You are currently viewing تعمیر ظرفشویی مدیا
تعمیر ظرفشویی مدیا

تعمیر ظرفشویی مدیا

زمان مطالعه: 11 دقیقه

مجموعه پیشتاز سرویس با بیش از دو دهه تجربه در زمینه تعمیر ظرفشویی مدیا ( Media dishwasher repair ) خدمات خود را در سطح تهران و در تمامی روزهای هفته به مشتریان ارائه می نماید و این خدمات تماما شامل گارانتی می باشد و با توجه به اینکه قطعات یدکی در اغلب موارد بی کیفیت می باشد در مجموعه پیشتاز سرویس تعمیر ظرفشویی مدیا با استفاده از قطعات ظرفشویی فابریک انجام می شود.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

در نظر داشته باشید تعمیر ظرفشویی مدیا در مجموعه پیشتاز سرویس صرفا در سطح شهر تهران انجام می شود و خدمات تعمیرات ظرفشویی مدیا در سایر شهرهای کشور توسط مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی نمی شود به همین منظور اگر ساکن سایر شهرهای کشور هستید برای دسترسی به نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا می بایست با شماره تلفن 118 تماس حاصل نموده و از تماس با خطوط شرکت خودداری نمایید.

تعمیرات ظرفشویی مدیا در مجموعه پیشتاز سرویس به صورت اصولی و حرفه ای انجام شده و از همین رو توانسته ایم با بیش از دو هزار تعمیر موفق در سطح شهر تهران بیشترین میزان رضایت مشتری را نیز داشته باشیم که مشتریان قدیمی شرکت گواه این موضوع می باشند.

تعمیر ظرفشویی مدیا در محل

پیشتاز سرویس به عنوان اولین مرکز تعمیر ظرفشویی مدیا در محل فعالیت خود را از سال 1382 آغاز نموده و تا امروز توانسته ایم تعمیرات خود را با بهترین کیفیت برای مشتریان انجام دهیم،در صورتی که می خواهید برای تعمیر ظرفشویی مدیا در محل کار و یا منزل خود اقدام نمایید توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله که توسط تحریریه مجموعه پیشتاز سرویس گردآوری شده است با ماه همراه باشید تا بتوانید در صورت امکان ایرادات جزئی را خودتان رفع و رجوع نمایید و از پرداخت هزینه های بیهوده تعمیراتی در امان باشید.

در نظر داشته باشید تعمیر ظرفشویی مدیا نیز در مجموعه پیشتاز سرویس تماما در محل انجام شده و پرداخت هزینه های ناشی از حمل و نقل و آسیب هایی که ممکن است به دستگاه وارد شود در مجموعه پیشتاز سرویس به حداقل رسیده است.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا در تهران

پیشتاز سرویس صرفا به عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا در تهران فعالیت می نماید و خدماتی در سایر شهرهای کشور ندارد این خدمات به صورت شبانه روزی و در تمامی مناطق استان تهران بدون محدودیت و همراه با پشتیبانی خدمات به مشتریان ارائه می شود.

از این رو اگر شما نیز ساکن شهر تهران هستید و می خواهید برای تعمیر ظرفشویی مدیا خود اقدام نمایید میتوانید درخواست خود را با نزدیکترین نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا در میان گذارید تا در سریعترین زمان ممکن ایراد دستگاه خود را توسط مجموعه پیشتاز سرویس رفع و رجوع نمایید.

متاسفانه در حال حاضر تعمیر ظرفشویی مدیا در تهران و کرج صرفا توسط مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی می شود و اطلاعی از نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا در سایر شهرهای کشور نداریم توصیه می کنیم برای تعمیر ظرفشویی مدیا در سایر شهرهای کشور با نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا در شهر خود تماس حاصل نمایید.

تعمیر ظرفشویی مدیا
تعمیر ظرفشویی مدیا

نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی مدیا

مجموعه پیشتاز سرویس صرفا به عنوان مرکز تعمیر ظرفشویی مدیا در تهران فعایت داشته و نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا به صورت رسمی نمی باشد با توجه به رفتن برندهای خارجی از بازار ایران و به جهت جلوگیری از متضرر شدن خریداران این برند مجموعه پیشتاز سرویس صرفا به عنوان مرکز تعمیر ظرفشویی مدیا و با توان تامین قطعات یدکی اصلی و تجربه تعمیراتی دو دهه ای خود اقدام به تعمیر ظرفشویی مدیا می نماید این مجموعه توانسته تا خلا نبود نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا در تهران را پر کرده و مشتریان و خریداران این برند در صورت بروز هرگونه مشکل در ماشین ظرفشویی خود بتوانند تا مجدد دستگاه خود را تعمیر و استفاده نمایند.

هرگونه ادعا مبنی بر وجود نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی مدیا از طرف کارخانه و شرکت اصلی در ایران کذب بوده و مجموعه پیشتاز سرویس نیز صرفا مرکز مجاز تعمیر ظرفشویی مدیا در تهران می باشد.

سوالات متداول ( FAQ ) در خصوص تعمیر ظرفشویی مدیا

در ادامه این مقاله سولات رایجی که توسط مشتریان مجموعه پیشتاز سرویس مطرح شده است را با شما در میان گذاشته ایم تا بتوانید پاسخ سوال خود را در کمترین زمان دریافت نمایید:

تعمیر ظرفشویی مدیا شامل گارانتی می باشد؟

بله تعمیرات ظرفشویی مدیا از 3 تا 24 ماه شامل گارانتی خدمات می باشد.

آیا سرویس ظرفشویی مدیا الزامی می باشد؟

خیر برای سرویس ظرفشویی کافیست تا جرمگیر مخصوص تهیه نموده و اقدام به جرمگیری نمایید.

چه زمانی برای تعمیر ظرفشویی مدیا می بایست اقدام کنیم؟

در صورت بروز هرگونه ارور و کاهش کیفیت شستشو و راندمان محصول می بایست برای تعمیرات ظرفشویی مدیا اقدام نمایید.

هزینه تعمیر ظرفشویی مدیا و تعرفه خدمات به چه صورت می باشد؟

تمامی خدمات تعمیرات ظرفشویی مدیا در مجموعه پیشتاز سرویس طبق تعرفه مصوب اتحادیه می باشد.

آیا می توانیم خودمان برای تعمیر ظرفشویی مدیا اقدام کنیم؟

خیر این کار التزام به داشتن تخصص داشته و فقط فرد متخصص و آموزش دیده می بایست ایراد دستگاه را بررسی نماید.

تعمیر ظرفشویی مدیا
تعمیر ظرفشویی مدیا

 اصول نگهداری از زبان تعمیرکار ظرفشویی مدیا

برای اینکه بتوانید به خوبی از ظرفشویی مدیا خود نگهداری نمایید و برای تعمیر ظرفشویی مدیا محتمل هزینه نشوید در ادامه این مقاله راهکارهایی برای بالاتر رفتن راندمان محصول به شما پیشنهاد نموده ایم که می توانید با استفاده از این تجربیات استفاده بهتری از محصول خود داشته باشید:

 • استفاده از فیلتر ورودی آب و تعویض هر 6 ماه
 • اهمیت به سرویس ظرفشویی
 • استفاده از شوینده های با کیفیت و ژله ای
 • عدم استفاده از مصرف کننده دیگر در پریز
 • استفاده از محافظ برق مخصوص
 • تراز نمودن دستگاه در بدو نصب
 • استفاده از ظروف متناسب با برنامه شستشو
 • تمیز کردن ظروف قبل از گذاشتن در سبد شستشو
 • تمیز کردن فیلتر هر ماه یک مرتبه
 • استفاده از ظرفشویی حداقل در ماه 2 تا 3 مرتبه

در نظر داشته باشید بر خلاف سایر محصولات و لوازم خانگی کارکرد سبب افت کیفیت و یا خرابی محصول خواهد شد اما در ماشین ظرفشویی این موضوع متفاوت بوده و حتما می بایست دستگاه در ماه 2 تا 3 مرتبه اقدام به شستشو و تخلیه نماید تا راندمان کاری محصول افت نکرده و دستگاه دچار اختلال نشود.

خدمات مدیا در مجموعه پیشتاز سرویس

مجموعه پیشتاز سرویس خدمات اغلب دستگاه های تولید شده توسط شرکت مدیا را در مجموعه خود پشتیبانی می نماید که این خدمات شامل تعمیرات لوازم خانگی مختلف می باشد که از این محصولات می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

تمامی این موارد در مجموعه پیشتاز سرویس با ضمانت خدمات و ضمانت اصالت کالا به مشتریان ارائه می شود که می توانید با ثبت سفارش در مجموعه از خدمات بی نظیر و با کیفیت به همراه پشتیبانی بهره مند شوید.

تعمیر ظرفشویی مدیا
تعمیر ظرفشویی مدیا

نحوه برقراری ارتباط با مرکز تعمیر ظرفشویی مدیا

برای برقراری ارتباط با مجموعه پیشتاز سرویس برای سرویس یا تعمیر ظرفشویی مدیا کافیست تا از طریق هریک از مواردی که در ادامه برای شما تشریح نموده ایم اقدام نمایید:

 • تماس از طریق خطوط ارتباطی مجموعه
 • برقراری ارتباط از طریق گفتگو آنلاین
 • ثبت سفارش از طریق فرم تعمیرات وب سایت
 • تماس با شماره های پشتیبانی مجموعه
 • برقراری ارتباط از طریق شبکه های مجازی

در نظر داشته باشید بعد از برقراری ارتباط با مجموعه پیشتاز سرویس خدمات تعمیر ظرفشویی مدیا در همان روز برای شما امکان پذیر بوده و احتیاج به رزرو خدمات از قبل نمی باشد.

مراحل تماس تا تعمیر ظرفشویی مدیا در پیشتاز سرویس

بعد از تماس و ثبت سفارش تعمیر ظرفشویی مدیا به صورت اتوماتیک مواردی انجام می شود که این خدمات ارائه شده برای تمامی مشتریان یکسان بوده و می توانید بعد از ثبت سفارش و انجام خدمات تعمیر ظرفشویی مدیا متوجه صحت این موضوع شوید:

 • تماس و هماهنگی توسط تکنسین مجموعه در کمتر از نیم ساعت
 • مراجعه حضوری تکنسین و عیب یابی و اعلا هزینه
 • انجام تعمیر ظرفشویی مدیا در محل مشتری بدون جابجایی
 • ارائه فاکتور تعمیر و گارانتی خدمات همراه داغی قطعات
 • تماس از طرف مجموعه و پیگیری کار انجام شده و میزان رضایت مشتری
 • پشتیبانی خدمات به صورت 24 ساعته و در تمامی ایام هفته

همچنین در نظر داشته باشید گارانتی این خدمات از 3 تا 24 ماه متغیر بوده و بر حسب نوع قطعه تعویض شده و خدمات متفاوت می باشد که تمامی این موارد در فاکتور مشتری قید شده و به مشتری ارائه می شود.

چرا پیشتاز سرویس

پاسخ به این سوال می تواند جنبه های مختلف تعمیراتی را در پی داشته باشد مواردی نظیر پشتیبانی خدمات،اصالت قطعات استفاده شده،اصول خدمات بر حسب تعمیر قطعه آسیب دیده،جلوگیری از جابجایی دستگاه و تعمیر در محل،تعرفه مصوب و شرکتی،تکتسین های حرفه ای و دوره دیده،کارگاه مشخص و آماده پاسخگویی به مشتریان،گارانتی خدمات تا 24 ماه و… سبب شده تا مجموعه پیشتاز سرویس به صورت حرفه ای بتواند بیشترین میزان رضایت مندی مشتری را در بین مجموعه های مختلف تعمیراتی داشته باشد.

شفاف بودن این خدمات و ارائه فاکتور رسمی تعمیر ظرفشویی مدیا سبب شده تا بتوانیم در طول دو دهه خدماتی مطلوب برای مشتریان خود به همراه داشته باشیم که رضایت مشتریان این مجموعه گواه این موضوع می باشد زیرا در مجموعه پیشتاز سرویس اولین و مهمترین اولویت رضایت مشتری بوده و لبخند رضایت مشتری مهمترین هدف این مجموعه می باشد.

ایرادات رایج بررسی شده در هنگام تعمیر ظرفشویی مدیا

در ادامه این مقاله قصد داریم ایرادات پرتکراری که در زمینه تعمیر ظرفشویی مدیا در مجموعه پیشتاز سرویس بیشتر مشاهده شده است را با شما در میان گذاریم تا بتوانید آشنایی کامل تری با خدمات تعمیر ظرفشویی مدیا داشته باشید و ایراد دستگاه خود را قبل از تعمیرات ظرفشویی مدیا توسط تکنسین تا حدودی اطلاع داشته باشد:

تعمیر ظرفشویی مدیا
تعمیر ظرفشویی مدیا

دستگاه آب را گرم نمی کند،علت چیست؟

 • المنت معیوب است. ( برای تست المنت می بایست اهم قطعه و اتصال به بدنه چک شود برای تست و تعویض المنت تعمیرکار ظرفشویی مدیا می بایست قطعه را مورد بررسی قرار دهد.)
 • برد الکترونیکی عمل نمی کند. ( در صورتی که برق متناسب با مصرف المنت به قطعه نرسد المنت عمل نکرده و در نتیجه آن آب داغ نمی شود،برای بررسی سلامت برد الکترونیکی با نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا در ارتباط باشید.)
 • سیم کشی آسیب دیده است. ( سیم کشی نیز بخش مهمی از دستگاه می باشد که در صورت آسیب دیدگی کارکرد دستگاه را مختل می نماید برای تعویض یا ترمیم سیم کشی با نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا تماس بگیرید.)
 • دستگاه جرمگیری نشده است. ( جرم و رسوب در دستگاه سبب می شود تا المنت به خوبی عمل نکند و در اغلب موارد المنت دچار آسیب جدی و ترک خوردن و در نتیجه اتصال به بدنه شود برای جرمگیری دستگاه می بایست از جرمگیر مخصوص ظرفشویی استفاده نمایید.)

دستگاه خاموش شده و عمل نمی کند،علت چیست؟

 • برد الکترونیکی معیوب است. ( برد الکترونیکی وظیفه تغذیه برق را در دستگاه دارد از همین رو در صورت آسیب این قطعه دستگاه خاموش شده و عمل نمی کند توصیه ما در مرکز تعمیر ظرفشویی مدیا استفاده از محافظ برق مخصوص می باشد.)
 • دوشاخه آسیب دیده است. ( بررسی نمایید دو شاخه دستگاه سالم باشد و در صورت مشاهده و یا قطع شدگی می توانید کابل فابریک را از نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • فیوز دستگاه سوخته است.. ( در صورت سوختن فیوز ورودی برق دستگاه خاموش شده و عمل نمی کند برای تعویض فیوز می بایست فیوز با آمپر متناسب را تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • نمایشگر دستگاه سوخته است. ( در برخی موارد نیز خرابی صفحه نمایشگر سبب می شود تا دستگاه خاموش شود برای تعمیر یا تعویض دیسپلی دستگاه می بایست با نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا تماس حاصل نمایید.)

ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمی کند،علت چیست؟

 • شیر برقی معیوب است. ( در صورت خرابی شیر برقی یا به اصطلاح آکوااستاپ آب گیری و تخلیه دچار مشکل خواهد شد و در نتیجه آن در برخی موارد آب تخلیه نمی شود.)
 • پمپ تخلیه معیوب است. ( پمپ تخلیه وظیفه خروج آب را دارد و در صورت خرابی و عدم کارکرد صحیح آب به خوبی خارج نمی شود برای تعویض پمپ تخلیه با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مدیا تماس بگیرید.)
 • پمپ تخلیه مسدود است. ( در صورت مسدود شدن پمپ تخلیه نیز آب به درستی تخلیه نمی شود،پمپ تخلیه را می بایست هر ساله حداقل تمیز نمایید.)
 • شلنگه تخلیه گرفتگی دارد. ( در صورتی که شلنگ خروجی دچار مشکل باشد آب تخلیه نمی شود شلنگ را بررسی و مسیر گرفتگی را باز کنید.)
تعمیر ظرفشویی مدیا
تعمیر ظرفشویی مدیا

ظروف به خوبی شسته نمی شود،علت چیست؟

 • استفاده از قرص نامناسب ( استفاده از قرص های تقلبی و گچی ظروف به خوبی شسته نخواهد شد برای تهیه قرص ظرفشویی اصلی به وب سایت فروشگاهی تهران اپلاینس مراجعه نمایید.)
 • تمیز نکردن ظروف قبل از قرار دادن در سبد ( ظروف را قبل از قرار دهی در سبد تمیز نمایید به این منظور که موارد بزرگ غذا یا میوه در ظرفشویی باقی نماند.)
 • استفاده از برنامه نامناسب ( برنامه متناسب با ظروف را انتخاب نمایید و با توجه به نوع ظروف اقدام به برنامه دادن به دستگاه نمایید.)
 • نبود جلا دهنده در قسمت مخصوص ( نبود جلادهنده نیز سبب خواهد شد تا شستشو به نحو احسنت انجام نشود در ظرف مخصوص جلادهنده مایع مخصوص را اضافه نمایید.)

دستگاه حین کار صدای زیاد دارد،علت چیست؟

 • جت پمپ معیوب است. ( در صورتی خرابی جت پمپ صدای نامتعارف از دستگاه شنیده می شود که در مرکز تعمیر ظرفشویی مدیا در اغلب موارد این قطعه تعمیر می شود و نیازی به هزینه های بالای تعویض نمی باشد.)
 • موتور مقسم معیوب است. ( خرابی موتور مقسم نیز از دیگر دلایل صدای نامتعارف در دستگاه می باشد برای تعویض موتور مقسم با نمایندگی تعمیر ظرفشویی مدیا تماس بگیرید و درخواست تعمیرات خود را مطرح نمایید.)
 • آبفشان به درستی عمل نمی کند. ( بررسی کنید سوراخ های پاشش آبفشان باز بوده و مسیر خروجی مسدود نباشد همچنین برای تهیه آبفشان نیز می توانید با مرکز تعمیر ظرفشویی مدیا در ارتباط باشید.)
 • پمپ تخلیه معیوب است. ( پمپ تخلیه را می بایست در صورت خرابی تعویض نمایید زیرا این قطعه حساس بوده و در صورت تعمیر مشکل ممکن است مجدد تکرار شود.)

نتیجه گیری

در صورتی که می خواهید برای سرویس و تعمیر ظرفشویی مدیا اقدام نمایید قبل از هرچیز بهتر است با مشاوره تعمیر مجموعه در ارتباط باشید تا در صورت امکان ایراد دستگاه را خودتان رفع نمایید،به هیچ عنوان برای تعمیرات ظرفشویی مدیا خودتان یا شخص آموزش ندیده اقدام نکنید زیرا این کار ممکن است اشکالات جبران ناپذیری را در دستگاه پدیدآوری نماید و در برخی موارد خارج از موارد تعمیراتی سبب آسیب های جانی نیز خواهد شد.

برای تعمیرات ظرفشویی مدیا و سایر ملزومات و لوازم خانگی برق تکنسین هر رسته متفاوت بوده و بعضا برخی تکنسین ها صرفا تجربه تعمیراتی یک یا دو برند را دارند زیرا تعمیرات لوازم خانگی از جمله ظرفشویی بسیار پیچیده و گسترده می باشد و برای تعمیرات نیاز به تجربه و ابزارآلات تعمیر دستگاه مربوطه می باشد.

در آخر توصیه می کنیم تا با مراکز تعمیراتی غیرمجاز تماس نگیرید و خدمات خود را صرفا با مراکز تعمیراتی معتبر در میان گذارید تا از پرداخت هزینه های نامعقول در امان مانده و دستگاه خود را با کمترین هزینه به حالت قبل برگردانید.

در صورت داشتن هرگونه نظر و پرسش می توانید این موارد را در انتهای مقاله به صورت کامنت درج نمایید تا کارشناسان مجموعه بتوانند در کمترین زمان پاسخ سوال شما را بدهند و سایر بازدید کنندگان نیز از این سوال و جواب ها در صورت لزوم پاسخ مناسب خود را دریافت نمایند.

لیست قیمت خدمات تعمیر ظرفشویی مدیا

برای آشنایی شما بازدیدکنندگان گرامی وب سایت پیشتاز سرویس هزینه تعمیرات ظرفشویی مدیا در موارد مختلف را در ادامه برای شما تشریح نموده ایم تا بتوانید قبل از تعمیر ظرفشویی مدیا با قیمت قطعات و خدمات آشنایی داشته باشید:

نوع خدمات تعمیر ظرفشویی مدیا    هزینه تعمیر ظرفشویی مدیا
تعمیر جت پمپ ظرفشویی مدیا   از 1200 تا 1880 هزار تومان 
تعویض شیر برقی ظرفشویی مدیا   از 1100 تا 1850 هزار تومان
تعویض موتور مقسم ظرفشویی مدیا  از 480 تا 950 هزار تومان 
نصب اولیه به همراه فیلتر ظرفشویی مدیا   از 300 تا 400 هزار تومان
تعمیر برد ظرفشویی مدیا  از 1500 تا 2200 هزار تومان
تعویض بند لولا ظرفشویی مدیا  از 350 تا 600 هزار تومان 
تعمیر ایرگاد ظرفشویی مدیا از 1200 تا 1800 هزار تومان
تعویض آبفشان ظرفشویی مدیا   از 1350 تا 1850 هزار تومان 
تعمیر لگنچه و رفع آبریزی از 900 تا 1400 هزار تومان
ایاب ذهاب و کارشناسی عیباز 250 تا 300 هزار تومان 

مناطق تحت پوشش تعمیر ظرفشویی مدیا

تعمیر ظرفشویی مدیا در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

تعمیر ظرفشویی مدیا در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

تعمیر ظرفشویی مدیا در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

تعمیر ظرفشویی مدیا در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

تعمیر ظرفشویی مدیا درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

تعمیر ظرفشویی مدیا در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

تعمیر ظرفشویی مدیا در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

تعمیر ظرفشویی مدیا در رباط کریم،پرند و شهریار

تعمیر ظرفشویی مدیا در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 6 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها