You are currently viewing تعمیر اسپرسوساز هوگل
تعمیر اسپرسوساز هوگل

تعمیر اسپرسوساز هوگل

زمان مطالعه: 8 دقیقه

هنگام مواجه با خرابی اسپرسوساز و نیاز به تعمیر اسپرسوساز هوگل ( Hugel espresso machine repair ) سعی کنید مطالبی را جهت آشنایی با خرابی های اسپرسوساز، دلایل بروز آن ها و چگونگی رفعشان مطالعه نمایید زیرا امکان رفع خرابی بدون حضور تعمیرکار نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل در بعضی موارد وجود دارد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

ما در این ادامه این مقاله شما را با اسپرسوساز هوگل ، نحوه کار کردن با آن ، انواع خرابی ، دلایل بروز خرابی ، چگونگی رفع خرابی های مربوط به اسپرسوساز هوگل و … آشنا خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

معرفی مجموعه پیشتاز سرویس

مجموعه پیشتاز سرویس تحت عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل در حال فعالیت در حوزه سرویس و تعمیر اسپرسوساز هوگل در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و شهرستان های حومه می باشد.

از دیگر مزایای مجموعه پیشتاز سرویس به موارد زیر می توان اشاره نمود:

 • در این مجموعه تکنسین های مجرب با دانش فنی بالا، با تجربه و کاربلد مشغول فعالیت می باشند.
 • دقت و سرعت بالا در انجام کارها به دلیل وجود نیروهای خوب و توانمند زیاد
 • اصول شرکت بر پایه تعمیرات به جای تعویض بی مورد قطعات اسپرسوساز
 • سابقه بالا در زمینه تعمیر تخصصی اسپرسوساز هوگل
 • وجود پیک رایگان مجموعه و سهولت در انجام کار مشتری
 • شعبات شمال، غرب،شرق و جنوب تهران آماده خدمت رسانی سریع به مشتریان می باشد.
 • قیمت های مجموعه پیشتاز سرویس طبق نرخ اتحادیه و کاملا مقرون به صرفه می باشد.
 • پاسخ گویی کارشناسان پیشتاز سرویس ۲۴ ساعته و در تمامی ایام هفته می باشد.
 • در این مجموعه از قطعات اصلی و اورجینال جهت تعمیر استفاده می گردد.
 • و…
مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل در تهران

همانطورکه اشاره کردیم مجموعه پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل در تمامی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و شهرستان های حومه شهر تهران در حال فعالیت می باشد. پیشتاز سرویس در حال حاضر شعباتی در شهرستان های کشورمان ندارد.

 • در حال حاضر در کشور ما نمایندگی های اصلی برند هوگل وجود ندارند و مجموعه پیشتاز سرویس تمامی خدمات را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه خواهد داد.
 • شما مشتریان عزیز برای بهره مندی از خدمات مجموعه پیشتاز سرویس می تواند با نزدیک ترین شعیه تماس حاصل کرده و برای اعزام تکنسین درخواست خود را ثبت نمایید.
 • تکنسین های مجموعه ما در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام شده و با دانش فنی بالایی که برخوردار هستند مشکل را سریعا از بین می برند.
تعمیر اسپرسوساز هوگل
تعمیر اسپرسوساز هوگل

مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل

چنانچه بنا بر هر دلیل تمایل به اعزام تکنسین برای دریافت خدمات سرویس و تعمیر اسپرسوساز هوگل را نداشته اید و یا مشکل با حضور تکنسین در محل موردنظر شما حل نشده است با مراجعه حضوری به کارگاه مرکزی مجموعه پیشتاز سرویس واقع در شهر تهران خیابان آزادی ، خیابان بهبودی پلاک 120 مراجعه نمایید.

همچنین می توانید قطعات مربوط به اسپرسوساز هوگل را نیز در ایت آدرس تهیه فرمایید.

چگونگی ثبت سفارش در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل

در صورتی که دستگاه اسپرسوساز شما دچار ایرادی شده است و نیاز به خدمات تعمیراتی دارید از روش های زیر برای درخواست تکنسین اقدام نمایید:

 • تماس با نزذیک ترین شعبه مجموعه پیشتاز سرویس به محل زندگی خود
 • ثبت سفارش از طریق فرم درخواست آنلاین در وبسایت مجموعه
 • دایرکت اینستاگرام
 • ثبت سفارش از پیام رسان های داخلی و خارجی
 • ثبت سفارش از طریق گفتگو آنلاین

با مراجعه به صفحه پیشتاز سرویس در پلتفرم اینستاگرام می توانید از مطالب مفید ما جهت آشنایی با دستگاه های خود ، چگونگی حل مشکلاتشان و … بهره مند شوید.

مراحل ثبت سفارش در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل

 1. ثبت سفارش از طریق موارد ذکر شده در بالا
 2. تماس تکنسین با شما جهت هماهنگی های لازم و مشاوره
 3. اعزام تکنسین در کمترین زمان ممکن
 4. ارائه خدمات همراه با گارانتی و فاکتور
 5. تماس کارشناسان جهت میزان رضایتمندی از عملکرد تکنسین

تعمیر اسپرسوساز در محل

به طور کلی تجهیزات و لوازم موجود در کارگاه برای سرویس و یا تعمیر اسپرسوساز هوگل بسیار متنوع بوده و تعمیر اسپرسوساز در کارگاه بسیار کار منطقی تری می باشد. اما تعمیر اسپرسوساز در محل در مجموعه پیشتاز سرویس نیز انجام می گردد جز در مواردی که مجبور به تعمیر برد الکترونیکی دستگاه ،تعویض موتور و شیر برقی اسپرسوساز هوگل و جرمگیری که نیازمند حضور دستگاه در کارگاه می باشد.

 • همچنین تست دستگاه بعد از تعمیر به دلیل طولانی تر بودن تایم تست و متنوع تر بودن وسایل کارگاهی با اطمینان بیشتری خواهد بود. و با اطمینان خاطر دستگاه به مشتری تحویل داده خواهد شد.
 • تاکید می کنیم که تعمیر اسپرسوساز هوگل در تمامی مناطق ۲۲گانه شهر تهران و شهرستان های حومه در محل انجام خواهد شد و شما با اطمینان خاطر می توانید با نزدیک ترین شعبه تعمیرکار تعمیر اسپرسوساز هوگل را به محل موردنظر خود اعزام کنید.
تعمیر اسپرسوساز هوگل
تعمیر اسپرسوساز هوگل

ایرادات رایج در اسپرسوساز هوگل

به طور کلی در اسپرسوساز هوگل ایراداتی بسیار شایع می باشد و بر اثر استفاده زیاد و یا عدم استفاده مناسب و درست امکان بروز آن بسیار است. در ادامه این مقاله ایرادات شایع اسپرسوساز هوگل را همراه با چرا و چگونگی رفعش را از زبان تعمیرکار تعمیر اسپرسوساز هوگل بیان می کنیم.

خاموشی اسپرسوساز هوگل

 • معیوب بودن سیم کشی محل اتصال دستگاه به برق ( از طریق پریز و دوشاخه دیگری امتحان کنید . احتمالا مشکل از پریز و یا دوشاخه باشد و مشکل برطرف شود.)
 • معیوب بودن برد الکترونیکی ( امکان خرابی در برد الکترونیکی به دلیل وجود نوسانات برق زیاد است. برای تعمیر این مورد که تعمیری تخصصی به شمار می آید بهتر است با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل تماس حاصل فرمایید.)
 • قطع شدن مدار ( امکان قطعی از محل ارتباط از پریز و دو شاخه تا سوکت وصل شده به دستگاه باعث قطع شدن جریان در دستگاه شده و اسپرسوساز خاموش می شود. حتما این مسیر را چک کنید و در صورت نیاز با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل تماس حاصل فرمایید.)
 • معیوب بودن ترموستات ( با خرابی ترموستات دستگاه اسپرسوساز هوگل فاز جریان پیدا نکرده و اسپرسوساز خاموش می شود. برای تهیه قطعه ترموستات می توانید با مجموعه پیشتاز سرویس در تماس باشید.)

صدای زیاد اسپرسوساز هوگل حین کار

 • خالی بودن مخزن آب اسپرسوساز ( هنگامیکه دستگاه بدون اینکه مخزن آب پر باشد شروع به کار کند ، اسپرسوساز صداهای نامتعارفی از خود تولید می کند که جای هیچ نگرانی ای نیست .)
 • درشتی دانه ها قهوه ( در صورت مواجه با صدای ناهنجار اسپرسوساز نوع قهوه آن را عوض کرده و از قهوه های دانه ریز استفاده کنید . در صورت برطرف نشدن مشکل با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل تماس حاصل فرمایید.)
 • نیم سوز شدن موتور اسپرسوساز ( هنگام نیم سوز شدن موتور و بالا رفتن استهلاک موتور ، اسپرسوساز شروع به صداهای ناهنجار می کند. برای دسترسی آسان به موتور های اصل و اورجینال با مجموعه پیشتاز سرویس تماس حاصل نمایید.)
تعمیر اسپرسوساز هوگل
تعمیر اسپرسوساز هوگل

کم شدن فشار اسپرسوساز هوگل

 • کیپ شدن و گرفتگی مسیر ( امکان گرفتگی و کیپی مسیر به دلایلی از جمله خمیدگی و یا آسیب شلنگ ها وجود دارد. سعی کنید مسیر را با باز کردن دستگاه چک کرده و کیپی را برطرف کنید.)
 • انجام ندادن جرمگیری به موقع ( با سرویس و جرمگیری به موقه اسپرسوساز هوگل از آسیب بیشتر به دستگاه خودداری کنید. می توانید برای سرویس اسپرسوساز در تهران با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل تماس حاصل فرمایید.)
 • معیوب بودن موتور ( هنگامیکه موتور قدرت اولیه خود را از دست می دهد فشار اسپرسوساز نیز کمتر می شود.)

گرم نشدن اسپرسوساز هوگل

 • معیوب بودن المنت ( هنگامی آب گرم می شود که المنت اسپرسوساز به درستی کار کند، زمانیکه المنت به درستی کار نکند آب نیز به موقع گرم نمی شود . با استفاده از اهم سنج اهم المنت را گرفته و برای اطمینان بیشتر با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل تماس حاصل فرمایید.)
 • فرمان ندادن برد الکترونیکی ( این قطعه مهم هنگامیکه که فرمان ندهد دستگاه دچار مشکل جدی شده است و سریعا باید برطرف شود. برای رفع عیب برد اسپرسوساز به کارگاه مجموعه پیشتاز سرویس مراجعه نمایید.)
 • خرابی ترموستات ( وظیفه سنجش دما بر عهده ترموستات می باشد ، در صورت خرابی ترموستات آب یا جوش می آید و یا … بهتر است با بیزر ترموستات را تست کرده و در صورت مشاهده خرابی با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل تماس بگیرید.)

نشتی آب از اسپرسوساز هوگل

 • خرابی اورینگ ها ( احتمال پوسیدگی در اورینگ های آب اسپرسوساز خیلی زیاد است. سعی کنید هرچند وقت یک بار اورینگ ها را تعویض کنید. برای تهیه اورینگ ها می توانید درخواست خود را در سایت و یا تلفنی ثبت نمایید.)
 • خرابی لوله ها اتصال ( اتصالات را بررسی کنید در صورت مشاهده هرگونه ترک ، پوسیدگی و یا شکستگی حتما آن را تعویض نمایید.)
 • شکستگی و یا ترک جدی ( در صورت ضربه دیدن مستقیم اسپرسوساز در بسیاری از موارد شاهد نشت آب خواهیم بود برای تهیه انواع قطعات اسپرسوساز هوگل با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل تماس حاصل فرمایید.)
تعمیر اسپرسوساز هوگل
تعمیر اسپرسوساز هوگل

پاسخ به سوالات رایج ( FAQ ) در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل

آیا تعمیرا اسپرسوساز هوگل شامل گارانتی می باشد؟

بله تمامی خدمات تعمیر و سرویس اسپرسوساز هوگل شامل گارانتی ۶ تا ۱۲ می باشد.

آیا خدمات تعمیر اسپرسوساز هوگل در محل انجام می شود ؟

در بعضی مواقع بله ولی در مواقعی که دستگاه نیاز به حضور در کارگاه را داشته باشد خیر.

آیا هنگام تعمیر اسپرسوساز هوگل از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود؟

بله تمامی قطعات در مجموعه پیشتاز سرویس اصلی و اورجینال می باشد.

هزینه تعمیرات اسپرسوساز هوگل در مجموعه پیشتاز سرویس به چه صورت است؟

تمامی هزینه ها طبق نرخ مصوب اتحادیه و کاملا مقرون به صرفه می باشد.

نتیجه گیری

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل در این مقاله سعی نموده است راهنمایی های لازم را جهت مواجه با خرابی های اسپرسوساز هوگل را انجام داده است. اگر با خواندن مقاله بالا به جواب سوال خود نرسیدید و یا طی خواندن آن با سوالی به ذهنتان رسید می توانید در پایان این صفحه کامنت گذاشته تا در سریع ترین زمان ممکن به جواب خود برسید.

هزینه تعمیرات اسپرسوساز هوگل

خدمات تعمیر اسپرسوساز هوگلهزینه خدمات تعمیر اسپرسوساز هوگل
سرویس کامل اسپرسوساز هوگلاز ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی اسپرسوساز هوگلاز ۴۰۰ تا ۵۸۰ هزار تومان
تعویض موتور فابریک اسپرسوساز هوگلاز ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان
تعویض موتور غیر فابریک اسپرسوساز هوگلاز ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان
تعویض مخزن آب اسپرسوساز از ۴۰۰ تا ۸۸۰ هزار تومان
ترموستات۴۰۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محل۲۰۰ هزار تومان
لیست قیمت خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل
تعمیر اسپرسوساز هوگل
تعمیر اسپرسوساز هوگل
تعداد کلمات متن نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگلمنبع خارجی
1911hugel-espresso-machine-repair

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل در تهران

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز هوگل در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

سرویس اسپرسوساز در رباط کریم،پرند و شهریار

سرویس اسپرسوساز در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 14 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

10 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی قادری
علی قادری
11 ماه قبل

تعمیر اسپرسوساز هوگل در مهرشهر کرج هم دارید؟

faramarz
faramarz
11 ماه قبل

واشرهای اسپرسوساز هوگل را دارید؟

Vahid mey
Vahid mey
7 ماه قبل

هزینه تعویض پمپ اسپرسوساز هوگل نیمه صنعتی چقدر میشه و اینکه کجا باید مراجعه کنم؟

فاطمه
فاطمه
1 ماه قبل

اسپرسوساز هوگل من کیپ شده و با فشار خیلی خیلی کم قهوه رو خارج میکنه، راهنمایی کنید اگه میشه خودمون سرویسش کنیم درست شه

زهرا رضوی
زهرا رضوی
1 ماه قبل

شما نمایندگی اصلی برند هوگل می باشید ؟؟