You are currently viewing نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما

زمان مطالعه: 8 دقیقه

احتمالا الان که برای مطالعه این مقاله به وب سایت نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما ( Zigma espresso maker repair agent ) مراجعه نموده اید دستگاه اسپرسوساز شما به مشکل برخورده و یا روند مناسب سابق را ندارد از همین رو سعی نموده ایم با توضیحات کامل در خصوص خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما شما را به طور کامل با جوانب تعمیرات اسپرسوساز زیگما در تهران آشنا نماییم.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

توصیه می کنیم برای درک کامل مطلب و دریافت راهکارهای مناسبی که توسط تعمیرکار اسپرسوساز زیگما برای شما به رشته تحریر درآمده است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

معرفی شرکت زیگما

مجموعه زیگما به عنوان تولید کننده لوازم خانگی ریز در کشور چین حدود یک دهه است که فعالیت می نماید،این مجموعه با ایجاد شغل های مستقیم و غیر مستقیم نزدیک به ده هزار کارمند و کارگر را در شرکت جا نموده است.

درباره کیفیت محصولات این برند می توان از واژه متوسط استفاده نمود بدان معنا که نمی توان این برند را با برندهای آلمانی یا ژاپنی قیاس نمود اما جزو برندهای متفرقه و بی کیفیت نیز نمی باشد.

محصولات این برند در غالب پنکه،اتو،اسپرسوساز،چای ساز و به طور کلی لوازم ریز می باشد که در ایران نیز چندین سال است با توجه به قیمت های مناسب در دسترس خریداران قرار گرفته است که در بازار ایران نیز با استقبال خوبی مواجه شده است.

پیشتاز سرویس نیز خدمات پس از فروش محصولات زیگما را چندین سال است به مشتریان ارائه می نماید تا خریداران این برند بتوانند در ایران نیز از حقوق خود استفاده نمایند.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

نمایندگی رسمی اسپرسوساز زیگما

همانطور که آگاه هستید با توجه به تحریم های شکل گرفته در زمینه واردات لوازم خانگی و همچنین سیاست های کشور مبنی بر حمایت از تولیدات داخلی شرکت های خارجی در ایران نمایندگی رسمی نداشته و شرکت زیگما نیز در ایران خدمات رسمی ندارد.

نمایندگی رسمی اسپرسوساز زیگما و یا هر وسیله دیگری به نمایندگی کفته می شود که توسط کشور تولید کننده و در وب سایت رسمی شرکت در کشورهای دیگر معرفی شده باشد که این برند در ایران نمایندگی رسمی ندارد،اما پیشتاز سرویس برای پاسخ دهی به آن دسته از عزیزانی که جزو خریداران این برند بوده اند در حالی خود را به عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما معرفی می نماید که صرفا توان تامین قطعات یدکی اصلی را داشته و با توجه به تجربه بالا در زمینه تعمیرات اسپرسوساز در تهران این مهم را انجام می دهد.

تعمیر اسپرسوساز زیگما در تهران

مجموعه پیشتاز سرویس با بهره مندی از بیش از ده نیروی متخصص در سراسر استان تهران خدمات تعمیر اسپرسوساز زیگما در تهران را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می نماید این مجموعه مفتخر است دارای بالاترین میزان ثبت سفارش در زمینه تعمیرات اسپرسوساز زیگما بوده و توانسته با پاسخگویی به بیش از سه هزار مشتری تا کنون رکورددار تعمیر اسپرسوساز زیگما در تهران باشد و خود را از این حیث از سایر مراکز جدا نماید.

در نظر داشته باشید که تعمیر اسپرسوساز زیگما در تهران شامل تمامی مناطق 22 گانه شهرداری تهران بوده که در انتهای مقاله نیز به تفکیک مناطق مراکز مورد نظر نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگا را برای شما اشاره نموده ایم.

در نظر داشته باشید خدمات تعمیر اسپرسوساز زیگما در تهران صرفا توسط مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود و این مجموعه اطلاعی از سایر مراکز تعمیراتی در سطح شهرهای دیگر را ندارد،اما توصیه می کنیم برای تماس با نمایندگی مجاز تعمیر اسپرسوساز زیگما با شماره 118 تماس حاصل نمایید.

تعمیر اسپرسوساز زیگما در محل

یکی دیگر از مواردی که توسط مجموعه پیشتاز سرویس پذیرفته می شود خدمات تعمیر اسپرسوساز زیگما در محل می باشد،در نظر داشته باشید که توصیه تعمیرکار اسپرسوساز زیگما به مشتریان انجام خدمات به صورت کارگاهی و ارسال دستگاه به کارگاه مجموعه می باشد زیرا تست کامل و اسید شویی در محل قابل انجام نبوده و ممکن است ایراد دستگاه بعضا مجدد تکرار شود.

انجام تعمیرات اسپرسوساز زیگما در محل نیز توسط مجموعه پشتیبانی می شود و این توضیحات به معنی عدم تقبل کار توسط مجموعه نمی باشد اما توصیه می کنیم خدمات تعمیر اسپرسوساز زیگا را در کارگاه مجموعه و با بالاترین کیفیت و گارانتی انجام دهید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما

تمامی خدمات مربوط به تعمیرات اسپرسوساز زیگا توسط نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما قابل انجام می باشد که این خدمات در ادامه برای شما عزیزان تشریح شده است:

 • تعمیر اسپرسوساز زیگما
 • سرویس اسپرسوساز زیگما
 • فروش قطعات یدکی اسپرسوساز زیگما
 • گارانتی و تمدید گارانتی اسپرسوساز زیگما

کلیه موارد ذکر شده در مجموعه پیشتاز سرویس پذیرفته می شود که این خدمات تماما دارای گارانتی اصالت کالا و گارانتی خدمات می باشد از همین رو در ادامه راههای ثبت سفارش را نیز برای شما توضیح داده ایم.

راههای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما

برای سهولت کار مشتریان و رفاه حال خریداران این برند در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما راههای مختلفی را برای برقراری ارتباط در نظر گرفته ایم که در ادامه به این موارد اشاره نموده ایم:

 • ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی در هر کدام از شعب پیشتاز سرویس در تهران و حومه
 • پر کردن فرم مربوط به ثبت سفارش در قسمت ثبت سفارش آنلاین تعمیرات در وبسایت پیشتاز سرویس
 • برقراری ارتباط از طریق شبکه های مجازی
 • ثبت سفارش از طریق چت آنلاین مجموعه یا قسمت گفتینو

تمامی این موارد در کنار هم سبب شده تا ثبت سفارش در مجموعه پیشتاز سرویس به راحتی انجام شده و مشتریان درخواست خود را به راحتی با کارشناسان مجموعه در ارتباط بگذارند.

گارانتی خدمات در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز زیگما

 • در صورتی که اسپرسوساز را در هنگام خرید با گارانتی مجموعه پیشتاز سرویس خریداری نموده اید تا 18 ماه می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز زیگما به صورت رایگان بهره مند شوید.
 • اما در صورتی که دفترچه گارانتی شما توسط شرکت های متفرقه ثبت شده است می بایست برای دریافت خدمات با همان مجموعه تماس حاصل نمایید و در این صورت در صورت تمایل برای استفاده از خدمات مجموعه پیشتاز سرویس تعمیر اسپرسوساز زیگما با تعرفه آزاد محاصبه می شود.
 • همچنین در صورتی که می خواهید برای تمدید گارانتی در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما اقدام نمایید کافیست تا با ثبت سریال محصول از طریق چت آنلاین استعلام هزینه گارانتی را دریافت نموده و در صورت تمایل اقدام به تمدید گارانتی و یا ثبت گارانتی شوید.
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما

ایرادات متداول بررسی شده توسط نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما

اسپرسوساز زیگما خروجی مناسبی ندارد،علت چیست؟

 • وجود رسوب در مسیر ( با استفاده از جرمگیر هر 3 ماه اقدام به جرمگیری دستگاه نمایید،در صورت وجود رسوب در بویلر می بایست عملیات رسوب گیری در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما و توسط تعمیرکار اسپرسوساز زیگما انجام شود.)
 • استفاده از قهوه نامناسب ( آسیاب قهوه را می بایست متناسب با اسپرسوساز خانگی تهیه نمایید،آسیاب 5 معمولا مناسب ترین نوع برای اسپرسوساز خانگی می باشد.)
 • بسکت کیپ شده است. (بسکت را می بایست هربار بعد از استفاده تمیز نمایید در صورت کیپ شدن خروجی اسپرسوساز به شدت کاهش پیدا می کند.)

نازل بخار اسپرسوساز خروجی ندارد،علت چیست؟

 • شیر بخار معیوب است. ( شیر بخار را می بایست از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز زیگما تهیه و تعویض نمایید.)
 • مسیر کیپ شده است. ( مسیر را رسوب گیری نمایید،سرویس اسپرسوساز هر 6 ماه می بایست انجام شود.)
 • نازل بخار عمل نمی کند. ( نازل بخار را را باز کنید و داخل آن را تمیز کنید،در صورت عدم موفقیت با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما تماس حاصل نمایید.)
 • شلنگ ها کیپی دارند. ( شلنگ ها را می بایست تعویض نمایید در نظر داشته باشید شلنگ فشار بالا می بایست در اسپرسوساز به کار برده شود.)

عصاره گیری به خوبی انجام نمی شود،علت چیست؟

 • استفاده از قهوه دانه درشت ( قهوه را می بایست با آسیاب مخصوص اسپرسوساز خانگی تهیه نمایید و از آسیاب مناسب می بایست استفاده نمایید.)
 • استفاده نادرست از دستگاه ( تا زمان روشن نشدن چراغ مربوط به عصاره گیری اقدام به استفاده از دستگاه نکنید.)
 • آب نامناسب با سختی بالا ( از دستگاه تصفیه آب خانگی برای اسپرسوساز استفاده کنید زیرا سختی آب مناسب اسپرسو می بایست زیر پنجاه باشد.)

اسپرسوساز خاموش شده و عمل نمی کند،علت چیست؟

 • سیم کشی معیوب است. ( بررسی نمایید سیم کشی دستگاه دچار آسیب نشده باشد و در صورت مشاهده اقدام به ترمیم نمایید،قبل از هرکاری دستگاه را از برق خارج نمایید.)
 • پریز محل اتصال آسیب دیده است. ( پریز را بررسی و در صورت عدم ولتاژ مناسب اقدام به رفع نقص نمایید.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. ( تعمیرات برد الکترونیکی می بایست توسط افراد متخصص انجام شود برای رفع این ایراد می بایست با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما تماس حاصل نمایید.)
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما

بایدها و نبایدها از زبان تعمیرکار اسپرسوساز زیگما

برخی از نکات ذکر شده توسط تعمیرکار اسپرسوساز زیگما در خصوص نگهداری از دستگاه را در ادامه برای شما ذکر نموده ایم تا در صورت رعایت این موارد بتوانید بازدهی بهتری از دستگاه داشته باشید:

 • استفاده از محافظ برق در بدو نصب
 • استفاده از آب تصفیه آب خانگی
 • عدم استفاده مکرر و بدون استراحت
 • اقدام به رسوب گیری هر 3 ماه یک مرتبه
 • استفاده از دانه قهوه مناسب اسپرسوساز خانگی
 • شستشو کامل ادوات دستگاه بعد از عصاره گیری

با رعایت این موارد می توانید تا حد زیادی از خرابی های ناشی مربوط به عدم استفاده صحیح از دستگاه اسپرسوساز در امان بمانید.

سوالات پرتکرار مشتریان ( FAQ ) از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز زیگما

تعمیرات اسپرسوساز زیگما شامل چند ماه ضمانت می باشد؟

تمامی خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما شامل 3 تا 12 ماه گارانتی می باشد.

کارگاه مجموعه پیشتاز سرویس در کدام منطقه واقع شده است؟

تعمیرات حضوری در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 86 انجام می شود.

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما به چه صورت می باشد؟

نرخنامه مجموعه مطابق با تعرفه اتحادیه محاسبه می شود که در انتهای مقاله جدول هزینه ها را ترسیم نموده ایم.

خدمات مجموعه پیشتاز سرویس در تمامی شهرهای ایران انجام می شود؟

خدمات فقط در سطح استان تهران و در تمامی مناطق 22گانه انجام می شود.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما

سخن آخر

در این مقاله سعی نمودیم شما را با تمامی جوانب مربوط به تعمیرات اسپرسوساز زیگما آشنا نماییم تا بتوانید از دستگاه اسپرسوساز خود به نحو احسنت و به بهترین حالت استفاده نمایید،این مقاله حاصل تجربیات نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز زیگما و تعمیرکار اسپرسوساز زیگما بوده و امیدواریم توانسته باشیم شما را حدالامکان با مطالعه این مقاله از تعمیرات بی نیاز کرده باشیم.

در انتها از شما تقاضا داریم به هیچ عنوان در صورت نداشتن دانش فنی دستگاه را باز نکنید و صرفا از خدمات تعمیرکاران مجاز برای تعمیر اسپرسوساز زیگما استفاده نمایید و در صورت داشتن هرگونه ابهام و یا سوال در خصوص خدمات مجموعه پیشتاز سرویس با درج کامنت در انتهای مقاله نظرات یا سوالات ارزشمند خود را با ما در میان گذارید.

تعرفه تعمیرات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما

در ادامه برای مشتریان محترم نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما جدول مربوط به هزینه تعمیرات اسپرسوساز زیگما را ترسیم نموده ایم:

نوع خدمات تعمیر اسپرسوساز زیگما هزینه تعمیر اسپرسوساز زیگما
تعویض بویلر اسپرسوساز زیگما از 800 تا 1250 هزار تومان
تعویض المنت اسپرسوساز زیگما از 550 تا 600 هزار تومان
تعویض پمپ اسپرسوساز زیگما از 900 تا 2100 هزار تومان
تعویض شیر برقی اسپرسوساز زیگما از 300 تا 450 هزار تومان 
تعویض نازل بخار اسپرسوساز زیگما از 330 تا 500 هزار تومان
تعمیر شیر برقی اسپرسوساز زیگما از 280 تا 440 هزار تومان
تعمیر برد اسپرسوساز زیگما از 300 تا 500 هزار تومان
سرویس کامل اسپرسوساز زیگما از 320 تا 680 هزار تومان 
رفع نشتی آب اسپرسوساز زیگما از 350 تا 450 هزار تومان
تعویض واشر هدگروپ اسپرسوساز زیگما از 270 تا 330 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محل از 150 تا 200 هزار تومان
تعرفه تعمیرات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما

تمامی این خدمات طبق نرخنامه اتحادیه بوده اما برای استعلام دقیق هزینه تعمیر اسپرسوساز زیگما می توانید با پشتیبانی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما در ارتباط باشید.

تعداد کلمات متن نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگمامنبع خارجی
2125zigma espresso maker troubleshooting

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز زیگما در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 14 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

16 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیرحسین
امیرحسین
1 سال قبل

با سلام و تشکر از
برای رسوب گیری و نظافت دستگاه اسپرسو زیگماrl 333 پیچ و فنر و قسمت مشبک بالای پرتال فیلتر را باز کردم میخواستم بپرسم که کدام قسمت فنر داخل پیچ قرار گیرد متاسفانه هنگام باز کردن متوجه نشدم ممنون میشوم پاسخ دهید ممنون

رضا ورقا
رضا ورقا
11 ماه قبل

سلام وقت بخیر بسکت اسپرسوساز زیگما هم دارید؟

هانی
هانی
11 ماه قبل

اسپرسوساز زیگما در کافه تعمیر می کنید؟

Maede
Maede
7 ماه قبل

فشار شکن اسپرسوساز زیگما موجود دارید؟

علیرضا
علیرضا
3 ماه قبل

سلام
چراغ سبز دستگاه هنگام عصاره گیری خاموش میشود

فرزاد عظیمی
فرزاد عظیمی
3 ماه قبل

دستگاه زیگما خونگی دارم که روشن می‌شود ولی چراغ سبز آن جهت عصاره گیری روشن نمیشود
باز کردم الان میبینم اصلا المنت داغ نمیشود از کجا بفهمم المنت سالم هست یا نه و اینکه شما لطف کنید بگید مشکل اصلی کجاست

مریم
مریم
1 ماه قبل

سلام
ممنون از کلیپ آموزشیتون

سینا
سینا
1 ماه قبل

هزینه سرویس کامل اسپرسوساز زیگما چقدر میشه؟