You are currently viewing تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست
تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست

تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست

زمان مطالعه: 8 دقیقه

امروزه نوشیدن قهوه اسپرسو عضوی از روزمرگی اغلب افراد شده و برند سیلور کرست نیز با ورود گسترده به بازار سبب شده تا خریداران این برند نیاز به مرکزی برای پشتیبانی و تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست ( Silver crest espresso machine repair ) داشته باشند،به همین منظور مجموعه پیشتاز سرویس با استفاده از تجربیات خود در زمینه تعمیر اسپرسوساز در تهران برای آن دسته از عزیزانی که این برند را خریداری نموده اند اقدام به تاسیس کارگاه تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست و سایر برندهای روز بازار نموده است تا در صورتی که دستگاه با خرابی مواجه شد بتوانید در کمترین زمان برای تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست خود اقدام نمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

در نظر داشته باشید نمایندگی تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در ایران فعالیت رسمی نداشته و مجموعه پیشتاز سرویس صرفا تعمیر و سرویس اسپرسوساز سیلور کرست و سایر برندها را در ایران پشتیبانی می نماید این مجموعه با بکارگیری از نیروهای متخصص و با سابقه تعمیرات اسپرسوساز و با توان تامین قطعات یدکی و مصرفی اقدام به تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست می نماید که این موضوع سبب شده تا بتوانیم بیشترین میزان رضایت نزد مشتریان را در مجموعه پیشتاز سرویس داشته باشیم.

تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست شامل تمامی موارد مورد نیاز مشتریان نظیر سرویس اسپرسوساز،تعویض المنت اسپرسوساز،رفع نشتی آب و سایر ایرادات مربوط به اسپرسوساز سیلور کرست می باشد که در ادامه به طور مفصل در خصوص خرابی ها و راههای تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست توضیحاتی ارائه نموده ایم.

نمایندگی تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست

در نظر داشته باشید همانطور که پیش از این اشاره نمودیم نمایندگی تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در ایران وجود خارجی نداشته و این مجموعه نیز همانند سایر مجموعه های تعمیراتی و فارق از القاب نمایندگی اقدام به تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست می نماید،در مجموعه پیشتاز سرویس صرفا قطعات یدکی اصلی این برند به صورت انحصاری و خصوصی وارد شده و تعمیرات را بر حسب نیاز مشتری و با استفاده از قطعات اسپرسوساز اصلی انجام می دهیم.

تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست توسط مجموعه پیشتاز سرویس صرفا بدین منظور انجام می شود که بتوانیم نیاز آن دسته از عزیزانی که اقدام به خریداری این برند نموده اند را برطرف ساخته و خلا نبود نمایندگی تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در ایران را پر نمائیم تا مشتریان محترم این مجموعه بتوانند با توجه به عدم وجود نمایندگی تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست خدمات خود را از مجموعه پیشتاز سرویس دریافت نمایند.

تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در تهران

مجموعه پیشتاز سرویس خدمات تعمیر اسپرسوساز سیلورکرست در تهران را صرفا پشتیبانی می نماید و شما در هرجای تهران بزرگ که ساکن هستید می توانید با مراجعه به کارگاه مرکزی مجموعه پیشتاز سرویس دستگاه خود را برای بررسی بیشتر و در صورت نیاز تعمیرات و سرویس اسپرسوساز به کارگاه مجموعه انتقال دهید.

این مجموعه توانسته تا امروز با بیش از ده هزار تعمیر موفق اسپرسوساز رکورددار تعمیرات اسپرسوساز در تهران باشد که با لطف شما عزیزان امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات را داشته باشیم و بتوانیم گستردگی کار را بیشتر نموده و در سایر شهرهای کشور نیز خدمات تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست را ارئه نماییم.

تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در تهران صرفا توسط کارگاه مرکزی انجام می شود و خدمات تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در محل توسط مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی نمی شود به همین منظور می توانید همه روزه با مراجعه حضوری به کارگاه مجموعه از ساعت 9 صبح تا 9 شب از خدمات تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در مجموعه پیشتاز سرویس بهره مند شوید.

همچنین برای آن دسته از عزیزانی که ساکن سایر شهرهای کشور می باشند نیز این امکان فراهم شده تا بتوانند با ارسال دستگاه خود از طریق باربری،پست و تیپاکس دستگاه خود را با هماهنگی ارسال نموده و تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست را در صورت نیاز از مجموعه پیشتاز سرویس دریافت نمایند.

ویژگی های تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در مجموعه پیشتاز سرویس

با توجه به این موضوع که تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست و یا سایر برندها بسیار حساس می باشد در مجموعه پیشتاز سرویس به نکاتی توجه شده تا بتوانیم بیشترین میزان کسب رضایت شما عزیزان را داشته باشیم:

 • استفاده از قطعات یدکی اصلی و فابریک
 • ضمانت اصالت قطعه تعویض شده
 • گارانتی خدمات از 3 تا 12 ماه بعد از تعمیر
 • ارائه داغی قطعه تعویض شده به مشتری
 • کارگاه مجهز و تکنسین های آموزش دیده
 • جلوگیری از تعویض بیهوده قطعات و تعمیر قطعات حدالامکان

این موارد سبب شده تا مجموعه پیشتاز سرویس بتواند در زمینه تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست بیشترین میزان کسب رضایت در میان مشتریان خود را داشته باشد.

تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست
تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست

سوالات متداول (FAQ) مشتریان در خصوص تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست

در ادامه سوالاتی که ممکن است در ذهن شما نقش بسته شده باشد را پاسخ داده ایم تا بتوانید در صورتی که پرسش مشابهی دارید جواب خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید:

آیا نمایندگی تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست پیشتاز سرویس می باشد؟

خیر مجموعه پیشتاز سرویس صرفا تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست را پشتیبانی می نماید.

چه زمانی برای تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست اقدام نماییم؟

در صورت مشاهده هرگونه ایراد در کارکرد اسپرسوساز سیلور کرست برای بازدید و تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست اقدام نمایید.

هزینه تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست چقدر می باشد؟

در انتهای مقاله هزینه تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست را با توجه به نوع خدمات ترسیم نموده ایم.

تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست شامل ضمانت می باشد؟

بله تمامی خدمات تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در مجموعه پیشتاز سرویس شامل ضمانت می باشد.

در صورتی که سوالی متفاوت نسبت به این موارد دارید می بایست پرسش خود را صرفا از طریق کامنت و در انتهای وب سایت درج نمایید تا پاسخ به صورت ایمیل برای شما ارسال شود.

نکاتی در خصوص نگهداری از اسپرسوساز سیلور کرست

برای اینکه بتوانید از دستگاه خود سالیان بیشتری بهره مند شده و استفاده با راندمان کاری مناسب داشته باشید و از تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست جلوگیری نمائید در ادامه این مقاله به نکاتی اشاره نموده ایم که می توانید با استفاده از این تجارب به این مهم دست پیدا کنید:

 • استفاده از محافظ برق مخصوص
 • عدم عصاره گیری بیش از 5 شات در روز
 • استفاده از پاک اسکرین و تمیز کردن شاور بعد از عصاره گیری
 • توجه به سرویس اسپرسوساز و جرمگیری دستگاه
 • استفاده از آب دستگاه تصفیه آب خانگی

برای جرمگیری دستگاه می توانید جرمگیر مخصوص اسپرسوساز را از وب سایت تهران اپلاینس خریداری نموده و اقدام به جرمگیری هر 3 ماه یک مرتبه نمائید.

ایرادات بررسی شده در خصوص تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست

برای اینکه بتوانید با تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست آشنا شوید و ایراد دستگاه خود را بدانید و آشنایی بیشتری با ایراد و نحوه تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست خود داشته باشید در ادامه این مقاله به بررسی ایرادات این دستگاه و راههای رفع ایراد آن پرداخته ایم:

اسپرسوساز سیلور کرست خروجی آب ندارد،علت چیست؟

 • پمپ اسپرسوساز معیوب است. ( در صورت خرابی پمپ اسپرسوساز آب به خوبی بالا نمیاید و در نتیجه آن خروجی یا ضعیف شده و یا به طور کل قطع خواهد شد برای بررسی بیشتر موضوع با نمایندگی تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در تماس باشید.)
 • مسیر دچار گرفتگی است. ( مسیر را با استفاده از جرمگیر رسوب گیری نمائید در نظر داشته باشید در برخی مواقع می بایست دستگاه باز شده و تعمیرکار اسپرسوساز سیلور کرست اقدام به سرویس اسپرسوساز نماید.)
 • اتصالات دچار پارگی شده است. ( شلنگ ها و اتصالات را بررسی نمائید و در صورت مشاهده خرابی اقدام به تعویض نمائید.)
 • بویلر کیپ شده است. ( پیچ های بویلر را باز نموده و اقدام به سرویس بویلر اسپرسوساز خود نمائید بهتر است تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در این حالت توسط فرد متخصص انجام شود.)
تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست
تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست

اسپرسوساز سیلور کرست خروجی بخار ندارد(فوم نمی سازد)علت چیست؟

 • شیر بخار معیوب است. ( شیر بخار را بررسی نموده و اقدام به کالیبره کردن شیر نمائید در صورت عدم سلامت شیر می بایست برای تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست اقدام به تعویض شیر بخار نمائید.)
 • سوییچ شیر بخار عمل نمی کند. ( میکروسوئیچ مربوط به شیر بخار را بررسی نموده و اقدام به تعویض نمائید این قطعه می بایست مطابق با مقاله میکروسوئیچ تست و بررسی گردد.)
 • نازل بخار مسدود شده است. ( نازل بخار را باز کرده و تمیز نمائید با استفاده از آب جوش نازل را پاک نمائید.)

اسپرسوساز سیلور کرست در حین کار صدای نامتعارف دارد،علت چیست؟

 • کلگی پمپ معیوب است.( کلگی پمپ را بررسی نموده و در صورت مشاهده خرابی این قطعه،از پیشتاز سرویس قطعه را تهیه و برای تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست اقدام نمائید.)
 • پایه های پمپ جدا شده است. ( محل استقرار پمپ را بررسی و در صورت مشاهده جابجا شدن پمپ قطعه را در بست مخصوص خود جاگذاری نمائید.)
 • محل استقرار دستگاه مناسب نیست. ( محل استقرار دستگاه را بررسی نمائید،دستگاه می بایست در سطح صاف و تراز قرار گیرد.)

اسپرسوساز سیلور کرست خاموش شده و عمل نمی کند،علت چیست؟

 • برد الکترونیکی معیوب است. ( برد الکترونیکی معیوب است،برای تعمیر برد با مرکز تعمیر اسپرسوساز سیلورکرست در تماس باشید.)
 • سیم کشی آسیب دیده است. ( سیم کشی را بررسی نموده و در صورت خرابی سیم کشی کامل این پارت قطعه را تهیه و اقدام به تعویض نمائید.)
 • پریز محل اتصال معیوب است. ( پریز محل اتسال دستگاه را بررسی نموده و در صورت مشاهده خرابی پریز اقدام به بررسی موضوع با کمک برقکار نمائید.)
 • تبدیل 3 به 2 چک شود. ( تبدیل 3 به 2 را تعویض نموده و مجدد دستگاه اسپرسوساز را بررسی کنید در برخی مواقع خرابی این قطعه سبب روشن نشدن دستگاه خواهد شد.)
تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست
تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست

 نتیجه گیری در خصوص تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست

در این مقاله سعی نموده ایم تا شما را با تمامی جوانب تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست آشنا نمائیم و ایرادات جزئی و قابل رفع که ممکن است خودتان بتوانید حل نمائید را به شما توضیح دهیم در نظر داشته باشید تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست بهتر است توسط افراد با تجربه انجام شود و در صورتی که تخصص فنی لازم ندارید خودتان برای تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست اقدام نکنید.

همچنین برای تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در مراکز غیر معتبر نیز اقدام نکنید زیرا در صورت عدم تجربه کافی در زمینه تعمیرات ممکن است تا دستگاه شما با مشکلات عدیده دیگری نیز روبرو شود و در برخی موارد دستگاه غیر قابل تعمیر شده یا مجبور به پرداخت هزینه های گذاف تعمیراتی شوید.

مجموعه پیشتاز سرویس با داشتن کارگاه مجهز و آدرس مشخص همه روزه آماده پاسخگویی به نیاز شما عزیزان در زمینه تعمیر و سرویس اسپرسوساز سیلور کرست می باشد.

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست

برای آشنایی شما عزیزان با هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در ادامه جدول مربوط به تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست را ترسیم نموده ایم:

 نوع خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز سیلور کرستهزینه خدمات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست
تعویض پمپ اسپرسوساز سیلور کرست از 900 تا 1 میلیون و 400 هزار تومان
تعویض شیر برقی اسپرسوساز سیلور کرستاز 800 تا 1 میلیون و 200 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی اسپرسوساز سیلور کرستاز 400 تا 700 هزار تومان
تعمیر نازل بخار اسپرسوساز سیلور کرستاز 400 تا 600 هزار تومان
تعویض بویلر اسپرسوساز سیلور کرستاز 1 میلیون 200 تا 1 میلیون و 500 هزار تومان
تعویض گیج فشار اسپرسوساز سیلور کرستاز 300 تا 400 هزار تومان
سرویس کامل اسپرسوساز سیلور کرست680 تا 750 هزار تومان
تعویض کلگی پمپ اسپرسوساز سیلور کرستاز 300 تا 650 هزار تومان
تعویض شلنگ اسپرسوساز سیلور کرستاز 200 تا 300 هزار تومان
بازدید بررسی و عیب یابی اسپرسوساز سیلور کرست200 هزار تومان
هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست
تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست
تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست

تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

تعمیرات اسپرسوساز سیلور کرست درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در رباط کریم،پرند و شهریار

تعمیر اسپرسوساز سیلور کرست در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها