You are currently viewing نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی

زمان مطالعه: 7 دقیقه

پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی ( Barni espresso maker repair agent ) برای رفع نیاز آن دسته از عزیزانی که این دستگاه را خریداری نموده اند فعالیت خود را در کارگاه تعمیراتی خود واقع در تهران خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 انجام می دهد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

در ادامه این مقاله سعی نموده ایم تا شما را با خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی آشنا نماییم و بتوانیم با توضیحات کاملی که توسط تجربیات تعمیرکار اسپرسوساز بارنی به دست آمده شما را با خرابی رخ داده در دستگاهتان آشنا نماییم.

در نظر داشته باشید خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی صرفا خدمات آزاد و غیر گارانتی می باشد و به دلیل عدم وجود نمایندگی رسمی تعمیر اسپرسوساز بارنی پیشتاز سرویس صرفا برای رفع مشکلات پیش رو مشتریان پس از خرید دستگاه تاسیس شده و هیچ گونه نمایندگی رسمی تعمیراتی از طرف شرکت اصلی در ایران معرفی نشده و پیشتاز سرویس نیز از این قائده مستثنا نمی باشد.

تعمیر اسپرسوساز بارنی در تهران

خدمات پیشتاز سرویس برای تعمیر اسپرسوساز بارنی صرفا در سطح استان تهران انجام می شود و در خصوص نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در سایر شهرها اطلاعی در دسترس ما نیست اما می توانید برای پیدا نمودن نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در شهر محل سکونت خود با 118 تماس حاصل نموده و مشخصات و آدرس نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در شهر خود را دریافت نمایید.

تمامی خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی صرفا در کارگاه مرکزی انجام می شود و خدمات تعمیر اسپرسوساز در محل به دلیل زمان بر بودن خدمات تعمیر اسپرسوساز قابل انجام نمی باشد،روال کاری در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی مراجعه حضوری به آدرس کارگاه و دریافت رسید و تعیین مدت زمان تعمیر اسپرسوساز بارنی و هزینه تقریبی می باشد و بعد از تعمیرات با مشتری تماس گرفته شده و دستگاه را با ارائه گارانتی به مشتریان تحویل می دهد.

همچنین در صورت عدم دسترسی به نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در شهر خود می توانید دستگاه را به آدرس کارگاه پیشتاز سرویس تیپاکس نموده و سپس بعد از تعمیرات مجدد از طریق پست یا تیپاکس دستگاه خود را تحویل بگیرید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی

تمامی خدمات مورد نیاز مشتریان در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی قابل ارائه می باشد که این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

 • تعمیر اسپرسوساز بارنی
 • سرویس اسپرسوساز بارنی
 • فروش قطعات اسپرسوساز بارنی
 • نصب و راه انداری اسپرسوساز بارنی
 • فروش اسپرسوساز بارنی
 • گارانتی اسپرسوساز بارنی

تمامی این خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی قابل ارائه بوده و این خدمات شامل گارانتی اصالت کالا و گارانتی خدمات می باشد که سبب شده تا پیشتاز سرویس بتواند رضایت حداکثری را از مشتریان خود داشته باشد.

وجه تمایز کارگاه نمایندگی تعمیر اسپرساز بارنی با سایر مجموعه ها

در ادامه این مقاله توضیحاتی در خصوص تفاوت میان پیشتاز سرویس با سایر مراکز تعمیراتی را توضیح داده ایم تا بتوانید انتخاب بهتری را برای تعمیرات داشته باشید و با آگاهی کامل اقدام به سرویس و تعمیر اسپرسوساز بارنی خود نمایید:

 • کارگاه مجهز و دارای توان تامین قطعات یدکی
 • سرویسکاران برتر و دارای مدارک فنی حرفه ای
 • مشاهده کار در کارگاه به صورت حضوری
 • تعرفه تعمیرات اسپرسوساز طبق تعرفه اتحادیه
 • ارائه فاکتور رسمی تعمیر اسپرسوساز بارنی
 • ارائه گارانتی خدمات و گارانتی اصالت کالا
 • ارائه داغی قطعات تعویض شده به مشتری
 • آموزش رایگان طرز استفاده اصولی از اسپرسوساز

تمامی این موارد در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 انجام می شود و این مجموعه هیچ نمایندگی در سایر نقاط شهر تهران راندارد.

راه های برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی

اگر می خواهید برای تعمیر و سرویس اسپرسوساز بارنی با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در ارتباط باشید در ادامه این مقاله راههای دسترسی به این مجموعه را برای شما عزیزان ترسیم نموده ایم:

 • تماس از طریق خطوط درج شده در وب سایت
 • ثبت فرم مربوط به درخواست تعمیرات
 • برقراری ارتباط ار طریق شبکه های مجازی مجموعه
 • تماس با پشتیبانی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی
 • برقراری ارتباط از طریق گفتگو آنلاین وب سایت

همچنین خواهشمندیم تا برای بازدید از نمونه کارهای مجموعه پیشتاز سرویس از اینستاگرام مجموعه نیز دیدن فرمایید و ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی

ایرادات پرتکرار بررسی شده در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی

در ادامه این مقاله ایراداتی که بیشتر در دستگاه های اسپرسوساز بارنی مشاهده شده است را با شما به اشتراک گذاشته ایم تا بتوانید با علم بیشتری در خصوص تعمیرات اسپرسوساز اقدام به تعمیر اسپرسوساز بارنی خود نمایید و. تا حدودی با ایراد رخ داده شده در دستگاه اسپرسوساز خود آشنا شوید:

اسپرسوساز بارنی خروجی مناسبی ندارد،علت چیست؟

 • مسیر خروجی مسدود شده است. ( برای سرویس اسپرسوساز اقدام نمایید در نظر داشته باشید برای سرویس اسپرسوساز بارنی می بایست بویلر و اتصالات به صورت کامل باز شده و سپس تمامی مسیر و بویلر اسید شویی شود.)
 • پمپ اسپرسوساز معیوب است. ( یکی از دلایل عدم خروجی مناسب خرابی پمپ اسپرسوساز می باشد،برای تعویض پمپ اسپرسوساز با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در تماس باشید.)
 • بسکت اسپرسوساز مسدود شده است. ( بسکت اسپرسوساز را داخل ظرف آب جوش به همراه مایع شوینده گذاشته و بعد از نیم ساعت اقدام به شستشو نمایید این کار برای از بین بردن چربی قهوه مناسب می باشد و در صورت عدم نتیجه گیری می توانید بسکت را از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • سیم کشی معیوب است. ( بررسی نمایید سیم کشی دچار سوختگی نشده باشد زیرا در مواردی که استفاده بیش از حد از دستگاه می شود و به طور مداوم و غیر استاندارد عمل عصاره گیری انجام می شود سیم کشی داغ شده و به شدت آسیب خواهد دید.)

اسپرسوساز بارنی آب را داغ نمی کند،علت چیست؟

 • المنت معیوب است. ( المنت را بررسی نموده و در صورت خرابی اقدام به تعویض نمایید،اهم المنت می بایست توسط اهم متر نشان داده شود و در صورت قطع بودن المنت می بایست المنت تعویض شود،بهتر است برای تعویض المنت با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی تماس بگیرید.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. ( در صورت خرابی برد الکترونیکی فرمان به المنت صادر نشده و در نتیجه آن آب داغ نمی شود،برای تعمیر برد الکترونیکی با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی تماس بگیرید.)
 • کلید فرمان آسیب دیده است. ( خرابی کلید فرمان نیز سبب عدم داغ شدن آب در داخل اسپرسوساز خواهد شد برای تعویض کلید فرمان در بخش چت آنلاین با کارشناسان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی تماس حاصل نمایید.)

نازل بخار عملکرد ندارد،علت چیست؟

 • عدم استفاده از آب تصفیه شده ( آب مورد استفاده در اسپرسوساز می بایست آب با سختی زیر 50 باشد و این آب صرفا توسط دستگاه اسمز معکوس قابل تهیه می باید،در صورت استفاده از آب شهر و یا آب معدنی مسیر بخار مسدود خواهد شد و برای سرویس می بایست با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی تماس بگیرید.)
 • شیربرقی معیوب است. ( شیر برقی را بررسی نمایید و در صورت عدم سلامت قطعه را از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • برد معیوب است. ( برد الکترونیکی را تعویض نمایید،در بعضی موارد برد الکترونیکی توسط نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی تعمیر می شود.)
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی

اسپرسوساز بارنی به خوبی عصاره گیری نمی کند،علت چیست؟

 • ترموستات معیوب است. ( ترموستات می بایست در هنگام مناسب قطع و وصل نماید در صورت خرابی این عمل صحیح انجام نشده و در نتیجه آن اسپرسوساز به خوبی عصاره گیری نمی کند،برای تعویض ترموستات تعمیرکار اسپرسوساز بارنی می بایست قطعه را متناسب با قطعه قدیمی در جای قبل جایگزین نماید.)
 • ترموفیوز معیوب است. ( سوختن ترموفیوز نیز سبب عمل کردن نادرست در حین عصاره گیری خواهد شد برای تعویض ترموفیوز با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی تماس بگیرید.)
 • دانه قهوه مناسب نیست. ( دانه مناسب برای قهوه ساز خانگی انتخاب نمایید.)
 • آسیاب قهوه نامناسب است. ( آسیاب قهوه می بایست مناسب اسپرسوساز خانگی باشد برای تهیه قهوه مناسب و دارای فوم دلخواه نوع اسپرسوساز و قدرت آن را به فروشنده اعلام نمایید تا با آسیاب مناسب دستگاهتان قهوه را آسیاب نمایند.)

پاسخ به سوالات پرتکرار ( FAQ ) مشتریان از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی

در ادامه سوالاتی که ممکن است در ذهن شما نقش بسته باشد را همراه با پاسخ تشریح نموده ایم تا در صورت مشابه بودن پرسش خود بتوانید در کمترین زمان به پاسخ سوال خود برسید:

برای تعمیر اسپرسوساز بارنی به چه آدرسی مراجعه کنیم؟

کارگاه مجموعه پیشتاز سرویس واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

تایم کاری کارگاه به چه صورت می باشد و آیا احتیاج به هماهنگی برای مراجعه می باشد؟

خیر،کارگاه همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 9 صبح تا 9 شب آماده انجام خدمات می باشد.

هزینه تعمیرات اسپرسوساز بارنی چقدر می باشد؟

در انتهای مقاله جدول تعرفه تعمیر اسپرسوساز بارنی را ترسیم نموده ایم تا بتوانید آشنایی بهتری با تعرفه نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی داشته باشید.

آیا تعمیرات شامل ضمانت و گارانتی می باشد؟

بله تمامی خدمات علاوه بر ضمانت اصالت کالا شامل ضمانت خدمات از 3 تا 12 ماه می باشد.

چه زمانی برای تعمیر اسپرسوساز بارنی می بایست اقدام کنیم؟

در صورت مشاهده هر گونه مشکل و عدم کارکرد همانند روز اول می بایست برای سرویس و تعمیر اسپرسوساز بارنی خود اقدام نمایید.

بایدها و نبایدها از زبان تعمیرکار اسپرسوساز بارنی

با رعایت برخی از تجربیات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی که در ادامه تشریح نموده ایم می توانید استفاده بهتر همراه با راندمان کاری بهتری از دستگاه را داشته باشید که این موارد را در ادامه با شما به اشتراک گذاشته ایم:

 • استفاده از آب دستگاه تصفیه آب خانگی
 • عدم استفاده پشت هم از دستگاه
 • استفاده از محافظ برق مخصوص دستگاه
 • استفاده از قهوه با آسیاب مناسب دستگاه خانگی
 • عدم استفاده از آب معدنی یا آب شهری

با رعایت این موارد می توانید علاوه بر عصاره گیری مناسب تر طول عمر دستگاه را به شدت افزایش داده و از سرویس اسپرسوساز نیز بی نیاز شوید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی

هزینه خدمات در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز بارنی

برای آشنایی مشتریان گرانقدر مجموعه پیشتاز سرویس در ادامه این مقاله جدول مربوط به هزینه تعمیرات را ترسیم نموده ایم تا آشنایی بهتری با هزینه ها در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز بارنی داشته باشید همچنین برای استعلام دقیق تر نیز می توانید درخواست خود را در چت آنلاین مجموعه مطرح نمایید:

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بارنی در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 5 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها