You are currently viewing تعمیر اسپرسوساز صنعتی
تعمیر اسپرسوساز صنعتی

تعمیر اسپرسوساز صنعتی

زمان مطالعه: 9 دقیقه

یکی از مواردی که مشتریان مجموعه پیشتاز سرویس مکررا از مجموعه درخواست داشتند تعمیر اسپرسوساز صنعتی ( Industrial espresso machine repair ) بوده که این مجموعه با توجه به قدرت تعمیرات و توان تامین قطعات یدکی اسپرسوسازهای صنعتی این خدمات را نیز برای مشتریان فراهم نموده تا مشتریان بتوانند به راحتی درخواست تعمیر اسپرسوساز صنعتی را نیز در مجموعه ثبت نمایند.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

تعمیر اسپرسوساز صنعتی به علت حساس بودن و قطعات خاص می بایست توسط افراد حرفه ای صورت گیرد که مجموعه پیشتاز سرویس نیز با توجه به این معیارها نیروهای خود را استخدام نموده تا بتوانیم با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت خدمات را به مشتریان ارائه نماییم،همچنین پیشتاز سرویس با واردات قطعات یدکی اسپرسوسازهای صنعتی در صورت نیاز برای تعویض قطعه از قطعات یدکی اصلی استفاده نموده و خدمات را همراه با گارانتی اصالت کالا ارائه می نماید.

در نظر داشته باشید که به علت بالا بودن قیمت دستگاه به هیچ عنوان تعمیرات اسپرسوساز صنعتی را به مراکز متفرقه نسپارید و خدمات را صرفا از مراکز مجاز تعمیراتی دریافت نمایید،یکی از راههای تشخیص مراکز متفرقه و مراکز مجاز آدرس مشخص کارگاه بوده که مجموعه پیشتاز سرویس نیز همانند سایر مراکز معتبر دارای کارگاه مشخص در مرکز استان تهران می باشد.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

تعمیر اسپرسوساز صنعتی در تهران

مجموعه پیشتاز سرویس با استفاده از تعمیرکاران مجرب و شعب متعدد سالیان درازیست که در زمینه تعمیر اسپرسوساز صنعتی در تهران خدمات خود را به مشتریان ارائه می نماید که این خدمات در حال حاضر صرفا محدود به سطح استان تهران بوده و در سایر شهرهای کشور پیشتاز سرویس هیچ گونه خدماتی را ارئه نمی نماید.

تمامی خدمات مربوط به تعمیر اسپرسوساز صنعتی در کارگاه مجموعه انجام می شود که شما می توانید همه روزه دستگاه خود را با هماهنگی پشتیبانی مجموعه به آدرس کارگاه واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 86 حمل نموده و با دریافت رسید و زمان مشخص تعمیرات اقدام به دریافت خدمات نمایید.

در نظر داشته باشید که سایر شعب مجموعه خدمات تعمیر اسپرسوساز صنعتی را انجام نمی دهند و صرفا دفاتر ثبت سفارش می باشند و شعبه مرکزی مجموعه خدمات را به مشتریان ارائه می نماید،همچنین می توانید در صورت تمایل برای تعمیرات از پیک رایگان مجموعه نیز بهره مند شوید و با ارائه رسید تحویل دستگاه را به پیک مجموعه سپرده و بعد از تعمیرات مجدد از پیک دریافت نمایید.

اما در صورتی که ساکن شهرستان های کشور پهناور ایران هستید نیز می توانید با ارسال از طریق پست و یا تیپاکس خدمات مربوط به دستگاه خود را در مجموعه پیشتاز سرویس دریافت نمایید.

تعمیرات اسپرسوساز صنعتی در محل

به علت تست های مکرر،اسید شویی،ابزارآلات کارگاهی و زمان بر بودن تعمیر اسپرسوساز صنعتی تعمیرات اسپرسوساز صنعتی در محل توسط مجموعه انجام نمی شود،حساسیت بالا در تعمیرات نیز یکی دیگر از دلایل عدم تقبل خدمات در محل می باشد و از همین رو مجموعه پیشتاز سرویس با استخدام نیروهای انسانی در کارگاه مجموعه و همچنین استفاده از پیک رایگان برای رفاه حال مشتریان این خدمات را به مشتریان ارائه می نماید که می توانید با هماهنگی های لازم از طریق چت آنلاین و یا تماس با شماره دفتر مرکزی درخواست مراجعه حضوری و یا تحویل به پیک را مطرح نمایید و از خدمات مجموعه در تمامی روزهای هفته بهره مند شوید.

تعمیر اسپرسوساز صنعتی
تعمیر اسپرسوساز صنعتی

برندهای تحت پوشش تعمیرات اسپرسوساز صنعتی

تمامی برندهای تولید کننده اسپرسوساز های صنعتی توسط مجموعه پیشتاز سرویس دارای خدمات مخصوص به خود می باشند و می توان اینطور بیان کرد که هیچ اسپرسوساز صنعتی در بازار نیست که پیشتاز سرویس توان تامین قطعات یدکی و تعمیرات این برند را نداشته باشد که در ادامه به برخی از این برندها اشاره نموده ایم:

برندهای مذکور بخشی از عمده برندهای تحت پوشش در مجموعه پیشتاز سرویس می باشند که بیشتر توسط مجموعه تعمیر شده اند اما در صورتی که برند دستگاه شما در بالا ذکر نشده است نیز می توانید با تماس در خصوص ارائه خدمات تعمیر و یا سرویس اسپرسوساز خود دریافت مشاوره نمایید.

مزایای استفاده از خدمات پیشتاز سرویس

اگر بخواهیم از تفاوت های مجموعه با سایر مراکز تعمیراتی برای شما سخن بگوییم مهمترین آن را می توان به سیاست های مجموعه در خصوص تعمیرات قطعات آسیب دیده بیان کرد،به این معنا که در پیشتاز سرویس قطعات فابریک دستگاه عمدتا با تلاش تعمیرکار اسپرسوساز صنعتی مجموعه به روز اول بازگردانده می شود که همین امر سبب کاهش هزینه ها و زمان تعمیرات خواهد شد.

به علت بالا بودن هزینه تعویض قطعات یدکی اسپرسوسازهای صنعتی مجموعه پیشتاز سرویس با تلاش خود در زمینه تعمیرات به تجاربی در خصوص تعمیر قطعات آسیب دیده رسیده است که می توانید از این تجارب به نفع خود بهره مند شوید.

در ادامه نیز به برخی از نکات مهم که توسط مجموعه پیشتاز سرویس به مشتریان ارائه می شود اشاره نموده ایم تا با خدمات به صورت بهتری آشنا شوید:

 • گارانتی خدمات تا 12 ماه بعد از تعمیرات
 • ارائه خدمات با کمترین هزینه و مطابق با تعرفه مصوب
 • بهره مندی از نیروهای متخصص و با دانش
 • استفاده از قطعات یدکی فابریک در صورت تعویض قطعه
 • ارائه گارانتی اصالت کالا تعویض شده
 • خدمات هر روز هفته حتی در ایام تعطیل
 • پشتیبانی خدمات ارائه شده به مشتریان و کسب رضایت مشتری

این موارد سبب شده است تا مجموعه پیشتاز سرویس بالاترین میزان رضایت در زمینه تعمیرات اسپرسوساز صنعتی در تهران را داشته باشد و جزو برترین مجموعه های تعمیراتی در سطح استان تهران باشد.

تعمیر اسپرسوساز صنعتی
تعمیر اسپرسوساز صنعتی

گارانتی خدمات تعمیر اسپرسوساز صنعتی

اگر می خواهید دستگاه خود را در آینده برای تعمیرات از لحاظ هزینه بیمه نمایید نیز می توانید از گارانتی طلایی مجموعه پیشتاز سرویس بهره مند شوید،این مورد برای آن دسته از عزیزانی در نظر گرفته شده که دستگاه را بدون گارانتی خریداری نموده اند و بابت این موضوع نگران هستند.

در مجموعه پیشتاز سرویس برای اولین بار در ایران ثبت گارانتی و تمدید گارانتی دستگاه نیز پشتیبانی می شود که می توانید با مشاوره در این خصوص اقدام به گارانتی کردن محصول بدون گارانتی خود نمایید.

هزینه گارانتی دستگاه های با هم تفاوت داشته و این هزینه با توجه به برند میزان کارکرد و سایر فاکتورهایی که تعمیرکار اسپرسوساز صنعتی تشخیص می دهد متغیر می باشد.

به علت بالا بودن هزینه تعمیر اسپرسوساز صنعتی این موضوع برای مشتریان پیشتاز سرویس بسیار جذاب بوده و با استقبال از جانب مشتریان روبرو شده است که با توجه به نبود نمایندگی اغلب برندها این محصولات توسط پیشتاز سرویس شامل گارانتی خدمات می شوند و مشتریان را بابت خرابی های احتمالی پیش رو دلگرم می نماید.

خدمات مجموعه پیشتاز سرویس

سعی کرده ایم در مجموعه پیشتاز سرویس تمامی خدمات مربوط به سرویس و تعمیر اسپرسوساز صنعتی را برای مشتریان فراهم نماییم و در ادامه نیز تمامی این موارد را به رشته تحریر درآورده ایم تا با خدمات مجموعه آشنایی لازم را داشته باشید:

 • نصب و راه اندازی اسپرسوساز صنعتی
 • سرویس دوره ای اسپرسوساز صنعتی
 • تعویض فیلترها و ادوات مصرفی اسپرسوساز صنعتی
 • فروش قطعات یدکی اسپرسوساز صنعتی
 • تعمیرات اسپرسوساز صنعتی
 • مشاوره در خصوص خرید اسپرسوساز صنعتی

در نظر داشته باشید که برای خرید قطعات یدکی مورد نظر صرفا عکس قطعه درخواستی را در بخش چت آنلاین وب سایت می بایست بارگزاری نمایید و استعلام هزینه و موجودی قطعه مورد نظر را از مجموعه دریافت نمایید.

روش های برقراری ارتباط با پیشتاز سرویس

برای سهولت مشتریان در خصوص ثبت سفارش سرویس و یا تعمیر اسپرسوساز صنعتی راههای مختلفی را توسط پشتیبانی مجموعه در نظر گرفته ایم که در ادامه به این موارد اشاره نموده ایم:

 • ثبت سفارش از طریق فرم مربوط به تعمیرات در وبسایت مجموعه
 • تماس از طریق شماره های درج شده در وب سایت و تماس با نزدیکترین شعبه پیشتاز سرویس به محل زندگی یا کار خود
 • ثبت سفارش از طریق چت آنلاین یا گفتینو پیشتاز سرویس
 • برقراری ارتباط با شماره های پشتیبانی مجموعه و دریافت مشاوره تلفنی
 • مراجعه حضوری به کارگاه مجموعه با هماهنگی قبلی
 • ثبت سفارش از طریق شبکه های اجتماعی داخلی

شما می توانید از هر یک از موارد ذکر شده اقدام به ثبت سفارش خدمات خود نمایید و در صورت نیاز برای ارائه خدمات درخواست خود را مطرح نمایید و در صورت نیاز به مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی به آدرس خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 مراجعه کنید.

تعمیر اسپرسوساز صنعتی
تعمیر اسپرسوساز صنعتی

نکات استفاده از زبان تعمیرکار اسپرسوساز صنعتی

در ادامه به برخی از نکاتی که توسط تعمیرکار اسپرسوساز صنعتی ذکر شده است اشاره نمودیم تا بتوانید با رعایت این موارد کمتر احتیاج به تعمیرات اسپرسوساز صنعتی داشته باشد و بازدهی و راندمان کاری محصول نیز کاهش پیدا نکند:

 • استفاده از محافظ برق مخصوص
 • استفاده از آب دستگاه تصفیه آب خانگی
 • رسوب گیری دستگاه صنعتی هر 3 ماه
 • شستشو کامل بسکت و دسته گروپ بعد از اتمام عصاره گیری
 • آسیاب قهوه متناسب یا دستگاه اسپرسوساز صنعتی

مهم ترین نکته ای که باعث آسیب به دستگاه اسپرسوساز می شود رسوب آب می باشد در نظر داشته باشید حتما از آب با سختی زیر 50 استفاده نمایید تا علاوه بر صاره گیری مطلوب طول عمر دستگاه را نیز افزایش دهید.

ایرادات متداول اسپرسوساز های صنعتی

در ادامه ایرادات رایج در اسپرسوساز های صنعتی را برای شما شتریح نموده ایم تا بتوانید با دانش بیشتری در خصوص تعمیر اسپرسوساز صنعتی اقدام به دریافت خدمات و در صورت امکان رفع نقص اسپرسوساز خود نمایید:

اسپرسوساز به خوبی عصاره گیری نمی کند،علت چیست؟

 • استفاده از قهوه نامناسب
 • استفاده از آب با سختی بالا
 • پمپ معیوب است.
 • مسیر رسوب دارد.

دلیل کاهش بخار و عدم ایجاد فوم در اسپرسوساز چیست؟

 • شیر بخار معیوب است.
 • دستگاه رسوب دارد.
 • شلنگ بخار معیوب است.
 • نازل خروجی بخار ایراد دارد.
تعمیر اسپرسوساز صنعتی
تعمیر اسپرسوساز صنعتی

اسپرسوساز خاموش شده و عمل نمی کند،علت چیست؟

 • دوشاخه معیوب است.
 • پریز محل اتصال آسیب دیده است.
 • برد الکترونیکی معیوب است.
 • ترموفیوز عمل کرده است.

بدنه اسپرسوساز برق دارد،علت چیست؟

 • اتصال به بدنه در قطعات
 • عدم وجود ارت در محل نصب
 • تبدیل 3 به 2 خراب است.

سوالات مشتریان (FAQ) در خصوص تعمیر اسپرسوساز صنعتی

در ادامه مطلب قصد داریم تا سوالاتی که بیشتر در ذهن شما عزیزان می باشد را پاسخ دهیم تا در صورت مشابه بودن سوال خود پاسخ را دریافت کرده باشید:

تعمیرات اسپرسوساز صنعتی شامل گارانتی می باشد؟

بله تمامی خدمات از 3 ماه تا 12 ماه شامل ضمانت می باشد.

آیا تعمیرات با استفاده از قطعات یدکی اصلی انجام می شود؟

بله تمامی قطعات با ضمانت اصالت کالا به مشتریان ارائه می شود.

کارگاه مجموعه پیشتاز سرویس در کدام منطقه می باشد؟

کارگاه مجموعه جهت دریافت خدمات حضوری در خ آزادی خ بهبودی پلاک 86 می باشد.

تعمیر اسپرسوساز صنعتی در محل انجام می شود؟

خیر تمامی خدمات صرفا در کارگاه مجموعه پشتیبانی می شود.

نتیجه گیری

تعمیرات اسپرسوساز صنعتی امری کاملا تخصصی بوده و می بایست صرفا توسط افراد آموزش دیده انجام شود مجموعه پیشتاز سرویس با بکارگیری نیروهای متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی تعمیر اسپرسوساز صنعتی به شما مشتریان گرامی در سطح استان تهران بوده و رضایت شما مهمترین هدف مجموعه می باشد.

در نظر داشته باشید برای تعمیرات اسپرسوساز صنعتی در صورتی که خودتان متخصص نیستید اقدام نکنید زیرا ممکن است با آسیب به ادوات یدکی سبب غیرقابل تعمیر شدن دستگاه خود شوید و یا مجبور به پرداخت هزینه بیشتری شوید از همین رو توصیه می کنیم در صورت داشتن هرگونه پرسش در انتهای مقاله با درج کامنت سوال خود را مطرح نمایید و در سریع ترین زمان پاسخ خود را دریافت نمایید.

تعمیر اسپرسوساز صنعتی
تعمیر اسپرسوساز صنعتی

هزینه تعمیرات اسپرسوساز صنعتی

جدول هزینه تعمیرات اسپرسوساز صنعتی جهت آشنایی شما عزیزان با هزینه تعمیرات اسپرسوساز صنعتی در ادامه جدول مربوط به هزینه های تعمیرات را برای شما ترسیم نموده ایم و در صورت تمایل برای دریافت قیمت دقیق تر نیز می توانید استعلام خدمات مورد نظر را در چت آنلاین مجموعه دریافت نمایید:

خدمات تعمیر اسپرسوساز صنعتیهزینه تعمیر اسپرسوساز صنعتی
تعویض پمپ اسپرسوسازاز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیربرقی اسپرسوسازاز ۱ میلیون و۴۰۰ هزارتومان تا ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکیاز ۹۵۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
تعویض برد الکترونیکیاز ۳ میلیون ۱۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
تعویض شیر بخاراز ۸۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون ۴۰۰ هزار تومان
سرویس کامل اسپرسوساز صنعتیاز ۸۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
رفع نشتی آب از ۵۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
ترمیم سیم کشی داخلیاز ۸۵۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
ایاب ذهاب و کارشناسیاز ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان
هزینه تعمیرات اسپرسوساز صنعتی
تعداد کلمات متن سرویس اسپرسوساز صنعتیمنبع
Industrial espresso machine repair

مناطق تحت پوشش تعمیر اسپرسوساز صنعتی

تعمیر اسپرسوساز صنعتی در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

تعمیر اسپرسوساز صنعتی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

تعمیر اسپرسوساز صنعتی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

تعمیر اسپرسوساز صنعتی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

تعمیر اسپرسوساز صنعتی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

تعمیر اسپرسوساز صنعتی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

تعمیر اسپرسوساز صنعتی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

تعمیر اسپرسوساز صنعتی در رباط کریم،پرند و شهریار

تعمیر اسپرسوساز صنعتی در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 15 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

12 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهدی خردمند
مهدی خردمند
1 سال قبل

سلام خدمات تعمیر اسپرسوساز گاگیا در مشهد هم دارید؟

saman
saman
11 ماه قبل

هزینه سرویس اسپرسوساز صنعتی چقدر میشه؟

سحر ضیائی
سحر ضیائی
11 ماه قبل

سلام و عرض ادب ،پاکدشت هم خدمات دارید؟

رضا بهروزی
رضا بهروزی
9 ماه قبل

سلام اسپرسوساز جیملالی ۲۰۱۸ داریم خروجی بسیار ضعیف شده و بخار هم تقریبا قطع شده هزینه جنرال سرویس و اورهال چقدر هست؟
همچنین یک دستگاه سه گروپ سانمارکو هم هست که اونم تقریبا همین موارد رو داره ممنون میشم اعلام هزینه کنید

محمود
محمود
1 ماه قبل

سرویس دستگاه صنعتی محدوده پردیس هم دارید؟

سعید
سعید
1 ماه قبل

سلام
آدرس کارگاهتون کجا هست؟