You are currently viewing نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک

زمان مطالعه: 8 دقیقه

مجموعه پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک ( luwak Espresso machine repair agent ) در تهران بیش از یک دهه فعالیت داشته و تمامی خدمات مربوط به تعمیر اسپرسوساز لواک و سرویس اسپرسوساز لواک در کارگاه مجموعه با استفاده از تیم پشتیبانی و تعمیرکاران حرفه ای با استفاده از قطعات یدکی فابریکی به مشتریان ارائه می شود.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

اگر در حال حاضر اسپرسوساز لواک شما به مشکل خورده است و همانند سابق عمل نمی کند و یا بنا به هر دلیلی احتیاج به دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک را دارید به شما توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با تجربیات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک همراه بوده و پس از آن برای تعمیرات اسپرسوساز لواک اقدام نمایید.

در ادامه این مقاله سعی نموده ایم تا با تمامی جزئیات تعمیر اسپرسوساز لواک در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک شما را آشنا کنیم تا با آگاهی بیشتری اقدام به تعمیر اسپرسوساز لواک نمایید و بتوانید با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را از اسپرسوساز خود داشته باشید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در تهران

ابتدا و قبل از شروع توضیحات در خصوص نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک باید به این موضوع آگاه باشید که مجموعه پیشتاز سرویس صرفا خدمات خود را در سطح استان تهران به مشتریان ارائه نموده و اطلاعی در خصوص نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در سایر شهرهای کشور را نداشته و در صورت تمایل به دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در سایر شهرهای کشور با شماره 118 تماس حاصل نمایید و اطلاعات مربوط به نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در شهر خود را دریافت نمایید.

اما در صورتی که بنا به هردلیل تمایل داشتید تا با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در تهران و مجموعه پیشتاز سرویس در ارتباط باشید می بایست دستگاه را از طریق تیپاکس یا پست به آدرس کارگاه نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 ارسال نمایید.

شهروندان تهرانی نیز برای دریافت خدمات به صورت حضوری می توانند با هماهنگی به کارگاه تعمیرات اسپرسوساز لواک مراجعه نموده و یا از پیک رایگان شرکت برای خدمات پیکاپ دلیوری بهره مند شوند و با دریافت زسید در محل و ثبت مشخصات دستگاه،اسپرسوساز لواک را تحویل پیک داده و پس از بازدید در کارگاه و عیب یابی و اعلام هزینه در صورت تمایل خدمات خود را توسط تعمیرکار اسپرسوساز لواک در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک دریافت نمایند.

تعمیر اسپرسوساز لواک در محل

خدمات سرویس اسپرسوساز و یا تعمیرات اسپرسوساز لواک در محل به دلیل زمان بر بودن و احتیاج به اسید شویی ( در اغلب مواقع ) در محل قابل انجام نبوده و تعمیرات اسپرسوساز لواک صرفا در کارگاه نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز لواک انجام می شود.

خدمات به صورت حضوری و در کارگاه مجموعه بوده که می توانید با مراجعه حضوری و دریافت رسید خدمات خود را از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک دریافت نمایید و یا در غیر این صورت می توانید با ثبت آدرس خود توسط پیک شزکت دستگاه را به کارگاه منتقل نموده و پس از دریافت خدمات مجدد در محل کار یا منزل خود دستگاه را تحویل بگیرید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک

نمایندگی رسمی تعمیرات اسپرسوساز لواک

در ایران نمایندگی رسمی تعمیرات اسپرسوساز لواک فعالیتی نداشته و مجموعه پیشتاز سرویس نیز صرفا به عنوان مرکز مجاز تعمیراتی تعمیرات اسپرسوساز لواک را به مشتریان ارائه می نماید.

پیشتاز سرویس صرفا تعمیرات اسپرسوساز لواک را برای آن دسته از عزیزانی در نظر گرفته است که دستگاه های این برند را تهیه نموده و به دلیل عدم وجود نمایندگی رسمی تعمیر اسپرسوساز لواک به دنبال مجموعه تعمیراتی معتبر می باشند که خدمات در پیشتاز سرویس شامل گارانتی اصالت کالا و گارانتی خدمات می باشد که سبب شده تا خلا نبود نمایندگی رسمی تعمیر اسپرسوساز لواک در ایران احساس نشود.

سرویس اسپرسوساز لواک

توصیه می کنیم تا برای جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه هر سال برای سرویس اسپرسوساز لواک در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک اقدام نمایید و با هزینه جزئی از آسیب به دستگاه جلوگیری نمایید،مجموعه پیشتاز سرویس با سرویس اصولی اسپرسوساز لواک دستگاه را همانند روز اول به مشتریان خود تحویل نموده و خروجی،بخار و عصاره گیری دستگاه بعد از انجام سرویس سالانه کاملا تغییرات محسوس پیدا خواهد نمود.

اما در نظر داشته باشید با استفاده از جرمگیرهای مخصوص نیز تا حدودی می توانید از شکل گیری رسوب در بویلر و اتصالات جلوگیری نمایید و از پرداخت هزینه ناچیز سرویس نیز جلوگیری نمایید اما این سرویس های خانگی می بایست مرتب و نهایتا بعد از ده مرتبه عصاره گیری اقدام به جرمگیری اسپرسوساز لواک خود نمایید.

نکاتی از زبان تعمیرکار اسپرسوساز لواک

ایرادات مشابه و اپیدمی در اسپرسوساز لواک سبب شده تا در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک تجاربی گرانبها از نحوه نگهداری دستگاه به دست آید که در ادامه این نکات کلیدی را با شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم تا با رعایت این موارد بتوانید علاوه بر بالا بردن راندمان کاری اسپرسوساز خود در حفظ و نگهداری از اسپرسوساز خود کوشا باشید:

 • استفاده از آب دستگاه تصفیه آب خانگی
 • استفاده از محافظ برق مخصوص اسپرسوساز
 • عدم عصاره گیری مکرر و پشت هم
 • شستشو سیکل بعد از هر مرتبه عصاره گیری
 • استفاده از قهوه با دانه آسیاب مناسب
 • اهمیت به جرمگیری و سرویس اسپرسوساز

مهمترین نکته در خصوص نگهداری دستگاه اسپرسوساز و یا سایر دستگاه هایی که با آب کار می کنند همانند اتو،بخارشور،دستگاه بخور و یا حتی چای سازها استفاده از آب با سختی پایین بوده و این سختی می بایست زیر پنجاه باشد که از همین رو توصیه می کنیم تا حتما از آب دستگاه تصفیه آب خانگی دارای ممبران برای این دستگاه ها استفاده نمایید.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک

برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک موارد متعددی را در نظر گرفته ایم تا بتوانید با مجموعه پیشتاز سرویس در ارتباط بوده و درخواست خود را مطرح نمایید که در ادامه به این موارد اشاره نموده ایم:

 • تماس از طریق خطوط درج شده در وب سایت
 • پر کردن فرم مربوط به تعمیر اسپرسوساز لواک
 • برقراری ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی
 • پیام از طریق چت آنلاین وب سایت مجموعه
 • تماس با شماره های پشتیبانی نمایندگی تعمیرات لواک

در نظر داشته باشید که با دنبال کردن اینستاگرام مجموعه نیز می توانید نمونه کارهای تعمیر اسپرسوساز در مجموعه پیشتاز سرویس را نیز مشاهده نمایید.

سوالات متداول ( FAQ ) مشتریان از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک

در ادامه سوالاتی که ممکن است در ذهن شما نقش بسته باشه به همراه پاسخ برایتان توضیح داده ایم تا بتوانید در صورت مشابه بودن پرسش خود در زمان کمی پاسخ خود را دریافت نمایید:

آیا تعمیر اسپرسوساز لواک شامل گارانتی می باشد ؟

بله تعمیرات در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز لواک شامل گارانتی خدمات از 3 تا 24 ماه می باشد.

هزینه تعمیر اسپرسوساز لواک به چه صورت می باشد؟

بستگی به نوع خرابی هزینه تعمیرات متفادت بوده و این هزینه ها در انتهای مقاله برای شما ذکر شده است.

تعمیر اسپرسوساز لواک در محل نیز توسط پیشتاز سرویس انجام می شود؟

بنا به درخواست مشتری این خدمات نیز قابل انجام بوده اما برای تعمیرات اصولی توصیه می کنیم تا خدمات کارگاهی دریافت نمایید.

چطور به پیشتاز سرویس اعتماد کنیم ؟

خدمات دارای فاکتور معتبر،ضمانت خدمات و اصالت کالا و طبق تعرفه اتحادیه بوده و مجموعه با مجوز خدمات خود را به مشتریان ارائه می نماید.

آیا پیشتاز سرویس صرفا تعمیر اسپرسوساز لواک انجام می دهد؟

خیر تعمیرات اسپرسوساز نوا،دلونگی،بوش،مباشی،فیلیپس،اسمگ و حتی تعمیر اسپرسوساز صنعتی در مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود.

در صورتی که سوال دیگری دارید و با این موارد با سوال شما پاسخ داده نشده است کافیست تا در چت آنلاین وب سایت نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک پرسش خود را مطرح نمایید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهند.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک

ایرادات متداول بررسی شده در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک

در ادامه این مقاله سعی نموده ایم تا شما را با ایرادات رایج بررسی شده در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک آشنا نماییم تا بتوانید در صورت مشابه بودن ایراد اسپرسوساز خود با ایراد ذکر شده آشنایی بیشتری از علت و نوع خرابی اسپرسوساز لواک خود داشته باشید:

اسپرسوساز لواک به خوبی عصاره گیری نمی کند،علت چیست؟

 • استفاده از قهوه نامناسب (دانه قهوه مناسب با دستگاه خانگی انتخاب نمایید.)
 • آسیاب نامناسب (در هنگام تهیه قهوه نوع دستگاه را به فروشنده اعلام نمایید.)
 • خرابی ترموستات (در صورت خرابی ترموستات دما به خوبی سنجیده نمی شود و عصاره گیری در نتیجه نامناسب خواهد بود،برای تعویض ترموستات با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک تماس بگیرید.)

خروجی قطع یا ضعیف شده است،علت چیست؟

 • وجود رسوب در سیکل ( اقدام به رسوب گیری و جنرال سرویس دستگاه نمایید.)
 • پمپ معیوب است. ( برای تعویض پمپ با نمیاندگی تعمیر اسپرسوساز لواک تماس بگیرید.)
 • خرابی شاور ( در صورت کیپ شدن شاور و یا خرابی فنر شاور عصاره گیری به خوبی انجام نمی شود با کارشناسان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در ارتباط باشید.)

خروجی بخار عمل نمی کند،علت چیست؟

 • شیر بخار معیوب است. ( شیر بخار را از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • ولوم شیر بخار شکسته است. ( قسمت شکسته شده را با دقت چسب زده و بعد از خشک شدن استفاده نمایید.)
 • مسیر مسدود شده است. ( مسیر را شسشتو داده و قسمت گرفته شده را باز نمایید و در صورت عدم نتیجه گیری با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک تماس بگیرید.)

اسپرسوساز خاموش شده و عمل نمی کند،علت چیست؟

 • دوشاخه را بررسی نمایید. ( بررسی نمایید برق در دوشاخه وجود داشته باشد و تغذیه دستگاه صحیح باشد.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. ( در صورت اطمینان از خرابی برد الکترونیکی با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک تماس بگیرید.)
 • پریز معیوب است. ( دستگاه را در نقطه دیگری از منزل و یا محل کار خود چک نمایید تا از سلامت یا عدم سلامت پریز اطمینان حاصل نمایید.)

در صورت مشابه بودن خرابی دستگاه خود با موارد ذکر شده ابتدا بررسی نمایید تا با راههای ذکر شده ایراد برطرف می شود یا خیر و در صورت عدم رفع ایراد با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک تماس حاصل نمایید و درخواست تعمیرات اسپرسوساز لواک خود را مطرح نمایید.

جمع بندی مقاله

سعی کردیم در بخش تحریریه نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک شما را با تمامی جوانب تعمیرات اسپرسوساز لواک آشنا نماییم و در آخر به شما توصیه می کنیم تا به هیچ عنوان در صورت عدم تخصص اقدام به تعمیر اسپرسوساز لواک نکنید زیرا این موضوع علاوه بر آسیب به دستگاه ممکن است دستگاه را غیر قابل تعمیر نماید.

توصیه دیگر به شما عزیزان استفاده از خدمات تعمیرات اسپرسوساز لواک توسط مجموعه های معتبر بوده و از سپردن دستگاه به مراکز نامعتبر و غیر مجاز خودداری نمایید زیرا ممکن است با تبلیغاتی نظیر قیمت های پایین و نامعقول قطعات اصلی در دستگاه بعد از تعمیر نصب نشده و مشکل زودتر از آن چیزی که فکر می کنید به دلیل بی کیفیت بودن قطعات غیر فابریک مجدد تکرار شود.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک تا امروز با بیش از ده هزار سفارش موفق در سطح استان تهران از جهت رضایت مندی و تعداد مشتریان رکورددار بوده که این مهم با اعتماد شما عزیزان به مجموعه پیشتاز سرویس به دست آمده است.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک

هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک

برای آشنایی شما عزیزان با تعرفه خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک جدول زیر را ترسیم نموده ایم تا آشنایی بیشتری با این خدمات داشته باشید:

نوع خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک
تعویض شیر برقی اسپرسوساز لواکاز 550 تا 800 هزار تومان 
تعویض پمپ اسپرسوساز لواک اصلیاز 980 تا 1700 هزار تومان  
تعویض پمپ اسپرسوساز لواک کپی از 650 تا 800 هزار تومان  
تعویض کلگی پمپ اسپرسوساز لواک از 350 تا 380 هزار تومان
تعمیر شیر بخار اسپرسوساز لواک از 400 تا 480 هزار تومان
تعمیر برد اسپرسوساز لواک  از 700 تا 800 هزار تومان
سرویس کامل اسپرسوساز لواک(جنرال سرویس)  از 650 تا 680 هزار تومان  
ترمیم سیم کشی و رفع نقص اتصالات  از 330 تا 350 هزار تومان 
بازدید و کارشناسی عیب در کارگاه    از 80 تا 120 هزار تومان 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز لواک در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 8 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

10 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کاوه هوشمند
کاوه هوشمند
5 ماه قبل

مخزن آب اسپرسوساز لواک هم موجود دارید؟

علیرضا قدس
علیرضا قدس
5 ماه قبل

سلام اسپرسوساز لواک داریم فوم قهوه نداره علت چی هست؟

بیتا
بیتا
5 ماه قبل

سلام
من دستگاهم ضمانت داره شما خدماتش رو انجام می دید؟

بهنام
بهنام
1 ماه قبل

سلام
پرتافیلتر اسپرسوساز لواک رو می خواستم؟

سامان
سامان
1 ماه قبل

فروش دستگاه لواک هم دارید؟