You are currently viewing تعمیر ظرفشویی دوو در تهران
تعمیر ظرفشویی دوو

تعمیر ظرفشویی دوو در تهران

زمان مطالعه: 9 دقیقه

ماشین ظرفشویی دوو امروزه در خانه ایرانیان جای خود را به خوبی بازکرده و بخشی مهم از آشپزخانه می باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل می تواند روزمرگی مصرف کننده را دچار اختلال نماید ما اینجاییم در کنار شما تا در صورتی که بنا به هر دلیل می خواهید برای تعمیر ظرفشویی دوو ( Deawoo dishwasher repair ) اقدام نمایید بتوانید با کمک کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن این موضوع را رفع و رجوع نمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

اگر بخواهیم در خصوص تعمیر ظرفشویی دوو و تمامی جوانب تعمیرات و سرویس ظرفشویی با شما صحبت کنیم می توان گفت در این مقاله نخواهد گنجید اما سعی نموده ایم تا مواردی مهم و پرتکرار در خصوص تعمیرات ظرفشویی دوو را با شما به اشتراک گذاشته و شما نیز بتوانید قبل از هرگونه اقدام برای تعمیر ظرفشویی دوو آشنایی مختصری با روال کاری مجموعه پیشتاز سرویس و خرابی های احتمالی که ممکن است بتوانید خودتان رفع و رجوع نمایید داشته باشید.

تعمیر ظرفشویی دوو در تهران

قبل از هر موضوعی بهتر است بدانید مجموعه پیشتاز سرویس صرفا تعمیر ظرفشویی در تهران را پشتیبانی نموده و خدماتی در سایر شهرهای کشور ندارد و بهتر است برای یافتن نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو در شهر محل سکونت خود با شماره 118 تماس حاصل نموده و اطلاعات مربوط به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در شهر خود را دریافت نمایید.

مجموعه پیشتاز سرویس اطلاعاتی در خصوص مرکز تعمیر ظرفشویی دوو در سایر شهرهای کشور را نداشته و این مجموعه صرفا تعمیر ظرفشویی دوو در تهران و در تمامی مناطق 22گانه این شهر را پشتیبانی می نماید اما در صورت درخواست قطعه در هر شهری که سکونت دارید می توانید صرفا درخواست خود را از طریق بخش گفتگو آنلاین وب سایت مطرح نموده و منتظر بررسی و پاسخ کارشناسان ما باشید و از تماس با خطوط شرکت خودداری نمایید.

تعمیر ظرفشویی دوو در محل

مجموعه پیشتاز سرویس به عنوان اولین مرکز تعمیرات ظرفشویی دوو در محل با بیش از یک دهه سابقه در سطح شهر تهران فعالیت می نماید و این مجموعه در حال حاضر با بیش از سه هزار تعمیر ظرفشویی دوو به صورت موفق توانسته رکورد دار انجام خدمات تعمیراتی از سوی اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تهران باشد.

تمامی خدمات تعمیر ظرفشویی دوو در مجموعه پیشتاز سرویس در محل کار یا منزل مشتریان و بدون نیاز به هرگونه جابجایی می باشد که می توانید با ثبت سفارش تعمیر ظرفشویی دوو در وب سایت مجموعه پیشتاز سرویس از این خدمات بهره مند شوید.

گارانتی خدمات تعمیر ظرفشویی دوو

در نظر داشته باشید در صورتی که دستگاه شما دارای گارانتی می باشد می بایست با شرکت گارانتی گذار تماس حاصل نمایید و خدمات خود را از شرکت مذکور دریافت نمایید،اما در صورتی که گارانتی محصول شما تمام شده و یا به هر دلیل می خواهید برای تعمیر ظرفشویی دوو در مجموعه پیشتاز سرویس اقدام نمایید بعد از تعمیرات این شرکت خدمات انجام شده خود را از 3 تا 24 ماه ضمانت نموده که این مورد می تواند به شما اطمینان دهد تعمیرات کاملا با استفاده از قطعات یدکی اصلی و به صورت حرفه ای ارائه می شود.

همچنین یکی دیگر از خدماتی که توسط مجموعه پیشتاز سرویس به مشتریان ارائه می شود گارانتی محصولات بوده که می توانید با ثبت سفارش کارشناس گارانتی دستگاه خود را برای هر مدت زمانی که می خواهید گارانتی نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید از خدمات گارانتی مجموعه پیشتاز سرویس بهره مند شوید.

تعمیر ظرفشویی دوو
تعمیر ظرفشویی دوو

نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی دوو

در نظر داشته باشید پیشتاز سرویس با توجه به پشتوانه فنی خود و توان تامین قطعات یدکی اصلی به صورت حرفه ای مدت هاست تعمیر ظرفشویی دوو در تهران را پشتیبانی می نماید و نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو نمی باشد و فعالیت خود را فارق از القاب نمایندگی انجام می دهد اما در صورتی که دستگاه خود را به صورت مونتاژ شده در ایران خریداری نموده اید می توانید با شرکت انتخاب سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو تماس حاصل نموده و در خواست خدمات نمایید.

به طور کلی پیشتاز سرویس فعالیتی تحت عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو نداشته اما با توجه به تیم تعمیراتی قوی خود و پشتیبانی قطعات در مجموعه این خدمات را به مشتریان ارائه می نماید که می توانید در صورت تمایل با این مجموعه همراه بوده و در نظر داشته باشید این مجموعه با توجه به تعرفه اتحادیه خدمات خود را به مشتریان ارائه می نماید.

سوالات متداول ( FAQ ) در خصوص تعمیر ظرفشویی دوو

چه زمانی می بایست برای تعمیر ظرفشویی دوو اقدام کنیم؟

در صورت مشاهده هرگونه اختلال در کارکرد طبیعی دستپاه می بایست برای تعمیرات ظرفشویی دوو اقدام نمایید.

آیا تعمیرات ظرفشویی دوو در مجموعه پیشتاز سرویس شامل گارانتی می باشد؟

بله تعمیرات از 3 ماه تا 24 ماه شامل ضمانت می باشد و در فاکتور خدمات نیز این موضوع قید می شود.

آیا تعمیر ظرفشویی دوو در محل تماما انجام می شود؟

بله به جز تعمیرات برد الکترونیکی تمامی خدمات تعمیراتی در مجموعه پیشتاز سرویس در محل انجام می شود.

آیا از قطعات یدکی اصلی در تعمیرات استفاده می شود؟

بله ضمانت اصالت کالا استفاده شده در فاکتور قید شده و یکی از مهمترین دلایل تمایز پیشتاز سرویس استفاده از قطعات فابریک می باشد.

ایرادات رایج بررسی شده در هنگام تعمیر ظرفشویی دوو

در ادامه این مقاله تجربیات ما در خصوص تعمیر ظرفشویی دوو برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته شده تا بتوانید در خصوص تمامی جوانب تعمیرات و خرابی های ظرفشویی دوو آشنایی پیدا نموده و اطلاعات جامعی در خصوص ایرادات و راههای تعمیر ظرفشویی دوو به دست آورید:

ظرفشویی دوو خاموش شده و عمل نمی کند،علت چیست؟

 • سیم کشی معیوب است. ( در صورت آسیب در بخشی از سیم کشی نیز ممکن است ماشین ظرفشویی به صورت صحیح عمل نکند و در برخی موارد نیز خاموش شود بهتر است است برای تعمیر ظرفشویی دوو در این حالت سقف را باز کرده و سیم کشی را به دقت بررسی نمایید.)
 • فیوز ورودی سوخته است. ( فیوز را با استفاده از اهم متر بررسی نموده و در صورت خرابی فیوز قطعه را تعویض نمایید،قطعه فیوز فابریک را می توانید از مجموعه پیشتاز سرویس تهیه و تعویض نمایید.)
 • تبدیل سه به دو آسیب دیده است. ( در برخی از مدل های وارداتی ظرفشویی دوو ممکن است از تبدیل 3 به 2 استفاده شود از همین رو بررسی نمایید تا تبدیل معیوب نباشد و در صورت مشاهده خرابی اقدام به تعویض قطعه نمایید.)
 • برد پاور معیوب است. ( در صورت تست موارد فوق و عدم نتیجه گیری برد پاور معیوب بوده و می بایست برای تعمیر برد الکترونیکی تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به منزل مراجعه نموده و قطعه را به کارگاه انتقال دهد و بعد از تعمیرات مجدد به منزل مشتری قطعه حمل شده و بر روی دستگاه نصب شود.)

ظرفشویی دوو آب را تخلیه نمی کند،علت چیست؟

 • مسیر خروجی مسدود شده است. ( در صورتی که خروجی تخلیه آب مسدود شده باشد آب ظرفشویی تخلیه نشده و درنتیجه آن آب در کف ظرفشویی باقی می ماند،مسیر خروجی را بررسی نمایید و در صورت مشاهده گرفتگی مسیر را باز کنید.)
 • پمپ تخلیه معیوب است. ( پمپ تخلیه را بررسی نموده و در صورت مشاهده خرابی اقدام به تعویض نمایید قطعات فابریکی در مرکز تعمیر ظرفشویی دوو موجود می باشد که می توانید قطعه را تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • پمپ تخلیه مسدود شده است. ( پمپ تخلیه را باز کرده و در صورت مشاهده کثیفی اثرات را پاک کرده و پمپ را مجدد نصب نمایید.)
 • فاضلاب خروجی مسدود شده است. (در صورت مسدود بودن فاضلاب نیز آب به ظرفشویی برگشت پیدا کرده و بوی نا مطبوعی در کابین پدیدار می شود.)
تعمیر ظرفشویی دوو
تعمیر ظرفشویی دوو

ظرفشویی دوو به خوبی ظروف را تمیز نمی کند،علت چیست؟

 • استفاده از قرص نامناسب ( در نظر داشته باشید می بایست برای شسشتو بهتر ظروف و همچنین عدم آسیب دیدن قطعات یدکی دستگاه از قرص های ژله ای می بایست استفاده نمایید،استفاده از قرص های گچی کیفیت شستشو را با افت فاحشی مواجه می نماید.)
 • عدم استفاده از جلا دهنده ( برای شستشو ظروف حتما از مایع جلادهنده استفاده نمایید و برای تهیه مایع جلا اصلی نیز می توانید از وب سایت فروشگاهی تهران اپلاینس اقدام به تهیه انواع شوینده نمایید.)
 • نمک ظرفشویی مناسب نیست. ( نمک ظرفشویی نیز می بایست حتما اصلی و به مقدار کافی در ظرف مخصوص نمک ریخته شود روشن شدن چراغ اس به معنی تمام شدن نمک در مخزن مخصوص می باشد.)
 • برنامه شستشو مناسب ظروف نیست. ( برای شستشو ظروف برنامه متناسب را انتخاب نمایید و از گذاشتن ظروف با مواد غذایی نظیر برنج و یا هسته خرما و… در داخل ظرفشویی خودداری نمایید.)

ظرفشویی در حین کار صدای زیاد دارد،علت چیست؟

 • پمپ تخلیه معیوب است. ( همانطور که می دانید پمپ تخلیه بدون صدا کار می کند و در صورت خرابی این قطعه با صدای نامتعارف در حین تخلیه مواجه خواهید شد برای تعویض پمپ تخلیه با نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو در تماس باشید.)
 • آبفشان ها مسدود شده است. ( در صورت مسدود شدن آبفشان نیز مسیر گرفته و درنتیجه آن صدای نامتعارف تولید خواهد شد بررسی نمایید قسمت های دچار گرفتگی را باز نموده و سپس برای جرمگیری ظرفشویی اقدام نمایید.)
 • جت پمپ ظرفشویی معیوب است. ( خرابی جت پمپ ظرفشویی نیز همواره با تولید صدای نامتعارف و یا عدم شستشو ظروف همراه خواهد بود در مجموعه پیشتاز سرویس جت پمپ ماشین ظرفشویی تعمیر شده و در اغلب موارد قطعه فابریک با هزینه بسیار کمتر از تعویض راه اندازی می گردد.)

ماشین ظرفشویی آبریزی و نشت آب دارد،علت چیست؟

 • لگنچه ظرفشویی سوراخ شده است. ( در صورت خرابی لگنچه نیز آب از کف ظرفشویی نفوذ پیدا کرده و در ادامه از قسمت تحتانی ظرفشویی سرازیر خواهد شد برای تعمیر ظرفشویی دوو در این حالت می بایست کف ظرفشویی به صورت اصولی مجددا آب بندی شود.)
 • ماشین ظرفشویی تراز نیست. ( در صورت تراز نبودن ظرفشویی نیز آبریزی از دستگاه رخ خواهد داد و دستگاه نشت آب خواهد داشت به همین منظور برای رفع ایراد می بایست دستگاه را تراز نمایید.)
 • شلنگ خروجی درآمده است. ( بررسی نمایید شلنگ خروجی آب دچار پارگی نشده باشد و یا از جای خود در نیامه باشد در صورت مشاهده ایرادات ذکر شده موضوع را رفع و رجوع نمایید.)

وجه تمایز پیشتاز سرویس با سایر مراکز تعمیر ظرفشویی دوو

مجموعه پیشتاز سرویس توانسته با در نظر گرفتن فاکتور های مختلفی که از سوی مشتریان مهم می باشد خدماتی را ارائه نماید که مشتریان بتوانند تصمیم گیری بهتری در خصوص تعمیر ظرفشویی دوو داشته باشند که از برخی از این موارد می تواند به گزینه های ذیل اشاره نمود:

 • تکنسین های کارآزموده و آموزش دیده
 • فاکتور رسمی و معتبر
 • ضمانت خدمات 3 ماه تا 24 ماه
 • ضمانت اصالت کالا تعویض شده
 • جلوگیری از تعویض بی مورد قطعات
 • ارائه خدمات مطابق نرخنامه اتحادیه
 • ارائه داغی قطعات تعویض شده
 • محل مشخص کارگاه و درج شده در وب سایت

تمام این موارد سبب شده تا بتوانیم در مجموعه پیشتاز سرویس بهترین نوع خدمات را گردآوری نموده و مشتریان مجموعه گواه این موارد می باشند که توانسته ایم در زمینه رضایت مندی مشتری نیز رکوردار باشیم.

ویژگی تکنسین های مرکز تعمیر ظرفشویی دوو

مجموعه پیشتاز سرویس در بخش جذب نیروهای انسانی نیز با توجه به فیلترهایی که در نظر گرفته است توانسته تا تیم تعمیراتی حرفه ای و با تجربه خود را تکمیل نموده و از این بابت نیز نگرانی های مشتریان را برطرف نماید که اگر بخواهیم به برخی از ویژگی های این نیروها اشاره نماییم موارد زیر را می توان اشاره نمود:

 • دارای میانگین 5 سال سابقه کاری
 • احراز هویت شده و دارای گواهی عدم سوپیشینه
 • دارای مدارک فنی و حرفه ای و دوره دیده
 • آموزش دیده در مرکز تعمیرات ظرفشویی دوو
 • آشنا به نرخنامه شرکت و تعرفه اتحادیه

این موارد توانسته تا در کنار هم نیروهای انسانی مجموعه پیشتاز سرویس را نسبت به سایر مراکز تعمیراتی متمایز نموده و این مجموعه از این بابت نیز بتواند تفاوت هایی آشکار با سایر مراکز تعمیر ظرفشویی دوو داشته باشد.

تعمیر ظرفشویی دوو
تعمیر ظرفشویی دوو

نتیجه گیری در خصوص تعمیر ظرفشویی دوو

در صورتی که می خواهید برای تعمیر ظرفشویی دوو اقدام نمایید توصیه می کنیم تا از سرکت ها و مجموعه های معتبر درخواست خدمات نمایید زیرا همانگونه که مشاهده نمودید تعمیرات ظرفشویی دوو پیچیده بوده و نیاز به تخصص لازم و تجربه تعمیرات به همراه قطعات یدکی اصلی را دارد.

در برخی از مراکز متفرقه خدمات غیر حرفه ای سبب خواهد شد تا مشتری بعد از مدتی ایراد را مجدد تکرار شده دیده و از بابت هزینه تعمیرات و فرآیند خدمات دچار مشکل در کوتاه مدت شود،به همین منظور انتخاب مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو که گارانتی تمامی موارد مورد نیاز را به شما ارائه دهد فاکتور بسیار مهمی خواهد بود.

در انتهای از شما تقاضا داریم تا در صورت داشتن هرگونه پرسش در خصوص تعمیر ظرفشویی دوو در انتهای مقاله به صورت کامنت موضوع را مطرح نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان مجموعه ما باشید.

هزینه تعمیرات در مرکز تعمیر ظرفشویی دوو

برای اینکه بتوانید با هزینه تعمیر ظرفشویی دوو آشنایی داشته باشید و در خصوص هزینه های تعمیراتی اطلاع بهتری داشته باشید در ادامه برای شما جدول هزینه های تعمیراتی را درج نموده ایم:

وع خدمات تعمیر ظرفشویی دوو هزینه تعمیر ظرفشویی دوو
عمیر برد الکترونیکی    از 900 تا 2200 هزار تومان
تعویض المنت    از 830 تا 1700 هزار تومان
تعویض ترموستات     از 440 تا 560 هزار تومان
تعویض آکوا استاپ  از 1300 تا 1900 هزار تومان
تعویض بند لولا      از 550 تا 850 هزار تومان  
تعویض میکروسوییچ درب از 800 تا 1400 هزار تومان
رفع نشتی لگنچه    از 1700 تا 1900 هزار تومان
عویض موتور مقسم     از 330 تا 960 هزار تومان
تعویض برد دیسپلی    از 2500 تا 3900 هزار تومان 
ایاب و ذهاب و کارشناسی     از 150 تا 200 هزار تومان
هزینه تعمیرات در مرکز تعمیر ظرفشویی دوو

مناطق تحت پوشش تعمیر ظرفشویی دوو

تعمیر ظرفشویی دوو در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

تعمیر ظرفشویی دوو در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

تعمیر ظرفشویی دوو در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

تعمیر ظرفشویی دوو در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

تعمیر ظرفشویی دوو درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

تعمیر ظرفشویی دوو در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

تعمیر ظرفشویی دوو در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

تعمیر ظرفشویی دوو در رباط کریم،پرند و شهریار

تعمیر ظرفشویی دوو در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 6 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها