You are currently viewing نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی

زمان مطالعه: 8 دقیقه

اگر شما نیز برای منزل خود اقدام به تهیه اسپرسوساز مباشی کرده اید و الان به هر دلیل احتیاج به نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی (mebashi spresso machine repair agent)دارید به شما پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام برای تعمیر اسپرسوساز مباشی مقاله زیر را که توسط تحریریه نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی برای شما تهیه شده است را با دقت مطالعه نمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

تمام خدمات تعمیراتی در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی در تهران با ارائه گارانتی 6 ماهه ارائه می شود.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

معرفی برند مباشی

برند مباشی از سال 2012 تاسیس و با هدف تولید لوازم خانگی کوچک شروع بع تولید و عرضه محصولات خود نمود،این شرکت برند ژاپنی بوده و مثل اکثر برندها در کشور چین مونتاژ می شود.پرفروش ترین و محبوب ترین محصول این برند اسپرسوساز مباشی می باشد که بعد از واردات و عرضه پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی خدمات پس از فروش مباشی را در تهران بر عهده گرفته است.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

معرفی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی

پیشتاز سرویس با سه دهه تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در تهران خدمات پس از فروش اسپرسوساز مباشی را نیز بیش از پنج سال می باشد که ارائه می دهد،در مجموعه پیشتاز سرویس کلیه خدمات مربوط به اسپرسوساز مباشی با استفاده از قطعات اصلی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی با هدف تامین نیاز مصرف کنندگان این محصول تامین قطعه از شرکت مبدا را آغاز و خدمات گارانتی و غیر گارانتی محصولات مباشی در تهران را ارائه می کند،البته در نظر داشته باشید فعالیت پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی صرفا مربوط به تهران بوده و هیچ گونه اطلاعی از خدمات اسپرسوساز مباشی در شهرستان های کشور عزیزمان نداریم.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی
“نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی”

خدمات پس از فروش اسپرسوساز مباشی

اگر شما نیز دستگاه را با گارانتی خدمات اسپرسو مباشی پیشتاز سرویس تهیه نموده اید برای دریافت خدمات گارانتی کافیست با تماس به دفتر مرکزی برای نوبت تعمیرات اخذ نوبت نمایید و در تاریخ تایین شده دستگاه را به کارگاه مجموعه واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 حمل نمایید و پس از سپری شدن پروسه تعمیرات توسط نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی برای تحویل با شما تماس گرفته می شود.

اگر دستگاه توسط پیشتاز سرویس گارانتی نشده و یا فاقد گارانتی می باشد و به هر دلیل می خواهید از خدمات نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی استفاده کنید با تماس با نزدیکترین شعبه ایراد دستگاه را مطرح نمایید تا کارشناسان پیشتاز سرویس با شما تماس گرفته و برای رفع موضوع اقدام به عمل آورند.

دقت داشته باشید خدمات پس از فروش اسپرسوساز مباشی در پیشتاز سرویس تا 12 ماه رایگان بوده و تا 10 سال نیز مجموعه موظف به تامین قطعات یدکی مورد نیاز محصولات تهیه شده با گارانتی پیشتاز سرویس می باشد.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی

تفاوت نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی با سایر مجموعه ها

مجموعه پیشتاز سرویس مفتخر است با ارائه خدمات در کلیه ایام هفته به شما عزیزان بهترین کیفیت را در خدمات پس از فروش اسپرسوساز مباشی تضمین نموده و رضایت شما مشتریان اولویت مجموعه می باشد اما از مهمترین نکاتی که پیشتاز سرویس را با سایر شرکت ها متمایز نموده می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خدمات گارانتی محصولات
 • پوشش کل مناطق تهران
 • تعمیر اسپرسوساز مباشی در محل
 • خدمات 24 ساعته در کلیه ایام هفته
 • کسب مجوز از نهادهای مربوط
 • نرخنامه و تعرفه مصوب اتحادیه
 • تکنسین های آموزش دیده و خبره
 • کارگاه مجهز و تامین قطعه اصلی

مورد دیگری که در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی رعایت می شود به دلیل شرایط اقتصادی اولویت در مجموعه پیشتاز سرویس به تعمیر قطعات اسپرسوساز به جای تعویض قطعات می باشد و آموزش تعمیرات اسپرسوساز مباشی در کارگاه به تکنسین ها داده شده تا شما بتوانید با کمترین هزینه دستگاه خود را همانند روز اول تحویل بگیرید و از گارانتی تعمیرات اسپرسوساز مباشی نیز بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی

راه حل های برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی

در صورت خراب شدن دستگاه اسپرسوساز خود می توانید از روش های زیر درخواست تعمیرات خود را در پیشتاز سرویس ثبت نمایید:

 • تماس با نزدیکترین شعبه پیشتازسرویس به مجل زندگی خود
 • پیام از طریق واتساپ پشتیبانی و ثبت سفارش
 • درخواست خدمات از طریق اینستاگرام مجموعه
 • تماس با شماره همراه کارشناسان و دریافت مشاوره تلفنی
 • پر کردن فرم ثبت سفارش آنلاین در وبسایت پیشتاز سرویس
 • مراجعه حضوری به کارگاه واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120
 • برقراری ارتباط در قسمت گفتینو وبسایت پیشتاز سرویس

در نظر داشته باشید راه حل های ذکر شده صرفا برای خدمات پس از فروش اسپرسوساز مباشی در تهران بوده و پیشتاز سرویس در شهرستان ها هیچ گونه نمایندگی خدماتی ندارد اما در صورتی که تمایل به دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی در تهران را دارید می توانید دستگاه را با هماهنگی به آدرس کارگاه از طریق پست یا تیپاکس ارسال نموده و مجدد بعد از پایان کار تحویل بگیرید.

تعمیر اسپرسوساز مباشی در محل

اگر شما نیز تمایل به تعمیرات اسپرسوساز مباشی در محل را دارید پیشتاز سرویس و نیروهای تعمیرکار مجموعه قطعا بهترین گزینه برای تامین نیاز شما می باشند اما به طور کلی توصیه نمایندگی مباشی برای تعمیرات اسپرسوساز خدمات در کارگاه مجموعه می باشد زیرا علاوه بر رفع ایراد دستگاه حدود 2 روز تست شده تا از رفع ایراد به صورت کامل اطمینان حاصل شود و تجهیزات مربوط به سرویس اسپرسوساز مباشی در کارگاه بسیار حرفه ای تر بوده و در کل تعمیر اسپرسوساز مباشی با کیفیت تر انجام می شود.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی

 ایرادات متداول در اسپرسوساز مباشی

اسپرسوساز مباشی خاموش شده است علت چیست؟

 • ترموستات معیوب است. (بررسی نمایید ترموستات مقاومت خود را مطابق با حک درج شده بر روی قطعه داشته باشد در غیر اینصورت ترموستات را تعویض کنید.)
 • دوشاخه دستگاه معیوب است. (با استفاده از ولت متر ولتاژ ورودی به اسپرسوساز را بررسی نمایید در صورت عدم تغذیه برق 220 دوشاخه یا پریز معیوب است.)
 • فیوز سوخته است. (در صورت خرابی قطعات ممکن است فیوز سوخته باشد،برای بررسی بیشتر موضوع با نمایندگی مباشی اسپرسوساز مباشی مشکل خود را در میان گذارید.)

اسپرسوساز مباشی نشت آب دارد ایراد از چیست؟

 • اورینگ ها از بین رفته است. (در صورتی که آب به صورت مداوم چکه می کند احتمالا اورینگ ها از بین رفته اند می توانید اورینگ را از نمایندگی اسپرسوساز مباشی تهیه و اقدام به تعویض نمایید اما بهتر است برای آب بند شدن بهتر با تعمیرکار اسپرسوساز مباشی در ارتباط باشید.)
 • پمپ معیوب است. (در صورت ترک داشتن پمپ و اتصالات نیز آب از دستگاه چکه می نماید برای تعمیر پمپ بهتر است از قطعات فابریک استفاده نمایید تا در دراز مدت به مشکل برخورد نکنید.)
 • محفظه آب معیوب است. (اگر محفظه ذخیره آب نیز شکستگی دارد آب به بیرون نشت می کند ترک روی محفظه به راحتی قابل دیدن می باشد.)

پمپ اسپرسوساز مباشی صدا می دهد،علت چیست؟

 • مخزن آب خالی است. (متاسفانه برخی از مشتریان نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی اطلاعی از نحوه استفاده از دستگاه نداشته و در ابتدا دستگاه را بدون آب روشن میکنند که همین امر سبب ایجاد صدای زیاد در اسپرسوساز مباشی و پمپ دستگاه می شود.)
 • اتصالات شیر آب معیوب می باشد.(اگر مدل اسپرسوساز مباشی شما مستقیم به آب شهری اتصال دارد از اتصالات و باز بودن شیر آب اطمینان حاصل نمایید.)
 • پمپ معیوب است. (در صورت خرابی سیم پیچ های مربوط به پمپ صدا شدت پیدا کرده و راندمان کاری محصول نیز کاهش پیدا می کند برای تعویض پمپ با نمایمدگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی در ارتباط باشید.)

طعم اسپرسو مطلوب نمی باشد،علت چیست؟

 • عدم توجه به سرویس (اگر شما نیز به سرویس اسپرسوساز مباشی اهمیت نداده اید اکنون ممکن است طعم تلخ را در اسپرسو احساس کنید برای رفع این موضوع کافیست کلیه اجزا جدا شدنی را کامل باز کرده و بشویید.)
 • تایم نامناسب (در نظر بگیرید اگر دانه های قهوه ریز می باشد از منو مخصوص استفاده نمایید تا از داغ شدن و سوختگی قهوه جلوگیری شود و در طعم قهوه تاثیر گذاشته نشود.)
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی

علت جوشیدن اسپرسو چیست؟

 • ترموستات حرارتی معیوب است. (کاربرد ترموستات اندازه گیری دما بوده و از همین رو اگر ترموستات خراب باشد دما درست حس نشده و اسپرسو به جوش می آید.)
 • برد معیوب است. (اگر اسپرسوساز شما دارای برد الکترونیکی می باشد ممکن است خرابی برد در دستگاه به وجود آمده باشد که در اغلب موارد به علت عدم استفاده از محافظ این اتفاق رخ می دهد،تعمیر برد اسپرسوساز نیز همانند تعمیر برد ماکروفر و سای لوازم برقی در مجموعه پیشتاز سرویس همراه با گارانتی انجام می شود.)

علت کف نکردن اسپرسو چیست؟

 • کیفیت قهوه نامناسب است. (اگر به تازگی نوع قهوه را تغییر داده اید بررسی نمایید که آیا این ایراد با قهوه دیگر نیز وجود دارد معمولا به علت پایین بودن کیفیت قهوه این اتفاق رخ می دهد.)
 • مسیر خروجی مسدود شده است. (در صورتی که مسیر خروجی اسپرسوساز مباشی دچار گرفتگی باشد نیز کف خارج نشده است و برای سرویس اسپرسوساز مباشی باید دست به کار شوید.)
 • املاح آب مانع از خروج کف می شوند. (با استفاده از جرم گیر مخصوص اسپرسوساز مسیر را جرم گیری نمایید،برای تهیه جرم گیر می توانید با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی تماس حاصل نمایید.)

نکته بسیار مهم در خصوص استفاده از اسپرسوساز استفاده از آب تصفیه آب می باشد توصیه نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی استفاده از دستگاه های تصفیه آب در دستگاه می باشد که علاوه بر بالاتر رفتن کیفیت قهوه راندمان محصول و طول عمر قطعات نیز بیشتر خواهد شد.

پاسخ به سوالات متداول (FAQ) از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی

 آیا خدمات مجموعه پیشتاز سرویس گارانتی هم دارد؟

بله کلیه خدمات مجموعه از 3 ماه تا 12 ماه گارانتی دارد.

در صورت وجود گارانتی خدمات به چه صورت می باشد؟

در طول مدت زمان گارانتی کلیخ خدمات تعمیر اسپرسوساز مباشی رایگان بوده و صرفا هزینه ایاب و ذهاب دریافت می شود.

تعمیر اسپرسوساز مباشی در محل انجام می شود؟

در صورت تمایل مشتری تعمیرات اسپرسوساز در محل نیز انجام می شود اما برای بالاتر بودن کیفیت خدمات توصیه به استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی در کارگاه می باشد.

هزینه تعمیر اسپرسوساز مباشی به چه صورت می باشد؟

در جدول مربوط به هزینه ها در انتهای مطلب حدود قیمت برخی از خدمات ذکر شده است. نرخ خدمات تعمیر اسپرسوساز مباشی در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی

نرخ خدمات تعمیر اسپرسوساز مباشی در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی

خدمات تعمیر اسپرسوساز مباشی  هزینه تعمیرات اسپرسوساز مباشی
تعویض پمپ    از 650 تا 700 هزار تومان
جرم گیری و سرویس کامل   از 280 تا 350 هزار تومان
تعویض ترموستات      از 220 تا 350 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی     از 440 تا 900 هزار تومان
تعویض شیر برقی  550 هزار تومان
شستشو مسیر با اسید  380هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محل    150 هزار تومان
لیست خدمات تعمیر اسپرسوساز مباشی

نتیجه گیری

پیشتاز سرویس به عنوان مرکز خدمات پس از فروش اسپرسوساز مباشی در این مقاله سعی نموده تا شما را تا حدود زیادی با خدمات مجموعه و ایرادات دستگاه آشنا کند اما در صورتی که یه پاسخی برای سوال خود و یا ایراد دستگاه خود پیدا نکرده اید می توانید با ثبت نظر در انتهای مقاله جواب خود را از تعمیرکار اسپرسوساز مباشی دریافت نمایید.

تعداد کلماتمنبع
2003mebashi.com

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی

نمایندگی تعمیراسپرسوساز مباشی در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیراسپرسوساز مباشی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 28 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

36 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حدیث اسماعیلی
حدیث اسماعیلی
1 سال قبل

ممنون مشکل اسپرسوسازمو خودم حل کردم راهنماییتون عالی بود

Binam
Binam
1 سال قبل

سلام اسپرسوساز مباشی مدل ۲۰۱۷ داریم خروجی بسیار ضعیف شده قابل تعمیر هست؟

Bayern fc
Bayern fc
1 سال قبل

اسپرسوساز مباشی مدل ۲۰۳۴ روشن نمیشه تعمیرش چقدر هزینه داره؟

بهنام امیری
بهنام امیری
1 سال قبل

سلام قهوه دانه ریز هم استفاده میکنیم فشار دستگاه کم شده علتش چیه؟

امیر قمی
امیر قمی
1 سال قبل

ممنون بابت خدمات خوب و قیمت های مناسب

مینا نوین
مینا نوین
1 سال قبل

اسپرسوساز مباشی مدل ۲۰۲۴ روشن نمیشه چقدر هزینه تعمیرشه؟

کسری
کسری
1 سال قبل

سلام شب بخیر اسپرسوساز مدل 100vb, گرفتم ،متاسفانه نتنها کف نمیکنه، بلکه موقع خروج قهوه بصورت بخار میپاشه به اطراف و مزه اسپرسویی که میده، اصلا خوب نیست، لطفا راهنمایی بفرمایید، ممنونم

یونس
یونس
1 سال قبل

سلام اسپرسوساز مباشی داریم مدل ۲۰۱۲ بوی سوختگی داد و خاموش شد بابل تعمیر هست؟

مهدی هداوند
مهدی هداوند
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر یه اسپرسو ساز مباشی ۲۰۲۳ داریم از صبح که روشنش میکنم سه دکمه همزمان خاموش روشن میشه و بخار از نازل و جایی که اسپرسو گرفته میشه خارج میشه ممنون میشم علت و راه حلی برای حلش بگید

Daniyal
Daniyal
1 سال قبل

قیمت برد مباشی رو اعلام می کنید؟

mahan
mahan
9 ماه قبل

سلام شما فروش قطعات یدکی هم دارید؟

davood
davood
8 ماه قبل

سلام
دلیل آبریزی اسپرسوساز چی می تونه باشه؟

sam
sam
6 ماه قبل

سلام
قیمت پمپ اسپرسوساز مباشی مدل 2024 چند هست؟

بهراد
بهراد
3 ماه قبل

سلام وقتتون به خیر
شیر بخار دستگاه اسپرسوساز مباشی مدل ۲۰۰۹ خراب شده و نیازمند تعویض می‌باشد. موجود دارید؟

@Hamid
@Hamid
2 ماه قبل

پشتیبانی قوی و تیم تعمیراتی حرفه ای ممنون بابت زحماتتون

محسن بومی
محسن بومی
2 ماه قبل

تیم حرفه ای و کاربلد خسته نباشید

سوگل
سوگل
22 روز قبل

سلام
هزینه جرم گیری دستگاه خانگی مباشی چقدر میشه؟

مجید
مجید
22 روز قبل

دسته گروپ اسپرسوساز مباشی موجود دارید؟