You are currently viewing تعمیر اسپرسوساز در تهران
تعمیر اسپرسوساز در تهران

تعمیر اسپرسوساز در تهران

زمان مطالعه: 8 دقیقه

اگر می خواهید برای تعمیر اسپرسوساز در تهران اقدام نمایید و به دنبال مرکز معتبر تعمیر اسپرسوساز در تهران ( Espresso machine repair in Tehran ) به همراه گارانتی خدمات و کارگاه مشخص می باشید توصیه می کنیم تا با ما همراه باشید که با تمامی جوانب تعمیر اسپرسوساز در تهران آشنا شوید و با خدمات مجموعه پیشتاز سرویس در خصوص تعمیر و سرویس اسپرسوساز در تهران آشنایی بهتری داشته باشید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

اگر شما نیز از دستگاه اسپرسوساز خود به صورت مداوم استفاده می نمایید و نوشیدن قهوه برای شما نیز تبدیل به یک عادت شده است مطمعنا در صورت اختلال در کارکرد دستگاه اسپرسوساز متوجه اهمیت تعمیر اسپرسوساز خود خواهید شد و قطعا می خواهید در سریعترین زمان ممکن و با استفاده از قطعات یدکی اصلی ایراد دستگاه خود را رفع و رجوع نمایید.

ما در کنار شماییم تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن تعمیر اسپرسوساز در تهران را به ما سپرده و بتوانید از کیفیت خدمات مجموعه پیشتاز سرویس بهره مند شوید،مجموعه پیشتاز سرویس توانسته با بیش از ده هزار تعمیر اسپرسوساز در تهران رکورددار تعمیرات بوده و با بیشترین میزان رضایت مندی مشتریان نیز همراه باشد،لبخند رضایت مشتریان در طول یک دهه فعالیت در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در تهران مهمترین هدف شرکت بوده و توانسته ایم تا امروز این مهم را به خوبی برای مشتریان خود رقم بزنیم.

تعمیر اسپرسوساز در کارگاه مجهز

تعمیر اسپرسوساز در تهران در کارگاه مجموعه ( فروشگاه مرکزی ) این مجموعه انجام می شود که آدرس کارگاه در انتهای وب سایت درج شده است و شما می توانید برای درخواست تعمیر اسپرسوساز در تهران همه روزه از ساعت 9 صبح تا ساعت 9 شب به آدرس فروشگاه مجموعه مراجعه نمایید و درخواست خدمات خود را مطرح نمایید.

این مجموعه توانسته تا با کارگاه مجهز تعمیراتی خود در مرکز شهر علاوه بر تعمیرات حرفه ای دسترسی راحت برای مشتریان فراهم نماید و مشتریان بتوانند تا از هرجای تهران در سریعترین زمان ممکن به کارگاه مجموعه دسترسی پیدا نمایند،همچنین پیک رایگان مجموعه نیز آماده دریافت دستگاه های اسپرسوساز از مشتریان در سراسر شهر می باشد که می توانید از این طریق نیز برای تعمیر اسپرسوساز در تهران اقدام نمایید.

در کارگاه مجموعه قطعات اسپرسوساز اصلی و فابریک در اغلب قطعات موجود می باشد که سبب می شود تا مشتریان مجموعه برای تعمیر اسپرسوساز خود از این بابت نیز دلگرم باشند و در صورت نیاز به تعویض قطعات قطعه فابریک را بتوانند جایگزین قطعه آسیب دیده نمایند.

همچنین نیروهای تعمیر اسپرسوساز در تهران که در کارگاه مجموعه فعالیت می نمایند آموزش دیده و متخصص تعمیر اسپرسوساز صنعتی و خانگی می باشند که این موضوع نیز یکی دیگر از دلایل کیفیت بالا خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس می باشد که سبب رضایت مندی هر چه بیشتر مشتریان در خصوص تعمیر اسپرسوساز در تهران می باشد.

تعمیر اسپرسوساز در محل

نکته بسیار مهمی که می توانیم در خصوص سرویس و تعمیر اسپرسوساز در تهران اشاره نماییم در خصوص تعمیرات اسپرسوساز در محل می باشد،در نظر داشته تعمیر اسپرسوساز در محل اصولی و قابل اجرا نمی باشد اما چرا و به چه دلیل؟

دلیل اول نبود ابزار آلات کارگاهی در محل کار یا منزل مشتری می باشد و دلیل دوم و مهمترین دلیل نیز زمان بر بودن تعمیرات اسپرسوساز می باشد،به عنوان مثال برای جرمگیری بویلر بعد از باز شدن قطعه می بایست 6 تا 8 ساعت در ظرف اسید جاگذاری شود که این موضوع قطعا در منزل یا محل کار مشتری قابل انجام نیست و دلیل آخر نیز هزینه های ناشی از رفت و آمد و صرف وقت تکنسین ماهر می باشد که می تواند هزینه تعمیرات را افزایش دهد به همین جهت تعمیر اسپرسوساز در تهران صرفا در کارگاه مرکزی مجموعه پشتیبانی می شود و می بایست دستگاه توسط مشتری یا پیک مجموعه به کارگاه انتقال داده شود.

در واقع به این جهت می گوییم تعمیرات اسپرسوساز در تهران صرفا در کارگاه می بایست انجام شود که تعمیرات اصولی و حرفه ای را نمی توان در محیط غیر کارگاهی به مشتریان ارائه نمود و می بایست خدمات سطحی و غیر حرفه ای خارج از اصول کاری مجموعه انجام گردد و این موارد در مجموعه پیشتاز سرویس قابل انجام نمی باشد.

تعمیر اسپرسوساز در تهران
تعمیر اسپرسوساز در تهران

تعمیر اسپرسوساز با ضمانت 3 تا 12 ماهه

یکی از جذاب ترین موضوعات در تعمیر اسپرسوساز توسط مجموعه پیشتاز سرویس ضمانت خدمات انجام شده از 3 تا 12 ماه می باشد که این موضوع می تواند خیال مشتری را از بابت خدمات مجموعه آسوده نماید،تمامی خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس شامل ضمانت خدمات و همچنین ضمانت اصالت کالا تعویض شده می باشد که توانسته ایم از این بابت نیز خیال مشتریان خود را آسوده نماییم.

در صورت تکرار مجدد ایراد در سیستم اسپرسوساز تمامی خدمات در مدت زمان گارانتی رایگان بوده و هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی گردد.

سوالات متداول ( FAQ ) مشتریان در خصوص تعمیر اسپرسوسار در تهران

هزینه تعمیرات اسپرسوساز در تهران به چه صورت می باشد؟

هزینه تعمیر اسپرسوساز در تهران با توجه به نوع خدمات متغیر می باشد و بعد از بررسی به مشتری اعلام می شود.

آیا پیک مجموعه برای تعمیر اسپرسوساز در تهران رایگان می باشد؟

بله در صورت انجام کار هزینه پیک رایگان می باشد.

برای مراجعه حضوری باری تعمیر و سرویس اسپرسوساز در تهران به چه آدرسی مراجعه نماییم؟

آدرس کارگاه مرکزی جهت مراجعه حضوری در انتهای وب سایت درج شده است.

چه زمانی برای تعمیر اسپرسوساز در تهران اقدام نماییم؟

در صورت مشاهده هرگونه اختلال در کارکرد می بایست برای سرویس و تعمیر اسپرسوساز اقدام نمایید.

برندهای پشتیبانی شده توسط پیشتاز سرویس

اگر می خواهید برای تعمیر اسپرسوساز در تهران خدمات خود را از مجموعه پیشتاز سرویس دریافت نمایید در نظر داشته باشید که این مجموعه تقریبا تمامی برندهای روز دنیا را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است که در ادامه به برخی از این برندها اشاره نموده ایم که با ورود به صفحه برند اسپرسوساز مورد نظر خود می توانید اطلاعات جامعی در خصوص تعمیرات اسپرسوساز خود به دست آورید:

همچنین برندهایی که تولیدات دستگاه اسپرسوساز صنعتی را نیز انجام می دهند در مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی می شوند و تعمیر اسپرسوساز فائما ، تعمیر اسپرسوساز جیمبالی و تعمیر اسپرسوساز بیزرا و اغلب برندهای صنعتی نیز توسط مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی می شوند.

ایرادات رایج اسپرسوساز های بررسی شده در مجموعه پیشتاز سرویس

برخی از ایراداتی که توسط مجموعه پیشتاز سرویس بیشتر بررسی شده است را در ادامه این مقاله بررسی نموده ایم تا بتوانید در صورت امکان خودتان برای تعمیر اسپرسوساز اقدام نمایید:

اسپرسوساز خاموش شده و عمل نمی کند،علت چیست؟

 • دو شاخه معیوب است. ( دو شاخه را تعویض نموده و در صورت عدم نتیجه گیری برای تعمیر اسپرسوساز در تهران با مجموعه پیشتاز سرویس در ارتباط باشید. )
 • پریز محل اتصال معیوب است. ( بررسی نمایید پریز محل اتصال دارای ولتاژ 220 باشد برای تست این موضوع می بایست با استفاده از مصرف کننده دیگر پریز را تست و امتحان نمایید.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. ( برای تعمیرات برد الکترونیکی می بایست قطعه توسط تکنسین متخصص شرکت مورد بررسی قرار گیرد از همین رو برای تعویض یا تعمیر برد می بایست به کارگاه مرکزی تعمیرات اسپرسوساز در تهران مراجعه نمایید.)
تعمیر اسپرسوساز در تهران
تعمیر اسپرسوساز در تهران

اسپرسوساز خروجی مناسب ندارد،علت چیست؟

 • آسیاب نامناسب ( آسیاب نامناسب مهمترین دلیل عدم خروجی مناسب می باشد مواردی نظیر عدم خروجی،کاهش فشار خروجی و یا آبکی بودن قهوه به دلیل آسیاب نامناسب دانه قهوه می باشد،در هنگام خرید قهوه به فروشنده نوع دستگاه را مطرح نمایید تا از آسیاب متناسب با دستگاه استفاده نماید.)
 • بسکت معیوب است. ( در صورت خرابی بسکت ممکن است فشار خروجی قطع شود،برای تعویض بسکت با مجموعه پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.)
 • پمپ عمل نمی کند. ( خرابی پمپ از دیگر دلایل عدم خروجی مناسب می باشد،در مواردی پمپ تعمیر و در برخی دیگر از موارد پمپ می بایست تعویض گردد.)

فشار اسپرسوساز کم شده است،علت چیست؟

 • عدم توجه به سرویس اسپرسوساز( برای سرویس اسپرسوساز هر ساله می بایست اقدام نمایید و بعد از هر ماه استفاده مداوم از جرمگیر مخصوص اسپرسوساز استفاده نمایید.)
 • مسدود شدن بویلر دستگاه ( در این مورد بویلر کامل باز شده و مجدد سرویس می شود،به همین منظور تعمیر اسپرسوساز در تهران در این حالت صرفا در کارگاه مجموعه انجام می شود.)
 • استفاده از آب با سختی بالا( سختی آب می بایست زیر پنجاه یا حداقل زیر صد باشد در غیر اینصورت به مرور خروجی دستگاه ضعیف خواهد شد.)

عصاره قهوه بوی سوختگی می دهد،علت چیست؟

 • خرابی ترموستات حرارتی ( ترموستات حرارتی در صورت خرابی دما را تشخیص نداده و در نتیجه آن قهوه می سوزد.)
 • معیوب بودن ترمیستور ( ترمیستور نیز وظیفه سنجش دما در سیستم را دارد و در صورت خرابی می تواند سبب سوختن قهوه شود برای تعمیر اسپرسوساز در تهران و تهیه این قطعات می توانید به آدرس کارگاه مراجعه نمایید.)
 • خرابی برد الکترونیکی ( دستورات توسط برد الکترونیکی به قطعات ارائه می شوند به همین منظور در صورت خرابی برد الکترونیکی دستورات به درستی اجرا نمی شوند و ممکن است قهوه بسوزد.)

فوم قهوه مناسب نیست،علت چیست؟

 • نوع قهوه مناسب نیست. ( نوع قهوه را بررسی نمایید قهوه روبوستا دارای کافئین و فوم بیشتر نسبت به سایر دانه های قهوه می باشد.)
 • عدم استفاده از بسکت تحت فشار ( بکت تحت فشار برای اسپرسوساز خانگی فوم بیشتری ایجاد می نماید،در صورت عدم استفاده از بسکت تحت فشار این موضوع را تغییر دهید.)
 • درجه آسیاب مناسب نیست. ( هر چقدر آسیاب ریزتر باشد فوم و خروجی قهوه بیشتری در هنگام عصاره گیری مشاهده می شود.)
تعمیر اسپرسوساز در تهران
تعمیر اسپرسوساز در تهران

توصیه های پیشتاز سرویس برای نگهداری از اسپرسوساز

مجموعه پیشتاز سرویس با توجه به تجربیات خود در زمینه تعمیر اسپرسوساز در تهران به نکاتی دست پیدا نموده است که در ادامه این موارد را با شما به اشتراک گذاشته ایم:

 • استفاده از آب دستگاه تصفیه آب خانگی
 • استفاده از محافظ برق مخصوص اسپرسوساز
 • عدم استفاده مکرر و پشت هم از دستگاه
 • توجه به آسیاب متناسب با قهوه ساز خانگی
 • توجه به سرویس اسپرسوساز هر سال یک مرتبه
 • جرمگیری اسپرسوساز هر ماه یک مرتبه
 • عدم ریختن مایع دیگر به جز آب در مخزن دستگاه

همچنین کارگاه مجموعه علاوه بر تعمیر اسپرسوساز در تهران فروش جرمگیر و وسایل قهوه ساز را نیز پشتیبانی می نماید که می توانید به صورت اینترنتی خرید خود را از وب سایت مجموعه تهران اپلاینس انجام دهید.

نتیجه گیری

در صورتی که می خواهید برای تعمیر اسپرسوساز در تهران اقدام نمایید و دستگاه اسپرسوساز خانگی شما با مشکل مواجه شده است کافیست تا با مجموعه پیشتاز سرویس تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایید.

این مجموعه توانسته تا با توان تامین قطعات یدکی اسپرسوساز به صورت حرفه ای فعالیت خود را در سطح شهر تهران پوشش دهد و بتواند خیال مشتریان خود را از این جهت آسوده نماید،در نظر داشته باشید تعمیرات اسپرسوساز در تهران و سایر استان ها صرفا باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود و توصیه می کنیم تا با مراکز غیر مجاز تعمیراتی در ارتباط نباشید و خدمات خود را صرفا توسط مجموعه های معتبر پیگیری نمایید.

تعمیر اسپرسوساز در تهران
تعمیر اسپرسوساز در تهران

هزینه تعمیرات اسپرسوساز در تهران

برای آشنایی شما عزیزان با هزینه تعمیر اسپرسوساز در تهران و تعرفه خدمات جدولی را ترسیم نموده ایم تا آشنایی بهتر و بیشتری با خدمات مجموعه پیشتاز سرویس داشته باشید:

نوع خدمات تعمیر اسپرسوساز   هزینه تعمیر اسپرسوساز
تعمیر شیر برقی  از 480 تا 950 هزار تومان
تعویض شیر بخار از 400 تا 900 هزار تومان 
سرویس کامل اسپرسوساز خانگیاز 680 تا 850 هزار تومان
جنرال سرویس دستگاه صنعتی از 3200 تا 3900 هزار تومان
تعویض المنت نعل اسبیاز 400 تا 800 هزار تومان  
تعویض بویلر کامل اسپرسوساز از 900 تا 1400 هزار تومان  
تعویض شلنگ و اتصالات از 350 تا 400 هزار تومان
تعویض پیچ شاور و سوپاپ از 280 تا 350 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکیاز 300 تا 900 هزار تومان
تعویض پمپ اسپرسوساز از 800 تا 1400 هزار تومان
هزینه تعمیرات اسپرسوساز در تهران
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رسولی
رسولی
5 روز قبل

سلام تعمیر اسپرسوساز در تهران صرفا انجام میدید؟