You are currently viewing نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

زمان مطالعه: 10 دقیقه

جهت اطلاع از روش تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ، پیشنهاد می کنیم تا آخر این مقاله را مطالعه کنید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ (Samsung Washing Machine Repair Agent) با همکاری کارشناسان تعمیر لباسشویی مشاوره کاربردی در مورد نحوه تعمیر این دستگاه را به شما ارائه می دهد و باید بدانید که نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ مجموعه ای تخصصی و حرفه ای می باشد، که کلیه خدمات مربوط به تعمیر انواع ماشین لباسشویی این برند را به کاربران ارائه می دهد.

پیشتاز سرویس با بیش از 3 دهه تجربه در زمینه تعمیرات لباسشویی آماده ارائه خدمات تخصصی تعمیرات به شما مشتریان گرامی می باشد.

تمامی تعمیرات پیشتاز سرویس توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب به همراه گارانتی 6 تا 12 ماهه ارائه می شود.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

همکاران ما برای عیب یابی ماشین لباسشویی و راحتی کار شما از تجهیزات پیشرفته استفاده می کنند و اقدامات لازم را برای رفع مشکلات انجام می دهند. جهت آشنایی کامل با مراحل تعمیر کردن ماشین لباسشویی سامسونگ و روش بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

چگونگی ثبت سفارش تعمیرات در مراکز پیشتاز سرویس

در صورت نیاز به ثبت درخواست تعمیرات لباسشویی سامسونگ می توانید از روش های زیر اقدام نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن از خدمات مجموعه پیشتاز سرویس بهره مند شوید:

 • تماس مستقیم با نزدیکترین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران و حومه
 • مراجعه به وبسایت پیشتاز سرویس و ثبت درخواست آنلاین تعمیرات
 • تماس مستقیم با شماره همراه کارشناسان مراکز پیشتاز سرویس و دریافت مشاوره تلفنی در خصوص تعمیرات ماشین لباسشویی
 • ثبت درخواست تعمیرات در قسمت گفتینو وبسایت
 • برقراری ارتباط از طریق اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل

تعمیرکاران ما با تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل مناسب دستگاه را برای شما تعمیر کرده و در اسرع وقت خدمات تعمیر را انجام می دهند. تمام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل با بالاترین استاندارد کیفیت ارائه می شود. علاوه بر این، هزینه پرداختی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با کمترین قیمت، اهرمی رقابتی است که ما را از سایر مراکز تعمیر متمایز می کند. این امر باعث افزایش رضایت مشتریان از خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ شده است.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
“نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ”

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

شما حق دارید که نگران هزینه زیاد تعمیر لباسشویی خود باشید اما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با ارسال تکنسین های مجرب و بررسی و عیب یابی دستگاه، هزینه تقریبی تعمیر را اعلام می کند.

قیمت درج شده بر اساس نوع و شدت خرابی قطعه و دلایل مشکل دستگاه محاسبه می شود. 

سپس تکنسین مراحلی را که برای رفع مشکل باید انجام دهد را تعیین می کند. تعمیر هر یک از قطعات هزینه مشخصی دارد و به عنوان مثال تمیز کردن فیلترها هزینه زیادی ندارد. 

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با تعویض یک یا چند قطعه افزایش می یابد و در صورتی که قطعات نیاز به تعویض داشته باشند هزینه تعمیر دستگاه بالاتر خواهد رفت.

برای ثبت سفارش و درخواست تعمیرات خود با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

چرا پیشتاز سرویس؟ با استفاده از خدمات تعمیراتی و تکنسین‌های پیشتاز سرویس از چه مزایایی برخوردار می‌شوید؟

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

مهم ترین خدماتی که در زوند تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ارائه می گردد به شرح زیر می باشند:

 • تعمیر کردن تخصصی ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیراتوماتیک،
 • تعمیر و تعویض نمودن قطعات معیوب،
 • تعمیر خرابی های کارایی دستگاه،
 • رفع کردن مشکلات نشتی آب
 • تعمیر نحوه روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی،
 • نظافت فیلتر و لوله
 • تعمیر ایراد عدم شستشوی لباس
 • تعمیر لرزش ماشین لباسشویی
 • رفع مشکل برق بدنه دستگاه
 • تعمیر کلیدهای خراب دستگاه
 • تعمیر هیدرواستات
 • رفع مشکل جوش آب در ماشین لباسشویی،
 • حذف صداهای غیر عادی،
 • تعمیرات تخصصی بلبرینگ و دینام،
 • تعمیر یا تعویض موتور،
 • تعویض قطعات فرسوده با نمونه اصلی،
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

رفع خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ

مشاهده شده است که در تعمیر لباسشویی سامسونگ دستگاه ارور می دهد که نشان از خرابی در قسمتی از دستگاه می دهد که تعمیرات و بررسی این مورد اکثرا به عهده تعمیرکار الکترونیک می باشد.

کدهای خطای ماشین لباسشویی در واقع نوعی هشدار دهنده خرابی برخی از قطعات یا مشکلات در روند کار آن هستند.

اصولاً ماشین لباسشویی زمانی که در بسته نشده باشد یا عملکردهای مختلف ماشین به درستی کار نمی کند کد خطا می دهد.تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به خوبی می دانند که هر یک از ایرادات این ماشین نشان دهنده چیست و چگونه آن را برطرف کنند.

تمامی تعمیرات برد الکترونیکی در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به همراه 6 ماه ضمانت انجام می شود.

تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی سامسونگ

وظیفه شیر برقی شستشو کنترل میزان آبی است که در هنگام شستشو وارد ماشین لباسشویی می شود. شیرهای مورد استفاده در ماشین لباسشویی معمولاً شامل دو نوع شیر برقی آب سرد و شیر برقی آب گرم می باشد اما ماشین لباسشویی های فعلی فقط یک شیر برقی آب سرد دارند.  (در این مدل ماشین لباسشویی آب گرم شستشوی لباس ها از ورودی آب گرم نمی آید بلکه از آب گرمایش رادیاتور می آید).

خرابی شیر ماشین لباسشویی معمولاً روی شیر آب سرد به دلیل یخ زدن آب در راه رخ می دهد. در این شرایط آب لوله ها یخ می زند و منبسط می شود و باعث نشتی شیر برقی می شود. جویندگان خدمات مرتبط با این دستگاه می توانند با مراجعه به این مرکز و یا تماس با واحد پشتیبانی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تخصصی ترین خدمات تعمیر، فروش و تعمیر از جمله تعویض و تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی سامسونگ را دریافت نمایند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

بهترین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی خرابی موتور است. هنگامی که موتور از کار می افتد، هیچ یک از اجزای داخلی دستگاه نمی تواند کار کنند و دستگاه را کاملا غیر قابل استفاده می کند. خرابی ماشین لباسشویی اغلب با صدای وزوز همراه است. این صدا هنگام روشن کردن موتور شنیده می شود و به منظور مشخص شدن این موضوع که موتور قابلیت تعمیر را دارد لازم است عملکرد کلی دستگاه و قطعات مربوط به موتور بررسی شود.

 چرخش دیگ ماشین لباسشویی و شسته نشدن لباس‌ها، خشک نشدن لباس‌ها و همچنین ایراداتی که در هر چرخه شستشو ظاهر می‌شوند از جمله نشانه‌هایی هستند که می‌توانید مشاهده کنید که ممکن است موتور ماشین لباسشویی شما دارای نقص ساختاری باشد. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تمامی ایرادات مربوط به ماشین لباسشویی سامسونگ را اعمال می کنند و با انجام مراحل عیب یابی دقیق، فرآیند تعمیر یا تعویض آن قطعه را با پارامترهای استاندارد انجام می دهند.

برای درخواست تعمیرات خود می توانید با مراجعه به وبسایت و ثبت درخواست آنلاین سفارش تعنمیرات خود را ثبت نمایید.

این مقاله پاسخگوی سوال شما نبود؟ می‌توانید مستقیما با کارشناسان پیشتاز سرویس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

برد بخش مهمی از هر سیستم دیجیتال از جمله ماشین لباسشویی است که به عنوان قلب تپنده دستگاه عمل می کند و اگر از کار بیفتد، تمام برنامه های از پیش تعیین شده در ماشین لباسشویی قطع می شود. خرابی پنل جلویی ماشین لباسشویی یا توقف ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار از علائم اصلی عیوب ساختاری قسمت برد این ماشین لباسشویی است. از این نظر، انتخاب یک نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به عنوان یکی از مهم ترین دغدغه های شما عزیزان می باشد که پیشتاز سرویس با ارائه خدمات دارای گارانتی این امر را برای شما آسان خواهد کرد.

 توجه داشته باشید که کلیه مراحل مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ طبق پارامترهای استاندارد و بر اساس اصول انجام می شود.  این نمایندگی با بهره گیری از دانش به روز تعمیرکاران مجرب و با استفاده از قطعات اصلی در فرآیند تعویض قطعات، کلیه عیوب فنی ماشین لباسشویی سامسونگ را با کیفیتی بالا تعمیر می کند.

شما می توانید از طریق واتس آپ نیز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ریست کردن ماشین لباسشویی سامسونگ

سامسونگ یک برند قوی در طراحی و ساخت انواع دستگاه های مدرن و کاربردی است. ماشین لباسشویی های سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با قابلیت های فراوانی که دارند می توانند سال ها بدون خرابی کار کنند.

اما دقت داشته باشید که در هر صورت دستگاه ممکن است دچار خرابی هایی نیز بگردد زیرا که در طول سالیان استفاده قطعات دستگاه فرسوده می شوند و احتیاج به تعمیر خواهند داشت.

 برخی از مدل های ماشین لباسشویی دارای دکمه تنظیم مجدد هستند و در چنین شرایطی می توانید به راحتی با فشار دادن دکمه مورد نظر دستگاه را ریست کنید. مدل های بدون این دکمه نیز باید با استفاده از کلید پاور دستگاه ریست شوند. اگر پس از راه اندازی مجدد، خرابی ماشین لباسشویی همچنان ادامه داشت، لازم است اقدامات تعمیراتی برای این تجهیزات انجام شود. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ همیشه آماده خدمت رسانی برای بازیابی کامل ماشین لباسشویی های در حال کار می باشد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ

المنت لباسشویی سامسونگ وظیفه گرم کردن آب دستگاه را بر عهده دارد. ظاهر این قطعه به طور کلی در همه مدل ها و برندها یکسان است اما قدرت آن بسته به قدرت ماشین لباسشویی متفاوت است. اگر المنت ماشین لباسشویی خراب شود، آب گرم مورد نیاز ماشین تامین نمی شود که در نهایت بر کیفیت شستشو لباس تاثیر می گذارد.

و همچنین خرابی الن قسمت را به صورت ارور بر روی پنل دستگاه می توان مشاهده کرد.

در صورت نیاز به مشاوره می توانید با تماس مستقیم با کارشناسان پیشتاز سرویس صحبت کنید.

تعمیر سوئیچ درب ماشین لباسشویی سامسونگ

میکروسوئیچ یا کلید درب یکی از اساسی ترین اجزای ماشین لباسشویی است که با عملکرد ایمنی خود باز و بسته شدن درب ماشین را کنترل می کند. خرابی میکروسوئیچ می تواند از بسته شدن درب سیستم جلوگیری کند و بر راندمان کلی دیگ تأثیر بگذارد.

 برای تعمیر میکروسوئیچ ماشین لباسشویی سامسونگ، باید درب دستگاه را باز کنید، لاستیک آن را بردارید و سپس فنر بیرونی اطراف درب را آزاد کنید. در صورتی که فرسودگی این قطعه ماشین لباسشویی غیر قابل تعمیر باشد، کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ آن را با قطعه اصلی تعویض می کنند تا سیستم ماشین لباسشویی به درستی شروع به کار کند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرجاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ

جاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از آن قطعاتی است که خوشبختانه در صورت خرابی قابل تعویض و تعمیر می باشد. آسیب به محفظه ماشین لباسشویی سامسونگ به این دلیل است که این قطعه به مرور زمان فرسوده شده، یا بیش از حد آلوده شود. در چنین مواقعی، محفظه جاپودری ماشین لباسشویی باید تعویض شود و مدل جدید جایگزین قطعه مستهلک شده قرار بگیرد.

 البته ممکن است تعویض محفظه چاپودری ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل نشتی در این قطعه ضروری باشد. در زمینه تعمیر و تعویض محفظه چاپودری ماشین لباسشویی توصیه می شود که این خدمات را به کارشناسان متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بسپارید تا دستگاه پس از تعمیر به کیفیت اولیه خود بازگردد و دچار خرابی های پیش بینی نشده نشود. خدمات تخصصی بیشتر مربوط به این قسمت از دستگاه را می توانید از طریق تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ دریافت نمایید.

این مقاله پاسخگوی سوال شما نبود؟ می‌توانید مستقیما با کارشناسان پیشتاز سرویس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

آگاهی از دانش و فناوری های مورد استفاده در ماشین لباسشویی های جدید در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بسیار مهم است. به عنوان مثال یک تعمیرکار حرفه ای به خوبی می داند که ماشین های لباسشویی اتوماتیک مخزن را روی یک محور مشخص می چرخانند تا با عبور آب از الیاف لباس ها با سرعت زیاد، شسته شوند.

باید بدانید که برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با توجه به نوع سیستم و تکنولوژی خاص آن، داشتن یک تعمیرکار تخصصی لباسشویی الزامی است.  بنابراین توصیه می کنیم در صورت بروز مشکل سریعا به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید تا کارشناسان تعمیر لباسشویی در اسرع وقت در محل شما حضور یافته و اقدامات لازم را برای تعمیر لباسشویی سامسونگ انجام دهند.

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در این مرکز با ارائه گارانتی 6 ماهه انجام می شود.

اهمیت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

در حال حاضر ماشین های لباسشویی موجود در بازار به دو صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شوند که نوع نیمه اتوماتیک آن نیز به صورت دوتایی (بخش لباسشویی + قسمت خشک کن) و تک (سطلی) در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد. در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ توجه به مدل ماشین لباسشویی بسیار مهم است. 

تعمیر ماشین لباسشویی ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به راحتی انجام می شود و هر زحمتی را برای کاربر برطرف می کند.

کیفیت بالای خدمات ارائه شده در نمایندگی  تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و تجهیز قسمت های مختلف این نمایندگی به آخرین فناوری های روز دنیا، این مجموعه را مورد اعتماد و رضایت کاربران قرار داده است. همکاران ما در کنار ارائه جدیدترین محصولات این شرکت، مشاوره تخصصی فروش را نیز به مشتریان محترم ارائه می دهند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تمیز کردن یا سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

 لطفا هنگام تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ از قطعات ریز و درشت این ماشین، به قطعاتی مانند محفظه گرد و غبار ماشین لباسشویی، فیلتر ماشین لباسشویی، حلقه لاستیکی ماشین لباسشویی و محفظه داخلی ماشین لباسشویی توجه ویژه ای داشته باشید. زیرا احتمال تجمع آلودگی در این قطعات نسبت به سایر قطعات ماشین لباسشویی بیشتر است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بیرون آوردن محفظه گرد و غبار ماشین لباسشویی و نحوه تمیز کردن آن، توصیه می شود به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مراجعه کنید. در مورد فیلتر ماشین لباسشویی نیز توصیه می شود با مراجعه به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی شروع به تمیز کردن آن کنید. برای تمیز کردن حلقه لاستیکی در ورودی ماشین لباسشویی، توصیه می شود پس از هر بار استفاده از ماشین لباسشویی، حلقه لاستیکی را با یک پارچه تمیز خشک کنید.

یکی دیگر از قسمت های مهمی که در هنگام تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ باید به آن توجه کنید، داخل ماشین است. برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن داخل ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید از جوش شیرین یا قرص های تمیز کننده ماشین لباسشویی استفاده کنید. در صورت بروز مشکل در هر یک از این قطعات می توانید با تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خدمات تخصصی لازم را دریافت نمایید.

جمع بندی 

نمایندگی  تعمیر لباسشویی سامسونگ با برخورداری از تجهیزات پیشرفته و تجهیزات مدرن عیب یابی می تواند به راحتی تمامی ایرادات موجود در انواع محصولات سامسونگ را شناسایی کرده و در مسیر صحیح تعمیر و رفع آنها قرار گیرد. این نمایندگی پس از گذراندن تست های سخت و تخصصی، بهترین کارشناسان و تکنسین های ارشد در زمینه الکترونیک و مکانیک را در مجموعه خود گرد هم آورده است تا با ارائه بهترین خدمات تعمیر، از تمامی رقبای خود پیشی بگیرد.

تعداد کلماتمنبع
2619samsung washing machine

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرماشین لباسشویی سامسونگ در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیرماشین لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 32 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

16 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
طاها حسینی
طاها حسینی
1 سال قبل

سلام میشه ارورهای مربوط به ماشین لباسشویی سامسونگ هم داخل سایت بارگزاری کنید؟

رضا مرادی
رضا مرادی
1 سال قبل

سلام نصب ماشین لباسشویی سامسونگ محدوده تهران نو انجام میدید؟

منیژه
منیژه
1 سال قبل

سلام
هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی سامسونگ چقدر میشه؟

نسرین
نسرین
1 سال قبل

آیا می توان با لباسشویی پتو شست؟

علی
علی
1 سال قبل

جرم گیری لباسشویی سامسونگ به چه صورت هست؟

سپیده ورزی
سپیده ورزی
11 ماه قبل

لباسشویی سامسونگ دارم لباسارو تمیز نمیشوره علت چیه؟

mahin
mahin
9 ماه قبل

سلام
جرم گیری لباسشویی چند وقت یکبار باید انجام بشه؟

مبینا
مبینا
6 ماه قبل

سلام
شما نمایندگی سام سرویس هستید؟