You are currently viewing نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما

زمان مطالعه: 7 دقیقه

پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما ( Fuma espresso maker repair agent ) در تهران فعالیت خود را بیش از یک دهه می باشد که از سر گرفته و این خدمات شامل تمامی نیازهای معمول مشتریان از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فوما می باشد،خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما توسط کارگاه مجهز و تکنسین های دوره دیده انجام شده که سبب کسب رضایت مندی حداکثری مشتریان شده است.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

خدمات در نمایندگی تعمیرات فوما صرفا در خصوص تعمیر اسپرسوساز فوما نبوده تعمیرماکروفر فوما و تعمیر جاروبرقی فوما نیز در مجموعه پیشناز سرویس انجام می شود که تمامی این خدمات در آدرس کارگاه مجموعه و به صورت حضوری انجام می شود.

همچنین در نظر داشته باشید در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما تمامی خدمات شامل ضمانت خدمات و ضمانت اصالت کالا تعویض شده به همراه فاکتور معتبر و تعرفه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی به مشتریان ارائه می شود،به همین منظور برای تعمیر اسپرسوساز فوما می توانید همه روزه به آدرس درج شده در وب سایت مراجعه نموده و خدمات خود را به صورت حضوری از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما دریافت نمایید.

نکته دیگری که در خصوص نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما می توان به آن اشاره نمود عدم وجود نمایندگی رسمی تعمیرات فوما در ایران می باشد و پیشتاز سرویس نیز در حالی به عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما فعالیت می نماید که صرفا توان تامین قطعات اسپرسوساز و تجربه تعمیراتی در خصوص تعمیر و سرویس اسپرسوساز را دارا می باشد و همانند تمامی برندهای خارجی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما نیز به صورت رسمی از طرف شرکت تولید کننده در ایران وجود ندارد و پیشتاز سرویس نیز به جهت پاسخ دهی به عزیزانی که محصولات این برند را خریداری نموده اند فعالیت خود را انجام می دهد.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما

معرفی برند فوما

شرکت فوما برند ژاپنی بوده که بیش از سه دهه از تاسیس این برند میگذرد که در حال حاضر امتیاز خود را به کشور چین واگذار نموده و تمامی محصولات این برند در کشور چین تولید و مونتاژ می شود و کشور ژاپن دخالتی در تولیدات محصولات فوما ندارد.

این موضوع دلیل به بی کیفیت بودن محصولات فوما نمی باشد اما نمی توان برند را ژاپنی دانست و این محصولات صرفا تحت لیسانس شرکت ژاپنی به بازارهای جهانی از جمله کشور ایران صادر می شوند،به همین منظور مجموعه پیشتاز سرویس نیز خدمات پس از فروش برخی از محصولات فوما را به صورت تخصصی در ایران پشتیبانی می نماید.

محصولاتی از قبیل اسپرسوساز، قهوه ساز، جاروبرقی، ماکروفر، خردکن، چرخ گوشت و حتی کارواش های خانگی توسط این برند با کیفیت متوسط به بازارهای جهانی عرضه شده و این برند جزو برندهای میان رده ای در تولیدات لوازم خانگی می باشد.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما در تهران

خدمات پیشتاز سرویس صرفا در سطح شهر تهران بوده و نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما توسط پیشتاز سرویس در سایر شهرهای کشور پشتیبانی نمی شود،عزیزانی که در سایر شهرهای کشور سکونت دارند و می خواهند برای تعمیر اسپرسوساز فوما اقدام نمایند می توانند از طریق پست یا تیپاکس دستگاه را به کارگاه مجموعه انتقال داده و پس از انجام خدمات دستگاه را مجدد دریافت نمایند.

اگر تمایل دارید در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما در شهر محل سکونت خود اقدام نمایید برای دریافت اطلاعات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما در شهر خود با شماره 118 تماس حاصل نمایید و اطلاعات مربوط به خدمات در شهر خود را دریافت نمایید.

خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما صرفا در کارگاه مجموعه انجام می شود که آدرس کارگاه در انتهای وب سایت درج شده که می توانید با مراجعه حضوری خدمات خود را از مجموعه دریافت نمایید.

راه های برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما

برای ثبت سفارش تعمیرات اسپرسوساز فوما می توانید از هر یک از راههای ارتباطی در نظر گرفته شده برای شما عزیزان اقدام نمایید:

 • تماس با خطوط نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما
 • مراجعه حضوری به کارگاه پیشتاز سرویس
 • ثبت سفارش تعمیر اسپرسوساز فوما از طریق فرم وب سایت
 • برقراری ارتباط از طریق شبکه های مجازی مجموعه
 • تماس با پشتیبانی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما
 • ارتباط پیامی از طریق بخش گفتینو وب سایت

برای مراجعه به کارگاه نیز همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب کارگاه فعال بوده که می توانید با هماهنگی از طریق پشتیبانی دستگاه را به کارگاه انتقال دهید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما

سوالات مشتریان (FAQ) از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما

در ادامه سوالات پرتکرار شما عزیزان از نمایندگی تعمیر اسپرسواز فوما را با شما به اشتراک گذاشته ایم تا بتوانید در صورت امکان جواب خود را در کمترین زمان دریافت نمایید:

آیا نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما در منزل هم خدمات دارد؟

خیر تمامی خدمات در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فوما به صورت کارگاهی می باشد.

آیا گارانتی اسپرسوساز فوما با پیشتاز سرویس می باشد؟

در صورتی که گارانتی پیشتاز سرویس را دریافت نموده ایت تا 12 ماه خدمات شامل گارانتی می باشد.

چه زمانی برای تعمیر اسپرسوساز فوما اقدام نماییم؟

در صورت بروز هرگونه اختلال در کارکرد با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما تماس بگیرید.

آیا خودمان می توانیم برای تعمیر اسپرسوساز فوما اقدام نماییم؟

بهتر است کار توسط کارشناس و متخصص تعمیرات اسپرسوساز انجام شود تا از آسیب به دستگاه جلوگیری شود.

در صورتی که سوال مغایر با سوالات مطرح شده را دارید پرسش خود را از طریق چت آنلاین مطرح نمایید تا در کمترین زمان کارشناسان ما پاسخ شما را بدهند و از تماس های غیر ضروری خودداری نمایید.

ایرادات احتمالی و ذکر دلایل توسط نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فوما

در ادامه این مقاله ایراداتی که بیشتر توسط مجموعه پیشتاز سرویس بررسی شده است را با شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم تا بتوانید آشنایی بیشتری با ایراد رخ داده در دستگاه خود داشته باشید و با آگاهی بیشتری اقدام به تعمیر اسپرسوساز فوما نمایید:

اسپرسوساز فوما خاموش است،علت چیست؟

 • فیوز سوخته است. ( فیوز را بررسی نمایید و در صورت سوختن فیوز را از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • سیم کشی آسیب دیده است. ( سیم کشی را بررسی نمایید و در صورت خرابی مسیر سیم کشی را ترمیم نمایید.)
 • دوشاخه معیوب است. ( دوشاخه را از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • تبدیل معیوب است. ( تبدیل 3به 2 را تعویض نمایید و دستگاه را مجدد بررسی نمایید.)

خروجی اسپرسوساز قطع شده و کار نمی کند،علت چیست؟

 • پمپ معیوب است. ( برای تست و تعویض پمپ با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما تماس بگیرید.)
 • شیر برقی معیوب است. ( شیر برقی در برخی موارد قابل تعمیر بوده و در برخی از مواقع می بایست شیر برقی تعویض شود که این موضوع پس از بررسی توسط تعمیرکار اسپرسوساز فوما به مشتری اعلام می شود.)
 • عدم توجه به سرویس اسپرسوساز( برای سرویس و باز نمودن بویلر و اتصالات می بایست سالانه در صورت استفاده مداوم اقدام نمایید که این عمل بستگی به میزان سختی آب در منطقه مورد استفاده از دستگاه متفاوت می باشد.)
 • ولتاژ برق نامناسب است. ( بررسی نمایید ولتاژ 220 در ورودی برق دستگاه وجود داشته باشد و در غیر این صورت می بایست با کمک برقکار اقدام به رفع نقص نمایید.)

طعم قهوه مناسب نیست،علت چیست؟

 • استفاده از دانه قهوه نامناسب ( دانه قهوه مناسب با طعم مطلوب و مورد نظر خود را تهیه نمایید به طور مثال دانه قهوه عربیکا کمی ترش و دانه قهوه روبوستا تا حدود زیادی طعم تلخی دارد.)
 • عدم عصاره گیری صحیح ( با توجه به کاتالوگ دستگاه و مطالعه دقیق بستگی به نوع دستگاه می بایست عمل عصاره گیری را انجام دهید.)
 • مانده بودن قهوه ( کهنه بودن قهوه نیز از دیگر دلایل عدم عطر و طعم مناسب می باشد بهتر است قهوه بر حسب میزان مصرف قبل از عصاره گیری آسیاب شود.)
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما

دستگاه در حین کار صدای نامتعارف دارد،علت چیست؟

 • پمپ معیوب است. ( در صورت خرابی پمپ به دلیل اینکه پمپ اسپرسوساز خانگی به صورت ویبره ای عمل می کند،قطعه صدای نامتعارف تولید می نماید،برای تعویض یا تعمیر پمپ و سایر قطعات اسپرسوساز با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما تماس بگیرید.)
 • ولتاژ برق نامناسب است. ( کمبود ولتاژ پمپ را تحت فشار قرار داده و در نتیجه آن پمپ به شدت صدا خواهد داد قبل از تماس با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما از سلامت برق مورد استفاده اطمینان حاصل نمایید.)
 • محل قرار گیری نامناسب است. ( دستگاه را در سطحی صاف و متناسب قرار دهید و مجدد دستگاه را بررسی نمایید،برای بررسی بیشتر بهتر است با کارشناسان نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فوما در ارتباط باشید.)

دستگاه آبریزی دارد،علت چیست؟

 • نازل بخار معیوب است. ( شیر برقی یا نازل بخار عمل نمی کند برای بازدید به کارگاه نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما مراجعه نمایید.)
 • واشر هدگروپ معیوب است. ( واشر را با واشر فابریک تعویض نمایید و در صورت عدم رفع ایراد با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما تماس بگیرید.)
 • پیچ شاور معیوب است. ( در صورت خرابی پیچ شاور دستگاه از نازل هدگروپ آبریزی خواهد داشت پیچ شاور را با دقت باز نموده و پیچ جدید را جایگزین قطعه آسیب دیده نمایید.)

نتیجه گیری

اگر می خواهید با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما در ارتباط باشید توصیه می کنیم تا این مقاله را به دقت مطالعه نمایید تا راهکارهای مناسبی که در این مقاله ذکر شده است را تست نمایید و در صورت امکان خودتان ایرادات جزئی را رفع نمایید.

همچنین برای تعمیر اسپرسوساز فوما مراکز متفرقه را به هیچ عنوان جایگزین مراکز مجاز تعمیراتی نکنید،زیرا علاوه بر بالا رفتن هزینه تعمیرات در اغلب موارد قطعات غیر مجاز جایگزین شده و مشکل دستگاه پس از مدت کمی مجدد تکرار خواهد شد.

همچنین در آخر از شما خواهشمندیم تا با درج نظرات خود تحت عنوان کامنت در انتهای مقاله ما را در یاری رسانی به مشتریان و شنیدن تجربیات خود کمک نمایید.

هزینه تعمیر اسپرسوساز فوما

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با هزینه خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس جدولی تحت عنوان خدمات تعمیر اسپرسوساز فوما و هزینه مربوط به آن تهیه نموده ایم .

خدمات تعمیر اسپرسوساز فوماهزینه تعمیر اسپرسوساز فوما
تعمیر پمپ اسپرسوسازاز ۳۵۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعمیر شیر بخار اسپرسوسازاز ۴۵۰ تا ۷۵۰ هزار تومان
سرویس کامل اسپرسوساز خانگی۳۵۰ تا ۶۸۰ هزار تومان
تعویض المنت اسپرسوساز خانگی۷۵۰ تا ۹۰۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی۵۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شاور و واشر هد گروپ۴۳۰ تا ۵۸۰ هزار تومان
تعویض بویلر اسپرسوساز۸۵۰ تا ۱۳۵۰ هزار تومان
تعویض سیم کشی اسپرسوساز۳۵۰ تا ۴۵۰ هزار تومان
تعویض شیر برقی اسپرسوساز۷۵۰ تا ۸۵۰ هزار تومان
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فوما در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محسن اناری
محسن اناری
2 ماه قبل

سلام ولشر هد گروپ اسپرسوساز فومایی که داریمو باز کردم پاره شده و دستگاه آبریزی داره قطعه یدکی موجود دارید؟

مهناز
مهناز
2 ماه قبل

سلام
دسته گروپ اسپرسوساز فوما برای فروش دارید؟