You are currently viewing تعمیر لباسشویی بوش
تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

زمان مطالعه: 12 دقیقه

چنانچه می خواهید برای تعمیر لباسشویی بوش ( bosch washing machine repair ) اقدام نمایید و یا به هر دلیلی تمایل برای اطلاع از نحوه تعمیر لباسشویی بوش دارید به شما توصیه می کنیم تا در ادامه این مطلب با می باشید تا صفر تا صد تعمیر لباسشویی بوش را متوجه شده و در صورتی که دانش فنی و ابزارآلات لازم را دارید برای تعمیر لباسشویی بوش خودتان دست به کار شوید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

البته در نظر داشته باشید هیچ گونه توصیه ای از طرف مجموعه پیشتاز سرویس به مصرف کنندگان در خصوص تعمیر لباسشویی توسط افراد متفرقه و یا شخص آموزش ندیده داده نمی شود اما ما سعی نموده ایم تا با توضیح کامل در خصوص تعمیرات لباسشویی کامل شما را در خصوص کم و کیف تعمیرات آشنا نماییو پس با ما همراه باشید.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

معرفی شرکت بوش

شرکت بوش در سال 1886 در کشور آلمان توسط رابرت بوش تاسیس شد و در زمینه تولید لوازم خانگی،ابزارآلات برقی و قطعات خودرو فعالیت می نماید،این برند خوش آوازه در سراسر دنیا محصولات با کیفیت خود را صادر کرده و با بیش از 10 هزار نیرو مشغول فعالیت می باشد.

در ایران نیز محصولات این کشور وارد شده و ماشین لباسشویی بوش نیز یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین این محصولات می باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش

از طرف شرکت اصلی نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در ایران معرفی نشده و پیشتاز سرویس نیز به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش فعالیتی ندارد و خدمات خود را در غالب مرکز مجاز تعمیر لباسشویی بوش انجام می دهد،در نظر داشته باشید کیفیت تعمیر لباسشویی بوش هیچ گونه ارتباطی با مرکز خدمات دهنده نداشته و نبود نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در ایران دلیل بر نگرانی شما نخواهد بود زیرا تکنسین های آموزش دیده و قطعات اصلی مهمترین فاکتور در تعمیرات لباسشویی می باشد که در مجموعه پیشتاز سرویس تمامی این موارد با نظارت کامل انجام می شود.

در واقع نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در ایران نیز در سال های قبل فعالیت داشته اما بعد از اعمال تحریم همانند سایر برندها نمایندگی بوش در ایران نیز به صورت رسمی فعالیتی نداشته و مراکزی با قابلیت تامین قطعات یدکی تعمیر لباسشویی بوش را آزادانه و تحت عنوان مرکز تعمیرات لباسشویی بوش انجام می دهند.

استفاده از خدمات گارانتی تعمیر لباسشویی بوش

در صورتی که لباسشویی شما دارای گارانتی بوده و می خواهید تعمیر لباسشویی بوش را با شرایط گارانتی انجام دهید می بایست با شماره های درج شده بر روی دفترچه گارانتی محصول تماس گرفته و خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید،در نظر داشته باشید سرویس لباسشویی بوش شامل گارانتی نبوده و تعمیر لباسشویی بوش نیز معمولا در شرایط گارانتی تا 18 ماه توسط شرکت ارائه دهنده خدمات انجام می شود و معمولا در این بازه تعمیر لباسشویی بوش بدون هزینه و صرفا با دریافت هزینه ایاب و ذهاب انجام می شود.

همچنین اگر تمایل دارید تعمیر لباسشویی خود را در مجموعه پیشتاز سرویس انجام دهید نیز می توانید درخواست خود را از طریق راههای ذکر شده انجام دهید اما به دلیل عدم گارانتی محصول از طرف مجموعه پیشتاز سرویس تعمیر لباسشویی بوش در مجموعه پیشتاز سرویس شامل هزینه طبق تعرفه مصوب اتحادیه می باشد.

تعمیر لباسشویی بوش
تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش در تهران

در صورتی که ساکن تهران هستید و می خواهید اقدام به تعمیر لباسشویی بوش در تهران نمایید پیشتاز سرویس با شعب متعدد در سراسر تهران و با بیش از سی نیروی متخصص آماده ارائه خدمات تعمیر لباسشویی بوش در تهران بوده و خیال شهروندان تهرانی را نیز از این بابت راحت نموده است.

تعمیر لباسشویی بوش در تهران شامل کلیه مناطق شهرداری تهران بوده و شهرستان های استان تهران و همچنین استان البرز نیز تحت پوشش خدمات پیشتاز سرویس می باشند از همین رو کافیست تا با نزدیکترین شعبه به محل سکونت خود تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.

در نظر داشته باشید خدمات تعمیر لباسشویی بوش در تهران صرفا توسط مجموعه پشتیبانی شده و اطلاعی از مرکز تعمیرات لباسشویی بوش در استان های دیگر کشور را نداریم و پیشنهاد می کنیم برای دریافت شماره تلفن مراکز معتبر در شهر خود با تلفن 118 تماس حاصل نمایید.

تعمیر لباسشویی بوش در محل

در مجموعه پیشتاز سرویس کلیه خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی در محل انجام شده و هیچ گونه جابجایی دستگاهی احتیاج نمی باشد که همین امر نیز سبب کاهش هزینه تعمیر لباسشویی بوش شده و از هزینه های اضافی جلوگیری می شود.

در نظر داشته باشید منظور از تعمیر لباسشویی بوش در محل بی نیازی از جابجایی کامل دستگاه می باشد اما در مواردی همانند تعمیر برد الکترونیکی و باز کردن دیگ برای تعویض شفت و بلبرینگ قطعه مورد نظر با ارائه رسید به کارگاه حمل شده و پس از تعمیرات با بازه ی زمانی مشخص شده به منزل مشتری مجدد حمل شده و نصب می شود.

تعمیر لباسشویی در محل علاوه بر پایین آوردن هزینه تعمیرات سبب شفاف بودن تعمیرات بوده و تمامی موارد در دید مشتری انجام می شود که خود این موضوع نیز از مزایای مهمی است که مشتریان را از این بابت نیز آسوده خیال می کند.

تفاوت تعمیر لباسشویی بوش در پیشتاز سرویس

از مواردی که سبب تفاوت تعمیرات لباسشویی بوش در مجموعه پیشتاز سرویس با سایر مجموعه ها به آن اشاره نمود می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • عضو رسمی اتحادیه و نرخنامه مصوب
 • تعمیرکاران آموزش دیده و با سابقه
 • استفاده از قطعات ماشین لباسشویی یدکی اصلی
 • تعمیر تا جای امکان به جای تعویض
 • پاسخگویی در کل ایام هفته و 24 ساعته
 • گارانتی خدمات تا 24 ماه بعد از تعمیر
 • فاکتور رسمی تعمیرات و ارائه داغی قطعات

تمامی این موارد در کنار هم سبب اشتراک بیش از 8هزار مشترک در مجموعه بوده و رضایت بیش از نود و پنج درصدی از تعمیر لباسشویی در مجموعه پیشتاز سرویس گواه این ادعا می باشد.

تعمیر لباسشویی بوش
“تعمیر لباسشویی بوش”

نکاتی مهم از زبان تعمیرکار لباسشویی بوش

با رعایت برخی از نکات ذکر شده توسط تعمیرکار لباسشویی بوش تا بیش از سی درصد از خرابی های احتمالی جلوگیری نموده و باعث بالاتر رفتن راندمان کاری ماشین لباسشویی خود نیز می شوید:

 • استفاده از محافظ برق مخصوص
 • استفاده از فیلتر مخصوص در ورودی آب
 • تراز نمودن دستگاه در بدو نصب
 • اهمیت به استفاده از مواد جرمگیر هر 10 شستشو یک مرتبه
 • توجه به سرویس دستگاه حداقل هر دوسال یک مرتبه
 • عدم ریختن لباس کمتر و یا بیشتر از حد معمول
 • خشک کردن لاستیک دور درب بعد از شستشو
 • عدم استفاده از پودر و استفاده از مایع به جای پودر

با رعایت این موارد به طور قطعی کمتر به تعمیر لباسشویی بوش نیازمند می شوید و از پرداخت هزینه های احتمالی تعمیرات جلوگیری می نمایید.

راه های برقرای ارتباط برای تعمیر لباسشویی بوش

برای درخواست تعمیر لباسشویی بوش در مجموعه پیشتاز سرویس کافیست از طریق مراحل ذکر شده اقدام به ثبت سفارش نموده تا در کمترین زمان تعمیر لباسشویی برای شما ثبت و پیگیری شود:

 • تماس با نزدیک ترین شعب تعمیر لباسشویی بوش
 • ثبت سفارش از طریق فرم مربوط در وبسایت
 • ثبت سفارش از طریق شبکه های مجازی پیشتاز سرویس
 • تماس با پشتیبانی مجموعه پیشتاز سرویس
 • برقراری ارتباط از طریق چت آنلاین یا گفتینو وبسایت پیشتاز سرویس

در تمامی موارد ذکر شده می توانید خدمات تعمیر لباسشویی بوش خود را مطرح نموده تا کارشناسان مجموعه پیشتاز سرویس در کمترین زمان ممکن اقدام به انجام خدمات مورد نیاز شما نمایند.

مراحل تماس تا مراجعه تعمیرکار لباسشویی بوش

 • ثبت سفارش از طریق موارد ذکر شده
 • تماس تکنسین و هماهنگی زمان تعمیر با مشتری
 • مراجعه به منزل مشتری و بازدید دستگاه و اعلام هزینه
 • تعمیر لباسشویی بوش در صورت موافقت مشتری
 • ارائه داغی قطعه به همراه فاکتور و گارانتی به مشتری
 • تماس از طرف مرکز تعمیر لباسشویی بوش بابت ثبت میزان رضایت از کار

در نظر داشته باشید تعمیر لباسشویی بوش در مرکز پیشتاز سرویس معمولا در طول مدت 2 ساعت و در برخی موارد مانند تعمیرات برد و یا تعمیرات دیگ تا 3 روز ممکن است زمان بر باشد.

تعمیر لباسشویی بوش
تعمیر لباسشویی بوش

ویژگی های تعمیرکار لباسشویی بوش

به علت سخت گیری هایی که از طرف نیروی انسانی مجموعه در هنگام استخدام نیروها انجام می شود تکنسین های مجموعه پیشتاز سرویس دارای محاسنی می باشند که سبب تفاوت آن ها با سایر نیروها شده است که در ادامه به این موارد اشاره نموده ایم:

 • تکنسین های احراز هویت شده
 • تکنسین های آموزش دیده در مرکز تعمیر لباسشویی بوش
 • متخصص در زمینه تعمیر لباسشویی بوش اینورتر
 • میانگین 5 سال سابقه تعمیرات لباسشویی بوش

در ضمن تعرفه تعمیرات نیز از سوی اتحادیه به شرکت ابلاغ شده و تعرفه تعمیرات از شرکت مصوب و به مشتریان ابلاغ شده است.

ایرادات مشاهده شده در تعمیر لباسشویی بوش

لباسشویی بوش آبگیری نمی کند،علت چیست؟

 • شیر برقی معیوب است. (شیر برقی وظیفه کنترل آب باز پشت ماشین لباسشویی را دارد و هنگامی که معیوب باشد آب یکسره باز و یا با دستور از طرف برد نیز عمل نکرده و در نتیجه آب وارد لباسشویی نمی شود برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش در این حالت کافیست تا شیر برقی را تعویض نمایید.)
 • شیر آب بسته است. (برخی از موارد مشاهده شده توسط تعمیرکار لباسشویی بوش نشان از آن داشته که در حین جابجایی شیر آب بسته بوده و مشتری بعد از نصب متوجه عدم آبگیری ماشین لباسشویی می شود توصیه می کنیم قبل از اقدام برای تعمیر لباسشویی بوش شیر ورودی آب رابررسی نمایید.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. (در صورت خرابی برد فرمان به برد صادر نشده و در نتیجه عمل آبگیری انجام نمی شود،تعمیر لباسشویی در این مورد در برخی از موارد زمان بر می باشد و برد الکترونیکی می بایست به کارگاه حمل و تعمیر شود.)
 • سیم کشی آسیب دیده است. (یکی دیگر از مواردی که سبب عدم آبگیری لباسشویی بوش می شود سیم کشی آسیب دیده می باشد بررسی نمایید تمامی اتصالات به پمپ سالم باشد.)

لباسشویی بوش آب را تخلیه نمی کند،علت چیست؟

 • پمپ تخلیه معیوب است. (در صورت خرابی یا گیرپاژ پمپ تخلیه عمل تخلیه از کار می افتد و آب داخل ماشین لباسشویی باقی خواهد ماند یکی از متداول ترین قطعات که در حین تعمیر لباسشویی به خرابی بر می خورد نیزهمین  پمپ تخلیه می باشد.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. (فرمان تخلیه از سوی برد الکترونیکی صادر نمی شود از همین رو عمل تخلیه انجام نمی شود، تعمیر لباسشویی بوش در این حالت نیز ایرادی متداول می باشد.)
 • اتصالات پمپ قطعی دارد. (اتصالات مربوط به پمپ تخلیه را بررسی نمایید و از اتصالت درست سوکت ها اطمینان حاصل نمایید به سبب بروز ضربات در لباسشویی ممکن است اتصالات آسیب دیده باشد.)
 • پمپ تخلیه مسدود شده است. (مسدودی و یا کیپ شدن پمپ تخلیه نیز ممکن است رخ داده باشد،ورود سکه،زنجیر یا حتی در برخی موارد جوراب سبب بسته شدن مسیر تخلیه می شود،قبل از اقدام برای درخواست تعمیر لباسشویی پمپ را بررسی نمایید.)
تعمیر لباسشویی بوش
تعمیر لباسشویی بوش

لباس ها تمیز شسته نمی شود،علت چیست؟

 • جرمگیری انجام نشده است. (اگر شما نیز به جرمگیری لباسشویی بوش اهمیت نمی دهید احتمالا دیگ دستگاه به شدت جرم گرفته و دیگر همانند سابق شستشو انجام نمی دهد،برای جرمگیری لباسشویی می توانید مایع جرمگیری را از پیشتاز سرویس تهیه و اقدام به جرمگیری طبق دستورالعمل های کارشناسان نمایید اما برای جرمگیری اصولی لباسشویی و به طور عامیانه همانند روز اول شدن دستگاه می بایست دیگ دستگاه کامل باز شده و عمل جرمگیری انجام شود.)
 • مایع یا پودر کمی ریخته شده است. (در صورتی که مقدار مناسبی پودر و یا مایع لباسشویی داخل دستگاه ریخته نشود شستشو به خوبی انجام نمی شود،توصیه می کنیم برای جلوگیری از جرم گرفتن دستگاه مایع لباسشویی استفاده نمایید.)
 • برنامه درست انتخاب نشده است. (دقت کنید قبل از اقدام برای تعمیر لباسشویی بوش پیش از هرچیز از درست بودن برنامه شستشو اطمینان حاصل نمایید،برای شستشو هر مدل لباس برنامه مربوطه را انتخاب نمایید.)

دستگاه در حین کار صدای زیادی دارد،علت چیست؟

 • شفت و بلبرینگ معیوب است. (معمولا بعد از مدتی استفاده شفت و بلبرینگ و کاسه نمد معیوب شده و دستگاه به صدا می افتد توصیه می کنیم با شنیدن اولین صدای نامتعارف اقدام به تعمیر لباسشویی نمایید تا با هزینه کمتری دستگاه درست شود.)
 • دستگاه تراز نیست. (تراز نبودن نیز یکی از عوامل مهم هنگام نصب می باشد با استفاده از تراز و آچار مخصوص پایه ها اقدام به تراز کردن لباسشویی نمایید.)
 • سه نظام دیگ معیوب است. (خرابی سه نظام نیز یکی دیگر از دلایل بروز صدا در لباسشویی می باشد برای تعویض سه نظام دیگ نیز می بایست باز شود،در این حالت برای تعمیر لباسشویی بوش دیگ به تراشکاری مجموعه پیشتاز سرویس حمل و بعد از تعمیر مجدد به منزل مشتری انتقال داده می شود.)
تعمیر لباسشویی بوش
تعمیر لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی نشت آب دارد،علت چیست؟

 • لاستیک دور درب پاره شده است. (بیشترین مورد مشاهده شده در آبریزی ماشین لباسشویی مربوط به  پارگی لاستیک دور درب لباسشویی می باشد،برای تعویض لاستیک اصلی درب با مرکز تعمیر لباسشویی بوش در تماس باشید.)
 • شیر برقی معیوب است. (خرابی شیر برقی از دیگر عوامل آبریزی ماشین لباسشویی می باشد کاور دستگاه را باز کرده و اتصالات و خود شیر برقی را چک کنید در صورت مشاهده نشت آب اقدام به تعویض شیر برقی نمایید.)
 • اتصالات به درستی وصل نشده است. (خرابی اتصالات ورودی آب از دیگر دلایل آبریزی لباسشویی می باشد از همین رو می توانید برای تهیه اتصالات نیز با مرکز تعمیر لباسشویی برای تهیه قطعه یدکی مورد نظر تماس حاصل نمایید.)
 • هیدروستات معیوب است. (وظیفه هیدروستات سنجش میزان آب ورودی به لباسشویی می باشد به همین منظور در صورت خرابی هیدروستات آبگیری به درستی انجام نشده و آبریزی نیز در برخی موارد مشاهده می شود،برای تعمیر لباسشویی در این حالت می توانید درخواست خود را در مرکز پیشتاز سرویس ثبت نمایید.)

ماشین لباسشویی خاموش شده و هیچ عملکردی ندارد،علت چیست؟

 • پریز محل اتصال را چک کنید. (در صورت خرابی پریز لباسشویی روشن نمی شود قبل از تماس با پیشتاز سرویس برای تعمیر لباسشویی با استفاده از ولت متر ولتاژ پریز محل اتصال را بررسی نمایید.)
 • دوشاخه معیوب است. (خرابی دوشاخه و یا تبدیل 3 به 2 نیز از دیگر عوامل خاموشی ماشین لباسشویی می باشد،در این موارد نیازی به تعمیر لباسشویی نمی باشد و کافیست دوشاخه یا تبدیل را تعویض نمایید.)
 • برد الکترونیکی آسیب دیده است. (نوسان برق یکی از بیشترین دلایل خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بوش می باشد از همین رو پیشتاز سرویس به عنوان مرکز تعمیر لباسشویی بوش در هنگام نصب همیشه به استفاده از محافظ مخصوص برق تاکید دارد،اما در صورت خرابی برد نیز جای نگرانی نبوده و در بیش از نود و پنج درصد موارد تعمیر لباسشویی بوش در این حالت توسط مجموعه انجام می شود.)
تعمیر لباسشویی بوش
تعمیر لباسشویی بوش

دکمه های ماشین لباسشویی عمل نمی کند،علت چیست؟

 • میکروسووییچ درب معیوب است. (خرابی میکروسوییچ درب یکی دیگر از خرابی های متداول ماشین لباسشویی بوش می باشد که سبب کار نکردن کلیدهای لباسشویی می شود برای تعمیر لباسشویی بوش در این حالت درب باز شده و میکروسوییچ جدید جایگزین قطعه معیوب می شود.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. (خرابی پد مخصوص دکمه ها دلیلی دیگر برای کار نکردن دکمه ها می باشد،کمتر پیش می آید که دکمه ها و برد الکترونیکی معیوب شوند اما یکی از درخواست هایی که در مرکز تعمیر لباسشویی مواردی برای تعمیر داشته ایم نیز مربوط به خرابی کلیدهای برد می باشد.)
 • پلاستیک دکمه آسیب فیزیکی دیده است. (در صورت آسیب فیزیکی به علت ضربه زدن و یا جابجایی به برد وارد می شود در برخی موارد کلیدها شکسته می شود که می توانید با ارسال عکس دکمه مورد نظر به واتساپ پشتیبانی پیشتاز سرویس قطعه را تهیه و خودتان برای تعمیر لباسشویی بوش اقدام نمایید.)

پاسخ به سوالات رایج (FAQ) در خصوص تعمیر لباسشویی بوش 

آیا تعمیر لباسشویی بوش شامل گارانتی می باشد؟

بله تعمیر لباسشویی بوش در مجموعه پیشتاز سرویس بستگی به نوع تعمیرات از 3 ماه تا 24 ماه شامل گارانتی می باشد.

آیا نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در ایران مجموعه پیشتاز سرویس می باشد؟

خیر،از طرف شرکت هیچ گونه نمایندگی رسمی بوش در ایران معرفی نشده و پیشتاز سرویس نیز خدمات تعمیر لباسشویی بوش را در غالب مرکز تعمیرات مجاز صرفا انجام می دهد.

آیا تعمیر لباسشویی بوش با استفاده از قطعات یدکی اصلی انجام می شود؟

بله کلیه قطعات یدکی ماشین لباسشویی بوش در مجموعه پیشتاز سرویس با ضمانت اصالت کالا ارائه می شود.

هزینه تعمیر لباسشویی بوش به چه صورتی می باشد؟

در انتهای مقاله هزینه تعمیر لباسشویی به تفکیک ایراد و هزینه ذکر شده است که می توانید مشاهده نمایید.

تعمیر لباسشویی بوش
تعمیر لباسشویی بوش

سخن آخر

در صورتی که می خواهید برای تعمیر لباسشویی بوش اقدام نمایید توصیه می کنیم این مقاله که توسط تعمیرکار لباسشویی بوش در تحریریه پیشتاز سرویس برای شما گردآوری شده را با دقت مطالعه نمایید  تا با چگونگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران آشنا شوید.

توصیه می کنیم تعمیر لباسشویی بوش خود را به مراکز و افراد متفرقه نسپارید تا از پرداخت هزینه های خارج از عرف و یا مشکلات بعد از تعمیرات در امان باشید،همچنین در نظر داشته باشید در صورتی که ایراد لباسشویی شما سطحی بوده با تماس به پشتیبانی مجموعه و دریافت مشاوره تلفنی اقدام به رفع ایراد نمایید و در آخر از شما خواهشمندیم با ثبت نظرات خود در انتهای مقاله ما را در یاری سایر نفراتی که تمایل به تعمیر لباسشویی دارند یاری نمایید.

مناطق تحت پوشش برای تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

تعمیر لباسشویی بوش در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

تعمیر لباسشویی بوش در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

تعمیر لباسشویی بوش در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

تعمیر لباسشویی بوش درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

تعمیر لباسشویی بوش در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

تعمیر لباسشویی بوش در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

تعمیر لباسشویی بوش در رباط کریم،پرند و شهریار

تعمیر لباسشویی بوش در شمیرانات،دماوند و بومهن

لیست قیمت تعمیر لباسشویی بوش در پیشتاز سرویس

در این جدول لیست قیمت تعمیر لباسشویی بوش را برای شما به تفکیک شرح داده ایم:

تعمیر لباسشویی بوشهزینه تعمیر لباسشویی بوش
تعویض پمپ تخلیه از 680 تا 880 هزار تومان
تعمیر شفت و بلبرینگ و کاسه نمد  از 1280 تا 2500 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی  از 350 تا 900 هزار تومان
جرمگیری کامل دستگاه  250 هزار تومان
تعویض کمک های لباسشویی  از 650 تا 900 هزار تومان
تعویض میکروسوییچ درب  از 330 تا 390 هزار تومان
تعویض زبانه درب لباسشوییاز 290 تا 330 هزار تومان
تعویض جاپودری لباسشویی  برای استعلام مدل تماس بگیرید
تعمیر دیگ و پوسته دیگ  از 680 تا 1330 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب 150 هزار تومان  
لیست قیمت تعمیر لباسشویی بوش
تعداد کلمات متن تعمیر ماشین لباسشویی بوش3108
5 29 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

11 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی نظری
علی نظری
1 سال قبل

پمپ تخلیه لباسشویی بوش سری ۶ موجود دارید؟

زینب
زینب
11 ماه قبل

هزینه تعویض کمک فنر لباسشویی بوش چقدر میشه؟

بیتا
بیتا
9 ماه قبل

دلیل روشن نشدن لباسشویی بوش چی میتونه باشه؟

امیرعلی اصلانی
امیرعلی اصلانی
9 ماه قبل

لاستیک دور درب لباسشویی بوش سری ۵ موجود دارید؟

متین
متین
4 ماه قبل

هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی بوش چقدر میشه؟