You are currently viewing نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود
نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود

زمان مطالعه: 8 دقیقه

اگر به دنبال نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود ( Kenwood dishwasher repair agent ) هستید و می خواهید تا بنا به هر دلیلی از خدمات مجموعه پیشتاز سرویس بهره مند شوید توصیه می کنیم تا با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید و بتوانید در خصوص خدمات تعمیر ظرفشویی کنوود اطلاعات لازم را به دست آورید،تمامی اطلاعات مورد نیاز در خصوص تعمیرات در نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در این مقاله گردآوری شده و شما می توانید با مطالعه این مقاله تا حدود زیادی با تعمیرات ظرفشویی کنوود آشنایی پیدا نموده و خدمات مورد نظر خود را در صورت امکان خودتان انجام دهید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

در نظر داشته باشید نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود به صورت رسمی در ایران فعالیتی نداشته و مجموعه پیشتاز سرویس صرفا با توان تامین قطعات یدکی و تجارب کاری خود اقدام به تعمیر ظرفشویی کنوود می نماید در این مجموعه تمامی خدمات مطابق تعرفه مصوب و با استفاده از قطعات یدکی اصلی صورت می پذیرد.

منظور از نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در این مقاله نیز همین موارد بوده و در نظر داشته باشید شرکت کنوود در ایران نمایندگی تعمیر ظرفشویی به صورت رسمی معرفی نکرده است و برای رفع این خلا پیشتاز سرویس به جهت جلوگیری از ضایع شدن حقوق خریداران اقدام به تعمیر ظرفشویی کنوود می نماید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود
نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود

معرفی شرکت کنوود

شرکت کنوود با بیش از یک قرن سابقه در زمینه تولیدات لوازم خانگی در جهان می باشد این مجموعه اولین اختراع خود را با دستگاه توستر و در شهر لندن آغاز نمود و بعد از ادقام با شرکت جی وی سی در حال حاضر با تولیدات سیستم های صوتی و تصویری منزل و خودرو و بیش از ده محصول در لوازم آشپزخانه فعایت می نماید.

دفتر اصلی این کمپانی در کشور ژاپن بوده اما تمامی تولیدات این برند در کشور چین و به بهترین کیفیت ممکن انجام می شود و محصولات این برند خوش نام در حال حاضر به بیش از 180 کشور جهان صادر می شود.

معرفی پیشتاز سرویس

مجموعه پیشتاز سرویس با بیش از دو دهه سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در تهران تعمیرات تمامی لوازم منزل را انجام می دهد که علاوه بر انجام خدمات تحت عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود سایر برندهای ماشین ظرفشویی را نیز پشتیبانی می نماید.

همچنین تعمیر ماکروفر، تعمیر کولرگازی ، سرویس کولرگازی ، نصب کولرگازی ، تعمیر آبسردکن ، تعمیر لباسشویی ، تعمیر اسپرسوساز، تعمیر یخ ساز ، تعمیر یخچال و ساید بای ساید و … از سایر خدماتی هست که مجموعه پیشتاز سرویس به مشتریان خود ارائه می نماید که دفاتر این مجموعه در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان به صورت 24 ساعته و در تمامی ایام هفته می باشند.

به دلیل نبودن خدمات رسمی از سوی شرکت های خارجی مجموعه پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود و سایر برندهای وارداتی خدمات خود را به صورت تعمیرگاه مجاز تعمیراتی به مشتریان ارائه می نماید.

وجه تمایز پیشتاز سرویس با سایر مجموعه های تعمیراتی

پیشتاز سرویس نیازهای مشتریان در تمامی جوانب تعمیراتی را بررسی نموده و در حال حاضر به عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود خدماتی متمایز را به مشتریان ارائه می نماید که در ادامه این مقاله به این موارد اشاره نموده ایم:

 • ارائه گارانتی خدمات از 3 تا 24 ماه
 • فاکتور رسمی و معتبر و قید ضوابط گارانتی
 • جلوگیری از تعویض قطعه قابل تعمیر و خرج تراشی بیهوده
 • ارائه داغی قطعات به مشتریان در صورت تعویض
 • ضمانت اصالت کالا در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • پشتیبانی خدمات تا 24 ماه بعد از تاریخ تعمیرات
نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود
نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود

سوالات متداول ( FAQ ) مشتریان از نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود

بهتر است در صورت داشتن هرگونه سوال از نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود سوالات متداول مشتریان از مجموعه پیشتاز سرویس را مطالعه نمایید و در صورت سوال مشابه در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت نمایید:

چه زمانی برای تعمیر ظرفشویی کنوود اقدام کنیم؟

در صورت بروز هرگونه مشکل در کارکرد ظرفشویی خود می بایست با نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر ظرفشویی کنوود به چه صورت می باشد؟

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود مطابق با نرخنامه اتحادیه و به روز می باشد.

آیا می توانیم خودمان برای تعمیر ظرفشویی کنوود اقدام نماییم؟

خیر تعمیرات به صورت تخصصی بوده و می بایست توسط فرد متخصص انجام شود.

برای خرید شوینده اصلی محصولات را از کجا تهیه نماییم؟

فروشگاه مجموعه پیشتاز سرویس و وب سایت تهران اپلاینس تمامی برندهای روز وارداتی را به صورت آنلاین و حضوری به مشتریان ارائه می نماید.

بایدها و نبایدها در خصوص استفاده از ماشین ظرفشویی کنوود

برای اینکه بتوانید بازدهی بهتری از ماشین ظرفشویی خود داشته باشید توصیه می کنیم تا به این نکات توجه نمایید تا بتوانید مدت بیشتری از دستگاه خود بدون دردسر استفاده نمایید:

 • استفاده از محافظ برق مخصوص
 • نصب فیلتر ظرفشویی در بدو نصب
 • استفاده از ماشین ظرفشویی حداقل هرماه یک مرتبه
 • عدم استفاده از قرص های گچی و بی کیفیت
 • استفاده از جلا دهنده در ظرف مخصوص جلا
 • استفاده از نمک در ظرف مخصوص نمک
 • عدم استفاده از پریز مشترک با مصرف کننده دیگر
 • اقدام به جرمگیری هر 6 ماه یک بار
 • تمیز کردن فیلتر هر ده شستشو یک مرتبه

این موارد در استفاده از ماشین ظرفشویی کنوود بسیار کلیدی بوده و می بایست تمامی این موارد را به صورت دقیق رعایت نمایید تا از تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود برای مدت زیادی در امان باشید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود
نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود

ایرادات متداول بررسی شده توسط نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود

در ادامه این مقاله ایرادات بررسی شده توسط نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود را با شما به صورت کامل به اشتراک گذاشته ایم تا در صورت خرابی بتوانید آگاهی بهتری در خصوص تعمیرات ظرفشویی کنوود داشته باشید:

ماشین ظرفشویی ظروف را تمیز نمی کند،علت چیست ؟

 • استفاده از قرص نامناسب ( استفاده از قرص های نامناسب و گچی سبب تمیز نشدن کامل ظروف می شود به همین منظور برای استفاده از ماشین ظرفشویی توصیه می کنیم تا از قرص های ژله ای و با کیفیت استفاده نمایید.)
 • عدم استفاده از جلا دهنده ( جلادهنده می بایست همیشه در ظرف مخصوص و به میزان لازم ریخته شود در صورت عدم وجود جلا دهنده لک بر روی ظروف باقی خواهد ماند.)
 • عدم استفاده از نمک مناسب ( نمک های تقلبی و بی کیفیت دلیل دیگر تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی کنوود می باشد برای تهیه نمک اصلی با نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود تماس بگیرید.)
 • عدم چیدن صحیح ظروف ( چیدمان صحیح ظروف از مهمترین نکات شستشو در ماشین ظرفشویی کنوود می باشد قبل از ثبت سفارش تعمیر ظرفشویی کنوود به موارد ذکر شده دقت نمایید.)

بدنه ماشین ظرفشویی برق دارد،علت چیست ؟

 • نبود چاه ارت در ساختمان ( عدم وجود چاه ارت در ساختمان سبب خواهد شد تا در صورت اتصال برق به بدنه و به صورت القایی مصرف کننده احساس برق گرفتگی نماید به همین منظور قبل از تماس با نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود بررسی نمایید ارت در ساختمان وجود داشته باشد.)
 • اتصال به بدنه قطعات ( در صورت خرابی و اتصال به بدنه هر قطعه الکترونیکی احساس برق گرفتگی به مصرف کننده دست خواهد داد برای رفع موضوع با نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود تماس حاصل نمایید.)
 • خرابی برد الکترونیکی ( در صورت خرابی برد الکترونیکی برق ممکن است به بدنه اتصال پیدا نماید برای تعمیر برد الکترونیکی برد توسط تکنسین به شرکت انتقال داده شده و بعد از رفع نقص مجدد به منزل مشتری انتقال پیدا می نماید.)

ماشین ظرفشویی بعد از کار آب را تخلیه نمی کند،علت چیست ؟

 • پمپ تخلیه معیوب است. ( در صورت اطمینان از خرابی پمپ تخلیه می توانید قطعه را از نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • پمپ تخلیه مسدود شده است. ( پمپ تخلیه را باز کنید و جسم خارجی را از پمپ جدا نمایید،برای عدم وقوع این اتفاق اجسام سخت مانند هسته های باقی مانده در ظروف را قبل از انداختن در ظرفشویی تمیز نمایید.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. ( برد الکترونیکی وظیفه ارسال فرمان به پمپ تخلیه و سایر اجزا ماشین ظرفشویی را دارد،در صورت خرابی برد الکترونیکی و یا قسمتی از آن این اتفاق ممکن است با اختلال همراه شود برای تعمیر برد الکترونیکی با نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود تماس بگیرید.)
نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود
نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود

ماشین ظرفشویی در حین کار صدای نامتعارف دارد،علت چیست ؟

 • موتور مقسم معیوب است. ( موتور مقسم را از دستگاه می بایست جدا نموده و اقدام به تست قطعه نمایید برای این منظور سیم تست و اهم متر می بایست در دسترس باشد،در صورت خرابی این قطعه برای تعمیر ظرفشویی کنوود می بایست این قطعه را تعویض نمایید.)
 • آکوا استاپ معیوب است. ( خرابی آکوااستاپ از دیگر دلایل تولید صدای نامتعارف در کارکرد ماشین ظرفشویی می باشد،برای تعویض آکوا استاپ با نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود تماس بگیرید.)
 • پمپ تخلیه معیوب است. ( پمپ تخلیه را بررسی و در صورت خرابی اقدام به تعویض قطعه نمایید در نظر داشته باشید می بایست قطعه را از نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود می توانید تهیه نمایید.)

ماشین ظرفشویی آب را داغ نمی کند،علت چیست؟

 • المنت خراب است. ( المنت را بررسی نمایید و در صورت خراب بودن قطعه را از نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود تهیه و به کمک تعمیرکار ظرفشویی کنوود تعویض نمایید.)
 • سیم کشی آسیب دیده. ( خرابی سیم کشی نیز از دیگر دلایل داغ نشدن آب در ماشین ظرفشویی می باشد،برای تعویض یا ترمیم سیم کشی با پشتیبانی نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود تماس بگیرید.)
 • میکروسوییچ معیوب است. ( میکروسوییچ را باز کرده و مطابق تست های ذکر شده تست نمایید و در صورت مشاهده خرابی اقدام به تعویض نمایید.)

در حین کارکرد ظرفشویی فیوز محل اتصال عمل می کند،علت چیست؟

 • استفاده در پریز مشترک ( از ماشین ظرفشویی در پریز مشترک با لباسشویی یا مایکروویو کنوود استفاده نکنید.)
 • خرابی خازن ( خازن را مطابق مقاله نوشته شده تست و اقدام به تعویض در صورت خرابی نمایید.)

درب دستگاه به خوبی بسته نمی شود،علت چیست؟

 • میکروسوییچ درب معیوب است. ( میکروسوییچ در صورت خرابی سبب خواهد شد تا درب به خوبی بسته نشود موارد نظیر شکستگی و… سبب بسته نشدن درب خواهد شد.)
 • بند لولا خراب است. ( بند لولا را از نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود تهیه و اقدام به تعویض نمایید به همین منظور برای این موضوع می توانید با پشتیبانی نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در تماس باشید.)
 • درب آسیب دیده است. ( در صورت خرابی درب نیز درب به خوبی بسته نخواهد شد که این موضوع با تعمیر و یا تعویض برطرف خواهد شد.)
نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود
نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود

نتیجه گیری

اگر می خواهید برای تعمیر ظرفشویی کنوود اقدام نمایید می بایست در نظر داشته باشید این محصولات تقریبا قدیمی بوده و قطعات یدکی آن ها به سادگی پیدا نمی شود به همین منظور به هیج عنوان خودتان به منظور تعمیر ظرفشویی کنوود دست به کار نشوید تا از آسیب به قطعات داخلی دستگاه جلوگیری شود.

در نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود قطعات ظرفشویی به صورت فابریکی معمولا موجود بوده و می توانید با ثبت سفارش در مجموعه پیشتاز سرویس از خدمات این مجموعه و پشتیبانی شرکت بهره مند شوید.

در آخر از شما خواهشمندیم تا با درج نظرات گرانبهای خود در انتهای مقاله ما را در یاری هرچه بهتر خودتان و سایر بازدید کنندگان وب سایت کمک نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان مجموعه پیشتاز سرویس باشید.

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود

برای آشنایی شما عزیزان با هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در ادامه این مقاله جدول هزینه تعمیرات را برای شما به رشته تحریر در آورده ایم تا بتوانید آشنایی بهتری با هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود داشته باشید:

محدوده خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 5 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها