You are currently viewing نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس

زمان مطالعه: 8 دقیقه

عادت به نوشیدن اسپرسو ممکن است تبدیل به بخشی از زندگی شما تبدیل شده باشد و اسپرسوساز جیپاس نیز بین برندهای مختلف ممکن است مهمان منزل شما باشد ما در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس ( Geepas espresso maker repair agent ) در کنار شما هستیم تا بتوانیم در صورت اختلال در کارکرد این دستگاه در کمترین زمان دستگاه را برای شما تعمیر نموده و شما بتوانید با مرکزی معتبر برای تعمیر اسپرسوساز جیپاس در ارتباط باشید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

احتمالا در حال حاضر که مشغول مطالعه این مقاله هستید می خواهید برای تعمیر اسپرسوساز جیپاس اقدام نمایید و به دنبال نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در تهران هستید پس ما به شما توصیه می کنیم تا در کنار ما بوده و این مقاله ارزشمند که توسط تیم پشتیبانی نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز جیپاس به رشته تحریر درآمده است را مطالعه نمایید تا بتوانید به طور کامل با مراحل تعمیر اسپرسوساز جیپاس آشنا شده و خدمات خود را از مجموعه پیشتاز سرویس دریافت نمایید.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در تهران

در نظر داشته باشید مجموعه پیشتاز سرویس با بهره مندی از نیروهای زبده خود خدمات خود را بیش از یک دهه می باشد که از سر گرفته و این خدمات در غالب نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در تهران صرفا ارائه می شود و خدمات در سایر استان ها و شهرهای کشور توسط پیشتاز سرویس پشتیبانی نمی شود اما در صورتی که ساکن شهر تهران نیستید و تمایل به دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس را دارید می توانید تا با ارسال دستگاه از طریق پست،تیپاکس و یا چاپار به کارگاه مجموعه خدمات را به سادگی از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس دریافت نمایید.

همچنین برای یافتن نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در سایر شهرها کافیست تا با شماره 118 تماس حاصل نموده و اطلاعات مربوط به نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در شهر خود را دریافت نمایید،در نظر داشته باشید پیشتاز سرویس هیچگونه اطلاعی از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در سایر شهرهای کشور را نداشته و شعبه دیگری در سایر شهرهای کشور ندارد.

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس

به طور کلی تمامی خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس قابل ارائه می باشد که شما می توانید در صورت درخواست هرگونه خدمات درخواست خود را از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس مطرح نمایید که این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

 • نصب اولیه و آموزش و راه اندازی
 • سرویس اسپرسوساز جیپاس
 • تعمیر اسپرسوساز جیپاس
 • قروش قطعات اسپرسوساز جیپاس

تمامی این موارد در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز جیپاس با ضمانت انجام شده و این موارد تماما از طریق کارگاه مرکزی مجموعه به مشتریان قابل ارائه می باشد.

راه های برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس

برای سهولت شما عزیزان در خصوص دسترسی و ثبت سفارش در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس مواردی در نظر گرفته شده که می توانید با هر یک از موارد ذکر شده با مجموعه ارتباط برقرار نموده و درخواست خود را مطرح نمایید:

 • ثبت سفارش از طریق چت آنلاین وب سایت
 • تماس با پشتیبانی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس
 • تماس با شماره های درج شده در وب سایت
 • پرکردن فرم مربوط به ثبت سفارش تعمیر اسپرسوساز جیپاس
 • برقراری ارتباط از طریق شبکه های مجازی

همچنین برای بازدید از ویدیو های آموزشی و خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس می توانید اینستاگرام مجموعه را نیز دنبال نموده و نمونه کارهای مجموعه را بازدید نمایید و به جمع ما بپیوندید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس

گارانتی خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس

در بخش گارانتی خدمات دو بخش را می توان به صورت جداگانه ذکر نمود که ابتدا گارانتی دستگاه بوده و سپس گارانتی خدمات بعد از تعمیرات می باشد که در ادامه در خصوص هر دو مورد توضیحاتی را ارئه نموده ایم:

در صورتی که محصول خود را با گارانتی پیشتاز سرویس تهیه نموده اید این گارانتی شامل 12 ماه خدمات بدون قید و شرط بوده و با ارائه فاکتور و برگه گارانتی به نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس می توانید خدمات خود را در طول مدت گارانتی دریافت نمایید.

در نظر داشته باشید در صورت خرابی هیچ گونه هزینه در طول مدت گارانتی از مشتریان اخذ نشده و خواهشمندیم در صورت مغایرت حتما جوانب را با پشتیبانی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در میان گذارید.

اما گارانتی تعمیرات بعد از دوره گارانتی دستگاه و به صورت آزاد محاسبه شده و طبق تعرفه اتحادیه مبلغ تعمیرات از مشتری دریافت می شود که گارانتی تعمیرات نیز بستگی به نوع قطعه تعویض شده از 3 ماه تا 24 ماه در فاکتور مشتری و کارتابل مجموعه ثبت شده که می توانید در صورت بروز مشکل مجدد با ارائه فاکتور خدمات خود را از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس بدون پرداخت هزینه دریافت نمایید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص گارانتی در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس با دفتر مرکزی تماس حاصل نموده و درخواست خود را مطرح نمایید تا کارشناسان ما پاسخگو شما عزیزان باشند.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس

اگر بخواهیم در خصوص دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس به شما عزیزان توضیحاتی خلاصه را ارائه کنیم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ارائه گارانتی اصالت کالا تعویض شده
 • اصول خدمات بر پایه تعمیر قطعه آسیب دیده
 • ارائه گارانتی خدمات تعمیر تا 24 ماه
 • فاکتور رسمی خدمات تعمیر اسپرسوساز جیپاس
 • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
 • تعمیرات در کارگاه مشخص و مجهز مجموعه
 • تکنسین های خبره و کارآزموده

این موارد در کنار هم سبب شده تا پیشتاز سرویس با بیشترین تعداد مشترک تعمیر اسپرسوساز در تهران را انجام داده و تا کنون با بیش از ده هزار سفارش موفق دارای بیشترین میزان رضایت مندی مشتریان باشد.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس

ویژگی های تعمیرکار اسپرسوساز جیپاس در پیشتاز سرویس

با توجه به سخت گیری های بخش منابع انسانی در جذب نیرو مجموعه پیشتاز سرویس توانسته گلچینی از بهترین تکنسین های متخصص در زمینه تعمیرات اسپرسوساز را گرد هم آورده و با تیم پشتیبانی حرفه ای خود بهترین خدمات را به مشتریان ارائه نماید که در ادامه به ویژگی های عمومی تکنسین های مجموعه اشاره نموده ایم:

 • دارای گواهی مهارت از سازمان فنی و حرفه ای
 • دارای گواهی عدم اعتیاد و سوپیشینه
 • آموزش دیده در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس
 • آشنا به تعرفه مصوب شرکت و اتحادیه اصناف
 • متخصص در زمینه تعمیرات الکترونیکی و مکانیکی

شاید در نگاه اول تعمیر اسپرسوساز جیپاس به نظر چندان پیچیده نبوده و تبلیغات گسترده با قیمت های پایین مشتری را راغب به انجام خدمات در مراکز متفرقه نماید اما موارد ذکر شده بخش مهمی از انجام خدمات تعمیر اسپرسوساز جیپاس می باشد که می بایست توسط افراد متخصص صرفا این امر انجام شود تا از آسیب به دستگاه و پرداخت هزینه های بیشتر برای بازسازی مجدد دستگاه مشتری  متضرر نشود.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس

نکات نگهداری از زبان تعمیرکار اسپرسوساز جیپاس

برخی از مواردی که در ادامه با شما به اشتراک گذاشته ایم را سعی کنید رعایت نمایید تا علاوه بر بالا رفتن راندمان کاری محصول و کیفیت بالاتر در خروجی قهوه تا حد زیادی از تعمیر اسپرسوساز جیپاس در امان بمانید و از پرداخت هزینه های مربوط به تعمیر اسپرسوساز جیپاس جلوگیری نمایید،این موارد تماما تجربیات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس بوده که با شما به اشتراک گذاشته ایم:

 • استفاده از آب دستگاه تصفیه آب خانگی
 • جرمگیری دستگاه هر 6 ماه یک مرتبه
 • جنرال سرویس دستگاه بعد از 1 یا نهایت 2 سال
 • استفاده از محافظ برق مخصوص
 • عدم استفاده مکرر و بدون استراحت به دستگاه

در صورت رعایت موارد فوق می توانید مدت بسیار بیشتری از دستگاه بدون دردسر و خرابی استفاده نمایید و از پرداخت هزینه های تعمیرات در امان باشید.

ایرادات پرتکرار بررسی شده در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس

در این بخش ایراداتی که ممکن است به صورت بیشتری در دستگاه اسپرسوساز پدیدار شود را با شما به اشتراک گذاشته ایم تا با آشنایی بیشتر نسبت به خدمات اقدام به ثبت سفارش نمایید:

اسپرسوساز خروجی ندارد علت چیست؟

 • مخزن به خوبی جاگذاری نشده ( مخزن را بررسی نموده و مجدد جاگذاری نمایید.)
 • مسیر گرفتگی دارد. ( برای سرویس اسپرسوساز اقدام نمایید تا بویلر آسیب نبیند و مسدود شدن خروجی از بین رود.)
 • پمپ معیوب است. ( برای تعویض پمپ به نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس مراجعه نمایید.)
 • برد معیوب است. ( برد الکترونیکی می بایست در صورت امکان تعمیر و در غیر این صورت تعویض شود.)

قهوه بدون فوم و رقیق می باشد؟

 • استفاده از قهوه نامناسب ( قهوه مناسب با دستگاه خانگی تهیه نموده و مجدد امتحان نمایید.)
 • آسیاب نامناسب قهوه ( آسیاب متناسب با دستگاه خانگی را در هنگام خرید به فروشنده متذکر شوید.)
 • المنت معیوب است. ( در صورت عدم کارکرد صحیح المنت نیز این اتفاق رخ می دهد،با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در ارتباط باشید.)

قسمت بخار خروجی ندارد،علت چیست؟

 • خرابی شیر برقی ( مهم ترین دلیل عدم تولید بخار خرابی قطعه شیر برقی می باشد که در برخی موارد این قطعه تعمیر و در برخی موارد نیاز به تعویض می باشد.)
 • نازل بخار کیپ شده است. ( با استفاده از سوزن اقدام به تمیز کردن بخار نمایید و بعد از تولید فوم در شیر حتما نازل را تمیز نمایید.)
 • سلکتور معیوب است. (قطعه سلکتور را از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز جیپاس نهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس

اسپرسوساز خاموش شده و عمل نمی کند،علت چیست؟

 • دوشاخه معیوب است. (دوشاخه را بررسی و در صورت عدم سلامت تعویض نمایید.)
 • تبدیل برق معیوب است. (در صورت وجود تبدیل 3 به 2 قطعه را تعویض و مجدد امتحان کنید.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. (برای تعمیر برد الکترونیکی با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز جیپاس تماس حاصل نمایید.)

سوالات متداول مشتریان از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس

آیا نمایندگی رسمی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در ایران مجموعه پیشتاز سرویس می باشد؟

خیر،پیشتاز سرویس صرفا تعمیر اسپرسوساز جیپاس را به طور آزاد انجام داده و منظور از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس مرکزی با قابلیت تامین قطعات یدکی و ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

آیا جیپاس در ایران نمایندگی تعمیرات دارد؟

خیر همانند تمامی برندهای خارجی متاسفانه برند جیپاس نیز در ایران دارای نمایندگی رسمی خدمات نمی باشد.

هزینه تعمیر اسپرسوساز جیپاس به چه صورت می باشد؟

هزینه های تعمیر در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس مطابق تعرفه اتحادیه بوده و قیمت قطعات و خدمات نیز در انتهای مقاله درج شده است.

برای مراجعه حضوری به مرکز تعمیر اسپرسوساز جیپاس کدام شعبه مراجعه کنیم؟

کارگاه مرکزی مجموعه واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 آماده پاسخگویی به خدمات شما مشتریان می باشد.

در صورتی که پرسشی دیگر از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس دارید سوال خود را به صورت کامنت در انتهای مقاله درج نمایید تا کارشناسان مجموعه پاسخ شما را در کمترین زمان ممکن جواب دهند.

 نتیجه گیری

در این محتوا که توسط تیم پشتیبانی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس برای شما به انتشار درآمده سعی نمودیم تا تمامی موارد مربوط به خرابی ها و سوالات شکل گرفته در ذهن شما را پوشش دهیم و در آخر از شما خواهشمندیم تا نظرات گرانبهای خود را در انتهای مقاله به صورت کامنت درج نمایید تا سایر بازدید کنندگان نیز از تجربیات شما بهره مند شوند.

نکته پایانی که می بایست حتما به آن توجه نمایید به هیچ عنوان تعمیر اسپرسوساز جیپاس را به افراد غیر مجاز و غیر متخصص نسپارید تا دچار مشکل نشوید و به هیچ عنوان خودتان نیز در صورت نداشتن دانش فنی لازم اقدام به تعمیر اسپرسوساز جیپاس نکنید.

برای دریافت هرگونه مشاوره می توانید در قسمت چت آنلاین با کارشناسان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در ارتباط باشد.

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز جیپاس

برای آگاهی شما عزیزان با هزینه قطعات و تعمیرات اسپرسوساز جیپاس در این بخش هزینه های قطعات و خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس را تشریح نموده ایم:

نوع خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاسهزینه خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس
تعویض پمپ اسپرسوسازاز 550 تا 1200 هزار تومان  
تعمیر کلگی پمپ  از 330 تا 400 هزار تومان
سرویس کامل اسپرسوساز  از 550 تا 680 هزار تومان
تعویض شیر برقی اسپرسوساز از 480 تا 850 هزار تومان
تعویض المنت نعل اسبی  از 550 تا 900 هزار تومان
تعویض بویلر کامل  از 880 تا 1200 هزار تومان
ترمیم اتصالات و شلنگ و اورینگ  از 320 تا 350 هزار تومان   
تعمیر برد اسپرسوساز جیپاساز 450 تا 850 هزار تومان
هزینه بازدید و عیب یابی از 70 تا 120 هزار تومان

به علت وارداتی بودن قطعات یدکی در صورت تمایل برای دریافت استعلام دقیق هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس کافیست تا در چت آنلاین درخواست خود را مطرح نمایید.         

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز جیپاس در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
الهام جعفری
الهام جعفری
1 ماه قبل

سلام علت فوم ندادن قهوه در اسپرسوساز جیپاس چی میتونه باشه؟

مینو گلپایگانی
مینو گلپایگانی
18 روز قبل

آموزش استفاده از اسپرسوساز جیپاس میخواستم