You are currently viewing نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر

زمان مطالعه: 8 دقیقه

اسپرسو نوشیدنی محبوبی که مدتی است در میان ایرانیان نیز مورد استقبال قرار گرفته است و خرید دستگاه های اسپرسوساز را رواج داده است و ازهمین رو اسپرسوساز فکر نیز جزو پرفروش ترین دستگاه ها در این زمینه می باشد که پیشتاز سرویس نیز به عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر (Fakir espresso maker reapir agent) برای انجام خدمات پس از فروش محصولات فکر فعالیت خود را در سطح استان تهران انجام می دهد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

توصیه می کنیم برای آشنایی بیشتر با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فکر و همچنین آشنایی با تمامی جوانب تعمیر اسپرسوساز فکر در مجموعه پیشتاز سرویس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا در صورتی که خودتان نیز علاقه مند به تعمیر اسپرسوساز فکر هستید بتوانید با آگاهی کامل اقدام به انجام کار نمایید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

معرفی برند فکر

مجموعه فکر شرکتی آلمانی بوده که سالیان درازیست در راستای تولید لوازم خانگی و بیشتر محصولات مرتبط با آشپزخانه فعالیت می نماید،البته همانند تمامی برندهای روز دنیا تولیدات این شرکت نیز در چین انجام می شود اما این بدان معنی نیست که این محصولات بی کیفیت می باشند و در واقع برای کاهش هزینه های تولید و ارزان بودن نیرو کار در چین نسبت به اروپا این عمل انجام می شود.

 • از محصولات این کمپانی آلمانی می توان به اسپرسوساز،چای ساز،همزن کاسه ای،آبمیوه گیری،گوشتکوب برقی،چرخ گوشت و… اشاره نمود که تولیدات با کیفیت این محصولات سبب شده تا در سالهای اخیر این برند در ایران نیز جا باز کند که ما نیز علاوه بر تعمیر اسپرسوساز فکر اکثر لوازم این برند را با استفاده از قطعات یدکی اصلی تهیه و تعمیر می نماییم.
 • در واقع کلیه خدمات مورد انتظار از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر توسط مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود که سبب سهولت خاطر مشتریان گرامی و جلوگیری از ضایع شدن حقوق خریداران این برند شده است.

نمایندگی رسمی تعمیرات فکر در ایران

شرکت فکر نیز مانند تمامی برندهای اروپایی و. آمریکایی در ایران نمایندگی رسمی نداشته و پیشتاز سرویس نیز صرفا با توجه به توان تامین قطعات یدکی محصولات این برند خود را در غالب مرکز تعمیر اسپرسوساز فکر(مجموعه ای با دانش کافی در زمینه تعمیرات و توان تامین قطعات اصلی) معرفی نموده و با توجه به کسب مجوز از نهادهای مربوط خدمات خود را ارائه می نماید.

این موضوع سبب شده تا مشتریان مجموعه پیشتاز سرویس علاوه بر بهره مندی از خدمات سرویس و تعمیر اسپرسوساز فکر بتوانند در صورت درخواست برای تهیه قطعات یدکی نیز ثبت سفارش خود را انجام دهند و از طریق پشتیبانی مجموعه تمامی خدمات تعمیر اسپرسوساز فکر و تامین قطعات یدکی را دریافت نمایند.

تعمیر اسپرسوساز فکر در محل

پیشتاز سرویس به عنوان اولین مرکز نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فکر در محل خدمات خود را به صورت صفر تا صد در محل مشتری انجام می دهد اما می بایست در نظر داشته باشید در برخی از موارد همانند تعمیر برد الکترونیکی و یا سرویس شستشو با اسید و حتی تعویض دیگ می بایست دستگاه به کارگاه حمل شود و خدمات تخصصی با ابزارآلات کارگاهی بر روی دستگاه صورت پذیرد همچنین در نظر داشته باشید تعمیرات اسپرسوساز فکر در محل به طور کلی توصیه نمی شود زیرا تست دستگاه در منزل مشتری در حد یک یا دو مرتبه صورت می پذیرد اما در کارگاه مجموعه اسپرسوساز یک روز تا دو روز تمامی تست ها شامل تست اسپرسو،کف ساز و… می باشد.

اما در صورتی که مشتری تمایل به تعمیرات اسپرسوساز فکر در محل نیز داشته باشد تکنسین های خبره مجموعه آماده ارائه خدمات در محل مشتری نیز می باشند.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر
“نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر”

تعمیر اسپرسوساز فکر در تهران

خدمات مجموعه پیشتاز سرویس در سطح استان صرفا بوده و در صورتی که ساکن این استان هستید می توانید با شماره کارگاه برای ثبت سفارش تعمیر اسپرسوساز فکر اقدام نمایید و پیشتاز سرویس هیچ گونه فعالیتی در سایر استان های کشور ندارد اما در صورتی که نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر در شهرستان محل سکونت شما فعالیتی نداشته باشد می توانید با ارسال دستگاه از طریق پست و یا تیپاکس خدمات خود را از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فکر در تهران دریافت نمایید.

همچنین نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر خدمات تعمیر خود را در استان البرز و شهرستان های استان تهران نیز انجام می دهد که می توانید با تماس از طریق شماره های مجموعه اقدام به دریافت خدمات مورد نظر خود نمایید.

چگونگی ثبت درخواست در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر

در صورت استفاده از اسپرسوساز برند فکر و بروز خرابی در دستگاه خود از روش های زیر می توانید درخواست خود را در پیشتاز سرویس ثبت نمایید.

 • تماس با هر کدام از مراکز پیشتاز سرویس و ثبت درخواست
 • مراجعه به وبسایت مجموعه و ثبت درخواست به صورت آنلاین
 • تماس با کارشناسان مرکز به صورت مستقیم و دریافت مشاوره تلفنی
 • چت به صورت آنلاین در قسمت گفتینو وبسایت

تفاوت نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فکر با سایر مجموعه ها

برخی از مواردی که سبب محبوبیت پیشتاز سرویس در میان مشتریان شده است را در ادامه برای شما شرح داده ایم:

 • استفاده از قطعات یدکی اصلی
 • پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته
 • گارانتی خدمات تعمیر تا 24 ماه
 • تعمیرات به جای تعویض بیهوده قطعات
 • استفاده از تکنسین های کارآزموده و خبره

تمامی این موارد در کنار هم سبب شده است تا نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فکر بیشترین میزان رضایت مشتری را در میان سایر مراکز تعمیراتی داشته باشد که تعداد مشترکین نیز گواه این موضوع می باشد.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر

سوالات متداول مشتریان نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فکر

نمایندگی رسمی تعمیرات اسپرسوساز فکر در ایران مجموعه پیشتاز سرویس می باشد؟

خیر،از طرف کمپانی فکر درایران نمایندگی رسمی تعمیرات اسپرسوساز فکر معرفی نشده است و پیشتاز سرویس نیز در غالب مرکز مجاز تعمیرات خدمات خود را انجام می دهد.

قطعات یدکی اسپرسوساز فکر را نیز موجود دارید؟

در صورت نیاز برای تهیه قطعه یدکی عکس قطعه مورد نظر را از طریق شماره های پشتیبانی ارسال و استعلام موجودی و قیمت را دریافت نمایید.

تعمیر اسپرسوساز فکر شامل گارانتی می باشد؟

بله،کلیه خدمات مجموعه از 3 ماه تا 24 ماه دشامل گارانتی می باشد.

هزینه تعمیر اسپرسوساز فکر به چه صورت محاسبه می شود؟

جدول هزینه تعمیرات در انتهای مقاله برای بازدید مشتریان ترسیم شده است که بنا به نوع ایراد هزینه در صورت توافق مشتری اخذ می گردد.

ایرادات پرتکرار بررسی شده توسط نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر

با بررسی برخی از ایرادات پرتکرار توسط تعمیرکار اسپرسوساز فکر به نکاتی دست پیدا کرده ایم که قصد داریم تمام این موارد را با شما به اشتراک بگذاریم تا شاید شما نیز راحت تر به دلایل خرابی اسپرسوساز فکر خود پی ببرید:

همچنین در صورت تمایل به کسب اطلاعات در خصوص علت کار نکردن اسپرسوساز با ما همراه باشید.

اسپرسوساز خاموش شده است،علت چیست؟

 • پریز برق محل اتصال معیوب است. (پریز را با کمک برقکار تعویض نمایید،البته قبل از هرچیز اسپرسوساز را در نقطه دیگری امتحان نمایید و در صورت اطمینان از خرابی اقدام به تعویض پریز نمایید.)
 • دوشاخه برق دستگاه معیوب است. (با استفاده از مولتی متر بررسی نمایید دوشاخه برق دارای ولتاژ مناسب باشد و در صورت اطمینان دوشاخه را تعویض نمایید.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. (تعمیر برد اسپرسوساز بسیار تخصصی بوده و می بایست برای تعمیر برد الکترونیکی با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر در ارتباط باشید.)

اسپرسوساز فکر خروجی آب ندارد،علت چیست؟

 • شیر برقی معیوب است. (شیر برقی را از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر تهیه نمایید و اقدام به تعویض نمایید.)
 • رسوب در اسپرسوساز وجود دارد. (اقدام به رسوب زدایی نمایید،نحوه رسوب گیری اسپرسوساز را در مقالات شرح داده ایم.)
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر

اسپرسوساز فکر در حین کار صدای زیادی دارد،علت چیست؟

 • پمپ اسپرسوساز معیوب است. (پمپ دستگاه های اسپرسوساز قابل تعمیر نمی باشد،برای تعویض پمپ اسپرسوساز با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فکر در ارتباط باشید.)
 • شیر برقی معیوب است. (شیر برقی را تعویض نمایید،دقت نمایید بارکد شیر برقی یکسان باشد.)
 • رابط ها گرفتگی دارند. (به علت گرفتگی رابط ها یا فیتینگ ها به پمپ فشار وارد شده و دستگاه صدای زیادی تولید می نماید برای تعویض قطعه مورد نظر با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر تماس بگیرید.)

اسپرسوساز فکر نشت آب دارد،علت چیست؟

 • اورینگ معیوب است. (با تهیه اورینگ از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فکر اقدام به تعویض قطعه نمایید.)
 • مخزن معیوب است. (مخزن جدید را جایگزین نموده و در صورت اطمینان اقدام به تعویض نمایید.)
 • شلنگ ها پوسیدگی دارند. (شلنگ مورد نظر را تعویض نمایید،در نظر داشته باشید که شلنگ فشار بالا می بایست تهیه و تعویض نمایید.)

سخن آخر

احتمالا الان که برای مطالعه این مقاله به وبسایت پیشتاز سرویس مراجعه نموده اید قصد تعمیر اسپرسوساز فکر خود را دارید ما تمامی تلاش خود را در تحریریه پیشتاز سرویس برای آگاهی کامل شما عزیزان از جوانب تعمیرات در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز فکر به کار گرفته ایم تا بتوانیم علاوه بر ارائه خدمات بهتر در صورت توان شما را یاری نماییم تا خودتان تعمیرات اسپرسوساز فکر را در صورت سطحی بودن انجام دهید.

 همچنین در نظر داشته باشید این مقاله هیچ گونه توصیه ای برای تعمیرات توسط فرد فاقد دانش فنی نبوده و صرفا مخصوص افرادی می باشد که کار با برق،مولتی متر و ابزار آلات کارگاهی را داشته باشند و همچنین ایراد دستگاه نیز ایراد سطحی باشد زیرا به عنوان مثال در صورتی که فرد فاقد علم تعمیرات برد الکترونیکی بخواهد برد را تعمیر نماید علاوه بر عدم نتیجه گیری سبب آسیب برد شده و هزینه تعمیرات را نیز ممکن است به صورت چشم گیری افزایش دهد.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر در شمیرانات،دماوند و بومهن

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر

هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر

به طور کلی هزینه تعمیر اسپرسوساز فکر تا قبل از مراجعه تعمیرکار اسپرسوساز فکر قابل پیش بینی نمی باشد اما در جدول زیر سعی نموده ایم قیمت قطعات و دستمزد را برای مشتریان قرار دهیم تا آشنایی کلی با هزینه ها در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر را داشته باشید.

نکته ای که در خصوص هزینه تعمیرات اسپرسوساز فکر می توان به آن اشاره نمود با توجه به نوسانات قیمت ارز و وارداتی بودن قطعات مصرفی دستگاه های اسپرسوساز ممکن است قیمت ها نیز مقداری تغییر داشته باشند.

خدمات تعمیر اسپرسوساز فکرهزینه تعمیر اسپرسوساز فکر
تعمیر برد الکترونیکیاز 330 تا 490 هزار تومان
تعویض برد الکترونیکیاز 680 تا 800 هزار تومان
تعویض پمپ فابریک 1150 هزار تومان
تعویض پمپ درجه دواز 550 تا 690 هزار تومان
تعمیر شیر برقیاز 330 تا 550 هزار تومان
تعمیر و ترمیم سیم کشیاز 280 تا 380 هزار تومان
تعویض کامل دیگ از 550 تا 650 هزار تومان
سرویس کامل اسپرسوساز350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیباز 150 تا 200 هزار تومان
هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز فکر
تعداد کلمات متنمنبع
1867Fakir espresso maker reapir agent
5 21 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

18 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسینی
حسینی
1 سال قبل

مخزن آب موجود دارید؟

سمیرا جودکی
سمیرا جودکی
1 سال قبل

وقت بخیر برای تعمیر اسپرسوساز فکر کجا می بایست مراجعه کنم؟

بیتا
بیتا
1 سال قبل

شما فروش دستگاه هم دارید؟

کیوان
کیوان
1 سال قبل

خدمات در مهاباد هم دارید؟

آیدین
آیدین
1 سال قبل

نمایندگی تبریز هم دارید؟

Farid
Farid
1 سال قبل

دلیل کم بودن فشار بخار دستگاه برای چی میتونه باشه؟

بهاره
بهاره
4 ماه قبل

سلام دستگاه فکر مدل بابیلا دارم ۴ چراغ لاته وکاموچینو چشمک میزنه وثابت نمیشه چیکار باید بکنم

متین
متین
2 ماه قبل

سلام
هزینه سرویس کامل اسپرسواز چقدر میشه؟

یوسف
یوسف
2 ماه قبل

سلام
شما قطعات یدکی هم برای ارسال دارید؟