You are currently viewing تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

زمان مطالعه: 11 دقیقه

از دیگر اقدامات تخصصی در حوزه تعمیر لوازم خانگی به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ (Samsung Dishwasher Repair) می توان اشاره کرد که توسط تیمی حرفه ای و متخصص در امور تعمیر لوازم خانگی با قطعات اصلی و اورجینال انجام می شود.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط پیشتاز سرویس صرفا در تهران و کرج انجام می شود و پیشتاز سرویس اطلاعی از مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شهرستان ها ندارد.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

از آنجایی که حمل ماشین ظرفشویی به کارگاه کاری دشوار و طاقت فرساست با یک تماس و یا ثبت سفارش آنلاین در سایت مجموعه پیشتاز سرویس می توانید دلیل بروز خرابی و یا مشکل را پیدا کرده و به راحتی رفع کنید.

با تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در مجموعه بی نظیر پیشتاز سرویس تجربه تعمیری با کیفیت و حفظ عملکرد اولیه دستگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکار حرفه ای مجموعه پیشتاز سرویس آشنا می شوید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ قبل از تحریم ها توسط مجموعه سام سرویس انجام میشد که امروزه به علت قطع همکاری سامسونگ با شریک ایرانی خود نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در ایران عملا نموده و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در پیشتاز سرویس و سایر مجموعه ها تحت عنوان مرکز مجاز تعمیرات انجام می شود.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

نحوه تماس با مجموعه پیشتاز سرویس

در صورت خراب شدن ماشین ظرفشویی خود و نیاز به دریافت خدمات می توانید از روش های زیر اقدام نمایید:

 • تماس با نزدیک ترین شعبه مجموعه پیشتاز سرویس در تهران و درخواست برای اعزام تکنسین
 • ثبت سفارش آنلاین با مراجعه به سایت pishtazservice و ثبت درخواست آنلاین تعمیرات
 • ارتباط با کارشناسان از طریق اپلیکیشن Whats app
 • تماس مستقیم با کارشناسان و کسب اطلاعات تلفنی
 • برقراری ارتباط از طریق قسمت گفتینو وبسایت

مراحل برقراری ارتباط با مجموعه پیشتاز سرویس

 • برقراری ارتباط با مجموعه پیشتاز سرویس از طریق سایت یا تماس با شعبات
 • راهنمایی و مشاوره اپراتور مجموعه
 • تماس تکنسین جهت راهنمایی تکمیلی
 • اعزام تکنسین در کمتر از۱ ساعت
 • تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با قطعات اورجینال
 • ارائه فاکتور معتبر جهت شفاف سازی هزینه ها
 • ارائه ضمانت نامه ۳ الی ۱۲ ماه
 • تماس با مشتری جهت نظرسنجی
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
“تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ”

آنچه درباره تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بیان می شود:

در ادامه این مقاله در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، هزینه تعمیر آن ،چگونگی تعمیر و تعویض قطعات و همچنین انواع خرابی های رایج در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و علت آن که توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بیان شده است صحبت خواهیم کرد.

این مقاله برای راهنمایی بهتر مشتری جهت دریافت خدمات با کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و با تجربیات مفید و دانش فنی تعمیرکاران متخصص ماشین ظرفشویی سامسونگ تهیه شده تا ماشین ظرفشویی سامسونگ شما به بهترین شکل ممکن عیب یابی و رفع عیب گردد و علاوه بر آن کیفیت اولیه دستگاه نیز حفظ گردد.

در صورتی که با خواندن این مقاله نیز به مشکل و نحوه راه حل آن نزدیک نشدید با پشتیبانی مجموعه پیشتاز سرویس تماس گرفته و ایراد دستگاه خود را مطرح نمایید تا تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ با شما به صورت تلفنی در ارتباط بوده و شما را برای رفع مشکل به ساده ترین شکل راهنمایی کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

از مجموعه های به نام در حوزه تعمیر لوازم خانگی خصوصا برند سامسونگ می توان به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در مجموعه پیشتاز سرویس اشاره کرد. مجموعه پیشتاز سرویس با تاسیس شعبات مختلف در شمال، شرق، غرب، جنوب و مرکز تهران تمام تلاش خود را برای دسترسی راحت و سریع تر مشتری به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ انجام داده است.

پس چنانچه دستگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ شما دچار اختلال و یا ایرادی شد کافیست با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیر ماشین ظزفشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

تیم تخصصی مجموعه پیشتاز سرویس دستگاه شما را بررسی کرده و قطعه مشکل دار را شناسایی کرده و به تعمیر و یا تعویض آن قطعه می پردازند.

مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران بسیار زیاد می باشند اما پیشتاز سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران را با اخذ مجوز از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی انجام می دهد که خود این موضوع از تفاوت این مجموعه با سایر مجموعه ها می باشد زیرا این مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را طبق تعرفه انجام داده و قیمت های نامتعارفی که در مراکز غیر مجاز از مشتری اخذ می شود در این مرکز وجود ندارد و همینطور تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران توسط شخص آموزش دیده در کلاس های اتحادیه و مراکز فنی و حرفه ای کشور انجام می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل

از دغدغه های مهم هنگام رویارویی با خرابی در ماشین ظرفشویی سامسونگ چگونگی حمل آن به نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ است. این دغدغه با خدمات تعمیر در محل مجموعه پیشتاز سرویس برطرف شده است. با استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل به راحتی و با یک تماس تعمیرکار متخصص و کاربلد این مجموعه در کمتر از یک ساعت به محل وردنظر شما اعزام گردیده و به رفع عیب مشغول می شود.

از مهم ترین نکاتی که در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل می توان به آن اشاره نمود بازدید تمام مراحل کار توسط مشتری و عدم هزینه های گزاف جابجایی دستگاه می باشد که این مهم در پیشتاز سرویس برای کاهش هزینه ها در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ انجام می شود.

از دیگر مزایای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • عدم نیاز به جا به جایی و باز کردن اتصالات
 • احتمال آسیب (ضربه ، خط و خش و آسیب های دیگر ) کاهش می یابد.
 • هزینه های مربوط به جا به جایی ماشین ظرفشویی سامسونگ کاهش می یابد.
 • اتلاف وقت و انرژی به حداقل می رسد.
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران

چنانچه شما مشتریان گرامی ساکن منطقه غرب در شهر تهران هستید با مراجعه به شعبه غرب تهران و یا تماس با شماره(02166101065) برای دریافت خدمات و سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ می توانید اقدام کنید.

ساکنین منطقه غرب تهران : پونک ، شهران ، شهرزیبا ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، صادقیه ،تهرانسر، دهکده المپیک ، شهرک آزادی، اکباتان و …به راحتی و به سرعت می توانند از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده کنند.

نکته: تمامی شعبات قابلیت ارائه خدمات به سراسر شهر تهران را داراست.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

شعبه شرق مجموعه پیشتاز سرویس در نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی سامسونگ برای دسترسی راحت تر مشتریان ساکن : نیروهوایی ، مجیدیه ،حکیمیه ، پیروزی ،شمس آباد ، افسریه ، نارمک ، تهرانپارس ، نظام آباد ،شهرک امید و … شعبه شرق تهران (02177723347) و (02133078872) خود را تاسیس نموده و آماده خدمات رسانی به مشتریان شرق تهران برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شمال تهران

کاربران محترم ساکن در شمال تهران اعم از مناطق :نیاوران، الهیه ،فرمانیه، قیطریه، کامرانیه، ازگل، پاسداران، هروی، تجریش، ولنجک ، سوهانک، آجودانیه، چیذر، دارآباد، جماران و زعفرانیه برای دسترسی راحت علاوه بر ثبت سفارش آنلاین در سایت مجموعه پیشتاز سرویس می توانند یا شماره تماس (02122878551) مربوط به شعبه شمال شهر تهران تماس حاصل فرمایند.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در جنوب تهران

شعبه جنوب تهران که مناطق یافت آباد، خانی آباد ،نازی آباد، مهرآباد ،فلاح، پاسگاه نعمت آباد، شوش ، مولوی، راه آهن و … را شامل می شود دارای شعبه تخصصی با شماره تماس (02156010207) می باشد که در هنگام رویارویی با خرابی ماشین ظزفشویی

ارورهای رایج در ماشین ظرفشویی سامسونگ

ارورعلت رخ دادن ارور
ارورE5 یا SE گزارش کند شدن در تخلیه آب ماشین ظرفشویی
ارورOEگزارش سرریز شدن آب در ماشین ظرفشویی
ارورHEگزارش بوجود آمدن ایراد در قطعات داخلی
ارورE9گزارش پایین آمدن سطح آب ماشین ظرفشویی
ارورE14گزارش بالا رفتن دمای ماشین ظرفشویی
ارورE4گزارش نبود آب در ماشین ظرفشویی
ارورهای ماشین ظزفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

ایرادات مشاهده شده در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

در طول مدتی که پیشتاز سرویس خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران را انجام می دهد به نکات مشترک و متداول از خرابی های ماشن ظرفشویی سامسونگ رسیده است که تجربه تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ در این مدت را به صورت چکیده در ادامه این مطلب خدمت شما شرح می دهیم.

بعد از استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ بر روی ظروف لک باقی می ماند،علت چیست؟

 • ظرف نمک نشتی دارد. ( در صورت نشت نمک از دستگاه لک نمک بر روی ظروف باقی مانده و ظروف دچار لک یا سفیدک می شود برای رفع نشت نمک داخل اورینگ ظرف نمک را با استفاده از واشر و نوار تفلون آب بندی کنید،در صورت عدم موفقیت برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با پشتیبانی پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.)
 • جلا دهنده در ماشین ظرفشویی وجود ندارد. (کاربرد مایع جلا دهنده در ظرفشویی از بین بردن لک و شفافیت ظروف است و در صورت عدم استفاده کیفیت شستشو به شکل چشم گیری کاسته می شود،برای رفع مشکل مایع جلادهنده را از مراکز تعمیرات لوازم خانگی در تهران تهیه و استفاده نمایید.)
 • قرص ماشین ظرفشویی متفرقه،تاریخ گذشته و یا گچی می باشد. ( در صورت استفاده از هر کدام از این مورد قرص ها علاوه بر آسیب دستگاه کیفیت شستشو پایین آمده و عمر قطعات به علت ایجاد رسوب کم می شود،شما می توانید برای تهیه قرص های اصلی نیز با پیشتاز سرویس به عنوان مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در ارتباط باشید.)
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ نشت آب دارد،علت چیست؟

 1. لاستیک درب خراب است. ( دور درب ماشین ظرفشویی سامسونگ لاستیکی وجود دارد که در مدت استفاده این لاستیک از حالت فابریک خارج شده و آب از دیواره ها نست پیدا می کند کافیست لاستیک را تهیه و جایگزین لاستیک کهنه نمایید،البته در نظر داشته باشید قطعه حتما به صورت فابریک و از مرکز خدمات سامسونگ تهیه شود و از قطعات غیر فابریک در بازار آزاد به هیچ عنوان استفاده نکنید.)
 2. شلنگ تخلیه پوسیده است. ( اگر نشت آب در هنگام تخلیه و از پشت ظرفشویی می باشد یکی از ساده ترین ایرادات در دستگاه شما اتفاق افتاده که شما میتوانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی خودتان اقدام کرده و با تهیه شلنگ تخلیه این قطعه را به سادگی تعویض نمایید، اگر در حین تعویض شلنگ تخلیه احتیاج به مشاوره داشتید پیشتاز سرویس آماده پاسخگویی به شما عزیزان و مشاوره تلفنی می باشد.
 3. دیگچه ماشین ظرفشویی سامسونگ پوسیده است. ( در صورت خرابی دیگچه که در نود درصد مربوط به استفاده نادرست از نمک می باشد دیگچه آسیب دیده و تعمیری بسیار اصولی و سخت برای دستگاه باید انجام شود زیرا دیگچه محل قرار گیری اغلب قطعات ماشین ظرفشویی می باشد و خرابی آن و عدم توجه باعث آسیب دیدن سایر قطعات می شود در صورت اطمینان از خرابی دیگچه برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ حتما تعمیرکار مجرب و کارآزموده را برای دستگاه انتخاب کنید زیرا این قطعه بسیار مهم و کاربردی می باشد.)
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ خاموش شده است،علت چیست؟

 • کابل دستگاه یا تبدیل سه به دو سوخته است. ( بررسی کنید کابل یا دو شاخه سوختگی یا قطع شدگی نداشته باشند در صورت مشاهده مشکل می توانید تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ خودتان شوید و با تهیه دو شاخه به آسانی ایراد را رفع نمایید.)
 • پریز یا محافظ برق و یا فیوز مینیاتوری سوخته است. ( در مطلب تعمیر لوازم خانگی در تهران به مشکلات رایج در این رابطه و راههای رفع آن اشاره کردیم که میتوانید با مطالعه به رفع این مشکل نیز بپردازید.)
 • برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی سامسونگ سوخته است. ( یکی از تخصصی ترین کارها در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیر برد می باشد،تعمیر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ نیز صرفا باید توسط تعمیرکار متخصص انجام شود به عنوان مثال تعمیر برد ماکروفر در مجموعه پیشتاز سرویس توسط یک الکترونیک کار و تعمیر برد ماشین ظرفشویی نیز توسط فرد دیگر انجام می شود در صورت اطمینان از خرابی برد برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ پیشتاز سرویس آماده خدمت رسانی به شما می باشد.)

ماشین ظرفشویی سامسونگ آب را تخلیه نمی کند،علت چیست؟

 • شیر تخلیه به درستی نصب نشده است. ( دقت داشته باشید شیر تخلیه باید بالاتر از محل تخلیه باشد تا آب را به راحتی تخلیه کند شلنگ تخلیه را با بستی محکم به محلی بالاتر از محل تخلیه حالت دهید تا به راحتی آب تخلیه شود.
 • مسیر تخلیه گرفتگی دارد. ( بررسی نمایید در مسیر تخلیه تا فاضلاب جسمی خارجی و با رسوب و املاح گیر نکرده باشد زیرا این موارد تماما موجب آسیب دیدگی و عدم تخلیه آب می شوند.
 • پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی سامسونگ معیوب است. ( در صورت بررسی موارد ذکر شده و عدم کسب نتیجه پمپ تخلیه معیوب است و احتیاج به تعویض دارد،برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و تعویض پمپ تخلیه با پیشتاز سرویس نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در ارتباط باشید.)

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

مجموعه پیشتاز سرویس با بیش از ۵۰۰ تکنسین با تجربه و خبره توانایی رفع انواع عیوب در لوازم خانگی شما را داراست.

تعمیرات لوازم خانگی در تهران سالهاست توسط مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود و تعمیر ماشن ظرفشویی سامسونگ نیز در این سال ها جزو یکی از پرتکرارترین این موارد بوده است.پیشتاز سرویس به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در تهران علاوه بر تعمیر تامین قطعه را نیز انجام د اده و سالیان زیادیست در راستای قطعات یدکی به عنوان مرکز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ فعالیت می کند.

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در پیشتاز سرویس بیشتر بر محور عدم تعویض قطعات و استفاده از نیروی متخصص برای تعمیر قطعه فابریک بوده و به همین دلیل امروزه این مرکز با داشتن بیش از یکصد پرسنل در تهران خدمات تعمیر لوازم خانگی سامسونگ را در شرایط تحریمی کشور انجام می دهد که از این حیث و تعداد تعمیرات انجام شده از سال ۹۶ این مجموعه رکورددار بوده و کسب این مهم فقط به دلیل لطف شما عزیزان و اعتماد شما به مجموعه پیشتاز سرویس بوده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

در اوضاع اقتصادی اکنون کشور توانایی تعویض و تعمیر لوازم خانگی هنگام بروز ایراد در سخت افزار و یا نرم افزار بسیار کم شده است. مجموعه پیشتاز سرویس با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی فعلی تمامی تلاش خود را مبنی بر رفع ایراد و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما با کمترین و نازلترین قیمت کرده است.

 1. خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در محل از هزینه های مربوط به جا بجایی و اتلاف وقت کاسته است.
 2. استفاده از قطعات اورجینال بازدهی ماشین ظرفشویی سامسونگ را بالا برده و نیاز به تعمیر دوباره و هزینه های جانبی آن را کاهش داده است.
 3. ارائه ضمانت ۳ الی ۱۲ ماه این امکان را به مشتری می دهد که در صورت خرابی مجدد نیاز به صرف هزینه دیگر نیست.

قیمت و هزینه انواع خدمات در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگهزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی سامسونگاز ۶۸۰ تا ۹۹۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی سامسونگاز ۱۳۳۰ تا ۱۸۸۰ هزار تومان
تعویض شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی سامسونگاز ۱۶۰ تا ۱۹۰ هزار تومان
نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی سامسونگ۲۵۰ هزار تومان
رفع نشت آب ماشین ظرفشویی سامسونگاز ۶۰۰ تا ۱۹۰۰ هزار تومان
تعویض فولوتر ماشین ظرفشویی سامسونگ۳۳۰ هزار تومان
تعویض موتور مقسم ماشین ظرفشویی سامسونگاز ۷۸۰ تا ۸۹۰ هزار تومان
تعمیر آبفشان ماشین ظرفشویی سامسونگ۱۲۵۰ هزار تومان
تعویض فیلتر و سرویس کامل ماشین ظرفشویی سامسونگ۴۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهب و کارشناسی عیب در محل۱۴۰ هزار تومان
لیست قیمت در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

نتیجه گیری

در این مقاله با معرفی مجموعه پیشتاز سرویس با عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، انواع خدمات قابل ارائه آن ، مراکز و مناطق تحت پوشش آن و بیان ارورهای رایج در ماشین ظرفشویی سامسونگ و نحوه برطرف کردن آن تلاش کرده ایم کاربر آگاهی خود را به آنچه در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ نیاز است، کامل سازد.

تاکید کارشناسان مجموعه پیشتاز سرویس هنگام نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تماس با تکنسین های حرفه ای و کاربلد و عدم دستکاری توسط افراد نابلد می باشد.

تمام قطعات استفاده شده در روند تعمیرات ظرفشویی سامسونگ اصلی بوده و پس از اتمام کار از 6 تا 12 ماه گارانتی می شود.

تعداد کلمات منبع
2835Samsung Dishwasher Repair

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرماشین ظرفشویی سامسونگ در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیرماشین ظرفشویی سامسونگ در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شمیرانات،دماوند و بومهن

4.9 36 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

20 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی مولوی
علی مولوی
1 سال قبل

سلام ظرفشویی سامسونگ d142 داریم خود به خود خاموش شده تعمیر میشه؟

الهام
الهام
1 سال قبل

علت نچرخیدن دیگ لباسشویی سامسونگ چی می تونه باشه؟

افروز
افروز
1 سال قبل

موتور لباسشویی سامسونگ قابل تعمیر هست؟

هادی
هادی
1 سال قبل

ابریزی از زیر ماشین ظرف شویی به چه دلایلی می باشد؟

iraj
iraj
9 ماه قبل

سلام
برای جرم گیری ماشین ظرفشویی سامسونگ چه کاری میشه کرد؟

ستایش
ستایش
8 ماه قبل

سلام
جرم گیر برای ظرفشویی سامسونگ دارید؟

Saeid
Saeid
7 ماه قبل

سبد ماشین ظرفشویی سامسونگ دارید؟ ۱۲نفره

مهدی
مهدی
6 ماه قبل

سبد داخل ظرفشویی سامسونگ دارید؟

Babaeevahide
Babaeevahide
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید
ظرفشویی سامسونگ مدل M5070 رو دارم تا الان ظرفامو خیلی خوب میشست الان مثل قبل نمیشوره چیکار باید کنم ؟

Mahshidhasani
Mahshidhasani
1 ماه قبل

سلام
دلیل اصلی خشک نکردن ظرف ها چیه ؟؟