You are currently viewing نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو
نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو

نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو

زمان مطالعه: 8 دقیقه

اگر برای تعمیر یا سرویس کولرگازی می خواهید با نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو ( daewoo air conditioner repair agent ) در ارتباط باشید،توصیه می کنیم با ما همراه باشید و بدون استرس بابت خرابی کولرگازی این مقاله را تا انتها دنبال نموده و در خصوص خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو نیز اطلاعات لازم را به دست آورید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

در ادمه این مقاله تجربیات تعمیرکار کولرگازی دوو و تمامی خدمات قابل ارائه توسط نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو برای مشتریان ذکر شده است که بتوانید در صورت امکان و با به دست آوردن اطلاعات لازم ایرادات جزئی پیش آمده را بدون هزینه رفع نمایید.

البته در نظر داشته باشید تعمیرات کولرگازی بسیار تخصصی می باشد و می بایست برای شخص آموزش دیده انجام شود و فقط در مواردی که ایراد جزئی برای دستگاه پدید آمده باشد می توانید این ایراد را با کمک پشتیبانی نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو رفع و رجوع نمایید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو در تهران

پیشتاز سرویس به عنوان اولین نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو می باشد که بیش از یک دهه از فعالیت خود را سپری نموده و به لطف اعتماد مشتریان امروزه با بیش از شش هزار مشترک به عنوان گسترده ترین مجموعه در سطح استان تهران فعالیت خود را انجام می دهد.

محدوده فعالیت مجموعه پیشتاز سرویس صرفا مربوط به استان تهران بوده و خدمات در سایر شهرهای کشور را ندارد و تمامی مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو در انتهای مقاله ذکر شده است که می توانید با مشاهده نزدیکترین شعبه به محل زندگی خود تماس حاصل نموده و درخواست تعمیر کولرگازی خود را مطرح نمایید.

مهمترین نکته ای که نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو را از سایر مراکز تعمیراتی متمایز نموده است سرعت در انجام کار و خدمات شبانه روزی این مجموعه می باشد که سبب شده تا امروز بیشترین میزان رضایت را در حیطه تعمیرات و سرویس کولرگازی دوو داشته باشد.

تاریخچه کولرهای گازی دوو

شرکت چند شاخه ای دوو با بیش از یک قرن تجربه در تولیدات مختلف از قبیل خودرو تا لوازم خانگی دومین شرکت بزرگ کره جنوبی بعد از شرکت هیوندای بوده و بالاتر از سامسونگ و ال جی در رتبه سوم پرفروش ترین شرکت های این کشور بوده و محصولات خود را نیز در سراسر دنیا صادر نموده است.

تولیدات شرکت دوو بسیار عظیم بوده و توسط بیش از بیست زیر شاخه انجام می گیرد که این تولیدات از کشتی و خودرو تا لوازم خانه و آشپزخانه می باشد.

این شرکت امروزه با همکاری با شرکت انتخاب سرویس محصولات خود را در ایران به صورت انبوه صادر نموده و در ایران در خط تولیدهای با کیفیت مونتاژ و روانه بازار می نماید.

تعمیر کولرگازی دوو در محل

تمامی خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو در محل مشتری و بدون احتیاج به جابجایی انجام می شود که همین مورد سبب شده است تا تعمیر کولرگازی دوو در مجموعه پیشتاز سرویس هزینه کمتری داشته باشد زیرا تمامی خدمات کارگاهی نیز با استفاده از ابزارآلات مجهز توسط تکنسین های مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود.

همچنین علاوه بر تعمیر کولرگازی دوو در محل خدمات نصب و شارژ گاز و نشت یابی کولرگازی نیز توسط نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو در محل مشتری و بدون احتیاج به جابجایی انجام می شود.

نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو
نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو

خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو

تمامی موارد مربوط به خدمات تعمیر کولرگازی دوو در مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود که این موارد تماما شامل گارانتی می باشند که در ادامه به شرح تمامی خدمات مورد نظر در نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو پرداخته ایم:

تعمیر کولرگازی دوو

یکی از رایج ترین درخواست ها در نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو مربوط به درخواست تعمیر کولرگازی دوو می باشد که در صورت بروز اختلالات برق و یا کارکرد بالا و یا نصب های غیر استاندارد کولرگازی به مشکل برخورده است.

در نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو تمامی خدمات انجام شده شامل ضمانت بوده و همچنین برای تعمیر کولرگازی دوو در صورت نیاز از قطعات فابریک و اصلی استفاده می شود،البته پیشتاز سرویس سرلوحه و اصول تعمیرات کولرگازی را بنا بر تعمیر قطعه آسیب دیده گذاشته و از تعویض بیهوده قطعات و هزینه های گزاف تعویض قطعه تا جایی که امکان پذیر باشد جلوگیری می نماید.

نصب کولرگازی دوو

مهمترین بخشی که می تواند در کارکرد،طول عمر و مصرف انرژی کولرگازی تاثیر گذار باشد مربوط به نصب کولرگازی می باشد که در نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو همواره تاکید نموده ایم که نصب کولرگازی می بایست توسط فرد متخصص و آموزش دیده انجام شود تا در آینده اختلالات ناشی از نصب غیر استاندارد گریبانگیر کولرگازی و همچنین شخص مشتری نشود.

در هنگام نصب کولرگازی دوو اهمیت به تراز بودن سینی پنل در بدو نصب،عایق کاری و پرایمر بستن به دور لوله های مسی،رعایت استاندارد های نصب کندانسور،وکیوم سیکل و لوله کشی استاندارد مهمترین نکات مربوط بوده که می بایست توسط تکنسین نصاب کولرگازی به دقت رعایت شود.

نصب و جابجایی کولرگازی در نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو همراه با ضمانت انجام می شود که همین امر سبب می شود که خیال مشتری از بابت نصب استاندارد و اصولی آسوده باشد و همچنین هزینه های ناشی از نصب غیر استاندارد در آینده نیز برای مصرف کننده مشکل ساز نخواهد بود.

سرویس کولرگازی دوو

اهمیت به سرویس کولرگازی سبب می شود تا راندمان کاری محصول بالا رفته و علاوه بر کاهش مصرف انرژی بازدهی بهتری از کولرگازی داشته باشید.

سرویس کولرگازی می بایست قبل از شروع فصل تابستانه هر ساله انجام شود که در اغلب موارد به بازدید و تست بسنده می شود اما در برخی موارد سرویس کامل پنل و کندانسور و یا در مواردی شارژ گاز نیز مورد نیاز می باشد.

در نظر داشته باشید در نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو سرویس کولرگازی صرفا شستشو فیلتر و کندانسور نبوده و سرویس اصولی و استاندارد مطابق با اصول سرویس سیستم های برودتی انجام می شود به این نحو که پنل داخلی باز شده و با فشار آب کامل شستشو می شود که این شستشو مربوط به اواپراتور و بللور فن کولرگازی می باشد و سپس پنل مجدد در محل نصب بسته شده و کندانسور نیز شستشو کامل می شود.

بازدهی کولرگازی بعد از این عمل تا پنجاه درصد افزایش پیدا می کند و مصرف برق نیز تا سی درصد کاهش خواهد داشت.

سرویس کولرگازی می بایست در هنگامی که پرتاب باد کاهش شدید داشته باشد انجام شود و یا برودت کاهش چشمگیری پیدا کرده است،البته در هنگام زمستان نیز در صورت کاهش گرما می بایست سرویس کولرگازی انجام شود.

نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو
نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو

سوالات رایج (FAQ) مشتریان از نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو

چه زمانی می بایست برای سرویس کولرگازی دوو اقدام کنیم؟

معمولا توصیه می کنیم هر سال و یا نهایتا هر دو سال یک مرتبه برای سرویس کولرگازی دوو خود اقدام نمایید.

مصرف انرژی کولرهای گازی دوو قابل کاهش و یا تبدیل به کم مصرف می باشد؟

خیر،کمپرسورهای به کار رفته در سیستم های برودتی دوو اینورتر نبوده و صرفا در صورت کارکرد بالا برای استاندارد شدن مصرف برق می بایست اسپیلت سرویس شود تا مصرف برقی مشابه با روزهای ابتدایی نصب داشته باشد.

هزینه تعمیر کولرگازی دوو چقدر می باشد؟

هزینه تعمیرات بعد از بازدید توسط تکنسین و بررسی دلیل خرابی قابل اعلام می باشد اما در انتهای مقاله جدول هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو را ترسیم نموده ایم.

تعمیر کولرگازی دوو شامل چند ماه گارانتی می باشد؟

بستگی به نوع تعمیرات خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس شامل 6 ماه تا 24 ماه ضمانت از تاریخ تعمیر می باشد.

ایرادات بررسی شده توسط نمایندگی تعمیرات کولرگازی دوو

برخی از ایراداتی که در نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو بیشتر مشاهده شده است را در ادامه با راه حل های رفع ایراد ذکر نموده ایم تا در صورت برخورد با ایراد مشابه اطلاعات کاملی از علت و راه رفع ایراد کولرگازی خود داشته باشید:

کولرگازی دوو آبریزی دارد علت چیست؟

 • خروجی آب مسدود شده است. (بررسی نماییدخروجی تخلیه آب مسدود نباشد در صورت مشاهده اقدام به رفع نقص نمایید.)
 • پنل تراز نیست. (تراز و استاندارد نصب رعایت نشده در این مورد می بایست پنل توسط سرویسکار نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو باز شده و سینی مجدد نصب شود.)
 • دستگاه کثیف شده است. (گرد و غبار مسیر درین را به مرور مسدود کرده است با فوت کردن در شلنگ سعی کنید گل را خارج نمایید در صورت عدم موفقیت با نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو تماس بگیرید.)
 • پمپ درین معیوب است. (در صورتی که برای خروجی آب از پمپ درین استفاده می نمایید کافیست تا برق مستقیم به پمپ دهید و قطعه را تست نمایید اگر عملکرد پمپ صحیح نباشد می بایست پمپ درین را تعویض نمایید،تعویض پمپ درین کولرگازی نیز در نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو انجام می شود.)

کولرگازی دوو خاموش شده است،علت چیست؟

 • فیوز محل اتصال عمل کرده است. (بررسی نمایید فیوز متصل شده به کولرگازی سالم باشد و یا عمل نکرده باشد در صورت خرابی با کمک برق کار اقدام به تعویض کلید مینیاتوری کنید.)
 • کابل برق آسیب دیده است. (سیم کشی را بررسی و در صورت مشاهده ایراد برق دستگاه را قطع کرده و با نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو تماس بگیرید.)
 • ولتاژ ورودی مناسب نیست. (در صورت نبود ولتاژ نامناسب کولرگازی روشن نمی شود به همین منظور توصیه می کنیم برق را با ولت متر تست نمایید ولتاژ ورودی مناسب 220 ولت می باشد.)
 • برد الکترونیکی آسیب دیده است. (ممکن است در اثر نوسان برق برد آسیب دیده باشد برای تعمیر برد الکترونیکی با پشتیبانی نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو تماس بگیرید.)
نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو
“نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو”

برودت توسط کولرگازی ایجاد نمی شود،علت چیست؟

 • خازن سوخته است. (با استفاده از مولتی متر بررسی نمایید خازن اتصال نداشته باشد در صورت مشاهده اتصال در قطعه می توانید خازن را از نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • برد معیوب است. (فرمان از طرف برد الکترونیکی صادر نمی شود و در نتیجه کمپرسور عمل نمی کند،برای تعمیر برد با کارشناسان نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو در ارتباط باشید.)
 • سیم کشی آسیب دیده است. (در صورت ضعیف بودن سیم کشی و یا گرما بیش از حد سیم کشی آسیب دیده است کولرگازی را از برق خارج نموده و اقدام به ترمیم سیم کشی نمایید.)
 • نبود گاز در سیکل (در صورت نبود مبرد در سیکل نیز برودت ایجاد نمی شود،ابتدا علت نشت گاز را پیدا نموده و سپس برای شارژ گاز کولرگازی اقدام نمایید در نظر داشته باشید شارژ گاز می بایست توسط نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو انجام شود.)
 • کنتاکتور عمل نمی کند. (فرمان کمپرسور بعد از برد به سمت کنتاکتور ارسال می شود،از همین رو در صورت خرابی کنتاکتور فرمان به سمت کمپرسور ارسال نشده و در نتیجه کمپرسور عمل نکرده و برودت در سیکل تولید نمی شود،برای تعویض کنتاکتور با نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو تماس بگیرید.)

موتور فن کولرگازی عمل نمی کند،ایراد چیست؟

 • خازن فن سوخته است. (قطعه را با استفاده از مولتی متر و تست خازن چک کنید در صورت مشاهده خرابی خازن را تعویض نمایید،تعویض خازن فن در نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو شامل 24 ماه گارانتی می باشد.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. (یکی دیگر از دلایل عدم کارکرد موتور فن مربوط به عدم عملکرد صحیح برد می باشد،تعمیر برد الکترونیکی می بایست توسط نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو و زیر نظر افراد متخصص انجام شود.)
 • موتور فن معیوب است. (موتور فن گیرپاژ کرده است،در صورت اطمینان قطعه را تعویض نمایید.)
نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو
نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو

نتیجه گیری

تعمیر کولرگازی جزو خدمات بسیار تخصصی بوده که می بایست توسط فرد آموزش دیده انجام شود،از همین رو در صورتی که می خواهید برای تعمیر کولرگازی دوو اقدام نمایید صرفا با نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو در ارتباط باشید و تعمیرات را به افراد متفرقه و آموزش ندیده نسپارید و در صورت داشتن هرگونه سوال در چت آنلاین وب سایت درخواست خود را مطرح نمایید.

همچنین در انتهای مقاله با درج نظرات ارزشمند خود می توانید ما را در ارائه خدمات بهتر برای مشتریان نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو یاری نمایید.

هزینه تعمیر کولرگازی دوو

نوع خدمات در نمایندگی تعمیر کولرگازی دووهزینه تعمیر کولرگازی دوو
تعویض خازناز 300 تا 450 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی  از 630 تا 880 هزار تومان
تعویض خازن فناز 300 تا 500 هزار تومان
سرویس کامل کولرگازی  از 400 تا 700 هزار تومان  
شارژ گاز تکمیلی از 650 تا 900 هزار تومان
شارژ گاز کاملاز 1390 تا 1880 هزار تومان
تعویض چشمی پنل داخلی  از 280 تا 550 هزار تومان
نصب کولرگازی دوو  از 800 تا 1250 هزار تومان
تعویض کنتاکتور از 380 تا 550 هزار تومان 
تعویض شیر برقی از 1600 تا 2200 هزار تومان 
ایاب ذهاب و کارشناسی در محلاز 200 تا 250 هزار تومان  
تعداد کلمات متنمنبع
2215daewoo-air-conditioner-repair-agent

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو

نمایندگی تعمیرکولرگازی دوو در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیرکولرگازی دوو در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر کولرگازی دوو در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 22 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پویان
پویان
1 سال قبل

سرویس کولرگازی در عظیمیه هم دارید؟

مجید
مجید
1 سال قبل

سلام
تعمیرات کولرگازی دوو در بازار هم دارید؟