You are currently viewing نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

زمان مطالعه: 11 دقیقه

برای آشنایی شما عزیزان با خدمات نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ ( Samsung refrigerator repair agent ) این مقاله را می خواهیم با شما به اشتراگ گذاریم تا بتوانید با مجموعه پیشتاز سرویس و خدمات این مجموعه آشنایی بهتری داشته باشید و همچنین در صورت نیاز برای دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ با تمامی جوانب این خدمات آشنا باشید و بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

همچنین در صورت بروز ایرادات جزیی در سیستم یخچال سامسونگ خود می توانید با توجه به مواردی که در ادامه برای شما ذکر نموده ایم در صورت امکان بدون تماس با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ و دریافت خدمات از تعمیرکار یخچال سامسونگ خودتان برای تعمیر یخچال سامسونگ اقدام نمایید و از تجربیات خدماتی مجموعه پیشتاز سرویس بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

تاریخچه سامسونگ

شرکت کره ای محبوب که در سال 1938 تاسیس شده و در سه دهه ابتدایی به هیچ عنوان در صنعت الکترونیک فعالیتی نداشت امروزه به عنوان یکی از بهترین ها در زمینه تولیدات انواع لوازم خانگی،گوشی موبایل و حتی صنایع پزشکی می باشد.

این شرکت امروزه بیش از 17 درصد از بازار صادرات کشور کره جنوبی را به خود اختصاص داده و توانسته به عنوان رقیب سرسخت ال جی در زمینه تولیدات الکترونیکی شناخته شود.

نمایندگی رسمی تعمیر یخچال سامسونگ

اگر شما نیز به دنبال نمایندگی رسمی یخچال سامسونگ هستید باید خدمت شما اعلام کنیم به دلیل بروز تحریم ها دیگر فعالیت رسمی از طرف شرکت کره ای در ایران وجود ندارد اما دستگاه هایی که همچنان تحت گارانتی می باشند توسط سام سرویس پشتیبانی می شود.

منظور از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در این مقاله نیز که برای شما به رشته تحریر درآمده است مرکزی مجاز با توان تامین قطعات یدکی اصلی و نیروهای کارآزموده می باشد که شما را می تواند از نیازهای معمول و سرویس و تعمیر یخچال سامسونگ بهره مند نماید.

نماندگی رسمی تعمیر یخچال سامسونگ به مرکزی گفته می شود که توسط شرکت کره ه ای به عنوان شریک تجاری در کشور دیگر شناخته شده باشد که همانطور که آگاه هستید در حال حاضر این شرکت به صورت رسمی در ایران فعالیتی ندارد.

دلایل انتخاب پیشتاز سرویس برای تعمیرات یخچال سامسونگ

شاید شما نیز برای انتخاب یک مرکز معتبر و نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ دچار سردرگمی شده باشید و می خواهید ویژگی های مراکز مختلف را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید انتخاب درست تری داشته باشید در ادامه این مقاله به شما ویژگی های مرکز پیشتاز سرویس و اصول کاری شرکت را برای شما شرح داده ایم تا بتوانید تصمیم گیری راحت تری در خصوص نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ خود داشته باشید:

 • تعمیرکاران با بیش از 5 سال تجربه کاری
 • ارائه گارانتی خدمات تا 24 ماه بعد از خدمات
 • بیش از 10 شعبه در سراسر استان تهران و پوشش تمام مناطق
 • اعزام تکنسین برای بررسی دستگاه در کمتر از 1 ساعت
 • ارائه گارانتی اصالت کالا تعویض شده و فاکتور رسمی
 • پشتیبانی 24 ساعته در تمام روز هفته حتی در تعطیلات رسمی
 • نرخنامه مصوب و ارائه خدمات با نرخ مصوب اتحادیه

تمامی این موارد در کنار هم سبب شده است تا مجموعه پیشتاز سرویس بتواند به تمامی مشترکین خود خدمات را با بیشترین میزان رضایت ارائه نموده و کسب رضایت بیش از نود درصدی مشتریان را به همراه داشته باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

ویژگی تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

در مجموعه پیشتاز سرویس در خصوص استخدام تکنسین سخت گیری های زیادی انجام شده که سبب شده تا شما بتوانید با بهترین تعمیرکار یخچال سامسونگ ارتباط داشته باشید زیرا نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ کلاس های آموزشی برای این نیروها در نظر گرفته و تمامی این تعمیرکاران خبره و کارآزموده می باشند و دارای ویژگی هایی می باشند که سبب تفاوت آنها با نیروهای غیر مجاز شده است:

 • دارای مدارک به روز فنی و حرفه ای
 • دارای گواهی عدم سوپیشینه و عدم اعتیاد
 • شرکت کرده در دوره های نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ
 • آشنا به تعمیر یخچال سامسونگ از قدیمی تا به روزتزین مدلها
 • احتساب خدمات بر حسب نرخنامه شرکتی و نه به صورت آزاد
 • آشنا به کلیه خدمات از قبیل سرویس، تعویض فیلتر و تعمیر یخچال سامسونگ

همین موارد سبب شده تا تکنسین های نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ علاوه بر کسب درآمد معقول در زمینه تخصصی خود سبب کسب رضایت مشتریان مجموعه نیز شوند.

خدمات مورد ارائه در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

تمامی خدمات مربوط به تعمیرات یخچال سامسونگ در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ انجام می شود که این خدمات تماما شامل گارانتی خدمات و در صورت تعویض قطعه شامل اصالت کالا می باشد،در ادامه تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ را برای شما شرح داده ایم:

 • نصب اولیه یخچال سامسونگ
 • تعویض فیلتر یخچال سامسونگ
 • سرویس دوره ای یخچال سامسونگ
 • تعمیر یخچال سامسونگ
 • تامین قطعات یدکی یخچال سامسونگ

این خدمات در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ سبب شده تا مشتریان در صورت ثبت سفارش از تمامی نیازهای مورد نظر خود در زمینه تعمیرات یخچال سامسونگ بهره مند شده و بتوانند کامل ترین خدمات را از مجموعه پیشتاز سرویس دریافت نمایند.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

ایرادات رایج بررسی شده توسط نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

در ادامه این مطلب می خواهیم ایراداتی که بیشتر توسط تیم تعمیرکار یخچال سامسونگ در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ مورد بررسی قرار گرفته است را با شما به اشتراک بگذاریم تا بتوانید آشنایی بهتر و کامل تری با ایراد شکل گرفته در یخچال خود داشته باشید و در صورت امکان اقدام به رفع موضوع نمایید،البته در نظر داشته باشید که برخی از یخچال های سامسونگ در صورت بروز خرابی در سیکل اروری بر روی صفحه نمایش ظاهر می کنند که برای تفهیم ارور می توانید به مقاله ارور یخچال سامسونگ مراجعه نمایید:

یخچال سامسونگ خاموش شده،علت چیست؟

 • پریز معیوب است. ( پریز محل اتصال را با کمک یک برقکار تعویض نمایید،قبل از هر کاری پریز را با کمک مصرف کننده دیگر امتحان نمایید.)
 • دوشاخه معیوب است. ( در صورت آب شدن پریز و دوشاخه یخچال ممکن است از کار افتاده و خاموش شود برای تعویض کابل می بایست کابل اصلی را از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تهیه و اقدام نمایید.)
 • برد معیوب است. ( برد الکترونیکی را می بایست توسط فرد متخصص اقدام به تعمیر و یا تعویض نمایید،تعمیر برد یخچال می بایست توسط نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ انجام شود.)
 • ترموستات معیوب است. ( نول یخچال از ترموستات عبور می کند و در صورت خرابی دستگاه خاموش می شود برای تعویض ترموستات اصلی با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تماس حاصل نمایید.)

موتور یخچال سامسونگ کار نمی کند،علت چیست؟

 • ترمسوتات عمل نمی کند. ( ابتدا در نظر داشته باشید ترموستات به درستی تنظیم باشد،در صورت مشاهده خرابی با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.)
 • اورلود معیوب است. ( اورلود برای حفاظت از کمپرسور طراحی شده است و در صورت خرابی این قطعه کمگرسور عملا از کار می ایستد برای تعویض اورلود اقدام نمایید.)
 • سیم کشی آسیب دیده است. ( سیم های ارتباطی که در یخچال تعبیه شده است ممکن است دچار آسیب شده باشد برای تعویض سیم کشی به صورت فابریک با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تماس باشید.)
 • کمپرسور معیوب است. ( کمپرسور به عنوان هسته اصلی یخچال و قلب تپنده یخچال وظیفه ایجاد برودت در کابین یخچال را دارد و در صورتی که این قطعه آسیب ببیند عملا سرمایش از دستگاه رفته وبرودت در سیکل ایجاد نمی شود.)

بدنه یخچال به شدت داغ می شود،علت چیست؟

 • عدم توجه به سرویس یخچال ( بعد از مدتی استفاده از یخچال کندانسور یخچال به علت وجود فن خاک و گرد و غبار را به خود جذب می کند و همین مورد سبب می شود تا کمپرسور به شدت داغ شده و گرما نهیاتا به بدنه انتقال پیدا کند،برای سرویس یخچال با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در ارتباط باشید.)
 • خرابی موتور فن یخچال ( در صورت خرابی موتور فن دستگاه وسیله ای برای خنک کردن کمپرسور در یخچال عملا وجود ندارد و تمام گرما تولید شده در کمپرسور به بدنه انتقال پیدا نموده و این مورد نیز بسیار خطرناک می باشد زیرا علاوه بر آسیب به کمپرسور در مواردی موجب آتش سوزی نیز خواهد شد،برای تعویض موتور فن یخچال با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تماس حاصل نمایید.)
 • پروانه فن یخچال معیوب است. ( یکی دیگر از مواردی که توسط نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ مورد بررسی قرار گرفته است خرابی پروانه فن یخچال سامسونگ می باشد این قطعه به دلیل پلاستیکی بودن ممکن است بعد از مدت زمان زیاد دچار دفرمگی و یا شکستگی شود که برای تعویض و تهیه این قطعه می توانید با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.)
 • فاصله استاندارد رعایت نشده است. ( در نظر داشته باشید توصیه همیشگی نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ رعایت استاندارد نصب یخچال می باشد که یکی از این موارد رعایت فواصل مناسب در هنگام نصب یخچال می باشد برای جلوگیری از تعمیرات یخچال سامسونگ می بایست یخچال را با فاصله مناسب از پشت و کناره ها نصب نمایید.)
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

در هنگام آبگیری یخچال صدای نامتعارف تولید می کند،علت چیست؟

 • شیر برقی معیوب است. ( شیر برقی یخچال سامسونگ در چندین مدل به بازار عرضه شده است که این شیر ها ممکن است دو یا سه قلو باشد برای تست شیر برقی می بایست قطعه را برق دار نمایید و در صورت کارکرد قطعه سالم و در غیر این صورت قطعه معیوب می باشد،برای تهیه شیر برقی اصلی می بایست این قطعه را از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تهیه نمایید.)
 • عدم توجه به تعویض فیلتر داخلی ( عدم توجه به تعویض فیلتر داخلی یخچال سبب کیپ شدن مسیر آبریزی شده و دستگاه عملا با صدای بیش از حد کار می کند از همین رو برای تعویض فیلتر یخچال می توانید به مقاله آموزش تعویض فیلتر ساید بای ساید مراجعه نموده و به راحتی و بدون نیاز به تعمیرکار یخچال سامسونگ خودتان این ایرادات را رفع و رجوع نمایید.)
 • میکروسوییچ آبریز معیوب است. ( در صورت خرابی میکروسوییچ آبریز نیز ممکن است صدای نامتعارف در دستگاه مشاهده شود از همین رو می توانید برای تعویض این قطعه به همراه ضمانت با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تماس حاصل نمایید.)

مواد درون یخچال خیلی زود فاسد می شود،علت چیست؟

 • ترموستات تنظیم نیست. ( ترموستات را مطابق دمای دلخواه خود و بستگی به میزان نیاز خود تنظیم نمایید و مجدد دستگاه را تست نمایید.)
 • نوار دور درب خراب است. ( خرابی نوار دور درب یخچال سامسونگ از دیگر ایرادات رایج مشاهده شده در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ می باشد برای تعویض نوارد دور درب یخچال سامسونگ با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در ارتباط باشید.)
 • عدم جاگذاری صحیح مواد غذایی ( در نظر داشته باشید یکی از مواردی که در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ به کررات مشاهده شده است عدم جاگذاری صحیح میوه و سبزیجات و یا سایر اقلام غذایی در محفظه تعبیه شده می باشد،برای جلوگیری از خرابی مواد غذایی حتما با مطالعه کاتالوگ محصول اقدام به جاگذاری صحیح اقلام غذایی خود نمایید.)

یخچال در حین کار صدای زیاد تولید می کند،علت چیست؟

 • یخچال تراز نیست. ( یکی دیگر از استانداردهای نصب که به شدت توسط نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در هنگام نصب تاکید به رعایت می باشد،تراز نمودن محصول می باشد زیرا در صورت عدم تراز کردن دستگاه موتور در هنگام کار به شدت سر و صدا ایجاد نموده و آسیب های ناشی از عدم تراز بودن دستگاه نیز در دراز مدت سبب آسیب هایی برای دستگاه خواهد شد.)
 • پایه های کمپرسور معیوب است. ( در صورت مشاهده خرابی فیزیکی پایه های کمپرسور پایه ها را از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • کمپرسور معیوب است. ( پرهزینه ترین اتفاق در تعمیرات یخچال سامسونگ مربوط به خرابی کمپرسور یخچال می باشد،خرابی کمپرسور علاوه بر هزینه های زیاد کار زمان بری نیز می باشد که در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ با گارانتی این خدمات به مشتریان ارائه می شود.)

در قسمت جامیوه ای یخچال آب جمع می شود،علت چیست؟

 • فن داخلی معیوب است. ( فن داخلی یخچال سامسونگ به کمک برق 12 ولت یا 24 ولت کار می کند و در دو مدل دو سیم و سه سیم در انواع یخچال سامسونگ عرضه شده است که در صورت خرابی این فن معمولا یخچال سامسونگ ارور داده و در غیر این صورت ممکن است شما در جامیوه ای آب مشاهده نمایید بررسی نمایید و در صورت مشاهده ارور یخچال سامسونگ با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در ارتباط باشید.)
 • کشو شکستگی دارد. ( در صورتی که کشو دچار شکستگی باشد هوا به داخل کشو نفوذ کرده و ممکن است شما شاهد وجود آب در کشو شوید برای تعویض کشو یخچال سامسونگ با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تماس حاصل نمایید.)
 • سنسور دیفراست معیوب است. ( سنسور می بایست دارای اهم 5 یا بعضا 10 باشد و در صورت خرابی این اهم متفاوت نشان داده می شود برای تعویض سنسور توسط تعمیرکار یخچال سامسونگ می بایست با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تماس حاصل نموده و درخواست خود را مطرح نمایید.)
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

گوشت در فریزر به خوبی منجمد نمی شود،علت چیست؟

 • دمای نامناسب انتخاب شده است. ( بررسی نمایید دمای فریزر مناسب باشد دمای منفی 17 تا 18 مناسب ترین دما برای انتخاب در قسمت فریزر یخچال سامسونگ می باشد.)
 • گاز در یخچال کم شده است. ( در صورت کمبود مبرد در سیکل متوجه خواهید شد گوشت و مواد غذایی همانند قبل منجمد نیست برای شارژ گاز یخچال می بایست مبرد مناسب با نوع یخچال جایگزین شود و نشت یابی یخچال نیز انجام شود به همین منظور می توانید شارژ گاز یخچال سامسونگ خود را با بهترین کیفیت در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ انجام دهید.)
 • داکت هوا معیوب است. ( در صورت خرابی داکت هوا علاوه بر کاهش برودت در سیستم فریزر در یخچال نیز اختلال ایجاد شده و مواد غذایی بعضا یخ می زند و دمای مناسبی نخواهد داشت داکت هوا عمل انتقال هوا بین یخچال و فریزر را بر عهده دارد و در صورت خرابی اختلال در سیکل ایجاد خواهد شد در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ این قطعه تعمیر شده و نیازی به تعویض قطعه نمی باشد.)

آب طعم و مزه نامناسبی دارد،علت چیست؟

 • عدم توجه به تعویض فیلتر داخلی ( در نظر داشته باشید تعویض فیلتر داخلی می بایست به صورت منظم و هر سال یک مرتبه انجام شود در صورت عدم رعایت این بازه زمانی طعم و مزه نامناسب آب را ممکن هست متوجه شوید و کیفیت آب خروجی با افت محسوس همراه باشد برای تعویض فیلتر داخلی خچال سامسونگ می توانید فیلتر را از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تهیه نموده و با مطالعه مقاله آموزش تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید که در وب سایت قرار داده شده اقدام به تعویض فیلتر نمایید.)
 • عدم نصب فیلتر بیرونی (در نظر داشته باشید فیلتر بیرونی به صورت فابریک بر روی یخچال نصب نمی شود اما شرکت امکان جایگزین نمودن این فیلتر را برای مصرف کننده فراهم نموده این فیلترها به عنوان کمکی و در مناطقی که کیفیت پایین آب دارند کاربردی می باشد که در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ نیز موجود می باشد.)
 • ماندن طولانی مدت آب در مخزن آب (در صورتی که آب شهری به یخچال شما متصل نیست و شما با استفاده از مخزن آب از یخچال خروجی آب خنک دریافت می نمایید در نظر داشته باشید می بایست هر دو تا سه روز آب تازه به مخزن اضافه نمایید تا از طعم و مزه ایجاد شده در آب جلوگیری نمایید.)

سوال و جواب مشتریان در خصوص تعمیر یخچال سامسونگ

برخی از سوالاتی که به صورت بیشتر توسط مشتریان مطرح می شود را به همراه جواب به این پرسش ها در ادامه تشریح نموده ایم تا بتوانید در صورت داشتن سوال مشابه به جواب خود در کوتاه ترین زمان ممکن برسید:

آیا قطعات در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ موجود می باشد؟

بله تمامی قطعات یدکی تقریبا در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ موجود می باشد.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ به چه صورت می باشد؟

هزینه تقریبی در نمایندگی تعمیر یخچال ساموسنگ در انتهای مقاله برای شما درج شده است.

آیا تعمیرات در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ شامل گارانتی می باشد؟

بله خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس تا 24 ماه شامل ضمانت می باشد.

سخن آخر

امیدواریم توانسته باشیم با استفاده از این مقاله شما را به آگاهی مناسبی در خصوص خدمات در نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ رسانده باشیم و در صورت امکان شما را با جوانب تعمیر یخچال سامسونگ آشنا کرده باشیم.

در نظر داشته باشید در صورت عدم تخصص به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم که خودتان با استفاده از مطالعه این مقاله اقدام به تعمیر یخچال سامسونگ نمایید زیرا این کار به دلیل نداشتن دانش فنی و ابرازآلات مناسب صرفا وقت و هزینه بیشتری از مشتری گرفته و در برخی موارد متاسفانه آسیب های بردی دستگاه را غیر قابل تعمیر می نماید.

در آخر در نظر داشته باشید می توانید تجارب خود را در غالب کامنت در اختیار کاربران قرار داده و در صورت داشتن سوال از پشتیبانی نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ نیز می توانید این سوالات و تجربیات را با ما و سایر افراد بازدید کننده وب سایت در اشتراک بگذارید.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها