You are currently viewing نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی
نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی

نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی

زمان مطالعه: 8 دقیقه

پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی ( Zanussi microwave repair agent ) در تهران خدمات خود را در تمامی مناطق شهرداری استان تهران به مشتریان ارائه می نماید،خدمات در نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی شامل تعمیرات تمامی مدلهای ماکروفر و سولاردوم زانوسی بوده و هیچ محدودیتی در ارائه خدمات به مشتریان در مجموعه پیشتاز سرویس وجود ندارد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

در نظر داشته باشید کارگاه نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی نیز برای مراجعه حضوری دایر بوده که شما می توانید با مراجعه به کارگاه نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی برای تعمیر ماکروفر یا سولاردوم خود اقدام نمایید و از کارگاه و فروشگاه مجموعه نیز به صورت حضوری دریافت خدمات مد نظر خود را داشته باشید.

مراکز تعمیراتی
“مراکز تعمیراتی”

درباره زانوسی

شرکت زانوسی زیرمجموعه شرکت الکترولوکس بوده که این کمپانی بیش از یک قرن است که در کشور ایتالیا فعالیت دارد که همانند تمامی برندهای اروپایی در حال حاضر به دلیل دستمزد پایین کارگر در کشور چین تولیدات خود را انجام داده و به بازارهای جهانی ارائه می نماید.

این مجموعه در ابتدا تولیدات خود را در زمینه محصولات گازی و فرهای صنعتی روانه بازار می نمود اما در حال حاضر می توان گفت تمامی محصولات لوازم خانگی در این مجموعه مونتاژ و به بازار عرضه می شود و این برند را می توان جزو برندهای میان رده نام برد.

مجموعه پیشتاز سرویس نیز به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی خدمات فر و ماکروفر و سولاردوم این مجموعه را در ایران پشتیبانی می نماید.

نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر زانوسی

به دلیل عدم وجود نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر پیشتاز سرویس این مجموعه خدمات خود را صرفا در غالب مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران به مشتریان ارائه می نماید و نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر زانوسی در ایران فعالیتی از طرف شرکت اصلی ندارد و پیشتاز سرویس نیز برای رفع این خلا با واردات آزاد قطعات ماکروفر این برند اقدام به تعمیر ماکروفر زانوسی در تهران می نماید و در واقع نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی به صورت رسمی در ایران فعالیتی ندارد.

به طور کلی نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر زانوسی تفاوت خاصی با مجموعه های تعمیراتی ندارد زیرا تمامی قطعات یدکی اصلی در بازار توسط مجموعه پیشتاز سرویس تهیه و تامین می شود و از این بابت نیز مجموعه پیشتاز سرویس نگرانی برای مصرف کنندگان این برند باقی نگذاشته و تمامی قطعات یدکی را با ضمانت اصالت کالا به مشتریان ارائه می دهد.

ویژگی های نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی

مجموعه پیشتاز سرویس برای پشتیبانی خدمات تعمیر ماکروفر زانوسی بسترهایی ایجاد نموده که سبب شده تا این مجموعه خدمات متمایزی نسبت به سایر مراکز تعمیراتی داشته باشد که در ادامه این مقاله به ویژگی های مجموعه پیشتاز سرویس اشاره نموده ایم تا برای تصمیم گیری در خصوص تعمیر ماکروفر زانوسی آشنایی بیشتری با نوع خدمات در نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی داشته باشید:

 • تکنسین های خبره و آموزش دیده
 • قطعات اصلی و فابریک ماکروفر
 • جلوگیری از تعویض قطعات و تعمیر قطعات
 • ارائه فاکتور رسمی و قید گارانتی کتبی
 • ضمانت اصالت کالا و خدمات ارائه شده
 • ارائه داغی قطعات در صورت تعویض
 • کارگاه مجهز و امکان مراجعه حضوری
 • خدمات در کمترین زمان و بهترین نحو

این موارد سبب شده تا در نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی بتوانیم بیشترین میزان رضایت مندی مشترکین را داشته باشیم و مجموعه پیشتاز سرویس رکورددار ارائه خدمات تعمیر ماکروفر زانوسی در سطح استان تهران باشد.

وجه تمایز تعمیرکار ماکروفر زانوسی در پیشتاز سرویس

با سخت گیری های انجام شده در بخش استخدام نیروهای انسانی در نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی این مجموعه توانسته تا بهترین و کاربلدترین تیم تعمیرات ماکروفر زانوسی گردآوری نموده و خدمات خود را به بهترین نحو به مشتریان ارائه نماید که اگر بخواهیم به برخی از تفاوت های نیروهای این مجموعه اشاره نماییم موارد زیر را می توان بیان نمود:

 • دارای مدارک فنی و حرفه ای معتبر و به روز
 • آموزش دیده در نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی
 • شرکت در کلاس های تست اشعه سازمان انرژی اتمی
 • ارائه خدمات بر اساس نرخنامه اتحادیه و شرکت
 • دارای گواهی عدم سوپیشینه و عدم اعتیاد

موارد ذکر شده سبب شده تا در نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی تیم حرفه ای خدماتی برای مشتریان ارائه خدمات نموده و میزان رضایت مشتریان را به حداکثر برسانیم و خدمات این مجموعه را بتوانیم بیش از پیش گسترش دهیم.

پاسخ به سوالات مشتریان (FAQ) از نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی

سوالات پرتکرار مشتریان از نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی را برای مشتریان مجموعه به رشته تحریر در آورده ایم تا در صورت داشتن سوال مشترک در کمترین زمان جواب خود را دریافت نمایند:

آیا پیشتاز سرویس صرفا تعمیر ماکروفر زانوسی انجام می دهد؟

خیر مجموعه پیشتاز سرویس تعمیر انواع لوازم خانگی برند زانوسی را پشتیبانی می نماید.

هزینه تعمیر ماکروفر زانوسی چقدر می باشد؟

قبل از بازدید از هزینه تعمیرات ماکروفر زانوسی نمی توان اطلاع دقیقی ارائه نمود.

آیا می توانیم قطعات یدکی را از نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی تهیه نماییم؟

بله با هماهنگی به فروشگاه مراجعه نموده و قطعه مورد نظر را دریافت نمایید.

تعمیرات ماکروفر زانوسی در محل انجام می شود؟

بله بستگی به نوع درخواست مشتری تعمیرات هم در کارگاه و هم در محل قابل انجام می باشد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی
نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی

مزایای استفاده از خدمات پیشتاز سرویس

پیشتاز سرویس برای تعمیرات ماکروفر زانوسی تیم حرفه ای خود را از میان برترین تکنسین ها انتخاب نموده و تمامی قطعات یدکی اصلی را توسط خود مجموعه در اختیار نیروهای تعمیراتی خود قرار داداه که همین امر سبب شده تا از نصب قطعات یدکی متفرقه بر رودی دستگاه جلوگیری نماید و همچنین این مجموعه تمامی خدمات خود را با ضمانت تا دوارده ماه از تاریخ تعمیر ماکروفر زانوسی انجام می دهد.

از دیگر دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی توسط مشتریان این مجموعه ارائه گارانتی خدمات و گارانتی اصالت کالا تعویض شده به صورت کتبی می باشد که توانسته رضایت حداکثری مشتریان مجموعه پیشتاز سرویس را به همراه داشته باشد.

و در آخر با توجه به سیاست های مجموعه پیشتاز سرویس انجام خدمات و تعمیرات بدین صورت است که در صورت امکان قطعه آسیب دیده تعمیر شده و از تعویض بی مورد قطعات و هزینه تراشی برای مشتریان جلوگیری شود که این مراحل توسط تیم پشتیبانی نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی به صورت دقیق به تکنسین های مجموعه آموزش داده شده است.

خرابی های ماکروفر و سولاردوم زانوسی و دلایل آن

گرم نکردن غذا توسط ماکروفر زانوسی

یکی از مهمترین و پرتکرارترین خرابی های در ماکروفرها گرم نشدن غدا در ماکروفر می باشد که دلایل زیادی از جمله خرابی مگنترون،خازن،ترانس،دیود و میکروسوییچ درب و یا حتی برد ماکروفر می تواند دلیل گرم نشدن غذا در ماکروفر باشد.

برای بررسی هر یک از موارد زیر می بایست تکنسین متخصص دستگاه را بررسی نماید در صورت مشاهده این ایراد با نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی در تماس باشید.

نچرخیدن سینی ماکروفر و سولاردوم زانوسی

در صورت مشاهده نچرخیدن سینی ماکروفر و سولاردوم به مقاله مربوطه که توسط تحریریه پیشنتاز سرویس گردآورش شده است مراجعه نمایید و وارد لین مربوط شوید.

اما به طورکلی خرابی های مزبوط به این موضوع مربوط به موتور کف،برد و یا کوبل ماکروفر می باشد و برای بررسی بهتر است با نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی تماس بگیرید.

کار نکردن گریل ماکروفر زانوسی

از گریل برای برشته نمودن مواد غذایی در ماکروفر استفاده می شود و در صورت عدم کارکرد المنت ماکروفر این اتفاق عملا نمی افتد برای بررسی علت خرابی المنت ماکروفر و یا عدم کارکرد آن در نمایندگی تعمیرات ماکروفر زانوسی سیم کشی،برد الکترونیکی و المنت مورد بررسی قرار می گیر که معمولا در این موارد نیاز به تعمیر برد ماکروفر بیشترین احتمال برای رفع این موضوع را دارد.

جرقه زدن داخل  کابین ماکروفر زانوسی

مواردی نظیر از بین رقتن لعاب ماکروفر و یا خرابی مگنترون یا سوختن کاغذ میکا از دلایل مشاهده جرقه در داخل ماکروفر می باشد توصیه می کنیم تا برای رفع این ایراد مقالات مربوط به علت جرقه زدن ماکروفر را مطالعه نمایید.

اما در این مورد نیز بیشترین احتمال خرابی مربوط به قطعه مگنترون ماکروفر می باشد که معمولا این قطعه آسیب پذیر بوده و در این موارد بهتر است تعویض شده و پس از تعویض حتما تست اشعه ماکروفر انجام شود.

پریدن فیوز منزل در حین کار ماکروفر زانوسی

بستگی به نوع پریدن فیوز علت می تواند متفاوت باشد موارد نظیر خرابی میکروسوییچ درب ماکروفر سبب می شود تا در حین باز و بست درب ماکروفر این ایراد مشاهده شود و مواردی نظیر کارکرد زیاد و پریدن فیور در حالت ماکرو مربوط به خرابی ترانس ماکروفر و همین موضوع اما در حالت گریل می تواند خرابی مزبوط به اتصالی در المنت ماکروفر باشد.

برای بررسی دقیق موضوع با نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی تماس بگیرید و یا جهت دریافت مشاوره پیام خود را در چت آنلاین و یا در غالب کامنت در وب سایت مطرح نمایید تا توسط کارشناسان به شما پاسخ دقیق داده شود.

نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی
نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی

صدای زیاد در حین کارکرد ماکروفر زانوسی

خرابی مزبوط به ترانس های ولتاژ ماکروفر،خرابی موتور فن ماکروفر و موتور کف ماکروفر و در برخی موارد خرابی های مربوط به برد الکترونیکی ماکروفر سبب می شود تا در ماکروفر زانوسی صدای نا متعارف شنیده شود برای بررسی علت موضوع بهتر است با تعمیرکار ماکروفر زانوسی که توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی به شما معرفی می شود در ارتباط باشید.

در این موارد در صورت خرابی موتور فن قطعه تعمیر شده و در صورت خرابی موتور کف قطعه می بایست تعویض شود و همچنین در صورت تولید صدای نامتعارف توسط برد ماکروفر نیز این قطعه توسط نمایندگی تعمیرات ماکروفر زانوسی تعمیر خواهد شد.

خاموش شدن ناگهانی ماکروفر زانوسی

ایراداتی نظیر خرابی برد الکترونیکی،ایراد در سیم کشی دستگاه و یا ایراد در پریز و فیوز ساختمان سبب خاموش شدن ناگهانی ماکروفر یا سولاردوم زانوسی خواهد شد،در برخی مواقع نیز ممکن است دستگاه در حال کار خاموش شود که دلایلی نظیر خرابی ترموستات ماکروفر و یا ایمنی تعبیه شده در ماکروفر این اتفاق رخ دهد برای بررسی این موضوعات نیز می بایست با نمایندگی تعمیرات ماکروفر زانوسی در ارتباط باشید.

بهتر است قبل از هز چیز برق تغذیه دستگاه را نیز بررسی نمایید که این کار توسط مصرف کننده دیگر مانند شارژر موبایل می تواند مناسب باشد و استفاده از فازمتر برای بررسی برق ورودی عمل صحیح نخواهد بود زیرا در صورت افت ولتاژ و یا قطع بودن نول نتیجه ای عاید نخواهد شد.

نکاتی در خصوص استفاده از مایکروفر و سولاردوم زانوسی

در این قسمت از مقاله سعی نموده ایم تا رعایت نکات استفاده از ماکروفر زانوسی را به شما آموزش دهیم تا در صورت رعایت این موارد آسیب کمتری به دستگاه شما وارد شده و بازدهی دستگاه بهتر شده و از خرابی هایی که ممکن است در ادامه داشته باشید جلوگیری شود:

 • عدم استفاده مکرر و پشت هم از دستگاه(بعد از هر بار استفاده حداقل 10 دقیقه استراحت)
 • عدم استفاده از ظروف فلزی و دور طلایی(آسیب به مگنترون ماکروفر)
 • استفاده از محافظ برق مخصوص ماکروفر(جلوگیری از آسیب به برد الکترونیکی)
 • نظافت داخل کابین ماکروفر و سولاردوم(سبب افزایش طول عمر مگنترون خواهد شد)
 • عدم استفاده از ماکروفر در پریز مشترک(جلوگیری از صدمات به برد الکترونیکی)
 • استفاده از ماکرو در تایم حداکثر 4 دقیقه ای(افزایش طول عمر تمامی قطعات یدکی)

این موارد سبب می شود تا علاوه بر بالا رفتن راندمان کاری ماکروفر زانوسی برای تعمیر ماکروفر زانوسی در نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی به ندرت احتیاج پیدا کنید.

سخن آخر

اگر ماکروفر و سولاردوم زانوسی شما نیز خراب شده و همانند قبل عملکرد خود را ندارد توصیه می کنیم تا بدون احساس نگرانی با مراکز مجاز تعمیرات ماکروفر زانوسی و یا نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی تماس حاصل نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید.

این موضوع بدان معناست که به هیچ عنوان خودتان و یا شخص آموزش ندیده برای تعمیر ماکروفر زانوسی نباید اقدام نموده و از مراکز مجاز تعمیرات ماکروفر زانوسی درخواست خدمات داشته باشید،به علت وجود ولتاژ بالا در ماکروفر و انجام تست اشعه ماکروفر بعد از تعمیرات این موضوع بسیار مهم بوده و برای سلامتی افرادی که از دستگاه استفاده می نمایند می بایست حتما به این نکات توجه داشته باشد.

تعداد کلمات متن نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسیمنبع
2134zanussi microwave repair agent

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی

نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی درشمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر ماکروفر زانوسی در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها