You are currently viewing نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

زمان مطالعه: 9 دقیقه

برای سرویس و تعمیر اسپرسوساز اسمگ به دلیل حساس بودن و نایاب بودن اکثر قطعات این برند قبل از هر چیزی خواهشمندیم تا انتهای این مقاله که توسط نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ (Smeg espresso maker repair agent) برای شما گردآوری شده است.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

پیشتاز سرویس این اطمینان خاطر را به شما مشتریان گرامی می دهد که تمامی خدمات تعمیراتی خود را با استفاده از تیم تعمیراتی متخصص و همچنین استفاده از قطعات اصلی و فابریکی به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل در سریع ترین زمان ممکن خدمات خود را ارائه داده و در پایان خدمات فاکتور معتبر به همراه گارانتی 6 تا 12 ماهه را نیز به شسما عزیزان ارائه می نماید.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

با ما همراه باشید تا در صورت داشتن هرگونه ابهام در خصوص تعمیر اسپرسوساز اسمگ بتوانید به جواب سوال خود برسید زیرا در این مقاله سعی نمودیم تمام تجربیات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ که توسط تعمیرکار اسپرسوساز اسمگ در طول سالها کسب شده است را برای شما عزیزان به صورت واضح شرح دهیم تا در صورت امکان و داشتن اطلاعات و ابزار فنی با راهنمایی ذکر شده برای تعمیر اسپرسوساز اسمگ در محل کار یا منزل خود اقدام نمایید،اما به طور کلی به دلیل حساس بودن قطعات این برند توصیه می کنیم تا حدالامکان از خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

معرفی کمپانی اسمگ

اسمگ شرکت ایتالیایی که در سال 1948 در ایتالیا تاسیس و تولیدات با کیفیت خود را در زمینه لوازم خانگی آغاز نمود،در ابتدا عرضه محصولات به صورت محدود و اغلب در غالب تولیدات محصولات گازی بود اما امروزه محصولات لوکس این برند همانند یخچال فریزر،لباسشویی و ظرفشویی و به طور کل تمامی محصولات آشپزخانه تولید می شود.

اسپرسوساز اسمگ نیز یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین محصولات این کمپانی بوده که خدمات پس از فروش اسپرسوساز اسمگ متاسفانه در ایران به طور رسمی فعایت نداشته و مشتریان را از این بابت در هنگام خرید نگران می نماید که در ادامه در این خصوص بیشتر توضیح داده ایم.

نمایندگی رسمی اسپرسوساز اسمگ

در کشور ایران به دلیل وجود تحریم ها نمایندگی رسمی اسپرسوساز اسمگ وجود نداشته که از همین رو پیشتاز سرویس برای تامین نیاز خریداران اقدام به تاسیس نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ به صورت غیر رسمی و در واقع مرکز مجاز تعمیرات محصولات اسمگ نموده است.در مجموعه پیشتاز سرویس قطعات و لوازم مورد نیاز برای تعمیر اسپرسوساز اسمگ از طریق مجموعه وارد شده تا در صورت نیاز مشتریانی که این برند را برای خرید انتخاب نموده اند در آینده به دلیل نبود نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ متضرر نشوند.

همچنین مجموعه پیشتاز سرویس آموزش تعمیر اسپرسوساز اسمگ را به تمامی نیروهای خود به صورت تخصصی آموخته و با کسب مجوز از نهادهای نظارتی اقدام به تعمیرات اسپرسوساز اسمگ در تهران می نماید اما هرگونه ادعا مبنی بر داشتن نمایندگی رسمی اسپرسوساز اسمگ در ایران کذب بوده و پیشتاز سرویس نیز از این قایده مثتثنی نمی باشد.

تعمیر اسپرسوساز اسمگ در تهران

اگر ساکن تهران هستید و می خواهید با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در ارتباط باشید و اقدام به تعمیر اسپرسوساز اسمگ در تهران نمایید کافیست با پشتیبانی مجموعه و خطوط ذکر شده در تماس باشید،مجموعه پیشتاز سرویس خدمات تعمیر اسپرسوساز اسمگ در تهران را در کلیه مناطق 22 گانه شهرداری و همچنین شهرستان های اطراف استان تهران انجام می دهد اما اطلاعی از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در شهرستان های کشور عزیزمان را نداریم و بهتر است اگر در شهرستان های کشور عزیزمان ساکن هستید دستگاه را برای مجموعه ارسال و پس از تعمیرات مجدد در شهر خود از طریق پست و یا تیپاکس تحویل بگیرید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

تعمیر اسپرسوساز اسمگ در محل

برخی از مشتریان به دلیل سهولت کار تمایل به دریافت خدمات تعمیر اسپرسوساز اسمگ در محل را درارند که این مورد نیز توسط مجموعه پیشتاز سرویس در برخی از موارد قابل اجرا می باشد اما نه در تمامی موارد زیرا مواردی نظیر تعویض پمپ،اسید شویی و تعمیرات تخصصی در محل به علت نبود امکانات کارگاهی قابل اجرا نمی باشد و توصیه می کنیم تعمیر اسپرسوساز اسمگ در محل را فقط در موارد سطحی انجام داده و تعمیرات تخصصی اسپرسوساز اسمگ را بهتر است در کارگاه و با استفاده از ابزارآلات کارگاهی انجام دهید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ
“نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ”

تفاوت نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ با مراکز غیر مجاز

برخی از مواردی که نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ را نسبت به سایر مجموعه ها متمایز نموده است را در ادامه برای شما ذکر کرده ایم:

 • تعرفه و نرخنامه مصوب از اتحادیه
 • اعزام تکنسین در سریع ترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش
 • گارانتی خدمات از 6 ماه تا 24 ماه
 • تکنسین های کارآزموده و با تجربه
 • استفاده از قطعات یدکی اصلی
 • ارائه فاکتور رسمی بعد از انجام کار

تمامی این موارد در کنار هم سبب رضایت مشتریان نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز اسمگ تا بیش از نود و پنج درصد شده است که به جرات می توان گفت در اغلب مجموعه ها رعایت این موارد انجام نمی شود.

خدمات گارانتی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

در صورتی که اسپرسوساز اسمگ خود را با گارانتی پیشتاز سرویس تهیه کرده اید و در طول مدت زمان گارانتی به مشکل خورده اید با نزدیکترین مرکز تعمیر اسپرسوساز اسمگ تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح نمایید در نظر داشته باشید در طول مدت گارانتی 12 ماهه که توسط نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در نظر گرفته شده است هیچ گونه هزینه ای بابت خدمات از مشتریان دریافت نمی شود و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با پشتیبانی مجموعه در میان گذارید.

همچنین در نظر داشته باشید در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ خدمات دستگاه هایی که بدون گارانتی خریداری شده اند نیز انجام می شود و خدمات انجام شده نیز شامل گارانتی می باشد.

نکاتی مهم از زبان تعمیرکار اسپرسوساز اسمگ

برخی از مهمترین نکاتی که نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز اسمگ به مشتریان متذکر می شود تا طول عمر قطعات و دستگاه اسپرسوساز بالاتر باشد موارد زیر می باشد:

 • استفاده از محافظ برق مخصوص
 • اهمیت به رسوب زدایی و جرمگیری هر 3 ماه
 • سرویس اسپرسوساز اسمگ هر یک سال
 • عدم استفاده پشت سر هم از دستگاه
 • عدم استفاده از قهوه های دانه درشت
 • استفاده از آب تصفیه آب در دستگاه

با رعایت این موارد که توسط تعمیرکار اسپرسوساز اسمگ برای شما توصیه شده طول عمر دستگاه را می توانید تا پنجاه درصد افزایش دهید.

ویژگی های تعمیرکار نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

 • تکنسین های دارای گواهی عدم سوپیشینه
 • تکنسین های کارآزموده و خبره با میانگین  سال تجربه کاری
 • آموزش دیده در خصوص تعمیر اسپرسوساز اسمگ در مجموعه
 • دارای مدرک فنی و حرفه ای و تخصص لازم
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

راه های برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

شما می توانید برای برقرای تماس با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در تهران از یکی از روش های زیر سفارش تعمیرات خود را ثبت نمایید:

 • تماس از طریق شماره های درج شده در سایت پیشتاز سرویس
 • برقراری ارتباط از طریق شبکه های مجازی
 • ثبت سفارش از طریق فرم مربوط تعمیرات در سایت به صورت آنلاین
 • ثبت سفارش از طریق کامنت در انتهای متن
 • تماس مستقیم با کارشناسان مرکز و دریافت مشاوره تلفنی
 • چت به صورت آنلاین در قسمت گفتینو وبسایت

مراحل تماس تا مراجعه تعمیرکار نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

به طور کلی در صورت نبود مشکلات خاص تعمیر اسپرسوساز اسمگ توسط مجموعه پیشتاز سرویس در کمتر از 2 ساعت قابل انجام می باشد که شروع تا انتهای مراحل را برای شما شرح داده ایم:

 • ثبت سفارش از طریق راههای ذکر شده
 • تماس تکنسین با مشتری جهت هماهنگی
 • مراجعه به منزل مشتری و انجام خدمات تعمیر اسپرسوساز اسمگ
 • ارائه داغی و فاکتور تعمیرات اسپرسوساز اسمگ به مشتری
 • تماس از طرف مرکز پیشتاز سرویس برای کسب میزان رضایت از خدمات

ایرادات متداول مشاهده شده توسط نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

همانند بسیاری دیگر از لوازم برقی خانگی دستگاههای اسپرسوساز نیز دچار خرابی هایی می شوند که در صورت سرویس دستگاه اسپرسوساز به صورت مداوم و همچنین استفاده از جرم گیرهای با کیفیت می توانید از این ایرادات تا حد بسیار زیادی جلوگیری نمایید.

در ادامه مطلب به بررسی علت کار نکردن اسپرسوساز و همچنین مهم ترین ایرادات در روند تعمیرات اشاره خواهیم کرد.

اسپرسوساز اسمگ نشتی آب دارد،علت چیست؟

اورینگ ها معیوب است(اگر بست و یا اوریسنگ های مربوط به دستگاه اسپرسوساز معیوب باشد آبریزی در دستگاه رخ می دهد از همین رو می بایست دستگاه را باز کرده و اقدام به تعویض اورینگ ها نمایید دقت داشته باشید که آب بندی بسیار حرفه ای باید انجام شود و توصیه می کنیم برای انجام کار توسط تعمیرکار اسپرسوساز اسمگ با پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.)

شکستگی فیزیکی در مسیر رخ داده است(در صورتی که قطعات دچار آسیب فیزیکی شده باشند نیز آبریزی در دستگاه رخ می دهد کافیست عکس قطعه مورد نظر را برای پشتیبانی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ ارسال و قطعه را تهیه و تعوویض نمایید.)

اسپرسوساز اسمگ خاموش شده است،علت چیست؟

 • برد الکترونیکی معیوب است. (در صورت بروز نوسان برق و آسیب های فیزیکی احتمالا برد الکترونیکی دستگاه اسپرسوساز شما آسیب دیده برای تعمیر برد الکترونیکی با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز نوا در ارتباط باشید.)
 • دوشاخه معیوب است. (بررسی کنید دو شاخه دستگاه سالم باشد در غیر این صورت اقدام به تعویض دوشاخه نمایید،همچنین می توانید در صورت تمایل برای خرید دوشاخه فابریک با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ تماس حاصل نمایید.)
 • پریز محل اتصال معیوب است. (با استفاده از مولتی متر اقدام به ولتاژ گیری نمایید ولتاژ پریز باید 220 باشد در صورت نبود ولتاژ کافی پریز معیوب است در نظر داشته باشید برای تست پریز فازمتر وسیله مناسبی نیست زیرا در صورت قطع بودن نول نیز ولتاژ تامین نخواهد شد)

اسپرسوساز اسمگ با فشار بسیار کمی کار می کند،علت چیست؟

 • دستگاه رسوب دارد. (برای رسوب زدایی با استفاده از محلول های مخصوص اقدام نمایید در صورتی که تمایل دارید رسوب زدایی کامل و با دستگاه مخصوص انجام دهید بهتر است دستگاه را به کارگاه نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز اسمگ انتقال دهید.)
 • شیر برقی مسدود شده است. (شیر برقی در صورتی که معیوب باشد فشار به شدت کاهش پیدا می کند برای تعویض یا تعمیرات شیر برقی می بایست با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در ارتباط باشید زیرا شیر برقی قطعه ای بسیار حساس می باشد.)
 • پمپ معیوب است. (پمپ را با برق مستقیم تست کنید و فشار را بسنجید در صورت مشاهده کاهش فشار می توانید پمپ را از پشتیبانی نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز اسمگ تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

کف توسط اسپرسوساز تولید نمی شود و فشار خروجی بخار کم شده،علت چیست؟

 • شیر برقی معیوب است. (هنگامی که شیر برقی معیوب باشد فشار به قسمت کف ساز دستگاه انتقال پیدا نکرده و کف در عمل تولید نخواهد شد از همین رو توصیه می کنیم با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در این خصوص در ارتباط باشید.)
 • جرمگیری شیر انجام نشده است. (محلول جرمگیر را در مسیر ریخته و کامل مسیر منتهی به شیر برقی را جرمگیری نمایید.)

دستگاه به درستی فرمان نمی گیرد،علت چیست؟

 • برد الکترونیکی معیوب است. (در صورتی که برد آب خورده باشد معمولا این اتفاق برای دستگاه رخ می دهد بهتر است برای تعمیر برد الکترونیکی از تعمیرکار اسپرسوساز اسمگ کمک بگیرید زیرا در صورت اشتباه ممکن است دستگاه عملا از کار بایستد.)
 • سیم کشی آسیب دیده است. (در برخی اوقات سیم کشی در مسیر به دلایل مختلف آسیب می بیند با دریافت مشاوره از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ اقدام به تعویض قطعه مورد نظر نمایید.)

پاسخ به سوالات پرتکرار (FAQ) مشتریان از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

آیا پیشتاز سرویس نمایندگی رسمی اسمگ در ایران می باشد؟

خیر همان طور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم نمایندگی رسمی اسپرسوساز اسمگ و سایر محصولات در ایران وجود نداشته و پیشتاز سرویس به عنوان مرکزی برای پاسخ نیاز مشتریان اقدام به تعمیرات اسپرسوساز اسمگ در تهران می کند.

آیا خدمات تعمیر اسپرسوساز اسمگ شامل گارانتی می باشد؟

بله کلیه خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ شامل 3 تا 24 ماه گارانتی از تاریخ تعمیر می باشد.

هزینه تعمیر اسپرسوساز اسمگ در مجموعه پیشتاز سرویس چقدر می باشد؟

هیچ هزینه ای تا قبل از بازدید قابل ذکر نمی باشد اما جدول هزینه تعمیرات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در انتهای مقاله برای مشتریان ذکر شده است.

آیا در تعمیر اسپرسوساز اسمگ از قطعات اصلی استفاده می شود؟

بله کلیه قطعات اصلی اسپرسوساز اسمگ توسط مجموعه پیشتاز سرویس وارد شده و تمامی قطعات مورد نیاز به صورت فابریک تعویض می شود.

کارگاه تعمیرات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در تهران کجا می باشد؟

کارگاه پیشتاز سرویس واقع در تهران خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 می باشد.

ساعات فعالیت نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ به چه صورت می باشد؟

خدمات مجموعه پیشتاز سرویس از ساعت 9 صبح تا 9 شب در کارگاه و به صورت شبانه روزی در محل مشتریان می باشد.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

لیست قیمت خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

به علت نوسانات قیمت ارز و قطعات بهتر است برای استعلام دقیق قطعات با پشتیبانی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ تماس بگیرید اما جدول هزینه حدودی در ادامه برای شما ترسیم شده است:

خدمات تعمیر اسپرسوساز اسمگ قیمت خدمات تعمیر اسپرسوساز اسمگ
سرویس کامل اسپرسوساز اسمگ 250 هزار تومان
تعویض پمپ اسپرسوساز اسمگ از 880 تا 1450 هزار تومان
تعویض سوپاپ خروجی اسپرسوساز اسمگاز 350 تا 400 هزار تومان
رفع ایراد خاموشی اسپرسوساز اسمگ از 420 تا 580 هزار تومان
جرمگیری اسپرسوساز اسمگ 180 هزار تومان
تعمیر برد اسپرسوساز اسمگ  از 330 تا 680 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل 150 هزار تومان
لیست قیمت خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

سخن آخر

در آخر اگر به جواب سوال خود در این مقاله نرسیده اید می توانید در انتهای مقاله سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ شما را راهنمایی نمایند،همچنین تمامی جوانب تعمیر اسپرسوساز اسمگ توسط نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ برای شما شرح داده شده تا در تمامی مراحل تعمیرات متوجه خدمات انجام شده توسط مجموعه پیشتاز سرویس باشید.

توصیه می کنیم از خدمات مراکز غیر مجاز استفاده نکنید و تعمیر اسپرسوساز اسمگ خود را به دست کارشناسان خبره مجموعه پیشتاز سرویس بسپارید و در صورت درخواست هرگونه پشتیبانی با شماره پشتیبانی درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

این مقاله پاسخگوی سوال شما نبود؟ می‌توانید مستقیما با کارشناسان پیشتاز سرویس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ

نمایندگی تعمیراسپرسوساز اسمگ در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیراسپرسوساز اسمگ در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز اسمگ در شمیرانات،دماوند و بومهن

تعداد کلماتمنبع
2325www.smeg.com
5 23 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

20 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Negin y
Negin y
1 سال قبل

سلام همزن کاسه ای اسمگ هم تعمیر می کنید؟

مریم دلخواه
مریم دلخواه
1 سال قبل

سلام اسپرسوساز ما خروجی آب بسیار ضعیف شده علتش چی میتونه باشه؟

فرید
فرید
1 سال قبل

سلام
هزینه ایاب ذهاب و کارشناسی چقدر میشه؟

منیر
منیر
1 سال قبل

شما نمایندگی در اصفهان هم دارید؟

مهتاب
مهتاب
1 سال قبل

مخزن اسپرسوساز اسمگ هم موجود دارید؟

Sohrab
Sohrab
1 سال قبل

Salam
Moddat zamane garantiye tamirate shoma chand vaght hast?

shima
shima
6 ماه قبل

چای ساز اسمگ هم تعمیرات دارید؟

Rezai
Rezai
4 ماه قبل

تکنسین بسیار حرفه ای و کاربلد ممنون بابت خدمات حرفه ای

پیام
پیام
11 روز قبل

سلام
شما نمایندگی رسمی اسمگ هستید؟

منصوره
منصوره
11 روز قبل

سلام
هزینه سرویس کامل اسپرسوساز اسمگ چقدر میشه؟