You are currently viewing قطعات اسپرسوساز
قطعات اسپرسوساز

قطعات اسپرسوساز

زمان مطالعه: 7 دقیقه

اگر شما نیز از مصرف کنندگان دستگاه های اسپرسوساز خانگی هسنید و می خواهید برای تعمیر اسپرسوساز خودتان دست به کار شوید و احتیاج به قطعات اسپرسوساز ( Espresso maker parts ) دارید می توانید با استعلام قطعه مورد نظر از مجموعه پیشتاز سرویس قطعه مورد نظر را تهیه نمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

در ادامه قصد داریم تا برای آشنایی بیشتر شما با قطعات اسپرسوساز توضیحاتی جامع و کامل را در خصوص این قطعات به بدهیم تا بتوانید با کارایی این قطعات در دستگاه های اسپرسوساز خانگی و یا صنعتی آشنایی بیشتری داشته باشید.

در ابتدا بهتر است بدانید قطعات اسپرسوساز نیز مانند سایر لوازم یدکی اصلی و تقلبی دارند و در هنگام خرید چه از مجموعه پیشتاز سرویس و چه از مراکز دیگر بنا به نوع درخواست خود اقدام به خرید نمایید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

معرفی قطعات اسپرسوساز

قطعات اصلی که در اسپرسوسازهای خانگی و صنعتی به کار می رود تقریبا در تمامی برندها یکسان می باشد و صرفا کیفیت قطعات کاربردی در اسپرسوسازها متفاوت می باشد،این قطعات اکثرا دارای خرابی می باشند و توضیحات کاربرد،دلایل خرابی و نام قطعات را در ادامه مقاله برای شما توضیح داده ایم:

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

پمپ اسپرسوساز

پمپ را در اسپرسوسازها می توان به عنوان قلب تپنده دستگاه نام گذاری نمود،این قطعه وظیفه هدایت آب را با فشار در مسیر اسپرسوساز به عهده دارد و در هر قسمت عصاره گیری و استفاده از بخار کارایی دارد و در صورت خرابی دستگاه عملا خروجی ندارد و یا با خروجی بسیار کمی عمل می کند.

پمپ اسپرسوساز با ولتاژ 220 شروه به کار می کند که این ولتا؟ژ از طریق برد الکترونیکی و یا سوییچ ها به پمپ انتقال پیدا میکند.

خرابی های ناشی در پمپ های اسپرسوساز خانگی معمولا قابل رفع و تعمیر نمی باشد و قطعه می بایست تعویض گردد که در هنگام تعویض پمپ می توانید هم از پمپ های چینی و هم از پمپ های باکیفیت ایتالیایی استفاده نمایید.

برندهای شم و اولکا جزو برترین و باکیفیت ترین برندها در زمینه تولید پمپ های اسپرسوساز می باشند،اما برخی برندهای چینی مانند جینگین نیز در رده متوسط و قابل قبولی می باشند که در صورتی که می خواهید هزینه تعمیر اسپرسوساز کمتر باشد می توانید این برند را نیز جایگزین نمایید.

نحوه تست پمپ اسپرسوساز نیز بسیار راحت می باشد کافیست تا پمپ را با برق مستقیم تست کنید در صورت خرابی پمپ فاقد خروجی می باشد و همچنین در صورت وجود اتصال به بدنه با تست اهمی نیز می توانید از سلامت پمپ اطمینان حاصل نمایید.

قطعات اسپرسوساز
قطعات اسپرسوساز

شیر برقی اسپرسوساز

وظیفه ساخت فوم،تولید بخار و تغییر حالت در دستگاه های اسپرسوساز را شیر برقی بر عهده دارد،در صورت خرابی این قطعه تمامی این عملیات ذکر شده از کار می افتد،شیر برقی در اغلب لوازم خانگی ها کاربرد دارد و به علت پراستفاده بودن معمولا دچار خرابی می شود در دستگاه های اسپرسوساز نیز این قطعه بیشتر از قطعات دیگر مورد آسیب قرار می گیرد.

شیر برقی اسپرسوساز معمولا قابل تعمیر نبوده و می بایست در صورت خرابی قطعه تعویض شود و قطعه جدید جایگزین شود که در برندهای مختلف نوع شیر برقی نیز متفاوت می باشد.

برد الکترونیکی اسپرسوساز

این قطعه وظیفه اجرای فرمان های کاربر به دستگاه را دارد،به طور مثال کاربر می خواهد از دستگاه اسپرسو عمل عصاره گیری را انجام دهد این فرمان از طریق برد به قطعات انتقال پیدا کرده و دستگاه درخواست مشتری را اجرا می کند.

خرابی برد سبب می شود تا فرمان ها به درستی اجرا نشده و یا به طور کلی اجرا نشود،تعمیر برد الکترونیکی اسپرسوساز در مجموعه پیشتاز سرویس با گارانتی 6 ماهه انجام می شود.

شیر بخار اسپرسوساز

شیر بخار وظیفه دارد تا بخار را انتقال داده و برای تولید فوم نیاز مصرف کننده را برطرف نماید در برخی از موارد این شیر دچار گرفتگی شده و به دلیل ظریف بودن خروجی خیلی زود معیوب و مسدود می شود.

در برخی برندها مانند مباشی این قطعه قابل تعمیر نبوده و نازل می بایست تعویض شود اما در برخی دیگر از برندها همانند دلونگی شیر بخار قابل تعمیر بوده و به راحتی می توانید قطعه معیوب را تعمیر نمایید.

قطعات اسپرسوساز
قطعات اسپرسوساز

بویلر اسپرسوساز

محفظه ای برای عبور آب از مخزن و داغ نگه داشتن آب برای خروج و عصاره گیری بویلر نامیده می شود،این مسیر هنگام عصاره گیری توسط المنت به شدت داغ شده و سبب خارج شدن قهوه به بهترین نحو خواهد شد.

قطعه بویلر در واقع قطعه ای مکانیکی بوده که خرابی های آن معمولا مربوط به پوسیدگی و کیپی می باشد و به طور کلی قطعه ای که آسیب بسیار کمی در دستگاه های اسپرسوساز می بیند نیز بویلر می باشد.

المنت اسپرسوساز

وظیفه داغ کردن آب بر عهده المنت می باشد که المنت اسپرسوساز دارای اشکال مختلفی می باشد که ریج ترین آن المنت نعل اسبی می باشد که در اکثر دستگاه ها کاربرد دارد،خرابی المنت در برخی از دستگاه ها سبب ایجاد ارور و در برخی دیگر از دستگاه ها سبب گرم نشدن آب خواهد شد.

المنت اسپرسوساز در صورت خرابی یا دچار اتصال بدنه خواهد شد و یا اهم صحیح نخواهد داشت و در صورت خرابی این قطعه نیز می بایست قطعه تعویض شود.

نه تنها در دستگاه اسپرسوساز بلکه در طول سالیان درازی که مجموعه پیشتاز سرویس خدمات تعمیر لوازم خانگی در تهران را ارائه می نماید،تمامی المنت های بکار رفته در دستگاه ها در صورت خرابی تعویض شده و قطعه جدید جایگزین می شود.

مخزن اسپرسوساز

مخزن در تمامی دستگاه های اسپرسوساز خانگی و صنعتی صرفا برای ریختن آب مورد نیاز برای بخار و عصاره گیری از طریق دستگاه می باشد،مخزن اسپرسوساز نیز قطعه ای نیست که تحت آسیب باشد و فقط صدمات فیزیکی می تواند قطعه را معیوب نماید و در صورت استفاده از آب با سختی بالا این قطعه صرفا رسوب به خود گرفته و ظاهر ابتدایی خود را از دست می دهد.

قطعات اسپرسوساز
قطعات اسپرسوساز

نحوه خرید قطعات اسپرسوساز

برای خرید قطعات اسپرسوساز در وب سایت پیشتاز سرویس می بایست صرفا عکس قطعه مورد نظر را از طریق چت آنلاین وب سایت مجموعه بارگزاری نمایید و منتظر تماس کارشناسان مجموعه باشید به دلیل ترافیک کاربر در وب سایت ممکن است تا پاسخ به سوالات مشتریان مقداری زمان بر بوده باشد از همین رو خواهشمندیم تا صبور بوده و از تماس با مجموعه خودداری نمایید.

کارشناسان مجموعه پس از بررسی و استعلام موجودی قطعات اسپرسوساز مورد نظر مشتری با شماره ثبت شده در چت آنلاین تماس حاصل نموده و پیگیری درخواست قطعه مشتری را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهند.

به علت متعدد بودن قطعات اسپرسوساز در مدل ها و برندهای مختلف عملا امکان تهیه تمامی قطعات اسپرسوساز در مجموعه پیشتاز سرویس و سایر مراکز امکان پذیر نمی باشد اما این مجموعه سعی نموده تا با شناسایی قطعات مورد نظر مشتریان اغلب قطعات یدکی مورد نیاز را تامین نماید اما در صورت نبود قطعه مورد نظر پیشاپیش از شما طلب پوزش می نماییم.

سوالات متداول ( FAQ) مشتریان در خصوص قطعات اسپرسوساز

در ادامه این مطلب قصد داریم تا سوالاتی که در ذهن مشتریان در خصوص قطعات اسپرسوساز و نحوه خرید قطعات اسپرسوساز بیشتر شکل می گیرد را پاسخ دهیم تا در صورتی که شما نیز سوال مشابهی دارید به راحتی به جواب سوال خود برسید:

برای خرید حضوری قطعات اسپرسوساز به کجا مراجعه کنیم؟

فروشگاه مجموعه واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 می باشد.

پمپ اسپرسوساز در تمامی برندها یکسان می باشد؟

خیر پمپ های دستگاه های اسپرسوساز در هر برندی ممکن است متفاوت باشد که می توانید برای استعلام پمپ مورد نظر با پشتیبانی تماس بگیرید.

قطعات فیزیکی و ظاهری اسپرسوساز را موجود دارید؟

اکثر قطعات فیزیکی متاسفانه موجود نمی باشد.

قطعات اسپرسوساز در مجموعه پیشتاز سرویس اصلی می باشد؟

بله تمامی قطعات با ضمانت اصالت کالا به مشتریان ارائه می شود.

قیمت قطعات اسپرسوساز را چگونه استعلام بگیریم؟

کافیست تا عکس قطعه مورد نظر را در چت آنلاین بارگزاری نمایید تا استعلام موجودی و هزینه را دریافت نمایید.

قطعات اسپرسوساز
قطعات اسپرسوساز

نکاتی در خصوص خرید قطعات اسپرسوساز

خرید قطعات اسپرسوساز علاوه بر اینکه به دلیل کمبود قطعات مقداری سخت می باشد ممکن است با مشکلاتی دیگر نیز شما را روبرو نماید که در ادامه این نکات را برای شما بازگو کرده ایم تا در صورت نیاز برای خرید قطعات اسپرسوساز به این نکات توجه نمایید:

  • دریافت گارانتی اصالت کالا از فروشنده
  • دریافت گارانتی مرجوعی حداقل 3 ماهه
  • خرید قطعه متناسب با برند دستگاه خود
  • نصب قطعه تعویضی توسط فرد متخصص

با رعایت این موارد می توانید قطعه اصلی را با بهترین کیفیت برای قطعه آسیب دیده دستگاه خود جایگزین نمایید و در ادامه به مشکل برخورد نکنید.

نتیجه گیری در خصوص خرید قطعات اسپرسوساز

به طور کلی به دلیل وجود تحریم ها تعمیرات لوازم خانگی با برندهای خارجی تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته و قطعات اسپرسوساز و سایر لوازم های مربوط به خانه و آشپزخانه به سختی پیدا می شوند،در همین خصوص توصیه می کنیم به نکاتی که پیشتاز سرویس در خصوص نگهداری دستگاه های مختلف در مقالات وب سایت درج نموده است دقت نمایید تا در استفاده از دستگاه تا مدت طولانی دچار مشکل نشوید.

همچنین برای تهیه و خرید قطعات اسپرسوساز حتما با مراکز معتبر در ارتباط باشید زیرا در صورت خرید اجناس تقلبی و کیفیت پایین علاوه بر متضرر شدن راندمان کاری محصول نیز کاهش پیدا کرده و طبیعتا افت کیفیت عصاره گیری را شاهد خواهید بود از همین رو توصیه می کنیم برای تهیه و خرید قطعات اسپرسوساز حتما با مراکز معتبر در ارتباط باشید.

قیمت قطعات اسپرسوساز

نام قطعاتقیمت قطعات
پمپ اسپرسوساز چین از 1200 تا 1500 هزار تومان
پمپ اسپرسوساز ایتالیا از 2200 تا 2500 هزار تومان
شیر برقی چین از 800 تا 1300 هزار تومان
شیر برقی ایتالیا از 1200 تا 1800 هزار تومان
المنت فابریک اصلیاز 480 تا 880 هزار تومان
المنت استوک یا درجه دواز 330 تا 560 هزار تومان 
بویلر اصلی و فابریک  از 800 تا 2200 هزار تومان
بویلر استوک یا درجه دواز 500 تا 600 هزار تومان 
لیست قیمت قطعات اسپرسوساز
تعداد کلمات متن قطعات اسپرسوسازمنبع خارجی متن
1805Espresso Maker Parts

شعب خدمات نمایندگی اسپرسوساز درتهران

فروش قطعات اسپرسوساز در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

فروش قطعات اسپرسوساز در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

فروش قطعات اسپرسوساز در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

فروش قطعات اسپرسوساز در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

فروش قطعات اسپرسوساز درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

فروش قطعات اسپرسوساز در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

فروش قطعات اسپرسوساز در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

فروش قطعات اسپرسوساز در رباط کریم،پرند و شهریار

فروشقطعات اسپرسوساز در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 16 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

7 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
nosrat
nosrat
11 ماه قبل

سلام
مخزن اسپرسوساز مباشی موجود دارید؟

خدایاری
خدایاری
7 ماه قبل

دسته گروپ و بسکت نوا ۱۲۸ موجود دارید؟

مبین
مبین
5 ماه قبل

سلام
ارسال قطعات یدکی هم دارید؟