You are currently viewing تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران
تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

زمان مطالعه: 9 دقیقه

اگر ساید بای ساید اسنوا شما بنا به هر دلیل از کار افتاده است و می خواهید برای سرویس و یا تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران (Snowa side by side repair in tehran) اقدام نمایید توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشد تا با تمامی جوانب تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران آشنا شوید و بتوانید بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت از مجموعه پیشتاز سرویس دریافت نمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

همچنین در نظر داشته باشید در صورتی که اختلال ایجاد شده در ساید بای ساید اسنوا شما سطحی بوده باشد می توانید با مطالعه این مقاله راهکارهای رفع عیب را نیز مطالعه و اقدام به رفع نقص های سطحی نمایید.

نکته ای که می بایست در ابتدای مقاله به آن اشاره نمود این است که مجموعه پیشتاز سرویس صرفا خدمات تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران را انجام داده و اطلاعی از مراکز تعمیر ساید بای ساید اسنوا در سایر شهرها و شهرستان های کشور را ندارد اما توصیه می کنیم در صورتی که ساکن سایر شهرهای کشور می باشید برای دستیابی به نمایندگی تعمیر ساید بای ساید اسنوا با شماره 118 تماس حاصل نموده و اطلاعات مربوط به نمایندگی تعمیر ساید بای ساید اسنوا در شهر محل سکونت خود را دریافت نمایید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

چگونگی ثبت درخواست تعمیرات در نمایندگی تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

اگر ساید بای ساید اسنوا شما دچار مشکل شد و نیاز به دریافت خدمات تعمیراتی داشتید از روش های زیر نسبت به ثبت درخواست تعمیرات اقدام نمایید.

 • تماس با هر کردام از مراکز پیشتاز سرویس د ر شهر تهران و حومه
 • مراجعه به وبسایت و ثبت درخواست آنلاین تعمیرات
 • تماس با کارشناسان مراکز پیشتاز سرویس
 • چت در قسمت گفتینو وبسایت

معرفی برند اسنوا

شرکت اسنوا از سال 1384 تاسیس و در سالیان ابتدایی اجاق گاز و کولرهای آبی را تولید و عرضه می نمود،با گذشت سالیان متوالی این شرکت علاوه بر تغییر لوگو تغییر در زمینه تولیدات نیز ایجاد نموده و با محصولاتی نظیر تلویزیون،یخچال و سایر ملزومات خانه و آشپزخانه حیطه کاری خود را گسترده تر نموده است.

مجموعه پیشتاز سرویس نیز در این سال ها خدمات تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در تهران و خدماتی نظیر تعمیر ماکروفر اسنوا و تعمیرات لباسشویی و ظرفشویی اسنوا را نیز پشتیبانی نموده و با استفاده از تجارب خود در زمینه تعمیرات خدمات منحصر به فرد خود را به مشتریان ارائه می نماید.

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران
“تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران”

نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید اسنوا

شرکت انتخاب سرویس به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران و سایر استان های کشور فعالیت می نماید و پیشتاز سرویس نیز به عنوان مرکز تعمیراتی معتبر با توان تامین قطعات یدکی اصلی و تجارب تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران سالیان درازیست که خدمات خود را به مشتریان ارائه می نماید.

در نظر داشته باشید در صورتی که می خواهید از گارانتی نمایندگی تعمیر ساید بای ساید اسنوا استفاده نمایید کافیست با شماره های درج شده بر روی دفترچه راهنمای محصول خود تماس حاصل نمایید و در صورتی که گارانتی ساید بای ساید شما اتمام یافته و یا بنا به هر دلیل تمایل به تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران توسط مجموعه پیشتاز سرویس را دارید کافیست تا با شماره های درج شده در وب سایت و نزدیکترین شعبه به محل زندگی خود درخواست تعمیرات ساید بای ساید اسنوا خود را ثبت نمایید.

چرا پیشتاز سرویس

پیشتاز سرویس توانسته تاکنون با تامین قطعات یدکی اصلی ساید بای ساید اسنوا خدمات خود را در غالب مرکز مجاز تعمیراتی به بیش از ده هزار مشترک ارائه نموده و رضایت بیش از نود و پنج درصدی مشتریان خود را نیز کسب نماید،علاوه بر این تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران توسط پیشتاز سرویس در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام شده که همین موضوع سبب آن شده تا این مجموعه جزو محبوب ترین و سریعترین مراکز تعمیرات یخچال در تهران شناخته شده و در میان مشتریان بیش از پیش رضایت مندی به دست آورد.

همچنین پیشتاز سرویس با سخت گیری در بخش منابع انسانی و استخدام تکنسین ها سبب شده است تا تمامی متخصصین تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران جزو تکنسین های برتر استان تهران بوده و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه نمایند.

نکات مهم استفاده از زبان تعمیرکار ساید بای ساید اسنوا

برخی از نکات مهم در خصوص نگهداری ساید بای ساید اسنوا سبب می شود تا با رعایت این نکات بتوانید عمر محصول خود را افزایش داده و همچنین راندمان یخچال خود را نیز بالا ببرید:

 • نصب فیلتر ورودی آب در بدو نصب یخچال
 • تعویض فیلتر ساید بای ساید اسنوا هر 6 ماه
 • نصب محافظ مخصوص یخچال در ابتدای نصب
 • سرویس سالیانه ساید بای ساید اسنوا
 • عدم استفاده از دوشاخه مشترک با سایر لوازم آشپزخانه
 • رعایت فاصله جانبی ساید بای ساید در هنگام نصب
 • تراز نمودن پایه های یخچال در بدو نصب
 • جلوگیری از باز ماندن درب یخچال بیش از سی ثانیه
 • عدم قرار دادن ظروف داغ در ساید بای ساید
تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران
تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

ایرادات مشاهده شده در ساید بای ساید اسنوا و راه های رفع آن

برخی از ایرادات در هنگام تعمیر ساید بای اسنوا در تهران توسط مجموعه پیشتاز سرویس بیشتر مشاهده شده است که قصد داریم این موارد و راههای رفع آن را نیز به شما توضیح دهیم:

ساید بای ساید اسنوا سرمایش ندارد،علت چیست؟

 • ولتاژ محل اتصال یخچال مناسب نیست. (بررسی نمایید ولتاژ پریز محل اتصال 220 و یا نزدیک به این عدد باشد و در صورت وجود ولتاژ نامناسب ایراد را توسط برقکار رفع نمایید.)
 • برد دستگاه معیوب است. (بررسی نمایید چراغ های روی برد به صورت ثابت روشن باشد و در صورت چشمک زدن برد احتمالا معیوب می باشد تعمیر برد ساید بای ساید اسنوا توسط مجموعه پیشتاز سرویس با گارانتی 6 ماهه انجام می شود.)
 • سیم کشی آسیب دیده است. (بررسی نمایید سیم کشی های مربوط به دستگاه دچار خرابی نشده باشد در صورت مشاهده قطع شدگی بهتر است تا سیم کشی به صورت کامل عوض شود.)
 • کمپرسور دستگاه معیوب است. (قلب تپنده یخچال کمپرسور می باشد در صورت خرابی کمپرسور عملا دستگاه از کار ایستاده و سرمایش تولید نمی شود.)

ساید بای ساید اسنوا صدای نامتعارف دارد،علت چیست؟

 • موتور فن معیوب است. (یکی از بیشترین ایراداتی که در هنگام تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران مشاهده شده است مربوط به همین موضوع می باشد،معمولا موتور فن قابل تعمیر بوده و احتیاجی به تعویض نمی باشد کافیست تا موتور فن ساید بای ساید اسنوا را باز نموده و قسمت های خشک را به روغن آغشته نمایید.)
 • پایه های کمپرسور آسیب دیده است. (با تهیه پایه های کمپرسور از نمایندگی تعمیر ساید بای ساید اسنوا اقدام به تعویض قطعه مورد نظر نمایید.)
 • دستگاه تراز نیست. (با استفاده از تراز بررسی نمایید یخچال تراز باشد،در صورت تراز نبودن یخچال کمپرسور با صدای بیش از حد کار کرده و صدای نامتعارف از ساید بای ساید اسنوا به گوش می رسد.)

ساید بای ساید اسنوا خاموش شده است،علت چیست؟

 • پریز محل اتصال آسیب دیده است. (پریز را تهیه و اقدام به تعویض نمایید در صورت عدم نتیجه گیری برای تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران با پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.)
 • دوشاخه برق معیوب است. (دوشاخه را از نمایندگی تعمیر ساید بای ساید اسنوا تهیه و با توجه به آموزش های مربوط اقدام به تعویض نمایید،در نظر داشته باشید در صورت عدم اشراف به برق و تعمیرات از اقدام برای تعمیر صرف نظر نمایید.)
 • خازن سوخته است. (بررسی نمایید خازن از سلامت کامل برخوردار باشد تست خازن در مقالات ذکر شده است که می توانید با آموزش و داشتن تجهیزات خازن را تست نموده و اقدام به تعویض نمایید،در نظر داشته باشید خازن را قبل از تست دشارژ نمایید.)
تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران
تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

میوه ها در ساید بای ساید اسنوا تازه نمی ماند،علت چیست؟

 • قرار گیری ناصحیح میوه ها (در نظر داشته باشید میوه ها را در باکس مخصوص میوه نگهداری نمایید.)
 • دمای نامناسب یخچال (دمای یخچال را بر روی 4 درجه سانتی گراد تنظیم نمایید.)
 • خرابی نوار دور درب یخچال (نوار دور درب را بررسی نمایید تا از سلامت کامل برخوردار باشد،در صورت مشاهده خرابی برای تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران در مجموعه پیشتاز سرویس ثبت سفارش نمایید.)

یخساز ساید اسنوا عمل نمی کند،علت چیست؟

 • شلنگ ها گرفتگی دارد. (شلنگ ورودی آب را از نمایندگی تعمیر ساید بای ساید اسنوا تهیه و اقدام به تعنویض نمایید.)
 • فیتینگ معیوب است. (فیتینگ 6 به 6 را تهیه و تعویض نمایید.)
 • شیر برقی معیوب است. (شیر برقی را به برق مستقیم اتصال دهید و در صورت اطمینان خرابی با مرکز تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران تماس حاصل نمایید.)
 • یخساز معیوب است. (یخساز را تست نمایید و در صورت خرابی اقدام به تعویض نمایید در نظر داشته باشید قطعه می بایست توسط تعمیرکار ساید بای ساید اسنوا و به صورت تخصصی تعویض شود.)

آبریز ساید اسنوا نشت آب دارد،علت چیست؟

 • شیر برقی معیوب است. (در صورت خرابی شیر برقی ساید بای ساید اسنوا قطعه به حالت نیمه باز مانده و بدون دریافت فرمان آب را به سمت آبریزیز با فشار کم انتقال می دهد،مرکز تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران در این مورد اقدام به تعمیرات شیر برقی نموده و با هزینه کمی ایراد را رفع می نماید.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. (خرابی برد ساید بای ساید اسنوا در قسمت برد الکترونیکی یکی دیگر از دلایل آبریزی می باشد به این صورت که برد فرمان را بدون درخواست مصرف کننده به شیر برقی ارسال نموده و قطعه آب را به سمت آبریز هدایت می کند.)
 • میکروسوییچ معیوب است. (خرابی میکروسوییچ سبب می شود تا پدال به اشتباه به حالت بسته توسط برد شناخته شود و آبریز شروع به کار نماید در اغلب موارد تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران علت این ایراد مربوط به ضربه خوردن محکم به قسمت آبریز بوده است.)
تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران
تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

سوال و جواب (FAQ) در خصوص تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

آیا تعمیر ساید بای ساید اسنوا شامل ضمانت می باشد؟

بله تمامی خدمات مجموعه پیشتاز سرویس شامل 3 ماه تا 12 ماه گارانتی از تاریخ خدمات می باشد.

نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران پیشتاز سرویس می باشد؟

خیر،همانطور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم پیشتاز سرویس صرفا به عنوان مرکز مجاز اقدام به تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران می نماید.

برای تعمیر ساید بای ساید اسنوا چگونه ثبت سفارش نماییم؟

برای تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران کافیست با نزدیکترین شعبه به محل کار یا زندگی خود تماس حاصل نموده و درخواست خود را مطرح نمایید.

چه میزان زمان ثبت سفارش تا مراجعه تکنسین زمان لازم است؟

معمولا تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در تهران در کمتر از 2 ساعت از ثبت سفارش تعمیرات انجام می شود.

در هنگام تعمیر ساید بای ساید اسنوا از قطعات فابریک استفاده می شود؟

بله تمامی قطعات همانند نمایندگی تعمیر ساید بای ساید اسنوا اصلی و شامل ضمانت اصالت کالا می باشد.

خدمات تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

در مجموعه پیشتاز سرویس خدمات پس از فروش ساید بای ساید اسنوا به صورت کامل انجام می شود که به طور کلی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سرویس ساید بای ساید اسنوا
 • تعمیرات ساید بای ساید اسنوا
 • تعویض فیلتر ساید بای ساید اسنوا
 • نصب ساید بای ساید اسنوا

تمامی خدمات تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران و حومه شامل گارانتی 3 ماهه تا 12 ماهه بوده و همچنین ضمانت اصالت کالا نیز به مشتریان ارائه می شود.

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران
تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

چه زمان برای تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران تماس بگیریم؟

به طور کلی در صورت بروز هرگونه مشکل در عملکرد ساید بای ساید اسنوا می بایست با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران تماس حاصل نمایید که ایراداتی قبیل موارد زیر جزو مهمترین موارد می باشد:

 • خاموش شدن ناگهانی ساید اسنوا
 • تشت آب از ساید اسنوا
 • نداشتن برودت در قسمت یخچال و یا فریزر اسنوا
 • سرویس سالیانه ساید اسنوا
 • تعویض فیلتر ساید بای ساید اسنوا

سخن پایانی

پیشتاز سرویس با بیش از یک دهه خدمات در زمینه تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران و کرج این آمادگی را دارد تا خدمات خود را با بهترین قیمت و توسط با تجربه ترین تکنسین ها به مشتریان خود ارائه نماید،همچنین در نظر داشته باشید تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در تهران توسط مجموعه پیشتاز سرویس شامل ضمانت نامه کتبی و با تعرفه مصوب اتحادیه انجام می شود.

مراکز تحت پوشش پیشتاز سرویس برای تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران (شمال تهران)

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران (مراکز استان)

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران (شرق)

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران (جنوب شرق)

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران (غرب)

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران (جنوب غرب)

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران (جنوب شهر)

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در رباط کریم،پرند و شهریار

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در شمیرانات،دماوند و بومهن

تعداد کلمات متنمنبع
2248Snowa Side By Side Repair
5 27 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

14 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
معین
معین
1 سال قبل

سلام
مرکز شما نصب و راه اندازی هم انجام می‌دهد؟

کاوه امجد
کاوه امجد
1 سال قبل

فیلتر اب اسنوا فروش دارید؟

برهان
برهان
1 سال قبل

فیلتر ساید اسنوا موجود دارید؟

حمیده
حمیده
1 سال قبل

فیلتر ساید اسنوا با تعویض چقدر میشه؟

Reza Naderi
Reza Naderi
6 ماه قبل

یخچال اسنوا داریم که سرماش خیلی ضعیف شده و مثل قبل نیست علتش چی میتونه باشه ممنون میشم راهنمایی کنید من درجه هم تغییر دادم و متاسفانه درست نشده و مواد غذایی خیلی زود خراب میشه داخلش

omid
omid
2 ماه قبل

فیلتر اصلی ساید اسنوا دارید؟

پیمان
پیمان
2 ماه قبل

شما نصب ساید اسنوا هم انجام می دید؟