You are currently viewing نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا
نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا

نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا

زمان مطالعه: 9 دقیقه

مجموعه پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا ( Arshia microwave repair agent ) در تهران خدمات خود را در بیش از شش نمایندگی فعال انجام می دهد و این خدمات صرفا در سطح استان تهران انجام می شود و در صورت نیاز به خدمات کارگاهی و می توانید با هماهنگی از طریق پشتیبانی به صورت حضوری به نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا مراجعه نمایید ، البته به دلیل سنگین بودن ماکروفر و امکان آسیب دیدن دستگاه توصیه می کنیم با نزدیکترین نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا تماس حاصل نموده و درخواست تعمیر ماکروفر عرشیا در محل کار یا منزل خود را مطرح نمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

در خصوص خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا در این مقاله و در ادامه تمامی توضیحات لازم را درج نموده ایم که می توانید با مطالعه این مقاله به هرگونه سوال و جوابی که در خصوص خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا در ذهنتان نقش بسته است دست پیدا نمایید پس توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید به جواب پرسش های خود برسید:

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

تعمیر ماکروفر عرشیا در محل

در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا خدمات تعمیر ماکروفر در محل به مشتریانی که درخواست اینگونه خدمات را دارند ارائه می شود که این خدمات دارای مزیت های متعددی بوده که اگر بخواهیم به این موارد اشاره نماییم مواردی از قبیل شفافیت ارائه خدمات،مشاهده مراحل تعمیرات توسط مشتری،ارائه داغی قطعه آسیب دیده و جلوگیری از آسیب هایی که ممکن است دستگاه در حین حمل داشته باشد از موارد مثبتی هست که در کنار کاهش هزینه حمل دستگاه می تواند مشتری را رضایتمند نماید.

اما در خصوص معایب تعمیر ماکروفر عرشیا در محل نیز می توان به مواردی نظیر عدم تست اشعه دستگاه و عدم انجام خدمات تعمیر تاچ ماکروفر و یا تعمیر برد ماکروفر در محل اشاره نمود که به طور کلی تمامی خدمات در نمایندگی تعمیر سولاردوم عرشیا قابل اجرا می باشد و این خدمات بستگی به نوع درخواست مشتریان محترم از مجموعه می باشد که می توانید با انتخاب خدمات مورد نظر از نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا خدمات خود را دریافت نمایید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا در تهران

تمامی خدماتی که توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا به مشتریان ارائه می شود صرفا در سطح استان تهران و البرز بوده و مجموعه پیشتاز سرویس خدماتی در سایر شهرهای کشور نداشته و اطلاعی از نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا در سایر شهرهای کشور را نداریم از همین رو می توانید برای دسترسی به شماره تلفن نمایندگی تعمیر سولاردوم عرشیا در شهر مورد نظر خود با شماره 118 تماس حاصل نموده و درخواست خود را مطرح نمایید.

در نظر داشته باشید در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا خدمات در تمامی مناطق 22 گانه استان تهران و همچنین استان البرز انجام میشود که این خدمات هم به صورت پیکاپ دلیوری هم به صورت خدمات در محل می باشد.

در خصوص تکنسین های نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا

در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا سعی نموده ایم با بهره مندی از بهترین نیروهای متخصص در زمینه تعمیرات سولاردوم و ماکروفر عرشیا بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان ارائه نماییم که همین امر سبب خواهد شد تا عیب یابی سریع به همراه کمترین هزینه تعمیر برای مشتری انجام شود.

اگر بخواهیم به ویژگی های تکنسین های نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا اشاره نماییم مواردی از قبیل عدم سوپیشینه ، متخصص در زمینه تعمیرات ، دارای مدارک فنی و حرفه ای ، آشنا به تعرفه مصوب اتحادیه و… این موارد سبب شده تا بتوانیم با جذب و آموزش تکنسین های مجموعه اکیپ حرفه ای در زمینه تعمیرات ماکروفر عرشیا را داشته باشیم و بتوانیم بیشترین میزان رضایت مندی را از مشتریان داشته باشیم که با لطف شما عزیزان تا کنون بیش از دو هزار سفارش موفق در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا داشته باشیم.

خدمات حضوری در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا

در صورتی که بنا به هر دلیلی تمایل دارید دریافت خدمات به صورت حضوری داشته باشید می توانید با هماهنگی از طریق پشتیبانی به کارگاه مرکزی واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 مراجعه نمایید تا از خدمات حضوری نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا بهره مند شوید،همچنین در صورتی که ساکن مناطق غرب استان تهران هستید نیز می توانید با مراجعه به کارگاه غرب تهران واقع در تهرانسر خدمات خود را دریافت نمایید.

خدمات حضوری در صورت عدم نیاز به تعمیر برد ماکروفر معمولا در کارگاه و در حضور مشتری در بازه زمانی کوتاه مدت انجام می شود زیرا در مجموعه پیشتاز سرویس تمام تلاش بر آن است تا بتوانیم سبب سهولت خاطر مشتریان شویم و از مراجعه مجدد به کارگاه برای دریافت دستگاه خودداری شود تا در وقت و زمان مشتریان حدالامکان صرفه جویی شود.

نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا
نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا

راه های ارتباطی با نمایندگی تعمیر سولاردوم عرشیا

برای سهولت مشتریان در ثبت سفارش برای تعمیر ماکروفر عرشیا مواردی را در نظر گرفته ایم تا در صورتی که می خواهید برای تعمیرات سولاردوم عرشیا اقدام نمایید به راحتی با مجموعه در ارتباط باشید:

 • تماس از طریق خطوط درج شده در وب سایت
 • مراجعه حضوری به کارگاه مجموعه
 • ثبت سفارش از طریق شبکه های مجازی
 • درخواست خدمات از طریق گفتگو آنلاین در وب سایت
 • پرکردن فرم مربوط به سفارش در وب سایت
 • تماس با شماره های پشتیبانی نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا

این موارد در کنار هم سبب شده تا مشتریان مجموعه بتوانند در کمترین زمان ممکن خدمات خود را از مجموعه پیشتاز سرویس دریافت نموده و کمترین معطلی را در هنگام ثبت سفارش تعمیر ماکروفر عرشیا داشته باشند.

مراحل تماس تا مراجعه تکنسین نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا

بعد از تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا مراحلی برای اعزام تکنسین و سایر موارد به ترتیب انجام می شود تا بتوانیم به بهترین نحو خدمات تعمیرات ماکروفر عرشیا را داشته باشیم که در ادامه به این مراحل اشاره نموده ایم:

 • ثبت سفارش از طریق راههای ارتباطی
 • تماس تکنسین و هماهنگی زمان تعمیر
 • مراجعه به منزل مشتری و انجام خدمات
 • ارائه داغی قطعات و فاکتور به همراه ضمانت
 • تماس از طریق پشتیبانی و پیگیری رضایت مشتری

این موارد در تمامی سفارش ها در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا انجام شده و سبب شده تا مشتریان مجموعه پیشتاز سرویس بیشترین میزان رضایت از خدمات را از مجموعه داشته باشند و بتوانیم موفقیت های روزافزونی را در مجموعه از طریق کسب رضایت مشتریان به دست آوریم.

چرا پیشتاز سرویس

اگر بخواهیم دلایل مشتریان برای انتخاب پیشتاز سرویس را توضیح دهیم دلایل متعددی را می توان برشمرد که در ادامه به صورت مختصر و واضح در خصوص وجه تمایز نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا با سایر مراکز مواردی را اشاره نموده ایم:

 • استفاده از قطعات یدکی فابریک
 • تعرفه و نرخنامه مصوب اتحادیه
 • ارائه داغی قطعات ماکروفر به مشتری
 • سعی بر تعمیر قطعات آسیب دیده
 • ارائه فاکتور رسمی خدمات
 • گارانتی خدمات تا 24 ماه
 • ارائه گارانتی کتبی اصالت کالا
 • بیش از شش نمایندگی و 40 تکنسین
 • خدمات 24 ساعته و بدون تعطیلی

تمامی این موارد باعث شده تا تعمیر ماکروفر عرشیا در نمایندگی تعمیرات ماکروفر عرشیا به بهترین نحو و با بیشترین میزان رضایت مشتریان انجام شود و بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان ارائه نمایید و سبب رضایت مندی مشترکین گرامی خود باشیم.

نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا
نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا

پرسش های متداول مشتریان از نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا

در ادامه این مقاله قصد داریم تا شما را با پاسخ به سوالاتی که ممکن است در ذهنتان نقش بسته باشد آشنا کنیم تا در صورت امکان بتوانید جواب پرسش خود را در زمان کمی دریافت نمایید پس با ما همراه باشید:

آیا تعمیر ماکروفر عرشیا دارای ضمانت می باشد؟

بله در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا خدمات از 3 تا 24 ماه ضمانت دارد که بستگی به نوع خدمات ضمانت متفاوت می باشد.

آیا تعمیر سولاردوم عرشیا را نیز پشتیبانی می کند؟

بله تعمیر سولاردوم عرشیا نیز در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا انجام می شود.

هزینه تعمیر ماکروفر عرشیا به چه صورت می باشد؟

در آخر مقاله هزینه تعمیرات را به تفکیک برای شما تشریح نموده ایم و برای استعلام خدمات نیز می توانید در چت آنلاین استعلام قیمت قطعات را جویا شوید.

چه زمانی برای تعمیر سولاردوم عرشیا اقدام نماییم؟

به طور کلی در صورت هرگونه احساس تغییر در کارکرد می بایست برای تعمیر سولاردوم عرشیا اقدام نمایید.

آیا تست اشعه ماکروفر بعد ازانجام خدمات اجباری می باشد؟

خیر،بعد از تعویض قطعه مگنترون و یا تعویض شیشه ماکروفر صرفا می بایست اقدام به تست اشعه نمایید.

در صورتی که سوالی مغایر با سوالاتی که توسط سایر مشتریان از نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا ثبت شده است را دارید می توانید پرسش خود را در انتهای مقاله و به صورت کامنت درج نموده تا کارشناسان در اسرع وقت به پرسش شما پاسخ دهند.

ایرادات پرتکرار بررسی شده در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا

بعضی از ایرادات که به صورت متداول ممکن است در ماکروفر عرشیا دیده شده است را در ادامه با شما به اشتراک گذاشته ایم تا بتوانید با آشنایی بیشتری نسبت به ایرادات و راه رفع ایراد داشته باشید،توضیح این ایرادات صرفا برای آگاهی شما عزیزان بوده و هیچ گونه توصیه ای برای اقدام برای تعمیرات ماکروفر عرشیا توسط شخص مشتری یا فرد فاقد تخصص نمی باشد:

دستگاه غذا را به خوبی داغ نمی کند،علت چیست؟

 • ولتاژ برق مناسب نیست،در صورت افت ولتاژ ترانس ماکروفر به خوبی تغذیه نشده و در نتیجه غذا به درستی گرم نمی شود.
 • مگنترون معیوب است،در صورت خرابی و یا ضعیف شدن مگنترون نیز غذا به خوبی داغ نمی شود.
 • تایم مناسب انتخاب نشده است بستگی به دما و حجم ماده غذایی می بایست بین 1 تا 5 دقیقه برنامه به ماکروفر داده شود.

دستگاه در حین کار صدای نامتعارف دارد،علت چیست؟

 • موتور فن معیوب است ، خرابی موتور فن سبب زوزه کشیدن این قطعه شده و به همین دلیل صدای نامتعارف از دستگاه شنیده می شود که در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا این قطعه تعمیر می شود و احتیاجی به تعویض قطعه نمی باشد.
 • ترانس ماکروفر نیم سوز شده است ، به دلیل از بین رفتن سیم لاکی برروی ترانس صدای نامتعارف از این قطعه تولید می شود برای تعویض ترانس با نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا تماس بگیرید.
 • موتور کف ماکروفر معیوب است ، شکستن چرخ دنده های دستگاه از دیگر عوامل شنیدن صدای نامتعارف در ماکروفر می باشد برای تعویض موتور کف ماکروفر به دلیل سادگی می توانید صرفا قطعه را از نمایندگی تعمیرات ماکروفر عرشیا تهیه و اقدام به تعویض نمایید.
 • عدم توجه به سرویس دستگاه ، برای سرویس ماکروفر و تعویض فیلتر اقدام نمایید تا از آسیب به دستگاه جلوگیری نموده و در صورت بروز صدا به دلیل خرابی آنتن مگنترون از سوختن مگنترون جلوگیری نمایید.

سینی دستگاه نمی چرخد،علت چیست؟

 • موتور کف معیوب است، اقدام به تعویض نمایید زیرا این قطعه قابل تعمیر نمی باشد.
 • برد الکترونیکی معیوب است، فرمان به قطعه نمی رسد برای تعمیر برد الکترونیکی با نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا تماس بگیرید.
 • سینی ماکروفر ایراد دارد، در صورت بروز هرگونه ایراد فیزیکی سینی ماکروفر عمل چرخیدن از کار می افتد بررسی نموده و اقدام به تهیه نمایید.
 • کوبل ماکروفر معیوب است، وظیفه انتقال نیزو موتور به سینی کوبل ماکروفر می باشد که در صورت خرابی این قطعه این ارتباط عملا مختل می شود با مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا قطعه را تهیه و تعویض نمایید.
نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا
نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا

دستگاه خاموش شده است،علت چیست؟

 • برق دستگاه مناسب نیست، بررسی نمایید ولتاژ 220 در دستگاه وجود داشته باشد در غیر این صورت با کمک برقکار اقدام به رفع نقص نمایید.
 • برد الکترونیکی معیوب است، برای تعویض یا تعمیر برد الکترونیکی با نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا تماس بگیرید.
 • دوشاخه معیوب است، در صورت اطمینان اقدام به تعویض دوشاخه ( قطعه فابریک ) نمایید.

بدنه دستگاه برق دارد،علت چیست؟

 • نبود ارت در ساختمان، اصلی ترین علت برق داشتن ماکروفر می باشد.
 • خرابی خازن ماکروفر، خازن را تست نموده و در صورت اطمینان از خرابی تعویض نمایید.
 • خرابی دیود ماکروفر، در صورت اطمینان از خرابی دیود ماکروفر با نمایندگی تعمیر  ماکروفر عرشیا تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا

برای آشنایی شما با هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا جدول زیر را ترسیم نموده ایم تا با هزینه تعمیر ماکروفر عرشیا به صورت حدودی آشنایی پیدا نمایید:

نوع خدمات در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا  هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا
تعویض فیلتر ماکروفراز 150 تا 200 هزار تومان
تعویض دیود ماکروفر    از 240 تا 300 هزار تومان
سرویس ماکروفر و سولاردوم  از 300 تا 500 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی  از 450 تا 1350 هزار تومان
تعویض ترانس ماکروفر   از 1400 تا 1900 هزار تومان     
تعمیر موتور فن ماکروفر     از 350 تا 400 هزار تومان 
تعویض موتور گردان ماکروفر   از 350 تا 450 هزار تومان 
تعویض شیشه ماکروفر   از 800 تا 1500 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محل   از 120 تا 150 هزار تومان

برای  استعلام سایر قطعات و اجرت ها می بایست با پشتیبانی نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا تماس حاصل نمایید و به دلیل نوسانات باز و وارداتی بودن محصولات اقدام به استعلام دقیق نمایید.                  

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا

نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر ماکروفر عرشیا در شمیرانات،دماوند و بومهن

4.9 7 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فاطمه
فاطمه
1 ماه قبل

سلام
تعمیرات ماکروفر عرشیا در تهرانپارس انجام میدید؟

مسعود
مسعود
1 ماه قبل

سینی ماکروفر عرشیا موجود دارید؟