You are currently viewing تعمیر قهوه ساز در تهران
تعمیر قهوه ساز در تهران

تعمیر قهوه ساز در تهران

زمان مطالعه: 8 دقیقه

مجموعه پیشتاز سرویس به عنوان قدیمی ترین و معتبرترین مرکز تعمیر قهوه ساز در تهران ( Coffee maker repair in Tehran ) با بیش از یک دهه فعالیت خدمات خود را در غالب مجموعه معتبر تعمیراتی به مشتریان ارائه می نماید که تمامی این خدمات شامل ضمانت اصالت کالا و با استفاده از تجربیات تکنسین های برجسته مجموعه به مشتریان ارائه می گردد.

این مجموعه توانسته با بیش از دو هزار تعمیر موفق در طول یک دهه فعالیت خود در زمینه تعمیر قهوه ساز در تهران رکورددار تعمیرات بوده و کسب بیشترین میزان رضایت مشترکین نیز از دیگر دستاوردهای پیشتاز سرویس در طول این یک دهه می باشد.

در نظر داشته باشید تعمیر قهوه ساز در تهران صرفا توسط مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی می شود و خدمات تعمیر قهوه ساز در سایر شهرهای کشور توسط مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی نمی شود،اما در صورتی که ساکن سایر شهرهای کشور هستید نیز می توانید با ارسال دستگاه قهوه ساز از طریق تیپاکس به کارگاه مجموعه خدمات خود را از مجموعه پیشتاز سرویس دریافت نمایید.

تعمیر قهوه ساز در محل

در نظر داشته باشید تمامی خدمات تعمیر قهوه ساز در تهران تماما در کارگاه مجموعه انجام می شود و تعمیر قهوه ساز در محل امکان پذیر نمی باشد اما می توانید با مراجعه حضوری به کارگاه مجموعه خدمات خود را توسط پشتیبانی مجموعه دریافت نمایید.

به دلیل کارگاهی بودن خدمات تعمیر قهوه ساز در تهران می بایست دستگاه را یا به صورت حضوری و یا از طریق پیک رایگان مجموعه به کارگاه انتقال دهید و پس از انجام خدمات مجددا دستگاه را تحویل بگیرید ، تعمیر قهوه ساز در تهران و همچنین سرویس اسپرسوساز در تهران صرفا توسط کارگاه مرکزی مجموعه انجام می شود که آدرس کارگاه نیز در انتهای وب سایت درج گردیده است،همچنین برای تهیه قطعات اسپرسوساز و قهوه ساز نیز می توانید به فروشگاه مجموعه مراجعه نمایید.

روال کاری تعمیر قهوه ساز در تهران

اگر می خواهید برای تعمیر قهوه ساز در تهران اقدام نمایید مراحلی که در ادامه ذکر نموده ایم روال کاری مجموعه پیشتاز سرویس می باشد که به طور کامل از لحظه اقدام برای تعمیر قهوه ساز تا تحویل قهوه ساز را برای شما توضیح داده ایم:

 • مراجعه حضوری یا استفاده از خدمات پیک پیشتاز سرویس
 • دریافت رسید به همراه توضیحات و مدت زمان تعمیر
 • بررسی دستگاه،اعلام هزینه و تعمیرات در صورت تمایل مشتری
 • تماس برای تحویل دستگاه و مراجعه حضوری یا تحویل به پیک شرکت
 • ارائه داغی قطعات،فاکتور خدمات و قید مدت ضمانت در فاکتور

در نظر داشته باشید مجموعه پیشتاز سرویس تمامی این خدمات را در کمترین زمان و به بهترین نحو ممکن برای مشتریان انجام می دهد و رضایت بیش از نود و پنج درصدی مشتریان این مجموعه گواه این موضوع می باشد.

انواع قهوه ساز

در طول مدت زمان تولیدات قهوه ساز توسط شرکت های مختلف معتبر و متفرقه انواع قهوه ساز به بازار عرضه شده است که شامل مدل های گوناگون با کاربری های مختلف می باشند،از قهوه سازهای برقی و شارژِی گرفته تا موکوپات ها و قهوه سازهای سنتی وظیفه عصاره گیری قهوه به طریق های گوناگون را دارند اما در ادامه می خواهیم قبل از توضیحات کامل در خصوص تعمیر قهوه ساز در تهران شما را با انواع قهوه ساز آشنا نماییم:

قهوه ساز فرانسه

قهوه ساز های فرانسه عصاره قهوه را از طریق دم کردن قهوه و به تدریج به عمل می آورند و معمولا دانه قهوه عربیکا در این نوع قهوه سازها استفاده می شود و برای افرادی که طعم تلخ اسپرسو را مناسب نمی دانند و یا تمایل به دریافت کافئین کمتری دارند مناسب می باشند در برخی موارد نیز به صورت هفتاد سی از دانه قهوه روبوستا در قهوه ساز های فرانسوی استفاده می شود اما در کل نوع قهوه فرانسه و فرآوری قهوه در این نوع قهوه ساز ها دم کردنی می باشد.

قهوه سازهای فرانسوی در اغلب موارد تک کاره بوده و در برندهای فلر و دلونگی محصولات بهتری از این نوع قهوه ساز ها یافت می شود و این نوع قهوه ساز بدون پمپ می باشد و ساختار ساده تری نسبت به دستگاه های اسپرسوساز دارند.

در نظر داشته باشید برای استفاده از انواع قهوه ساز و جلوگیری از خرابی و احتیاج به تعمیر قهوه ساز در تهران حتما از آب دستگاه تصفیه آب خانگی می بایست استفاده نمایید.

تعمیر قهوه ساز در تهران
تعمیر قهوه ساز در تهران

اسپرسوساز خانگی

این دستگاه ها با استفاده از فشار آب داغ و فشرده سازی قهوه داخل دسته پروگ از دانه های آسیاب شده قهوه عبور کرده و عصاره قهوه را به خوبی خارج می نمایند دستگاه اسپرسوساز خانگی قهوه با کافئین بالاتر و با عصاره گیری بهتری را تولید می نماید.

این دستگاه ها علاوه بر تهیه اسپرسو قابلیت تولید بخار و ایجاد فوم برای تهیه کاپوچینو و لته را نیز دارا می باشند که به وسیله فشار بخار این نوع قهوه ها را می توان با استفاده از دستگاه اسپرسوساز تهیه نمود،برای جلوگیری از تعمیر قهوه ساز در تهران در دستگاه های اسپرسوساز توصیه می کنیم از آب دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده نمایید.

دستگاه نسپرسو

دستگاه های نسپرسو با استفاده از کپسول حاوی پودر فشرده قهوه عصاره قهوه را به فنجان هدایت می نمایند،این دستگاه ها دارای پمپ و بویلر بوده و آب گرم به همراه فشار بالا سبب تولید قهوه در این نوع دستگاه ها می شود.

هزینه عصاره گیری در دستگاه نسپرسو بیشتر از دستگاه های اسپرسوساز خانگی بوده ولی عصاره گیری دستگاه نسپرسو ساده تر می باشد اما در نظر داشته باشید تعمیر اسپرسوساز در تهران که شامل تعمیر نسپرسو نیز می باشد به دلیل عدم وجود قطعات یدکی پیچیده تر می باشد.

دستگاه اسپرسوساز صنعتی

دستگاه اسپرسوساز صنعتی دارای اتصالات برنجی و قوی تر،بویلر آب بزرگ و خروجی های متعدد برای استفاده در کافی شاپ ها و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد،برای استفاده از دستگاه صنعتی می بایست حتما از آب دستگاه تصفیه آب استفاده شود تا علاوه بر خروجی باکیفیت بویلر دستگاه آسیب نبیند، تعمیر اسپرسوساز صنعتی نیز جزو خدمات تعمیر قهوه ساز در تهران می باشد که توسط مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی می شود.

این نوع قهوه ساز برای استفاده حرفه ای و مداوم تولید شده و عصاره گیری بسیار بهتر و حرفه ای تری نسبت به سایر دستگاه های اسپرسوساز را دارا می باشد.

ایرادات متداول دستگاه قهوه ساز

در طول مدتی که پیشتاز سرویس تعمیر قهوه ساز در تهران را انجام می دهد ایرادات پرتکرارتری را مشاهده نموده است و این ایرادات را بیشتر مورد بررسی قرار داده است که در ادامه این مقاله تجربیات در خصوص تعمیر قهوه ساز در تهران را با شماه به اشتراک گذاشته ایم:

قهوه ساز خروجی آب ندارد،علت چیست؟

 • مسیر مسدود شده است. ( در صورت گرفتگی مسیر خروجی ممکن است عصاره گیری انجام نشود یا این عمل با کیفیت کمتری انجام شود برای تعمیر قهوه ساز در تهران در این صورت می بایست به کارگاه مجموعه مراجعه نمایید.)
 • برد معیوب است. ( در صورت عدم ارسال فرمان از طریق برد ممکن است عصاره گیری قطع شود تعمیرات برد الکترونیکی توسط بخش الکترونیک مجموعه پشتیبانی می شود.)
 • بویلر گرفتگی دارد. ( بویلر مسیر عبور آب و برای داغ کردن آب می باشد در صورت گرفتگی این قطعه نیز قهوه خروجی نخواهد داشت برای سرویس قهوه ساز اقدام نمایید.)

قهوه ساز خاموش شده و عمل نمی کند،علت چیست؟

 • برد معیوب است. ( برد الکترونیکی در صورت خرابی و نوسان برق دچار مشکل شده شده است برای تعمیر قهوه ساز در تهران با کارگاه مجموعه در ارتباط باشید.)
 • دوشاخه معیوب است. ( دوشاخه را تعویض نموده و دستگاه را مجدد تست و بررسی نمایید.)پریز محل اتصال معیوب است(قبل از اقدام برای تعمیر قهوه ساز در تهران پریز محل اتصال را با استفاده از مصرف کننده دیگر امتحان نمایید و در صورت مشاهده خرابی اقدام به رفع نقص و تعویض پریز و یا سیم کشی نمایید در نظر داشته باشید برای تست برق فاز متر وسیله مناسبی نمی باشد و صرفا می بایست با استفاده از مولتی متر یا مصرف کننده دیگر اقدام به تست نمایید.)

قهوه ساز آب را داغ نمی کند،علت چیست؟

 • المنت معیوب است. ( المنت را با استفاده از مولتی متر تست نمایید و در صورت مشاهده اهم زیر سیصد اقدام به تعویض المنت قهوه ساز نمایید قطعات اسپرسوساز و قهوه ساز نیز توسط فروشگاه مجموعه پشتیبانی می شود.)
 • ترمیستور معیوب است. ( ترمیستور را بررسی و در صورت مشاهده خرابی اقدام به تعویض قطعه نمایید.)
تعمیر قهوه ساز در تهران
تعمیر قهوه ساز در تهران

بدنه قهوه ساز برق دارد،علت چیست؟

 • نبود ارت در محل نصب ( نبود ارت در محل نصب دستگاه علت احساس برق گرفتگی در قهوه ساز می باشد تعمیر قهوه ساز در تهران شامل این موضوع نمی باشد و در واقع دستگاه خرابی ندارد و مشکل از برق ساختمان می باشد.)
 • اتصال المنت ( در صورت خرابی المنت برق به بدنه منتقل خواهد شد برای تعویض المنت با پشتیبانی مجموعه پیشتاز سرویس تماس بگیرید.)
 • آسیب در سیم کشی ( در صورت خرابی سیم کشی ممکن است برق به بدنه منتقل شود برای ترمیم سیم کشی کارگاه تعمیراتی پیشتاز سرویس معمولا سیم کشی را به صورت کامل و اصولی تعویض می نماید.)
تعمیر قهوه ساز در تهران
تعمیر قهوه ساز در تهران

جرمگیری دستگاه قهوه ساز

اگر برای جرمگیری دستگاه قهوه ساز می خواهید اقدام نمایید ابتدا در نظر داشته باشید نوع قهوه ساز شما چگونه است و با استفاده از جرمگیر مخصوص اقدام به رسوب گیری دستگاه قهوه ساز خود نمایید.

برای جلوگیری از تعمیر قهوه ساز در تهران می بایست هر سه تا شش ماه یک مرتبه با استفاده از جرمگیر مخصوص اقدام به جرمگیری دستگاه قهوه ساز خود نمایید،به همین منظور برای تهیه جرمگیر قهوه ساز می توانید به وب سایت فروشگاهی تهران اپلاینس مراجعه نمایید و جرمگیر مخصوص قهوه ساز خود را تهیه نمایید.

سوالات متداول ( FAQ ) مشتریان در خصوص تعمیر قهوه ساز در تهران

آیا برای تعمیر قهوه ساز در تهران پشتیبانی هم دارید؟

بله خدمات تعمیر قهوه ساز در تهران شامل پشتیبانی آنلاین از طریق بخش گفتگو آنلاین می باشد.

هزینه تعمیر قهوه سار در تهران به چه صورت می باشد؟

تعمیر قهوه ساز در تهران دارای تعرفه مشخصی بوده که در انتهای مقاله جدول هزینه ها را ترسیم نموده ایم.

چه زمانی برای تعمیر قهوه ساز اقدام نماییم؟

در صورت مشاهده هرگونه مشکل در کارکرد قهوه ساز می بایست برای تعمیر قهوه ساز اقدام نمایید.

آیا تعمیر قهوه ساز در تهران شامل گارانتی می باشد؟

بله کلیه خدمات مجموعه پیشتاز سرویس شامل 3 تا 12 ماه گارانتی می باشد.

چرا پیشتاز سرویس

مجموعه پیشتاز سرویس با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیر قهوه ساز در تهران خدمات خود را در غالب مرکز مجاز تعمیراتی به مشتریان خود ارائه می نماید که این موضوع سبب شده تا با تجربه کاری خود بتوانیم هر غیر ممکنی را ممکن سازیم.

استفاده از قطعات یدکی اصلی به همراه ضمانت اصالت کالا و ضمانت خدمات ارائه شده سبب شده تا این مجموعه بیشترین میزان رضایت مندی توسط مشتریان خود را داشته باشد به همین منظور توانسته ایم تا در حال حاضر بیش از پنج هزار مشترک داشته باشیم و رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داداه ایم.

همچنین تعرفه خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس مشخص و مطابق نرخنامه اتحادیه و قیمت مصوب می باشد که این موضوع به همراه کارگاه مجهز تعمیراتی نیز سبب حرفه ای بودن خدمات تعمیر قهوه ساز در تهران توسط مجموعه می باشد.

نتیجه گیری

تعمیر قهوه ساز در تهران یا سایر شهرهای کشور می بایست صرفا توسط افراد متخصص و آموزش دیده انجام شود توصیه می کنیم در صورت خرابی دستگاه قهوه ساز خود به هیچ عنوان با مراکز غیر معتبر در ارتباط نباشید زیرا در صورت آسیب به قطعات اسپرسوساز یا قهوه ساز به دلیل کمبود قطعات ممکن است دستگاه غیر قابل تعمیر و یا هزینه تعمیراتی بیشتری به مشتری متحمل نماید.

در نظر داشته باشید تعمیر قهوه ساز در تهران توسط مجموعه پیشتاز سرویس با ضمانت خدمات انجام شده و همین موضوع می تواند سبب اعتماد سازی لازم برای مشتری باشد و پشتیبانی خدمات مجموعه نیز تا 12 ماه پاسخگو شما عزیزان می باشد.

لیست قیمت خدمات تعمیر قهوه ساز در تهران

برای آشنایی شما عزیزان با لیست قیمتی خدمات و تعرفه خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس لیست قیمتی را در ادامه ترسیم نموده ایم تا بتوانید قبل از اقدام برای تعمیرات قهوه ساز خود در خصوص قیمت خدمات آشنایی بهتری داشته باشید:

نوع خدمات تعمیر قهوه ساز هزینه خدمات تعمیر قهوه ساز
سرویس کامل بویلر و اتصالات از 550 تا 700 هزار تومان
تعویض اتصالات   از 330 تا 380 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکیاز 400 تا 500 هزار تومان
تعویض پمپ اسپرسوساز از 550 تا 900 هزار تومان
تعمیر شیر برقی از 300 تا 400 هزار تومان
تعویض المنت از 400 تا 750 هزار تومان
تعویش کلید قهوه ساز از 280 تا 420 هزار تومان
تعویض پوسته قهوه ساز  از 400 تا 600 هزار تومان
لیست قیمت خدمات تعمیر قهوه ساز در تهران

همچنین می توانید دستگاه را برای بررسی دقیق به کارگاه مجموعه برده و بعد از بررسی استعلام قیمت دقیق تعمیر قهوه ساز خود را دریافت نمایید.

تعمیر قهوه ساز در تهران
تعمیر قهوه ساز در تهران
5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها