You are currently viewing مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ
مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ

مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ

زمان مطالعه: 6 دقیقه

قصد داریم در این مقاله مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ ( LG and Samsung microwave comparison ) را به طور کامل و واضح برای شما انجام دهیم تا بتوانید قبل از اقدام برای خرید ماکروفر سامسونگ یا ال جی به طور کامل با این برندها و ماکروفرهای تولید شده توسط این دو برند آشنا شوید تا بتوانید انتخاب آگاهانه تری نسبت به خرید خود داشته باشید.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

پیش از هرچیز قبل از مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ می بایست از انواع مایکروفرهای تولید شده توسط این دو برند آشنا شوید و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید نمایید در ادامه انواع مایکروفرهای تولید شده توسط کمپانی ال جی و سامسونگ را برای شما معرفی کرده ایم.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

مقایسه ماکروویو ال جی و سامسونگ

مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ
مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ

ماکروویوها صرفا برای داغ کردن مواد غذایی و یخ زدایی کاربرد دارند و در واقع قسمت فر برای پخت مواد غذایی در این دستگاه ها وجود ندارد و برای افرادی که صرفا دستگاه را برای گرم کردن احتیاج دارند مناسب می باشند و هزینه خرید این دستگاه ها از ماکروفرها کمتر می باشد که در جدول زیر مقایسه مایکروویو ال جی و سامسونگ را ترسیم نموده ایم:

SAMSUNGLG
کیفیت قطعات ********
طراحی ظاهری**** *****
منو کاربردی********
دسترسی به لوازم یدکی *******
ارزش خرید********
خدمات پس از فروش********
کارکرد در بلند مدت********
کشور سازندهمالزیچین
بهترین مدل ماکروویو GE-402MC-3022WR
مقایسه ماکروویو ال جی و سامسونگ
مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ
مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ

به طور کلی در مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ در مدل های معمولی پارامترها و کفه ترازو به طرف برند سامسونگ سنگین تر می باشد اما اگر می خواهید از انواع دیگر مایکروفرها تهیه کنید ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

ماکروویو سامسونگ به دلیل بهره مندی از مگنترون مالزی و قوی تر به نسب مگنترون ماکروفر ال جی در این مقایسه برتری بیشتری نسبت به ال جی دارد و میتوان در این مقایسه سامسونگ را برنده اعلام کرد.

به تعمیر مایکروفر در تهران نیاز دارید؟ از متخصصین پیشتاز سرویس کمک بگیرید.

مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ

ماکروفرها همانطور که از نامشان پیداست علاوه بر توانایی گرم کردن و یخ زدایی از آپشن گریل و فر نیز بهره مند می باشند،با به کارگیری از المنت و فن شبیه سازی از فر در این دستگاه ها وجود دارد که وجه تمایز ماکروفر و ماکروویو نیز همین موضوع می باشد از همین رو اگر می خواهید علاوه بر داغ کردن امکان پخت و پز در دستگاه نیز داشته باشید قطعا باید سراغ این دستگاه ها بروید که در ادامه مقایسه ماکروفر سامسونگ و ال جی را انجام داده ایم:

SAMSUNGLG
متریال به کار رفته********
پخت هوشمند*******
کیفیت آشپزی********
برنامه های کاربردی********
خدمات پس از فروش********
طراحی ظاهری********
کشور سازندهمالزیچین
بهترین مدل های ماکروفرCE284MC62BCR
مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ
مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ

اگر بخواهیم مقایسه ماکروفر ال جی و سامسونگ را در این مدل ها نیز دقیق بررسی نماییم می توان این دو برند را تقریبا یکسان دانست و انتخاب را بنا به سلیقه مشتری متفاوت دانست از همین رو در مقایسه ماکروفر ال جی و سامسونگ در مدل های دارای فر نمی توان با اختلاف برندی را برنده دانست و انتخاب کاملا سلیقه ای می باشد.

مقایسه سولاردوم ال جی و سامسونگ

شاید بتوان بهترین برند سولاردوم ساخته شده تا کنون توسط کمپانی های مختلف را سولاردوم ال جی نامید این برند در طراحی ظاهری و قطعات داخلی و کیفیت متریال سولاردوم با فاصله زیادی نسبت به رقیبان خود یکه تاز می باشد و از فروش بسیار بالایی نیز در بازارهای جهانی بهره مند شده است.

سولاردوم ال جی سالیان زیادیست در بیش از ده مدل ساخته و روانه بازار شده است و از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد که سبب شده پرفروش ترین سولاردوم در بازار جهانی باشد.

مقایسه بین مایکروفر ال جی و سامسونگ در مدل های سولاردوم با اختلاف فاحشی ال جی را از رقیب دیرینه خود برتر نشان می دهد و شاید در مدل های سولاردوم سامسونگ صرفا آپشن سنسور وزن سبب برتری سولاردوم سامسونگ شود و در سایر مقادیر ال جی قاطعانه برنده این مقایسه می باشد.

در مورد تعمیر مایکروفر خود سوالی دارید؟ سوال خود را کامنت کنید تا کارشناسان پیشتاز سرویس در اولین فرصت پاسخگوی سوال شما باشند.

استفاده از المنت های نوری،سینی فلزی،متریال با کیفیت و منو حرفه ای سبب شده تا ال جی در میان ایرانیان در مدل سولاردوم فروش بسیار زیادی داشته باشد و تعمیر سولاردوم ال جی نیز نسبت به تعمیر سولاردوم سامسونگ در مجموعه پیشتاز سرویس کمتر می باشد.

یکی از ایرادات متداولی که سولاردوم سامسونگ دچار آن می شود ارور E32 می باشد که این ایراد نیز دقیقا در همان قطعه سنسور وزن ایجاد می شود و سبب اختلال در کارکرد ماکروفر می شود.

مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ
مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ

در مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ در مدل های سولاردوم اگر بخواهیم به ایرادات رایج در این دو دستگاه اشاره کنیم المنت سولاردوم و موتور کف سولاردوم از قطعات مصرفی می باشد که به نسبت بیشتر دچار خرابی می شوند و در سولاردوم سامسونگ نیز سنسور وزن و خازن ماکروفر بیشترین خرابی را دارا می باشند.

مقایسه قطعات به کار رفته در مقاله مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ

اکر بخواهیم در بخش مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ به طور واضح تری وارد شویم و بحث تخصصی در خصوص قطعات به کار رفته در این دو برند را داشته باشیم باید به قطعات اصلی به کار رفته در این دو برند اشاره نماییم که در ادامه در این خصوص نیز توضیحات لازم را برای شما ذکر کرده ایم:

مگنترون

شاید مگنترون ماکروفر را بتوان قلب دستگاه نامید و در صورت خرابی این قطعه عملا دستگاه از کار خواهد افتاد در بخش مگنترون قطعات سامسونگ مالزی به نسبت ال جی چین برتری بسیار واضحی را دارا می باشند.

ترانس ماکروفر

ترانس ماکروفر نیز توسط هر دو کمپانی با کیفیت بالایی ساخته می شود که در این بخش شاید سامسونگ را بتوان مقداری برتر دانست،این قطعه در هر دو برند از جنس مس طراحی و تولید می شود.

مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ
مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ

خازن ماکروفر

خازن های به کار رفته در ماکروفر ال جی به نسبت سامسونگ دچار خرابی کمتری می باشند و در این قسمت ال جی را می توان برنده نام گذاری نمود ، خازن ماکروفر قطعه گران قیمتی نبوده و در رده متوسط قیمتی می باشد.

برد الکترونیکی

ماکروفرهایی که دارای صفحه لمسی می باشند در برند سامسونگ و ال جی دارای خرابی صفحه تاچ بعد از گذشت چند سال خواهند شد و در هر دو برند شما بعد از مدتی می بایست برای تعمیر تاچ ماکروفر اقدام نمایید اما در بخش تغذیه در برند ال جی خرابی کمتری مشاهده می شود و برای تعمیر برد ماکروفر ال جی معمولا کمتر از برند سامسونگ اقدام می شود.

موتور گردان ماکروفر

کیفیت موتور گردان ماکروفر نیز در هر دو برند قابل قبول بوده و می توان این دو برند را در این زمینه یکسان دانست اما در مدل سولاردوم ال جی به دلیل سنگین بودن سینی موتور کف دچار خرابی های بیشتری به نسبت سولاردوم سامسونگ می باشد.

مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ
مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ

سوال و جواب کوتاه ( FAQ ) در خصوص مقایسه مایکروفر ال جی و سامسونگ

بهترین مدل مایکروفر ال جی؟

قطعا سولاردوم را می توان بهترین مایکروفر ال جی نامید.

بهترین مدل مایکروفر ساسمونگ؟

در حال حاظر سامی 4 را می توان کامل ترین نوع و با کیفیت ترین نوع از برند سامسونگ دانست.

بدترین مدل ماکروفر ال جی؟

به طور قطع ماکروفر های اینورتر ال جی را می توان بدترین نوع موجود در بازار نامید.

بدترین مدل ماکروفر سامسونگ؟

CE288 نیز به دلیل خرابی رایج آی سی بدترین مدل سامسونگ در بازار کنونی می باشد.

ارزان ترین ماکروفر این دو برند؟

8265 ال جی و MS23F300 سامسونگ اقتصادی ترین مدل ها می باشند.

گران ترین ماکروفر این دو برند؟

سولاردوم ال جی و SAMI 14 سامسونگ پرچمداران این دو برند بوده و گران ترین می باشند.

4.9 16 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

12 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بردیا ورزنده
بردیا ورزنده
8 ماه قبل

سلام ظرفیت ماکروفر ال جی بزرگتره یا سامسونگ؟

rahim
rahim
8 ماه قبل

سلام
سینی ماکروفر سامسونگ و ال جی یکسان هستش؟

سهیل کمیجانی
سهیل کمیجانی
7 ماه قبل

وقت به خیر با توجه به این مقایسه ها شما کدوم برندو پیشنهاد می کنید تهیه کنیم؟

نسیم
نسیم
6 ماه قبل

سولاردوم ال جی بهتر است یا سامی سامسونگ؟

Nasrin
Nasrin
20 روز قبل

سلام
شما به عنوان تعمیرکار ماکروفر معمولا خرابی کدوم برند بیشتر و زودتر ؟؟

Ahmadbabaee
Ahmadbabaee
20 روز قبل

هزینه تعمیرات ماکروفر کدوم برند بیشتر ؟؟