You are currently viewing نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو
نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو

زمان مطالعه: 9 دقیقه

ماشین ظرفشویی وسیله محبوب در آشپزخانه برای بانو خانه می باشد که در صورت عدم کارکرد صحیح می تواند روزمرگی منزل را مختل نماید از همین رو ما در نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو ( Beko dishwasher repair agent ) در کنار شما هستیم تا بتوانید با کمک این مجموعه در صورت امکان ایراد سطحی را خودتان رفع و رجوع نمایید و یا در غیر این صورت با پیشتاز سرویس برای تعمیرات ظرفشویی بکو در ارتباط باشید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

از شما خواهشمندیم تا به سر فصل های این مقاله که توسط نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو نوشته شده است دقت نموده و مقاله را مطالعه نمایید تا بتوانید بیشترین اطلاعات را در خصوص تعمیر ظرفشویی بکو داشته باشید و بتوانید قبل از تماس با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو با ایراد دستگاه آشنایی داشته باشید.

همچنین در نظر داشته باشید نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی بکو در ایران فعالیتی نداشته و مجموعه پیشتاز سرویس نیز خدمات خود را در غالب مرکز مجاز تعمیراتی به مشتریان ارائه می نماید،این خدمات تماما با استفاده از قطعات یدکی فابریک و ضمانت پایین ترین نرخ و ضمانت خدمات و اصالت کالا می باشد و بعد از دریافت خدمات تا 5 سال پشتیبانی پیشتاز سرویس در زمینه تامین قطعات با شما همراه خواهد بود.

راه های ارتباط با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو

برای ارتباط با مجموعه پیشتاز سرویس و دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو می توانید از طریق تمامی مواردی که در ادامه برای شما ذکر شده است اقدام نمایید:

 • تماس از طریق خطوط درج شده در وب سایت
 • برقراری ارتباط از طریق شماره تماس پشتیبانی
 • درج کامنت در انتهای مقاله و درخواست خدمات
 • برقراری ارتباط از بخش چت آنلاین یا گفتینو
 • ثبت درخواست از طریق شبکه های اجتماعی مجموعه
 • پرکردن فرم مربوط به ثبت سفارش تعمیر ظرفشویی بکو

همچنین می توانید با بازدید از اینستاگرام مجموعه و دنبال کردن پیچ پیشتاز سرویس ویدئو های آموزشی و نکات آموزنده در خصوص تعمیرات لوازم خانگی را نیز مشاهده نمایید.

مراحل ثبت سفارش تا بازدید نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو

بعد از ثبت سفارش از طریق راه های ذکر شده ارتباطی مراحلی به ترتیب اجرا می شود تا دریافت خدمات با بهترین کیفیت برای مشتریان انجام شود:

 • ارسال آدرس و مشخصات مشتری برای نزدیک ترین تکنسین
 • تماس تکنسین با مشتری و هماهنگی زمان تعمیرات
 • مراجعه به منزل مشتری تشخیص عیب و اعلام هزینه
 • انجام تعمیرات در صورت موافقت و تمایل مشتری 
 • ارائه فاکتور خدمات و ضمانت کتبی خدمات ارائه شده
 • تماس از طرف مجموعه برای پرسش میزان رضایتمندی

در نظر داشته باشید در صورت تعویض قطعه تکنسین موظف به ارائه داغی قطعات به مشتری می باشد و همچنین می بایست فاکتور خدمات را به مشتری ارائه نماید ، البته تمامی مراحل مربوط به گارانتی خدمات در سیستم ثبت شده و جای نگرانی نیست اما ارائه فاکتور خدمات به مشتری وظیفه مجموعه بوده و در صورت عدم ارائه فاکتور می توانید با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو تماس گرفته و درخواست فاکتور نمایید.

چه زمانی با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو تماس بگیریم؟

پاسخ این سوال بسیار ساده است،در صورت بروز هرگونه اختلال در کارکرد ماشین ظرفشویی بکو و مشاهده افت کیفیت شستشو و یا کارکرد می بایست برای بررسی موضوع با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.

بهتر است برای سرویس ظرفشویی نیز خودتان با استفاده از جرمگیر مخصوص اقدام نمایید تا از آسیب به دستگاه تا حد زیادی جلوگیری نمایید و بتوانید از مستهلک شدن دستگاه تا حد زیادی جلوگیری نمایید،همچنین می توانید برای خرید جرمگیر ظرفشویی اصلی و انواع شوینده به وب سایت فروشگاهی مجموعه تهران اپلاینس مراجعه نموده و درخواست خود را مطرح نمایید.

گارانتی نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو

یکی از سوالاتی که بسیاری از مشتریان از مجموعه پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو دارند ارائه گارانتی به مشتریان می باشد که این موضوع نیز دارای دو بخش جدا بوده که در ادامه به آن پرداخته ایم:

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو
نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو

گارانتی دستگاه خریداری شده

در صورتی که دستگاه را به تازگی خریداری نموده اید و می خواهید برای ثبت گارانتی اقدام نمایید در نظر داشته باشید در صورتی که گارانتی دستگاه شما پیشتاز سرویس می باشد احتیاجی به هیچ کاری نبوده و گارانتی به صورت اتوماتیک 24 ماه بعد از تاریخ خرید فعال می باشد.

اما اگر گارانتی دستگاه شما توسط شرکت دیگری صادر شده است می بایست برای دریافت خدمات با شرکت گارانتی کننده تماس بگیرید و در صورت تمایل به دریافت خدمات آزاد نیز می توانید با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو تماس بگیرید.

گارانتی خدمات تعمیر ظرفشویی بکو

در صورتی که در نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو اقدام به دریافت خدمات نموده اید و قبل از اتمام دوره گارانتی ( بر حسب نوع خدمات 3 تا 24 ماه ) مشکل دستگاه مجدد تکرار شده و می خواهید دریافت خدمات داشته باشید کافیست تا با نزدیک ترین نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو به محل زندگی خود تماس حاصل نموده و درخواست خدمات گارانتی نمایید،درنظر داشته باشید در طول مدت زمان گارانتی هیچ گونه هزینه ای از مشتری مجدد اخذ نشده و در صورت مغایرت مراتب را با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو در جریان گذارید.

نکات نگهداری از زبان تعمیرکار ظرفشویی بکو

برای بازدهی بهتر ماشین ظرفشویی بکو خود نکاتی توسط نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو برای شما به رشته تحریر درآمده تا با رعایت این موارد بتوانید تا حدودی از خرابی محصول جلوگیری نمایید:

 • استفاده از جرمگیر مخصوص ظرفشویی
 • عدم استفاده از قرص های گچی و بی کیفیت
 • استفاده از محافظ برق یا استاپلایزر
 • توجه به ارورهای ظرفشویی بکو
 • استفاده از دستگاه حداقل هر هفته یک بار
 • عدم استفاده از پریز مشترک با مصرف کننده دیگر
 • استفاده از برنامه متناسب با ظروف
 • شستشو فیلتر دستگاه بعد از 6 ماه استفاده
 • پر بودن ظرف نمک و ظرف جلادهنده

تمامی این موارد در کنار هم علاوه بر طولانی تر کردن طول عمر دستگاه سبب افزایش راندمان کاری محصول شده و تا حدود زیادی شما را از تعمیر ظرفشویی بکو بی نیاز می کند.

سوالات متداول ( FAQ ) از نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو

آیا برای تعمیرات ظرفشویی بکو در محل تمامی خدمات انجام می شود؟

بله به غیر از خدمات تعمیر برد الکترونیکی تمامی خدمات در محل قابل ارائه می باشد.

آیا خودمان می توانیم برای تعمیر ظرفشویی بکو اقدام کنیم؟

خیر، به هیچ عنوان چه خودتان چه فرد فاقد تخصص نباید برای تعمیر ظرفشویی بکو اقدام نماید.

آیا داغی قطعات بعد از تحویل به مشتری تحویل می شود؟

بله داغی قطعات تعویض شده تماما به مشتری تحویل می شود.

هزینه تعمیر ظرفشویی بکو به چه صورت محاسبه می شود؟

تمامی خدمات مطابق تعرفه مصوب اتحادیه برای مشتری به همراه فاکتور رسمی ارائه می شود.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو
نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو

ایرادات رایج بررسی شده توسط نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بکو

با توجه به اینکه پیشتاز سرویس بیش از یک دهه به عنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بکو فعالیت دارد و تعداد گزارشات خرابی ظرفشویی بکو در این مجموعه به بیش از پنج هزار دستگاه رسیده است تجربیاتی در خصوص تعمیرات ظرفشویی بکو و ایرادات پرتکرار در این برند بدست آمده که در ادامه آنها را با شما به اشتراک گذاشته ایم:

ظرفشویی به خوبی ظروف را پاک نمی کند،ایراد چیست؟

 • استفاده از قرص های بی کیفیت و گچی یکی از مهمترین دلایل عدم شستشو مناسب و کاهش کیفیت و راندمان کاری دستگاه می باشد،سعی کنید قرص های برندهای معتبر را خریداری نمایید. ( برای تهیه قرص های اصلی به وب سایت تهران اپلاینس مراجعه نمایید. )
 • عدم استفاده از برنامه های متناسب ( برای شستشو ظروف با توجه به میزان و نوع ظروف برنامه مورد نظر را انتخاب نمایید.)
 • در صورت خرابی المنت دستگاه نیز آب داغ نشده و درنتیجه آن ظروف به خوبی تمیز نخواهد شد برای بررسی بهتر موضوع با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو در ارتباط باشید.

بدنه دستگاه برق دارد،علت چیست؟

 • نبود ارت در ساختمان ( نبود ارت در ساختمان سبب خواهد شد تا برق القایی در صورت خرابی قطعات به بدنه انتقال پیدا کرد برای رفع این موضوع از برقکار کمک بخواهید.)
 • خرابی جت پمپ دستگاه ( برای بررسی خرابی جت پمپ دستگاه با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو در تماس باشید.)

در برخی مواقع نیز قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بکو بهتر است تا با کمک برقکار ایرادات برق ساختمان را بررسی نمایید زیرا معمولا این ایراد مرتبط با خرابی دستگاه نیست و برق ساختمان ایراد دارد.

ظرفشویی در حین کار صدای بیش از حدی دارد،علت چیست؟

 • خرابی آبفشان ( در صورت خرابی آبفشان دستگاه به شدت ایجاد صدا خواهد نمود برای تهیه و تعویض قطعه اصلی با پشتیبانی نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو در تماس باشید بهتر است پیش از اینکه درخواست تعمیر ظرفشویی بکو را مطرح نمایید در صورت گرفتگی سوراخ های آب فشان ظرفشویی با استفاده از سوزن گرفتگی ها را باز نمایید.)
 • معیوب بودن موتور مقسم ( خرابی موتور مقسم نیز سبب خواهد شد تا آب به خوبی پخش نشده و در نهایت شروع به صدای قطع و وصل شدن آب به گوش خواهد رسید،تعویض موتور مقسم توسط تعمیرکار ظرفشویی بکو می بایست انجام شود.)
 • جت پمپ معیوب است. ( خرابی جت پمپ نیز سبب خواهد شد تا این قطعه با صدای بیش از حد کار کند،جت پمپ ظرفشویی در نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو تعمیر شده و احتیاجی در اغلب مواقع به تعویض قطعه نمی باشد.)
نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو
نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو

ظرفشویی بکو خاموش شده و عمل نمی کند،علت چیست؟

 • پریز محل اتصال را بررسی نمایید. ( در صورت نبود برق در پریز بدان معنا که ولتاژ 220 ولت برقرار نباشد دستگاه خاموش می شود برای بررسی سلامت پریز و وجود برق تغذیه می بایست صرفا با استفاده از وسیله ای دیگر سلامت پریز زا چک نمایید زیرا اکثر مصرف کنندگان پریز را با فازمتر چک می نمایند و دچار سردرگمی می شوند،فازمتر وسیله مناسبی برای انداره گیری برق نیست بهترین وسیله اهم متر و در صورت نبود آن مصرف کننده غیر می باشد.)
 • برد الکترونیکی معیوب است. ( در صورت خرابی برد الکترونیکی نیز برق در دستگاه جریان پیدا نخواهد کرد و در نتیجه آن دستگاه عمل نمی کند،برای تعمیر برد الکترونیکی قطعه به کارگاه مجموعه توسط تعمیرکار ظرفشویی بکو حمل شده و بعد از انجام خدمات مجدد به منزل مشتری انتقال پیدا کرده و با ضمانت 1ساله خدمات نصب می شود.)
 • فیوز محل اتصال عمل کرده است. ( بررسی نمایید فیوز محل اتصال دستگاه عمل نکرده باشد در این صورت ممکن است به علت تعدد مصرف برق در منزل فیوز عمل کرده باشد و در غیر این صورت ممکن است قطعه ای در دستگاه معیوب باشد.)

در هنگام کارکرد دستگاه فیوز محل اتصال عمل می کند،علت چیست؟

 • میکروسوییچ درب معیوب است. ( میکروسوییچ درب در صورت خرابی سبب پریدن فیوز محل اتصال خواهد شد برای بررسی و رفع خرابی میکروسوییچ درب ظرفشویی بکو با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو تماس بگیرید.)
 • المنت معیوب است. ( در صورت خرابی المنت قطعه به بدنه اتصال پیدا نموده و در نتیجه آن بعد از کارکرد و در مسیر آمدن المنت فیوز محل اتصال عمل می کند برای تعویض المنت می بایست با تعمیرکار ظرفشویی بکو در ارتباط باشید.)

نتیجه گیری

اگر شما نیز بنا به هر دلیلی عملکرد ماشین ظرفشویی خود را دچار اختلال می بینید و ماشین ظرفشویی بکو شما به خوبی عمل نمی کند جای نگرانی نمی باشد،مجموعه پیشتاز سرویس با بیش از یک دهه سابقه در زمینه تعمیرات ظرفشویی بکو در تمامی مناطق شهر تهران خدمات خود را به مشتریان ارائه می نماید،این مجموعه با بکارگیری از تکنسین های متعدد و متخصص خدمات خود را با بهترین کیفیت در تمام طول هفته به مشتریان ارائه می نماید.

به منظور جلوگیری از پرداخت هزینه های نامتنعارف توصیه می کنیم تا به هیچ عنوان با مراکز متفرقه برای تعمیر ظرفشویی بکو تماس نگیرید تا علاوه بر تفاوت هزینه با استفاده از قطعات فیک و درجه دو ایراد دستگاه مجدد شکل نگیرد.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو
نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو

لیست قیمت خدمات در نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو

باتوجه به وارداتی بودن قطعات ظرفشویی بکو بهتر است در زمان تعمیر استعلام قیمت قطعات را داشته باشید اما در ادامه برای آشنایی شما عزیزان با تعرفه تعمیرات ظرفشویی بکو لیست قیمت خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو را ترسیم نموده ایم:

نوع خدمات در نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکوهزینه خدمات در نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو
نصب و راه اندازی ظرفشویی بکواز 300 تا 480 هزار تومان
سرویس کامل ظرفشویی بکو از 300 تا 380 هزار تومان
تعویض شیر برقی ظرفشویی بکو از 900 تا 1890 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی ظرفشویی بکو   از 1200 تا 1800 هزار تومان
تعویض پمپ ظرفشویی بکو از 1800 تا 1900 هزار تومان 
تعویض شلنگ خروجی ظرفشویی بکواز 440 تا 580 هزار تومان 
تعویض بند لولا ظرفشویی بکو از 480 تا 600 هزار تومان
نصب فیلتر یونیزه و پلی فسفاتاز 440 تا 800 هزار تومان
تعویض جت پمپ ظرفشویی بکو از 3300 تا 4800 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محل از 130 تا 200 هزار تومان
لیست قیمت خدمات در نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو در شمیرانات،دماوند و بومهن

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها