You are currently viewing نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی
نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

زمان مطالعه: 13 دقیقه

احتمالا الان که برای مطالعه این مقاله به وب سایت پیشتاز سرویس مراجعه نموده اید به خدمات نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی (Evvoli air condiotioner repair agent )احتیاج پیدا کرده اید، که قبل از هرچیز به شما توصیه می کنیم با دقت مطالب را مطالعه نمایید تا بتوانید در خصوص تعمیرات کولرگازی ایوولی آگاهی کامل داشته باشید .

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

این مقاله به طور تضمینی می تواند پاسخ تمامی سوالات شما را به راحتی جوابگو باشد زیرا کلیه مطالب توسط تحریریه نمایندگی تعمیرات کولرگازی و تجربیات تعمیرکار کولرگازی ایوولی برای شما گردآوری شده است،البته اگر با مطالعه این مقاله نیز به جواب سوال خود دست نیافتید می توانید در انتها سوال خود را درج نمایید تا کارشناسان نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی شما را راهنمایی نموده و مشکل شما را در صورت امکان رفع و رجوع نمایند.

در نظرداشته باشید برخی از مطالب نیز از سایت مرجع بوده و در صورت داشتن هرگونه ابهام در خصوص موارد ذکر شده توصیه می کنیم با پشتیبانی نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی در ارتباط باشید.

تمامی قطعات کولرگازی در مرکز پیشتاز سرویس به مدت 6 تا 12 ماه گارانتی می شود.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

معرفی برند ایوولی

اگر بخواهیم در خصوص برند ایوولی صحبت کنیم ابتدا باید دلایل خرید مشتریان را در نظر بگیریم و وجه اشتراک در تمامی مشتریان ایوولی مربوط به قیمت می باشد،بله اقتصادی بودن محصولات ایوولی در عین حال کیفیت مناسب محصولات در آشفته بازار لوازم خانگی در ایران سبب محبوب بودن این برند در بین خریداران شده است،برندی که ایتالیایی عنوان شده اما در چین تولید شده و تماما چینی می باشد.

البته این بدان معنا نیست که ایوولی برند ضعیف و ناکارآمدی می باشد اما مهمترین نکته مثبت این شرکت تولیدات اقتصادی و بعد از آن طراحی محصولات می باشد،کولرهای گازی ایوولی نیز که در ایران وارد شده و توسط نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی پشتیبانی می شود نیز علاوه بر اقتصادی بودن دارای ظاهری قابل قبول نیز می باشند و از دو نوع معمولی و اینورتر می باشند که در ادامه به تفاوت آنها خواهیم پرداخت.

معرفی نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

همانطور که واقف هستید به علت وجود تحریم ها نمایندگی رسمی تعمیرات کولرگازی ایوولی در ایران وجود نداشته و پیشتاز سرویس برای پاسخگویی به خریداران در ایران با کسب مجوز خدمات خود را در غالب نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی به مشتریان ارائه می نماید،اما در واقع هیچ مجموعه ای به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ایوولی در ایران فعالیت نداشته و تمامی خدمات این برند در ایران به طور آزاد می باشد و تفاوت مجموعه ها در تعرفه و مجوزهای لازم می باشد که پیشتاز سرویس در این بین با کمترین هزینه همراه با مجوز رسمی خدمات خود را به مشتریان ارائه می نماید.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی
“نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی”

نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی در تهران

همانطور که اشاره نمودیم پیشتاز سرویس صرفا به عنوان نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی در تهران فعالیت داشته و اطلاعی در خصوص نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی در سایر استان ها ندارد اما توصیه می کنیم برای پیدا کردن نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی در شهرستان ها با شماره تلفن 118 تماس حاصل نمایید.

همچنین پیشتاز سرویس تعمیرات کولرگازی ایوولی را در کلیه مناطق 22 گانه استان تهران و البرز پشتیبانی نموده و شهرستان های استان تهران شامل دماوند،فیروزکوه،پردیس،شمیرانات،پرند،رباط کریم و شهریار نیز تحت پوشش نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی در تهران می باشند.

خدمات نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

به طور کلی تمامی موارد مورد نیاز مشتریان توسط نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی اجرا می شود که اگر بخواهیم به صورت موشکافانه به این موارد اشاره نماییم می توان موارد زیر را اشاره نمود:

 • نصب کولرگازی ایوولی
 • جابه جایی کولرگازی ایوولی
 • سرویس کولرگازی ایوولی
 • تعمیرات کولرگازی ایوولی
 • لوله کشی توکار کولرگازی ایوولی

نصب کولرگازی ایوولی

مهمترین بخش که شاید هیچ گاه از سوی مشتری به علت نداشتن کافی جدی گرفته نمی شود و همیشه در هنگام نصب هزینه به جای کیفیت مطرح می شود بخش نصب کولرگازی ایوولی می باشد اما در نظر داشته باشید همانطور که ذکر کردیم مهمترین بخش مربوط به نصب کولرگازی می باشد زیرا با نصب نادرست آسیب هایی بسیار جدی و هزینه بر به دستگاه تحمیل می شود که از متداول ترین این آسیب ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • تراز نبودن پنل و آبریزی بعد از نصب
 • عایق نکردن استاندارد لوله های مسی و اتلاف انرژی
 • وکیوم نکردن سیکل و آسیب کمپرسور در کوتاه مدت
 • نصب غیر استاندارد و ایجاد سر و صدای زیاد در حین کارکردن
 • نصب در محل غیر استاندارد و کاهش بازدهی
 • چک نکردن لوله کشی توکار و بروز نشتی در سیکل
 • کابل کشی غیر استاندارد و آسیب سیم کشی(مصرف نادرست انرژی)

این موارد تمامی توسط نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی بارها مشاهده و با پرداخت هزینه هایی بی دلیل رفع و رجوع شده است که پیشنهاد ما در مجموعه پیشتاز سرویس سپردن نصب در همان ابتدا به نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی می باشد زیرا نیروها به موارد آشنا بوده و شما را از پرداخت هزینه های رفع ایراد نصب به طور کلی دور می نمایند.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی
نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

جابجایی کولرگازی ایوولی

در بعضی از موارد بنا به دلایلی همانند بازسازی،تغییر دکوراسیون و یا اسباب کشی مشتری قصد جابجایی کولرگازی دارد که این موارد نیز توسط نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی در تهران انجام می شود،جابجایی کندانسور و پنل داخلی معمولا با دردسرهای کمی همراه می باشد اما توصیه می کنیم برای انجام خدمات جابه جایی در صورتی که تمایل دارید خدمات خود را از نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی دریافت نمایید قبل از انجام کار درخواست مشاوره حضوری نمایید تا در وسط و یا پایان کار دچار مشکل های پیش بینی نشده نشوید.

سرویس کولرگازی ایوولی

یکی از پرتقاضاترین درخواست ها در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی مربوط به سرویس کولرگازی می باشد که از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد،سرویس کولرگازی علاوه بر افزایش بازدهی و راندمان کاری محصول سبب کاهش مصرف انرژی و استهلاک دستگاه نیز شده و تا حد بسیار بالایی در بحث اقتصادی هزینه ها را کاهش می دهد.

از طرفی دیگر با سرویس به موقع کولرگازی علاوه بر موارد ذکر شده تا حدودی از تعمیر کولرگازی ایوولی نیز بی نیاز خواهید شد زیرا اکثر خرابی هایی که در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی به آن می پردازیم مربوط به عدم توجه به سرویس کولرگازی می باشد،اما سرویس کولرگازی شامل چه مواردی می باشد؟

 • باز کردن کامل پنل داخلی و شستشو
 • سرویس و شستشو کندانسور کولرگازی
 • نصب مجدد پنل و وکیوم مسیر
 • شارژ گاز تکمیلی مسیر

سرویس کولرگازی ایوولی به این روال می باشد و انجام خدمات بدون رعایت مراحل ذیل فاقد استاندارد مورد تایید از طرف نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی می باشد،البته شارژ گاز تکمیلی به هیچ عنوان هر ساله احتیاج نبوده و بعد از تست توسط تکنسین اعلام می شود که میزان گاز تا چه مقدار افت داشته است که این مقدار تا نهایت 20درصد طبیعی می باشد و نشتی در سیکل وجود ندارد.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی
نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

تعمیرات کولرگازی ایوولی

تعمیرات کولرگازی ایوولی پیچیده ترین و تخصصی ترین نوع خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس می باشد که توسط تعمیرکاران ماهر نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی به طور کامل در محل مشتری انجام می شود،تعمیرات کولرگازی ایوولی شامل کلیه خرابی های مربوط به سیستم برودتی دستگاه می شود که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تعویض شیر برقی کولرگازی ایوولی
 • تعویض کمپرسور کولرگازی ایوولی
 • تعویض خازن کولرگازی ایوولی
 • تعویض شیر سرویس کولرگازی ایوولی
 • تعمیرات برد الکترونیکی کولرگازی ایوولی
 • تعمیرات موتور فن داخلی و بیرونی کولرگازی ایوولی
 • نشت یابی و رفع نشتی کولرگازی ایوولی

تمامی موارد در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی همراه با ضمانت 6 ماه تا 12 ماهه می باشد و به صورت فاکتور رسمی به مشتری بعد از انجام خدمات ارائه می شود.

لوله کشی توکار کولرگازی ایوولی

اگر در حال بازسازی و یا ساختن ساختمان هستید و میخواهید لوله کشی توکار کولرگازی انجام دهید پیشنهاد می کنیم قبل از هرچیز با نمایندگی تعمیر کولرگازی ایوولی مشاوره بگیرید و از کارشناسان برای مشاوره حضوری بهره نمایید زیرا لوله کشی توکار بسیار حساس بوده و باید به صورت مهندسی شده لوله کشی شود،قطر لوله،سیم کشی کابل و تعداد رشته ها و… تمامی باید برای دستگاه مورد نظر برای نصب انجام شود و هرگونه خطا منجر به هزینه های اضافی و در برخی موارد غیر قابل جبران خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی لوله کشی توکار را نیز همراه با گارانتی انجام می دهد و مهمترین توصیه برای لوله کشی توکار کولرگازی زمان انجامک کار می باشد که مرحله سفیدکاری بهترین زمان برای انجام کار می باشد،در ضمن در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی لوله کشی توکار همراه با تست فشار تا روز تحویل انجام می شود.

خدمات گارانتی در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

اگر کولرگازی ایوولی خود را با گارانتی پیشتاز سرویس خریداری نموده اید بر ای دریافت خدمات نصب و تعمیر یا شماره های درج شده در سایت و نزدیکترین نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی برای انجام خدمات تماس حاصل نمایید و در غیر این صورت برای دریافت خدمات گارانتی تعمیر کولرگازی ایوولی که توسط سایر مراکز گارانتی شده اند انجام کار توسط مجموعه پیشتاز سرویس شامل هزینه می باشد.

در نظر داشته باشید در طول مدت زمان گارانتی نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی هیچ گونه هزینه اضافی بابت خدمات دریافت نمی کند و در صورت مشاهده هرگونه مورد می توانید مراتب را با دفتر مرکزی نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی در میان گذارید،در طول مدت گارانتی هزینه ایاب و ذهاب صرفا از مشتری دریافت و هزینه اجرت و قطعه توسط شرکت پرداخت می شود.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی
نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

تفاوت نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی با سایر مجموعه ها

به طور کلی در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی مواردی سبب ایجاد تمایز مجموعه با مراکز متفرقه شده است که به برخی از موارد آن اشاره می کنیم:

 • پشتیبانی و ثبت سفارش 24 ساعته
 • گارانتی خدمات تا 12 ماه
 • پاسخگویی حتی در ایام تعطیل
 • تعرفه و نرخنامه مصوب اتحادیه
 • تکنسین های احراز هویت شده و متخصص
 • تعمیرات به جای تعویض بی مورد قطعات
 • دارای مجوز رسمی از اتحادیه
 • استفاده از قطعات یدکی فابریک
 • ارائه داغی و فاکتور رسمی به مشتری

تمامی این موارد سبب شفاف بودن کار و تفاوت میان پیشتاز سرویس و سایر مجموعه های تعمیراتی شده است.

راههای ثبت سفارش در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

برای ثبت سفارش در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی می توانید از راههای ارتباطی زیر اقدام نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن تکنسین برای ارائه خدمات تعمیراتی مراجعه نماید.

 • پرکردن فرم مخصوص در وب سایت به صورت آنلاین
 • تماس و ثبت سفارش از طریق واتساپ
 • ثبت سفارش از طریق دایرکت اینستاگرام
 • تماس با نزدیکترین شعبه به محل مورد نظر در هر کدام از شعب پیشتاز سرویس در تهران
 • چت در قسمت گفتینو وبسایت و ثبت درخواست تعمیرات

همچنین با مشاهده اینستاگرام پیشتاز سرویس می توانید از پست های آموزشی که توسط کارشناسان بارگزاری شده است نیز بهره مند شوید و از قرعه کشی های هفتگی نیز بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی
نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

مراحل ثبت سفارش تا مراجعه تعمیرکار کولرگازی ایوولی

به طور کلی مراحل ثبت سفارش تا انجام کار به علت تعدد نیرو در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی در تهران در کمتر از 2 ساعت انجام می شود که این مراحل به ترتیب زیر می باشد:

 • ثبت سفارش از طریق مراحل ذکر شده
 • تماس تکنسین با مشتری و هماهنگی های لازم
 • مراجعه تکنسین و انجام کار
 • ارائه فاکتورو گارانتی رسمی نمایندگی تعمیر کولرگازی ایوولی
 • تماس از طرف مجموعه و کسب میزان رضایت مشتری

بایدها و نبایدها در استفاده از کولرگازی ایوولی 

شما می توانید با رعایت کردن برخی از موارد به بهبود عملکرد و یا عملکرد منفی در دستگاه دست به دامن شوید که به برخی از مهمترین این موارد در ادامه اشاره می نماییم:

 • شستشو فیلترها هر سه ماه یک مرتبه
 • شستشو اواپراتور هر 6 ماه یک بار
 • تنظیم دما بین محدوده 24 تا 26 درجه
 • استفاده از محافظ مخصوص کولرگازی
 • رعایت اصول نصب اولیه(نصب توسط نمایندگی ایوولی)
 • استفاده از سایه بان بر روی کندانسور
 • توجه به سرویس سالیانه کولرگازی
 • عدم استفاده به صورت مداوم (دمای 16 تا 18)
 • عدم استفاده از کولرگازی و آبی به طور همزمان
 • عدم باز بودن درب و پنجره در حین کارکرد
 • عدم استفاده از لوله کشی تا بیش از 5 متر

تمامی این موارد توسط تعمیرکار کولرگازی ایوولی توصیه شده و با رعایت موارد فوق تا حدود بسیار زیادی می توانید از تعمیر کولرگازی ایوولی بی نیاز شوید.

تفاوت کولرگازی ایوولی اینورتر و معمولی 

در هنگام خرید کولرگازی احتمالا با واژه اینورتر مواجه شده اید اما چه تفاوتی میان کولرگازی اینورتر و معمولی می باشد؟ در ادامه توسط نمایندگی تعمیر کولرگازی ایوولی به آن ها اشاره می کنیم:

 • برودت بهتر در کولرگازی های اینورتر
 • استفاده از گاز 410 متناسب با محیط زیست در کولرهای اینورتر
 • مصرف برق پایین تر و کاهش مصرف انرژی تا 40 درصد
 • هزینه نگهداری و تعمیرات بالاتر در کولرگازی های اینورتر
 • کمیاب تر بودن قطعات کولرگازی اینورتر
 • سرویس به مراتب پرهزینه تر در سیستم های اینورتر
 • تعمیرکار متخصص کمتر نسبت به سیستم های معمولی
 • مناسب نبودن با فرکانس برق شبکه در ایران

مزایا و معایبی که این دو سیستم را از هم متمایز نموده به طور کلی موارد ذکر شده می باشد ولی انتخاب به عهده مشتری بوده و سعی کردیم در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی صرفا به تفاوت ها اشاره نماییم.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی
نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

ایرادات متداول مشاهده شده در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

کولرگازی ایوولی خاموش شده است،علت چیست؟

 • برد الکترونیکی معیوب است. (در صورت خرابی برد الکترونیکی دیسپلی روشن نشده و در نتیجه دستگاه روشن نمی شود،خرابی برد الکترونیکی در اغلب اوقات قابل تعمیر بوده و متخصصین نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی تعمیر برد الکترونیکی را همراه با گارانتی انجام می دهند.)
 • سیم کشی معیوب است. (در صورت آسیب دیدن سیم کشی نیز برق دستگاه عملا قطع می شود و دستگاه از کار می افتد،قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی سیم کشی را بررسی نمایید.)
 • فیوز محل اتصال عمل کرده. (گاهی به عبت خرابی فیوز و یا استاندارد نبودن با قدرت کولرگازی فیوز در حین استارت کمپرسور عمل کرده و دستگاه خاموش می شود انجام موارد برقی کولرگازی در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی انجام می شود.)

کولرگازی ایوولی سرما ندارد،علت چیست؟

 • گاز دستگاه خارج شده است. (در صورت نشت گاز سرما و برودت در سیکل قطع می شود،قبل از شارژ گاز کولرگازی نشتی باید توسط دستگاه و یا فشار ازت پیدا شده و بعد از نشتی گیری اقدام به شارژ گاز شود که این مراحل تماما توسط نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی انجام می شود.)
 • خازن معیوب است. (در صورت خرابی خازن کمپرسور کار نمی کند و دستگاه عملا سرما نخواهد داشت برای تعویض خازن کولرگازی با نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی در تماس باشید.)
 • کنتاکتور عمل نمی کند. (در هنگام خرابی کنتاکتور و یا رله کمپرسور نیز برق به کمپرسور نرسیده و عملا دستگاه از کار می افتد از همین رو می توانید برای تعویض این قطعه کنتاکتور را از نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • موتور فن بیرونی معیوب است. (هنگامی که کمپرسور کولرگازی شروع به کار می کند موتور فن نیز همزمان عمل می کند و باعث خنک شدن سیستم می شود اما هنگامی که این قطعه از کار می افتد برودت در سیستم نیز دچار اختلال می شود که در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی موتور فن بیرونی با کمترین هزینه تعمیر می شود.)

کولرگازی ایوولی گرما ندارد،علت چیست؟

 • شیر برقی معیوب است. (هنگامی که شیربرقی و یا بوبین آن معیوب باشد گرمایش و یا حتی سرمایش در سیکل نیز دچار اختلال می شود عمل تعویض شیر برقی بسیار تخصصی و با دقت فراوان باید انجام شود تا از آسیب های بعدی جلوگیری شود که تعویض شیر برقی کولرگازی در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی با گارانتی انجام می شود.)
 • مسیر گرفتگی دارد. (در صورت کیپ بودن مسیر نیز گرمایش از کار می ایستد و یا به شدت کاهش پیدا می کند برای باز شدن مسیر بعضی از مجموعه ها توزن و ازت استفاده می کنند که این مورد مقداری منسوخ شده و در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی فشار ازت با مایع شستشو سیکل برای باز شدن مسیر استفاده می شود.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. (خرابی برد الکترونیکی نیز سبب نرسیدن فاز به شیربرقی می شود و گرمایش از کار می افتد برای تعمیر برد الکترونیکی با پیشتاز سرویس در ارتباط باشید.)
نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی
نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

کولرگازی ایوولی آبریزی دارد،علت چیست؟

حوضچه درین شکستگی دارد. (یکی از مهمترین علل آبریزی کولرگازی مربوط به شکستگی حوضچه درین می باشد که در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی این قطعه تعمیر می شود.)

مبرد در سیکل کم شده است. (کاهش مبرد در سیکل سبب یخ زدن پنل و در نتیجه آن آبریزی از پنل کولرگازی می شود برای شارژ گاز کولرگازی با نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی قبل از هرچیز مشاوره تلفنی بگیرید.)

دستگاه احتیاج به سرویس سالیانه دارد. (اهمیت ندادن به سرویس کولرگازی یکی از دلایل آبریزی کولرگازی در بلند مدت خواهد بود برای سرویس کولرگازی ایوولی هر سال یا حداکثر هر دو سال اقدام کنید.)

در حین استفاده از کولرگازی،ایوولی فیوز عمل می کند،علت چیست؟

 • کمپرسور معیوب است. (به علت خرابی و شدت جریان بالا فیوز عمل می کند برای تهیه و تعویض کمپرسور با کارشناسان نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی در ارتباط باشید.)
 • سیم کشی آسیب دیده است. (اگر سیم کشی آب شده باشد و فاز و نول به هم بچسبد نیز فیوز عمل می کند بررسی نمایید و در صورت عدم توان رفع عیب با نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی در تماس باشید.)
 • خازن معیوب است. (خرابی خازن نیز سبب عمل کردن فیوز می شود تست خازن کولرگازی را انجام داده و در صورت اطمینان از خرابی قطعه را از پیشتاز سرویس تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)

پرسش و پاسخ (FAQ) مشتریان از نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

نمایندگی رسمی تعمیرات کولرگازی ایوولی در ایران هستید؟

خیر،مرکز مجاز تعمیرات کولرگازی ایوولی هستیم و نمایندگی رسمی کولرگازی ایوولی در ایران از جانب شرکت مادر به دلیل تحریم ها وجود ندارد.

تعمیر کولرگازی ایوولی شامل چند ماه گارانتی می باشد؟

بستگی به نوع تعمیرات حداقل 6ماه و حداکثر 24 ماه خدمات شامل گارانتی می باشد.

تعمیر کولرگازی ایوولی در چه مناطقی انجام می شود؟

در کلیه مناطق تهران و البرز و شهرستان های اطراف تهران خدمات تعمیر کولرگازی ایوولی توسط مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی می شود که به تفکیک در انتهای مقاله ذکر شده است.

قطعات یدکی اصلی در تعمیر کولرگازی ایوولی جایگزین قطعه معیوب می شود؟

بله در صورتی که احتیاج به تعویض قطعات در هنگام تعمیر کولرگازی ایوولی داشته باشید تمامی قطعات اصلی جایگزین خواهند شد.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی
نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

نتیجه گیری

در صورتی که احتیاج به تعمیر کولرگازی ایوولی دارید بدون هیچ گونه استرس کافیست با تعمیرکار کولرگازی ایوولی در ارتباط باشید و مطابق با تعرفه های مصوب و مشخص نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی اقدام به تعمر دستگاه کنید،توصیه می کنیم برای تعمیر کولرگازی ایوولی خودتان اقدام نکنید تا از بروز آسیب به خود و دستگاه خودداری نمایید و در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در خصوص تعمیر کولرگازی ایوولی کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

همچنین می توانید در انتهای مقاله نظرات،سوالات و بازخوردهای ارزشمند خود را برای ما ذکر نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را داده و ابهامات شما را در خصوص تعمیر کولرگازی ایوولی رفع نمایند.

لیست قیمت خدمات در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی

تعمیرات در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولیهزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیرات کولرگازی ایوولی
تعویض شیربرقیاز 1280 تا 1600 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکیاز 600 تا 1800 هزار تومان
تعویض خازن350 تا 400 هزار تومان
شارژ گاز R22
شارژ گاز R410
تعمیر بلوور فن 650 تا 700 هزار تومان
تعمیر موتور فن داخلی440 تا 800 هزار تومان
تعمیر موتور فن بیرونی700 تا 850 هزار تومان
تعویض ترموستات350 هزار تومان
تعویض کمپرسوربرای استعلام تماس بگیرید.
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محل200 هزار تومان
لیست قیمت خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی ایوولی
تعداد کلماتمنبع
3400hevvoli.com

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر کولرگازی ایوولی

نمایندگی تعمیرکولرگازی ایوولی در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر کولرگازی ایوولی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر کولرگازی ایوولی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر کولرگازی ایوولی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر کولرگازی ایوولی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر کولرگازی ایوولی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیرکولرگازی ایوولی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر کولرگازی ایوولی در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر کولرگازی ایوولی در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 19 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

12 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ایرج
ایرج
1 سال قبل

شارژ گاز کولرگازی ایوولی چقدر میشه؟

بهمن
بهمن
1 سال قبل

سلام
نصب کولرگازی در اندیشه هم انجام میدید؟

وحدت غلامزاده
وحدت غلامزاده
1 سال قبل

سلام قطعات كولرگازى ايوولى هم داريد؟

هورمزد
هورمزد
1 سال قبل

جسارتا ثبت سفارش کردم برای سرویس کولرگازی هنوز باهام تماس نگرفتن میشه لطفا پیگیری کنید؟

فریده
فریده
1 سال قبل

پنل کولرگازی ایوولی موجود دارید؟

جمشید
جمشید
8 ماه قبل

سلام
کنترل کولرگازی ایوولی رو می خواستم؟