You are currently viewing تعمیر لباسشویی دوو در تهران
تعمیر لباسشویی دوو در تهران

تعمیر لباسشویی دوو در تهران

زمان مطالعه: 9 دقیقه

احتمالا الان که برای مطالعه این مقاله به سایت پیشتاز سرویس مراجعه نموده اید می خواهید برای تعمیر لباسشویی دوو در تهران (Deawoo washing machine repair in tehran) اقدام نمایید و به دنبال بهترین،منصف ترین و کار بلد ترین مرکز تعمیر لباسشویی دوو در تهران هستید پس به شما پیشنهاد می کنیم با مطالعه این مقاله و آگاهی بیشتر نسبت به خدمات تعمیر لباسشویی دوو در تهران در صورت سطحی بودن ایراد ماشین لباسشویی خودتان برای تعمیر لباسشویی دوو در محل کار یا زندگی خود اقدام نمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

همچنین در انتهای مقاله مناطق تحت پوشش مجموعه پیشتاز سرویس برای خدمات تعمیر لباسشویی دوو در تهران به صورت تفکیک شده ذکر شده است که شما می توانید با نزدیکترین مرکز تماس گرفته و درخواست تعمیر لباسشویی دوو در تهران را مطرح نمایید.

در نظر داشته باشید تعمیر لباسشویی دوو در تهران صرفا توسط پیشتاز سرویس پشتیبانی می شود و در صورتی که در سایر شهرهای کشور ساکن هستید می توانید با شماره گیری تلفن 118 اطلاعات مربوط به نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در شهر محل سکونت خود را دریافت نمایید.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

تاریخچه شرکت دوو

این شرکت مطرح کره ای با بیش از یک قرن سابقا در زمینه تولیدات مختلف در سراسر دنیا شهره بوده و کیفیت بی نظیر محصولات خود را نیز روز به روز افزایش داده است،بیش از یک دهه از فعالیت گسترده شرکت دوو در ایران نیز سپری می شود که امتیاز انحصاری این برند در ایران توسط شرکت انتخاب سرویس خریداری شده و این شرکت بزرگ ایرانی محصولات دوو را مونتاژ و به بازار لوازم خانگی کشور عرضه می نماید.

تعمیر لباسشویی دوو در محل

پیشتاز سرویس با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تعمیر لباسشویی دوو در تهران تمامی خدمات خود را در محل کار و یا منزل مشتری انجام داده که این مورد سبب شده است تا هزینه تعمیرات لباسشویی به شدت در این مرکز کاهش پیدا کرده و از بابت آسیب های مربوط به حمل و نقل نیز دستگاه در امان باشد.

یکی دیگر از دلایل مشتریان برای اصرار به تعمیر لباسشویی در محل،نظارت و مشاهده جزئیات تعمیرات از نزدیک بوده که از همین رو در مجموعه پیشتاز سرویس این درخواست به صورت جدی پیگیری و اجرایی شده است.

البته در نظر داشته باشید برخی از موارد همانند تعویض شفت و بلبرینگ یا تعویض کاسه نمد به هیچ عنوان و در هیچ مجموعه ای در محل قابل انجام نبوده و می بایست دیگ دستگاه به کارگاه حمل و پس از رفع ایراد مجدد دیگ برای نصب به منزل مشتری انتقال داده شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در ایران شرکت انتخاب سرویس بوده که گارانتی رسمی این برند را نیز انجام می دهد،اغلب تولیدات محصولات دوو نیز توسط این شرکت انجام شده و علاوه بر شرکت دوو انتخاب سرویس محصولات اسنوا را نیز ساپورت می نماید،پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو فعالیت نداشته و صرفا مرکز مجاز تعمیراتی بوده که به صورت جداگانه تعمیر لباسشویی دوو در تهران را انجام می دهد.

تمامی قطعات تعمیری یا تعویض در مجموعه پیشتاز سرویس نیز همانند قطعات نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو بوده و در واقع تفاوتی از این جهت متوجه مجموعه ها نمی باشد،در صورتی که گارانتی لباسشویی دوو شما به اتمام رسیده و بنا به هردلیل تمایل ندارید با نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در ارتباط باشید می توانید برای تعمیر لباسشویی دوو در تهران با پیشتاز سرویس نیز تماس برقرار نمایید.

تعمیر لباسشویی دوو در تهران
تعمیر لباسشویی دوو در تهران

تفاوت پیشتاز سرویس با سایر مراکز تعمیرات لباسشویی دوو

از بدو تاسیس مجموعه پیشتاز سرویس خدمات را بر پایه رفع نیازهای مشتری و توجه به نارضایتی های مشتری در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بنا نهادیم تا بتوانیم به عنوان مرکزی حرفه ای در رسته تعمیر لباسشویی دوو در تهران باشیم که قصد داریم در ادامه این تفاوت ها را با شما نیز در میان گذاریم:

 • استفاده از قطعات یدکی فابریک
 • ضمانت اصالت کالا نصب شده
 • 24 ماه گارانتی خدمات از تاریخ فاکتور
 • پاسخگویی 24 ساعته حتی ایام تعطیل
 • نیروهای کارآزموده و حرفه ای
 • تعرفه مصوب اتحادیه
 • سرعت در انجام کار
 • پیگیری خدمات از جانب شرکت
 • ارائه فاکتور رسمی و معتبر

تمامی این موارد در مرکز تعمیر لباسشویی دوو در تهران سبب شده است تا امروز این مرکز رکورد بیشترین تعداد مشترک در تهران را داشته باشد و بتواند نیاز بیش از ده هزار نفر از شهروندان را تا امروز برآورده نماید.

همچنین مهمترین نکته ای که در مرکز تعمیر لباسشویی دوو در تهران سبب تفاوت و محبوبیت بین مشتریان شده است تعمیر قطعات به جای تعویض بیهوده قطعات می باشد.

راه های ثبت سفارش برای تعمیر لباسشویی دوو در تهران

برای سهولت و تسریع کار مشتریان در مجموعه پیشتاز سرویس ثبت سفارش از طریق راههای مختلفی در نظر گرفته شده است که در ادامه ذکر کرده ایم:

 • ثبت سفارش از طریق چت آنلاین یا گفتینو
 • تماس با نزدیکترین مرکز تعمیر لباسشویی دوو در تهران و ثبت درخواست تعمیرات
 • ثبت سفارش از طریق شبکه های اجتماعی
 • تماس با شماره کارشناسان پشتیبانی و دریافت مشاوره
 • پر کردن فرم مخصوص ثبت سفارش آنلاین در قسمت ثبت سفارش آنلاین

تمامی این موارد در کنار هم راههای ثبت سفارش در مجموعه پیشتاز سرویس می باشد که می توانید از تمامی این راه ها ثبت سفارش نمایید.

خدمات متنوع تعمیر لباسشویی دوو در تهران

خدماتی که در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران ارائه می شود به شرح زیر می باشند:

 • نصب لباسشویی دوو
 • سرویس لباسشویی دوو
 • نصب و تعویض فیلتر لباسشویی
 • تعمیرات تخصصی لباسشویی دوو
 • تعمیر برد لباسشویی دوو

تمامی این خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس همراه با گارانتی اصالت کالا و ضمانت کار تحویل مشتری می شود.

خدمات گارانتی تعمیر لباسشویی دوو در تهران

برای بهرهمندی از خدمات گارانتی در خصوص نصب و یا تعمیر لباسشویی دوو در تهران کافیست تا با شماره های درج شده برروی دفترچه گارانتی محصول تماس حاصل نموده و درخواست خدمات خود را مطرح نمایید.

در صورتی که گارانتی دستگاه شما توسط مجموعه پیشتاز سرویس ثبت شده باشد نیز می توانید با شماهره گیری خطوط مندرج در وب سایت درخواست خود را مطرح نمایید.

همچنین در نظر داشته باشید در صورتی که تمایل به دریافت خدمات از مجموعه پیشتاز سرویس را دارید و می خواهید برای تمدید گارانتی ماشین لباسشویی دوو خود اقدام نمایید می توانید با ارسال بارکد محصول هزینه تمدید گارانتی را استعلام نموده و اقدام به تمدید گارانتی لباسشویی خود نمایید.

تعمیر لباسشویی دوو در تهران
تعمیر لباسشویی دوو در تهران

ایرادات متداول بررسی شده در خصوص لباسشویی دوو

قصد داریم در ادامه با استفاده از تجربیات تعمیرکار لباسشویی دوو ایرادات متداول مشاهده شده در هنگام تعمیر لباسشویی دوو در تهران که بیشتر مورد بررسی قرار گرفته است را با شما در میان گذاریم تا بتوانید در صورت امکان خودتان برای رفع ایراد جزیی لباسشویی اقدام نمایید.

ماشین لباسشویی دوو آب را تخلیه نمی کند،علت چیست؟

 • برد الکترونیکی معیوب است. (دستور تخلیه از برد الکترونیکی صادر می شود در صورت خرابی برد فرمان صادر نشده و در نتیجه آن آب به خوبی تخلیه نمی شود در مواردی که برای تعمیر لباسشویی دوو در تهران تکنسین این حالت را مشاهده می نماید برد می بایست به کارگاه انتقال داده شود.)
 • میکروسوییچ به خوبی عمل نمی کند. (میکروسوییچ را تست نمایید و در صورت خرابی قطعه را از نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو تهیه و تعویض نمایید.)
 • انتخاب برنامه نادرست (دقت کنید برنامه تخلیه بعد از شستشو را انتخاب کرده باشید.)
 • پمپ تخلیه معیوب است. (پمپ تخلیه را مستقیم تست نمایید و در صورت مشاهده خرابی فرم مخصوص به تعمیر لباسشویی دوو در تهران را با نوع خرابی ذکر نمایید.)

ماشین لباسشویی دوو به خوبی شستشو انجام نمی دهد،علت چیست؟

 • انتخاب شوینده نامناسب (از شوینده بی کیفیت استفاده تکنید همچنین توصیه می کنیم برای کارکرد بهتر ماشین لباسشویی دوو با استفاده از مایع لباس ها را بشویید.)
 • شوینده کم ریخته شده است. (کمبود شوینده سبب شستشو ضعیف می شود دقت کنید در محلی که جای پودر یا مایع تفکیک شده است میزان مناسبی شوینده بریزید.)
 • انتخاب برنامه نادرست (برنامه مناسب با البسه را انتخاب نمایید،همچنین در صورت کثیفی بیش از حد لباس ها دما را تا 40 درجه سانتی گراد بالا ببرید.)
 • جرمگیری دیگ انجام نشده است. (با استفاده از جرمگیر یا سرکه هر 6 ماه جرمگیری لباسشویی دوو را انجام دهید،همچنین برای جرمگیری کامل دیگ می توانید با مرکز تعمیر لباسشویی دوو در تهران تماس حاصل نموده و درخواست خود را مطرح نمایید.)

بدنه ماشین لباسشویی دوو برق دارد،دلیل چیست؟

 • خازن معیوب است. (خازن را تست نمایید و در صورت مشاهده خرابی برای تعمیر لباسشویی دوو اقدام نمایید،در نظر داشته باشید در مقاله خازن نحوه تست را توضیح داده ایم.)
 • سیم کشی آسیب دیده است. (سیم کشی را بررسی نمایید و در صورت مشاهد خرابی اقدام به تعویض و یا ترمیم سیم کشی نمایید.)
 • نبود ارت در ساختمان (نبود ارت سبب می شود برق القایی به بدنه انتقال پیدا کند،سعی کنید در این موارد که قابل رفع نیست برای استفاده از ماشین لباسشویی با پوشیدن دمپایی اقدام به عایق نمودن بدن خود نمایید.)
تعمیر لباسشویی دوو در تهران
تعمیر لباسشویی دوو در تهران

صدای ماشین لباسشویی دوو افزایش پیدا کرده است،ایراد از چه قطعه ای است؟

 • بلبرینگ معیوب است. (برای تعویض بلبرینگ می بایست متخصصین تعمیر لباسشویی دوو در تهران دیگ را کامل باز نموده و به کارگاه انتقال دهند و بعد از تعویض شفت و بلبرینگ مجدد دیگ را به منزل مشتری انتقال داده و نصب نمایند،عمل باز و بست دیگ و تعویض بلبرینگ بسیار تخصصی بوده و می بایست توسط فرد آموزش دیده انجام شود.)
 • سه نظام آسیب دیده است. (سه نظام را از نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو تهیه و تعویض نمایید.)
 • کمک لباسشویی آسیب دیده است. (با دست کمک ها را تکان دهید در صورت شل بودن برای مشاوره با مرکز تعمیر لباسشویی دوو در تهران تماس بگیرید.)
 • دستگاه تراز نیست. (پایه ها را با استفاده از آچار تراز نمایید.)

کلیدهای دستگاه به خوبی عمل نمی کنند،علت چیست؟

دکمه شکستگی دارد. (بر اثر آسیب فیزیکی احتمالا دکمه ها شکستگی پیدا کرده است دکمه شکسته شده را از نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو تهیه نموده و اقدام به تعویض نمایید.)

 • برد الکترونیکی معیوب است. (برد معیوب است درخواست خود را از طریق چت آنلاین مطرح نمایید در نظر داشته باشید تعمیر لباسشویی دوو در تهران صرفا توسط مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود.)

ماشین لباسشویی دوو آبگیری نمی کند،علت چیست؟

 • شیر آب بسته است. (شیر آب را بررسی نمایید و در صورت بسته بودن اقدام به باز کردن شیر نمایید.)
 • فیلتر ورودی معیوب است. (فیلتر را از نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • شیر برقی عمل نمی کند. (شیر برقی را با احتیاط باز نموده و اقدام به تعویض نمایید.)
 • هیدروستات معیوب است. (در صورت خرابی هیدروستات آبگیری انجام نمی شود و یا بیش از حد آبگیری انجام می شود برای تمیر لباسشویی دوو در تهران هنگامی که این اتفاق رخ می دهد می بایست هیدروستات تعویض گردد.)

سوالات مشتریان (FAQ) در خصوص تعمیر لباسشویی دوو در تهران

آیا تعمیر لباسشویی دوو در مجموعه پیشتاز سرویس شامل ضمانت می باشد؟

بله بستگی به نوع تعمیرات از 3 ماه تا 24 ماه خدمات شامل گارانتی می باشد.

آیا پیشتاز سرویس صرفا تعمیر ماشین لباسشویی دوو را انجام می دهد؟

خیر،تعمیر ماکروفر دوو،تعمیر کولرگازی دوو و تعمیر ظرفشویی دوو نیز در مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود.

هزینه تعمیر لباسشویی دوو چقدر می باشد؟

هزینه حدودی تعمیر لباسشویی دوو در انتهای مقاله ذکر شده است.

آیا نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی دوو در تهران پیشتاز سرویس می باشد؟

خیر،مجموعه پیشتاز سرویس با استفاده از تجربه خود و قطعات یدکی اصلی خدمات تعمیر لباسشویی دوو در تهران را انجام می دهد.

تعمیر لباسشویی دوو در تهران
تعمیر لباسشویی دوو در تهران

نتیجه گیری

اگر می خواهید برای تعمیر لباسشویی دوو در تهران اگر می خواهید اقدام به دریافت خدمات نمایید بهتر است با مرکزی در ارتباط باشید که به صورت مجاز فعالیت خود را انجام می دهد زیرا علاوه بر تعرفه مصوب تکنسین های با تجربه گارانتی خدمات را نیز به صورت معتبر و مکتوب به شما ارائه می نماید.

در نظر داشته باشید پیشتاز سرویس جزو اولین مراکز مجاز تعمیر لباسشویی دوو در تهران بوده و سابقه مجموعه گویا خدمات برتر مجموعه به شهروندان می باشد.

هزینه تعمیر لباسشویی دوو در تهران

برای آشنایی بهتر شما با هزینه تعمیر لباسشویی دوو در تهران جدول زیر را ترسیم نموده ایم،در نظر داشته باشید با توجه به نوسانات برای استعلام دقیق قیمت قطعات در صورت تمایل قبل از دریافت خدمات استعلام بگیرید:

نوع خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچ از 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک ها از 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشویی دوواز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظام از 850 تا 1280 هزار تومان  
تعمیر پوسته دیگ 800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب لباسشویی 300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی دوو 350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محل250 هزار تومان
تعداد کلمات متنمنبع خارجی
2301deawoo-washing-machine-repair-in-tehran

مناطق تحت پوشش تعمیر لباسشویی دوو در تهران

تعمیر لباسشویی دوو در تهران (شمال)

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

 تعمیر لباسشویی دوو در تهران (مرکز شهر)

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

تعمیر لباسشویی دوو در تهران (شرق)

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

 تعمیر لباسشویی دوو در تهران (جنوب شرق)

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

تعمیر لباسشویی دوو در تهران (غرب)

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

تعمیر لباسشویی دوو در تهران (جنوب غرب)

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

تعمیر لباسشویی دوو در تهران (جنوب)

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

تعمیر لباسشویی دوو در رباط کریم،پرند و شهریار

تعمیر لباسشویی دوو در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 25 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

10 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تهمینه
تهمینه
1 سال قبل

لباسشویی دوو ساخت کره می باشد؟

علی
علی
1 سال قبل

علت لرزش شدید لباسشویی دوو چی هست؟

هادی اسماعیلی
هادی اسماعیلی
1 سال قبل

سلام هزینه تعویض کمک لباسشویی دوو چقدر میشه؟

بیتا
بیتا
2 ماه قبل

سلام
نمایندگی رسمی لباسشویی دوو هستید ؟؟

راضیه علیاری
راضیه علیاری
2 ماه قبل

پمپ تخلیه لباسشویی دوو رو موجود دارین ؟ قیمتش رو لطف می کنید ؟؟