You are currently viewing نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

زمان مطالعه: 13 دقیقه

یکی از برندهای معتبر و پرطرفدار لوازم خانگی در ایران برند بلومبرگ می باشد که لوازم خانگی ساخت این برند دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند که در ایران به طور رسمی دارای نمایندگی نبوده و در صورت بروز هر گونه ایرادی در لوازم خانگی این برند شما می توانید از خدمات مراکز تعمیراتی در سراسر ایران بهره ببرید که در این متن کارشناسان ما در پیشتاز سرویس به بررسی تعمیرات دستگاه ظرفشویی بلومبرگ خواهند پرداخت و شما عزیزان می توانید در صورت نیاز به دریافت خدمات با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ (Bloomberg Dishwasher Repair Agent) در تهران تماس حاصل فرمایید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

پیشتاز سرویس با بهره مندی از تعمیرکاران متخصص و مجرب به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته با استفاده از قطعات ماشین ظرفشویی اصلی و دارای گارانتی آماده ارائه کلیه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد و دقت داشته باشدی که پیشتاز سرویس نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ نبوده و تنها خدمات تعمیراتی این برند را ارائه می دهد.

امروزه استفاده از دستگاه ظرفشویی بسیار افزایش یافته است و به همین دلیل نیاز به سرویس و تعمیرات این دستگاهها نیز نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته است که در صورتی که شما از ظرفشویی برند بلومبرگ استفاده می نمایید و به هر دلیل دستگاه شما با ایرادی مواجه شده است می توانید با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

چگونگی دریافت خدمات در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران

در صورت مواجه شدن دستگاه ظرفشویی شما با هر مشکلی می وانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست خود را با توجه به مراحل زیر در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ ثبت نمایید:

 • تماس با هر کدام از شعب پیشتاز سرویس و درخواست برای دریافت خدمات تعمیراتی ظرفشویی بلومبرگ
 • مراجعه به وبسایت پیشتاز سرویس و ثبت سفارش آنلاین تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ
 • تماس با شماره کارشناسان مجموعه و کسب تمام اطلاعات تعمیراتی
 • برقراری ارتباط از طریق اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی
 • چت به صورت آنلاین با کارشناسان پیشتاز سرویس در قسمت گفتینو وبسایت

همچنین شما عزیزان می توانید از خدمات حضوری مجموعه بهره مند گردید که با هماهنگی قبلی می توانید به آدرس کارگاه واقع در خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 مراجعه نمایید و ساعت کاری کارگاه از 9 صبح تا 8 شب می باشد.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران

پیشتاز سرویس به عنوان مرکز تعمیرات انواع لوازم خنگی در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران آماده ارائه کلیه خدمات تعمیراتی به شما مشتریان گرامی می باشد و با داشتن شعب مختلف در تمام مناطق تهران و با توجه به محل سکونت شما در کمتر از 1 ساعت پس از درخواست تعمیرات تکنسین مربوطه را اعزام خوهد کرد تا تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام بدهند.

متخصصین نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران با داشتن دانش و تخصص مورد نیاز آماده عیب یابی و رفع ایراد دستگاه شما در محل می باشند و همچنین کلیه قطعات مورد نیاز برای تعمیرات را به همراه خود دارند تا دستگاه شما را در محل و بدون نیاز به جابجایی انجام دهند.

در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و دستگاه ظرفشویی شما با هر مشکلی مواجه شده است می توانید با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات دارای ضمانت پیشتاز سرویس بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ
“نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ”

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در محل

با توجه به وزن زیاد دستگاه ظرفشویی و همچنین نیاز به اتصالات آب برای تست دستگاه امکان جابجایی و حمل آن به کارگاههای تعمیراتی بسیار دشوار بوده و در اکثر مراکز تعمیراتی خدمات در محل ارائه می شود و همچنین عدم نیاز به جابجایی دستگاه باعث صرفه جویی در زمان و هزینه برای مشتریان گرامی می باشد.

پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در محل تنها 1 ساعت پس از ثبت درخواست توسط مشتری اقدام به اعزام تکنسین کرده و تعمیرکاران این مجموعه با به همراه داشتن کلیه قطعات یدکی ظرفشویی تعمیرات دستگاه شما را در محل و بدون نیاز به جابجایی ارائه می دهند.

این مورد یعنی دریافت تعمیرات ظرفشویی در محل برای مشتریان بسیار حائز اهمیت بوده و مهم ترین نکته در دریافت این خدمات امکان نظارت مستقیم مشتری بر روند تعمیر دستگاهشان می باشد.

مزایای استفاده زا خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در محل عبارتند از:

 • عدم نیاز به جابجایی دستگاه و حمل آن توسط مشتری
 • عدم پرداخت هزینه به منظور جابجایی
 • جلوگیری از بروز آسیب به دستگاه در حین جابجایی
 • صرفه جویی در زمان برای مشتریان به منظور جابجایی دستگاه
 • نظارت مشتری بر روند انجام تعمیرات ظرفشویی

تکنسین های پیشتاز سرویس کلیه قطعات ماشین ظرفشویی را همراه خود داشته و در صورت نیاز به تعویض قطعه معیوب دیگر نیازی به مراجعه مجدد تعمیرکار نخواهد بود و همچنین خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در محل با ضمانت 180 روزه ارائه می شود.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

از نکات حائز اهمیت برای مشتریان بهره مندی از خدمات با کیفیت و دارای ضمانت می باشد که بتوانند یک مجموعه معتبر را برای تعمیرات ظرفشویی خود انتخاب نمایند که پیشتاز سرویس با بیش از 3 دهه فعالیت در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و استفاده از کادر تعمیراتی متخصص تمام تلاش خود را می نماید تا رضایت شما مشتریان را کسب نماید و از مهم ترین مزایا استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعدد شعب در شهر تهران به منظور دسترسی آسان مشتریان
 • روش های متعدد برای ثبت درخواست تعمیرات
 • مراجعه تکنسین در زمان و مکان مشخص شده توسط مشتری
 • اعزام تعمیرکار و عیب یابی دستگاه در محل
 • اعلام هزینه حدودی قبل از انجام تعمیرات
 • انجام تعمیرات در صورت توافق و رضایت مشتری
 • سعی بر تعمیر قطعات معیوب به جای تعویض آنها
 • استفاده از قطعات ماشین ظرفشویی فابریک و دارای گارانتی
 • هزینه های تعمیراتی طبق نرخ تعیین شده توسط اتحادیه تعمیراتی لوازم خانگی و عدم دریافت هزینه اضافی
 • ارائه فاکتور مهردار به همراه قید ضمانت
 • تماس کارشناسان به منظور دریافت نظرسنجی تلفنی در خصوص رضایت مشتری از دریافت خدمات

سرویس ماشین ظرفشویی بلومبرگ

همانند تمام لوازم برقی خانگی دیگر که نیاز به سرویس و نگهداری دوره ای دارند دستگاههای ظرفشویی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به منظور افرایش طول عمر استفاده از آن نیاز به سرویس دوره ای و نگهداری صحیح می باشند که در این پاراگراف به ضرورت انجام این کار خواهیم پرداخت.

از آن جهت که دستگاه ظرفشویی با آب به طور مستقیم سروکار دارند و آب تهران پر از املاح و دارای سختی زیادی می باشد باید در استفاده از دستگاه بسیار دقت نمایید به این صورت که حتما در ورودی آب ظرفشویی فیلترهای مخصوص نصب نمایید و به طور منظم و در زمان مقرر دستگاه خود را سرویس و جرم گیری نمایید.

انجام سرویس ماشین ظرفشویی بلومبرگ هم توسط خود مصرف کننده و هم توسط سرویس کار قابل انجام می باشد که در هر دو صورت باید به صورت دور های انجام شود تا طول عمر استفاده از دستگاه افزایش یابد و مهم ترین نکات در صورت سرویس ماشین ظرفشویی بلومبرگ به شرح زیر می باشند:

 • از فیلترهای با کیفیت در ورودی شیر آب ظرفشویی استفاده کنید.
 • قبل از استفاده از دستگاه ظروف را به طور کامل پاک کنید تا مواد غذایی بر روی آنها باقی نمانند.
 • از نمک و جلادهنده با کیفیت استفاد کنید.
 • از قرص های گچی استفاد نکرده و از قرص های ژله ای مخصوص ظرفشویی استفاده کنید.
 • دستگاه را به صورت دوره ای و هر 3 ماه یک بار با جرم گیرهای مخصوص سرویس نمایید.
 • انجام سرویس دوره ای باعث جلوگیری از بروز خرابی قطعات و در ادامه افزایش طول عمر استفاده از دستگاه می شود

سرویس ماشین ظرفشویی توسط خود مصرف کننده قابل انجام یم باشد به این صورت که جرم گیر مخصوص ماشین ظرفشویی را تهیه کرده و در سبد ظرفشویی قرار دهید سپس دستگاه را خالی و بر روی بالاترین دما و بالاترین برنامه شستشو قرار دهید تا به صورت خالی کار کند و فیلتر ورودی آب را نیز 6 ماه یکبار تعویض نمایید.

اما در صورت نیاز به سرویس اساسی و کامل توسط سرویس کار می توانید با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

عیب یابی ماشین ظرفشویی بلومبرگ در پیشتاز سرویس

همانند تمامی لوازم برقی خانگی دیگر که ممکن است دچار ایراداتی بشوند دستگاههای ظرفشویی نیز در صورت استفاده طولانی مدت و عدم سرویس به موقع دچار خرابی هایی می شوند که ما در ادامه مطلب نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ می خواهیم به ذکر و بررسی کامل این خرابی ها بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید در صورت خراب شدن دستگاه ظرفشویی خود اطلاعاتی در خصوص دلایل به وجد آمدن این مشکلات کسب نمایید.

ایرادات رایج در تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ شامل موارد زیر می باشند:

 • علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی بلومبرگ
 • علت داشتن نشتی آب در ماشین ظرفشویی بلومبرگ
 • علت تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی بلومبرگ
 • علت حل نشدن مواد شویند در ماشین ظرفشویی بلومبرگ
 • علت تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی بلومبرگ
 • علت خرابی مخزن مواد شویند یا جاقرصی
 • علت داغ نشدن آب در ماشین ظرفشویی بلومبرگ
 • علت بوی بد از ماشین ظرفشویی بلومبرگ
 • علت صدای زیاد ماشین ظرفشویی بلومبرگ در حین کار
 • علت طولانی شدن زمان شستشو
 • علت کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی بلومبرگ

و بسیاری دیگر از ایرادات رایج که به منظور عیب یابی و رفع ایراد می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران بهره مند گردید.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی بلومبرگ

اولین و رایج ترین ایراد که در تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ با آن مواجه می شوید ایراد روشن نشدن دستگاه می باشد که به منظور بررسی و رفع این مورد باید موارد زیر را چک نمایید و در صورت برطرف نشدن مشکل با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران تماس بگیرید.

 1. فیوز مینیاتوری ورودی ساختمان را بررسی نمایید تا درست عمل نماید.
 2. پریز برق یا رابطی که ماشین ظرفشویی به آن متصل می باشد را چک نمایید و در صورت خرابی پریز برق از یک برقکار کمک بگیرید.
 3. کابل برق ورودی ماشین ظرفشویی را تست نمایید.
 4. در دوشاخه های ماشین ظرفشویی اکثرا یک فیوز گچی وجود دارد که آن را هم با یک مولتی متر باید تست نمایید.
 5. کابل دستگاه را بررسی نمایید.
 6. سیم کشی داخلی ماشین ظرفشویی مشکل دارد و یا سوکت های آن جدا شده اند.
 7. برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی دچار نقص شده است.
 8. خرابی میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی را تست کنید.
 9. موتور ماشین ظرفشویی سوخته است.

در صورت بررسی تمامی موارد بالا و اطمینان از خرابی برد الکترونیکی با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ تماس گرفته و از خدمات تعمیر بد ظرفشویی با ضمانت استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی بلومبرگ

در صورت استفاده از دستگاه چه در حین شروع و چه پایان چرخه شستشو متوجه نشتی آب به بیرون از دستگاه شدید باید موارد زیر را چک نمایید تا در صورت امکان خود نشتی آب ماشین ظرفشویی را برطرف نمایید.

 • از مواد شوینده زیاد در دستگاه اسفتاده کرده اید که باعث تولید کف بیش از حد و نشت آن به بیرون از دستگاه می شود.
 • ورودی آب به ماشین ظرفشویی و همچنین شلنگ خروجی فاضلاب را بررسی نمایید تا دچار نشتی نشده باشد.
 • در صورت خرابی لاستیک دور درب دستگاه امکان نشتی آب به بیرون وجود دارد.
 • دقت نمایید که کف دستگاه دچار پوسیدگی نشده باشد.
 • مهم ترین نکته این است که دستگاه در سطح صاف و تراز قرار گرفته باشد.

به منشور بررسی و عیب یابی درست برای عدم بروز نشتی آب از دستگاه با همکاران ما در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

علت تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی بلومبرگ

از دیگر خرابی های مشاهده شده در تعمیرات ماشین ظرفشویی این است که ظروف در دستگاه ظرفشویی به خوبی تمیز نمی شوند که این مورد به دلایل زیر اتفاق می افتد:

 • ظروف قبل از قرار دادن در سبد ظرفشویی پاک نشده باشند.
 • ظروف در سبد به صورت نامنظم و بیش از ظرفیت مجاز چیده شده اند.
 • قسمت بازوهای آبپاش دچار مسدودی و خرابی شده اند که آب را با فشار داخل مخزن پخش نمی کنند.
 • فیلتر آب دستگاه مسدود شده است.
 • استفاده از مواد شوینده بی کیفیت که باعث تمیز نشدن ظروف پس از اتمام چرخه شستشو می شود.
 • عدم استفاده از نمک یا جلادهنده و یا استفاده از این مواد در کیفیت پایین

موارد بالا را بررسی کرده و در صورت رفع نشدن ایراد با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ تماس بگیرید.

علت حل نشدن مواد شوینده در ماشین ظرفشویی بلومبرگ

در صورتی که پس از اتمام چرحه شستشوی دستگاه درب را باز کرده و مواد شوینده یا قرص شوینده ای که در داخل دستگاه گذاشته اید حل نشده باشد باید موارد زیر را بررسی نمایید:

 1. استفاده زیاد از حد مناسب مواد شوینده در داخل دستگاه
 2. قرار دادن برنامه شستشوی اشتباه یا تایم پایین
 3. ایراد در جت پمپ ماشین ظرفشویی
 4. خرابی یا کیپ شدن بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی
 5. خرابی هیتر یا المنت ماشین ظرفشویی بلومبرگ

موارد ذکر شده را بررسی نمایید و در صورت برطرف نشدن مشکل و نیاز به دریافت خدمات با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

علت تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی بلومبرگ

از دیگر خرابی های رایج در تعمیر ظرفشویی تخلیه نشدن آب از دستگاه می باشد که در این مورد باید در قدم اول نکات ذیل را چک نمایید و در صورت عدم رفع مشکل با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران تماس بگیرید.

 • دقت نمایید که شلنگ تخلیه ظرفشویی از جای خود خارج نشده باشد.
 • خرابی پمپ تخلیه را بررسی نمایید و در صورت خرابی باید این قطعه تعویض و جایگزین شود.
 • فیلتر دستگاه را چک کنید تا کیپ نشده باشد.
 • صافی دستگاه را چک کنید تا با ذرات مواد غذایی مسدود نشده باشد.

علت خرابی مخزن مواد شوینده یا جاقرصی ماشین ظرفشویی بلومبرگ

در دستگاههای ظرفشویی از یک مخزن یا جاقرصی به عنوان قرار گرفتن مواد شوینده استفاده می شود که در زمان شروع چرخه شستشو باز شده و پس از آبگیری اولیه به داخل مخزن دستگاه واردشود که در صورت خرابی این جاقرصی یا ضامن درب بازکن دستگاه قرص به داخل سبد نمی رود و فرایند شستشو انجام نمی شود.

مهم ترین عامل خرابی جاقرصی دستگاه شکستن این قطعه می باشد که در این صورت باید این قطعه را تعویض و جایگزین نمایید.

علت داغ نشدن آب در ماشین ظرفشویی بلومبرگ

به منظور شستشوی بهتر و پاک شدن مواد چربی از روی ظروف آب داخل ماشین ظرفشویی باید تا دمای معینی داغ شود که این فرایند به وسیله المنت حرارتی صورت می پذیرد که در برخی مواقع به دلیل کار نکردن المنت حرارتی آب داخل دستگاه داغ نشده و به منظور بررسی این مشکل باید موارد زیر را مطالعه نمایید.

 1. سوختن یا اتصال کوتاه المنت حرارتی
 2. ایراد در برد الکترونیکی و عدم ولتاژ مورد نیاز المنت
 3. شل شدن سوکت های متصل به المنت
 4. جرم گرفتگی بر روی المنت که باعث از کار افتادن این قطعه می شود.

المنت ماشین ظرفشویی بلومبرگ در صورت سوختن قابل تعمیر نبوده و باید آن را تعویض و جایگزین نمایید که این کار در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ با ارائه شمانت 6 ماهه انجام می شود.

علت بوی بد ماشین ظرفشویی بلومبرگ

از مشکلات آزاردهنده در تعمیرات ماشین ظرفشویی استشمام بوی بد از دستگاه می باشد که بریا مصرف کنندگان بسیار آزاردهنده بوده و به منظور مشخص شدن و رفع این مشکل موارد زیر را برای شما شرح خواهیم داد.

 • دقت فرمایید که در قسمت خروجی فاضلاب مسدودی وجود نداشته باشد.
 • فیلتر و صافی ماشین ظرفشویی را بررسی نمایید.
 • در صورت شستشوی ظروف پلاستیکی و آب شدن این ظروف به دلیل حرارت زیاد بوی نامطبوعی از دستگاه می آید.
 • عدم سرویس ماشین ظرفشویی و جرم گرفتگی دستگاه که در ادامه با بوی نامطبوعی همراه خواهد بود.

علت صدای زیاد ماشین ظرفشویی بلومبرگ در حین کار

در صورت روشن کردن ماشین ظرفشویی خود و شنیدن صدایی غیر عادی در دستگاه موارد ذیل را بررسی کرده و در صورت نیاز با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران تماس بگیرید:

 • در صورتی که عیبی در قسمت پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی وجود داشته باشد دستگاه صدای ناهنجاری خواهد داشت.
 • خرابی بازوهای آبپاش و درامدن این قطعه از جای خود را چک نمایید.
 • در صورت چیدن ظروف به صورت زیاد از حد ممکن است این مورد به وجود بیاید.
 • چیدن بیش از حد ظروف در دستگاه و گیر کردن بازوهای آبپاش می تواند باعث تولید صدای ناهنجار بشود.
 • خرابی جت پمپ دستگاه را بررسی نمایید.
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

علت طولانی شدن زمان شستشو در ماشین ظرفشویی بلومبرگ

در صورتی که به دستگاه خود برنامه داده اید و فرایند شستشو بیش از حد معین طول می کشد باید موارد زیر را چک کنید:

 1. قرار دادن دستگاه بر روی برنامه اشتباه که ممکن است مدت زمان طولانی تری را سپری نماید.
 2. در صورتی که در قسمت هیتر ماشین ظرفشویی مشکلی وجود داشته باشد ظروف به طور کامل خشک نشده و فرایند شستشو طولانی تر می شود.
 3. در صورت نرسیدن آب داغ به دستگاه مدت زمان کار دستگاه طولانی تر می شود.

در صورتی که موارد فوق را بررسی کردید و ایراد برطرف نشد با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران تماس بگیرید.

علت کار نکردن دکمه ها یا صفحه لمسی ماشین لباسشویی بلومبرگ

در صورت مواجهه با این مورد باید مواردی را بررسی نمایید که در مدل های دکمه می تواند به دلیل خرابی دکمه ها و چربی گرفتگی این قسمت باشد که در اکثر مواقع با تمیز کردن و یا تعویض دکمه های روی برد ایراد برطرف می شود.

در مدل های لمسی ایراد در قسمت مدار چاپی و نقره دستگاه دکمه های روی دیسپلی فرمان نگرفته و در این مورد ممکن است صفحه لمسی دستگاه قابل تعمیر باشد و با ترمیم مدار چاپی ایراد رفع شود.

اما در هر دو مدل دکمه ای و لمسی خرابی رد الکترونیکی نیز می تواند باعث فرمان نگرفتن دستگاه بشود و یا حتی مشاهده شده که بسته نشدن درب دستگاه به صورت صحیح و خرابی میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی باعث فرمان نگرفتن دکمه ها بشود.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

هزنه تعمیرات در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

در زیر جدولی تهیه شده است که می توانید هزینه های تعمیراتی ماشین ظرفشویی را مشاهده نمایید ولی دقت داشته باشید که هزینه ها با توجه به قیمت قطعات روز به روز متغیر می باشد و جهت اطلاع از قیمت دقیق باید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ تماس بگیرید.

تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی بلومبرگ500 تا 800 هزار تومان
تعویض پروانه پمپ ماشین ظرفشویی بلومبرگ100 تا 200 هزار تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی بلومبرگ200 تا 500 هزار تومان
تعویض المنت ظرفشویی بلومبرگ900 تا 2.900.000 هزار تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بلومبرگ600 تا 900 هزار تومان
تعویض میکروسوئیچ ظرفشویی بلومبرگ450 تا 850 هزار تومان
تعویض لاستیک ماشین ظرفشویی بلومبرگ300 تا 700 هزار تومان
تعویض جت پمپ ماشین ظرفشویی بلومبرگ900 تا 1900.000 هزار تومان
سرویس ماشین ظرفشویی بلومبرگ500 تا 700 هزار تومان
ایاب ذهاب و کارشناسی200 هزار تومان

نتیجه گیری

در متن بالا به بررسی تعمیرات ماشین ظرفشویی و یرادات رایج ماشین ظرفشویی بلومبرگ پرداختیم و در ادامه به توضیح این موارد به صورت کامل پرداخته شد تا شما عزیزان با این خرابی ها تا حدودی آشنا شوید و در آخر جدول هزینه های تعمیراتی را برای شما عزیزان فراهم نمودیم.

در صورتی که کلیه موارد بالا را بررسی کردید و باز در استفاده از دستگاه خود با مشکل مواجه شدید می توانید درخواست خود را در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تکنسین برای انجام خدمات اعزام شود.

همچنین در صورت نیاز به خرید مواد شوینده برای ماشین ظرفشویی خود می توانید از وبسایت فروشگاهی تهران اپلاینس بازدید نمایید.

تعداد کلمات متنمنبع خارجی
3473Bloomberg Dishwasher Repair Agent

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها