You are currently viewing نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در تهران

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا

زمان مطالعه: 9 دقیقه

مجموعه پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیراسپرسوساز بیزرا در تهران ( Bezzera espresso maker repair agent in Tehran ) فعالیت خود را بیش از یک دهه می باشد که از سر گرفته و این مجموعه در راستای خدمت رسانی به خریداران این برند خدمات خود را در غالب مرکز تعمیرات اسپرسوساز بیزرا با توانایی تامین قطعات یدکی و تعمیر و سرویس اسپرسوساز بیزرا ارائه می نماید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا تمامی خدمات خود را همراه با گارانتی تعمیرات و گارانتی اصالت کالا به مشتریان ارائه می نماید که همین امر سبب شده تا مشتریان این مجموعه دارای بیشترین میزان رضایت از خدمات مجموعه پیشتاز سرویس باشند،به طور کلی تعمیرات اسپرسوساز صنعتی در مجموعه پیشتاز سرویس تماما توسط متخصصین حرفه ای انجام می شود و قطعات نیز تماما به صورت وارداتی می باشد و به همین جهت این خدمات شامل ضمانت می باشد.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

تعمیر اسپرسوساز بیزرا در تهران

در نظر داشته باشید خدمات تعمیر اسپرسوساز بیزرا در تهران صرفا توسط مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی می شود که این خدمات شامل تعمیرات اسپرسوساز بیزرا در سراسر تهران بوده و شامل تمامی مناطق 22 گانه استان تهران می باشد.

در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در تهران اغلب خدمات قابل ارائه به صورت کارگاهی بوده و در سریعترین زمان ممکن به مشتریان این خدمات ارائه خواهد شد.

به طور کلی تعمیر اسپرسوساز صنعتی و جنرال سرویس به دلیل زمان بر بودن و نیاز به اسیدشویی می بایست در محیط کارگاهی انجام شود که همین امر سبب شده تا مجموعه پیشتاز سرویس با استفاده از کارگاه مجهز و نیروهای مجرب اقدام به تعمیرات اسپرسوساز بیزرا در تهران نماید.

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا

در مجموعه پیشتاز سرویس کلیه خدمات درخواستی مشتریان از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا قابل ارائه می باشد که این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

 • نصب و راه اندازی اسپرسوساز بیزرا
 • جنرال سرویس و اسیدشویی اسپرسوساز بیزرا
 • تعمیرات و اورهال اسپرسوساز بیزرا
 • فروش قطعات یدکی اسپرسوساز بیزرا

تمامی این موارد در مجموعه پیشتاز سرویس همراه با ضمانت اصالت کالا و ضمانت خدمات ارائه شده می باشد که همین موارد سبب محبوبیت نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا نسبت به مراکز متفرقه شده است.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در تهران
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در تهران

تعمیر اسپرسوساز بیزرا در محل

در نظر داشته باشید در صورت وجود ایرادات سطحی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در محل توسط مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود اما برای عملیاتی مثل جنرال سرویس و اورهای کردن دستگاه تعمیر اسپرسوساز بیزرا در محل قابل انجام نمی باشد و می بایست خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا و به صورت کارگاهی انجام شود.

بعضی از ایرادات اسپرسوساز بیزرا نیز در محل قابل انجام می باشد که می توانید با ذکر ایراد دستگاه خود به کارشناسان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا استعلام نوع خدمات دریافتی با توجه به نوع ایراد رخ داده را دریافت نمایید و بتوانید در صورت امکان با مشاوره تلفنی نیز ایراد دستگاه خود را رفع و رجوع نمایید.

سوالات متداول ( FAQ ) در خصوص تعمیر اسپرسوساز بیزرا

در صورتی که شما نیز سوالاتی در خصوص خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در ذهنتان نقش بسته و می خواهید آشنایی بیشتری با تعمیرات اسپرسوساز بیزرا داشته باشید سعی نموده ایم در ادامه این مقاله سوالات پرتکرار مشتریان را با شما به اشتراک بگذاریم تا بتوانید در صورتی که سوال مشابهی دارید به سادگی پاسخ پرسش خود را دریافت نمایید:

آیا پیشتاز سرویس نمایندگی رسمی تعمیر اسپرسوساز بیزرا می باشد؟

خیر مجموعه پیشتاز سرویس با توان تامین قطعات یدکی و نیروهای زبده خدمات تعمیر اسپرسوساز بیزرا را به مشتریان ارائه می نماید.

هزینه تعمیرات اسپرسوساز بیزرا به چه صورت محاسبه می شود؟

بستگی به نوع ایراد هزینه و اجناس قاعدتا متفاوت خواهد بود و در انتهای مقاله جدول هزینه تعمیر اسپرسوساز بیزرا ترسیم شده است.

آیا می توانید برای تعمیر اسپرسوساز بیزرا خودمان اقدام نماییم؟

پاسخ به این سوال کاملا واضح است،خیر به دلیل نداشتن ابزارآلات و تجربه کاری امکان آسیب وارد کردن به دستگاه بسیار زیاد می باشد.

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا شامل چه مناطقی می باشد؟

تمامی مناطق تهران تحت پوشش خدمات نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز بیزرا می باشد.

آیا می توانیم برای مراجعه حضوری به کارگاه مراجعه کنیم؟

بله با هماهنگی پشتیبانی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا می توانید به کارگاه مرکزی مجموعه مراجعه نمایید.

آیا پیک توسط مجموعه پیشتاز سرویس برای حمل دستگاه ارسال میشود؟

بله نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز بیزرا خدمات پیک آپ دلیوری را نیز انجام می دهد و دستگاه را در سریعترین زمان تحویل مشتری می دهد.

راههای ارتباط با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا

برای راحتی شما عزیزان در خصوص ثبت سفارش تعمیر اسپرسوساز بیزرا موارد متعددی را در اختیار شما گذاشته ایم تا بتوانید به راحتی در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا ثبت سفارش نمایید:

 • ثبت سفارش از طریق فرم مربوط به تعمیرات
 • ثبت درخواست تعمیرات با استفاده از چت آنلاین
 • ثبت درخواست خدمات از طریق تماس تلفنی
 • مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا
 • تماس تلفنی با پشتیبانی نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز بیزرا
 • ثبت سفارش تعمیر اسپرسوساز بیزرا از طریق شبکه های مجازی

تمامی این موارد سبب شده تا خدمات در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز بیزرا در سریعترین زمان ممکن به مشتریان ارائه شده و مشتریان مجموعه رضایت حداکثری از این خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس را دارا باشند.

مراحل ثبت سفارش تا تعمیر اسپرسوساز بیزرا

برای توضیح اینکه نحوه تماس تا اعزام تکنسین در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا به چه صورت می باشد باید در نظر داشته باشید تا موارد ذکر شده نحوه مراحل خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا می باشد:

 • ثبت سفارش از طریق راههای ارتباطی ذکر شده
 • تماس تکنسین با مشتری و هماهنگی زمان مراجعه
 • مراجعه به محل مشتری بازبینی دستگاه و اعلام هزینه خدمات
 • در صورت امکان تعمیرات در محل و در عیر این صورت حمل دستگاه
 • ارائه داغی قطعات و فاکتور خدمات ارائه شده به همراه ضمانت
 • تماس از طرف پشتیبانی مجموعه و پیگیری خدمات و میزان رضایت مشتری

تمامی این موارد روال کاری نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا بوده که در صورت دریافت خدمات از مجموعه پیشتاز سرویس این موارد دقیقا برای شما رقم خواهد خورد.

ایرادات متداول بررسی شده در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا

در ادامه این مقاله سعی دارم تا شما را با ایرادات متداولی که در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز بیزرا مورد بررسی قرار گرفته است را با شما به اشتراک بگذاریم تا بتوانید حدالامکان ایراد دستگاه را دانسته و با آگاهی بیشتری نسبت به تعمیر اسپرسوساز بیزرا اقدام نمایید،البته در نظر داشته باشید این مطالب صرفا برای آگاهی شما عزیزان بوده و توصیه می کنیم به هیچ عنوان در صورت عدم تخصص برای تعمیر اسپرسوساز بیزرا اقدام نکنید و از تجارب نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا بهره مند شوید:

اسپرسوساز بیزرا عمل عصاره گیری را انجام نمی دهد،علت چیست؟

سیکل دچار گرفتگی شده است.( برای جنرال سرویس اقدام نمایید و در نظر داشته باشید این کار می بایست به صورت مرتب و هر 6 ماه انجام شود تا از آسیب به سایر قسمت های مکانیکی جلوگیری شود، جنرال سرویس نیز در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا به صورت اصولی و در کارگاه مجهز انجام می شود.)

پمپ عمل نمی کند. ( پمپ دستگاه ممکن است آسیب دیده باشد برای تست پمپ می بایست هد پمپ جدا شود و ادوات پمپ مورد بررسی قرار گیرد.)

هدگروپ مسدود شده است. (هد گروپ در صورت وجود رسوب مسدود می شود و در نتیجه آن خروجی نامناسب خواهد بود،هدگروپ را باز کرده و اسید شویی را به صورت اصولی و با احتیاط انجام دهید.)

برد معیوب است. (برد الکترونیکی را می بایست باز کرده و به کارگاه نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا انتقال دهید.)

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در تهران
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در تهران

نازل بخار به خوبی عمل نمی کند،علت چیست؟

شیر برقی معیوب است. ( شیر برقی ممکن است دچار رسوب شده باشد و یا گیرپاچ کرده باشد برای تعویض و یا تعمیر شیر برقی با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا تماس بگیرید.)

دستگاه سرویس نشده است. ( اهمیت جنرال سرویس در دستگاه های اسپرسوساز صنعتی بر هیچ کس پوشیده نیست در نظر داشته باشید برای سرویس اسپرسوساز می بایست هر 6 ماه اقدام نمایید.)

بک واش انجام نشده است. ( هر شب و بعد از اتمام کار با دستگاه می بایست بک واش را انجام دهید تا از بروز رسوب و گرفتگی سیکل جلوگیری نمایید.)

نازل بخاز معیوب است. ( نازل بخار را در اغلب اوقات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا تعمیر می شود و در برخی مواقع نادر احتیاج به تعویض قطعه می باشد برای تعمیر و یا تعویض نازل بخار با پشتیبانی نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در ارتباط باشید.)

دستگاه با صدای نامتعارف کار می کند،علت چیست؟

پمپ معیوب است. ( پمپ در صورت خرابی و کشیدن جریان زیاد ممکن است صدای نامتعارفی تولید نماید برای بررسی بیشتر با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا تماس حاصل نمایید.)

دستگاه تراز نیست. ( در ابتدای نصب دستگاه می بایست دستگاه را در محل مناسب تراز نمایید که این امر در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا با دقت و به صورت اصولی انجام می شود.)

آسیاب قهوه مناسب نیست. ( در صورتی که آسیاب قهوه نامناسب باشد ممکن است در هنگام عصاره گیری دستگاه با صدای بیشتری عمل کند آسیاب مناسب را انتخاب نمایید.)

بعد از عصاره گیری دستگاه آبریزی دارد،علت چیست؟

پیچ شاور معیوب است. ( پیچ شاور را از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا تهیه و اقدام به تعویض پیچ شاور نمایید این کار سطحی بوده و احتیاجی به حضور تعمیرکار اسپرسوساز بیزرا نمی باشد.)

فنر شاور معیوب است. ( در صورت باز شدن بیش از حد و یا دفرمگی فنر شاور نیز خروجی آب بعد از عصاره گیری نیز مشاهده خواهد شد،فنر شاور را از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)

واشر هدگروپ آسیب دیده است. ( واشر نیز در صورت پوسیدگی و آسیب موجب این اتفاق خواهد شد از همین رو توصیه می کنیم در صورت مشاهده خرابی برای تعویض قطعه اقدام نمایید.)

طعم قهوه مناسب نیست،علت چیست؟

استفاده از قهوه نامناسب (در نظر داشته باشید فوم قهوه به دانه قهوه و کیفیت آن بستگی دارد برای عصاره گیری با فوم بهتر حتما از دانه قهوه مناسب استفاده نمایید.)

المنت به درستی عمل نمی کند. (در صورت کارکرد کم و یا زیاد المنت و یا خرابی هر عدد از المنت های دستگاه اسپرسوساز صنعتی بیزرا دستگاه قهوه مناسبی را تولید نمی کند برای تعمیر و تعویض المنت اسپرسوساز با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا تماس حاصل نمایید.)

ترموستات معیوب است. ( خرابی ترموستات نیز سبب خرابی خروجی قهوه خواهد شد برای تعویض ترموستات با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا تماس بگیرید.)

بدنه دستگاه برق دارد،علت چیست؟

نبود ارت در محل نصب (وجود ارت در محل نصب از الزامات می باشد و در صورت عدم وجود ارت ممکن است دستگاه در بدنه برق داشته باشد.)

خرابی و اتصالات قطعات (در صورتی که قطعه ای دچار خرابی شده باشد اتصال به بدنه ممکن است ایجاد نماید از همین رو می بایست قطعه معیوب را تشخیص و اقدام به تعویض قطعه نمایید.)

خرابی برد الکترونیکی (خرابی برد نیز عامل دیگری می باشد که سبب القا برق به بدنه خواهد شد برای بررسی و رفع موضوع با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا تماس بگیرید.)

نکاتی از زبان تعمیرکار اسپرسوساز بیزرا

با رعایت موارد ذکر شده که توسط تجربیات تعمیرکار نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در ادامه برای شما تشریح شده است می توانید از حفاظت از دستگاه به صورت بهتری عمل نمایید و راندمان کاری اسپرسوساز خود را نیز بالا ببرید و بتوانید تا حدود زیادی از تعمیر اسپرسوساز بیزرا در امان باشید:

 • استفاده از آب دستگاه تصفیه آب خانگی یا صنعتی
 • جنرال سرویس اصولی هر 6 ماه یک مرتبه
 • استفاده از محافظ برق مخصوص اسپرسوساز صنعتی
 • توجه به بک واش بعد از اتمام کار
 • استفاده از قهوه با دانه مناسب و استاندارد
 • توجه به ارورها و مشکلات دستگاه قبل از حاد شدن ایراد

در صورتی که به این موارد دقت نمایید و این موارد را رعایت نمایید می توانید بازدهی اصولی تر و بهتری از دستگاه اسپرسوساز بیزرا خود داشته باشید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در تهران
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در تهران

نتیجه گیری

اگر شما نیز می خواهید برای تعمیر اسپرسوساز بیزرا اقدام نمایید و در حال حاضر عملکرد دستگاه شما دچار اختلال شده است جای نگرانی نبوده زیرا تعمیرکاران نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا آمادگی دارند تا دستگاه شما را با اورهال کردن و جنرال سرویس اصولی همانند روز اول تحویل دهند و از شما خواهشمندیم تا در صورت عدم تخصص به هیچ عنوان برای تعمیر اسپرسوساز بیزرا اقدام نکنید.

در آخر از شما خواهشمندیم تا با درج نظرات خود در انتهای مقاله تجربیات خود را با ما و سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید.

جدول هزینه تعمیرات اسپرسوساز بیزرا

برای آشنایی شما عزیزان با هزینه تعمیر اسپرسوساز بیزرا در تهران جدولی را ترسیم نموده ایم تا به صورت تقریبی با هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا آشنا شوید:

نوع خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا  هزینه تعمیرات اسپرسوساز بیزرا
جنرال سرویس کامل تک گروپ  1280 تا 1850 هزار تومان
جنرال سرویس کامل دوگروپ2200 تا 2660 هزار تومان
جنرال سرویس کامل سه گروپ 2900 تا 3400 هزار تومان 
تعمیر پمپ اسپرسوساز بیزرا 2200 تا 4400 خزار تومان 
تعویض شیر برقی اسپرسوساز بیزرا  1600 تا 2440 هزار تومان
اورهال کامل دستگاه تک گروپ2800 تا 3300 هزار تومان
اورهال دستگاه دو و سه گروپ  3100 تا 3400 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی اسپرسوساز صنعتی بیزرا 1800 تا 2400 هزار تومان
تعویض واشر هد گروپ 550 تا 800 هزار تومان  
تعمیر المنت اسپرسوساز بیزرا 800 تا 1800 هزار تومان 
ایاب و ذهاب و حمل و نقل 300 هزار تومان

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز بیزرا در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیر توانمند
امیر توانمند
8 ماه قبل

سلام اسپرسوساز بیزرا ۲ گروپ داریم قهوه رقیق بیرون میده علتش چی میتونه باشه؟