You are currently viewing نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس
نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس

نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس

زمان مطالعه: 9 دقیقه

احتمالا در حال حاضر که برای مطالعه این مقاله به وب سایت پیشتاز سرویس مراجعه نموده اید به دنبال نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس ( Simex water cooler repair agent ) می باشید و می خواهید خدمات خود را از مرکزی معتبر و دارای رزومه قوی دریافت نمایید توصیه می کنیم قبل از هر چیز در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید آشنایی کامل با نحوه خدمات و تعمیر آبسردکن سیمکس داشته باشید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا
مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

خدمات نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس شامل تمامی موارد مورد نیاز مشتریان می باشد که این موارد شامل نصب سرویس فروش قطعه و تعمیرات آبسردکن سیمکس می باشد که تماما توسط افراد متخصص و دارای داننش فنی بالا انجام می شود،همچنین کارگاه مجهز نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس نیز سبب شده تا تعمیرات در مجموعه پیشتاز سرویس با بالاترین بازدهی همراه باشد.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

تعمیر آبسردکن سیمکس در تهران

پیشتاز سرویس خدمات حود را در غالب نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس در تهران بیش از یک دهه می باشد که انجام می دهد که این خدمات شامل پوشش تمامی مناطق 22 گانه استان تهران بوده که مشتریان گرانقدر مجموعه می توانند با ثبت سفارش از طریق تماس و یا پرکردن فرم مربوط به ثبت سفارش خدمات خود را از مجموعه دریافت نمایند.

کارگاه مجموعه پیشتاز سرویس نیز با هماهنگی قبلی دستگاه هایی که ایراداتی نظیر نشت گاز و تعویض کمپرسور احتیاج دارند را همه روزه از مشتریان دریافت نموده و بعد از گذشت 72 ساعت کاری آبسردکن را تحویل مشتری می نماید.

در نظر داشته باشید به طور کلی در نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس خدمات انحصاری نبوده و پیشتاز سرویس تعمیرات آبسردکن در تهران را به صورت تخصصی و در تمامی برندها انجام می دهد.

تعمیر آبسردکن سیمکس در محل

یکی از مزایای نمایندگی تعمیرات آبسردکن سیمکس انجام خدمات انحصاری تعمیر آبسردکن سیمکس در محل کار و یا منازل مشتریان می باشد،این مورد سبب شده تا علاوه بر کاهش هزینه تعمیرات مشتری از ابتدا تا انتها با تمامی جوانب تعمیرات آبسردکن سیمکس آشنا باشد.

البته نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس در برخی موارد خدمات در محل را نمی تواند به مشتریان ارائه نماید که این موارد استثنا مربوط به شارژ گاز و یا تعویض کمپرسور می باشد زیرا بعد از شارژ گاز و یا تعویض کمپرسور مدت زمانی برای تست برودت صحیح و بازدید از بازدهی محصول احتیاج می باشد که همین امر سبب می شود تا کار در کارگاه و با دقت بالاتر و زمان بیشتر صورت پذیرد.

به طور کلی تعمیر آبسردکن سیمکس علاوه بر مزایایی که دارد دارای معایبی نیز می باشد زیرا تست کامل دستگاه و زمان تست بالا موجب افزایش کیفیت خدمات در کارگاه نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس خواهد شد.

ویژگی نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس

اما حالا که می خواهیم برای تعمیرات آبسردکن سیمکس اقدام نمایید بهتر است با ویژگی های متمایز کننده نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس آشنا شوید تا بتوانید انتخاب مجموعه پیشتاز سرویس را به عنوان مرکزی متفاوت در خدمات تجربه نمایید:

 • گارانتی خدمات تا 12 ماه بعد از تعویض
 • ضمانت اصالت کالا تعویض شده
 • تکنسین های متخصص در تعمیر آبسردکن سیمکس
 • تعرفه خدمات مطابق با نرخنامه اتحادیه
 • دارای کارگاه تخصصی تعمیرات آبسردکن در تهران
 • پوشش سراسری استان تهران و پیک جهت تحویل دستگاه
 • ارائه فاکتور رسمی معتبر و گارانتی کتبی خدمات
 • جلوگیری از تعویض بی مورد قطعات یدکی

تمامی این موارد ذکر شده باعث شده تا مجموعه پیشتاز سرویس به عنوان بهترین مرکز تعمیر آبسردکن سیمکس در تهران شناخته شده و راه خود را از سایر مجموعه ها جدا نموده و رضایت مشتری سرلوحه کار مجموعه باشد.

نمایندگی رسمی آبسردکن سیمکس در ایران

با توجه به بروز تحریم ها و جلوگیری از واردات محصولات خارجی دارای مشابه نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس به صورت رسمی در ایران فعالیتی نداشته و این مجموعه صرفا به عنوان مرکزی که توانایی تامین قطعات یدکی و تخصص تعمیرات آبسردکن سیمکس را دارد اقدام به انجام خدمات سرویس و تعمیر آبسردکن سیمکس می نماید.

منظور از نمایندگی رسمی تعمیرات آبسردکن سیمکس مرکزی می باشد که از طرف شریک خارجی در ایران به عنوان نمایندگی شناخته شده باشد که این موضوع از طرف شریک خارجی در ایران معرفی نشده است و از همین رو برای جلوگیری از ضایع شدن حقوق خریدارانی که در ایران این محصول را انتخاب نموده اند پیشتاز سرویس خدمات پس از فروش آبسردکن سیمکس را به صورت آزاد به مشتریان ارائه می نماید.

نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس
نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس

خدمات نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس

مجموعه پیشتاز سرویس تمامی خدمات مورد نیاز مشتریان را در غالب مرکز تعمیر آبسردکن سیمکس به مشتریان گرانقدر خود ارائه می نماید که اگر بخواهیم این موارد را ذکر نماییم تا شما نیز به صورت بهتری با این خدمات آشنا شوید می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

 • نصب اولیه آبسردکن سیمکس
 • سرویس آبسردکن سیمکس در محل
 • تعمیرات آبسردکن سیمکس در محل
 • شارژ گاز آبسردکن سیمکس
 • وکیوم سیکل و رفع نشتی
 • شستشو سیکل و رفع کیپی مسیر
 • تعویض و نصب فیلتر آبسردکن سیمکس

تمامی این موارد به صورت تخصصی در مجموعه پیشتاز سرویس انجام می شود که می توانید با ثبت سفارش و ذکر موارد فوق خدمات تخصصی خود را از نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس دریافت نمایید.

سوالات متداول مشتریان ( FAQ ) نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس

برخی از پرسش ها از نمایندگی تعمیرات آبسردکن سیمکس توسط مشتریان بیشتر مطرح شده است که در ادامه این مقاله این سوالات و پاسخ هایی که توسط نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس به این پرسش ها داده شده است را بررسی می نماییم:

آیا بعد از تعمیرات ضمانت خدمات به مشتری داده می شود؟

بله،تمامی خدمات در نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس از 6 ماه تا 2 سال شامل ضمانت می باشد.

تعمیرات آبسردکن سیمکس با استفاده از قطعات اصلی انجام می شود؟

بله کلیه خدمات علاوه بر ضمانت تعمیرات شامل ضمانت اصالت کالا نیز می باشد.

پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر آبسردکن سیمکس فعالیت می کند؟

خیر همانطور که قبلا ذکر نمودیم فعالیت پیشتاز سرویس آزادانه و خارج از عناوین نمایندگی رسمی آبسردکن سیمکس می باشد.

تعمیرات آبسردکن سیمکس در محل انجام می شود؟

خدمات در نمایندگی تعمیرات آبسردکن سیمکس بستگی به نوع خرابی در برخی از موارد در محل و در برخی موارد دیگر در کارگاه انجام می شود.

در صورتی که سوال دیگری از کارشناسان مجموعه پیشتاز سرویس دارید می توانید سوال خود را از طریق چت آنلاین مطرح نمایید تا بتوانید به جواب پرسش خود برسید.

ایرادات بررسی شده توسط نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس

برخی از ایرداتی که توسط نمایندگی تعمیرات آبسردکن سیمکس بیشتر بررسی و در واقع تکرار بیشتری در زمینه خرابی داشته اند که سعی کردیم در ادامه این موارد را با شما به اشتراک بگذاریم تا بتوانید با آشنایی بیشتری نسبت به تعمیرات آبسردکن سیمکس اقدام نمایید:

آبسردکن سیمکس آب را خنک نمی کند،علت چیست؟

 • خازن سوخته است. ( خازن را با استفاده از تست خازن بررسی نمایید و در صورت مشاهده خرابی اقدام به تعویض قطعه آسیب دیده نمایید،تست خازن می بایست با مولتی متر انجام شود و سلامت خازن بدین گونه می باشد که عدد درج شده بر روی خازن می بایست با عدد نشان داده شده در نمایشگر برابر باشد.)
 • سیم کشی آسیب دیده است. ( بررسی نمایید سیم کشی داخل آبسردکن از سلامت لازم برخوردار باشد این کار با استفاده از مولتی متر و تست بیزر قابل انجام می باشد.)
 • موتور به درستی عمل نمی کند. ( در صورت کارکرد نادرست کمپرسور برودت در سیکل ایجاد نشده و دستگاه آب را خنک نمی کند برای تعویض کمپرسور با نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس در ارتباط باشید.)
 • رله جامد آسیب دیده است. ( وظیفه رساندن برق به کمپرسور بر عهده این قطعه می باشد که در صورت آسیب طبیعتا قطعه از کار افتاده و به درستی عمل نمی کتد،از همین رو تعمیرکار آبسردکن سیمکس پس از اطمینان از خرابی این قطعه قطعه را تعویض می نماید که تعویض این قطعه در نمایندگی تعمیرات آبسردکن سیمکس شامل گارانتی می باشد.)
 • مبرد در سیکل کم است. ( هنگامی که بنا به هر دلیل گاز در سیکل کم باشد برودت به درستی ایجاد نمی شود که کم شدن گاز بی دلیل نبوده و حتما مربوط به نشت گاز می باشد از همین رو در نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس ابتدا علت نشتی گاز پیدا شده و سپس اقدام به رفع نشتی و تعمیر آبسردکن سیمکس خواهد شد.)

آبسردکن سیمکس خروجی آب گرم ندارد،علت چیست؟

 • مخزن آب گرم سوخته است. ( مخزن آب گرم را می بایست تعویض نمایید می توانید در صورت داشتن ابزار آلات لازم قطعه را از نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 • المنت معیوب است. ( المنت را بررسی نمایید و در صورت اطمینان از خرابی با نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس تماس حاصل نمایید،تست المنت توسط مولتی متر می باشد و اهم کمتر از دویست نشان از خرابی المنت دارد.)
 • ترموستات به درستی عمل نمی کند. ( ترموستات وظیفه قطع و وصل المنت را دارد و در صورت خرابی این فرمان به درستی اجرا نمی شود،در صورت مشاهده خرابی این قطعه تعمیرکار آبسردکن سیمکس قطعه را تعویض می نماید.)
 • شیر آب گرم معیوب است. ( در صورت خرابی شیر مربوط به آب گرم خروجی مسدود می شود شیر آب گرم را از نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس
نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس

آبسردکن سیمکس در حین کار صدای نامتعارف دارد،علت چیست؟

 • موتور آسیب دیده است. ( بررسی نمایید موتور از سلامت کامل برخوردار باشد سلامتی موتور آبسردکن را می توان از صدای کارکرد تشخیص داد،در صورت مشاهده خرابی برای تعمیر آبسردکن سیمکس اقدام نمایید.)
 • دستگاه به درستی تراز نشده است. ( تراز نبودن دستگاه سبب ایجاد صدا در سیکل خواهد شد دستگاه را تراز نموده و سپس دستگاه را راه اندازی نمایید.)
 • اتصالات و عایق بندی معیوب است. ( در صورت کارکرد بالای آبسردکن ممکن است اتصالات دچار عیب شده باشد برای بررسی بیشتر با نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس تماس بگیرید.)

پشت آبسردکن آبریزی دارد،علت چیست؟

 • مبرد در سیکل اندازه نیست. ( یخ زدن کندانسور و در نتیجه آن آبریزی از دستگاه سبب می شود تا پشت آبسردکن خیس شده و آبریزی داشته باشد برای تست دستگاه با مرکز تعمیرات آبسردکن سیمکس در تماس باشید.)
 • یخچال به درستی کار نمی کند. ( خرابی قسمت یخجال نیز سبب آبریزی از آبسردکن خواهد شد از همین رو برای تعمیر یخچال آبسردکن سیمکس می بایست اقدام نمایید.)
 • ترموستات معیوب است. ( ترموستات را تعویض نمایید.)

بدنه آبسردکن سیمکس برق دارد،علت چیست؟

 • نبود ارت در ساختمان ( نبود چاه ارت در ساختمان سبب می شود تا برق القایی به بدنه انتقال داده شده و در نهایت مصرف کننده در حین کار با دستگاه احساس برق گرفتگی کند که این ایراد مربوط به سیم کشی ساختمان بوده و راه حلی از طرف نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس قابل ارائه نمی باشد.)
 • اتصال به بدنه قطعات ( برخی از قطعات ممکن است به صورت سالم کار کنند در ظاهر اما به دلیل وجود اتصال به بدنه برق را به دستگاه انتقال می دهند که همین امر سبب احساس برق گرفتگی خواهد شد تعمیرکار آبسردکن سیمکس در این مواقع قطعه معیوب را پیدا نموده و اقدام به رفع نقص می نماید.)
 • خرابی سیم پیچ کمپرسور ( در صورت آسیب به کمپرسور این قطعه برق را به بدنه انتقال داده و در نتیجه آن برق به بدنه انتقال داده می شود می توانید برای تست سیم پیچ کمپرسور با استفاده از اهم متر قطعه را تست نمایید و در صورت مشاهده خرابی اقدام به تعویض نمایید،در نظر داشته باشید تعمیر آبسردکن سیمکس می بایست توسط فرد متخصص انجام شود.)

نکاتی در خصوص استفاده از آبسردکن سیمکس

تجربه تعمیرکار آبسردکن سیمکس در طول بیش از یک دهه فعالیت در مرکز تعمیرات آبسردکن سیمکس سبب دستیابی به برخی از نکات در خصوص نگهداری این محصول شده است که در ادامه این موارد را با شما به اشتراک گذاشته ایم تا با استفاده از این تجربیات علاوه بر بازدهی بهتر محصول بتوانید عمر دستگاه را بالاتر برده و از دستگاه مدت طولانی تری استفاده نمایید:

 • استفاده از محافظ برق در بدو نصب
 • قرار گیری آبسردکن با 10 سانت فاصله از طرفین
 • توجه به سرویس آبسردکن هر ساله
 • تعویض فیلترها هر 6 ماه به صورت منظم
 • تراز نمودن پایه ها در بدو نصب
 • توجه به بسته بودن درب یخچال
 • قطع برق در مواقعی که دستگاه استفاده ندارد

با رعایت این موارد می توانید تا بیست درصد کاهش انرژی داشته و افزایش راندمان کاری را مشاهده نمایید.

نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس
نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس

هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس

برای آشنایی شما عزیزان با هزینه تعمیر آبسردکن سیمکس در ادامه مقاله سعی نموده ایم تا هزینه اغلب خدماتی که برای تعمیرات آبسردکن سیمکس ممکن است پیش رو داشته باشید را در ادامه تشریح دهیم تا بتوانید آشنایی بیشتری نسبت به هزینه خدمات در مجموعه پیشتاز سرویس داشته باشید:

نوع خدمات انجام شدههزینه خدمات انجام شده
تعویض کمپرسور آبسردکن سیمکساز 2800 تا 3700 هزار تومان
تعویض کندانسور آبسردکن سیمکساز 900 تا 1200 هزار تومان 
تعمیر بدنه آبسردکن سیمکس از 800 تا 1200 هزار تومان
تعویض ترموستات آبسردکن سیمکس از 480 تا 600 هزار تومان
تعمیر برد آبسردکن سیمکس از 550 تا 900 هزار تومان
شارژ گاز کامل آبسردکن سیمکس از 1500 تا 1850 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب 250 هزار تومان
هزینه خدمات در نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس

نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی تعمیر آبسردکن سیمکس در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 8 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

8 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فرهاد
فرهاد
8 ماه قبل

شما قطعات یدکی سیمکس هم برای فروش دارید؟

کریم
کریم
6 ماه قبل

مخزن آبسردکن سیمکس موجود دارید؟

Mahdavi Tahere
Mahdavi Tahere
27 روز قبل

Slm vaght bekheyr filter mitonim baraye ab sard kon simex nasb konim?

علی نادری
علی نادری
27 روز قبل

آبسردکن سیمکس داریم شیرش چکه می کنه ما کرمان هستیم و اینجا قطعشو جویا شدیم نبوده آیا شما دارید و اینکه هزینه قطعه چنده؟