابتدا دستگاه را از برق خارج کرده و سپس زیر دستگاه را با استفاده از سیم چین باز کنید پیچ های موتور را باز کرده و فیش ورودی برق را خارج کنید و موتور جدید را از نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی تهیه و تعویض نمایید.)

ماکروفر ال جی جرقه میزند علت چیست؟

علت جرقه زدن ماکروفر میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که از جمله آن می توان به استفاده از ظرف فلزی در دستگاه اشاره نمود؛اما در صورتی که ظرف فلزی در دستگاه قرار گرفته نشده موارد زیر را بررسی نمایید.

۱.داخل دستگاه کثیف شده است. (در صورت وجود چربی در ماکروفر و سوختن چربی ها این مواد تبدیل به کربن شده و مانند ظرف فلزی با مگنترون واکنش نشان داده و دستگاه شروع به جرقه زدن می کند برای رفع این مشکل کافیست یک لیوان سرکه در دستگاه قرار داده و با تایم یک دقیقه ای بخار سرکه در کابین حبس نمایید؛بعد از چند دقیقه درب ماکروفر را باز نموده و به راحتی لکه ها را از بین ببرید.)

البته توصیه تعمیرکار ماکروفر ال جی استفاده از درپوش در هنگام داغ کردن غذا برای جلوگیری از کثیف شدن دستگاه می باشد.

در ماکروفر اینورتر ال جی از تکنولوژی Easy Clean استفاده شده است که به راحتی بعد از استفاده از دستگاه و قبل از اینکه چربی داخل کابین خشک شود می توانید با دستمالی نرم کابین را تمیز کرده و علت جرقه زدن ماکروفر که همین کثیفی می باشد را به راحتی از بین ببرید.

سرویس ماکروفر اینورتر ال جی از خرابی قطعات دستگاه مخصوصا مگنترون جلوگیری می نماید.

تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی
تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی

۲.فیلتر میکا ماکروفر سوخته است. (فیلتر میکا وظیفه پخش امواج را در ماکروفر دارد و دقیقا در جلوی مگنترون نصب میشود این فیلتر که در سمت راست ماکروفر اینورتر ال جی قرار دارد در صورت سوختن باعث جرقه زدن در دستگاه می شود که شما می توانید هر سال با تهیه فیلتر از مرکز تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی خودتان این فیلتر را به راحتی تعویض کرده و از خرابی مگنترون جلوگیری کنید.)

۳.نازل یا آنتن مگنترون ماکروفر معیوب است. (آنتن مگنترون در نوک پیکان این قطعه برای توزیع اشعه به داخل کابین طراحی شده است که این قطعه در برخی مواقع دچار سوختگی می شود؛بعد از تعویض آنتن مگنترون تست اشعه الزامی می باشد و نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی این مهم را بعد از انجام کار برای مشتریان لحاظ می کند.)

تعویض آنتن مگنترون تخصصی بوده و حتما باید توسط فرد آموزش دیده انجام شود.   

چرا پیشتاز سرویس؟ با استفاده از خدمات تعمیراتی و تکنسین‌های پیشتاز سرویس از چه مزایایی برخوردار می‌شوید؟

۴.لعاب دستگاه از بین رفته است. (در برخی موارد به علت بی توجهی به تمیزی داخل کابین ماکروفر لعاب دستگاه به مرور از بین رفته و دستگاه شروع به جرقه زدن می کند که این مشکل نیز مثل سایر موارد تعمیر ماکروفر ال جی اینورتر قابل رفع می باشد.)

تعمیر ماکروفر در محل در این مورد امکان پذیر نبوده و رنگ آمیزی دستگاه در کارگاه پیشتاز سرویس انجام می شود.

۵. مگنترون خراب است. (در مقاله مربوط به مگنترون توضیحات مربوط به خرابی را برای شما شرح داده ایم و با مطالعه مقاله متوجه خواهید شد که از خرابی های مگنترون جرقه زدن می باشد که این ایراد با تعویض قطعه رفع و رجوع می شود البته در نظر داشته باشید که مگنترون قطعه بسیار مهمی بوده و نمایندگی تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی صرفا قطعه اینورتر فابریک را برای جایگزین کردن مگنترون قدیمی به شما پیشنهاد می کند.)

تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی
تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی

بدنه ماکروفر اینورتر ال جی برق دارد،علت چیست؟

 • نبود ارت در ساختمان. (یکی از دلایل برق دار بودن ماکروفر که در مطلب تعمیر لوازم خانگی در تهران نیز به آن اشاره کردیم عدم ارت در ساختمان می باشد که راهکارهای رفع این مشکل نیز به طور کامل توضیح داده شده است.)
 • خرابی برد الکترونیکی. (در صورت خرابی برد الکترونیکی برق به بدنه وصل شده که بسیار خطرناک می باشد؛دستگاه را از برق خارج کنید و با نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی برای حل مشکل تماس بگیرید.)
 • کابل برق معیوب است. ( اگر کابل برق ماکروفر دچار آب شدگی یا له شدن شده باشد نیز ممکن است سیم فاز دستگاه با ارت برخورد کرده و برق به بدنه دستگاه انتقال پیدا کند در صورت اطمینان از خرابی کابل ماکروفر برای تهیه کابل اصلی با مرکز تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایید.)
تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی
تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی

انواع ماکروفر اینورتر ال جی

ماکروفرهای ال جی در مدل های اینورتر نیز دارای تنوع می باشند.ماکروفر ال جی اینورتر مدل 8265 پرفروش ترین مدل در بین این محصولات بوده و تفاوت عمده ای که با مدل  3965 دارد از لحاظ ظاهری میتوان به تفاوت حجم،تفاوت منو و تفاوت در نوع باز شدن درب اشاره نمود.

در واقع مدل 3965 کپی از طراحی سولاردوم ال جی بوده و مدل سولاردوم اینورتر نامیده می شود اما تعمیر سولاردوم ال جی با تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی هیچ گونه شباهتی به هم نداشته و صرفا کپی طراحی مقدار کمی شباهت دارد.

کلیه تعمیرات ماکروفر در مرکز تعمیرات پیشتاز سرویس با ضمانت 180 روزه (6 ماهه) انجام می شود.

قطعات تشکیل دهنده ماکروفر اینورتر ال جی  

در زیر به قطعات اصلی دستگاه اینورتر ال جی خواهیم پرداخت تا شما عزیزان با قطعات این مدل از مایکروفرها آشنا شوید.

این قطعات مهمترین قطعات به کار رفته در ماکروفر می باشند که تمامی این قطعات تقریبا مصرفی می باشند و در هنگام تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی حتما باید از قطعات مشابه و اینورتر برای تعویض استفاده کرد.

به عنوان مثال مگنترون اینورتر ال جی با کد2m286 صرفا در این دستگاه به کار برده می شود و در صورت استفاده از مگنترون2m246 ماکروفرهای معمولی در مدتی کوتاه قطعه مجدد آسیب دیده و محتمل هزینه اضافی خواهید شد.از این رو توصیه می شود برای تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی حتما از خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی بهره گیری نمایید تا با هزینه کمتر دستگاه رفع عیب شده و تحویل شما شود.

تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی
تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی

پیشتاز سرویس خدمات تعمیر ماکروفر در محل را صرفا در مناطق ۲۲ گانه تهران و کرج انجام می دهد اما در صورت نبود نمایندگی تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی در شهر خود می توانید درخواست تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی در شهرستان را از طریق واتساپ با کارشناسان هماهنگ کرده و دستگاه را از طریق تیپاکس به کارگاه پیشتاز سرویس واقع در تهران خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 انتقال دهید.

پاسخ به سوالات متداول (FAQ) تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی

تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی شامل گارانتی می باشد؟

بله. تعمیرات ماکروفر در پیشتاز سرویس شامل ۳ ماه تا ۲سال گارانتی می باشد.

هزینه تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی چقدر می باشد؟

به طور کلی تا قبل از بازدید و عدم مشاهده دستگاه توسط تکنسین هزینه ای دقیق نمی توان اعلام کرد اما جدول هزینه ها در پایان مقاله شرح داده شده است.

تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی در محل انجام می شود؟

بله. نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی خدمات را بطور کامل در محل انجام می دهد.

هزینه خدمات پیشتاز سرویس به چه صورت دریافت می شود؟

پس از پایان کار تعمیرکار ماکروفر ال جی فاکتور به مشتری به همراه گارانتی ارایه داده شده و هزینه از مشتری در صورت داشتن رضایت کامل دریافت می شود.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی بر آن داشته ایم با بیان ایرادات متداول ماکروفر اینورتر ال جی و راهکارهای مناسب آن برای تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی شما را آگاه سازیم تا در صورت نیاز برای تعمیر کماکروفر اینورتر ال جی تا حدودی با نحوه خرابی ، ایرادات و هزینه های تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی آشنا شوید. در نظر داشته باشید برای تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی هیچ گاه عجولانه تصمیم نگیرید و در صورت امکان با استفاده از راهکارهای ذکر شده خودتان برای تعمیر ماکروفر ال جی در محل اقدام کنید. اما اگر نتوانستید و یا تمایل داشتید کارشناسان پیشتاز سرویس آماده پاسخ گویی به سوالات شما درخصوص تعمیرات ماکروفر می باشند.

در صورت اطمینان از سوختن مگنترون اینورتر ال جی مدل 2m286 می توانید این قطعه را از وبسایت فروشگاهی تهران اپلاینس خریداری نمایید.

تعداد کلماتمنبع
3018www.appliancehelper.net

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی

نمایندگی تعمیرماکروفر اینورتر ال جی در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیرماکروفر اینورتر ال جی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 26 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

10 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حمید ثابتی
حمید ثابتی
1 سال قبل

سلام مگنترون 2m286 مخصوص دستگاه های 8265 موجود دارید؟

حامد
حامد
10 ماه قبل

سلام
شما شیشه دستگاه اینورتر ال جی هم تعویض می کنید؟

رحیم
رحیم
8 ماه قبل

سلام
برد اینورتر ماکروفر ال جی تعمیر میشه؟

عرفان
عرفان
3 ماه قبل

سلام
برد اینورتر ماکروفر ال جی تعمیر میشه؟

mina
mina
3 ماه قبل

سلام
تعویض شیشه ماکروفر اینورتر ال جی هم انجام می دید؟