You are currently viewing نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل

زمان مطالعه: 8 دقیقه

امروزه خوردن قهوه در میان مردم بسیار رواج پیدا کرده و این نوشیدنی محبوب بیش از پیش توسط افراد استفاده می شود و برند برویل یکی از با کیفیت ترین برندها در زمینه تولید دستگاه های اسپرسوساز خیال افراد را از ساخت قهوه با کیفیت بالا راحت نموده است که قصد داریم در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل ( Breville espresso machine repair agent ) مشکلاتی که ممکن است مشتریان این برند داشته باشند را شرح دهیم تا در صورت امکان بتوانید ایرادات جزئی پیش آمده در دستگاه را حل نمایید و از خوردن این نوشیدنی محبوب لذت ببرید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

معرفی شرکت برویل

شرکت برویل در سال 1932 در شهر سیدنی استرالیا تاسیس شده و تولیدات خود را در زمینه خردکن،آسیاب،اسپرسوساز و سایر لوازم خانگی کوچک انجام می دهد و در ایران نیز خدمات پس از فروش شرکت برویل توسط مجموعه پیشتاز سرویس ساپورت شده تا در صورت وجود مشکل بتوانید نیاز خود را برطرف نمایید،در نظر داشته باشید نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل در ایران به صورت رسمی به علت وجود تحریم ها فعالیت نداشته اما قطعات یدکی و تعمیرات اسپرسوساز برویل در پیشتاز سرویس پشتیبانی می شود.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

این برند در حال حاضر در بیش از یکصد کشور در دنیا نمایندگی رسمی داشته اما همانطور که ذکر کردیم نماینده فروش و نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل در ایران وجود خارجی ندارد.

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل

در مجموعه پیشتاز سرویس کلیه خدمات مربوط به اسپرسوساز برویل اعم از تعمیرات،نصب،سرویس سالیانه و فروش قطعات یدکی انجام می شود که در صورت لزوم برای تهیه قطعه یدکی کافیست تا با ثبت کد قطعه در پشتیبانی پیشتاز سرویس و استعلام موجودی و قیمت قطعه مورد نظر خود را تهیه نمایید همچنین در ادامه در خصوص راههای ارتباط با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل توضیحات بیشتری داده ایم تا در صورت احتیاج برای دریافت خدمات تعمیر اسپرسوساز برویل به راحتی با مجموعه پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل

در صورتی که برای دریافت خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل می خواهید اقدام نمایید کافیست تا با یکی از راههای ارتباطی ذکر شده سفارش خود را ثبت نمایید و خدمات مورد نظر خود را در کمتر از 2 ساعت دریافت نمایید:

 • تماس از طریق شماره های درج شده در وبسایت و هر کدام از شعب پیشتاز سرویس در تهران و حومه
 • ثبت فرم مربوط به سفارش در قسمت سفارش تعمیرات به صورت آنلاین
 • ثبت سفارش از طریق واتساپ پشتیبانی
 • مراجعه حضوری با هماهنگی به کارگاه مجموعه
 • ثبت سفارش از طریق اینستاگرام مجموعه
 • تماس با کارشناسان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل
 • چت به صورت آنلاین در قسمت گفتینو وبسایت

توصیه می کنیم برای دریافت هرچه زودتر خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل از طریق پرکردن فرم مربوط به خرابی اقدام نموده و منتظر تماس تکنسین(در کمتر از نیم ساعت) باشید و با ذکر خرابی در صورت امکان با مشاوره تلفنی مشگل را حل نموده و در صورت حاد بودن مشکل منتظر حضور تکنسین در محل باشید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل

تعمیر اسپرسوساز برویل در تهران

در نظر داشته باشید پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل در تهران فعالیت داشته و در شهرستان ها فعالیتی نداریم و اطلاعی از نمایندگی تعمیرات برویل در استان های دیگر نیز نداریم اما می توانید در صورت تمایل با ارسال دستگاه خود از طریق تیپاکس و یا پست خدمات تعمیر اسپرسوساز برویل را از مجموعه پیشتاز سرویس در استان تهران دریافت نمایید و مجدد دستگاه خود را بعد از تعمیرات دریافت نمایید.

همچنین تعمیرات اسپرسوساز برویل در تهران شامل کلیه مناطق 22 گانه و استان البرز می باشد که شما می توانید با تماس به نزدیکترین شعبه درخواست تعمیرات اسپرسوساز برویل خود را مطرح نمایید.

تعمیر اسپرسوساز برویل در محل

در مجموعه پیشتاز سرویس خدمات تعمیر اسپرسوساز برویل در محل کار و یا منازل انجام می شود اما در صورت تشخیص کارشناس برای تعمیرات پیچیده تر می بایست دستگاه به کارگاه مجموعه واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 86 انتقال داده شده و بعد از رفع نقص به مشتری تحویل داده شود به علت وجود پرس در برخی از قطعات اسپرسوساز برای تعویض برخی قطعات دستگاه حتما میبایست به کارگاه انتقال داده شده و تعمیرات اسپرسوساز برویل در محل در واقع در برخی مواقع قابل انجام نیست اما در برخی موارد دیگر مانند تعویض پمپ و یا شیر برقی تعمیرات در محل قابل انجام می باشد.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل

برخی از موارد در کنار هم سبب شده تا در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل دارای بیشترین مشترک در سطح تهران باشیم و با رعایت این موارد رضایت بیش از نود و پنج درصدی مشتریان باشیم که می توان به برخی از این موارد اشاره نماییم:

 • استفاده از قطعات یدکی فابریک
 • ضمانت قطعات تا 12 ماه
 • ضمانت خدمات تا 24 ماه
 • تعرفه اتحادیه
 • ارائه فاکتور رسمی
 • اصول تعمیرات به جای تعویض قطعات

با رعایت تمامی این موارد در کنار هم پیشتاز سرویس به عنوان با سابقه ترین نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل در تهران فعالیت می نماید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل

ایرادات متداول بررسی شده توسط نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل

اسپرسوساز برویل خاموش شده و عمل نمی کند علت چیست؟

 • برد الکترونیکی آسیب دیده است. (برای تعمیر برد می بایست با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل تماس بگیرید.)
 • سیم کشی دستگاه معیوب است. (در صورت ذوب شدن سیم کشی بر اثر حرارت و… دستگاه خاموش می شود اسپرسوساز برویل را از برق خارج نموده و اقدام به ترمیم نمایید.)
 • دو شاخه خراب است. (خرابی دوشاخه از دیگر عوامل خاموش شدن اسپرسوساز می باشد،دوشاخه را تست و در صورت خرابی با استفاده از دوشاخه مناسب اقدام به تعویض نمایید.)
 • فیوز محل اتصال عمل کرده است. (بررسی نمایید کلید مینیاتوری محل اتصال عمل نکرده باشد در صورت مشاهده اقدام به رفع ایراد نمایید.)
 • تبدیل کابل برق معیوب است. (تبدیل مربوط به ارت نصب شده در سه شاخه فابریک دستگاه را تعویض نمایید.)

اسپرسوساز برویل خروجی آب ندارد،علت چیست؟

 • پمپ معیوب است. (با استفاده از مولتی متر اهم پایه ها را بررسی و در صورت مشاهده خرابی اقدام به تهیه و تعویض نمایید بهتر است تعویض پمپ اسپرسوساز توسط نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل انجام شود.)
 • برد معیوب است. (برای تعمیرات برد الکترونیکی به هیچ عنوان اقدام نکنید و صرفا با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل در ارتباط باشید.)
 • رسوب در دستگاه وجود دارد. (اقدام به رسوب گیری نمایید در صورت سطحی بودن می توانید با استفاده از سرکه و در صورتی که موضوع حادتر باشد می بایست با اسید مخصوص رسوب گیری نمایید.)
 • شیر برقی معیوب است. (برق مستقیم به شیر برقی دهید و در صورت عمل نکردن با تهیه قطعه از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل اقدام به تعویض قطعه نمایید.)

نکته:در هنگام تهیه شیر برقی به توان قطعه قدیم و جدید دقت فرمایید و قطعات را مطابقت دهید.)

فوم توسط دستگاه ایجاد نمی شود،علت چیست؟

 • خرابی شیر برقی (در صورت خرابی شیر برقی عمل ساخت فوم متوقف می شود برای رفع نقص با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل در ارتباط باشید.)
 • خرابی دیگ اسپرسوساز (یکی دیگر از دلایل از کار افتادن ساخت فوم در اسپرسوساز برویل خرابی دیگ می باشد برای تعویض دیگ با کارشناسان پیشتاز سرویس جهت دریافت مشاوره در ارتباط باشید.)
 • خرابی المنت نعل اسبی (المنت را تعویض و المنت مناسب را جایگزین نمایید برای تهیه قطعه می توانید به فروشگاه نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل مراجعه نمایید.)
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل

بدنه دستگاه برق دارد،علت چیست؟

 • نبود ارت در ساختمان (نبود ارت سبب ایجاد احساس برق گرفتگی در هنگام لمس بدنه دستگاه می شود که این اتفاق نادر می باشد و در صورت رخ دادن می توان با برعکس کردن دوشاخه در نود درصد مواقع ایراد را رفع نمود.)
 • عایق نبودن سطح قرار گیری دستگاه (سعی کنید اسپرسوساز را بر روی سطح رسانا نصب نکنید و در صورت نصب اقدام به نصب عایق در زیر دستگاه نمایید.)
 • خرابی قطعات و اتصال به بدنه (در صورت و.جود خرابی در قطعه و اتصال به بدنه برق شدیدی احساس خواهید کرد دستگاه را از برق خارج نموده و با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل تماس بگیرید.)

قهوه بوی سوختگی می دهد،ایراد چیست؟

 • انتخاب زمان نامناسب (با استفاده از زمان مناسب برنامه دهی نمایید.)
 • دانه های درشت قهوه (عدم آسیاب صحیح نیز سبب احساس بوی سوختگی در قهوه ایجاد می نماید از قهوه با دانه های ریز استفاده نمایید.)
 • پرتال فیلتر کثیف شده است. (در صورت مشاهده کثیفی در پرتال فیلتر اقدام به نظافت نمایید و در صورت خرابی نیز می توانید برای تهیه قطعه با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل در تماس باشید.)

چه زمانی با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل تماس بگیریم؟

بهتر است هر سال یک مرتبه برای سرویس اسپرسوساز برویل اقدام نمایید تا قبل از رخ دادن خرابی و هزینه های بالا خدمات خود را از مجموعه دریافت نمایید همچنین در صورت رخ دادن برخی از خرابی ها اقدام به استفاده مجدد از دستگاه نکنید تا آسیب های جدی تری به اسپرسوساز وارد نشود.

در صورت رخ دادن تمامی موارد زیر می بایست با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل تماس بگیرید:

 • گرم نشدن آب اسپرسوساز
 • عدم درست شدن فوم در دستگاه
 • صدای زیاد حین کار کردن اسپرسوساز
 • وجود برق در بدنه اسپرسوساز
 • کیفیت نامناسب خروجی قهوه
 • آبریزی دستگاه از کناره دسته گروپ

در نظر داشته باشید در صورت بروز تمامی مشکلات فوق می بایست پیش از هرچیز دستگاه را از برق خارج نموده و هیچ گونه استفاده مجددی از اسپرسوساز نداشته باشید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل

سوالات رایج (FAQ) مشتریان نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل

برای تعمیرات اسپرسوساز برویل به چه آدرسی مراجعه کنیم؟

کارگاه مجموعه واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 86 قرار دارد و با هماهنگی با پشتیبانی مجموعه می توانید دریافت خدمات داشته باشید.

از زمان تماس تا مراجعه چه میزانی حدودا زمان لازم است؟

بعد از ثبت سفارش در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل نزدیکترین تکنسین به محدوده در کمتر از یک ساعت به منزل مشتری مراجعه می نماید.

هزینه تعمیر اسپرسوساز برویل به چه صورت می باشد؟

در انتهای مقاله جدول مربوط به هزینه تعمیرات برای بازدید مشتریان ترسیم شده است.

نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش برویل هستید؟

خیر از طرف شرکت برویل نمایندگی رسمی تعمیرات در ایران معرفی نشده است.

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل

در ادامه سعی نموده ایم تا ایرادات رایج و خدماتی که در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل انجام می دهیم را با ذکر قیمت شرح دهیم:

خدمات تعمیر اسپرسوساز برویلهزینه تعمیرات اسپرسوساز برویل
تعمیر دیگ اسپرسوساز برویل  از 680 تا 900 هزار تومان
تعویض شیر برقی اسپرسوساز برویل  از 550 تا 790 هزار تومان
تعویض پمپ اسپرسوساز برویل  از 1200 تا 1900 هزار تومان
تعمیر سوپاپ مخزن اسپرسوساز برویل   از 330 تا 800 هزار تومان
تعویض نازل دسته گروپ  از 680 تا 850 هزار تومان
سرویس کامل اسپرسوساز برویل 400 هزار تومان
تعویض فیتینگ و شلنگ اسپرسوساز برویلاز 400 تا 500 هزار تومان
تعویض پرتال فیلتر اسپرسوساز برویلاز 600 تا 800 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلاز 100 تا 200 هزار تومان
هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز برویل

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز برویل در شمیرانات،دماوند و بومهن

تعداد کلمات متنمنبع
1967Breville espresso machine
5 17 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

12 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نیما
نیما
1 سال قبل

خدمات در محل هم دارید؟

زیبا
زیبا
1 سال قبل

فروش این برند هم دارید؟

Reza
Reza
1 سال قبل

اسپرسوساز صنعتی هم تعمیر می کنید؟

سمین نصرتی
سمین نصرتی
6 ماه قبل

سلام وقت به خیر آسیاب صنعتی برویل دارم حین کار خاموش میشه آیا قابل تعمیر هست؟

سما رضایی
سما رضایی
5 روز قبل

عرض خسته نباشید
اسپرسوساز برویل من خروجی آب ندارد ، با توجه به مطالعه متن شما علت های مختلفی برای آن در نظر گرفته شده ، چطور متوجه شیم دلیل قطعی این خرابی کدوم مورد میتونه باشه ؟؟

الیاسی
الیاسی
5 روز قبل

سلام
امکانش هست ویدئو ای تحت عنوان نحوه کار کردن اسپرسوساز برویل در سایتتون آپلود کنید ممنون میشم