You are currently viewing تعمیر یخچال بوش
تعمیر یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش

زمان مطالعه: 11 دقیقه

مجموعه پیشتاز سرویس با بیش از سه دهه تجربه در زمینه تعمیر یخچال بوش ( Bosch refrigerator repair ) مفتخر است با بیش از چهل متخصص آموزش دیده خدمات تعمیرات یخچال بوش در تهران را به مشتریان خود ارائه می نماید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

خدمات مجموعه پیشتاز سرویس در استان تهران و کرج بوده و این خدمات در سریعترین زمان ممکن و با بکارگیری از نیروهای آموزش دیده و متخصص و همچنین قطعات یدکی انحصاری وارد شده توسط مجموعه انجام می شود.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

خدمات مجموعه پیشتاز سرویس در غالب مرکز معتبر تعمیراتی و دارای مجوزهای مربوطه بوده و فاقد از عناوین نمایندگی تعمیر یخچال بوش می باشد این مجموعه با بکارگیری از نیروهای متخصص و توان تامین قطعات یدکی مورد نیاز خدمات تعمیر ساید بای ساید بوش و خدمات سرویس و تعمیر یخچال بوش را در سراسر استان تهران انجام می دهد.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال بوش

همانطور که پیش از این اشاره نمودیم خدمات مجموعه پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال بوش نبوده و این مرکز با توجه به توانایی های خود اقدام به ارائه خدمات به صورت آزادانه و فارق از عناوین نمایندگی تعمیر یخچال بوش می نماید.

به طور کلی و با توجه به تحریم های اقتصادی نمایندگی تعمیر یخچال بوش در ایران از طرف شرکت آلمانی معرفی نشده و پیشتاز سرویس نیز همانند سایر مراکز اقدام به ارائه خدمات سرویس،نصب و تعمیر یخچال بوش می نماید.

در نظر داشته باشید ذکر عنوان نمایندگی تعمیر یخچال بوش صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و برای جذب مشتری در برخی وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا حدود یک دهه از فعالیت رسمی کمپانی بوش در ایران می گذرد و با توجه به سیاست های کشور در رابطه با تولید و بومی سازی محصولات اغلب محصولات خارجی در ایران به صورت غیر مجاز وارد شده و نمایندگی رسمی پشتیبان ندارند.

از همین رو مجموعه پیشتاز سرویس برای پر نمودن این خلا و همچنین جلوگیری از ضایع شدن حقوق خریداران این برند در سالهای پیش اقدام به ارائه خدمات سرویس و تعمیر یخچال بوش نموده است.

تعمیر یخچال بوش در محل

یکی از مواردی که توسط مجموعه پیشتاز سرویس پشتیبانی می شود تعمیر یخچال بوش در محل کار و یا منزل مشتری می باشد این مجموعه اغلب خرابی های یخچال بوش را در محل مشتری و بدون نیاز به جابجایی انجام می دهد،مواردی نظیر شارژ گاز و یا رفع نشتی که در برخی از مراکز دستگاه را به کارگاه حمل می کنند نیز در مجموعه پیشتاز سرویس در محل و بدون نیاز به جابجایی انجام می شود.

اگر بخواهیم به طور کلی به محاسن تعمیر یخچال بوش در محل اشاره نماییم موارد زیر را می توان ذکر نمود:

 • عدم پرداخت هزینه جابجایی دستگاه
 • عدم آسیب فیزیکی در حین حمل و نقل و انتقال آن به کارگاه مجموعه
 • اشراف کامل به نحوه تعمیرات توسط مشتری
 • ارائه داغی قطعه تعویض شده به مشتری

تمامی این موارد در کنار هم سبب شده خدمات مجموعه پیشتاز سرویس در زمینه تعمیر یخچال بوش مورد استقبال مشتریان قرار گرفته شده و تعداد مشتریان این مجموعه و مشترکین به صورت روز افزون افزایش پیدا کند.

تعمیر یخچال بوش
تعمیر یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش در تهران

 • در نظر داشته باشید مجموعه پیشتاز سرویس خدمات خود را در غالب مرکز تعمیرات تخصصی صرفا در سطح استان تهران و کرج انجام داده و این خدمات در تمامی مراکز مجموعه با تعرفه یکسان (تعرفه اتحادیه) انجام می شود.
 • خدمات تعمیر یخچال بوش در تهران توسط مجموعه به این صورت می باشد که دستگاه در محل مشتری توسط تکنسین مجموعه بازدید شده و با توجه به نوع خرابی اعلام هزینه به مشتری خواهد شد و در صورت تمایل مشتری خدمات مجموعه توسط تکنسین ارائه خواهد شد و در صورت عدم تمایل برای انجام تعمیرات تکنسین تعمیر یخچال بوش صرفا هزینه ایاب و ذهاب را از مشتری دریافت نموده و این هزینه نیز طبق تعرفه اتحادیه دریافت خواهد شد.
 • با توجه به وجود شعب متعدد ونیروهای فعال مجموعه پیشتاز سرویس خدمات تعمیر یخچال بوش در تهران معمولا بعد از ثبت سفارش توسط نزدیکترین مجموعه پیشگیری و به نزدیکترین تکنسین اختصاص پیدا نموده که از همین رو سرعت در انجام خدمات نیز توسط مجموعه پیشتاز سرویس مثال زدنی می باشد.
 • برای دریافت خدمات تعمیر یخچال بوش در تهران می توانید با نزدیکترین شعبه تماس حاصل نموده و درخواست خدمات خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تکنسین برای ارائه خدمات به محل مورد نظر مراجعه نماید.
 • همچنین خدمات مجموعه پیشتاز سرویس در کل سطح استان تهران و مناطق 22 گانه شهرداری استان تهران بوده و در انتهای مقاله به تفکیک مناطق شماره های نمایندگی مورد نظر برای شما درج شده است.

معرفی شرکت بوش

مجموعه بوش توسط رابرت بوش در سال 1900 تاسیس و در ابتدای کار با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کرد این مجموعه توسط رابرت با قدرت به کار خود موانع را از پیش رو برداشت و امروزه جزو شناخته ترین شرکت های آلمانی و جزو ستاره های صنایع لوازم خانگی بوده و محصولات خود را به سراسر دنیا ارسال می نماید.

اگرچه این کمپانی موفق نیز به دلیل شروع تولیدات در چین همانند تمامی برندهای معتبر دیگر کیفیت سابق را ندارد و با توجه به سیاست های تولید لوازم خانگی به صورت چشم گیری دچار ضعف شده است اما هم اکنون نیز جزو قدرت های تولیدات لوازم خانگی می باشد.

شاید جالب باشد بدانید شرکت بوش امروزه بیش از چهارصد هزار نفر را به طور مستقیم در سیستم انسانی خود استخدام نموده و از این حیث جزو رکوردداران می باشد.

تعمیر یخچال بوش
تعمیر یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش در پیشتاز سرویس

اگر بخواهیم به طور کامل در خصوص خدمات تعمیر یخچال بوش در مجموعه پیشتاز سرویس توضیح دهیم باید بدانید این مجموعه تمامی خدمات تعمیر یخچال بوش را به مشتریان ارائه می نماید که از این خدمات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نصب یخچال بوش
 • نصب ساید بای ساید بوش
 • نصب و تعویض فیلتر یخچال بوش
 • سرویس یخچال بوش
 • تعمیر یخچال بوش
 • گارانتی یخچال بوش

تمامی این موارد در مجموعه پیشتاز سرویس با گارانتی اصالت کالا و گارانتی خدمات به مشتریان گرامی ارائه می شود که در انتهای مقاله جدول هزینه های سرویس و تعمیر یخچال بوش نیز ترسیم شده است،در نظر داشته باشید که تمامی خدمات تعمیر یخچال بوش طبق تعرفه مصوب اتحادیه بوده و تکنسین های مجموعه نیز با این هزینه ها به طور کامل آشنایی دارند.

چرا پیشتاز سرویس ؟

 • مجموعه پیشتاز سرویس با بکارگیری از نیروهای متخصص و آموزش دیده و همچنین استفاده از قطعات یدکی اصلی بیش از دو دهه در سطح شهر تهران خدمات تخصصی تعمیر یخچال بوش را به مشتریان ارائه می نماید که این خدمات تماما دارای گارانتی معتبر شرکتی و گارانتی اصالت کالا می باشد.
 • ما در مجموعه پیشتاز سرویس مفتخر هستیم که خدمات تعمیر یخچال بوش را با توجه به نرخ بالا قطعات بر اساس تعمیر قطعه به جای تعویض بی مورد ارائه می نماییم که همین موضوع سبب کاهش هزینه تعمیر یخچال بوش در مجموعه پیشتاز سرویس نسبت به ساید مجموعه ها شده است.
 • همچنین گارانتی تعمیر یخچال بوش در مجموعه پیشتاز سرویس تا 24 ماه بعد از تاریخ تعمیرات می باشد که این میزان بیشترین زمان گارانتی تعمیرات در سراسر کشور می باشد،همچنین تمدید گارانتی نیز جزو خدمات مجموعه پیشتاز سرویس می باشد که برای آن دسته از عزیزانی در نظر گرفته شده که تمایل به گارانتی نمودن دستگاه آکبند و یا کارکرده خود را دارند.
تعمیر یخچال بوش
تعمیر یخچال بوش

نکات مهم در خصوص نگهداری یخچال بوش

برخی از نکات از زبان تعمیرکار یخچال بوش برای مشتریان شرح داده شده است که با رعایت این نکات می توانید علاوه بر جلوگیری از تعمیر یخچال بوش استفاده بهینه و با بازدهی بهتر از یخچال بوش خود را داشته باشید این نکات توسط نمایندگی یخچال بوش نیز در دفترچه راهنمای یخچال بوش ذکر شده است:

 • استفاده از محافظ برق
 • تعویض فیلتر هر 6 ماه یک مرتبه
 • رعایت استانداردهای نصب در بدو نصب
 • سرویس یخچال هر 2 سال یک مرتبه
 • عدم باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی
 • تنظیم دما مطابق شرایط ذکر شده در دفترچه
 • تراز نمودن دستگاه در بدو نصب
 • پس از نصب تا 2 ساعت دستگاه به برق زده نشود.

با رعایت موارد فوق می توانید علاوه بر بازدهی بهتر محصول همانطور که ذکر نمودیم تا حد زیادی از تعمیرات یخچال بوش جلوگیری نمایید.

وجه تمایز تعمیرکار یخچال بوش در مجموعه پیشتاز سرویس

با توجه به فیلترهای در نظر گرفته شده توسط منابع انسانی مجموعه پیشتاز سرویس برای ارائه بهتر خدمات به نکاتی در خصوص استخدام تکنسین ها توجه نموده ایم که این موارد را در ادامه با شما به اشتراک گذاشته ایم:

 • تعمیرکاران مجرب با سابقه 5 سال تجربه مرتبط
 • دارای مدارک عدم سوسابقه و احراز هویت شده
 • دارای مدارک از سازمان فنی و حرفه ای
 • آشنا به تعرفه های مصوب شرکتی و اتحادیه
 • اصول خدمات بر اساس تعمیر حدالامکان و جلوگیری از تعویض قطعه

این نکات در کنار هم سبب شده تا مجموعه پیشتاز سرویس خدمات خود را به بهترین نحو به مشتریان خود ارائه نماید و مشتریان تعمیر یخچال بوش در این مجموعه از رضایت حداکثری برخوردار باشند.

سرویس خانگی یخچال بوش

برای اینکه بتوانید سرویس یخچال بوش را در منزل و خودتان انجام دهید راهنمای این کار توسط تعمیرکار یخچال بوش برای شما شرح داده شده است،در نظر داشته باشید این سرویس صرفا مربوط به نظافت بوده و در واقع فرد فاقد دانش فنی به راحتی می تواند در منزل این کار را انجام دهد:

 1. ابتدا یخچال را از برق خارج کنید.
 2. یخچال را از محفظه خارج نمایید.
 3. قاب کندانسور را باز کنید.
 4. با استفاده از جاروبرقی گرد و خاک را پاک کنید.
 5. کندانسور و پروانه فن را با استفاده از فشار آب تمیز کنید.
 6. قاب را بسته و دستگاه را سی دقیقه بعد به برق متصل نمایید.

گرد و خاک جذب شده به کندانسور و کمپرسور سبب می شود تهویه به خوبی انجام نشود و گرما در کمپرسور ایجاد شود که همین امر علاوه بر کاهش عمر کمپرسور سبب افزایش مصرف برق نیز می شود،یکی از دلایلی که مشتریان را وادار به تعمیر یخچال بوش می نماید عدم توجه به سرویس یخچال می باشد که می توانید به راحتی هر 6 ماه انجام دهید.

تعمیر یخچال بوش
تعمیر یخچال بوش

پاسخ به سوالات مشتریان ( FAQ ) در خصوص تعمیر یخچال بوش

چه زمانی می بایست برای تعمیر یخچال بوش اقدام کنیم؟

هرگاه اختلالی در سیستم مشاهده نمودید می بایست دستگاه را از برق خارج نموده و برای تعمیرات یخچال بوش اقدام نمایید.

هزینه تعمیرات یخچال بوش به چه صورت محاسبه می شود؟

هزینه خدمات بعد از بررسی توسط تکنسین اعلام و در صورت تمایل مشتری تعمیر یخچال بوش انجام می شود.

تعمیر یخچال بوش در محل و بدون نیاز به جابجایی می باشد؟

بله تمامی تعمیرات در مجموعه پیشتاز سرویس در محل می باشد.

در تعمیر یخچال بوش از قطعات یدکی اصلی استفاده می شود؟

بله پیشتاز سرویس مفتخر است تمامی خدمات خود را با گارانتی اصالت کالا ارائه می نماید

تعمیرات یخچال بوش شامل ضمانت خدمات نیز می باشد؟

بله یکی دیگر از دلایل اعتماد مشتریان به مجموعه پیشتاز سرویس گارانتی خدمات تا 24 ماه بعد از تعمیرات می باشد.

تعمیات یخچال بوش در چه شهرهایی پشتیبانی می شود؟

مجموعه پیشتاز سرویس صرفا خدمات تعمیر یخچال بوش در تهران را پشتیبانی می کند.

آیا در مجموعه پیشتاز سرویس فقط تعمیر یخچال بوش انجام می شود؟

ایرادات بررسی شده در هنگام تعمیرات یخچال بوش

در ادامه تجربیات تعمیرکار یخچال بوش در خصوص سرویس و تعمیر یخچال بوش در طوال سالیان را با شما در میان گذاشتیم تا در صورت وجود ایراد مشابه خدمات مورد نظر را از پیش آگاه باشید و با دانش بیشتری نسبت به تعمیرات اقدام به تعمیرات یخچال بوش نمایید:

یخچال بوش خاموش شده است،علت چیست؟

 • برد الکترونیکی آسیب دیده است. ( در صورت مشاهده خرابی برد الکترونیکی تعمیرکار یخچال بوش تست های مورد نظر را در منزل انجام داده و سپس برد را به کارگاه مجموعه انتقال می دهد.)
 • سیم کشی معیوب است. (دوشاخه و سیم کشی های اتصال به برد الکترونیکی در برخی از موارد آسیب می بینند که این خرابی توسط تعمیرکار یخچال بوش در منزل مشتری رفع و رجوع می شود.)
 • پریز محل اتصال خراب است. (قبل از اقدام برای تعمیر یخچال بوش بررسی نمایید پریز محل اتصال سالم باشد در نظر داشته باشید فازمتر ملاک نیست و می بایست پریز توسط مصرف کننده ای دیگر مورد تست قرار گیرد در صورت عدم سلامت پریز با برق کار در ارتباط باشید.)

یخچال بوش به خوبی خنک نمی کند،علت چیست؟

 • مبرد در سیکل کم است. ( در صورت وجود نشت گاز در سیکل برودت کاهش پیدا می کند شارژ گاز یخچال توسط تعمیرکار یخچال بوش در محل مشتری قابل انجام می باشد.)
 • سیکل گرفتگی دارد. ( تعمیر یخچال بوش در این حالت بدین صورت می باشد که لوله ها باز شده و با استفاده از فشار گاز سیکل شستشو می شود که این مورد نیز توسط مجموعه پیشتاز سرویس در منزل مشتری قابل انجام می باشد.)
 • سنسورها به خوبی عمل نمی کنند. ( اهم سنسورها می بایست 5 و یا 10 اهم باشد در صورت خرابی این اهم تغییر کرده و تعمیر یخچال بوش در این حالت مربوط به تعویض سنسورها می باشد.)
 • لاستیک دور درب آسیب دیده است. ( لاستیک می بایست توسط تعمیرکار یخچال بوش اندازه گیری و به مجموعه سفارش داده شده و پس از ساخت توسط تکنسین نصب شود،در صورت پارگی کم در لاستیک بدون تعویض ایراد قابل رفع می باشد.)
 • موتور فن یخچال عمل نمی کند. (موتور فن را به صورت مستقیم تست کنید و در صورت عدم کارکرد موتور فن اقدام به تعویض قطعه آسیب دیده نمایید.)
تعمیر یخچال بوش
تعمیر یخچال بوش

دستگاه در حین کار صدای زیادی ایجاد می کند،ایراد چیست؟

 • پروانه فن شکسته است. ( عکس پروانه فن را در چت آنلاین و یا واتساپ پشتیبانی ارسال نمایید و در صورت موجودی اقدام به تهیه نمایید.)
 • کمپرسور معیوب است. ( پرهزینه ترین بخش در تعمیر یخچال بوش مربوط به تعویض کمپرسور می باشد،این قطعه می بایست اصلی و توسط تعمیرکار یخچال بوش انجام شود.)
 • دستگاه تراز نیست. ( تراز نبودن یخچال سبب ایجاد صدای نامتعارف خواهد شد،پایه ها را تراز نمایید.)
 • پایه های کمپرسور معیوب است. ( پایه ها را باز نموده و تعویض نمایید قطعات یخچال بوش را از طریق چت آنلاین استعلام بگیرید.)

قسمت فریزر برودت ندارد،علت چیست؟

 • داکت هوا معیوب است. ( یکی از پرتکرارترین موارد در هنگام تعمیر یخچال بوش خرابی داکت هوا می باشد معمولا داکت هوا قابل تعمیر بوده و احتیاجی به تعویض نمی باشد.)
 • موتور دمپر آسیب دیده است. ( موتور دمپر را با مولتی متر تست نمایید و در صورت عدم وجود اهم قطعه را تعویض نمایید.)
 • لوله مویی کیپ شده است. ( سیستم می بایست توسط تعمیرکار یخچال بوش شستشو شود،در نظر داشته باشید برای شستشو سیکل گاز تخلیه شده و مجدد شارژ گاز می بایست انجام شود.)

هزینه تعمیر یخچال بوش

برای آشنایی مشتریان پیشتاز سرویس با قیمت تعمیر یخچال بوش جدول هزینه تعمیرات را برای شما ترسیم نموده ایم که می توانید آشنایی بیشتری با هزینه تعمیرات یخچال بوش در مجموعه پیشتاز سرویس داشته باشید:

خدمات تعمیر یخچال بوش هزینه تعمیر یخچال بوش
تعویض فیلتر درایر از 880 تا 1250 هزار تومان
نصب یخچال بوش400 هزار تومان
شارژ گاز یخچال بوش از 1300 تا 2200 هزار تومان
تعمیر موتور فن یخچال بوش از 550 تا 800 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی یخچال بوش از 1200 تا 2450 هزار تومان
نصب فیلتر بیرونی یخچال بوش از 350 تا 700 هزار تومان
تعویض فیلتر داخلی یخچال بوش از 550 تا 900 هزار تومان  
تعویض لامپ روشنایی یخچال بوشاز 300 تا 500 هزار تومان 
سرویس کامل یخچال بوش 500 هزار تومان
تعویض کمپرسور یخچال بوش از 4800 تا 6850 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محل250 هزار تومان
تعمیر یخچال بوش
تعمیر یخچال بوش

نتیجه گیری

از اینکه تا انتهای مقاله تعمیر یخچال بوش با ما همراه بودید سپاس گذاریم و در آخر بهتر است بدانید تعمیرات یخچال بوش می بایست توسط افراد آموزش دیده و متخصص انجام شود و توصیه می کنیم به هیچ عنوان خودتان برای تعمیر یخچال بوش اقدام نکنید و در صورت تمایل به دریافت مشاوره درخواست خود را در چت آنلاین وب سایت مطرح نمایید مجموعه پیشتاز سرویس با شعب متعدد و نیروهای زبده آماده پاسخگویی به شما عزیزان در تمام روزهای هفته و حتی ایام تعطیل می باشد.

در آخر از شما خواهشمندیم در صورت داشتن هرگونه سوال و یا تجارب تعمیر یخچال بوش نظرات خود را در انتهای مقاله مطرح نمایید تا بازدیدکنندگان مجموعه بتوانند در صورت موارد مشابه از اطلاعات شما استفاده نمایند.

مطالب مرتبط با لوازم خانگی بوش که در پیشتاز سرویس می توانید مطالعه کنید

در صورتی که از لوازم برقی بوش در منزل خود استفاده می کنید و هر کدام از این لوازم دچار ایرادی شده اند ابتدا می توانید مطالب مرتبط زیر را مطالعه کرده و در صورت نیاز با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران تماس بگیرید.

تعداد کلمات متن تعمیر یخچال بوش در تهرانمنبع خارجی
2969bosch-refrigerator-repair

مناطق تحت پوشش تعمیرات یخچال بوش

تعمیرات یخچال بوش در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

تعمیرات یخچال بوش در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

تعمیرات یخچال بوش در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

تعمیرات یخچال بوش در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

تعمیرات یخچال بوش درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

تعمیرات یخچال بوش در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

تعمیرات یخچال بوش در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

تعمیرات یخچال بوش در رباط کریم،پرند و شهریار

تعمیرات یخچال بوش در شمیرانات،دماوند و بومهن

تعمیر یخچال بوش
تعمیر یخچال بوش
5 20 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سینا
سینا
8 ماه قبل

سلام
فیلتر داخلی ساید بوش موجود دارید؟ قیمت؟

بهزاد خانلر
بهزاد خانلر
5 ماه قبل

سلام درب بار ساید بوش موجود دارید؟ رنگ سیلور ۳۲فوت

فرهاد
فرهاد
1 ماه قبل

سلام
فن داخلی یخچال بوش موجود هست؟