You are currently viewing نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران
تعمیر ماشین ظرفشویی

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران

زمان مطالعه: 13 دقیقه

پیشتاز سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی ( Industrial Dishwasher Repair ) در تهران و حومه آماده ارائه کلیه خدمات تعمیراتی لوازم برقی صنعتی آشپزخانه به صورت 24 ساعته و تمام وقت با استفاده از تعمیرکاران متخصص و مجرب و ضمانت خدمات به مدت 6 ماه می باشد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش محتوا

تعمیرات لوازم آشپزخانه صنعتی باید توسط متخصص انجام شود زیرا کاریست کاملا تخصصی و در صورت انجام خدمات غیر استاندارد امکان بروز خرابی های بیشتر در دستگاه وجود خواهد داشت و همچنین قطعات استفاده شده در روند تعمیرات ماشین ظرفشویی صنعتی باید اصلی باشند تا با توجه به استفاده زیاد و مستمر از این دستگاه ها این قطعات به سرعت خراب نشوند.

مراکز تعمیراتی
مراکز تعمیراتی

پیشتاز سرویس به عنوان مرکز تغعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران با استفاده از متخصصان کاربلد و آموزش دیده به صورت تمام وقت و در تمام روزهای هفته بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات تعمیراتی در محل و بدون نیاز به جابجایی دستگاه می باشد.

کلیه قطعات مورد استفاده در تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در مراکز پیشتاز سرویس به صورت فابریکی بوده و در صورت دریافت خدمات توسط متخصصان پیشتاز سرویس این قطعات به مدت 6 تا 12 ماه گارانتی مش وند که این ضمانت در فاکتور مهردار شرکتی قید خواهد شد.

ارسال دیدگاه

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید با درج کامنت و سوال خود در پایان این مقاله به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

از آن جهت که ماشین ظرفشویی های صنعتی در مراکز بزرگ و رستوران های شلوغ مورد استفاده قرار می گیرند و در صورت خراب شدن روند کاری این مراکز مختل می گردد نیاز به دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی نیز را بسیار ضروری می نماید که مجموعه پیشتاز سرویس با داشتن شعب مختلف در سراسر شهر تهران و حومه در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکار مربوطه را به محل شما اعزام کرده تا در صورت امکان در همان روز ایراد دستگاه شما برطرف گردد.

نحوه ثبت سفارش در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران

اگر شما هم در محل کار یا رستوران یا کافه خود از ظرفشویی صنعتی استفاده می نمایید و به هر دلیل عملکرد دستگاه شما مختل شده است نگران نباشید و درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی خود را از روش های زیر ثبت نمایید:

 • تماس با نزدیکترین شعبه پیشتاز سرویس و درخواست دریافت خدمات در مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران
 • مراجعه به وبسایت مجموعه و ثبت سفارش تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی به صورت آنلاین
 • تماس با کارشناسان پیشتاز سرویس به صورت مستقیم و کسب اطلاعات در خصوص روند تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی
 • برقراری ارتباط از طریق واتس آپ، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی
 • گفتگو در قسمت چت آنلاین یا گفتینو وبسایت

و برای مراجعه حضوری و حمل دستگاه می توانید به آدرس خیابان آزادی خیابان بهبودی پلاک 120 مراجعه نمایید و برای دستیابی راحت می توانید از اپلیکیشن های بلد و نشان استفاده نمایید.

تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در محل

پیشتاز سرویس به عنوان مرکز تعمیرات لوازم برقی خانگی و صنعتی تعمیرات انواع لوازم آشپزخانه صنعتی که در کافه ها، هتلها و رستورانها مورد استفاده قرار می گیرند را ازائه کرده و این خدمات را با استفاده از تعمیرکاران زبده انجام می دهد تا رضایت شما مشتریان گرامی را کسب نماید.

دستگاههای ظرفشویی صنعتی که از لوازم پرکاربرد در رستورانها، هتل ها، کافی شاپ ها و مراکز دولتی بزرگ می باشد به دلیل استفاده زیاد و پشت سر هم ممکن کرد دچار خرابی هایی گردد که به منظور عیب یابی و رفع این ایرادات شما به یک مرکز معتبر نیاز خواهید داشت که در صورت دریافت خدمات بتوانید از گارانتی و خدمات پس از تعمیرات مناسب بهره مند گردید.

ماشین های ظرفشویی صنعتی دارای ابعاد بسیار بزرگ و وزن سنگینی می باشند که به همین دلیل امکان جابجایی و حمل به مراکز تعمیراتی را ندارند و باید تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در محل انجام بشود که پیشتاز سرویس با اعزام تکنسین در کوتاه ترین زمان ممکن کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی را در محل ارائه خواهد کرد.

مزایای بهره مندی از خدمات پیشتاز سرویس برای تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی

از موارد مهم برای مشتریان در دریافت خدمات تعمیراتی این است که خدماتی که دریافت می نمایند چه ویژگی هایی دارد و این که آیا خدمات با کیفیت و مناسب دریافت می نمایند یا خیر؟

و همچنین ترجیح مصرف کنندگان در دریافت خدمات تعمیراتی در محل و حضور خودشان می باشد که مجموعه پیشتاز سرویس این نیاز مشتریان را در اولویت قرار داده و با اعزام تکنسین کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی را در محل انجام می دهد.

از مزایای مهم در استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در مجموعه پیشتاز سرویس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. داشتن شعب مختلف در شهر تهران و فراهم کردن دسترسی آسان برای شما مشتریان گرامی با توجه به محل کسب یا زندگی خود
 2. روش های مختلف برای ثبت سفارش تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی
 3. تماس تکنسین برای هماهنگی زمان مراجعه تنها یک ساعت پس از درخواست
 4. عیب یابی دقیق و تخصصی در محل و حضور مشتری
 5. استفاده از قطعات ماشین ظرفشویی صنعتی اصلی و دارای گارانتی
 6. سعی بر تعمیر قطعات معیوب به جای تعویض و جایگزینی آنها
 7. ارائه گارانتی و ضمانت نامه معتبر
 8. هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی صنعتی طبق نرخ اتحادیه و عدم دریافت هیچ هزینه اضافی

همچنین شما عزیزان می توانید قبل از هر اقدامی به صورت تلفنی از مشاورین مجموعه تماس بگیرید زیرا در برخی مواقع ایراد دستکگاه به صورت مشاوره تلفنی با کارشناسان برطرف شده و نیاز به اعزام تکنسین برای تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی نمی باشد.

عیب یابی و ایرادات متداول در تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی

در دسته بندی لوازم برقی آشپرخانه صنعتی ماشین ظرفشویی نیز به دلیل استفاده زیاد و مستمر ممکن است دچار خرابی هایی بشود که در قدم اول شما مشتری عزیز باید از دلایل به وجود آمدن این ایراد مطلع گردید و سپس اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی خود نمایید.

ماشین های ظرفشویی صنعتی در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرند که تعداد ظروف کثیف شده در طول روز بسیار زیاد بوده و این فرایند یعنی شستشوی ظروف باید در زمان کوتاه و با کیفیت بسیار مناسب صورت پذیرد که همین استفاده زیاد خرابی های بسیاری را در دستگاه ایجاد می کند.

در ادامه متن تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران می خواهیم به بررسی این ایرادات و دلایل به وجود آمدن آنها اشاره کنیم تا شما عزیزان بتوانید با مطالعه این متن از ایراد دستگاه خود و راههای جلویگری از آن مطلع گردید.

ایرادات متداول و رایج در تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی به شرح زیر می باشند:

 • علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی صنعتی
 • علت صدای زیاد ماشین ظرفشویی صنعتی در حین کار
 • علت تخلیه نشدن آب در ظرفشویی صنعتی
 • علت خاموش شدن ظرفشویی صنعتی در حین کار
 • علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی صنعتی
 • علت تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی صنعتی
 • علت عدم آبگیری در ماشین ظرفشویی صنعتی
 • علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی صنعتی

و بسیاری دیگر از ایرادات متداول و غیر متداول که باید توسط تعمیرکار متخصص مجموعه بررسی و عیب یابی شود و ما در ادامه متن به بررسی تک به تک این ایرادات در تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی خواهیم پرداخت.

بررسی علت خشک نشدن ظروف در تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی

اگر پس از استفاده و پایان فرایند چرخه شستشوی ماشین ظرفشویی خود متوجه شدید که ظروف شسته شده خشک نشده اند و خیس می باشند در قدم اول باید موارد زیر را بررسی کرده و پس از آن اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی خود نمایید.

 • قرار دادن دستگاه بر روی برنامه اشتباه و نامناسب با ظروف داخل دستگاه
 • انتخاب نکردن برنامه خشک کن پس از اتمام شستشوی ظروف
 • ایراد در قسمت المنت ماشین ظرفشویی صنعتی
 • هیدروستات ماشین ظرفشویی صنعتی ایراد دارد
 • ترموستات دستگاه را بررسی نمایید.
 • ایراد در برد الکترونیکی ظرفشویی صنعتی
 • ایراد در موتور اصلی دستگاه و فن دستگاه نیز از دیگر دلایل خشک نشدن ظروف در دستگاه می باشد.

در صورت بررسی موادر بالا و عدم رفع مشکل با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران تماس بگیرید.

خرابی عدم آبگیری در ماشین ظرفشویی صنعتی

زمانی که دستگاه ظرفشویی صنعتی شما عمل آبگیری را انجام نمی دهد دستگاه شما ایراد داشته و برای رفع این مورد باید در قدم اول موارد زیر را بررسی کرده و سپس از خدمات مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران بهره مند گردید.

 1. اولین قدم چک کردن شیر آب ورودی به دستگاه می باشد که آیا خروجی آب دارد یا خیر؟
 2. در صورتی که شیر برقی ماشین ظرفشویی صنعتی دچار خرابی شده باشد عمل آبگیری انجام نمی شود.
 3. میکروسوئیچ ماشین ظرفشویی صنعتی را بررسی نمایید تا سالم باشد.
 4. اگر درب دستگاه به درستی بسته نشود عمل آبگیری انجام نخواهد شد.
 5. قسمت اهرم شناور آب را در داخل دستگاه بررسی نمایید.
 6. قطعه هیدروستات را تست نمایید.
 7. برد الکترونیکی ظرفشویی صنعتی را بررسی نمایید.

بررسی و عیب یابی موارد بالا نیازمند تخصص و دانش می باشد و باید توسط متخصص انجام شود زیرا در غیر این صورت ممکن است به دستگاه آسیب بیشتری وارد شود که در این صورت می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران استفاده نمایید.

تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی

علت تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی صنعتی

از ایرادات رایج و مهم در تعمیرات ظرفشویی صنعتی تمیز نشدن ظروف به صورت کامل و باقی ماندن ذرات و لکه های چربی بر روی ظروف می باشد که به منظور رفع این مشکل باید نکات زیر را بررسی نمایید.

 • استنفاده از مواد شوینده و قرص ظرفشویی با کیفیت پایین مهم ترین دلیل بروز این مشکل می باشد.
 • ظروف کثیف باید به صورت صحیح و منظم در داخل دستگاه چیده شوند تا کیفیت شستشوی آنها بالا برود.
 • سختی آب منظقه ای که دستگاه در آنجا نصب می باشد می تواند تاثیر مستقیم در کیفیت شستشوی ظروف داشته باشد و برای رفع این مورد می توانید از فیلترهای با کیفیت در ورودی آب به ماشین ظرفشویی استفاده نمایید.
 • از نمک و مایع جلادهنده با کیفیت مناسب استفاده کنید.
 • باید سرویس ماشین ظرفشویی صنعتی به صورت مکرر و منظم انجام گردد تا کیفیت شستشو در دستگاه پایین نیاید.
 • فیلتر و صافی دستگاه را بررسی نمایید تا کیپ نشده باشد.

در بیشتر موارد تمیز نشدن ظروف به صورت مستقیم با مواد شوینده ارتباط دارد که شما عزیزان می توانید با تغییر مواد شوینده این مشکل را برطرف سازید.

بررسی ایراد صدای زیاد ماشین ظرفشویی صنعتی در حین کار

ممکن است برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که همزمان با روشن کردن دستگاه ظرفشویی و شروع به کار آن صدایی بسیار زیاد و ناهنجار از دستگاه بشنوید که در این صورت باید دستگاه را خاموش کرده نکات زیر را بررسی نمایید و از تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران کمک بگیرید.

 1. خرابی هر کدام از قطعات داخلی ظرفشویی صنعتی می تواند باعث تولید صدای زیاد از دستگاه بشود.
 2. دستگاه ظرفشویی صنعتی باید بر روی سطح صاف و تراز قرار بگیرد و در غیر این صورت در حین کار دستگاه لرزش شدیدی خواهد داشت.
 3. صدای زیاد می تواند به دلیل خرابی بازوهای آبپاش و یا گیر کردن این قطعه به ظروف دستگاه می باشد.
 4. خرابی پمپ دستگاه را بررسی نمایید.
 5. خرابی موتور اصلی ماشین ظرفشویی صنعتی تولید صدای ناهنجاری می نماید.

این ایراد حتما باید توسط متخصص بررسی و رفع شود و در غیر این صورت ممکن است دستگاه شما آسیب بیشتری ببیند و برای دریافت با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران بهره مند گردید.

بررسی علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی صنعتی

ایراد دیگری که می خواهیم به بررسی آن بپردازیم ایراد روشن نشدن ظرفشویی می باشد که برای بررسی آن باید موارد زیر را چک کنید:

 • منبعی که کابل برق دستگاه به آن متصل است را چک نمایید تا ایرادی نداشته باشد.
 • سه راهی و تبدیلی که ظرفشویی به آن متصل می باشد را چک نمایید.
 • کابل برق ظرفشویی مشکل دارد.
 • فیوز ورودی برق دستگاه را تست کنید.
 • برد اصلی دستگاه ممکن است ایراد داشته باشد.
 • سوختن موتور ماشین ظرفشویی صنعتی از دلایل روشن نشدن دستگاه می باشد.
 • ایراد در سیم کشی داخلی و شل شدن سوکت های داخلی دستگاه را بررسی نمایید.
 • خرابی هر یک از سنسورهای داخلی دستگاه باید بررسی شود.
 • میکروسوئیچ ماشین ظرفشویی صنعتی را تست نمایید.

در صورتی که برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی صنعتی مشکل داشته باشد باید این قطعه توسط متخصص الکترونیک بررسی و تعمیر گردد و تعمیر برد ماشین ظرفشویی صنعتی در مراکز پیشتاز سرویس با ارائه گارانتی 6 ماهه ارائه می شود.

بررسی علت تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی صنعتی

دیگر ایراد رایج در روند تعمیرات ماشین ظرفشویی صنعتی مشکل تخلیه نشدن آب در دستگاه بوده که این مورد بیشتر به دلایل زسیر اتفاق می افتد:

 1. پمپ تخلیه آب ظرفشویی صنعتی مسدود شده است.
 2. پمپ تخلیه دستگاه نیاز به تعمیر دارد.
 3. گرفتگی لوله فاضلابی که تخلیه دستگاه به آن متصل می باشد را چک نمایید.
 4. فیلتر تخلیه ماشین ظرفشویی صنعتی مشکل دارد.
 5. خراب شدن برد الکترونیکی و عدم ارسال فرمان تخلیه از دیگر دلایل بروز این مشکل می باشد.

خدمات مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران به صورت تمام وقت و بودن تعطیلی ارائه می شود.

دلیل خاموش شدن ظرفشویی صنعتی در حین کار

در صورت استفاده از ماشین ظرفشویی صنعتی و خاموش شدن ناگهانی دستگاه حین کار ممکن است این مشکل به دلایل زیر اتفاق می افتد:

 • ایراد در پریز برق مورد استفاده که دستگاه به آن متصل می باشد را باید بررسی نمایید زیرا در صورت قطع شدن جریان برق ورودی به دستگاه کارکرد آن متوقف خواهد شد.
 • دیگر دلیل بروز این مشکل خراب شدن برد تغذیه یا برد الکترونیکی دستگاه می باشد.
 • فیوز دستگاه و تمامی سنسورهای داخلی ماشین ظرفشویی صنعتی را باید بررسی نمایید.
 • اگر در حین کار هر یک از قطعات مکانیکی اعم از موتور، جت پمپ، شیربرقی، المنت و دیگر قطعات دچار ایراد شوند فرایند کار دستگاه مختل می گردد.

علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی صنعتی

اگر از قسمت زیرین و دیگر جاهای ظرفشویی شما آب به بیرون نشت پیدا کرد باید نکات زیر را با دقت بررسی نمایید و در صورت رفع نشدن عیب با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران تماس بگیرید.

 • شیر ورودی آب به دستگاه ظرفشویی صنعتی را بررسی کنید تا نشتی نداشته باشد.
 • شلنگ خروجی دستگاه به فاضلاب را بررسی کنید تا پارگی نداشته باشد.
 • خرابی و مسدود شدن پمپ تخلیه را باید بررسی نمایید.
 • کلیه اتصالات دستگاه را باید بررسی کنید زیرا نشتی از هر کدام از این اتصالات می تواند به وجود بیاید.
 • ایراد در درب دستگاه و بسته نشدن کامل آن را چک کنید.
 • ایراد در نوار دور درب ماشین ظرفشویی می تواند باشد.
 • پوسیدگی و سوراخ شدن قسمتی از داخل دستگاه را چک کنید.

ایراداتی که در بالا به آن اشاره کردیم تنها بخشی از ایرادات رایج در روند تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی می باشد و ممکن است با ایرادات دیگری نیز مواجه شوید که در این صورت باید از یک متخصص کارازموده کمک بگیرید.

برندهایی که تعمیر ظرفشویی صنعتی آنها در مراکز پیشتاز سرویس انجام می شوند

پیشتاز سرویس به عنوان مرکز تعمیرات لوازم آشپزخانه صنعتی فعالیت داشته و کلیه لوازم اعم از تعمیر سرخ کن صنعتی، آسیاب قهره صنعتی و دیگر لوازمی که در آشپزخانه های رستورانها و کافی شاپ ها استفاده می شوند را خدمات ارائه داده و این خدمات را با ارائه گارانتی انجام می دهد.

ماشین ظرفشویی های صنعتی که در مراکز بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند برندهای مختلفی داشته که خدمات سرویس و تعمیر آنها توسط مجموعه پیشتاز سرویس ارائه می شود که در زیر به مهم ترین این برندها اشاره خواهیم کرد:

 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی زانوسی
 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی الکترولوکس
 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی اند استریو
 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی ال ویو مکس
 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی آریستارکوس
 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی البرز
 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی اینوکسان
 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی مونولیت
 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی هوبارت
 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی پورتابیانکو
 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی سیلانوس
 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی مایکو
 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی آلفا
 • مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی دیترمکس

و بسیاری دیگر از برندهای مطرح ایرانی و خارجی که تعمیراتشان را می توانید از مجموعه پیشتاز سرویس دریافت نمایید.

انواع مختلف ماشین ظرفشویی صنعتی

ماشین های ظرفشویی صنعتی در مدل های مختلف در بازار موجود می باشند که دارای شمایل مختلف و اندازه های مختلف می باشند که در این متن می خواهیم به بررسی این مدل ها بپردازیم تا در صورت نیاز به خرید ماشین ظرفشویی صنعتی بتوانید اطلاعات کافی را در این رابطه کسب نمایید.

از مهم ترین مدل های ماشین ظرفشویی صنعتی می توان به مدل های زیر اشاره کرد:

 • ماشین ظرفشویی صنعتی زیر کانتری
 • ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتوماتیک
 • ماشین ظرفشویی صنعتی تمام اتوماتیک
 • ماشین ظرفشویی صنعتی تمام اتوماتیک خشک کن دار

در این دسته بندی می توان به مدل های 540، 1200 و 2000 قطعه که به این مدل ها ریلی و تونلی نیز گفته می شود اشاره کرد.

مجموعه پیشتاز سرویس کلیه مدل های ظرفشویی صنعتی را به صورت کاملا تخصصی تعمیر کرده و خدمات سرویس و نگهداری آنها را نیز ارائه می دهد و در صورت نیاز می توانید با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی

سوالات متداول در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی

در این قسمت به بررسی رایج ترین سوالهای شما مشتریان عزیز در خصوص تعمیرات ظرفشویی صنعتی به همراه پاسخ خواهیم پرداخت.

شماره تلفن مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی برای ثبت درخواست تعمیرات؟

در صورت تمایل برای برقراری ارتباط با مرکز پیشتاز سرویس با شماره 02166000746 تماس حاصل فرمایید.

مدت زمان ضمانت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی چند ماه می باشد؟

بسته به ایراد دستگاه و قطعات مصرفی در دستگاه خدمات از 6 تا 12 ماه ضمانت می شوند.

تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در محل ارائه می شود؟

با توجه به اندازه و وزن سنگین دستگاه کلیه خدمات تعمیراتی ظرفشویی صنعتی با اعزام تکنسین و ارائه خدمات در محل انجام می پذیرد.

فروش قطعات ماشین ظرفشویی صنعتی نیز در پیشتاز سرویس ارائه می شود؟

بله، شما عزیزان می توانید قطعه ماشین ظرفشویی صنعتی مورد نیاز خود را از مجموعه پیشتاز سرویس خریداری نمایید.

مراحل دریافت خدمات تعمیراتی ظرفشویی صنعتی در پیشتاز سرویس

در صورتی که درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی خود را در مراکز پیشتاز سرویس ثبت نموده اید و می خواهید از روند ارائه خدمات مطلع گردید به مطالعه موارد زیر بپردازید:

 • در قدم اول با توجه به موارد ذکر شده اقدام به ثبت درخواست در مراکز پیشتاز سرویس می نمایید.
 • سفارش شما با توجه به محدوده برای تکنسین مربوطه ارسال می گردد.
 • تعمیرکار با شما تماس گرفته و ایراد دستگاه را جویا شده و سپس زمان و مکان مراجعه را به درخواست شما هماهنگ می کند.
 • در زمان مشخص شده توسط شما تعمیرکار در محل حاضر شده به بررسی و عیب یابی دستگاه می پردازد.
 • عیب یابی و اعلام هزینه توسط تعمیرکار انجام شده و در صورت تمایل شما تکنسین اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی شما خواهد نمود.
 • دستگاه تعمیر شده تست و به مشتری تحویل داده می شود.
 • فاکتور به همراه قید ضمانت به مشتری ارائه شده
 • پس از پایان تعمیرات کارشناسان شرکت برای دریافت نظرسنجی با مشتری تماس می کیرند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در مجموعه پیشتاز سرویس

از دیگر نکات مهم برای مشتریان در تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی خود هزینه ئتعمیرات دستگاه بوده و اینکه آیا این هزینه طبق نرخ اتحادیه می باشد یا مبلغی اضافه تر از نرخ مسقف از مشتریان دریافت می شود.

در جدول زیر به بررسی هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی می پردازیم و برخی از این هزینه ها را برای شما شرح می هدیم اما دقت داشته باشید که این هزینه ها طبق نرخ روز تهیه این مطلب نوشته شده و با توجه به متغیر بودن قیمت ها ممکن است تغییر کنند که برای مشخص شدن قیمت دقیق باید با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران تماس بگیرید.

سرویس و جرم گیری ماشین ظرفشویی صنعتیاز سیصد هزار تومان تا ششصد هزار تومان
قیمت نصب ماشین ظرفشویی صنعتیاز دویست و پنجاه هزار تومان تا پانصد هزار تومان
قیمت رفع نشتی آب در ماشین ظرفشویی صنعتیاز چهارضصد هزار تومان تا هفتصد هزار تومان
قیمت موتور ماشین ظرفشویی صنعتیاز یک میلیون تومان تا چهار میلیون تومان
قیمت المنت ماشین ظرفشویی صنعتیاز نهصد هزار تومان تا دو میلیون تومان
قیمت پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی صنعتیاز ششصد هزار تومان تا چهار میلیون تومان
قیمت شیر برقی ماشین ظرفشویی صنعتیاز هفتصد هزار تومان تا دو میلیون تومان
قیمت آکواستاپ ماشین ظرفشویی صنعتیاز پانصد هزار تومان تا نهصد هزار تومان
قیمت سنسور آب ماشین ظرفشویی صنعتیاز سیصد و پنجاه هزار تومان تا نهصد و پنجاه هزار تومان
قیمت هیدروستات ماشین ظرفشویی صنعتیاز چهارصد و پنجاه هزار تومان تا نهصد و پنجاه هزار تومان
قیمت جت پمپ ماشین ظرفشویی صنعتیاز چهار میلیون تومان تا شش میلیون تومان
قیمت هیتر ماشین ظرفشویی صنعتیاز هشتصد هزار تومان تا یک میلون و نهصد هزار تومان
قیمت تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی صنعتیاز نهصد هزار تومان تا سه میلیون تومان
قیمت ترمیستور ماشین ظرفشویی صنعتیاز چهار میلیون تومان تا هفت میلیون و پانصد هزار تومان
قیمت دیسپنسر ماشین ظرفشویی صنعتیاز هشتصد هزار تومان تا دو میلیون و دویست هزار تومان
جدول هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی

نتیجه گیری

در متن بالا به بررسی ایرادات رایج و تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران پرداختیم و شما را با عمده ترین این مشکلات آشنا کردیم به این امید که به منظور انتخاب مرکز تعمیرات مورد نیاز خود راهی آسان در پیش داشته باشید و بتوانید بهترین خدمات ممکن را دریافت نمایید.

اما توصیه ما به شما عزیزان این است که به دلیل تخصصی بودن تعمیرات ظرفشویی صنعتی ابن خدمات باید توسط متخصص انجام گردد تا از بروز آسیب های بیشتر به دستگاه جلوگیری شود.

خدمات ارائه شده در مراکز پیشتاز سرویس به صورت کاملا تخصصی و ضمانت نامه معتبر انجام می شود.

تعداد کلمات متن نمایندگی تعمیرات ظرفشویی صنعتیمنبع
Commercial dishwasher repair

شعب خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در شمال تهران

قیطریه،کامرانیه،الهیه،فرشته،دیباجی،جمشیدیه،آجودانیه،زعفرانیه،پاسداران،دولت،ظفر،جردن،اندرزگو،میرداماد،آتی ساز،سعادت آباد،ولنجک،شهرک غرب،اندرزگو

02122878551

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در مرکز تهران

انقلاب،فردوسی،هفت تیر،کریم خان،زرتشت،سعدی،دروازه دولت،بهجت آباد،یوسف آباد،فاطمی،چهارراه قصر،گیشا،بهبودی،شهرآرا،توحید

02188813743

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در شرق تهران

تهرانپارس،دلاوران،شمیران نو،حکیمیه،استخر،نارمک،هفت حوض،آهنگ،سیدخندان،لویزان،شیان،حکیمیه،رسالت،سید خندان

02177723347

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در جنوب شرق تهران

پیروزی،افسریه،مسعودیه،خاوران،بعثت،محلاتی،اتابک،نیرو هوایی،تهران نو،دوشان تپه،هجرت،مشیریه،کیانشهر،مسگرآباد

02133078872

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی درغرب تهران

دریاچه چیتگر،امید دژبان،کوهک،پیامبر،جنت آباد،بلوار فردوس،اکباتان،باغ فیض،تهرانسر،شهرک آزادی،شهرک آپادانا،شهرک فرهنگیان،پونک،سیمون بولیوار،دهکده المپیک،شهرک صدرا،شهرزیبا،شهران،کوهسار،آیت الله کاشانی،صادقیه،ستارخان

02166000746

02144516412

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در جنوب غرب تهران

فلاح،امامزاده حسن،یافت آباد،شهرک ولیعصر،بلوار معلم،تختی،مهرآباد جنوبی،هاشمی،استاد معین،دامپزشکی،طوس،دستغیب،کمیل،خوش،نعمت آباد،ابراهیم آباد،خلیج فارس

02166101065

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی صنعتی در جنوب تهران

شوش،خانی آباد،نازی آباد،مولوی،خزانه،راه آهن،چشمه علی،عبدل آباد،قلعه مرغی،سیزده آبان،شهرری

02156010207

نمایندگی ماشین ظرفشویی صنعتی در رباط کریم،پرند و شهریار

نمایندگی ماشین ظرفشویی صنعتی در شمیرانات،دماوند و بومهن

5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها