You are currently viewing تعویض شیشه ماکروفر ال جی
تعویض شیشه ماکروفر ال جی

تعویض شیشه ماکروفر ال جی

زمان مطالعه: 6 دقیقه

اگر شما نیز به دنبال تعویض شیشه ماکروفر ال جی 8265 ( LG microwave glass replacement ) خود هستید و احتمالا اکثر مراکزی که مراجعه نموده اید به شما غیر قابل تعمیر بودن دستگاه را اعلام نموده و یا تعویض کامل درب را پیشنهاد داده اند که شامل هزینه بالایی می باشد در مجموعه پیشتاز سرویس می توانید اقدام به تعویض شیشه ماکروفر ال جی 8265 خود نمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

مجموعه پیشتاز سرویس برای اولین بار در کشور اقدام به تعویض شیشه مایکروفر ال جی 8265 نموده که این قطعات به صورت وارداتی و فابریک برای مشتریان به همراه تست اشعه ماکروفر بعد از نصب انجام می شود،در نظر داشته باشید برای تعویض شیشه مایکروفر ال جی 8265 می بایست دستگاه را به کارگاه مجموعه انتقال داده و پس از گذشت روال کاری دستگاه را در مدت کمتر از 10 روز همانند روز اول دریافت نمایید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

مقدمه

اسباب کشی،حمل و نقل و ضربات کوچک ممکن است در حال حاضر سبب شکستن شیشه ماکروفر ال جی شما شده باشد و شما را از بابت این موضوع نگران کرده است،به همین دلیل و بنا به درخواست های زیاد و مکرر شما عزیزان و خزیداران محترم و خلا وجود تعمیرگاهی مناسب برای تعویض شیشه ماکروفر ال جی مجموعه پیشتاز سرویس در کنار شماست تا در صورتی که شما نیز درگیر این موضوع هستید بتوانید برای تعمیر ماکروفر ال جی خود در تهران و یا حتی شهرستان ناامید نشده و کار را به نیروهای متخصص مجموعه پیشتاز سرویس بسپارید.

تعویض شیشه ماکروفر ال جی 8265

به دلیل وجود تاچ بر زیر شیشه برای تعویض شیشه ماکروفر ال جی در این حالت می بایست حتما شیشه فابریک جایگزین شود و از همین رو مجموعه پیشتاز سرویس به دلیل درخواست های زیاد مشتریان اقدام به واردات این شیشه ها و نصب به صورت فابریک نموده است.

به دلیل حساس بودن این نوع شیشه ماکروفر در اغلب موارد بر اثر حمل و نقل آسیب دیده و دچار شکستگی و یا ترک خواهد شد و به همین دلیل برای پاسخگویی به نیاز مشتریان پیشتاز سرویس علاوه بر تعمیر ماکروفر ال جی در تهران اقدام به تعویض شیشه ماکروفر ال جی نیز می نماید که خیال مشتریان را از این بابت آسوده نموده است.

 ماکروفرهای ال جی 8265 مزیت اینورتر بودن،زیبایی ظاهری و قیمت مناسب را دارا می باشند اما از طرفی دیگر خرابی های بیشتر و هزینه نگهداری بالاتری نسبت به سایر مدل ها را دارند،به طور مثال علاوه بر تعویض شیشه مایکروویو ال جی 8265 ایراد دیگر این مدل را می توان مربوط به خرابی برد اینورتر و مگنترون این دستگاه ها عنوان نمود که نسبت به سایر مدل های تولید شده توسط شرکت ال جی خرابی بیشتری را دارا می باشند.

مجموعه پیشتاز سرویس کله خدمات مربوط به تعمیر ماکروفر اینورتر ال جی را نیز انجام می دهد که این خدمات شامل نصب،تعمیر و سرویس ماکروفر و تعویض شیشه ماکروفر ال جی 8265 می باشد.

تعویض شیشه ماکروفر ال جی
تعویض شیشه ماکروفر ال جی

تعویض شیشه ماکروفر ال جی سولاردوم

علاوه بر تعویض شیشه مایکروویو ال جی 8265 مجموعه پیشتاز سرویس تعمیر سولاردوم ال جی و تعویض شیشه ماکروفر ال جی سولاردوم را نیز انجام می دهد که می توانید با ارسال عکس دستگاه خود استعلام موجودی قطعه خود را از طریق چت آنلاین جویا شوید.

تعویض شیشه ماکروفر ال جی تماما به صورت فابریک بوده و قطعه مورد نظر مشتری به صورت آکبند و به همراه گارانتی اصالت کالا تعویض و نصب می شود که همین موضوع سبب شده تا در مجموعه پیشتاز سرویس بعد از تعویض شیشه ماکروفر ال جی مشتریان دارای رضایت حداکثری از خدمات مجموعه باشند.

تعویض شیشه مایکروفر ال جی نیز همانند تعویض شیشه سولاردوم ال جی بوده و تفاوت آنچنانی ندارد اما به دلیل کمبود قطعات یدکی تامین قطعات مقداری سخت تر نسبت به ماکروفرهای معمولی می باشد و به طور کلی تعمیر سولاردوم ال جی به دلیل گرانی قطعات یدکی این دستگاه به نسبت ماکروفرهای معمولی مقداری هزینه بر خواهد بود.

راه های برقراری ارتباط با پیشتاز سرویس

برای دسترسی شما عزیزان به خدمات تعمیر ماکروفر و تعویض شیشه ماکروفر ال جی راه های ارتباطی بین ما و شما متنوع می باشد که می توانید از هر یک از موارد زیر برای دریافت خدمات بهره مند شوید:

  • تماس با شماره های درج شده در وب سایت
  • تماس با شماره های پشتیبانی مجموعه
  • برقراری ارتباط از طریق شبکه های مجازی مجموعه
  • برقراری ارتباط از طریق چت آنلاین وب سایت
  • مراجعه حضوری به کارگاه مجموعه پیشتاز سرویس
  • ثبت سفارش آنلاین از طریق فرم ثبت سفارش

همچنین در نظر داشته باشید برای مراجعه حضوری به کارگاه مجموعه می بایست به آدرس خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 مراجعه نمایید.

مراحل تعویض شیشه ماکروفر ال جی

برای برقراری ارتباط با مجموعه پیشتاز سرویس و ارسال دستگاه برای تعویض شیشه مایکروفر ال جی می بایست با کارگاه مجموعه در ارتباط باشید و یا درخواست خود را از طریق شماره تلفن پشتیبانی مطرح نمایید که این مزاحل را در ادامه برای شما شرح داده ایم:

  1. تماس با کارگاه مجموعه و هماهنگی برای زمان تعمیرات
  2. ارسال پیک شرکت برای دریافت دستگاه یا مراجعه حضوری به کارگاه
  3. دریافت رسید و تاریخ تحویل از گارگاه مجموعه
  4.  تعمیرات بین 3 تا 10 روز کاری و تماس جهت تحویل یا ارسال دستگاه

ضمنا می توانید برای استعلام هزینه تعویض شیشه مایکروویو ال جی خود مدل و یا عکس دستگاه را در چت آنلاین بارگزاری نموده و از قیمت دقیق تعویض شیشه ماکروفر خود باخبر باشید.

تعویض شیشه ماکروفر ال جی
تعویض شیشه ماکروفر ال جی

سوالات مشتریان ( FAQ ) در خصوص تعویض شیشه ماکروفر ال جی

در ادامه این مقاله قصد داریم تا با سوالاتی که در خصوص تعویض شیشه ماکروفر ال جی ممکن است در ذهن شما نقش بسته باشد پاسخ دهیم تا بتوانید در صورت مشابه بودن سوال خود به پاسخ خود در سریعترین زمان ممکن برسید:

آیا تمامی مدلهای ماکروفرهای ال جی امکان تعویض شیشه دارند؟

بله در مجموعه پیشتاز سرویس تعویض شیشه ماکروفر ال جی در تمامی مدل ها انجام می شود.

شیشه داخلی ماکروفر ال جی نیز قابل تعویض می باشد؟

بله با استفاده از شیشه مخصوص و فابریک شیشه داخلی ماکروفر ال جی نیز قابل تعویض می باشد.

هزینه تعویض شیشه ماکروفر ال جی به چه صورت می باشد؟

برای استعلام دقیق قیمت تعویض شیشه ماکروفر ال جی می توانید با پشتیبانی مجموعه در ارتباط باشید.

آیا تعویض شیشه ماکروفر ال جی 8265 و اینورتر هم در مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود؟

بله تعویض شیشه ماکروفر ال جی 8265 نیز به صورت فابریک در مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود.

امکان تعویض شیشه ماکروفر ال جی توسط شخص مصرف کننده نیز می باشد؟

خیر به علت حساس بودن شیشه ماکروفر و انجام کالیبراسیون بعد از نصب شیشه این کار نیازمند ابزار آلات به خصوص می باشد.

کلام آخر

تعویض شیشه ماکروفر ال جی 8265 و یا سایر مدل ها بسیار تخصصی بوده و می بایست برای اینکار علاوه بر قطعات فابریک از دانش فنی برخوردار بود از همین رو ما در مجموعه پیشتاز سرویس علاوه بر واردات قطعات اصلی یدکی اقدام به آموزش های تخصصی به نیروهای خود کرده ایم و توانسته ایم این تخصص را برای بیش از ده هزار نفر تا کنون به اشتراک بگذاریم.

تعویض شیشه ماکروفر ال جی به صورت تخصصی سبب شده تا تمامی آن دسته از افرادی که به علت شکستن شیشه ماکروفر خود دستگاه را غیز قابل استفاده می دانستند با این خدمات بتوانند همانند روز اول از دستگاه خود استفاده نموده و دیگر احتیاجی به تعویض خود دستگاه حس نشود.

در نظر داشته باشید به هیچ عنوان از شیشه های غیر فابریک و خدمات غیر مجاز برای تعویض شیشه ماکروفر ال جی 8265 و یا سایر مدل ها استفاده نکنید زیرا این موضوع شاید از لحاظ ظاهری بتواند شما را راضی نگه دارد اما قطعا برای سلامتی شما زیان آور خواهد بود.

مناطق تحت پوشش مجموعه برای خدمات تعویض شیشه ماکروفر ال جی

تعویض شیشه ماکروفر ال جی در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

تعویض شیشه ماکروفر ال جی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

تعویض شیشه ماکروفر ال جی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

تعویض شیشه ماکروفر ال جی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

تعویض شیشه ماکروفر ال جی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

تعویض شیشه ماکروفر ال جی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

تعویض شیشه ماکروفر ال جی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

تعویض شیشه ماکروفر ال جی در رباط کریم،پرند و شهریار

تعویض شیشه ماکروفر ال جی در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 8 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

8 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علیرضا محسنی
علیرضا محسنی
6 ماه قبل

ممنون بابت خدماتتون من هرجا تماس گرفتم گفتن قابل تعمیر نیست

نیلوفر متوسلیان
نیلوفر متوسلیان
5 ماه قبل

سلام ما دقیقا مشابه همین مدل که عکس گذاشتید مشکی رنگشو داریم تماس گرفتیم نمایندگی موجود نداشتن آیا قابل تعویض و تعمیر هست؟

پردیس
پردیس
5 ماه قبل

هزینه تعویض شیشه ماکروفر ال جی 8265 چقدر میشه؟

محسن mn
محسن mn
1 ماه قبل

رنگ سفید هم موجود دارید؟