You are currently viewing نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو
نمایندگی تعمیرات ماکروفر انزو

نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو

زمان مطالعه: 9 دقیقه

پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو ( Enzo microwave repair agent ) خدمات تعمیر ماکروفر در محل را به مشتریان ارائه می نماید که شما می توانید برای درخواست خدمات از نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو با نزدیک ترین شعبه به محل کار یا زندگی خود تماس حاصل نموده و درخواست خود را مطرح نمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

در نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو کلیه خدمات از قبیل سرویس ماکروفر و تعمیر ماکروفر انزو و فروش قطعات ماکروفر انزو به مشتریان قابل ارائه می باشد که برای دریافت خدمات حضوری کارگاه مجموعه که در انتهای مقاله آدرس را درج نموده ایم آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

در نظر داشته باشید در نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو بعد از تعمیرات تست اشعه نیز انجام می شود که علاوه بر تعمیر ماکروفر انزو سلامت تعمیرات از لحاظ اشعه نیز تضمین گردد به همین منظور کارگاه مجموعه با داشتن دستگاه تست اشعه خود را نسبت به این مورد نیز تجهیز نموده است.

نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در تهران

اگر ساکن شهر تهران هستید و به دنبال نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو می باشید توصیه می کنیم تا با مجموعه پیشتاز سرویس همراه باشید و ابتدا این مقاله را که توسط تعمیرکار ماکروفر انزو نوشته شده است مطالعه نمایید تا با تمامی جوانب کار در نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو آشنا شوید و بتوانید برای تعمیرات تصمی بهتری داشته باشید و یا در صورت امکان خودتان برای تعمیر ماکروفر انزو اقدام نمایید.

در نظر داشته باشید کارگاه مرکزی نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در تهران نیز دایر بوده و آدرس کارگاه نیز در انتهای مقاله درج شده است به همین منظور علاوه بر تعمیر ماکروفر در محل می توانید به صورت حضوری نیز به کارگاه نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو مراجعه نموده و از خدمات حضوری بهره مند شوید.

 تعمیر ماکروفر انزو در محل

تعمیر ماکروفر انزور در محل توسط تعمیرکاران با تجربه مجموعه پیشتاز سرویس و بدون نیاز به جابجایی انجام می شود که همین موضوع سبب کسب رضایت مندی حداکثری مشتریان مجموعه شده است چنانچه شما نیز می خواهید برای تعمیر ماکروفر انزو در محل اقدام نمایید کافیست تا با نزدیکترین شعبه مجموعه پیشتاز سرویس به محل سکونت خود تماس حاصل نموده و درخواست خود را مطرح نمایید.

در نظر داشته باشید صرفا در موارد نظیر تعمیر برد ماکروفر یا تعمیر تاچ ماکروفر برد الکترونیکی به کارگاه مجموعه حمل شده و پس از تعمیرات مجدد برد به منزل مشتری انتقال داده شده و بر روی دستگاه بسته خواهد شد و در واقع تعمیرات برد ماکروفر در محل به دلیل پیچیدگی مبحث الکترونیک قابل انجام نمی باشد اما موارد دیگر نظیر تعویض قطعات ماکروفر و لوازم یدکی قابل انجام می باشد.

تعمیر ماکروفر انزو در محل شامل تمامی مناطق 22گانه شهر تهران بوده و این خدمات به صورت شبانه روزی توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو حتی در ایام تعطیل به مشتریان ارائه می گردد.

نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر انزو

به دلیل وجود تحریم ها نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر انزو در ایران فعالیت رسمی ندارد و مجموعه پیشتاز سرویس نیز برای رفع نیاز آن دسته از عزیزانی که اقدام به خرید این دستگاه نموده و در حال حاضر احتیاج به خدمات دارند فعالیت خود را از سر گرفته است.

منظور از نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در این مقاله نیز مزکری با قابلیت تامین قطعات یدکی اصلی و توان ارائه خدمات به مشتریان می باشد،در واقع هیچ نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر انزو در ایران فعایت نداشته و پیشتاز سرویس نیز از این قائده مستثنی نمی باشد.

در حال حاضر پیشتاز سرویس با واردات قطعات یدکی این برند و نیروهای متخصص خود توانسته نیاز مشتریان خود را بر طرف نموده و خدمات خود را تعرفه مصوب اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تهران به مشتریان ارائه نماید.

شرایط گارانتی در نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو

اگر دستگاه خود را با گارانتی پیشتاز سرویس و از فروشگاه های معتبر خریداری نموده اید در نظر داشته باشید دستگاه های گارانتی شده توسط مجموعه پیشتاز سرویس شامل 24 ماه ضمانت خدمات بدون قید وشرط می باشد و نصب رایگان شرکتی نیز بعد از خریداری به مشتریان ارائه می شود.

خدمات گارانتی بعد از تعمیرات در شرایطی که دستگاه فاقد ضمانت باشد و یا گارانتی آن تمام شده باشد بعد از خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس شامل گارانتی خدمات ارائه شده تا 24 ماه بعد از تاریخ تعمیر خواهد بود که این خدمات مطابق تاریخ فاکتور و با توجه به نوع قطعه تعویض شده یا تعمیرات متغیر خواهد بود که تماما در فاکتور مشتری قید می گردد.

نکات نگهداری از ماکروفر انزو

برای آشنایی شما عزیزان با برخی از نکات نگهداری مربوط به ماکروفر انزو در ادامه مقاله شما را با برخی از نکات نگهداری از ماکروفر انزو آشنا نموده ایم تا بتوانید نگداری بهتری از دستگاه خود داشته باشید و تا حدود زیادی از تعمیر ماکروفر انزو در امان باشید:

 • استفاده از محافظ برق در بدو نصب
 • عدم استفاده مکرر و پشت هم از دستگاه
 • اهمیت به نظافت داخل کابین دستگاه
 • استفاده از درپوشش مخصوص ماکروویو
 • تعویض فیلتر ماکروفر هر سال یک مرتبه
 • عدم استفاده از ظروف فلزی در دستگاه

با رعایت این موارد که توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو به شما عزیزان توصیه شده است می توانید تا حدود زیادی از تعمیر ماکروفر انزو جلوگیری نمایید.

نمایندگی تعمیر ماکر.فر انزو
نمایندگی تعمیر ماکر.فر انزو

ایرادات بررسی شده در نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو

برخی از ایرادات رایج که در نمایندگی تعمیرات ماکروفر انزو بیشتر بررسی نموده ایم را با شما به اشتراک گذاشته ایم تا آشنایی بیشتری نسبت به تعمیر ماکروفر انزو و ایراد پیش رو داشته باشید که در ادامه این موارد را با شما به اشتراک گذاشته ایم:

ماکروفر انزو غذا را گرم نمی کند،علت چیست؟

 • برنامه نادرست انتخاب شده است. ( از برنامه ماکرو برای گرم کردن مواد غذایی استفاده نمایید.)
 • مگنترون معیوب است. ( در صورت خرابی مگنترون غذا در دستگاه گرم نمی شود برای تعویض مگنترون می بایست تست اشعه توسط فرد متخصص انجام شود برای بررسی بیشتر موضوع با نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو تماس بگیرید.)
 • خازن معیوب است. ( خازن ماکروفر در صورت خرابی برق را به درستی در سیستم به جریان نخواهد انداخت برای تعویض خازن می بایست قطعه دشارژ گردد و سپس خازن ماکروفر تعویض گردد.)

ماکروفر انزو در حین کار صدای نامتعارف دارد،علت چیست؟

 • موتور فن معیوب است. ( موتور فن را در اغلب موارد می توان تعمیر نمود که هم تعمیر قطعه هم تعویض قطعه توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو انجام می شود صدای شبیه به زوزه از خرابی های بارز این قطعه می باشد.)
 • ترانس های ولتاژ معیوب است. ( ترانس های ولتاژ قابل تعمیر نمی باشد برای تعویض قطعه با نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در ارتباط باشید.)
 • موتور سینی گردان معیوب است. ( در صورت خرابی موتور گردان صدای چرخ دنده قابل شنیدن خواهد بود که این صدا نیز آزار دهنده می باشد موتور گردان ماکروفر را می توانید از فروشگاه تهران اپلاینس تهیه و قطعه را تعویض نمایید.)

صفحه لمسی ماکروفر انزو عمل نمی کند،علت چیست؟

 • صفحه تاچ معیوب است. ( در این حالت برد الکترونیکی باز شده و به کارگاه مجموعه حمل می شود و پس از تعمیرات مجدد به منزل مشتری انتقال داده شده و بدون مشکل نصب خواهد شد.)
 • برد الکترونیکی معیوب است.( برد پاور ایراد دارد و نیاز به تعمیر دارد برای بررسی موضوع با نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در تماس باشید.)

در حین کار دستگاه فیوز عمل می کند،علت چیست؟

 • میکروسوییچ معیوب است. ( خرابی میکروسوییچ ممکن است سبب مشاهده این نوع ایراد در دستگاه شود تست میکرسوییچ ماکروفر را در مقاله مربوط تشریح نموده ایم.)
 • زبانه درب معیوب است. ( در صورت شکستن زبانه درب نیز این ایراد مشاهده می شود برای تعویض زبانه درب با نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو تماس بگیرید.)
 • دیود دستگاه سوخته است. ( دیود را تست نمایید و در صورت خرابی قطعه را از نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
نمایندگی تعمیر ماکر.فر انزو
نمایندگی تعمیر ماکر.فر انزو

ماکروفر انزو بوی سوختگی می دهد،علت چیست؟

 • داخل کابین چربی و کثیفی دارد. ( داخل کابین ماکروفر را با استفاده از شوینده مناسب تمیز نمایید تا ایراد رفع شود.)
 • ترانس های ولتاژ سوخته است. ( خرابی سیم پیچ ترانس از دیگر دلایل ایجاد بوی سوختگی در دستگاه می باشد،ترانس های ولتاژ غیر قابل تعمیر بوده و می بایست قطعه را تعویض نمایید.)
 • المنت ها معیوب شده اند. ( در صورت خرابی المنت ها بوی سوختگی ایجاد خواهد شد سیم کشی المنت و خود المنت را بررسی نمایید و در صورت مشاهده خرابی ایراد را رفع و رجوع نمایید.)

ماکروفر انزو در زمان کار جرقه می زند،علت چیست؟

 • فیلتر اشعه آسیب دیده است. ( فیلتر را از نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو تهیه نموده و اقدام به تعویض نمایید.)
 • مگنترون معیوب است. ( مگنترون یا نازل مگنترون معیوب است برای بررسی بیشتر موضوع با کارشناسان مجموعه از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.)
 • کابین رنگ پریدگی دارد. ( در صورت مشاهده رنگ پریدگی و یا از بین رفتن لعاب کابین می بایست تعویض گردد.)

مراحل تماس تا مراجعه تکنسین نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو

بعد از ثبت سفارش تعمیرات از طریق فرم های مربوط تعمیراتی و یا تماس با مرکز تعمیراتی پیشتاز سرویس مراحل زیر دنبال می شود تا خدمات به مشتری ارائه گردد:

 • ثبت سیستمی آدرس در وب سایت
 • ارسال آدرس برای نزدیکترین تکنسین
 • تماس تکنسین و مراجعه زمان بازدید
 • عیب یابی و اعلام هزینه به مشتری
 • انجام کار در صورت تمایل مشتری
 • ارائه فاکتور و ضوابط گارانتی به مشتری
 • تماس از طرف مجموعه و کسب میزان رضایت مشتری

تمامی این مراحل در آدرس هایی که توسط مجموعه پیشتاز سرویس برای مشتریان انجام می شود به طور دقیق و سیستمی ارائه می گردد.

سوالات پرتکرار ( FAQ ) از نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو

برخی از سوالاتی که ممکن است در ذهن شما نقش بسته باشد را در ادامه این مطلب به همراه پاسخ آن تشریح نموده ایم:

آیا نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در سایر شهرها نیز خدمات دارد؟

مجموعه پیشتاز سرویس صرفا در حال حاضر در سطح شهر استان تهران فعالیت دارد و خدماتی در سایر شهرهای کشور نداریم.

چه زمانی با نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو تماس بگیریم؟

در صورت مشاهده هرگونه ایراد و خرابی و عدم کارکرد صحیح دستگاه با نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در ارتباط باشید.

تعمیر ماکروفر انزو در محل انجام می شود؟

بله تمامی خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس در محل کار یا منزل مشتری قابل انجام می باشد.

هزینه تعمیر ماکروفر انزو چقدر می باشد؟

در انتهای مقاله هزینه تعمیرات به صورت تفکیک شده درج شده است اما قبل از انجام تعمیرات می توانید در قسمت گفتینو استعلام هزینه دریافت نمایید.

نمایندگی تعمیر ماکر.فر انزو
نمایندگی تعمیر ماکر.فر انزو

ویژگی تکنسین های نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو

 با توجه به سخت گیری هایی که در جذب تکنسین و نیروهای انسانی در مجموعه پیشتاز سرویس می باشد این مجموعه توانسته تا بهترین نیروهای تعمیرات ماکروفر در تهران را در مجموعه جذب نموده و خدمات خود را به بهترین نحو به مشتریان ارائه نماید که در ادامه به ویژگی های این نیروها پرداخته ایم:

 • دارای میانگین 5 سال سابقه کاری
 • احراز هویت شده و دارای گواهی عدم سو سابقه
 • دارای مدارک از سازمان فنی و حرفه ای
 • آشنا به تعرفه شرکتی و اتحادیه
 • متخصص و آموزش دیده در نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو
 • اصول خدمات بر حسب تعمیر قطعه و جلوگیری از تعویض بی مورد

این موارد در کنار هم سبب شده تا بیشترین میزان رضایت مندی نزد مشتریان را دارا باشیم و بتوانیم بهترین نوع خدمات را به مشتریان نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو ارائه نماییم.

نتیجه گیری در خصوص تعمیر ماکروفر انزو

تعمیرات ماکروفر انزو می بایست صرفا توسط افراد متخصص و دارای گواهی از انرژی اتمی انجام شود،زیرا ماکروویو ها به دلیل داشتن مگنترون دارای اشعه و پرتو بوده و در تعمیرات می بایست به شدت دقت و تجربه به کار برده شود،از همین رو به هیچ عنوان برای تعمیرات ماکروفر انزو به تعمیرگاه های نا معتبر مراجعه نکنید زیرا این افراد ممکن است علاوه بر تعمیرات غیر استاندارد سبب نشت اشعه در ماکروویو شوند که آسیب های جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.

در صورت خرابی ماکروفر انزو بدون نگرانی از بابت ایراد پیش رو کافیست تا با نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو تماس حاصل نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید تا در سریعترین زمان ممکن کارشناس مربوطه برای ارائه خدمات با شما هماهنگی های لازم را انجام دهد،همچنین توصیه می کنیم تا زمان مراجعه کارشناس دستگاه را از برق خارج نمایید و مجدد استفاده نکنید تا از آسیب های بیشتر به دستگاه جلوگیری نمایید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو

نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو در شمیرانات،دماوند و بومهن

لیست قیمت خدمات در نمایندگی تعمیرات ماکروفر انزو

برای آشنایی شما عزیزان با هزینه تعمیر ماکروفر انزو در ادامه این مقاله جدول مربوط به هزینه تعمیر ماکروفر انزو را ترسیم نموده ایم:

نوع خدمات در نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر ماکروفر انزو
تعویض مگنتروناز ۷۵۰ تا ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژاز ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار
تعویض موتورگرداناز ۳۵۰ تا ۴۵۰ هزار تومان
تعمیر موتور فناز ۲۸۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض فیلتر اشعهاز ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکیاز ۷۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان
سینس ماکروفر انزواز ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان
تعویض دیوداز ۲۵۰ تا ۴۵۰ هزار تومان
ایاب ذهاب و کارشناسیاز ۱۵۰ تا ۲۰۰هزار تومان

5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها