You are currently viewing نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک

زمان مطالعه: 8 دقیقه

در صورتی که می خواهید برای تعمیر اسپرسوساز گاسونیک اقدام نمایید و به دنبال نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک ( Gosonic espresso maker repair agent ) هستید پیش از هر چیز توصیه می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید با جزئیات تعمیرات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک آشنا شوید و در صورت امکان خودتان برای تعمیر اسپرسوساز گاسونیک اقدام نمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

در نظر داشته باشید پیشتاز سرویس به عنوان مرکز مجاز تعمیراتی خدمات خود را به مشتریان ارائه می نماید و نمایندگی رسمی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک نمی باشد،همانند اغلب برندهای لوازم خانگی گاسونیک نیز در ایران نمایندگی رسمی تعمیر نداشته و منظور از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک مرکزی مجاز و دارای توان تامین قطعات یدکی و تجربه تعمیراتی می باشد.

نمایندگی تعمیراسپرسوساز گاسونیک در تهران

پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در تهران صرفا فعالیت داشته و خدمات خود را در تمامی مناطق استان تهران انجام می دهد،این مرکز با راه اندازی کارگاه مجهز اقدام به تعمیرات اسپرسوساز گاسونیک نموده و این خدمات را صرفا در کارگاه مرکزی خود واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 انجام می دهد.

در نظر داشته باشید تعمیر اسپرسوساز گاسونیک صرفا در کارگاه انجام شده و نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در تهران صرفا خدمات کارگاهی را ارائه می نماید و تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در محل توسط مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی نمی شود.

همچنین می توانید از پیک رایگان مجموعه برای دریافت خدمات تعمیر اسپرسوساز گاسونیک بهره مند شوید و دستگاه را با ارائه رسید تحویل پیک داده و بعد از تعمیرات مجدد دستگاه را در منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

درباره پیشتاز سرویس

با توجه به گسترده بودن لوازم خانگی و خرابی های ناشی از مستحلک شدن این لوازم پیشتاز سرویس برای رفع این خلا حدود یک دهه می باشد که در تهران فعالیت خود را آغاز نموده است و از همین رو به عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک نیز فعالیت می نماید این مجموعه با بهره مندی از نیروهای متخصص علاوه بر تعمیر اسپرسوساز گاسونیک،تعمیر ماکروفر گاسونیک و تعمیر آبسردکن گاسونیک را نیز انجام می دهد.

از دیگر موارد ارائه شده در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک خدمات مربوط به تامین قطعات اسپرسوساز،تامین قطعات ماکروفر و کلیه لوازم خانگی های مربوط به این برند و سایر برندها می باشد.

خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک

تمامی خدمات مربوط به خدمات پس از فروش اسپرسوساز گاسونیک در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک به مشتریان ارائه می شود که این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

 • تعمیر اسپرسوساز گاسونیک ( با ضمانت 3 تا 12 ماهه )
 • قطعات اسپرسوساز گاسونیک ( با ضمانت اصالت کالا )
 • سرویس اسپرسوساز گاسونیک ( با ضمانت 3 ماهه )
 • تعمیر برد اسپرسوساز گاسونیک ( با ضمانت 6 ماهه )
 • نصب و راه اندازی اسپرسوساز گاسونیک ( همراه با آموزش استفاده )

برای دریافت هر یک از خدمات مذکور می توانید به آدرس فروشگاه مجموعه مراجعه نموده و خدمات خود را دریافت نمایید و برای استعلام خدمات مورد نظر خود نیز می توانید در بخش گفتگو آنلاین وب سایت درخواست خود را مطرح نمایید،همچنین تمامی خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک شامل ضمانت اصالت کالا و ضمانت خدمات می باشد.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک

پاسخ به سوالات پرتکرار ( FAQ ) از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک

با توجه به تکرر در برخی از سوالات و جلوگیری از اتلاف وقت مشتری و مجموعه برخی از سوالاتی که ممکن است برای شما نیز همین پرسش مطرح شده باشد را در ادامه پاسخ داده ایم تا در کمترین زمان بتوانید پاسخ سوال خود را دریافت نمایید:

آیا نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک پیشتاز سرویس می باشد؟

خیر، پیشتاز سرویس خدمات خود را به عنوان مرکز مجاز تعمیراتی انجام می دهد و نمایندگی رسمی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در ایران فعالیتی ندارد.

آیا تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در محل انجام می شود؟

خیر خدمات صرفا در کارگاه نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک ارائه می شود.

آیا قطعات یدکی اصلی در تعمیر اسپرسوساز گاسونیک استفاده می شود؟

بله در صورت احتیاج به تعویض قطعه قطعات اسپرسوساز با ضمانت اصالت کالا در کارگاه مجموعه تعویض می شود.

زمان تقریبی برای تعمیر اسپرسوساز گاسونیک چقدر می باشد؟

بستگی به حجم کار و همچنین نوع خدمات زمان تعمیرات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک 2 تا 7 روز کاری می باشد.

یا خدمات گارانتی در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک شامل هزینه می باشد؟

در صورت تهیه دستگاه با گارانتی پیشتاز سرویس خدمات تا 12 ماه بدون پرداخت هزینه می باشد.

ایرادات متداول بررسی شده در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک

برخی از ایرادات رایج در اسپرسوسازهای گاسونیک را در ادامه با شما در میان گذاشته ایم تا بتوانید با ایرادات رایج آشنایی پیدا کرده و همچنین در صورت مشابه بودن ایراد دستگاه آگاهی بیشتری از خدمات مجموعه داشته باشید و در صورت امکان خودتان برای تعمیر اسپرسوساز گاسونیک اقدام نمایید و ایرادات ساده را رفع و رجوع نمایید:

دستگاه خاموش شده و عمل نمی کند،علت چیست؟

 • تبدیل دوشاخه معیوب است. ( در صورت وجود تبدیل در سر دو شاخه قبل از تماس با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک تبدیل را تعویض نمایید و دستگاه را مجدد چک نمایید.)
 • پریز برق معیوب است. ( دستگاه دیگری را در پریز تست نمایید و سلامت پریز را چک نمایید البته این راهکار نمی تواند راهکار مناسبی باشد و بهتر است برای تست سلامت پریز با دستگاه اهم متر ولتاژ را بررسی نمایید.)
 • فیوز برق عمل کرده است. ( جعبه فیوز را بررسی نمایید ممکن است کلیدها عمل کرده باشند و در صورت مشاهده علت را پیدا کرده و سپس فیوز را به حالت صحیح برگردانید.)
 • ترموستات معیوب است. ( برای تعویض ترموستات قطعه را از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز گاسونیک تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)

دستگاه به خوبی عصاره گیری نمی کند،علت چیست؟

 • کلگی پمپ معیوب است. ( خرابی کلگی پمپ علت ضعیف شدن عصاره گیری می باشد در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک این قطعه به صورت جداگانه تعویض می شود تا هزینه تعمیر اسپرسوساز گاسونیک کمتر شود.)
 • ترموفیوز معیوب است. ( خرابی ترموفیوز نیز سبب عصاره گیری ضعیف می شود و برای رفع این موضوع پس از اطمینان می بایست قطعه تعویض گردد.)
 • دستگاه رسوب دارد. ( برای سرویس اسپرسوساز اقدام نمایید،در نظر داشته باشید از شستشو با سرکه یا شونده های تقلبی جدا خودداری نمایید.)
 • شیر برقی عمل نمی کند. ( در صورت خرابی شیر برقی قطعه می بایست تعویض گردد برای تست و تعویض با کارشناسان نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک تماس بگیرید.)

بدنه دستگاه برق دارد،علت چیست؟

 • نبود ارت در محل نصب ( اگر ساختمان دارای ارت نمی باشد دلیل وجود برق در بدنه همین موضوع می باشد که متاسفانه قابل حل نمی باشد.)
 • خرابی المنت اسپرسوساز ( در صورت خرابی المنت قطعه اتصال به بدنه پیدا نموده و در نتیجه آن دستگاه در قسمت بدنه دارای برق القایی خواهد بود برای تعویض المنت دستگاه را به کارگاه نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک انتقال دهید.)
 • آسیب در سیم کشی ( بررسی نمایید سیم کشی دچار آسیب نشده باشد و در صورت مشاهده خرابی در سیم کشی می بایست برای ترمیم قسمت های آسیب دیده اقدام نمایید.)

قهوه طعم سوختگی می دهد،علت چیست؟

 • تمپ نامناسب ( در صورتی که تمپ قهوه نامناسب باشد نیز قهوه طعم سوختگی خواهد بهتر است قهوه را به خوبی با استفاده از تمپر در پرتافیلتر صاف  نمایید.)
 • دانه قهوه نامناسب ( دانه و آسیاب مناسب با دستگاه خانگی انتخاب نمایید و در هنگام خرید نوع دستگاه را به فروشنده اعلام نمایید.)
 • خرابی ترموستات ( ترموستات وظیفه سنجش دما را به عهده دارد و در صورت خرابی خطا در سنجش دما رخ داده و در نتیجه قهوه دچار سوختگی خواهد شد برای تعویض ترموستات با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک تماس حاصل نمایید.)
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک

دستگاه از نازل بخار آبریزی دارد،علت چیست؟

 • خرابی شیر برقی ( خرابی شیر برقی و اورینگ قطعه سبب آبریزی از نازل بخار خواهد شد برای تعمیر شیر برقی به کارگاه نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز گاسونیک مراجعه کنید.)
 • خرابی سوپاپ ( سوپاپ شیر برقی می بایست تعویض شود و یا مجدد آب بندی شود که این موضوع بسیار حساس بوده و می بایست توسط فرد متخصص در زمینه تعمیر اسپرسوساز گاسونیک انجام شود.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. ( رساندن بی دلیل برق به شیر برقی از دیگر دلایل آبریزی از نازل شیر بخار می باشد تعمیر برد الکترونیکی در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک همراه با گارانتی 6 ماهه انجام می شود.)

دستگاه یکسره کار می کند،علت چیست؟

 • برد الکترونیکی معیوب است. ( یکسره کار کردن پمپ نیز ممکن است به دلیل خرابی برد الکترونیکی باشد برد را بررسی نموده و در صورت خرابی قطعه را تعویض نمایید.)
 • شیر برقی معیوب است. ( شیر برقی می بایست در این حالت تعویض شود و بوبین کامل تعویض گردد برای تعویض قطعه فابریک با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در ارتباط باشید.)
 • دکمه عصاره گیری معیوب است. ( خرابی دکمه ها نیز از دیگر دلایل خرابی می باشد کلید را تعویض نمایید.)

سعی کردیم تمامی مواردی که در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک بیشتر مورد بررسی قرار گرفته را با شما در میان گذاریم تا در صورت مشابه بودن ایراد بتوانید پیش زمینه در خصوص ایراد رخ داده در اسپرسوساز خانگی خود داشته باشید.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک

توصیه های نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک

چکیده تجربیات تعمیرکار اسپرسوساز گاسونیک را در ادامه با شما به اشتراک گذاشته ایم تا بتوانید علاوه بر بازدهی بهتر دستگاه تا حدود زیادی از تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در امان باشید:

 • استفاده از محافظ برق مخصوص ( محافط متناسب با ولتاژ و آمپر اسپرسوساز خانگی تهیه نمایید.)
 • انجام جنرال سرویس هر ساله (هر سال برای سرویس کامل در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک اقدام نمایید.)
 • استفاده از آب دستگاه تصفیه آب خانگی ( سختی آب زیر 100 مناسب اسپرسوساز می باشد.)
 • عدم استفاده مکرر از دستگاه ( دستگاه خانگی برای روزی 5 تا 10 شات در روز طراحی شده)
 • استفاده از قهوه با دانه و آسیاب مناسب ( در هنگام خرید قهوه دستگاه خود را به فروشنده معرفی نمایید.)
 • عدم استفاده از آب معدنی ( آب معدنی دارای املاح بوده و به شدت برای اسپرسوساز نامناسب است.)
 • شستشو سیکل و ادوات ( بعد از عصاره گیری یک مرتبه آب خالی از دستگاه گرفته و تمام ادوات را شستشو دهید.)

تمامی این موارد که توسط تحریریه نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک برای شما تشریح شده است سبب می شود تا راندمان کاری محصول به صورت چشمگیری افزایش پیدا نماید.

لیست قیمت خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک

برای شناخت شما عزیزان از هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در ادامه این مقاله لیست مربوط به خدمات و قطعات را برای شما ترسیم نموده ایم تا بتوانید با هزینه تعمیر اسپرسوساز گاسونیک آشنایی بیشتری داشته باشید:

نوع خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک هزینه تعمیرات و اجرت خدمات
تعویض کلگی پمپ  از 280 تا 400 هزار تومان
تعمیر شیر برقی از 330 تا 800 هزار تومان
تعویض نازل بخاراز 440 تا 480 هزار تومان
سرویس کامل اسپرسوساز از 550 تا 680 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی        از 350 تا 800 هزار تومان
تعویض پمپ اصلی  از 700 تا 1200 هزار تومان 
تعویض اتصالات   از 220 تا 250 هزار تومان
رفع نقص سیم کشی از 180 تا 300 هزار تومان  
تعویض المنت نعل اسبی از 400 تا 900 هزار تومان
تعویض بویلر کاملاز 550 تا 790 هزار تومان

به دلیل وارداتی بودن قطعات برای استعلام قیمت قطعه از نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک می توانید نوع قطعه را در چت آنلاین مطرح نموده و سپس برای تعمیر اسپرسوساز گاسونیک اقدام نمایید.  

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک
نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک

کلام آخر

اگر اسپرسوساز شما خراب شده و نگرانی بابت تعمیر اسپرسوساز گاسونیک دارید ما اینجا در کنار شماییم تا بتوانید با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت در ارائه خدمات با ما همراه باشید و جای هیچ گونه نگرانی نمی باشد،اما به شما توصیه می کنیم تا به هیچ عنوان تعمیرات اسپرسوساز گاسونیک را به مجموعه های متفرقه نسپارید و همچنین برای تعمیر اسپرسوساز گاسونیک خودتان و یا شخص غیر متخصص اقدام نکند زیرا این کار علاوه بر طولانی تر کردن کار تعمیرات سبب بالا رفتن هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک خواهد شد.

در آخر از شما خواهشمندیم تا با درج کامنت در انتهای مقاله تجربیات خود را در استفاده از اسپرسوساز گاسونیک خرید و یا تعمیر اسپرسوساز گاسونیک و ایرادات مربوطه با ما و سایر بازدید کنندگان به اشتراک گذارید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز گاسونیک در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 5 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مریم مرعشی
مریم مرعشی
1 ماه قبل

سلام هزینه سرویس اسپرسوساز خانگی گاسونیک چقدر میشه؟