You are currently viewing نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس

زمان مطالعه: 11 دقیقه

احتمالا الان که برای مطالعه این مقاله به وب سایت نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس ( Philips espresso maker repair agent ) مراجعه نمود ه اید ، در دستگاه اسپرسوساز شما اختلالاتی پیش آمده و شما برای رفع آن در صدد تماس با مجموعه پیشتاز سرویس هستید و شاید هم می خواهید برای تعمیر اسپرسوساز فیلیپس خودتان دست به کار شوید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

پس توصیه می کنیم که تا انتهای مقاله که توسط نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس برای شما به انتشار رسیده است با ما همراه باشید و از تمامی مراحل تعمیر اسپرسوساز در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس آگاه شوید و یا حتی در صورت امکان بتوانید خودتان تعمیر اسپرسوساز فیلیپس را در محل کار یا منزل خود با استفاده از راهنمایی تعمیرکار اسپرسوساز فیلیپس انجام دهید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

معرفی شرکت فیلیپس

شرکت فیلیپس در سال 1891 در کشور هلند تاسیس شد و علاوه بر تولید لوازم خانگی در زمینه تولیدات تلفن های همراه نیز فعالیت دارد،محصولات با کیفیت این برند از جمله اسپرسوساز،جاروبرقی،تلویزیون و سایر محصولات به کشور ایران نیز وارد شده و مورد استقبال مشتریان نیز قرار گرفته است.

این شرکت هلندی تولیدات خود را در کشور چین و مانند سایر برندهای مشهور برای کاهش هزینه نیرو کار انجام می دهد اما با نظارت مستقیم کیفیت محصولات همانند تولیدات سال های قبل می باشد.

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس در تهران

اگر ساکن تهران هستید و احتیاج به خدمات نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس دارید می توانید تمامی درخواست های خود را در مجموعه پیشتاز سرویس مطرح نمایید در نظر داشته باشید نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس در تهران صرفا فعالیت داشته و اطلاعی از مرکز تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس در شهرهای دیگر نداریم اما می توانید در صورت تمایل با هماهنگی دستگاه خود را به آدرس تهران خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 ارسال نموده و پس از تعمیرات دستگاه خود را مجدد از طریق پست و یا تیپاکس تحویل بگیرید.

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس
نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس

نمایندگی رسمی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس

در نظر داشته باشید هیچ گونه نمایندگی رسمی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس از طرف شرکت اصلی در ایران معرفی نشده و رسمیت ندارد و پیشتاز سرویس نیز از این قایده مثتثنی نیست و خدمات تعمیر اسپرسوساز فیلیپس را صرفا به جهت توان تامین قطعات یدکی اصلی و با کسب مجوز از نهادهای مربوط انجام می دهد و در واقع نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در ایران به صورت رسمی فعالیتی ندارد و منظور از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس مرکزی برای پاسخگویی نیاز مشتریان می باشد.

برخی از لوازم فیلیپس نیز توسط شرکت شکوفا سرویس گارانتی و به بازار عرضه شده است که در صورتی که گارانتی محصول شما نیز توسط این مجموعه می باشد با شماره گیری شماره های درج شده در دفترچه گارانتی از خدمات شرکت مورد نظر بهره مند شوید.

تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در محل

یکی از پرتقاضاترین موارد در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس مربوط به در خواست سرویس و یا تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در محل می باشد که در مجموعه پیشتاز سرویس این خدمات نیز ارائه می شود اما باید در نظر داشته باشید که در برخی موارد و بستگی به نوع ایراد تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس در محل امکان پذیر نبوده و می بایست دستگاه توسط تکنسین و یا شخص مشتری به کارگاه شرکت انتقال داده شود.

به طور کلی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در محل در اغلب موارد به دلیل کارگاهی بودن ابزار مورد نیاز و نبود شرایط کارگاهی در منزل قابل انجام نمی باشد و در صورت انجام نیز ممکن است به صورت غیر اصولی خدمات انجام شود اما در صورت ضرورت مشتری به انجام تعمیرات در محل خدمات توسط مجموعه پشتیبانی می شود.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس

تفاوت نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس با مراکز متفرقه

در ادامه قصد داریم تا شما را با تفاوت های نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس با سایر مجموعه ها آشنا کنیم تا خودتان برای انتخاب مرکز تعمیراتی مورد نظر تصمیم گیری نمایید:

 • تکنسین های کارآزموده و خبره
 • ارائه گارانتی خدمات از 3 ماه تا 24 ماه
 • ارائه داغی قطعات به مشتری
 • فاکتور رسمی و معتبر
 • نرخنامه مصوب اتحادیه مربوط
 • عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی
 • فروشگاه آنلاین و حضوری  قطعات یدکی
 • خدمات و پاسخگویی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل

بیش از پنج هزار مشترک ثبت شده در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس گواه این می باشند که خدمات در این مجموعه با دقت و با هزینه معقول انجام می شود تا مشتریان از خدمات پس از فروش اسپرسوساز فیلیپس در ایران همانند سایر نقاط جهان بهره مند شوند.

خدمات گارانتی در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس

در صورتی که دستگاه خود را با گارانتی پیشتاز سرویس خریداری نموده اید و در طول مدت زمان گارانتی می خواهید از خدمات نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس بهره مند شوید کافیست تا با شماره های درج شده در وب سایت و یا پشتیبانی مجموعه تماس حاصل نموده و درخواست خود را ثبت نمایید به این موضوع دقت داشته باشید به جز سرویس تمامی خرابی ها در طول مدت گارانتی در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس بدون دریافت هزینه انجام می شود و در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانید مراتب را با پشتیبانی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در میان بگذارید.

همچنین در صورتی که گارانتی محصول شما توسط پیشتاز سرویس انجام نشده است نیز می توانید بعد از اتمام گارانتی درخواست تمدید گارانتی خود را در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس ثبت کرده و با پرداخت هزینه ای جزئی دستگاه خود را مجدد گارانتی نمایید تا در صورت بروز مشکلات احتمالی از پرداخت هزینه تعمیرات معاف باشید.

آخرین نکته در خصوص خدمات گارانتی در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس مربوط به شرکت گارانتی کننده می باشد که به این نکته واقف باشید که در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس فقط محصولاتی که از شرکت پیشتاز سرویس خریداری شده اند شامل گارانتی خدمات می باشند و پیشتاز سرویس دستگاه هایی که توسط سایر شرکت ها گارانتی شده اند را پشتیبانی نمی کند.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس

نکاتی مهم از زبان تعمیرکار اسپرسوساز فیلیپس

با دقت و رعایت برخی موارد که توسط تعمیرکار اسپرسوساز فیلیپس ذکر شده است می توانید طول عمر دستگاه خود را افزایش دهید که این نکات شامل موارد ذیل می باشد:

 • استفاده از استاپلایزر و یا محافظ برق
 • جرمگیری دستگاه هر 3 ماه یک بار در منازل و هرهفته در مراکز صنعتی
 • شستشو تمامی قطعات قابل شستشو بعد از هر بار استفاده
 • سرویس سالیانه در منازل و هر 3 ماه در استفاده های صنعتی
 • استفاده از قهوه های دانه ریز مخصوص اسپرسوساز
 • عدم استفاده پشت سر هم از دستگاه های خانگی

با رعایت موارد ذکر شده که نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس بسیاری از خرابی ها را به دلیل عدم رعایت این موارد می داند طول عمر دستگاه خود و راندمان کاری محصول خود را تا بیش از سی درصد می توانید افزایش داده و از خرابی اسپرسوساز جلوگیری نمایید.

راه های برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس در ارتباط باشید:

 • تماس از طریق خطوط درج شده در سایت
 • برقراری ارتباط از طریق شبکه های مجازی
 • پر کردن فرم مخصوص به تعمیرات در وبسایت
 • تماس با شماره های پشتیبانی مجموعه
 • چت به صورت آنلاین در قسمت گفتینو وبسایت

در نظر داشته باشید که با ثبت سفارش در سیستم نیازی به پیگیری مجدد نبوده و خدمات شما در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در تمامی موارد ذکر شده در سیستم ثبت و توسط شرکت پیگیری خواهد شد.

مراحل ثبت سفارش تا مراجعه تکنسین نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس

با ثبت سفارش در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس تکنسین مجموعه در کمتر از یک ساعت به منزل مشتری مراجعه نموده و روال طبق موارد زیر توسط شرکت و تکنسین انجام می شود:

 • مراجعه و بررسی عیب و اعلام هزینه به مشتری
 • انجام خدمات و یا حمل دستگاه به کارگاه
 • ارائه داغی قطعات و فاکتور به همراه گارانتی به مشتری
 • تماس از طرف نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس بابت کسب میزان رضایت مشتری

معمولا نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس تعمیر را در منزل در کمتر از یک ساعت انجام می شود و در صورتی که دستگاه به کارگاه حمل شود(مواردی نظیر عدم امکان تعمیر در منزل و یا نیاز به تامین قطعه) معمولا در 2 روز کاری انجام می شود.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس

وجه تمایز تکنسین های نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس

در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس تکنسین هایی که استخدام می شوند و مشغول به کار می شوند دارای مدارکی می باشند که در طول مدت همکاری برای مشتری و شرکت مشکلی پیش نیاید که این مدارک شامل موارد زیر می باشد:

 • تکنسین ها تماما دارای مدارک عدم سوپیشینه می باشند.
 • بررسی کامل علت کار نکردن اسپرسوساز
 • تمامی تکنسین ها می بایست دارای مدرک فنی و حرفه ای باشند.
 • 3 سال سابقه کاری حداقل سابقه مورد نیاز برای استخدام در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس می باشد.
 • شرکت در دوره های آموزشی هر ساله در شرکت الزامی می باشد
 • مهارت و تخصص در زمینه کاری پیش از استخدام تست می شود.

تمامی این موارد در کنار هم سبب شده است تا در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس خدمات به بهترین نحو و با بالاترین درصد رضایت میان مشتریان در مجموعه پیشتاز سرویس انجام شود.

خرابی های معمول بررسی شده درنمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس

برخی از ایرادات متداول که در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس بیشتر مشاهده شده است را در ادامه برای شما شرح داده ایم:

اسپرسوساز فیلیپس آب گرم تولید نمی کند،علت چیست؟

 • المنت معیوب است. (بررسی نمایید با استفاده از اهم متر میزان اهم المنت حدود 250 کیلواهم باشد در صورت مشاهده اختلاف بیش از ده درصدی از این میزان برای تعویض المنت با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس ارتباط برقرار نمایید.)
 • پمپ معیوب است. (عدم کارکرد پمپ نیز سبب گرم نشدن آب می شود برای بررسی کافیست پمپ را با برق مستقیم تست کنید در صورت عدم کارکرد قطعه معیوب بوده و می توانید برای تهیه قطعه نیز با پشتیبانی نمایندگی تعمیرات فیلیپس تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایید.)
 • ترموستات معیوب است. (وظیفه ترموستات سنجش دما بوده و در صورت خرابی این عمل رخ داده نشده و در نتیجه آن آب گرم تولید نمی شود برای بررسی توسط تعمیرکار فیلیپس می توانید با پشتیبانی مجموعه هماهنگی های لازم را نمایید.)

اسپرسوساز فیلیپس با صدای زیاد کار می کند،علت چیست؟

 • پمپ نیم سوز شده است. (در صورت خرابی پمپ صدا بیش از حد تولید شده و پمپ با صدای زیاد کار می کند همچنین فشار نیز کاهش پیدا می کند،در اغلب اوقات پمپ قابل تعمیر نبوده و در نظر داشته باشید تعویض پمپ نیز می بایست توسط فرد آموزش دیده در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس انجام شود.)
 • شیر برقی معیوب است. (هنگام خرابی و یا گیر بودن شیر برقی نیز دستگاه با صدای بیش از حد کار کرده و ممکن است برای مصرف کننده آزار دهنده باشد برای تعویض شیر برقی صرفا باید قطعه اصلی جایگزین شود که در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس کلیه شیر برقی های فابریک دستگاه موجود می باشد.)
 • اتصالات گرفتگی دارد. (گرفتگی در اتصالات نیز یکی از عوامل ایجاد صدای نامتعارف در اسپرسوساز می باشد که این موضوع معمولا با جرمگیری رفع و رجوع می شود از همین رو برای تهیه جرمگیر می توانید با مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس اقدام به تهیه جرمگیر نمایید.)
 • دانه های قهوه درشت می باشد. (قهوه مخصوص دستگاه را تهیه و اقدام به استفاده از دستگاه کنید،دانه های درشت قهوه از مهمترین دلایل خرابی های اسپرسوساز فیلیپس می باشد زیرا فشاری چند برابر از حد معمول به دستگاه وارد می شود.)
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس

اسپرسوساز فیلیپس فشار خروجی ندارد،علت چیست؟

 • پمپ معیوب است. (در هنگام خرابی پمپ اولین چیزی که قابل مشاهده می باشد صدای زیاد حین کارکرد دستگاه می باشد به همین منظور پمپ را با توجه به آموزش های داده شده در سایت تست و در صورت نیاز تعویض نمایید البته بهتر است تعویض پمپ توسط تعمیرکار اسپرسوساز فیلیپس انجام شود تا از آسیب های احتمالی جلوگیری نمایید.)
 • دستگاه رسوب دارد. (رسوب سبب کیپ شدن مسیر خروجی آب می شود که همین عامل کاهش فشار آب خروجی می شود در نظر داشته باشید برای رسوب گیری می بایست هر ماه در منزل و هر هفته در محیط های صنعتی اقدام نمایید تا از خرابی های پیش رو جلوگیری نمایید.)
 • افت ولتاژ(در صورتی که دستگاه در پریزی با برق کمتر از 220 تغذیه شود پمپ با کاهش نسبی قدرت کار کرده و فشار خروجی دستگاه کاهش پیدا می کند از همین رو پیش از تماس با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس توصیه می کنیم تا برق دستگاه را چک نمایید.)

اسپرسوساز فیلیپس خاموش شده است،علت چیست؟

 • برد الکترونیکی معیوب است. (هنگام خرابی برد الکترونیکی دستگاه خاموش شده و شما را از این موضوع آگاه می سازد که می بایست با تعمیرکار اسپرسوساز فیلیپس تماس بگیرید تعمیرات برد الکترونیکی بسیار تخصصو بوده و در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس این مورد با گارانتی انجام می شود.)
 • دوشاخه معیوب است. (خرابی دوشاخه برق یکی دیگر از عوامل خاموش شدن دستگاه می باشد،دوشاخه را تست و در صورت اطمینان از خرابی اقدام به تعویض نمایید،همچنین می توانید برای تهیه دوشاخه فابریک به کارگاه نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس مراجعه نمایید.)
 • ترموستات معیوب است. (خرابی ترموستات یکی دیگر از عوامل خاموش شدن ناگهانی دستگاه می باشد اهم ترموستات را گرفته و در صورت خرابی قطعه را از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)

پاسخ به سوالات پرتکرار (FAQ) از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس

آیا پیشتاز سرویس نمایندگی رسمی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس می باشد؟

خیر،همانطور که در ابتدای مطلب ذکر کردیم نمایندگی رسمی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس در ایران وجود خارجی ندارد.

گارانتی خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس چند ماه می باشد؟

کلیه خدمات در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس شامل 3 ماه تا حداکثر 24 ماه گارانتی می باشد.

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس به چه صورت می باشد؟

هزینه تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس قبل از بازدید قابل پیش بینی نمی باشد اما جدول هزینه در انتهای مقاله ترسیم شده است.

کارگاه نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس جهت مراجعه حضوری کجا واقف شده است؟

برای خرید حضوری یا تعمیر اسپرسوساز فیلیپس همه روزه می توانید در ساعات کاری به آدرس درج شده در انتهای سایت مراجعه نمایید.

ساعات فعالیت نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس به چه صورت است؟

کارگاه از ساعت 9 صبح تا 9 شب و مراجعه به منزل مشتری در صورت درخواست مشتری به صورت شبانه روزی مراجعه می شود.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس

سخن آخر 

در تحریریه مجموعه پیشتاز سرویس سعی کردیم راههای تعمیرات،چگونگی خدمات و به طور کل کلیه موارد مربوط به دستگاه را برای شما شرح دهیم اما توصیه می کنیم برای جلوگیری از تشدید خرابی برای تعمیر اسپرسوساز فیلیپس خودتان و یا افراد متفرقه اقدام نکنید و بهتر است از خدمات همراه با گارانتی نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس بهره مند شوید،در انتها از شما درخواست داریم جهت درخواست هرگونه مشاوره در خصوص خرید،سرویس و تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس با پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.

شعب نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در تهران

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس در شمیرانات،دماوند و بومهن

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فیلیپس

لیست هزینه در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس

برای آگاهی بیشتر شما عزیزان از هزینه تعمیر اسپرسوساز فیلیپس به تفکیک در خصوص ایرادات مربوط به دستگاه و هزینه خدمات در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس جدول زیر را ترسیم نموده ایم اما در نظر داشته باشید به دلیل وارداتی بودن قطعات و نوسان نرخ ارز قیمت ها ممکن است مقداری متفاوت باشد که برای استعلام دقیق قیمت نیز می توانید با پشتیبانی نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس تماس حاصل نمایید:

خدمات تعمیر اسپرسوساز فیلیپسهزینه تعمیر اسپرسوساز فیلیپس
تعویض پمپ از 630 تا 980 هزار تومان
رسوب گیری و سرویس کامل200 هزار تومان
تعویض المنت از 350 تا 690 هزار تومان
رفع آبریزی از 220 تا 380 هزار تومان
تعویض ترموستاتاز 220 تا 350 هزار تومان
تعویض ظرف آب  برای استعلام مدل و قیمت تماس بگیرید
تعمیر برد الکترونیکیاز 310 تا 880 هزار تومان
ترمیم سیم کشی 250 هزار تومان
تعویض شیر برقی از 380 تا 680 هزار تومان
ایاب ذهاب و کارشناسی عیب در محل 150 هزار تومان 
لیست هزینه در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس
تعداد کلمات متنمنبع خارجی
2767Philips Espresso Maker
5 25 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

14 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Navid
Navid
1 سال قبل

سلام مخزن آب اسپرسوساز فیلیپس میخواستم برای تهیه کجا مراجعه کنم؟

کامبیز
کامبیز
1 سال قبل

تعمیر اسپرسوساز در ساری هم دارید؟

نگار
نگار
1 سال قبل

در رابطه با جرم گیری اسپرسوساز راهنماییم می کنید؟

شهرام
شهرام
11 ماه قبل

سلام در دستگاه اسپرسو ساز اتومات فیلیپس سری 1200 از چه نوع گریسی برای مکانیزم دستگاه باید استفاده کنیم و هر چند وقت یکبار مکانیزم را گریس کاری کنیم ؟
ممنون

رامین حضرتی
رامین حضرتی
9 ماه قبل

سلام اسپرسوساز فیلیپس آسیاب اتوماتیک دارم بدون قهوه آسیاب کار میکنه اما قهوه که میریزیم هیچ عملی انجام نمیده علتش چیه؟

moien
moien
6 ماه قبل

salam
shoma foorooshe dastgah ham darid?

نرگس یزدانی
نرگس یزدانی
4 ماه قبل

درجه آسیاب مناسب برای اسپرسوساز فیلیپس دانه ریز هست یا درشت برای فوم دهی بهتر؟