You are currently viewing نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا
نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

زمان مطالعه: 11 دقیقه

اگر شما نیز از مصرف کنندگان وسایل برودتی مدیا هستید و اکنون می خواهد برای سرویس و یا تعمیر کولرگازی مدیا اقدام کنید و خدمات خود را از نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا (Media air conditioner repair agent) دریافت کنید قبل از هر چیز به شما توصیه می کنیم برای آشنایی بیشتر با نحوه تعمیرات و کلیت تعمیر در نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا با ما همراه باشید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

پیشتاز سرویس با استفاده از تعمیرکاران کاربلد و متخصص و همچنین استفاده از قطعات اصلی و دارای گارانتی در تمام روزهای هفته آماده ارائه خدمات تعمیر کولرگازی در محل می باشد.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

تاریخچه شرکت مدیا

شرکت مدیا در سال 1968 در چین تاسیس و از همان سال مشغول به تولید لوازم الکتریکی شد که از محصولات پرفروش این شرکت می توان به ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی،جاروبرقی و سیستم های برودتی اشاره نمود.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

مدیا امروزه به عنوان بزرگتزین تولید کننده لوازم خانگی در ایران شناخته می شود و علاوه بر تولید لوازم خانگی در زمینه تولید ربات نیز فعالیت می کند.

اما با گسترده تر شدن این مجموعه صادرات این برند به سراسر دنیا  و کشورمان نیز آغاز شد،از همین رو خدمات پس از فروش مدیا نیز توسط برخی شرکت ها از جمله پیشتاز سرویس انجام می شود.

اما با توجه به شروع تحریم ها پیشتاز سرویس نیز با کسب مجوزهای مربوط تعمیر کولرگازی مدیا را آغاز نمود و خدمات خارج از گارانتی نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا را به مشتریان ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا
“نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا”

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

راه های ارتباطی تماس با نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در تهران به صورت زیر می باشد و شما عزیزان در صورت نیاز به تعمیرات کولرگازی خود می توانید از روش های زیر نسبت به دریافت خدمات اقدام نمایید:

 • تماس با شماره های درج شده در سایت پیشتاز سرویس
 • پر کردن فرم مخصوص به تعمیرات در وبسایت
 • ثبت سفارش از طریق واتساپ پشتیبانی
 • ثبت سفارش از طریق اینستاگرام مجموعه
 • برقراری تماس از طریق بخش گفتینو وبسایت
 • تماس با شماره همراه کارشناسان و دریافت مشاوره تلفنی

همچنین برای مراجعه حضوری نیز می توانید همه روزه به آدرس خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 مراجعه نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

با توجه به متنوع بودن محصولات برودتی شرکت مدیا(داکت اسپیلت، ام دی وی، اسپیلت دوتکه، کولگازی پنجره ای و پرتابل)تمامی خدمات مربوط به سرویس و تعمیر کولرگازی مدیا در پیشتاز سرویس پشتیبانی می شود که از خدمات این محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نصب کولرگازی مدیا
 • سرویس کولرکازی مدیا
 • جابجایی کولرگازی مدیا
 • شارژگاز کولرگازی مدیا
 • جابجایی یونیت داخلی و بیرونی کولرگازی مدیا

ضمنا کلیه خدمات ارائه شده در پیشتاز سرویس شامل گارانتی می باشد.

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا
نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

معرفی نمایندگی رسمی تعمیر کولرگازی مدیا

در ابتدای واردات این برند به ایران شرکت پاک سرویس خدمات تعمیر کولرگازی مدیا را تحت عنوان نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا انجام می داد اما با گذشت زمان علاوه بر شرکت پاک سرویس برخی دیگر از شرکت ها علاوه بر واردات خدمات پس از فروش کولرگازی مدیا را ارایه می کنند.

پیشتاز سرویس نیز به عنوان مرکز تعمیر کولرگازی مدیا خدمات سرویس و تعمیر کولرگازی مدیا در تهران را با کسب مجوز از نهادهای مربوط انجام می دهد.

سوالات متداول

خدمات ارائه شده در پیشتاز سرویس چه مدت گارانتی می شود؟

خدمات ارائه شده در پیشتاز سرویس به مدت 6 تا 12 ماه گارانتی می شود.

پیشتاز سرویس نمایندگی رسمی محصولات مدیا می باشد؟

خیر، پیشتاز سرویس نمایندگی رسمی محصولات مدیا نبوده و تنها خدمات تعمیراتی این برند را هم ارائه می دهد.

نصب کولرگازی مدیا توسط مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود؟

بله، خدمات نصب انواع اسپلیت در مجموعه پیشتاز سرویس ارائه می گردد.

حوزه خدماتی پیشتاز سرویس چه مناطقی در تهران می باشد؟

خدمات پیشتاز سرویس در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران ارائه می شود.

تفاوت نمایندکی تعمیر کولرگازی مدیا با سایر مجموعه ها

شاید در نگاه اول انجام تعمیر کولرگازی مدیا در نظر مشتری توسط هر شخص یا شرکتی کاملا یکسان به نظر بیاید اما تجربه تعمیرکار و نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا نشان داده که تفاوت هایی زیادی بین خدمات مجموعه های مختلف وجود داره که از عمده تفاوت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • گارانتی خدمات تا 12 ماه
 • پشتیبانی خدمات انجام شده
 • پاسخگویی 24 ساعته
 • تکنسین های متخصص مدیا
 • استفاده از قطعات اصلی
 • تعمیر قطعات به جای تعویض
 • ارائه فاکتور رسمی تعمیرات
 • انجام تعمیرات طبق نرخنامه اتحادیه

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

خدمات ذکر شده در نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا شامل کلیه مناطق 22 گانه شهرداری تهران می باشد؛همچنین فعالیت نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در شهرستان های استان تهران و همچنین کرج نیز انجام می شود.

در نظر داشته باشید که خدمات پیشتاز سرویس صرفا در تهران و البرز بوده و اطلاعی از خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در شهرستان های کشور عزیزمان نداریم.

سرویس کولرگازی مدیا

در نگاه اول سرویس کولرگازی مدیا شامل شستشو فیلترها و یا شارژ گاز کولرگازی می باشد اما این نگاه به سرویس کولرگازی کاملا اشتباه می باشد زیرا مواردی که در سرویس کولرگازی مدیا توسط نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا انجام می شود بسیار نخصصی تر و پیچیده تر از شستشو فیلتر و شارژ گاز بی دلیل می باشد که از موارد مهم می توان به نکات زیر اشاره نمود:

 • باز کردن پنل داخلی
 • شستشو کامل پنل داخلی با فشار آب
 • شستشو یونیت بیرونی(کندانسور)
 • نصب مجدد پنل داخلی
 • وکیوم لوله ها برای ایجاد خلا
 • شارژ گاز تکمیلی در صورت نیاز

 برای پیدا کردن دانش کافی در زمینه سرویس کولرگازی مدیا توصیه می کنیم مقاله مربوط به سرویس کولرگازی را در سایت پیشتاز سرویس با دقت مطالعه نمایید و در صورت داشتن سوال دیدگاه خود را در انتهای مقاله درج نمایید تا کارشناسان نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا شما را راهنمایی نمایند.

نصب کولرگازی مدیا

مهمترین بخش سیستم های برودتی از دیدگاه نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا مربوط به نصب کولرگازی و یا سایر سیستم های برودتی می باشد زیرا در صورت نصب غیر استاندارد علاوه بر آسیب های فیزیکی که ممکن است به علت نصب غیر استاندارد در کوتاه مدت برای دستگاه رخ دهد راندمان دستگاه نیز به شدت پایین می آید مواردی که نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا را با سایر مجموعه ها در نصب کولرگازی مدیا متفاوت می کند شامل نکات زیر می باشد:

 • لوله کشی بدون تبدیل و استاندارد در کل مسیر
 • استفاده از ابزار نصب پنل مخصوص هر دیوار به صورت تخصصی
 • تست فشار ازت در لوله ها قبل از نصب(لوله کشی توکار)
 • وکیوم کامل سیکل قبل از باز کردن گاز کندانسور
 • رعایت استاندارد نصب در کندانسور و پنل با توجه به شرایط محیط

عدم رعایت موارد فوق بسیار مشاهده شده که در کوتاه مدت یا دراز مدت مصرف کننده را دچار هزینه یا دردسرهای غیر قابل جبران نموده است به عنوان مثال در صورت تست نشدن لوله ها در صورت سوراخ بودن مسیر گاز دستگاه تخلیه می شود،در صورتی که دیوار پیش ساخته باشد باید از رولپلاک مخصوص استفاده کرد تا پنل به مرور از دیوار جدا نشود.

بعضا برای کاهش هزینه نصب کولرگازی مدیا اقدام به کارگزاری لوله های کوچک کرده و در سر پنل و کندانسور لوله استاندارد را جوش می دهند و مورد دیگری که می توان به آن اشاره نمود عدم رعایت استاندارد نصب می باشد(فاصله کندانسور از روبرو و اطراف،فاصله پنل از سقف و کف محل نصب) تمامی موارد ذکر شده می بایست در هنگام نصب رعایت شود که در نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا تمامی این موارد رعایت می شود.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب اسپلیت مطلب نکات مهم در نصب کولرگازی را در وبلاگ پیشتاز سرویس مطالعه نمایید.

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا
نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

تعمیر کولرگازی مدیا

بیشترین درخواست در نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا مربوط به بخش تعمیر کولرگازی مدیا می باشد که از شاید در نگاه اول دلیل خرابی کولرگازی از دیدگاه مشتری مربوط به بی کیفیت بودن قطعات می باشد اما به هیچ عنوان این گونه نمی باشد و مهمترین دلیل عدم توجه به سرویس کولرگازی می باشد.

اما چه زمان باید با نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا تماس بگیرید و یا بهتر است بگوییم چه موقعی به تعمیر کولرگازی مدیا نیازمند می شویم؟پاسخ ساده است هر گاه دستگاه در هر بخشی و به هردلیلی همانند قبل نبود و عملکرد دستگاه دستخوش تغییر شده بود می بایست برای تعمیر کولرگازی خود اقدام نموده و با نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در تماس باشید.

عمده خرابی هایی که در کولرگازی مدیا پدیدار می شود مربوط به آبریزی از پنل،عدم وجود سرما و یخ زدن لوله های کولرگازی می باشد اما این تمام خرابی ها نمی باشد و فقط جزوی از خرابی های متداول مشاهده شده توسط نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا می باشد.

لوله کشی توکار کولرگازی مدیا

بهتر است اگر در هنگام بازسازی منزل و یا ساختن ساختمان جدید هستید در ابتدای کار با نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا جهت بازدید و مشاوره در ارتباط باشید زیرا مسیر لوله کشی باید توسط تعمیرکار کولرگازی مدیا قبل از هرکاری بازدید شود تا بعد از انجام پروژه با مشکلاتی از قبیل مشکلات فنی و ظاهری در پایان کار مواجه نشوید.

همچنین بعد از انجام لوله کشی توکار در نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا مسیر لوله کشی با فشار ازت محبوس می شود تا در زمان نصب از عدم نشتی لوله ها اطمینان حاصل شود که این مورد در اکثر مراکز تعمیر کولرگازی مدیا رعایت نمی شود و همین امر سبب عدم آگاهی نصاب کولرگازی در هنگام نصب کولرگازی در خصوص سلامت لوله ها می شود.

بهتر است در صورت دریافت خدمات لوله کشی توکار کولرگازی حتما از گروه خدماتی بخواهید مسیر لوله کشی را تحت فشار ازت قرار دهند.

خدمات گارانتی نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

اگر به تازگی دستگاه را خریداری نموده اید و برای نصب رایگان توسط نمایندگی کولرگازی مدیا می خواهید اقدام کنید کافیست با شماره های درج شده بر روی دفترچه گارانتی محصول تماس حاصل نمایید،اما در صورتی که می خواهید برای تعمیر کولرگازی مدیا با پیشتاز سرویس در ارتباط باشید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید همچنین خدمات گارانتی محصولات مدیا شامل 5سال ضمانت کمپرسور و 12 ماه ضمانت قطعات یدکی می باشد.

در ضمن خدمات گارانتی بدون پرداخت هزینه می باشد و در صورت بروز مشکل و نیاز به تعمیر کولرگازی مدیا در مدت گارانتی فقط هزینه ایاب و ذهاب از مشتری دریافت می شود.

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا
نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

ایرادات متداول مشاهده شده در نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

برخی از ایراداتی که به صورت متداول و یا معمول تر توسط تعمیرکار کولرگازی مدیا مورد بررسی قرار گرفته است را همراه با دلایل رخ دادن این ایرادات برای شما در ادامه قصد داریم شرح دهیم اما در نظر داشته باشید که رفع این ایرادات توسط تکنسین تعمیر کولرگازی مدیا و به صورت تخصصی باید انجام شود و از تعمیر کولرگازی مدیا بدون داشتن آگاهی لازم جدا خودداری نمایید.

کولرگازی مدیا خاموش شده است،علت چیست؟

در مطلب مربوط به تعمیرات لوازم خانگی در خصوص دلایل خاموش شدن دستگاه ها توضیحاتی ارائه کردیم که در صورت مطالعه می توانید به این دلیل بیشتر پی ببرید اما از مهمترین دلایل خاموش شدن کولرگازی مدیا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • فیوز مینیاتوری عمل کرده است(دقت داشته باشید هیچ گاه بی دلیل فیوز مینیاتوری عمل نمی کند و حتما اتصالی در مسیر می باشد و یا شدت جریان بالاتر از حد معمول رفته است،اما بهتر است قبل از تماس با نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا از سلامت کلید مینیاتوری اطمینان حاصل نمایید.)
 • سیم کشی سوخته است(در صورت سوختن سیم کشی پنل دستگاه خاموش شده و شما را از وجود خرابی با خبر می کند برای اطمینان از خرابی سیم کشی کافیست برق دستگاه را از محل دیگری برای تست موقت تامین نمایید و در صورت اطمینان از خرابی سیم کشی برای ترمیم سیم کشی معیوب با نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا تماس بگیرید.)
 • برد الکترونیکی معیوب است(در صورت وجود نوسان برق و یا دو فاز شدنن برق آسیب جدی به برد الکترونیکی وارد می شود برای تست خرابی برد درب برق پنل را باز کرده و ولتاژ را اندازه گیری نمایید در صورتی که ولتاژ 220 ولت به پنل رسیده است برد الکترونیکی معیوب می باشد،برای مشاوره در خصوص تعمیر برد کولرگازی با نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در ارتباط باشید.)

کولرگازی مدیا سرما ندارد،علت چیست؟

 • عدم وکیوم در نصب اولیه(اگر در هنگام نصب کولرگازی مدیا دستگاه وکیوم نشود برودت دستگاه کاسته می شود و راهی به جز تخلیه گاز با دستگاه ریکاوری و شارژ گاز مجدد کولرگازی برای رفع این موضوع نمی باشد.)
 • گاز دستگاه کم شده است(در صورت وجود نشتی در سیکل گاز دستگاه تخلیه و برودت کاهش پیدا می کند که از نشانه های وجود نشتی گاز می توان به چرب بودن محل اتصال لوله ها به پنل یا کندانسور اشاره نمود؛برای شارژ گاز کولرگازی مدیا یا تعمیر کولرگازی مدیا کارشناسان پیشتاز سرویس در بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.)
 • خازن سوخته است(وظیفه خازن راه اندازی کمپرسور می باشد و در صورت خرابی خازنعملا کمپرسور از کار می ایستد تست خازن کولرگازی همانند تست خازن ماکروفر و سایر لوازم برقی می باشد اما توصیه می شود توسط شخص آموزش دیده انجام شود.)
 • کمپرسور معیوب است(در صورت معیوب بودن کمپرسور سرما در سیکل جریان پیدا نکرده و نتیجه عدم برودت د سیکل می شود برای تعویض کمپرسور کولرگازی توسط تعمیرکار کولرگازی مدیا فقط با مراکز تعمیر کولرگازی مدیا تماس بگیرید.)
نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا
نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

کولرگازی مدیا آبریزی دارد،علت چیست؟

در صورت بروز بسیاری از موارد پنل داخلی دستگاه شروع به آبریزی می کند که در ادامه به توضیح علل آبریزی کولرگازی می پردازیم اما اگر آبریزی از کندانسور می باشد و در فصل زمستان کاملا طبیعی می باشد و نیازی به نگرانی نیست زیرا عملا در حالت سرمایش جای پنل و کندانسور توسط شیر برقی تعویض میشود.

همچنین ممکن است با ایراد یخ زدن یونیت داخلی و خارجی اسپلیت مواجه گردید که در این صورت باید از یک متخصص کمک بگیرید.

 • پنل یخ زده است. (به علت کمبود گاز و عدم توجه به سرویس سالیانه پنل دستگاه یخ زده و شاید هم نشت گاز در سیکل وجود دارد برای بررسی بیشتر موضوع با نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا تماس بگیرید.)
 • حوضچه شکستگی دارد. (اگر آب از پشت بلوور فن در حال چکه کردن می باشد متاسفانه حوضچه ذخیره آب شکستگی دارد،پیشتاز سرویس حوضچه کولرگازی را تعمیر می کند و از تعویض حوضچه در مرکز تعمیراتی پیشتاز سرویس جلوگیری می شود.)
 • دستگاه تراز نیست. (در هنگام نصب ممکن است پنل با بی دقتی نصب شده باشد و به تراز بودن پنل دقت نشده باشد از این رو توصیه می شود برای نصب و جابجایی کولرگازی مدیا فقط با مرکز نصب و تعمیر کولرگازی مدیا در ارتباط باشید اما اگر بعد از نصب متوجه ایراد شدید و می خواهید ایراد را رفع نمایید نیز می توانید با پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.)

کولرگازی مدیا در حین کار صدای نامتعارف دارد،علت چیست؟

سر و صدای زیاد در حین کار یکی از بیشترین درخواست های تعمیر کولرگازی مدیا می باشد که از عمده علل این مشکلات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قاب شکستگی دارد یا دفرمه شده. (در صورتی که قاب دستگاه دچار آسیب فیزیکی شود بخش هایی از دستگاه شروع به لرزش می کنند که بهتر است برای رفع صدا دستگاه عایق گذاری شود)
 • موتور فن معیوب است. (در صورتی که بلبرینگ موتور فن معیوب باشد نیز دستگاه شروع به صدای زیاد می کند بهتر است خیلی زود برای تعمیر موتور فن کولرگازی خود اقدام کنید تا قبل از سوختن سیم پیچ دستگاه توسط تعمیرکار کولرگازی مدیا تعمیر شود.) پنل داخلی کثیف است(شاید در نگاه اول صدای غیر طبیعی به هرچیز مرتبط بدانید به جز کثیفی پنل داخلی اما یکی دیگر از دلایل تغییر صدای پنل نسبت به روز اول کثیفی بلوور فن و اواپراتور می باشد برای سرویس کولرگازی با نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا تماس بگیرید.)
نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا
نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

تعمیر کولر گازی مدیا               هزینه تعمیر کولرگازی مدیا
تعمیر موتور فن      از 480 تا 550 هزار تومان
تعویض خازن   از 330تا 490 هزار تومان
تعویض کمپرسور و تست کمپرسور کولرگازی مدیا     از 3800 تا 8300 هزار تومان
شارژ گاز R410از 1300 تا 1450 هزار تومان
شارژ گاز R22از 1500 تا 1700 هزار تومان
نصب کولرگازی مدیا        از 450 تا 750 هزار تومان
تعویض کنتاکتور                                                                        از 380 تا 550 هزار تومان
شستشو کامل سیکل با ازت و وکیوم                                         از 450 تا 830 هزار تومان
وکیوم کردن کولرگازی مدیا                                          450 هزار تومان
ایاب و ذهب و کارشناسی در محل                                150 هزار تومان
لیست قیمت خدمات در نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

نتیجه گیری

در آخر توصیه می کنیم اگر می خواهید برای تعمیر کولرگازی مدیا اقدام کنید با دقت جوانب را در نظر گرفته و بهترین مرکز کولرگازی تعمیر مدیا از دیدگاه خود را آگاهانه انتخاب نمایید و اگر در خصوص بخش سرویس یا تعمیر کولرگازی مدیا سوالی دارید در انتهای مطلب دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان تعمیر کولرگازی مدیا جواب سوال خود را دریافت نمایید.

تعداد کلمات متن 2910

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر کولرگازی مدیا در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 21 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

12 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی اصغر
علی اصغر
1 سال قبل

برد اینورتر کولرگازی مدیا موجود دارید؟

فرهود
فرهود
11 ماه قبل

شما داکت مدیا رو هم تعمیر می کنید؟

شهلا
شهلا
10 ماه قبل

سلام
شما خدمات گارانتی هم انجام می دید؟

میثم
میثم
8 ماه قبل

سلام
شما فروش دستگاه هم دارید؟

محمد
محمد
3 ماه قبل

سلام
شما به صورت جداگانه هم دستگاه رو گارانتی می کنید؟

نعیم
نعیم
3 ماه قبل

سلام
خدمات نصب محدوده باغ پرندگان هم دارید؟